Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 20.12.2016 8 AHAU kin 60

20. prosince 2016 v 10:34 |  Mayský Kalendář na každý den

Ahau - Slunce. Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Vědomí Krista, Požehnání, moudrost, vědění, Jednota, vědomí cíle, uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost.
Obzvláště rozhodující den pro dokončení, vyřešení a uzavření. Neodcházejte z něčeho, co jste začali nebo k čemu jste se zavázali jen proto, že jsou věci ještě těžší. Tím se učíte, kdo jste. Takže posilte své odhodlání, přitáhněte kořeny domova a rodiny, které Trecena Ben posiluje a využijte vysoce nabitou solární energii Ahau k posunutí vpřed a k protažení potížemi ve vašem životě.
DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠE PŘEDKY
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení Kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Jsem Ahau a spolu s Tónem 8 vás vítáme v tento velkolepý a slavný den. Dnes bychom rádi zaměřili pozornost na symbol nekonečna, který vypadá jako ležatá osmička. Symbol nekonečna často představuje nekonečnou zásobu hojnosti. Co vám přijde na mysl, když řeknete slovo hojnost? Mnozí napíší seznam materiálních věcí s penězi na prvním místě. I když hojnost přichází v mnoha podobách, dnes bychom rádi zaměřili pozornost na jiné typy hojnosti, a jak se mohou ve vašem životě projevit.
Pokud bychom vám položili otázku: Co je nejvyšší forma hojnosti? Co byste odpověděli? Někdo řekne zdraví, moudrost, poznání. Všechny tyto věci je opravdu forma hojnosti. Přesto jen málokdo z vás považuje rodinu či přátele jako zdroj hojnosti. Kolik z vás považuje domácí mazlíčky nebo rostliny jako formu hojnosti? Jeden z největších darů hojnosti je bezpodmínečná Láska. Pokud cítíte Lásku k lidem a ke všem věcem, budete mít rostoucí touhu sdílet s ostatními své zdraví, bohatství a moudrost.
Ve svých modlitbách hledejte způsoby, jak zvýšit hojnost ve světě tím, že uvolníte strachy nebo bloky, které vás zastavují od bytí plně milující vědomé bytosti.
Hojnost, kterou hledáte, leží uvnitř vás.
Během věků vědělo mnoho moudrých mudrců o jednom ze zákonů Vesmíru, který říká: "Co dáte, to dostanete". Nicméně, věříte ve svých srdcích opravdu těmto slovům? Mnozí z vás se pohybují na nízké úrovni sebeúcty. Věříte, že máte jen málo co nabídnout a že nejste hodni přijímat velké dary od života. Vaše podmiňování vytvořilo bloky v přijímání darů od neznámých lidí i těch, kteří vás milují. Odstraňte tyto bloky a nechte energii Lásky koupat vás v tom, že jste hodni přijímat.
Mnozí žijete v opačném extrému. Můžete dávat sami sebe do roztrhání, ale je těžké získat od ostatních nebo přenecháváte své dary druhým, protože si myslíte, že si je více zaslouží. Doporučujeme vám, abyste přehodnotili důvody, proč to děláte. Nechceme soudit vaše rozhodnutí, jen se prostě ptáme. Až budete mít čas, jděte do svého středu a zeptejte se, odkud pochází váš pocit nehodnosti.
Mnozí všude mluví o své štědrosti k druhým, když dárky poskytují a říkají, že nechtějí nebo nepotřebují nic na oplátku. Mnozí si stěžují, že nedostali dárek na oplátku nebo alespoň dárek ve výši stejné hodnoty. To se běžně stává během oslav, kdy se dárky očekávají. Doporučujeme vám v první řadě hluboce se ponořit do toho, proč dárky dáváte. Dárky, které nedáváte od srdce nebo je spojujete s očekáváním, není nic víc než úplatkářství.
Skutečná hojnost přichází do vašeho života ve všech formách, jak viditelných, tak neviditelných. Když dáte někomu dárek bez očekávání něčeho na oplátku, dokonce i bez vědomí vděčnosti, jste blíže obdarovávání ze srdce. Mnozí z vás si myslí, že to již dělají. Nabízíme vám test. Dávejte dárky ostatním ve formě laskavosti, hmotných předmětů, modliteb a laskavých skutků - a to bez jejich vědomí. Udělejte to, aniž byste komukoliv řekli, co jste udělali. Věnujte pozornost, jak se cítíte. Trápí vás, že vám nikdo nepoděkoval a nepochválil vás? Zlobíte se, že si nikdo nevšiml, co jste udělali? Pokud ano, víte, že máte stále problém s dáváním dárků.
Když můžete prožít oslavy bez dávání dárků, které nejsou ze srdce nebo radostně sdílet bez touhy přijímat uznání nebo opětování, poznáte, že jste se naučili opravdu dávat ze srdce. Tím k vám přichází přislib hojnosti.
Vzhledem k tomu, co říkali Mistři - co dáte druhým, to dostanete - jakou hojnost si přejete? Pokud je to zdraví bohatství a moudrost, sdílejte dary zdraví, bohatství a moudrosti. Pokud je to radost, laskavost a Láska, rozdávejte radost, laskavost a Lásku. Pokud jsou to hmotné předměty, podělte se o hmotné věci. To je zákon Vesmíru - co zasejete, to sklidíte. Pokud zasejete rajče, myslíte si, že vyroste mrkev?
Doporučujeme vám zamyslet se nad těmito slovy. Buďte objektivní, abyste propustili všechny emoce a předpoklady, které způsobují domněnky o opětování vašich darů. Jak můžete uvolnit negativní myšlenky, které vás drží daleko od čisté Lásky a dobré vůle vůči ostatním? Hledejte a naleznete, klepejte a bude vám otevřeno. To nejsou jen obyčejná slova, ale tajný vchod do světa neuvěřitelného poznání a moudrosti. Jak s námi budete dál studovat, objevíte nástroje, které vám pomohou pochopit, jak uvolnit okovy a užívat si čerstvý vzduch svobody. Všechno spočívá ve vás, ale musíte chtít najít čas osvobodit sami sebe. V opačném případě budete stát svázáni a umlčeni pouze vaší vlastní vinou. Dveře jsou odemčené, stačí jen projít a žádat o své právoplatné dědictví!
8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama