Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Pozdravy z Lemurie.

1. prosince 2016 v 10:12 |  Doteky Nového Života

Pozdravy z Lemurie.
1. Zvu vás na cestu duše do Lemurie, země Mu. Je to místo, kde je hodně světla. Které se některým může zdát příliš neforemné a neurčité. Je to místo, kde jsme přebývali, než jsme se začali více inkarnovat do hmoty. Kde jsme byli ve spojení s božskou esencí, kde leží původní otisk jednoty a bezpodmínečné lásky.
Na kontinent Mu jsme přišli jako éterické bytosti ve světelných tělech z různých částí vesmíru. Společně jsme prošli Síriem. Vytvořili jsme první křišťálové města, prostředí lásky a harmonie. Spojení se svou esencí bylo pro nás to nejdůležitější. Pokud jsme už na Zemi nemohli žít svou esenci, odešli jsme jinam.
Žili jsme v jednotě. Přijímali světlo. Kdekoliv jsme přišli, byla láska. Naše vibrace nám pomohly udržet lemurské krystaly v zemi. Lemurie nám přináší celistvost. Spojení mužské a ženské esence.
Pokud tvoříme ze své esence, vše ostatní se poskládá. Cokoliv jsme přijali, to jsme zhmotnili. Přijali jsme ze zdroje původní otisk tím, že jsme stáli v kruhu, a každý člověk přijal část tohoto původního otisku. Někdo přijal zvukový záznam, někdo geometrický tvar, někdo obraz. To vše jsme dali dohromady a vytvořili cokoliv, na co jsme mysleli, do kruhu uprostřed. Tímto způsobem jsme vytvořili celé města.
Lemurie je léčivé místo plné krystalů, které vás milují, léčí, probouzí vaši esenci. Jsou tu vodopády. Cítíte lásku kontinentu Mu, lásku delfínů. Je tu láska, moudrost, léčení. Ležíme v oceánu a všechna bolest, kterou si neseme v důsledku separace od božské esence, odchází. Spojujeme se s božskou esencí.
2. Přenesli jsme se vědomím do jiné dimenze. Je stejně skutečná, jako 3D. Jsme v kruhu a propojujeme se na úrovni božské jiskry. Je tu přítomnost hvězdných bytostí, energie zdroje, hvězd, obrovských lemurských bytostí, krystalů a Matky Země. Světlo se šíří po celé Zemi, proudí světelnou mřížkou kolem Země a dál. Kolem nás jsou bytosti, které tam přidávají svou energii. Vše je v souladu a harmonii. Vytvořili jsme kruh světla, kde je láska a světlo přetvářeno do formy.
Je tu telepatické spojení. Vše se uskutečňuje pro celek. Ve všem, co děláme, je světlo. Necháváme pracovat světlo. Při setkání skupiny, která je k sobě přivedena, se aktivují světelné kódy v těle. Připravujeme svá těla na to, aby nesly vyšší vibrace. Sdílením svých darů vytváříme strukturu sítě, která má několik vrstev. Klíčem je být vědomý v tom, co děláme, co jíme, na co myslíme. Krystaly vyzařují energii jednoty, která ovlivňuje další lidi. Vyšší srdeční centrum se vyživuje energií lemurských krystalů.
Dochází ke společné tvorbě. Spolupracujeme, tvoříme v týmu. Zažíváme pospolitost. Je to cesta od spoluzávislosti ke spolutvoření. Všichni lidé na této úrovni mají společný záměr. Každý v kruhu má ale své vlastní zaměření. Každý přináší do sítě svůj díl. Ve světelných kódech přijímáme světlo ze zdroje.
Stojíme v kruhu krásných bytostí. Rozpoznáváme druhé v kruhu. Cítíme lásku, jsme jedno srdce. Stojíme pod světlem. Přijímáme kódy. Každý z nás. Jsme tu, abychom něco vytvořili. Sírius je nad námi. Je tu Kristovské vědomí. Přijímáme původní otisk ze zdroje, který ví, co je třeba projevit ve hmotě. To se vytváří uprostřed. Všichni přijímáme zvuky, tóny, geometrii, spolu dýcháme, uprostřed kruhu se vytváří to, co je naplněno kódy jednoty a harmonie.
3. Při cestování do této dimenze se aktivují další vlákna DNA a spojení kodónů DNA. Člověk sám vidí svou DNA. Vezme ji do svých éterických rukou a sám si ji upraví - vezme ji a kodóny do sebe zaklapnou, zapadnou.
Dualita je jen v mysli. Sjednocujeme pojetí duality - mužský a ženský princip, nebe a zemi, světský a duchovní svět.
Při cestování do této dimenze se můžeme účastnit dílčích kroků, jako stavby pyramidy slunce. Můžeme navštívit křišťálové město. Spolupracovat s křišťálovými bytostmi. Starat se o krystaly v zemi.
Vědomé milování s partnerem ovlivňuje a nabíjí body na Zemi, to dělá posvátné partnerství.
Nacházíme se v přechodovém období. Na zemi se mění vibrace. Ukotvujeme se ve vědomí 5D a můžeme přizvat světelné těla z Lemurie - vědomí, které ví, že jsme zdroj. Jsme děti světla.
Naše těla se proměňují a přijímají světlo duše. Vracíme se k fyzické podstatě. Jsme součást oceánu. Jsme vlnou, mořskou řasou, velrybou.
Spojujeme se s hvězdnými bytostmi, vnímali jsme je i předtím, teď je kontakt s nimi více vědomý.
4. Lemurii nevnímám přes přítomné chrámy nebo zasvěcení, protože by mi připadalo líto, že tento proces budu zabarvovat a svou myslí ovlivňovat. Vnímám ji přes napojení na zdroj bez vytvořených systémů.
Nejsme tak světelně důležití, jak si myslíme. Lehce nás může nahradit někdo jiný. Při práci v kruhu si můžete vybrat, jestli vstoupíte do obrovské síly světla a provedete svou práci. Pokud to neuděláte vy, udělá to někdo jiný. To nám může pomoci si na sobě příliš nezakládat. Jste pouze prostředníky pro projevení zdroje na Zemi. Empowermentu se teprve učíme :)
Pro stáhnutí lemurského světla chodíme hodně vysoko, a tak vám může být zima, i když jste v teplé místnosti. Proto nezapomeňte tuto energii stáhnout do země a spojit se se svým tělem.
Vnímejte kolektivní energie, co se děje na Zemi. Každý den, při každé schůzce a činnosti, vnímejte, co je ve vzduchu. Co si žádá o pozornost.
Nechme odejít staré vidění světa. Propojme v sobě protichůdné emoce - postoje "někdy toho člověka miluji a někdy ho nenávidím". Spojujeme v sobě postoje oběti a násilníka. Máme dvě ruce a dvě mozkové polokoule - jedna zastupuje jednu stranu a druhá zastupuje druhou stranu. Nestraníme světlu a nestraníme stínu. My je v sobě propojujeme.
Kódy Lemurie jsou ve vodě a pevnině na Havaji. Nacházíme se v křišťálové jeskyni na havajském ostrově Kauai. Je tu nekonečně léčivá energie, ve které se můžeme úplně uvolnit a transformovat vědomí. Navrátit se ke své podstatě.
S láskou
Ivana Valová

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama