Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Jak získat trvalý pocit štěstí?

17. listopadu 2016 v 6:00 |  Vývoj vědomí bytostí

Odpovídá: Alicia Hamm šamanka tradice lakotů a hopiů
To je naprosto bláznivá otázka. Protože nikdo nebudeme mít trvalý pocit štěstí. To je nemožné, jsme totiž na Zemi. A Matka Země je školou, je pro nás místem, kde se učíme a získáváme zkušenosti.
Lidé jsou někdy spokojeni a šťastni, ale častokrát jsou deprimovaní, frustrovaní, anebo jsou ve stresu. Takže pocit trvalého štěstí nenajdeme, protože nemůžeme uzavřít Srdce před druhými lidmi a před tím, co se tu děje.
Dostáváme špatné zprávy. Nevím, proč se televize a noviny zaměřují na špatné zprávy. To, co lidé slyší, není v rovnováze. Neslyší - dnes to bylo dobré a druhý den špatné. Slyší jen, že je to špatné a pak ještě horší. A pak si říkají "Ó Bože , co ještě přijde "? A tak se lidé bojí.
Proč lidé trpí? Já myslím, že je to tak, že utrpení se objeví, když jsme v Srdci, kde jsou naše city, díky tomu máme schopnost vycítit emoce a uvnitř emocí můžeme cítit všechno. Cítíme tam utrpení, ale také tam cítíme Lásku, cítíme štěstí, cítíme strach, cítíme zlost.
Tohle je způsob našeho růstu, skrze naše zkušenosti. Takže, když se mě zeptáte , proč trpíme, řeknu vám, "Proč cítíme"?
Myslím, že s nemocí to není tak jednoduché. Nemoc znamená, že jsme ztratili rovnováhu. Nemoc je vlastně opět utrpení, ze kterého nevíme jak vystoupit. Zároveň vlastně neposloucháme sami sebe, neposloucháme své tělo. Někdy jsou lidé unavení, nelíbí se jim to, co dělají, nelíbí se jim jejich život, a nejsou schopni to změnit, opustit to. Nejsou schopni říct: "Skončím práci, ze které je mi špatně". Bojí se, že nebudou schopni zajistit prostředky na základní lidské potřeby, tak v té práci pokračují a pak onemocní. Tělo prostě řekne NE.
Nemyslím že bych mohla něco vzkázat, protože vidím mnoho lidí, kteří si stěžují a cítí se špatně, jsou v depresích a jsou negativní. Kdybych jim měla dát nějakou radu, řekla bych: "Začněte říkat děkuji, máte střechu nad hlavou, máte šaty, snědli jste tolik malých chlebů, že byste s nimi mohli naplnit celý dům. Matka Země vás krmila rostlinami, ovocem, šťávami, zvířaty, rýží, medem. Dostali jste toho doposud hodně, měli jste učitele, rodiče, máte přátele. Můžete chodit, dýchat, cítit, kolem sebe máte krásu. Když se jen podíváte na své tělo, co pro vás dělají vaše plíce, co pro vás dělá vaše Srdce… A nepotřebujete nic k tomu, abyste jen tak poseděli a byli živí, tak za to poděkujte. To je velký dar od Matky Země a Velkého Ducha. Jste živí. Uctívejte svůj život a buďte šťastni".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama