Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Lidské procesory vašeho mozku

3. listopadu 2016 v 6:00 |  Vývoj vědomí bytostí


1. 11. 2016
Dnes, 1. 11. 2016 v 9:19 hodin, k nám začaly proudit vesmírné energie kosmického vědění. Dopomohou nám plně aktivovat lidské procesory nevyužité části našeho mozku a propojit s DNA a celou nervovou sítí. Prosím dejte prostor k naprogramování, aktivaci a plnému propojení.
Naši milování, s velikou láskou bychom vám chtěli připomenout, že kapacita vašeho mozku je využívaná jen z minimální části jeho jádra. Nyní prosím přijměte veškeré nástroje k jeho propojení, abyste mohli využívat a používat veškerou kapacitu vašeho mozku tak, abyste mohli uchopit a přijmout, kdo jste a proč tu jste. S velikou láskou prosím aktivujte a přijměte mozkové procesory, které vám umožní se plně propojit mozkem, s vědomím, podvědomím, lidským i vesmírným. Aktivujte si i všechny neurony, které s nimi úzce a plně souvisí.
Tyto procesory, tyto programy, budou chodit ve vlnách, budou se plně propojovat s další možnou úrovní mozku, vědomí, těla, buněk a mysli. Umožní vám se plně propojit a nahlédnout do minulosti i budoucnosti i sami do sebe. Začnete poznávat sami sebe, a díky tomu se začnete propojovat mezi sebou - mezi tělem, myslí, duchem, srdcem, Zemí, Vesmírem, láskou a světlem. Tato nevyužívaná část vašeho mozku, která s námi spolupracuje v době, kdy jste úplně uvolnění ve spánku, v meditaci, vám plně umožní propojit se s vaší myslí. Pomůže vám vyčistit i veškeré myšlenky, které vám zastírají vaši mysl, které vám blokují si plně vzpomenut a být plně propojení sami se sebou.
Tyto vlny, tyto procesory vám napomáhají být středem sebe sama, plně propojit vaše vědomosti, které jsou uloženy v této části vašeho mozku, kterou stále ještě nedokážete přijmout, propojit, ovládat a aktivovat. Tato část mozku se uvolní a stane se součástí vás, a vy začínáte plně využívat kapacitu tohoto jádra centra lásky.
Váš Kryon

Lidský mozek skrývá určité úrovně našeho vědomí a podvědomí, proto je důležité plně propojit váš mozek s kapacitou, kterou zde tady a teď v tuto chvíli využíváme. Je důležité nevyčleňovat určité body a vlny, které se snaží k plnému propojení našich těl. Přijměte prosím pomoc od samotného Boha, lásky a světla, která vám dopomůže dojít k plnému přijímání a propojení celého lidstva, sebe sama.
Váš mozek je úroveň čistého přijímání, otevřenosti a propojení. Váš mozek dává impuls si vzpomenout a přijímat. Propojte prosím veškerou kapacitu vašeho přijímání a propojení mozkových center, kódů a programování.
Dovolte si nahlédnout do součástí vašich těl, plně aktivovat vše, co je součástí vás. Odstraňte myšlenky z vaší níže využívané mozkové části vašeho celého jádra. Tyto myšlenky vám plně blokují úplné propojení. Přijměte, že jste láska a světlo. Odstraňte myšlenky negace, strachu a bolesti, které vám brání se plně propojit s vaším centrem celého dění, celého jádra, mozkové kůry, středu plného propojení. Nemějte strach se plně napojit na prvopočátek sebe sama. Jste stoprocentní čisté, zářivé, láskyplné duše, které mají možnost si plně vzpomenout a propojit každičkou buňku ve svém těle.
Odstraňte bránu mezi vašimi částmi mozku, která brání se plně propojit a využívat celou kapacitu. Tyto lidské procesory vašeho mozku vám napomáhají přijmout veškeré informace, které vaše tělo, vaše mysl potřebuje k plnému probuzení a propojení se, pomáhají vám přijmout rovnováhu mezi nebem a zemí, světlem a tmou a vámi. Pomohou vám přijmout v plné míře veškeré nástroje, informace a programy, které máte uložené ve vaší DNA i ve vaší mysli v těchto programech. Vy to tam máte! Tak prosím, propojte tyto energie v jedno, a začnete využívat celou mozkovou strukturu vašeho bytí. Napomůže vám k plnému propojení, nahlédnutí do svých minulých, budoucích i současných životu. Začnete si vzpomínat na prvopočátek vašeho vzniku, vaší planety. Začněte prosím propojovat a využívat kapacitu celého vašeho bytí.
Každá buňka ve vašem těle v tuto chvíli už vibruje a plně se propojuje s vaši myslí, srdcem, tělem, vědomím a podvědomím, celou strukturu vašeho mozku a aktivuje k plnému přijímání vašeho bytí a propojení se s celou strukturou mozkových procesorů, jádra a buněk světla.
Propusťte světlo a žijte s láskou!
Váš Bůh
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama