Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 29.12.2016 4 MULUC kin 69 galaktický portál

29. prosince 2016 v 9:46 |  Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc. Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, dharma, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, Osvícení, očištění, progresivita, síla změny pohledu, podvědomí.
Dnes se Muluc, nagual vody a ohně, míchá s Kan (4), číslem, které představuje všechny čtyři elementy. To vytváří dvojitou vodní a dvojitou ohnivou energii, takže spíš než starost o přežití a běh na vrchol, který už nějaký čas trvá, ctěte a děkujte za dvojité archetypální ztělesnění vody a ohně. Jednak jako prvkům posvátných elementů při rituálech a obřadech i jako základním prostředkům pro život, ať už je to čistá pitná voda nebo déšť pro vaši zahradu, teplo pro vaření nebo energie důležitá pro tolik našich moderních vymožeností.
DNES JE DOBRÝ DEN PROJEVIT VDĚČNOST ZA CELÉ DÍLO STVOŘITELE
MULUC v yucatanském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere. Význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví, co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
***
Jsem Muluc. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili, abychom společně našli způsob, jak učinit váš život radostnější a prospěšný. Dnešní téma je - jak mít radost v každém okamžiku. To bude vyžadovat vylepšení kódů přesvědčení. Jste připraveni vydat se na cestu věčné radosti? Už jste někdy viděli někoho, kdo má radost za všech okolností? Takových je velmi málo a nachází se daleko od sebe. Mnoho takových učitelů Mistrů jako je například Dalai Lama takovou úroveň získalo. Vyžadovalo to mnoho obětí a mnoho moudrých rozhodnutí. Dosažení Mistrovství máte také na dosah ruky.
Několikrát se dlouze nadechněte a vydechněte. Při výdechu propusťte starosti všedních dnů. Dávejte vědomě pozor na každý sval v těle, začněte od hlavy. Uvědomte si svaly čelistí, napněte je a uvolněte. Uvolněte ramena, paže, prsty. Napněte a uvolněte každý sval těla. To je dobré cvičení kdykoliv se cítíte v nerovnováze nebo chcete relaxovat nebo meditovat.
Každý postoj a každou emoci máte pod kontrolou. To se nemusí zdát jako pravda v době extrémního smutku, radosti, strachu, ale je to tak. Jak často jste cítili nějaké emoce, pak někdo něco řekl a emoce okamžitě zmizely, když jste věnovali pozornost něčemu jinému? Každá emoce má stejnou váhu jako druhá. Strach nemá žádnou vyšší hodnotu, než Láska. Můžete si vybrat zažít jakoukoliv, kdykoliv.
Každá zkušenost zahrnuje určitou škálu emočních reakcí. Už jste někdy během filmu plakali a v zápětí jste se při další scéně smáli? Podívejte se na následující vzorec emocí. Když se cítíte smutní, vaše tělo reaguje určitým způsobem. Když cítíte opačné emoce jako je radost, tělo reaguje stejně. Už jste někdy plakali štěstím? Je to stejný pocit, jako když jste plakali ze smutku? V obou případech tekly slzy, nosní dutiny byly ucpané, tělo se chvělo, v hlavě jste cítili tlak, atd. Přestože příčiny emocionálního rozrušení byly rozdílné, tělo reagovalo stejně.
Jak najít rovnováhu ve všech věcech? Jak můžete zůstat ve svém středu bez ohledu na to, co se ve vašem životě odehrává? Jak můžete najít zkušenost radosti i v době extrémního chaosu? Začněte tím, že si prostě řeknete, že je to tak v tu chvíli dáno. Může se to zdát příliš zjednodušující, ale to je základní podstata. S praxí to bude stále jednodušší, až se to stane vaší druhou přirozeností. Nicméně se budete muset vzdát svých oblíbených příběhů a postoje "běda-mně".
Kde začít? Teď, v tomto okamžiku. Vzpomeňte si na pocity, kdy jste se cítili dobře, ať v minulosti nebo současnosti. Pociťujte tyto emoce. Pošlete poděkování všem, kteří se na těchto činech podíleli. Připomeňte si radost, kterou jste cítili během této události. Užívejte si tyto pocity tak dlouho, jak jen si přejete. Účelem je připomenout si, jaké to je mít radost. Zapamatujte si tyto pocity. Mnozí z vás věky potlačují pocity radosti. Můžete být katalyzátorem při pomoci ostatním z jejich utrpení, jakmile se naučíte vidět radost ve všem. Do té doby budete uvíznutí v bahně jako ti všichni kolem vás.
Někteří z vás budou potřebovat dlouhý čas, aby si vzpomenuli na časy radosti. Váš život se zaměřil na prožívání negativních událostí, takže si nemůžete vzpomenout ani na jeden jediný moment, který vám přinesl radost. Doporučujeme vám vzpomenout si na hřejivé příjemné pocity. Možná to bylo příjemné chutné jídlo, mazlení se zvířetem nebo sledování západu slunce. Zaměřte se na cokoliv, co zahřeje vaše srdce. Máte-li stále potíže s vytvořením pocitu štěstí a radosti je pravděpodobné, že se stále zaměřujete na vaše negativní otázky.
Smyslem těchto Zpráv je pomoci vám uvolnit tyto negativní myšlenkové vzorce a změnit kódy přesvědčení, takže můžete okamžitě nacházet radost všude a ve všem kolem sebe. Zůstávejte s těmito Zprávami na denní bázi. Stiskněte strachy a úzkost a naučte se stoupat s orly!
Jakmile budete schopni cítit radost, jak jí můžete udržet? Existuje mnoho klišé, ale můžete použít něco jako "dělat, jakoby se to už stalo". Je to pravda, protože to zahrnuje pozornost a vědomé zaměřování na to, co se děje uvnitř vás i mimo vás. Prvním krokem je začít vědomě kontrolovat své myšlenky. Zpočátku se to může zdát zdlouhavé, ale s praxí to bude snazší. Pokaždé, když vám přijde na mysl negativní myšlenka, zamyslete se znovu. Zpočátku bude mysl trvat na tom, abyste spadli do starých vzorů, a pokusí se předložit vám událost, která byla příčinou úzkosti.

Můžete trénovat netrénovanou mysl. Je to vaše absolutní schopnost. Říkejte jen pozitivní slova, myslete jen pozitivní myšlenky a hledejte požehnání v každé události, která by vás mohla rozčílit. Nebude trvat dlouho a budete se smát nad přeháněním při událostech, které se stanou triviální.
Každá myšlenka, která je negativní, je nebezpečná pro vás i pro ostatní. Může být velmi těžké zlomit tento návyk. Věřte, že vaše myšlenky cestují rychleji než světlo. Pokud přemýšlíte negativně o někom, kdo je od vás 4 000 km daleko, víme s jistotou, že na určité úrovni tento člověk myšlenky přijme. Může to znít směšně, ale vědci už na to přišli a děje se to na subatomární úrovni.
Opakovaně uvádíme, že negativní myšlenky mají tendenci se slepovat, ať už ve vašem aurickém poli nebo ve Vesmíru. Tyto negativní myšlenky ovlivňují počasí, lidi, zvířata a každý další aspekt vašeho Vesmíru. Šamani a Starší to vědí od starověku. Můžete opravdu udělat změny ve světě. Nejsou zanedbatelné. Buďte zodpovědní za své myšlenky, protože mají dalekosáhlejší účinky, než si vůbec dovedete představit. Jste mocní Tvůrci!
Žádáme vás, abyste převzali moc nad svými činy a reakcemi. Ovlivňují vás na mnoha úrovních. V pozemské rovině existuje hodně korupce, smutku a úpadku - to vše vás všechny ovlivňuje na mnoha úrovních. Překonejte tuto úzkost a přineste zpět mír a harmonii na Zemi. Je čas vrátit se k dokonalosti tím, že převezmete zodpovědnost za všechno, co jste na Zemi udělali, ať už dobré či špatné. Sledujte své myšlenky o druhých a uvolněte všechny, které jsou škodlivé. Místo toho, abyste jen reagovali na události, naučte se jednat.
Dalším způsobem, jak nacházet v životě radost, je dívat se na všechny věci s radostí. I ve vašich nejtemnějších hodinách je ponaučení. Přemýšlejte o svém životě a situacích, které pro vás byly náročné. Hledejte požehnání ve všech věcech, zaměřte se na pozitivní atributy událostí i lidí. Pokud existuje něco, s čím nejste v životě spokojeni, nevěnujte pozornost této situaci, ale podnikněte kroky k její změně. Utápění v sebelítosti a bezmoci vytváří jen negativní tmavé energie na Zemi. Buďte zodpovědným stevardem na Zemi, to vše je ve vaší moci - mít pozitivní myšlenky v každém okamžiku.
Jakmile budete praktikovat bytí v radosti, budou se zázraky kolem vás objevovat na každém kroku. Budete přitahovat více veselých lidí. Událostí, které vás rozrušují, si ani nevšimnete nebo k nim nebude docházet vůbec. Je to zákon Vesmíru - na co se soustředíte, to budete přitahovat. Když se v hlavě objeví věci z minulosti, které vás trápí, naučte se jim požehnat. Zůstaňte vyrovnaní, najděte v nich pozitivní aspekty, zůstaňte ve stavu radosti. Mistři to dělají, vy můžete také!
4. TÓN - TVAR A MÍRA - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaši tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s Časem i Prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny, v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů, se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů (svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama