Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


HVĚZDNÁ BRÁNA 11:11

5. listopadu 2016 v 6:00 |  Vývoj vědomí bytostí
Stává se to jen jednou za rok kdy se hvězdná brána 11:11 otevírá výše vzestoupeným sférám v galaktickém středu. 11. listopadu zažijeme neobvyklý okamžik intenzivní čistoty našeho vlastního božství.

Kolikrát jste se podívali na hodiny, na hodinky nebo počítač a viděli na obrazovace 11:11? Toto je znamení vzestupné aktivity ve vaší lidké evoluci. 11:11 je posvátný kód vzestupu, který aktivuje nervovou síť a mozek k otevření se vyšším dimenzím Ducha.

V numerologii představuje číslo 11 Mistrovskou úroveň. Pokud se vás dotkne kód vzestupu 11:11, probouzíte se k Mistrovi Světla kterým jste. Vstupujete do období, které osvětlí nejen mistrovství vašeho Božského Já, ale také jakékoliv stíny podvědomého já, které potřebuje léčit právě nyní.

Během vzestupné brány 11:11 se otevírá posvátný portál do ráje vytvářející most mezi umírajícím světem duality a harmonicky vibrujícím světem 5D.

V pradávné mytologii představuje posvátná geometrie 11:11 mužský a ženský okruh napojený v nekonečné spojení v kosmickém vzestupném plánu.

11:11 je geneticky zakódováno v naší neaktivní "odpadové" DNA ke spirituálnímu probuzení. Numerologická řada 11:11 také představuje portál mezi třetí a pátou dimenzí.

Jak se vyladíte na planetární posun do vyšších frekvencí, vaše mysl může vstoupit do vyšších sfér světelné komunikace a vesmírného vědění.

Během 11.listopadu vstoupíme do hvězdné brány 11:11 a potkáme vzestoupené sebe samé z budoucnosti.

Dalším přínosem vzestupné brány 11:11 je finální kolaps polarizovaných sil, který se rozvlní skrze planetární pole. Ti z prvních vln vstoupí do pole páté dimenze a stanou se křišťálovými pilíři světla. Probuzené duše se stanou správci nové země a vědomí jednoty.

Přijměte návrat Božské Ženské aktivace záměru a plánu duše který je v souladu s pěti-dimenzionální novou Zemí.

Stále se navyšující vlny fotonových částic plynoucích z Velkého Centrálního Slunce přináší nové uvědomění, které dříve nebylo přítomno. Přichází v tichých momentech klidu - v pauzách našeho dechu a navazujícím rytmu tlukotu našeho srdce. A v tomto nehybném bodě jedinečnosti v našem středovém jádru, brána 11:11 vytváří most mezi rozpadajícím se světem polarit a nově utvářející se pěti-dimezionální novou Zemí.

Meg Benedicte
Newearthcentral.com

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama