Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Otevři všechny dveře dokořán

25. listopadu 2016 v 6:00 |  Vývoj vědomí bytostí
Když cítíme nejistotu a pochybnosti, začne slábnout naše vnitřní síla i vůle. Všechno, co bylo průzračné, je díky tomu zahaleno mlhou a není snadné vidět objektivně a už vůbec ne s nadhledem. Je to přesně ten stav, kdy sice toužíte po změně života, ale všechny pochybnosti Vás drží na jednom místě, protože propast před Vámi je tak ohromná a plná nejistot.
Tehdy se zkuste upřímně podívat, na to všechno, co se Vás snaží odvádět od změny. Je to strach? A z čeho? Z nejistoty, neúspěchu, špatného průběhu, že uděláte velkou chybu, nebo jen z toho, že můžete být ještě více zranitelní, pokud do toho půjdete? Je možné, že se to stane, že díky skutečnému prožívání života Vás něco, nebo někdo ještě dokáže zranit - to je ovšem riziko života a milování. Kdo se neodváží riskovat a milovat i s rizikem zranění, ten nežije, ale pomalu umírá. Může to být ovšem i strach z úspěchu, že získáte něco, co pro Vás začne být důležité - a taky je opět strašák: že to ztratím, že mi to někdo bude závidět, že mi to bude chtít vzít, že ukážu světu svou jedinečnost, že budu vyčnívat z řady. Jenže kdo neriskuje vystoupení z řady, ten sice nemá co ztratit, ale také mu chybí duševní zisk.
Jakmile Vás začnou přepadat všechny stíny pochybností, uvědomte si, že strašák ve skutečnosti neexistuje. Není tady, žije v myšlenkách, nebo daleké budoucnosti, ale není to skutečnost. Klidně si představte to nejhorší, co se může ve skutečnosti stát a zkuste tuto představu odevzdat něčemu vyššímu, než jste vy sami. Je možné, že přijdou zas a znovu, pak se soustřeďte opět jen na to, co ve Vás probouzí nadšení, sílu a touhu. Těšte se na všechno nové, radujte se a pokud chcete žít v budoucnosti, žijte radostí pro všechno pěkné, co Vás čeká, když opustíte zajetou komfortní zónu. Život je krátký na příliš dlouhé přešlapování na jednom místě, příliš krásný na to, aby byl bez radosti a naplnění.
Otevřete mu všechny cesty dokořán.
Shumavan
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama