Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Listopad 2016

Horoskop na období 28. 11. - 4. 12. 2016

30. listopadu 2016 v 13:35

Šlápnutí do prázdna

cam00116

Nastal adventní čas, čas rozjímání a úklidu. Což se nám projevuje skrze vánoční úklidy svých domovů, protože domov symbolizuje naši duši. Adventní čas je především o úklidu ve své duši, ve svých pocitech, smíření se se svou minulostí, událostmi, které se během roku staly. Zklidnění mysli a otevření se více blízkosti s druhými. Máme proto potřebu v domově něco změnit, když se změní něco v naší duši, aby to bylo souladu s ní.
V tomto týdnu nastává novoluní, které nás ovlivní až do 28. 12. Novoluní nastává 29. 11. po 13. hodině ve Střelci v dynamickém aspektu na Neptuna a karmické uzly.
Sabiánský symbol: V hlubinách země se formují nové prvky.
Klíčová myšlenka: Alchymický oheň, který čistí i transformuje samu substanci vnitřního života člověka.
V nejhlubších vrstvách psyché pracují síly, které bez povšimnutí egem se mohou rozvíjet. Dostatečně se rozvinou a silným emočním prožitkem se vynesou na povrch do vědomí člověka. Přinese to nové reakce na život.
Procházíme procesem proměny, která je impulsem naší podstaty přirozenosti, na níž je schopna udělat další krok. Tento symbol zaměřuje pozornost k vnitřním změnám, které procházejí skrze prožitky. Prožitek je proces obohacování svého vědomí. Dokud si určité věci neprožijeme, tak je nepochopíme. Tyto své vnitřní změny a prožitky si máme nyní uvědomovat. Můžeme říci, že tento symbol ukazuje na "Nošení psychického plodu - tedy těhotenství."
Vzhledem k dalším aspektům spojeným s novoluním je potřeba rozpustit své iluze a objeví se dostatek situací, kdy nám bude zviditelněn náš omyl, nepravda, klam a iluze. Můžeme projít procesem rozčarování a hlubokého zklamání ze sebe, druhými, situacemi. Je potřeba snést do praktického života lidské přirozenosti, na zem vědomí božské jiskry, božského impulsu Já. Prožíváním, praktikováním se vše ukotvuje v zemské úrovni. Potom se mohou zhmotňovat zázraky, hojnost a štěstí. Je možné nalézt správnou cestu. Zkušenost, kterou máme udělat, je jako šlápnutí do prázdna. Jít a věřit, že jsem na správné cestě. Jít stále po cestě jen vpřed, i když nevíme, co nás tam čeká.
Díky působení Neptuna v dynamickém aspektu se objeví určité zamlžení. Celému procesu nebudeme rozumět, můžeme se dostávat do pocitu "omámení", nesoustředěnosti a určité rozpuštěnosti. Proces pracuje nenápadně, neviditelně, přesto tělo bude velmi unavené. Je to jako když se procházíte a plavete v moři. Následně přijde velká únava. Jsme extrémně citliví.
Abyste šli vstříc celému procesu a rozpoznali co je pravda, je potřeba se často obracet do svého nitra, být v tichu a naslouchat své intuici. Meditace jsou v této době silné, budou se objevovat vnuknutí, nové vize a možnost spojení se svým vyšším vědomím.
Ve společnosti se objeví hodně skandálů, projevení klamu a lží. Pozor na podvodníky a zloděje. Zesílené působení má alkohol, drogy a léky. Lépe řečeno, jste tak extrémně citliví, že vše více působí.
Úplňkem 14. 12. bude vyneseno a zviditelněno téma novoluní. Co se v nás zrodilo?
Stále působí Mars ve Vodnáři v harmonickém aspekt s Jupiterem ve Vahách (19. 11. - 12. 12.). Ukazuje na příliv energie, nadšení, požehnání a početí. Objeví se plodná spolupráce, vztahy a nové obchodní smlouvy.
Jupiter ve Vahách se pomalu dostává do opozice s Uranem v Beranu (do 3. 2017), což zviditelňuje přehnanou lásku ke svobodě a nezávislosti. Jupiter ve Vahách touží po spolupráci a vztazích, Uran v Beranu chce být sám za sebe. Vytváří se zde duševní napětí a rozpor, který vede k vybrání si jen jedné varianty, ale pak vždy nastane nespokojenost. Opozice může být rozporem nebo i obohacením, pokud jsem ochoten se nechat obohatit. Uran v Beranu má být sám sebou, má být jedinečná osobnost. Jak umí být sám sebou, si ve skutečnosti může prožít až v kontaktu s druhými. Jupiter ve Vahách se učí respektovat a hledat harmonii ve vyváženosti odlišného názoru. Ne vždy vše, co vypadá jako harmonické, je plodné a přínosné. Mít na vše stejný názor nemusí být skutečná harmonie. Uran přináší do vztahů potřebný vývoj, nedovolí vztahy na základech závislosti a podřízenosti. Hledá se rovnocennost, respektování a vzájemné obohacování se. Proto vztahy, kterou jsou stagnující a bez vzájemného obohacování, se budou otřásat v základech. Buď projdou změnou nebo se rozpadnou. Tento aspekt ukazuje na vývoj, ať se nám to líbí či ne. Otevírají se nové úrovně poznání, vědomí a moudrosti, které nám na počátku mohou způsobit zmatek a chaos, než se dostatečně nové poznání usadí.
Také ovlivňuje diplomacii, politiku, právo, soudnictví, spravedlnost, cestování, náboženství.
Pomůže nám Jupiter v harmonii se Saturnem (do 2. 17), který přináší růst, vývoj a je schopen rozpoznat, co má v sobě zralost, moudrost a pevný základ. Ponecháme si jen to skutečné. Díky tomu si postavíme nové základy své svobody, pravdy a víry.
Požehnaný týden, Petra Nel
Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.
Upozornění:
Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová - www.astrologiepetranel.cz


Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšek

30. listopadu 2016 v 12:50 Vývoj vědomí bytostí


Čím je člověk oduševnělejší, tím je pro něj těžší najít někoho, kdo s ním chce být ve vztahu. Může absolvovat spoustu schůzek, ale v určitém bodě pro něj nebude možné vztah posunout dále, hlavně kvůli hloubce smýšlení protějšku. Ne každý je dost silný na to, aby zvládl žít s oduševnělým partnerem. Zde jsou důvody.

POKLÁDÁ HLUBOKÉ OTÁZKY

Bude zkoumat život partnera/partnerky do hloubky a ptát se na otázky, na něž možná nebude připraven odpovídat. Možná už na prvním rande půjde hlouběji a položí osobní a filozofické otázky - mělká konverzace takového člověka nebaví.

JE UPŘÍMNÝ

Někdy až příliš upřímný - často zcela přímočarý. Oduševnělý člověk bere svou integritu vážně a jedna z věcí, ve kterou věří, je upřímnost. Pokud se jej na cokoliv zeptáte, řekne vám pravdu a totéž očekává od vás.
VÍ, CO CHCE
Nebo koho chce. Okamžitě ví, jestli se mu/jí líbíte a nepotřebuje se dále scházet nebo zkoušet další možnosti, aby se ujistil(a) o svých pocitech. Jejich srdce bije pouze pro malou hrstku lidí a ty pozná okamžitě.

CHCE HLUBOKÝ VZTAH

Chce dlouhé konverzace o životě, chce poslouchat příběhy z minulosti partnera/partnerky, chce porozumět vaší bolesti a chce váš život obohatit. Chce skutečný vztah, který není jen o zábavě a výše zmíněné plytké konverzaci.

NEBOJÍ SE INTIMITY

Nebojí se riskovat, že bude v průběhu sbližování raněn(a). Ví, že nepřijde o svou svobodu a nestane se tím zranitelnější. Oduševnělost a intimita kráčejí ruku v ruce a bude si vždy vážit krásy intimity ve vztahu, že některé věci zůstanou jen čistě mezi vámi a nebudete to sdílet se svými kamarády či kamarádkami.

VIDÍ SKRZE A DO VÁS

Vidí, kým skutečně jste, co je ve vás uvnitř a co vás činí zranitelným. Pokud z vás něco pozná nebo vyčte, řekne vám to. I kdyby vám to mělo být nepříjemné, chce, abyste věděl(a), že vám rozumí, a že si před ní(m) nemusíte na nic hrát.

JE INTENZIVNÍ

Může vás trochu zastrašovat, protože vše prožívá velmi intenzívně. Emoce těchto lidí jsou intenzívní a stejně tak i jejich myšlenky. Nikdy nebudou lhostejní k věcem, na kterých jim záleží. Ne každý je dost silný na to, aby tuto intenzivnost a hluboké smýšlení zvládl.​

ODUŠEVNĚLÁ ŽENA UMÍ MILOVAT JEN HLUBOCE
POKUD MUŽ NEBUDE TAKOVOU ŽENU MILOVAT HLUBOCE, PROSTĚ JEDNODUŠE ODEJDE. NEVÍ, JAK POUZE NEFORMÁLNĚ CHODIT NEBO BÝT KAMARÁDKA S NĚKÝM, KOHO SKUTEČNĚ MILUJE. ODUŠEVNĚLÁ ŽENA VELMI RYCHLE POZNÁ, KDYŽ JÍ NĚKDO NEMŮŽE VYJÍT VSTŘÍC A POMALU SE ODPOJÍ OD KOHOKOLI, KDO JÍ NENÍ SCHOPNÝ DÁT TAK HLUBOKOU LÁSKU, JAKOU HLEDÁ.

ODUŠEVNĚLÝ MUŽ NA VÁS NEPOČKÁ KVŮLI VAŠEMU VÁHÁNÍ
NEBUDE ČEKAT, AŽ SI TO JEHO PARTNERKA VYJASNÍ, A SLEDOVAT JEJÍ VÁHÁNÍ, KDYŽ NEVÍ, PRO JAKÉHO MUŽE SE ROZHODNOUT. JE SILNÝ A VÁŠNIVÝ. NEBUDE TAK PLÝTVAT EMOCEMI KVŮLI NĚKOMU, KDO NEDOCENÍ JEJICH HLOUBKU. JELIKOŽ HLEDÁ ZVLÁŠTNÍ DRUH LÁSKY, PLNOU ODDANOSTI A VĚRNOSTI, COŽ SE MU NEMUSÍ PODAŘIT, PROTO SE HLUBOKOMYSLNÝ MUŽ NEBOJÍ ZŮSTAT SÁM.


TZOLKIN 30.11.2016 1 AHAU kin 40

30. listopadu 2016 v 9:23 Mayský Kalendář na každý den

Ahau - Slunce. Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Vědomí Krista, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, vědomí cíle, uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost.
Tato doba je velmi odvážná, plná vizionářského myšlení, odhodlání, pevné vůle čelit s odvahou tváří v tvář obtížnostem. Každý den této Treceny může vrhnout světlo na něco, co je pro vás důležité, na nějaké vaše jednání nebo něco, co je potřeba řešit, takže použijte osvěcující esenci Ahau a zapalovací svíčky Hun (1) k zažehnutí tohoto Trecenia. K vytoužené cestě triumfů nad vším, co vás omezuje, trápí, ohrožuje, poškozuje nebo drží zpátky od vašeho plného potenciálu.
DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠE PŘEDKY
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení Kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
S Tónem 1, který je symbolem Jednoty, se dnes zaměříme na to, že jsme Jedno se Vším. Najděte si chvilku čas a vyčistěte svou mysl od všech zbytečností. Vstupte do prostoru ne-myšlení a dopřejte si chvilku čas stát se Jedním se Vším.
To se nejlépe provádí v přírodě. Zaměřte se na lidi, místa a věci. Opakujte si ve své mysli "Já Jsem Ty". Vědomě se podívejte na podobnosti, které máte s člověkem, místem nebo věcmi, na které se zaměřujete.
Spojte se srdcem, To vytváří energetický tok mezi vámi a objektem. Pociťujte vděčnost. Cílem je rozvíjet smysl Jednoty s vědomím, že pocházíte z jednoho Zdroje. Jděte skutečně hluboko do pocitů, že jste Jedno s každým člověkem, místem, věcí….
S praxí začnete skutečně cítit spojení jako Jeden. Jak budete procházet dnešním dnem, vědomě se spojte s druhými a mentálně opakujte "Já Jsem Ty", až začnete vnímat Jednotu se Vším. Udělejte si čas dělat toto spojení co nejčastěji. Váš život bude kvést ve všech oblastech, jakmile znovu objevíte svou pravou duchovní Podstatu. Rozpomenete se, že jste Jedním s každým, což doopravdy jste.
1. MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO.
Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu.
Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu centra invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu se Znamením. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí. V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením. Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.

Trecenium Ahau kin 40 – 52

30. listopadu 2016 v 9:21 Mayský Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila
Tato Trecena začíná AHAU 1 - SLUNCE, PÁN KVĚTIN, PÁN SVĚTLA, OSVÍCENÍ, UCTÍVÁNÍ PŘEDKŮ,VZESTUP, BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA, VĚDOMÍ SPOLU-VYTVÁŘENÍ NOVÝCH MOŽNOSTÍ, NOVÝCH ZAČÁTKŮ A PROBUZENÍ ZÁZRAKŮ!
SVĚTLO je hlavním zdrojem veškerého života. Existuje jako vlny a částice. Je nejrychlejší elementární silou Vesmíru. Je to věčný zdroj inspirace, poznání, pravdy, jasnosti, umění, tvořivosti. Vede našeho Ducha, naplňuje nás radostí a vybízí nás, abychom šli nejvyšší cestou.
Všechny pozemské národy, rasy a kultury obracely od počátku časů své tváře ke slunci v radosti, úžasu a obdivu. Ve skutečnosti to dělají všechny živé bytosti, zvířata, hmyz i rostliny. Dokonce i ty největší věci, které formují náš svět od počasí až po oceány, komunikují se světlem v posvátném tanci společenství, soužití a společného tvoření.
V Mayském kalendáři je AHAU Pán Světla ztělesňující nejvyšší potenciál veškerého života, osvícení nekonečné posvátné cesty Evoluce, po níž vše živé cestuje.
Slunce neboli Světelná energie představuje zdroj, který nás nutí hledat svou vlastní duchovní cestu. Sluneční energie nám dává sílu vytvářet to, čemu dáváme pozornost.
Váš úkol v Treceně Ahau je očistit vaše Světlo tak, aby cesta byla jasná a zřejmá. Můžete spálit mlhu nejistot, strachu, pochybností a pověr, ale skutečná zkouška vám už nedovoluje se vrátit.
Následujte cestu AHAU a zažijete sílu pohledu jako nikdy před tím. Tak jak AHAU ztělesňuje hodnoty a pravdu, stejně tak neumožňuje opomínání charakteru a schopností.
Toto Znamení má sílu překonat negativní energii, ovládá zatmění slunce i měsíce a přináší duchovní i materiální jistotu. Je to realizace spirituálního těla, transformace, mutace, bystrost, energie bojovníků, cestovatelů, tanečníků, umělců a tvůrců zázraků. AHAU je věštec, prorok, přemožitel kouzel, Pán květin, Mistrů a dědic síly Světla.
Je to denní Znamení všech vznešených a důstojných bytostí, včetně celého světa našich předků, kteří stojí za naší současností a kteří nás spojují s minulostí. Představuje extatický proces spojující nás s kolektivní myslí a evolučním plynutím Času.
REZONANCE S BOŽSKOU ENERGIÍ AHAU
OSOBNÍ, GLOBÁLNÍ, PLANETÁRNÍ ÚROVEŇ
Vlna SLUNCE přináší do všech sfér vašeho života VĚDOMÍ KRISTA a BEZPODMÍNEČNOU LÁSKU. Pokud spatříte osobní vztah s Vlnou, tyto pozice jsou pro vás velmi důležité. To, že tyto dny zasluhují mimořádnou důležitost, je již známo. Dovolte jim obohatit vás o informace vycházející z této moudrosti. Dovolte i dalším dnům postavit se do vašeho osobního reportu.
Vlna SLUNCE je již sama o sobě velkou událostí. Identifikuje vaší osobní rezonanci s touto energií. Bude jednoznačně výrazem stupně zralosti vašeho vyššího Já na Zemi. Komunikace s tímto programem ve Vlně SLUNCE je vaše individuální cesta v každém TEĎ a TADY. Pokud neztrácíte ze zřetele svůj individuální rytmus s vaším osobním kalendářem, pak je to způsob uvědomění působení Vln na vás, vyjasnění problémů a důležitých otázek, které se objevují v rámci 260 dnů.
Vlna SLUNCE je velmi horká energie se specifickou silou dopadu. Urychluje příchod "potopy" - zalije nás Vědomím Krista, proto zde musí být horko. Ohnivá Energie Zdroje je již na cestě. Země bude očištěna ohněm - ohněm Lásky Zdroje. Ale pozor, slovo očištěna vyslovujte velmi vědomě. Neznamená to, že Země bude zničena či spálena. Tady hovoříme pouze o duchovním očištění.
Různí "trenéři - tvůrci" se budou snažit využít každý moment, aby vás znovu hodili do pasti strachu. Smějte se jim do očí. Dejte jim najevo, že jste již odolní vůči všem starým trikům a nové nemáte zájem poznat.
Je to poslední Vlna ČERVENÉHO ZÁMKU Tzolkinu (1-52), jehož patronem je KAN. Všechno, co se v ní objeví, bude zasahovat do vašeho hvězdného semena a nové rostlinky, která z něho už brzy vyroste. Vzhledem k tomu, že Vlna SLUNCE připravuje půdu pro setí, je pochopitelné, že také vaše pole zahrnuje očištění. Energie dní vám mohou ukázat mnoho Stínů. V takových situacích nepropadejte panice, protože jsou to jen Stíny, které se po desetiletí ukrývaly za vašimi zády, a teď před odchodem vám chtějí jedině požehnat. Dovolte jim říci sbohem a přetněte všechny vazby, které vás spojují. Teď máte před sebou cosi nového. Vaše spirituální Já se již připravuje na návrat a musíte připravit trůn na jeho příchod. Takže, proč se víc v hlavě zabývat starým harampádím. Snažte se právě teď uvolnit od posledních Iluzí a Stínů. Není vyloučeno, že to bude poměrně nepříjemné, dokonce bolestivé.

Takže tento vzorec Světelné energie máme nyní k dispozici a nabízí každému z nás možnost uzdravit naše Já a Gaiu.
Energie Tzolkinu nám pomáhají, abychom se posunuli z času CHRONOS (mechanizovaného času gregoriánského kalendáře 12:60) do času KAIROS (přirozeného času plynutí 13:20).
Přehled Vlny 30/11 - 12/12
AHAU 1
IMIX 2
IK 3
AKBAL 4 galaktický portál
KAN 5
CHICCHAN 6
CIMI 7
MANIK 8
LAMAT 9
MULUC 10
OC 11 galaktický portál
CHUEN 12 galaktický portál
EB 13
GALAKTICKÉ PORTÁLY. Dny, ve kterých proces rozvoje na Zemi postupuje podle práv nezávislé dynamiky a dny, ve kterých zaznamenáte přímý účinek energie z Kosmu. Tato pole v modulu Tzolkin odhalují velmi subtilní vedení s dokončováním korekcí pomocí kosmických energií. V těchto dnech je síla dopadu energie mnohokrát větší.

Staré duše a dokončení cyklu reinkarnace

30. listopadu 2016 v 6:00 Vývoj vědomí bytostí

29. listopad 2016
Duše prochází celkem pěti fázemi reinkarnace - od zrození až po stáří duše. Lidé nacházející se v páté čili poslední fázi reinkarnace jsou proto nazýváni staré duše. V této části vývoje duše jde o hledání rovnováhy a dovršení, a nutkání takříkajíc předat před koncem reinkarnace žezlo.

Na konci cesty

Po dokončení čtvrté fáze reinkarnace již duše ušla notný kus cesty.
  • V první fázi se právě zrozená duše dozvídá o své fyzické existenci, životě a smrti, a potřebě péče.
  • V druhé fázi se duše jako dítě učí o společnosti, kultuře a společenství a o potřebě struktury, pocitu náležitosti a hraní určité role.
  • Ve třetí fázi se mladá duše učí o svobodné vůli a sebeurčení, o vzetí zodpovědnosti za svůj osud do vlastních rukou a o tom, jak se s tím vypořádat.
  • Ve čtvrté fázi se coby zralá duše učí o spoluexistenci a propojenosti, vzetí zodpovědnosti za své vlastní vztahy a respektu k rozdílnosti a jinakosti.
A nakonec je duše připravena na svou poslední štaci - návrat do jednoty a konec reinkarnace. Tento návrat do jednoty není o ztrátě individuality, jak by se mohlo zdát. Konec reinkarnace - či nanebevstoupení, osvícení nebo jak to chcete nazývat - neznamená zmizení a rozplynutí se do nicoty. Místo toho duše dokončí své dobrodružství jako unikátní jedinec, jako výrazná hvězda na noční obloze, jako zcela realizované vlastní já.
Na začátku této fáze se duše soustředí na sebevyjádření a seberealizaci, na hledání zkušeností, které nabízejí osobní naplnění při životě ve fyzické rovině. Ty mohou zahrnovat například herectví, malbu, vinařství, zahradnictví nebo pilotování starých letounů či jen být dědečkem. Duše se nezajímá o úspěch či slávu, ale spíše konání něčeho, co si zamilovala a v čem nachází vnitřní uspokojení.

Na konci této fáze pak je větší důraz na výuku spíše než učení se, na předávání naučeného a vedení ostatních. Pro některé, zejména pro staré kněží duše, se jedná o výuku výhradně duchovního rázu. Mnoho předních světových duchovních učitelů jsou staré duše. To však neznamená, že každý samozvaný guru je také stará duše. Právě naopak. Duchovní učitelé existují ve všech fázích reinkarnace. Ale pokročilá stará duše v roli duchovního vůdce disponuje určitými charakteristikami, kterými se od ostatních odlišuje: dalekosáhlou moudrostí, schopností obrovského soucítění a malých či žádných materiálních vazeb.
Hlavními oblastmi zájmu pro staré duše jsou jednota a rozmanitost. Stará duše již má dobře vyvinutý smysl pro osobní identitu (z mladé fáze duše) a vzájemné závislosti (ze zralé fáze duše). Nyní duše cítí nutkání se znovu spojit s vyšším řádem věcí, se základem kosmické jednoty. To však neznamená zavržení lekcí naučených v předchozích fázích, jen aby si užila nadýchaného pohodlí jednotnosti. Naopak to znamená vyrovnání se s dvojakostí života (vlastní já a ostatní, láska a nenávist, radost a bolest atd.) a jejich přijetím za přirozenou součást celku.

Vnímání starých duší

V tomto pátém a posledním cyklu ve fyzické rovině existuje holističtější vnímání vlastního já, života a všeho ostatního jako součásti něčeho většího. Zatímco zralá duše tedy začne vnímat ostatní jako své bratry a sestry, stará duše začne vnímat své vlastní já i ostatní jako nedělitelné součásti většího celku, z nichž všechny jsou jedinečné, avšak zásadní. Stará duše jinými slovy začne vnímat každou věc, každou bytost a každý moment jako součást jedné velké mozaiky.
Otázkou teď je, jak s touto sjednocenou realitou svázat své vlastní já - jak se smířit se všemi konflikty, jak zažít harmonii v rámci veškeré rozmanitosti. To vyžaduje, abychom uznali platnost všech vybraných životních cest všech bytostí v širším řádu věcí. Všichni jsme součásti Jednoho, a přesto jsme mnoho a každý z nás sleduje jinou cestu. A žádná z cest není nesprávná. Z toho plyne i motto staré duše: "Ty si dělej svoje a já svoje."

Životní styl starých duší

Staré duše jsou uvolněnější, bezstarostnější a stojí v životě o něco více stranou. Lidská existence je jim důvěrně známá a zvládnutelná a již neexistuje tak mnoho problémů či otázek, se kterými by bylo nutné se vypořádat. Hlavními otázkami jsou ve skutečnosti pouze ty existenční, nikoliv materiální či psychologické. Staré duše se zabývají vlastními věcmi a sledují jen tu svou cestu, a umožňují ostatním, aby sledovali tu jejich.
Zdokonalují své vlastní schopnosti a snaží se v životě být co nejvíce sami sebou. Mnozí tak činí prostřednictvím uměleckého, humanitárního či filozofického úsilí, pro mnoho jiných však může být největší formou seberealizace i něco tak všedního jako je zahradnictví. Práce, odpočinek a zábava se stanou jednou a tou samou věcí. Potenciálním problémem pro staré duše může být úpadek do apatie, kdy je již nezajímá život ani svět. Jak fyzická rovina postupně ztrácí své kouzlo, vtělená duše může začít vykazovat známky znavení světem, a to už při narození.
Deprese je ve skutečnosti jednou z forem duševní choroby, na které jsou staré duše náchylné (což však nutně neznamená, že všichni trpící depresí jsou staré duše. Jde jen o to, že stará duše začínající vidět širší souvislosti může někdy mít pocit, že běžný život je jen zbytečným utrpením.) Radost je nakonec místo dělání možné nalézt v pouhém bytí.

Jak poznáme starou duši?

Staré duše disponují značnou mírou sebejistoty, která je neobvyklá pro duše v ostatních fázích (s výjimkou královských duší, které o sobě nepochybují v prakticky žádné z fází). Jsou většinou uvolněné a vyrovnané se sebou samými. To ovšem neznamená, že nemají žádné problémy - mnoho z nich očividně ano - ale jejich problémy nad nimi nemají takovou moc, jak to často bývá u zralých duší.
Staré duše obvykle vyzařují klid a stabilitu, které mají podstatu, hloubku či váhu. Mladé duše se pak mohou zdát relativně zbrklé a povrchní, a zralé duše život zdánlivě neustále stresuje a útočí na ně. Často je to možné poznat z hlasu: mladé duše většinou mluví hlasitě a rychle, zatímco zralé duše mají poměrně měkký tón s nádechem nejistoty. Staré duše naproti tomu mívají pomalý, hluboký hlas - uvolněný, plný jistoty a bez známky spěchu.
Tento vnitřní klid a hloubka jsou evidentní také v očích starých duší. Zatímco mladé duše dlouho neudrží oční kontakt a zralé duše ho udrží jen občas, pokud nejsou ve stresu či zamyšlené, staré duše mají tendenci oční kontakt neochvějně udržovat. (Poznámka: To není totéž jako mrtvý pohled psychopata!) Nebojí se podívat jinému člověku do očí a vidět mu do duše. V porovnání s ostatními dušemi jsou staré duše uvolněnější a filozofičtější v otázkách života, smířeni se sebou samými i s ostatními a mají nemnoho materiálních svazků. Často se stahují do ústraní pryč od hluku měst. Stará duše je spíše občanem světa nežli svázaná s jedním místem. Obzvláště staří králové mají tendenci trávit své poslední životy jako potulní učitelé bez domova.

Ukončení cyklu reinkarnace

Všechny fáze vývoje duše mají sedm úrovní, včetně této fáze. Takže po dokončení sedmé úrovně fáze zralé duše začíná duše svůj další život jako první úroveň staré duše. Ta pak prochází celou posloupností vývoje jako stará duše, jeden život po druhém až nakonec dosáhne sedmé úrovně. To je poslední krok, tedy 35. krok reinkarnace. Občas potkám lidi, kteří jsou přesvědčeni, že se určitě nacházejí ve své poslední inkarnaci prostě proto, že jsou velmi "duchovní" a nemají materiální svět v lásce. Tak to ale nefunguje.
Cílem evoluce není uniknout z nějaké ubohé fyzické roviny, i když se to tak často hlásá. Konec reinkarnace není nějakou odměnou za dobrého chování. Lidská existence není vězením či nekonečným utrpením, z něhož budou osvobozeni pouze ti, kteří jsou toho hodni. Inkarnace probíhá, protože to chceme a vybrali jsme si to. Děláme to právě z toho důvodu, abychom se s tím dokázali vyrovnat.
Víme, že v každém životě pravděpodobně strávíme několik desetiletí bez vzpomínek na svou identitu, na svůj Věčný domov a začneme věřit na iluzi odloučení a zažijeme strach. A to je právě to, co nám dodává odvahu dosáhnout většího uvědomění. Dokončení dosáhneme bez ohledu na to, zda jsme vtělení či nikoliv. Tuto iluzi stačí odhalit a vždy se budeme cítit jako Doma. Pokud se stále potýkáme s vlastním fyzičnem, ještě nás čeká dlouhá cesta. Poslední život je tak tím, kdy se cítíme velmi spokojeni s bytím ve fyzické formě, která nám nabízí příležitost učit ostatní.
Ramana Maharši byl příkladem člověka ve svém posledním životě, který se blížíl konci reinkarnace. Ke konci svého života ho někteří z jeho studentů prosili, aby neumíral a neopouštěl je. Jeho odpověď byla: "Ale vždy já nikam nejdu." Věděl, že on i ostatní jsou již Doma, a vždy tomu tak i bude, nikdy ho ve skutečnosti neopustí.
zdrojový text: humansarefree.com

Nemůžeš postoupit k většímu úkolu, dokud si neuspořádáš vztahy....

30. listopadu 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Nemůžeš postoupit k většímu úkolu, dokud si neuspořádáš vztahy, nežiješ s každým v lásce, míru a harmonii a nepřestaneš v sobě chovat zášť či nevoli k druhým. Plevel musí být vytrhán ze země dřív, než udusí okolní rostliny. Vytrhej hned teď všechen plevel ze svého života, dřív než se trvale zakoření a udusí všechny krásné rostliny, které v tobě vyrůstají. Nemůžeš duchovně růst a sílit, jestliže ve svém srdci chováš nějakou nenávist, žárlivost, nelibost, netoleranci či nedorozumění. Zbav se rychle svých rozporů a nech ze svého srdce plynout lásku. Nikdy nečekej, až udělá první krok někdo jiný. Vždy v tom můžeš něco udělat sám, tak proč tak neučiníš, a to hned? Nikdy neodkládej na zítřek, co může být vykonáno dnes. Mnohé skutečnosti čekají na odhalení, ale musí být odhaleny ve správné atmosféře, v atmosféře umocněné lásky.


TZOLKIN 29.11.2016 13 CAUAC kin 39 galaktický portál

29. listopadu 2016 v 15:12 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře. Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu.
Stejně jako Bolon (9), tak i Cauac, je dalším příkladem dokonalé syntézy energií Tzolkinu. Mystický Oxlahun (13) se silným spojením k psychickým a spirituálním schopnostem a tajemný Cauac s hlubokou spojitostí s Božskou Ženskostí slučuje v buňkách energii o několik řádu silněji než oba samostatně. Pokud byste měli možnost vstoupit do oka hurikánu a vyjít více osvícenou lidskou bytostí, pak je to dnes. Využijte Cauac a vševidoucí energie Oxlahun k nahlédnutí hluboko do základních proudů svého života s možností vyjít s bohatým život měnícím Vědomím.
DNES JE DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE JAKO NA POŽEHNÁNÍ
A NA NEPŘÁTELE JAKO NA ANDĚLY
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky. Čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "Universální Společenství" nebo "Nebeský Domov Bohů". Je to Znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem (vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob, jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac s Tónem 13. Dnes nahlédneme do Ducha manifestace. V naší Sféře jsou neustále k dispozici všechny možnosti. Ve vašem přechodném domově na Zemi je manifestace projev naučeného chování. Jako na slovní hříčku se můžeme podívat na slovo "man-infestation", což můžeme aplikovat na velké množství škodlivých myšlenek, které plují ve Vědomí a nevědomí člověka. Slovo "zamoření" (infestation) je interpretováno jako přítomnost velkého množství škodlivých organizmů uvnitř hostitele.
Jak vytvořit všechno, co si přejete? Můžete sledovat lidi kolem sebe a zjistíte, že někteří se neustále modlí, modlí, modlí….a stále žijí ne-naplněný život. Zatímco druhým jde všechno snadno, a dokonce i své temné dny prochází s úsměvem na tváři. Jaké se skrývá tajemství za klidem, který vidíte u lidí jako například Dalai Lama a další?
První ingrediencí je Láska. Bezpodmínečná Láska. Láska, která umožňuje všem být, kým jsou, bez posuzování a kritizování. Není snadné osvojit si Lásku, když je váš svět plný omezujících přesvědčení. Avšak vždy je možné změnit své myšlenky i postoj pomocí pozornosti a záměru. "A jak to mám udělat? "…… možná se ptáte. Je to jednoduché, začněte tím, že sledujete své myšlenky. Zpočátku to vyžaduje hodně úsilí, nicméně je to stejné jako u všech dovedností a s praxí stále jednodušší, až se to stane automatické.
Jak ovládat své myšlenky? První krok je jednoduché pozorování. Dávejte pozor na myšlenky. Jak se cítíte, když máte tu či onu myšlenku? Jaké myšlenky budete respektovat a které ignorovat? Dalším krokem je podívat se na vaše myšlenky ještě blíž. Přetrvávají některé myšlenky více? Které z nich vám přináší radost? Které vám přináší strach? Podle kterých byste chtěli žít? Které byste chtěli ignorovat?
Záměr je to, na čem záleží. Dříve jsme mluvili, jak nastavit záměr, takže se tím dnes nebudeme zabývat. Hlavní důraz při záměru je kladen na to znát a deklarovat, co si přejete zažít. Jakmile budete mít jasnou vizi, je vaší povinností uchopit emoce a dát energii do pohybu.
Dávejte pozor na myšlenky a pečujte o ty, které vás dovedou k požadovanému výsledku. Pokud máte negativní emoce nebo myšlenky, které se vám nelíbí - znovu se zamyslete. Praxe je to, co vás dělá Mistrem. Je to poměrně jednoduché, ale jako každou změnu chování to vyžaduje praxi.
Jsme vám kdykoliv k dispozici pomoci změnit vaše myšlenky. Dnešní Tón 13 vám pomůže s procesem manifestace. Společně s třináctkou jsme dynamický tým.
Máte k dispozici naprosto všechno, co potřebujete pro splnění snů.
Bez ohledu na to, co se děje, je vždy možné udržet rovnováhu, postoj i vděčnost.
Bez ohledu na to, jak se k vám někdo chová, je možné milovat sebe a chápat své "nepřátele".
Máte schopnost vyléčit cokoliv vás trápí.
Bez ohledu na současné chování, máte moc jej změnit a být tím, kým si uvnitř přejete být.
Sledujte své nejlepší myšlenky, všechno ostatní máte zdarma.
Dbejte na to, abyste necítili žádnou vinu, pokud spadnete do starých vzorců.
Jedno staré rčení říká: " Zvedněte se, oprašte a pokračujte znovu!"
13. TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA
TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo s pod vaší kontroly. TŘINÁCTKA může spustit cokoliv, co změní běh vašeho života. Věřte ale, že se vás dotýká nejčistší energie Universa a nová sebeidentifikace pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho Esenciálního JÁ. Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem. TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změn četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!
OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA
POD VAŠÍM VEDENÍM!
V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu 12:60, to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle, nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo 13 je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13 jako o čísle osudu.
Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, který umožňuje přeměnu energie, která se může jevit pro člověka velmi zdrcující. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází přechodu - opuštěním STARÉHO a připojením se k NOVÉMU - čili SÍLU TRANSFORMACE.
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13ti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují výjimky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána, a pokorně žádali o další.

Jak se stát svým „Vyšším Já“

29. listopadu 2016 v 6:00 Doteky Nového Života
Pokud pochybujete o vaší schopnosti stát se svým "Vyšším Já", pak vězte, že jím již dávno jste. Stejně tak jste již svou duší i energií Zdroje. Neexistuje jediný důvod, proč byste se nemohli stát tím, čím již ve skutečnosti jste.
V tomto ohledu nemůžete zklamat. V každý moment vašeho života určujete to, jak se sami vidíte a vnímáte. Právě teď se můžete rozhodnout, že jste svým "Vyšším Já" a můžete tak začít fungovat. A nebo si můžete opakovat příběh, kdy vaše "Vyšší Já" je tam někde venku, daleko a vy na něj musíte dosáhnout a proklestit si k němu cestu.
Můžete si vnuknout jakoukoliv myšlenku, i tu, že vaše "Vyšší Já" je od vás oddělené. Budete zažívat tu pravdu, o které se přesvědčíte. Tu realitu, se kterou se ztotožníte. Je to zcela a jen na vás.
Právě zažíváte to, jaké je to se stát tím, čím již ve skutečnosti jste. Zkuste si tuto myšlenku nechat v sobě chvíli uležet. Ta cesta není o tom se zoufale dostat na nějaké jiné místo nebo z povahy skutečnosti pravděpodobnosti - obávat se, že se tam ani nedostanete.
Tento život je pro vás tím, kde si můžete zažít, jaké to je se změnit. Cílem není si onu cestu "tam" zasloužit, dokázat někomu svou hodnotu, nebo splnit každičký krok na cestě do vysněného cíle. Vy jste těmi, kdo určují svou vlastní hodnotu.
Vy rozhodujete o tom, který ze svých aspektů aktivujete. Můžete snadno aktivovat energii svého "Vyššího Já" stejně tak, jako můžete aktivovat určitou vibraci, vzpomínku nebo myšlenku. Pokud se ale identifikujete s tím, že vaše "Vyšší Já" je tam někde venku, snažíte se získat jeho pozornost, aby vás vedlo za lepším životem, pak vězte, že přesně toto bude verzí reality, kterou budete zažívat.
Vyzýváme vás tedy, abyste se již nyní vnímali jako nejvyšší verze sebe sama. Učiníte tak pomocí rozhodnutí, že již jste tím, čím se chcete stát (a stáváte). Cesta, na které jste, je o tom cítit, jak se proměňujete v něco víc. Již jste tím, v co se měníte - a tím je váš úspěch nevyhnutelný.
Překlad: Ladislav Šulc

Jaké jsou tvé životní hodnoty?

29. listopadu 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Jsou-li to jen hmotné statky, které tu dnes jsou a zítra pominou, můžeš strávit svůj život jako veverka v kleci, běhající odnikud nikam. Když však hledáš cesty Ducha, musíš je hledat v sobě, a nalezneš je jen tehdy, když se ztišíš a budeš čerpat z drahocenných pokladů hluboko v tvém nitru. Nenajdeš je venku, protože vše, co je důležité pro život,obsahuješ v sobě. Jsi svobodný a můžeš si sám zvolit, co je podstatné. Nikdo se nebude snažit tě ovlivňovat, protože každý má svobodnou vůli. Je na tobě, zda učiníš svůj život chaotickým, či úspěšným. Je zde světlo; proč jej nenásleduješ? Je zde láska; proč ji nepřijmeš? Nic ti není odepřeno, když to hledáš ze všech sil, celým svým srdcem, myslí a duší.

TZOLKIN 28.11.2016 12 ETZNAB kin 38

28. listopadu 2016 v 8:59 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo. Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance.
Úcta je pro Maye jednou z nejdůležitějších hodnot. Z pohledu úcty je všechno pozitivní zplnomocnění Lásky, důvěry, sebeúcty, sebedůvěry, abychom některé vyjmenovali. Ale z pohledu úcty musí vládnout pravda. Takže buďte k sobě upřímní. Říkejte, jak to opravdu je. Pouze tak převezmete plnou zodpovědnost za své činy, rozhodnutí, minulost, přítomnost i budoucnost. Jedině tak můžete vyjádřit skálopevnou úctu, kterou si vaše duše zaslouží a následně velet všemu, co se ve vašem životě děje.
Trecena MANIK vás obdaruje silou uzdravení a ukáže vám, jak tuto sílu v sobě odhalit. DVANÁCTÝ den vám připomíná, že pokud chcete identifikovat a odstranit mentální bloky, musíte se podívat na své vlastní odrazy v druhých lidech. Na konci Vlny se zaměřte ještě jednou na minulé události. Podrobně prozkoumejte pocity a zjistíte, co nového vám vnesla do života Vlna MANIK.
ETZNAB DÁVÁ SCHOPNOST ROZLIŠIT EMOCE OD FAKTŮ
DNES JE DOBRÝ DEN PRO SEBEREFLEXI A RETROSPEKCI
Glyf představuje Vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole. Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality, můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy, volí vždy morální a etickou cestu.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé nebo bílé, dobré nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři, pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory. Skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě. Naučte se být upřímní, pokud jde o peníze, sex.
***
Jsem Etznab, zrcadlový sál. Vyhledáte mě, jakmile jste připraveni čelit svým vnitřním Stínům. Každý z vás má k řešení mnoho problémů, které jsou pohřbeny hluboko uvnitř. Je čas vynést je všechny na povrch a začít zkoumat. Jakmile jsou Stíny osvětleny, nemají nad vámi žádnou moc.
Mnozí stále žijete v iluzi, že druzí jsou na vině za výsledky ve vašem životě. Mnozí stále žijete v iluzi "měl bych, mohl bych, kdybych", které vás drží od prožívání vašich snů. Žádáme vás abyste převzali plnou zodpovědnost za všechny kódy přesvědčení, kterých se v současné době držíte. Ano, mnohé vás dovedly k důvěryhodným přesvědčením věřit těmto pravdám, ale nyní je čas podívat se blíž na ty, které vám nepomáhají.
Kde začít? Věnujte pozornost chvílím, kdy jsou vaše tlačítka stlačena, což vám způsobuje, že cítíte vztek, nebo frustraci. Podívejte se na jakékoliv zdravotní problémy, které vás trápí. Pokaždé, když vás něco vyvede z rovnováhy, nebo obviňujete za něco druhé, můžete si být jisti, že operujete chováním vycházející z vašich negativních kódů přesvědčení. Můžete mít i pocity spravedlivého hněvu - volba je na vás. Nicméně je třeba si uvědomit, že jakmile takto reagujete na něco nebo někoho, vždy reagujete ze stavu nezralosti.
Před tím, než se začnete rozčilovat nad nějakými slovy, zvažte chování Mistrů. Když jsou napadeni, nebo pranýřováni, neohání se ani neobhajují. Když jsou zesměšňováni nebo ponižováni, nehájí své jednání. Opravdoví Mistři jsou ti, kteří vždy udržují rovnováhu, protože prostě pochopili, že dělají to nejlepší, co v tu chvíli mohou. Mistry neovlivní, když je někdo uráží. Oni velmi dobře vědí, že jsou perfektní, stejně jako jejich žalobci. Když Mistrovi podáte citrón, udělá si prostě limonádu a bude vděčný za výživnou potravinu.
Je mnoho lidí, kteří udržují rovnováhu při každém sporu. To jsou ty věci, které je činí svatými. Tito lidé dávají bez příčiny neúnavně čas, energii a peníze věcem, kterým věří, nebo je to pro ně akt laskavosti.
Jak se můžete zapojit do jejich řad a žít více vyvážený život? Tím, že začnete vyklízet nepořádek, který jste nashromáždili od narození. Začněte tím, že si budete všímat, kdy jste neklidní a kdy vás věci, nebo lidé vyvádějí z rovnováhy. Dříve jsme o tom mluvili, jak se negativní myšlenky slepují k sobě a vytváří v těle onemocnění. Takže by bylo moudré věnovat se nemocem, které vás postihují.
Jak najít příčinu vašeho ne-klidu a ne-moci? Najděte si prostor, kde nebudete rušeni, utište svou mysl. Mějte odvahu podívat se na to, co vás v současné době rozčiluje. Pokud jste se s někým pohádali, buďte co nejvíce objektivní a podívejte se na vaše slova a jednání, které situaci zhoršilo. Vraťte se zpět jak jen můžete ve vztahu s touto osobou a najděte nevyřešené problémy, které jste ignorovali a které se rozrostly.
Někdy je dobré takové vztahy zcela opustit zejména, pokud je ohrožena vaše bezpečnost. Nedoporučujeme vám zachránit vztah s člověkem, který má ve své historii fyzické, psychické nebo mentální zneužívání. Tyto vztahy by měly být řešeny na profesionální úrovni, nikoliv na duchovní.
Když se podíváte důkladně na většinu problémů s lidmi, často je tam obvykle něco, co bylo nepochopeno, nebo řečeno a začalo počátečním nepochopením. Mnoho vztahů může být obnoveno, pokud obě strany přijmou zodpovědnost za svoji část, omluví se navzájem s plným úmyslem nechat minulost minulostí a přestaví vztah. To platí pro všechny zúčastněné strany.
Dokonce i když budete mít někdy rozhovor s někým kdo je naštvaný, je v zájmu vašeho zdraví a nejlepší pro vaše dobro, když jste z tohoto místa schopní propustit všechny negativní emoce. Zkuste vyměnit negativní emoce za pozitivní a budete nakonec cítit přijetí a vděčnost za tyto zkušenosti.
V tomto světě jsou vaše interakce s ostatními to, co vám umožňuje získat zkušenost lidství.
Zamyslete se nad tím. Co kdyby na Zemi nebyli žádní lidé? Jak byste mohli zažít odpuštění, sdílení nebo jakékoliv zkušenosti? Svět by byl osamělým místem. Pokud budeme předpokládat, že člověk je na Zemi pro to, aby zažil dar štědrosti a sdílel ho s druhými navzájem, je pak těžké rozšířit mysl a uznat tento svět také jako místo, kde je možné zažít i negativní stranu?
O co víc člověk vyroste, pokud prošel ohněm alkoholismu nebo hladem? Neomlouváme nic, co je nepříjemné. Snažíme se vám vysvětlit, co je svět polarity. Byl navržen se základními pravidly umožňujícími poznat lidem svobodnou vůli. Mnohé z vašich voleb nejsou pro vaše nejvyšší dobro i když je vám dovoleno zvolit si, jestli chcete reagovat z pozice nejvyššího dobra.
Když budete reagovat na slova a chování druhých tak, že jste mimo svůj klid, budete mít možnost uvidět, co vás uvnitř rozrušuje. Z tohoto místa poznání si můžete zvolit, jak budete reagovat v dalších situacích. S praxí a časem si můžete vybrat změnu kódů přesvědčení. To je růst.
S růstem přichází schopnost pomáhat druhým. Mnohokrát nejlepší učitel je ten, kdo byl tam, kde jste nyní vy. Největší porozumění přichází od těch, kteří prošli ohněm. Jakmile si každý z vás bude vybírat kódy přesvědčení, které jsou zarovnány s vaším nejvyšším dobrem, budete připraveni pomáhat těm, kteří se potýkají s podobnými problémy. Být dobrým stevardem znamená pomáhat svým bližním. Mnoho náboženství hovoří o karmě - chovejte se k ostatním tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Jakmile vás bude co nejvíc uplatňovat tyto principy, bude vaše společnost odrážet vaše vnitřní Já. Chcete-li žít v utopické společnosti, o které sníte, bude to vyžadovat úsilí každého z vás.
V současnosti žijete ve světě oddělenosti. Je zde mnoho rozsudků ohledně věcí jako je rasa, pohlaví, vyznání, což vytváří vysoké zdi a udržuje vlky venku. Přesto každou odsuzující myšlenku a drsné slovo kterým odháníte vlky pryč, používáte i proti ostatním. Buďte veselí a podívejte se na sebe novýma očima. Hledejte dobré v druhých. Zastavte zbytečné srovnávání, tím jen prohlubujete větší oddělení. Jděte každý den do svého středu a hledejte způsoby, jak změnit zvyky odsuzování a hodnocení. Nejprve musíte objevit svou vnitřní krásu, abyste ji mohli vidět v druhých.
Dávejte pozor na slova a své pocity. Uvědomte si jak často je to, co říkáte o druhých, odraz vaší vnitřní slabosti. Možná chcete zůstat v pohodě s druhými, nebo nechcete rozhoupat loď ze strachu, zesměšňování či být hozeni přes palubu. Pokud tomu tak je, hledejte uvnitř sebe důvody, proč z tak nízkého místa udržujete přátelství s lidmi, kteří vás strhávají dolů? Upřímně doufáme, že si najdete čas, půjdete do svého středu a najdete vše, co vám způsobuje neklid. Doporučujeme vám být objektivní a najít způsob, jak posílit své postavení, abyste mohli žít opravdu šťastný život.
Podívat se na své Stíny - to není snadný úkol. Chápeme to. Víme také, že schovávat se v hradu s vodním příkopem plným aligátorů, může být velmi smutné. Postavili jste zdi i vodní příkop. Můžete je strhnout, pokud necháte zářit Lásku z vašeho středu. Požádejte o radu Anděly, nebo ty, kteří překonali tyto překážky ve svém životě. Pomoc těch, kteří v takových situacích byli, může být pro vás velkou hodnotou.
Když se každý z vás naučí milovat a důvěřovat, vytváříte utopickou společnost. Každý z vás je jedinečný a má zvláštní schopnosti, které může sdílet. Najděte je, zdokonalujte je a sdílejte s těmi, kteří jsou připraveni přijmout vás takové, jací jste. Přejeme vám jen to nejlepší!
12. TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé vaše rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity, kde všechno patří do jednoho velkého CELKU, uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.
ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU
V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. DVANÁCT znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu vám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jste byli zapleteni karmickými vazbami. To odhaluje vyšší nadhled. Tón DVANÁCT preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.

Upozornění – odkaz od Zlatej dušičky

28. listopadu 2016 v 6:00

V tomto čase, lidé Země, jste spoutáni předsudky a nepravdami. Snažíte se osvobodit, ale pouta s minulostí jsou stále ještě pevná. Jste to vy, kdo rozhoduje o tom, jaká bude vaše budoucnost. Máte možnost změnit svět. A není to nic, co by vás příliš zatěžovalo. Každý z vás má v sobě lásku. A pokud si toto budete uvědomovat s každým nádechem a výdechem, budete probuzeni. Nastane tak mocná změna, že budete ohromeni. Můžete se pohybovat světy, o kterých se vám ani nesnilo. Nevzdávejte se těchto možností. Jste spjati s touto chvílí, s časem a místem, kdy jsou události tak závažné a tak velkolepé, že nemůžete chápat jejich plný význam. Co však můžete považovat za jisté je to, že už brzy budete mít každý svou cestu, budete vtaženi tam, kde je vaše místo podle toho, jak smýšlíte, jak reagujete a jaké emoce vyzařujete. Možná máte pocit, že nemůžete jednat jinak. Avšak vždy existuje nekonečné množství řešení. Vy, lidé Země, mějte na paměti, že musíte vybřednout z pochybností o sobě samých. Neboť toto je síla, která vás dokáže vytáhnout ven z bahna, a vy se stanete bytostmi, které se osvobodí od útlaku.
Lidé Země, buďte připraveni stát po boku jeden druhému, neboť se brzy dočkáte velkých změn a důležitých odhalení, která vás velice posunou a též změní veškeré vaše životní hodnoty. Nechtějte být stále slepí, neboť na konci své cesty byste mohli litovat. Buďte smířeni a ukažte sami sobě, že je důvod, proč jste se ocitli tady a teď a proč vynaložit námahu, která provází každou změnu. Pozvedněte hlavy a rozhlédněte se. Odpovědi jsou všude kolem vás. Máte se zaměřit na to, abyste pomohli sami sobě, abyste pomohli uzdravit budoucnost.
Od této chvíle již se začíná otevírat portál času, který vám přinese nový svět, avšak pokud budete stále skeptičtí, ocitnete se na cestě, ze které již není návratu a vaše duše přijde nadlouho o možnost dosáhnout svého vývojového cíle. Pomyslete na to, že pokud promeškáte šanci, budete muset opakovat školu života se všemi jeho úskalími. Toto je upozornění, abyste našli svou pravou cestu, dokud máte tu možnost. A vy víte, kde máte hledat. Jste vedeni, avšak musíte naslouchat. My však vás milujeme a tak stále budeme stát při vás.

Život je takový, jaký jej uděláš, proto nikdy neobviňuj nikoho jiného za stav, v němž se nacházíš....

28. listopadu 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Dnes je nový den a je na tobě, co z něho uděláš. Tvé první myšlenky po probuzení mohou určit zabarvení celého dne. Mohou to být myšlenky šťastné, pozitivní, nebo nešťastné, negativní. Nikdy se nedej ovlivnit vnějšími podmínkami, např. počasím. Může lít jako z konve, avšak je-li tvé srdce naplněno láskou a vděčností, celý tvůj postoj bude jako sluneční světlo a modré nebe. Vidíš, jak velká zodpovědnost spočívá na tvých bedrech? Život je takový, jaký jej uděláš, proto nikdy neobviňuj nikoho jiného za stav, v němž se nacházíš, ale věz, že jde o tvé vlastní dílo. Změň svůj postoj, a změníš celý náhled. Přijmi konstruktivní přístup k životu. Vytvářej to nejlepší ze všeho, co tě obklopuje, a ostatní skutečnosti nevnímej. Nevěnuj jim žádnou životní sílu a ony zmizí. Čekej na Mne v tichosti a důvěře a věz, že dnešní den má Mé požehnání

TZOLKIN 27.11.2016 11 CABAN

27. listopadu 2016 v 12:07 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země. Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy.
Dnes myslete na sebe. Nenechte nikoho kolonizovat vaši mysl. Žádné reklamy, žádné experty ani autority. Na druhé straně se nepokoušejte ovlivňovat ostatní stejným způsobem, bez ohledu na to, jak se cítíte vy. Udržujte stabilně svůj lodní kýl, jak budete procházet dnešními proudy vod. Pokud zůstanete ve vašich myšlenkách neutrální bez rozsudků, jasnost vašeho vnímání a hloubka vašeho porozumění desetinásobně zesílí.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího Ducha a vitální sílu planety, pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsem Caban. Vítejte v tento den radosti a zázraků. Vážíme si času, který věnujete těmto Zprávám. Je to pro nás velké potěšení a uspokojení, když můžeme pomoci těm z vás, kteří jsou připraveni podstoupit vývoj. Téma, na které bychom chtěli dnes upozornit, má co do činění se soustředěním a rovnováhou - čili být ve svém středu.
Všechno je vám k dispozici, jakmile zůstáváte ve svém středu, a to zejména v době, kdy jste ve stresu. Jakmile jste schopni udržet tam pozornost a zůstat klidní, můžete se lépe rozhodovat. Jasnost vychází z trvalého klidu. Když jste ve stresu, vaše tělo reaguje tím, že do vašeho systému pumpuje adrenalin. Adrenalin slouží, aby vám dal impuls, což můžete potřebovat v naléhavých situacích nebo v případě, že jste mimo svůj normální běžný stav.
V době zvýšené hladiny adrenalinu je i vnímání zvýšené, čas se zdá být pomalejší. To vám umožňuje jasněji se rozhodovat. Avšak mnozí žijete v současné době v těchto zvýšených pocitech stavu pohotovosti neustále. Po nějaké době zvýšeného namáhání nadledvinek, přestanou správně pracovat. To se děje, když nastává vyčerpání a je to také způsob, jak se tělo snaží získat vaši pozornost a nutí vás k odpočinku. Bohužel mnozí dál pokračujete v přetlakování sebe sama, což nevyhnutelně vede k onemocnění.
Dovolujeme si vás upozornit, abyste zpomalili své životní tempo. Zjednodušte vše. Někteří z vás začnou argumentovat a říkat, že to nejde. S tím nesouhlasíme. Doporučujeme vám sledovat, jak trávíte svůj čas a čemu každý den věnujete energii. Jak často máte pocit, že jste odpočatí a ve svém středu? Když se naučíte žít v každém TEĎ, budete mít možnost být v klidu a ve svém středu bez ohledu, co se kolem vás děje.
Namísto stresu, požívání kofeinu nebo léků, které vytváří adrenalin, budete mít možnost žít více ve stavu klidu. To je pro vaše tělo mnohem lepší. Místo toho, abyste vyčerpávali své zdroje, budete moci povzbudit své tělo i za okolností, které vás jinak vyčerpávají.
Jak začít? Je nezbytné, abyste si našli každý den čas zklidnit mysl, možná nejlépe ráno ještě, než vstanete z postele. Někteří to mohou praktikovat, než jdou v noci spát. Udělejte si čas každý den občerstvit sami sebe a načerpat zásobu energie. Ti, kteří nejsou zvyklí trávit čas v klidu, možná zjistí, jak je to prospěšné a budou vyhledávat způsob uvolnění během každodenní rutiny. Někteří se mohou cítit provinile, když věnují čas jen sobě. Doporučujeme vám změnit tento systém přesvědčení. Budete mnohem lépe zvládat stres a mít více času na ostatní, jakmile budete odpočatí a svěží.
Během odpočinku se co nejobjektivněji podívejte, jak získat kontrolu nad svým časem a energií. Určitě existují nějaké aktivity, které vám pomohou uniknout z každodenní rutiny, nebo vás nasměrují k odpočinku. Doporučujeme vám podívat se na to velmi pozorně. Mnozí z vás čtou knihy, nebo používají televizi jako znecitlivění mysli po náročném dni v práci. Nesoudíme cokoliv se rozhodnete udělat, nicméně pokud chcete urychlit váš vývoj, může být moudré změnit některý z vašich starých návyků.
Přejeme si, abyste si uvědomili, že vaše podvědomí nezná rozdíl mezi realitou a fantazií. Pokud jste někdy četli knihu, nebo se dívali na film a vaše srdce závodilo, plakalo, nebo cítilo podobné emoce, budete rozumět pravdě, kterou říkáme. I když na vědomé úrovni znáte rozdíl mezi realitou a představou, vaše tělo a podvědomí reaguje, jako by to byla skutečnost.
Takže, když se díváte na akční filmy, vaše tělo je během akčních scén v napětí. Když jste přetíženi policejními příběhy, vaše mysl zaznamenává tyto informace, jako by se to skutečně stalo a vytváří podezření a strach. Oblíbené seriály vytváří v rodinách a ve vztazích skutečné katastrofy, jakmile diváci den po dni nasakují scénář jako houby. Není neobvyklé, že herci přijímají anonymní dopisy za role, které představovali na obrazovce.
Někteří z vás možná budete neústupně bránit své volby a trvat na pokračování těchto typů činností jako prostředku relaxace. Nechceme nic hodnotit. Nicméně vytváříte ve svých tělesných orgánech neklid místo odpočinku, který vaše tělo potřebuje nejvíc. Vaše tělo reaguje na to, co sledujete, nebo, co čtete. Mnozí se účastní sportovních aktivit. Ačkoliv na tom není nic špatného, uvědomte si obrovskou zátěž vašich již tak přetížených orgánů. Přidáte-li do tohoto mixu adrenalinové sporty, zátěž je ještě vyšší.
Vaše strava je dalším důvodem přetěžování orgánů. Není divu, že je tolik onemocnění souvisejících zejména s chronickými nemocemi a rakovinou. Váš životní styl je už na maximální hranici, a ještě krmíte své tělo potravinami, které nemají žádnou výživovou hodnotu a žádnou životní sílu. Tlačíte své tělo, aby pracovalo na nejvyšší možné úrovni, přičemž mu dodáváte velmi špatné palivo. Pak se napumpujete drogami, které odstraňují příznaky, které vás mají varovat o přetížení vašeho systému. Kromě toho dodáváte tělu léky, aby se posílilo, nebo vytvářelo více svalové hmoty.
Laboratoře pracují 24 hodin denně a produkují tisíce produktů, přitom je vaše tělo navrženo, aby pracovalo přirozeně, pokud má dostatek odpočinku a výživného jídla. Je to jen na vás, jak získat kontrolu nad svým životem. Okamžiky klidu jsou nutné pro zahájení tohoto procesu. Podívejte se na své každodenní věci a najděte způsob, jak uvolnit každý sval. Vraťte se k přírodě, dělejte klidné procházky, nebo se posaďte ke stromu a jednoduše jen buďte. Stali jste se lidmi dělajícími místo jsoucími. Vaše tělo nikdy takovým způsobem pracovat nechtělo. Vaše společnost se pohybuje rychlostí světla, kde se všichni snaží zlepšit na úkor fyzického a duševního zdraví.
Najděte si čas opustit horskou dráhu a jet chvíli tunelem Lásky. Je to tunel, kde najdete klid. Naučte se být sami sebou. Praktikujte Bytí. Hledejte způsob, jak snížit zbytečné aktivity, které vás unavují spíše, než povzbuzují. Jakmile si dáte práci se svými strachy a starým myšlením, budete svěží a plní energie a budete dělat rozhodnutí, která učiní váš život naplněným. To může znamenat vystoupit z krabice dosahování cílů.
Mnozí z vás zůstávají v zaměstnání, které pro vás není vhodné, jen kvůli firemním benefitům nebo stálému příjmu. Na tomto pracovním místě můžete strávit obrovské množství času, včetně cestování a rozhovorů ohledně práce. Nemáte pocit, že vás to všechno vysává? Není divu, že vaše mysl znecitlivěla nesmyslnými činnostmi. Nezbývá vám žádná energie na tvoření. Jste a žijete jen pro základní životní potřeby: jídlo, přístřeší, oblečení.
Někteří tráví čas odpočinku při nakupování nebo hrou s hmotnými věcmi. Na tom není nic špatného, pokud udržujete rovnováhu. To, co často vidíme je, že se stáváte otroky svých hraček. Hodně času trávíte základní údržbou, opravami, pojištěním atd. Často potřebujete ještě mnohem více peněz na zaplacení nákladů. Brzy se ocitnete v bludném kruhu, musíte více pracovat, platit své dluhy, zatímco stále více nakupujete. Toto všechno říkáme kvůli následujícímu bodu.
Abyste mohli být ve svém středu, musíte vytvořit rovnováhu ve všech oblastech života.
Pokud jste většinu času vyčerpaní, pravděpodobně na sebe příliš tlačíte. Jak můžete být opět plní energie a získat zpět svou rovnováhu? Pokud většinu času trávíte mluvením o minulých událostech, nebo se strachujete o budoucnost, trávíte čas mimo okamžik přítomnosti a nejste v rovnováze. Musíte si uvědomit, že nemůžete dávat náboj událostem z minulosti, které na vás mají škodlivý vliv. Takže v současné době, čili v každém TEĎ, budete plánovat změny, aby bylo možné splnit si a zažít vysněnou budoucnost. Vy jste Tvůrcem své reality.
Naším cílem je, abyste si vzpomněli, jakou máte moc v těle i v mysli. Nemůžeme vám pomoci, když jste vyčerpaní a nezbývá vám žádná síla, tvůrčí úsilí a energie. Můžeme vám pomoci, když jste ve svém středu a jste ochotni podniknout potřebné kroky pro vytvoření představ vaší reality.
Většina z vás už si uvědomila, že materiální bohatství vám nepřenáší štěstí. Brzy zjistíte, že štěstí přichází zevnitř. Máte možnost si nyní vybrat, jak se v každé situaci chcete cítit. Máte možnost vybrat si, co uděláte se svým časem i energií. Všechno, co potřebujete, máte uvnitř sebe. Není třeba žádných učitelů, žádných guruů, i když pro vás mohou být velkými vzory. Bez ohledu na to, jaké techniky jsou vám prezentovány, nebo v jaké situaci se momentálně nacházíte, je nyní v tuto chvíli důležité, co si vyberete, že chcete zažít.
Chceme vás povzbudit, abyste zůstali na své cestě soustředění vyvážením každého aspektu života. Žijete ve světe polarity, tzn., že existuje nesčetné množství možností, které jsou vám vždy k dispozici. Rozhlédněte se kolem sebe, rozšiřte své obzory a učiňte vědomé rozhodnutí vytvořit si pro sebe lepší život. Pomůžete vám tím, že vám ukážeme, co máte k dispozici za možnosti. Ty přicházejí formou náhod a synchronicit. Zůstávejte ve svém středu a bavte se na své cestě!
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA to je proces rozpouštění, proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející SVĚTLO do VŠEHO, CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu.
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ SÍLA. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v emocích a myšlenkách.

Kryon - Nové systémy

27. listopadu 2016 v 6:00 Aktuální Informační chaneling

Následující channeling byl přijat 27. 02. 2014 v Kelowna, Kanada
Úvodní mini poselství
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je čas, kdy můj partner ustupuje stranou. Musí. Trvalo mu roky, než pochopil, jak ustoupit Bohu z cesty - nepostávat tu, nepřekážet, nezkoumat a nesoudit.
Channeling se v mnohém podobá vašemu životu. A my už jsme mnohokrát řekli, že vzestup lidského vědomí a zvyšování účinnosti DNA jednou způsobí, že společnost už nebude potřebovat channeling. Že věci, které nyní slyšíte a věnujete jim pozornost, budou intuitivní a budou přicházet skrze vás díky jednomu axiomu pravdy - že Bůh je uvnitř. A na tom je založeno veškeré vaše studium, veškeré myšlenky vás pracovníků světla coby pokročilých metafyzických myslitelů na planetě. Na tom, že Stvořitel vesmíru je doslova propojen s vaší duší. Vy jste součástí plánu, součástí systému a probouzíte se do něj stejně jako kdysi starodávní - je to dokončení kruhu a vy jste nyní opět na začátku planety, kde je přijetí, pochopení a učení - a vy jste nyní připraveni to použít.
Jako pracovníci světla, jako pokročilí metafyzičtí myslitelé chcete zjistit, co můžete dělat s tímto kouskem Boha - abyste mohli žít déle, abyste byli klidnější, abyste uzdravili své tělo, abyste se spojili s tím, co je uvnitř a ne vně. My jsme vám už říkali, že tato myšlenka je často v rozporu s učením - krásným učením těch, kteří milují Boha a říkají, že musíte důvěřovat Bohu víc než sami sobě a "nechat to plynout" (let go - někdy se překládá i jako nechat být, pustit atd). A my vám říkáme, že "nechat plynout", se velmi liší od toho, co si myslíte. "Nechat plynout" znamená uhnout z cesty tomu, co už je ve vás. Vždy to tam bylo, drazí. Jako důkaz, že to tam je, jsme vám dnes s mým partnerem říkali o synchronicitě. Synchronicita znamená "nechat to plynout". Je to umožnění intuici, aby do vašeho života zasáhla mocnějším způsobem, aby vás jím vedla. Vy všichni máte schopnost dotknout se Boha uvnitř. On tam vždy byl, mnozí to však popírají.
Ustoupit z cesty znamená umožnit určité věci - zejména to, aby vaše intuice zvýšila svou účinnost, svou sílu. Mluvím o tom zejména kvůli těm, kteří jsou dnes tady. Mnoho lidí poslouchá tyto channelingy. Opravdu mnoho. Ale tyto channelingy jsou předávány především pro ty, kteří při nich sedí na židlích v sále. Vy nepředstavujete jen výběr z pracovníků světla, kteří hledají více z Boha uvnitř, ale máte také svá specifika, své problémy. Nepřicházíte nutně jen proto, abyste si užili tu energii. Ach, mnozí z vás ano a ti podporují vás ostatní, kteří jste přišli s věcmi, které chcete vědět. Je zde obrovské množství těch, kteří říkají: "Cítím se zaseklý! Nic se neděje. Točím se v kruhu. Stále opakuji jen to, co znám. Zabývám se energiemi, kterými jsem se nikdy dřív nezabýval. Mám problémy, které se zdají být nové, a já netuším proč." Mluvili jsme o tom stále dokola - o energiích, které se posouvají a mění. A ti první, kteří se s nimi setkají - úplně prvními! - jste vy. Vy jste tolik vyladění na Boha uvnitř, na duchovní atmosféru kolem vás, že když se něco změní, pak se jako první změníte i vy. Je toho mnoho, co se musí kolem vás odehrát a zaujmout své místo, než i vy najdete své místečko a řeknete: "Sem patřím." A někdy je tím "místečkem" jen faktor vaší radosti.
Řeknu to znovu - hlavním smyslem staré duše a pracovníka světla je promísit se zbytkem světa a ukázat ostatním lidem své mistrovství. Ukázat jim, jaké to je - poradit si s problémem, se kterým si oni poradit nedokáží. To protože vy máte laskavý a mírumilovný přístup, integritu, už "nestartujete" u určitých věcí tak jako ostatní. Nelomíte úzkostně rukama kvůli politice, světu obchodu ani farmaceutickým firmám, které vidíte. Místo toho víte, že existuje větší plán, který čeká na větší integritu, aby se mohl ukázat v dané oblasti či dokonce na celé planetě. A vy víte, že existuje, protože jste ho viděli sami u sebe. Lidé k vám budou přicházet, posadí se na židli a budou vám vyprávět o svých problémech. Z nějakého důvodu budou vědět, že je vyslechnete. Nebudete jim skákat do řeči se svými problémy. Přijmete je a možná jim i dáte nějakou radu, ale možná taky ne. Možná je budete jen poslouchat, protože to je všechno, co potřebují - jinou laskavou lidskou bytost. Ne někoho, kdo na sebe převezme jejich náklad, jejich starosti, ale prostě si o nich jen poslechne. A v tom jste dobří. TO je mistr. Ten, kdo se zajímá dost na to, aby až vstanou ze židle a odejdou, cítili, že byli v přítomnosti někoho, kdo je miluje. Někoho, ke komu mohou přijít a být v bezpečí. To je to, co pracovník světla dělá. Někdo z vás namítne: "Ano, ale mě bylo řečeno, že mám napsat knihu nebo být léčitelem nebo tak něco." Možná příště. Možná příště! Ale TEĎ jste zde především proto, abyste nalezli faktor radosti, protože když ho naleznete a ponoříte se do klidu a vnitřního míru, změníte energii kolem sebe a každý kolem to pozná. Pozná to vaše rodina. Pokud jste mladí, poznají to vaše děti. Pokud jste starší, poznají to vaše vnoučata. Přístup z pozice míru je velmi odlišný. A vy to myslíte vážně. Nepředstíráte to. Mnozí z vás faktor radosti nemají. Já vím, kdo tu je. PROTO jste tady. Chci vám říct, že je tu - je připravený a vyčkává.
Nemůže přijít až příliš brzy, ale už je na cestě. Vy mu ale musíte ustoupit z cesty. Musíte dovolit, aby se věci děly a pohybovaly - a musíte se pohybovat spolu s nimi. Neurčujte předem svou budoucnost! Když to děláte, omezujete tím Boha. Když říkáte: "Věřím, že se stane toto a tamto," vytváříte tak afirmace. A já vám říkám, že to nejlepší, o co můžete žádat, je toto: "Drahý Duchu, pověz mi, co potřebuji vědět. - Drahý Duchu, raduji se. Dej mi toto nebo něco ještě lepšího. - Drahý Duchu, stojím zde a nevím NIC, ale jsem s tím v naprostém míru, protože mám Boha ve svém nitru." Jaké to učení! Může se obyčejná lidská bytost dostat sem a sedět zde přede mnou? K tomu jsou vybaveni pracovníci světla. O tom je tohle všechno, staré duše. Přicházíte a odcházíte, přicházíte a odcházíte (pozn. překl.: myslí reinkarnaci) a někteří z vás se ptají: "Proč? Co je dobrého na bytí starou duší, pokud se mám hrozně a trpím." Odpověď zní, že tak to ale vůbec nebylo navrženo! Slyšíte to? Nepřišli jste, abyste trpěli. Nezáleží na tom, co vám kdo říká - utrpení není uctěním Boha. Je to dysfunkční! Ustupte stranou. Utrpení je něco, co jste si vytvořili sami. Všechno kolem vás opakovaně "tiskne tlačítko utrpení" a vy to akceptujete a trpíte. Já vám ale říkám popravdě, jak to je, drahé lidské bytosti - je to lidský výtvor. Ustupte stranou. Objevte, že uvnitř vás je kousek, který se vymyká jakémukoli chápání - bez ohledu na situaci.
Uslyšíte afirmace. Ty jsou vytvořeny proto, aby vám pomohly ustoupit stranou. Někdy vyslovíte afirmaci, která je v přímém rozporu s tím, jak se cítíte. Jste na tom zdravotně špatně a přitom prohlásíte: "Oslavuji své dokonalé zdraví." A vaše logická část řekne, že jste blázen. (Kryon se směje.) Ale vaše posvátná část řekne: "Slyším tě. A přesně tam to bude také směřovat. Právě proto, že tě slyším." Vědomí mění fyziku. Vaše vědomí je mnohem výš než vaše buněčná struktura a proto jí dává instrukce o tom, kam směřovat. A tak pomalu začnete vnímat změnu - jen proto, že jste předali buňkám instrukce. Bůh ve vás má moc nad vaší nemocí, stejně jako nad vaším nepohodlím a utrpením. Ustupte mu z cesty!
Jednoduché poselství, ale je těžké ho dosáhnout. Vaše předpojatosti, zvyklosti a další věci mu stojí v cestě. Úplně každý z vás si s tím musí poradit svým vlastním způsobem. Ale já vám chci říct, že nejste sami izolovaní ve své komůrce. Je s vámi váš doprovod, který je připravený vás vzít za ruku a pomoci vám se všemi těmito věcmi v dokonalém načasování.
Nyní otočím list. Jen vám povím toto a pak pro tuto chvíli skončím. Už víc než deset let vám opakuji příklad o tom, jak si koupíte lístek na vlak. Ten lístek však nemá na sobě napsaný žádný čas ani datum odjezdu. Jen říká, že vlak přijíždí. Vy ten lístek držíte v ruce a víte, že je skutečný. Ten vlak přijel a odjel pro ostatní a přijel a odjel i pro vás. Vy ale víte, že přijede znovu. Tentokrát má ten vlak jinou barvu a jiný účel, jiný důvod. Milujete Boha a Bůh miluje vás. To podání ruky je úplné. Koupili jste si jízdenku na vlak a teď sedíte na vlakovém nádraží. Den za dnem, den za dnem… Víte, že přijíždí, ale ještě tu není. Máte svobodnou volbu. Můžete se rozčilovat a lomit rukama, můžete se obávat a trápit: "Co když ten vlak nepřijede? Už má zpoždění, to musí něco znamenat. Už tu dlouho žádný nejel. Co když je rozbitý nebo byl zcela zničen?" Stále dokola. A pak jednoho dne ten vlak přijede. Je nádherný a vy pochopíte, že jste promrhali celé roky tím, že jste si dělali obavy o tento vlak, který byl vždy na cestě k vám. Proč neustoupíte stranou a nezapějete píseň radosti? Vy víte, že se ten vlak blíží. Je překrásný, jede pro vás a má na sobě vaše jméno. A zatímco čekáte, jste v klidu a ostatní vás vidí a chtějí si k vám přisednout na lavičku a čekat zde s vámi. Můžete jim vyprávět krásné příběhy a oni budou poslouchat a vědět, že jsou milováni. I oni tak v sobě budou mít mír a klid.
Zajímavá kratičká metafora, která je příběhem života. Vrátím se.
A tak to je.

Kryon
Hlavní poselství
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Skutečnost těchto zpráv a tohoto channelingu je otázkou vnímání lidské mysli. A dokonce i zde jsou různé stupně vnímání reality a přijetí těchto slov. Někteří jim věří tak pevně, že už vidí, jak se list obrací. Dokáží rozpoznat tu chvíli, kdy můj partner ustupuje a přicházím já. Uvědomují si, že už zde není žádná příprava. Uvědomují si, že ustupuje stranou ochotně a rychle, protože ví, co přichází. Místo, kde se nachází, jsme popsali už dříve jako místo, které se mu líbí - slyší mě, cítí lásku, která je zde, zná ten pocit a zná přístup Ducha k lidstvu.
Skutečnost tohoto poselství na vás dopadne v různých fázích, možná ve vlnách a někteří z vás si ho budou muset poslechnout znovu. Drazí, my tu nejsme, abychom vás přesvědčovali. Jen chceme, abyste použili svou schopnost rozlišení. To je všechno. Chceme, abyste vystoupili z přesvědčení logického mozku, který tvrdí, že toto není možné. Egoistického mozku, který tvrdí, že je to bláznovství. To abyste mohli slyšet to, co je ve vás, vaší skutečnou podstatu.
Poslouchejte. To, co pro vás mám, není až tak dlouhé. Témata, o kterých jsem nikdy dřív nemluvil a současné události. Budeme s vámi hovořit o dvou věcech. Ukážu vám příklad duchovní evoluce v myšlení. Už dlouho vám říkáme, že lidským bytostem se nyní naskytla úžasná příležitost - posun energie je tady. Ten, o kterém starodávní říkali, že nastane. Předali jsme vám sady instrukcí k tomu, co se děje a co stane a jak zacházet s tím, co už se stalo.
Duch je okouzlen tím, co se zde děje, stejně jako svými vlastními částmi (pozn. překl.: námi). Pro vás je nesmírně obtížné vidět ten vztah. Vaše duše jsou věčné a jsou součástí Boha. A přesto když jste v lidském těle, my jsme pro vás na druhé straně závoje a je to téměř zkouška, že? Test, který má zjistit, jestli se sami dokážete probudit. Objevit Boha uvnitř a probudit se. A ten test je skutečný, ale my tu jsme proto, abychom vám řekli, že už jste překročili milník této zkoušky. Vy už začínáte cítit výsledky a jsou v úplně každém aspektu lidství. Mluvili jsme o emocích radosti, deprese, utrpení. Mluvili jsme o vašem zdraví a léčení, vašich vztazích s ostatními. Nyní budeme mluvit o vaší společnosti.
Nemůžete čekat, že se rozvine vaše moudrost, když budete udržovat stále stejný systém. A o systémech už jsme mluvili dříve. Ty, které jsou nejvíce dysfunkční, padnou jako první. Některé z nich byly ekonomické (systémy). Říkali jsme vám, že na řadu přichází další odvětví a tím je farmaceutický průmysl. My už víme, že zanikne, protože vidíme větší obraz - co se děje, kam to směřuje. Vidíme, kteří jednotlivci do toho budou zapojení. Vidíme jejich myšlení a vidíme také opozici a frustraci. Vidíme "velké peníze", které nedovolí, aby se některé věci staly, ale stanou se jiné. Nemůžeme vám dát časový rozvrh, protože ten je plně ve vašich rukách. Kolik strachu překonáte, než to bude odhaleno. Co se stane pak? Kolik lidských životů bude zničeno, kolik odvahy to bude vyžadovat. Až padne farmaceutický průmysl, padne jen jeho nevhodná část. Ta část, která udržuje lidi nemocné kvůli penězům - ta zanikne, protože lidé na planetě to nebudou tolerovat. Je to ve staré energii a proto na to místo nastoupí nový systém. Takový, který bude fungovat a bude zahrnovat věci, které dosud zahrnuty nejsou. Systém, který se bude dívat na větší obraz a bude se ptát lidí, co chtějí a potřebují. Bude chytřejší a moudřejší.
Právě teď chci mluvit o dvou věcech, které se právě teď dějí a mohly by být chytřejší a moudřejší. Chci vám ukázat, proč to nějakou dobu potrvá. Chci, aby vám tyto věci dávaly smysl. Drazí a není to o jedné osobě či jednom systému. Jen vám chci ukázat evoluci. Chci vám předat něco, k čemu máte vztah dnes, v tomto únorovém dni roku 2016.
Začnu tím, že vám ukážeme to, co se může zdát jako nejdivnější a nejméně funkční věc, která se odehrává na tomto kontinentu. Americké volby. Už jsme o tom mluvili, ale ne tímto způsobem. To, co právě teď vidíte, je změna vědomí. Nemohlo by to být jasnější. A už jsme vám říkali, že se zdá, že lidé chtějí vidět měnící se vědomí, ačkoli ještě včera jej vidět nechtěli. Protože ve světle pozvolna vzrůstající moudrosti je establishment vnímán jakostarý, nefunkční a že potřebuje změnu. Zoufalství, které z toho pramení, vám může dát velmi divné kandidáty a divné vůdce. To se stalo už dříve. Když je veřejnost tak moc unavená z establishmentu, najímá a volí vůdce, kteří nejsou z establishmentu. A nejde o to, jestli dávají smysl nebo ne. Vůbec ne. Jde o to, co veřejnost cítí. Poprvé v historii USA vidí věci, které nikdy neviděli. Měl by to být přelom pro celou planetu - celá planeta by to měla vidět. Demokracie v chodu, která se stala nefunkční. Stala se nefunkční, protože ten systém je starý. Je téměř zničený. Dovolte, abych vám řekl proč.
Jakkoli byl revoluční ve své době, nyní je "zhroucený". Ne kvůli tomu, co se s ním stalo, ale prostě jen proto, že je příliš starý! Podívejte se na to - je to systém přežití založený na výhře a prohře. Je postavený na boji. Dvě, tři či čtyři strany s různými názory vyberou své šampióny, své kapitány a generály a ti pak slovně bojují, aby vyhráli bitvu. Celé je to o prohře a výhře, o přežití. A vítěz bere vše. Ale je to bitva staré energie. Vítězství a prohra. Černá a bílá. Vidíte, kam tím mířím? To je zastaralé. Když byl ten systém představen poprvé, byl ve skutečnosti channelován! Ústava, listina práv a svobod… všechny tyto věci, které dnešní Američané milují na své společnosti, byly channelovány, drazí.
A teď vám dám něco dalšího. Změnit vaši vládu je téměř nemožné. Je zapotřebí jiné vlády, aby všem ukázala, jak by to mělo být. Ta další ukáže světu, co jim chybí. Jiná forma vlády, která je tak podobná té demokratické, až na to, že učiní jeden krok navíc. Povím vám, jaký ten systém potenciálně bude, protože už je to na cestě. Musí to začít jako "čerstvé". Tuhle vládu nemůžete změnit, je zde zapojeno příliš mnoho lidí. Jediné, co ji změní, je sledování toho, jak jiná vláda funguje lépe. Začne to od nuly na kontinentě, který ještě nebyl spojen. Udiví vás tím, co se tam stane. Může to trvat 70 let nebo i víc. A můj partner toho bude součástí.
Dovolte, abych vám pověděl o nové demokracii. Lidé budou mít vždy rozdílné představy a nápady. V tom spočívá bohatost a nádhera svobodné volby. Někteří budou věřit, že by ekonomika měla fungovat tak či onak. V průběhu let je zkoušena její životaschopnost - co nefunguje, to prohrává, co funguje, to vyhrává. To je starý příběh. Někteří budou na jedné straně plotu a jiní na druhé straně plotu. To je starý příběh. Jedni budou bojovat za půdu a jiní za průmysl na planetě. Vždy zde budou rozpory. Vždy! NOVÝ však bude způsob, jak si s tím poradíte.
Tato nová demokracie nebude volit prezidenta či premiéra, který by byl z jedné či druhé (politické) strany. Místo toho budou volit kompromizéra (pozn. překl.: odpusťte mi to nepěkné a nepříliš české slovo, ale je nejvýstižnější a zároveň stručné a jasné; jde o toho, kdo dokáže nejlépe najít kompromis). A tento premiér, "kompromizér" či prezident nebude mít silný vztah k žádné straně. Bude volen na základě schopnosti vytvořit kompromis s ostatními, aby dokázal dosáhnout toho, že se věci uskuteční - tak, aby to spojilo postoje a názory obou stran. Bude to "centrista", chcete-li použít to slovo. Bude pyšný na to, že je uprostřed. Bude znám svými kompromisy a bude moudřejší než ostatní. Zcela nový způsob voleb. On věci vstřebá a přijme a pak přesvědčí veřejnost, že je nejlepší pro to, aby dokázal zrealizovat věci mezi dvěma opozičními názory. A TO, dámy a pánové, je moudrost. A vy to uvidíte na této planetě. Nemusí to být ve vaší zemi, ani v té pod vámi. Může to začít někde jinde, ale bude to vnímáno jako velmi moudré a pak přijato.
Jaký z toho máte pocit? Jak se cítíte, když slyšíte o lepším způsobu a moudrosti? Ptáte se: "Je to vůbec možné?" Ach, víc než možné, veřejnost po tom volá, vyžaduje to. Nechtějí "vítěze". Chtějí kompromizéra. Chtějí toho, kdo dokáže věci spojovat a poskládávat, nikoli je rozdělovat, trhat a ničit. Nechtějí toho, kdo se bude "bít v prsa" a mít škodolibou radost, že vyhrál, a kdo pak bude prosazovat a realizovat to, za čím stojí - čtyři, šest či deset let. Místo toho chtějí někoho, kdo řekne: "Jsem tady, aby věci fungovaly v těchto opozičních systémech. Spojím je dohromady, aby to fungovalo." Je to pro vás příliš moudré? (Kryon se směje.) Sledujte to. A až to uvidíte, pak chci, abyste si vzpomněli na tato slova. Proto jsou nahrávána a zůstanou zaznamenaná tak dlouho, jak dlouho budete chtít. Vyzvednete si je a přehrajete a budete vědět, že dnešní channeling byl skutečný.
Už jen jedna věc. Měnící se vědomí - vědomí, které se na této planetě skutečně mění, nemá prostředky, aby pracovalo se systémem staré energie a poradilo si s uprchlíky. Chci vám něco zopakovat. Před několika měsíci fotky mrtvých dětí na pláži otřásly planetou. A na okamžik, na okamžik se vůdci sešli a kolektivně plakali nad tím, jak je to všechno hloupé a pitomé. Na okamžik řekli: "Pusťme je všechny dovnitř." Teď se se mnou na okamžik zastavte a dovolte, abych to shrnul.
Toto není poprvé. Už jste měli mrtvé děti na pláži. Ve skutečnosti to bylo běžné po celá desetiletí. Obrázky mrtvých dětí na pláži, lidé na člunech snažící se uprchnout před tyranií, zlem a nepředstavitelnými hrůzami (Kryon dojatě). Tohle není poprvé. A přesto je to poprvé, kdy se to setkalo se soucitnou reakcí a to samo o sobě by vám mělo říci, že se lidstvo mění. Z žádného jiného důvodu než díky změně vědomí tyto fotografie vytvořily rozdíl. Potřebovali jste je vidět.
A pak se otevřely brány záplavě lidí a začaly problémy. Vy moc dobře víte, jaké to jsou, nemusím je vyjmenovávat. Ta záplava tu byla a spolu s ní přišli i tací, kteří sem přišli jen proto, aby dělali problémy. Spolu s dětmi přišli i zloději. Přišli spolu s těmi potřebnými, aby je nikdo nemohl odmítnout, aby nikdo nedokázal poznat rozdíl. Víte, co tu chybí? Ministerstvo soucitu. Odbor vlády, o kterém vám říkám, že přichází. Za co utrácíte peníze? Kolik stojí zbraně? Kolik by stálo ministerstvo soucitu, které by bylo vytvořeno, aby mohlo přijmout jakýkoli počet lidí, kteří prchají nebo tvrdí, že prchají, a postarat se o ně způsobem, který by byl příjemný, dokud by je neprošetřilo a nezkontrolovalo připraveným systémem, který by byl založený na spolupráci všech, takže by bylo snadné odhalit podvodníky?Vyžadovalo by to hodně lidí i peněz, ale stálo by to za to. A budou vlády, které řeknou: "Je načase vynaložit peníze na takovýto druh věcí. Dává to smysl. A bude dávat smysl, koho vpustíme dovnitř a koho ne. Systém soucitu, abychom nemuseli říct, že je to "zhroucené" a zavřít dveře. Nebo říct, že je to "zhroucené" a vpustit je dovnitř i tak. Systém, který budesoucitný a moudrý." Ale musíte na to vynaložit peníze. Kdokoli toto poslouchá. Spojené státy americké, vám říkám - vyrobte o jednu ponorku méně a financujte tuto věc. Můžete. Můžete a uděláte to.
Tohle je ten druh věcí, které dávají smysl v novém světě a v nové energii. Vlády se mění. Samotné základy praktičnosti se mění, protože začne převládat moudrost. Ach, je toho víc.
To, co jsem vám právě předal, jsou proroctví. Proroctví, která už se dále rozvíjejí v myslích lidí, zatímco k vám hovoříme. Je před nimi dlouhá cesta, než se jim podaří zatlačit na establishment, u kterého se zdá, že zůstává stejný, ať se děje cokoli. A já vám opakuji, že to někdo bude muset udělat, než to uvidíte. A může vás překvapit, kdo to udělá.
To prozatím stačí. Je zde veliká naděje, že moudrost změní planetu. Nové systémy jsou na dosah. Přicházejí nové vynálezy. Přichází moudrost. Přichází mír na Blízkém východě. Věci, které se ve vaší mysli zdají být zhroucení navždy, nezůstanou zhroucení navždy. Toto je nový čas, nový den. Drazí pracovníci světla, vy jste na špici toho všeho. A vás několik zde a vy, kteří toto posloucháte - vy jste ti, kteří tento druh poselství vstřebají a budou součástí moudrosti, která bude růst po celé planetě. A uvidíte to ve vaší televizi den co den.
Já jsem Kryon zamilovaný do lidstva. Řekl jsem to už dříve - do černobílého světa přicházejí barvy. Přicházejí barvy.
A tak to je.
Kryon
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - MP3 - 16:36 min (úvod) + 23:25 min (New Systems)
Na toto poselství navazuje poselství Radost ducha z 28.2. 218, které najdete na našem webu ZDE
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.kryon.webnode.cz)Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
Kryonovy knihy
O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Lee Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.
Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE a takéZDE.

Lekci se lze naučit i snadno, avšak lekce nabyté tvrdým úsilím nebývají nikdy zapomenuty.

27. listopadu 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Milujte se a důvěřujte si navzájem, protože láska a důvěra umožňují duši rozkvést a vyvinout se tak, aby mohla převzít zodpovědnost a vyrůst do síly a velikosti. Nemůžeš očekávat, že se dítě bude vyvíjet, když za ně vše uděláš. Musí se učit myslet samostatně, činit samostatná rozhodnutí a nespoléhat na rodiče, že budou myslet za ně. Není snadné nechat milované bytosti dělat špatná rozhodnutí, avšak přesto se to musí občas udělat, aby dostaly určitou lekci. Lekci se lze naučit i snadno, avšak lekce nabyté tvrdým úsilím nebývají nikdy zapomenuty. Proto nebuď přehnaně starostlivý. Uč se nezasahovat do cesty těch duší, které máš na starosti, bez ohledu na to, kdo jsou a jakého jsou staří. Nechť se učí nést na svých bedrech zodpovědnost, a co je důležitější, těšit se z ní a pomáhat ostatním k růstu.


TZOLKIN 26.11.2016 10 CIB kin 36

26. listopadu 2016 v 14:18 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník. Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení.
Pokud je nějaký aspekt ve vašem životě, který je ovlivněn karmickou minulostí vaší rodové linie nebo energie nashromážděná v průběhu mnoha životů historie vaší rodiny, dnes je velký den k rozpuštění a rozptýlení těchto problémů. Cib otevírá dveře k rodině a vaším předkům a Lahun (10) posiluje vazby a vztahy mezi lidmi, což dělá snazší oslovit členy rodiny a léčit dlouhodobé emocionální a psychické rány, řešit problémy, uvolnit zlost a odpustit provinění a nedorozumění.
Trecena MANIK vás obdaruje silou uzdravení a ukáže vám, jak tuto sílu v sobě odhalit. DESÁTÝ Den říká, abyste překonali strach a otevřeli se spolupráci s vaší intuicí.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Lidé narození v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
***
Jsem Cib s Tónem 10. Vítám vás při dnešním povídání se mnou. Jsem specialista na komunikaci. Zvu vás dnes jít nad rámec komunikace, kterou v současné době používáte, tzn. používat mnohem více a častěji telepatické schopnosti. Všichni máte uvnitř sebe schopnost komunikovat beze slov. Pozorujte přírodu: používají zvířata slova? Přenáší rostliny své myšlenky pomocí slov? Ne, používají přenos energie, řeč těla, instinkt a telepatii pro to, aby vyjádřily své touhy i obavy.
Kolikrát jste slyšeli nebo zažili příběh, kdy jste věděli, že někdo, koho milujete, je nemocný nebo zemře? Mysleli jste na někoho a on vám zavolal? Víte, že máte kolem sebe Anděly, s kterými můžete kdykoliv vědomě mluvit?
Rádi bychom vám dnes ukázali lepší způsob komunikace s lidmi. Když se spojíte srdcem, budete připraveni komunikovat na mnohem hlubší úrovni. Spojeni srdcem můžete být s lidmi, zvířaty, rostlinami dokonce i se skálami. Obvykle, když se s někým setkáte, ať se známým či neznámým, na počátku se pozdravíte. Obvyklý pozdrav zní: "Ahoj, jak se máš?" Obvyklá odpověď je: "Děkuji, mám se dobře". Kolik z vás se cítí v pohodě při této otázce? Kolik z vás chce opravdu slyšet, jak se druzí v tu chvíli opravdu cítí?
Podívejme se na kořen slova KOMUNIKACE (komunita), což znamená být Jedním s Celkem. Kolik z vás se stává opravdu Jedním během běžné konverzace? Obvykle platí, že jeden člověk přeruší druhého, takže hluboké naslouchání a empatie se vyskytují jen zřídkakdy. Hodně se v běžné komunikaci vyskytují slova pohrdání, souzení nebo hlouposti. Nesoudíme to, co se rozhodnete udělat, jen prostě upozorňujeme na nízkou úroveň komunikace, kterou mnozí používáte. Používáme spojení "nízká úroveň", protože na vibrační úrovni hodně z toho, o čem mluvíte, má nízké nebo negativní vibrace. Negativní myšlenky vibrují na nízké úrovni. Jsou pomalé a husté. To je důvod, proč se u sebe drží jako klíště.
Zvuk dává do pohybu a vytváří všechny věci. Slova mohou být silnější než myšlenky, jakmile myšlenka za těmito slovy je naplněná vášní nebo vírou. Ve vašem éteru je mnoho bezohledných myšlenkových forem, které se spojují se slovy nebo s jinými myšlenkami. Mnoho z těchto slepených forem vycházejících z Kolektivního Vědomí vytváří zmatek v počasí a posiluje "páchnoucí myšlení" a systém přesvědčení.
Jakmile vyslovíte slovo, nemůžete ho vzít zpátky. Vznáší se a pluje Vesmírem věky a hledá další slova a myšlenky, ke kterým přilne. Muže to znít jako fantazie, ale říkáme pravdu. Vaši vědci na tuto pravdu přichází, jak pronikají dál do králičí nory, a přitom studují kvantovou fyziku.
Opakovaně bylo prokázáno, že jakmile je buňka rozdělena a oddělí se od sebe na velkou vzdálenost, bude druhá část buňky reagovat přesně jako ta první ve stejném okamžiku zároveň, jakmile s ní vědci manipulují. Neznamená to snad určitý druh komunikace mezi dvěma buňkami - stavebními kameny vašeho Vesmíru?
Sledovali jste někdy skupinu ptáků při letu? Jejich schopnost manévrovat jako Jeden v ostrých zatáčkách a vysokých rychlostech je udivující! Nepadne ani jedno vyřčené slovo, a přesto se pohybují jako jeden Celek. Poslouchejte zvířata v přírodě, ačkoliv neříkají žádná slova, jejich komunikace funguje všude. Veverky a ptáci zřetelným zvukem upozorní ostatní na blížící se nebezpečí. Včely a mravenci vyvinuli sofistikované metody, jak najít zdroj potravy a oznámit to ostatním.
V nedávné době došlo k napadení při jedné mediální prezentaci na téma telepatická komunikace mezi lidmi a zvířaty. Domácí zvířata vykazují neobvyklé nebo neurotické chování a jsou schopné určit, co je ruší. Není pochyb o tom, že určitý druh komunikace mezi nimi existuje a často jste svědky mnoha příběhů.
Komunikace se rovněž vyskytuje mezi rostlinnými druhy. Když se blíží lesní požár, šišky se uzavřou, aby ochránily svá semínka. Vědci vypozorovali, že borovice vzdálené daleko od místa požáru zavírají šišky.
Jak jsou tyto věci možné? Každý druh na Zemi je vzájemně propojen neviditelnou energetickou soustavou. Jedná se o energetické linie podobné radiovým frekvencím. Všechno na planetě vibruje na určité frekvenci. Všechny borovice vibrují na stejné frekvenci. Jakmile má jedna borovice zážitek s ohněm, všechny ostatní borovice na povrchu Země mají tento zážitek také v menší míře.
Existuje komunikace mezi všemi druhy. Pozorujte zvířata v přírodě i domácí zvířata. K dispozici máte pozorování vědců z National Geographic, kteří zaznamenali, jak spolu zvířata ve volné přírodě navzájem spolupracují, pomáhají si a řeší problémy, aniž by vyslovili jediné slovo.
Trik komunikace s ostatními je naučit se jejich jazyk. Hodně komunikace v rámci každého druhu je pomocí řeči těla. Také tón hlasu častokrát na něco upozorní i v případě, že se jedná o cizí jazyk. Dalším indikátorem jsou jemná a pomalá slova v jiném tónu, na rozdíl od zuřivého a horečnatého mluvení.
Mohli bychom vyjmenovat stovky knih, které se zabývají komunikací. Nicméně bychom vám chtěli nabídnout jiné techniky, které vám umožní, jak rozmlouvat na hlubší úrovni s lidmi i se zvířaty, rostlinami i kameny. Váš život bude nesmírně bohatý, když začnete mluvit se všemi, kteří obývají planetu Zemi na hlubší úrovni.
Mluvíme zde o srdečním propojení. Nazýváme to spojení srdce - jako asociaci mezi srdcem a Láskou. Mohli bychom to jednoduše nazvat milostné spojení, ale ve vašem jazyce by to mohlo vytvořit chybnou zprávu o seznamovací službě.
Mluvili jsme o negativních myšlenkách, které pracují na nízkých frekvencích. Ve vašem světě polarity platí také opak - milující slova a myšlenky pracují na vysokých frekvencích. Proudí a plují plynule celým Vesmírem, dotýkají se všech jako kouzelným proutkem a darují každému nádherné požehnání.
Vaše schopnost spojit se s druhými srdcem se zvýší, jakmile se nebudete oddělovat od ostatních. Jakmile se vaše negativní zvyky a návyky uvolní, vaše schopnost milovat druhé bezpodmínečně i spojení srdcem bude silnější. Důvod je ten, že budete zvyšovat vaši frekvenci, na které vibrujete. Zvířata ve volné přírodě nemají zášť. Nerozdělují lidská rozhodnutí. Fungují čistě instinktivně. Rádi bychom vás upozornili, že některé rostliny, nebo zvířata jsou mnohem inteligentnější než lidé, kteří se na tento post akreditovali.
Chcete-li se spojit srdcem, je nutné, abyste soustředili pozornost na člověka, zvíře, rostlinu nebo kámen. Ve svém srdci pociťujte Lásku. Toho lze dosáhnout pocitem vděčnosti. Podívejte se nyní za hranice svého fyzického těla a snažte se uvědomit si a uvidět, že jste přesně stejným obrazem Boha - čistou Láskou. Může to vyžadovat určitou praxi, ale přiblíží vás to o krok blíž milovat každého bezpodmínečně.
Podívejte se zvířatům do očí, i když ve volné přírodě to pro některá zvířata může být známkou agrese. Také v mnoha jiných kulturách má oční kontakt celou řadu významů, obvykle spojených s podřízeností. Jakmile projevíte jemnost - spojení srdce/oči vytváří mnohem větší hloubku než to, co většina z vás v poslední době zažívá.
Nyní, když věnujete druhým vědomě plnou pozornost, vyšlete jim vlnu Lásky a uznání. Žádná slova nemusí být vyslovena, ostatní nemusí vědět, co děláte. I v případě, že druhý nemá tušení, co děláte, energie se projeví. V případě, že přijímač je otevřený, bude vnímat pocit klidu a bude vaší energetickou přítomností uvolněnější. I vy budete mít možnost vnímat odezvu přijímače, i když vám vědomě Lásku nevrátí.
Uvědomte si, že mnoho lidí uzavřelo své srdce v důsledku svých zranění. I když na nevědomé úrovni odmítají Lásku, buďte si jisti, že si na vás vzpomenou. Vy můžete být osobou, která je na ně v jakoukoliv dobu naladěná. Mnoho rostlin, zvířat i kamenů bude překvapeno, když si na ně vzpomenete stejně tak.
Poté, když jste provedli spojení srdcem, možná budete chtít použít slova, jak je ve vaší společnosti zvykem. Tentokrát ale když se zeptáte někoho, jak se má, je mnohem více pravděpodobné, že dojde k pravdivé a hluboké komunikaci. Spojení od srdce k srdci můžete dělat kdykoliv, kdekoliv. Usmějte se a pošlete vědomě dávku Lásky lidem, kteří kolem vás projdou na ulici, v obchodu, na čerpací stanici, domácím zvířatům i volně žijícím zvířatům. Můžete poslat tichý pozdrav i těm, kteří jsou od vás na míle vzdálení.
Každé spojení srdcem vás přibližuje k bezpodmínečné Lásce všech Bytostí.
To je pravá podstata komunikace.
Je naší nadějí, že každý z vás bude trénovat tuto dovednost, až se stane vaší přirozeností. Požehnáním a dáváním vytváříte na Zemi obrovské množství změn. Účinky plují dál, než si vůbec dovedete představit. Věřte, že tyto vlny Lásky se budou vlnit po celé věky. O mnoho silnější by bylo tento akt naučit druhé. Můžete začít s lidmi a skupinami, kde se cítíte dobře.
Existuje způsob, jak spojení srdcem udělat ještě silnější, a to je dar doteku. Položte svou pravou ruku druhému člověku na oblast mezi srdcem a krkem. Tato oblast se jmenuje srdeční čakra a obvykle vibruje na nejvyšší úrovni v těle. Nebo můžete svojí levou ruku přiložit na pravou ruku druhého. To způsobí výměnu frekvence podobnou elektrickému vedení a umožňuje to, aby energie volně plynula. Pokud je to pro každého z vás pohodlné, dívejte se jeden druhému do očí.
Posílejte si navzájem milující energii, zaměřte se na nejvyšší smysl bezpodmínečné Lásky. Pokračujte, dokud jeden z vás nepocítí čas skončit. Poznáte to. Nyní jste navázali spojení srdcem na úrovni duše a nyní sdílíte Lásku s druhými. To je skutečné požehnání.
Někdy pro vás může být nepříjemné dotýkat se druhých, možná jste ve velké skupině, a to může trvat delší čas, než se srdcem spojíte s každým. Rádi bychom se podělili ještě o jednu techniku. Všichni účastníci ve skupině mají položenou pravou ruku mezi srdcem a krkem. Každý sám sobě. Se zavřenýma nebo otevřenýma očima pošlete všem přítomným nejvyšší frekvenci Lásky. Za několik okamžiků budete cítit na hrudi teplo a pocit klidu. Zvyšujete tak schopnost milovat.
Pokud těmto technikám důvěřujete, podělte se s ostatními. Než se někoho dotknete, musíte získat jeho svolení. Vysvětlete mu, co chcete dělat a respektujte jeho volbu. Lásku můžete posílat na dálku stále a kdykoliv.
Kdykoliv posíláte Lásku druhým zvyšujete vibrace na celé Zemi. I když nemusíte vidět účinky, víte že existují a můžete Lásku posílat donekonečna.
Je to Láska, co vás osvobodí od strachu a negativního myšlení. Jděte ven a provádějte spojení srdcem se vším, co na cestě potkáte. Věřte této magii!
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita, váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST.
Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí

Ariové – 15.11. 2016 - EMOČNÍ A MENTÁLNÍ CHAOS NA ZEMI A V NAŠEM BYTÍ

26. listopadu 2016 v 7:00 Skutečný mír je uvnitř

Milovaní,
energie současné doby, v níž se jako lidé nacházíte mají v sobě výrazné turbulence. Vše, co se na planetě a v lidství v posledních měsících dělo, mělo veliký dopad na celé veškerenstvo stvoření a ostatní vesmíry. Končí jedna stěžejní epocha, a právě tento konec v sobě nese mnoho záchytných linek a uzlů starého systému. Otevírá se energie nové epochy, epochy srdce, ale její rozjezd byl doposud velice bržděn. Proto i vy , lidé, tyto energie takto prožíváte. Ale tato éra, v níž stále nemohlo dojít k plnému překlopení do Světla, do energií srdce, již končí, je to otázka několika málo dnů. Chápeme, že vy, lidé, stále čekáte na důkazy, změny, tolikrát již proklamované. Vyčkejte již jen několik málo dnů. Všechny brzdy otevření cesty srdce a světla budou uvolněny. Vás, naši drazí prosím vydržte. Vydrželi jste tak dlouho, vydržte ještě několik dnů. Možnosti temna přestanou existovat. Dočkáte se potřebných důkazů.
Áriové, bytosti Pranicoty a Prahmoty

JSI ŽIVOUCÍM SKVOSTEM BOŽÍHO KRÁLOVSTVÍ NA ZEMI

26. listopadu 2016 v 6:00 Informace odjinud
Když se srdce těší z krásného euforického pocitu blaženosti a samo sebe objímá radostí, tehdy jásá a probouzí se Tvoje nitro. Boží slova tryskají z úst jako vodopád, za kterým je skryt projevující se Bůh. Jiskra uvnitř každého z nás čeká na dotek frekvence slov a tónů - rezonující zvuk s duší Univerza. Prožitý pocit zrodí plamínek - malý, nesmělý, čistý a podporovaný bezpečnou náručí Boha. Teď už je na svobodné vůli jak začne sílit, zapojí vášeň poznávat a šířit poznané poselství dál. Stává se hořící svíčkou s plamenem čisté Lásky prohlubující intenzitu svého záření. Chceš-li hořet světlem a rozsvěcovat ke skutečnému životu další jiskry, je třeba vnitřní silou s neoblomnou vírou rozsvítit vlastní přirozenost. V zapadlém zákoutí je ukryta pradávná Moudrost veškerého vědění. Spatří světlo světa skrze Tebe a Pravda zazáří jako světelný sloup s pevnými základy a pochodní Lásky - rezonující s diamantem nekonečného dna nebeského oceánu. Tobě náleží šířit Věčné světlo s přetékajícími kouzelnými poklady. Tehdy je Ti svěřeno prosté tajemství Květu života. Ty jsi rozkvetl s ním v pomíjivou krásu vnějšího světa, ovšem s věčným Plamenem odevzdanosti uvnitř. Stal jsi se živoucím skvostem Božího království na Zemi.

Jsi vždy v pravou chvíli na pravém místě?

26. listopadu 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Potřebuji vytrvalé a spolehlivé duše, které jsou vždy na pravém místě a dělají v pravý čas to, co je třeba. Potřebuji takové duše, které nic nesklátí, protože mají každou situaci pevně v rukou a žijí a jednají z onoho vnitřního centra míru a klidu. Jejich jistota je ve Mně; nic je tedy nemůže vyvést z rovnováhy. Vědí, co činí a proč tak činí, a mají opravdový smysl pro zodpovědnost. Je na ně naprosté spolehnutí, že dokončí každé dílo, bez ohledu na to, oč se jedná, a provedou ho dokonale. Zpytuj své srdce. Jsi spolehlivý? Máš takový cit pro zodpovědnost, že dokončíš každé dílo? Jsi vždy v pravou chvíli na pravém místě? Je důležité, aby sis našel čas a zjistil, kde chybuješ, a pak uvidíš, co můžeš udělat, abys vše napravil


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 20.11. - 27.11. 2016

25. listopadu 2016 v 9:13 Mistr Hilarion

Milovaní,
lidstvo se vyrovnává s tím, že mnoho lidí nemůže vstřebat šok z velkých změn, které se jim ději před očima. Se zájmem sledujeme, jak se lidé vyburcovali k akci. Nicméně, většina lidí v jejich zemi učinila volbu a to je ta změna, která je teď uváděna do života. V tomto případě ti, kdo protestují a zakládají hnutí, tak činí, aniž by vzali v úvahu, že to byla většina lidí v jejich zemi, kdo hlasoval pro kandidáta,který je teď v důsledku voleb povinen nést velkou odpovědnost v nejvyšším úřadě v službě lidu své země.
Je to v určitém smyslu popření všeho, o co jejich národ stojí, ale toto je doba změn, doba probuzení a někdy se probuzení odehrává hrubým a drsným způsobem a to se teď právě děje. V mezidobí zaplavují vesmírné energie atmosféru Země a každého, kdo na Zemi je. Tyenergie velmi výrazně zesilují, a tak vše, co se děje, obsahuje v sobě prvek divokých a nestabilních možností. A tak, milovaní, kteří jste na tuto dobu trénovali a připravovali jste se na ni, jste teď v pozici, že můžete vytvářet stabilitu, která je tak velmi potřebná, aby se rozhostila na povrchu planety.
Mnozí z vás čím dále častěji zažíváte chvilky mimořádného štěstí, radosti a vnitřní blaženosti a to je výborné! Je to výborný způsob, jak vyzařovat své světlo, protože to je frekvence nového Zlatého věku. Ti, kdo dokážou ty energie udržovat a podporovat, a zahrnují je do svých každodenních životů, jsou ti, kdo se zarovnávají s možností a jistotou příchodu Zlatého věku. Ti z vás, kdo toto zažíváte, také zažíváte tvořivé nápady a tvořivé možnosti. Každý den je neplněn nekonečnou inspirací.
Vy jste průkopníci toho, jaká bude budoucnost lidstva, když bude každý na planetě mít zajištěny základní potřeby. Najednou budou mít tito lidé možnost zkoumat svůj vnitřní svět a ten proces se jim bude zdát vzrušující a nanejvýš osvobozující. Ve vašem světě je každý člověk na rozdílné vývojové úrovni chápání a to bude pokračovat ještě několik let.Vyžaduje si to láskyplnou trpělivost od každého, kdo si je vědom, že může přispět k tomu, aby udržoval mírumilovný, klidný stav v době, když se budou projevovat turbulence, zapříčiněné přílivy energie.
My, z vyšších úrovní, jsme velmi rozradostněni, když vidíme, jak velký vliv to má, zrovna teď, když na tom opravdu záleží, jaký vliv to má, když vy udržujete své světlo a za světlem si stojíte. Jsme na každého z vás tak pyšní! Jak pracujeme společně, děláme nádherný a pozitivní posun pro nejvyšší dobro všech. Vaše planeta bude pokračovat ve svém znovuzrození, mnoho oblastí na světě se změní. Nebudou to totální, drastické změny všude, ale v určitých oblastech světa budou i nadále probíhat změny; masy země se ponoří do oceánu a jinde se masy země zvednou.
Ohledně těch událostí neexistuje přesný časový plán, dojde k nim, až k nim dojde. Teď se všechny změny, které se dějí, odehrávají jakoby, jak je to vnímáno, "normálním" způsobem. Na rozdíl od událostí z posledních týdnů, tyto změny pokračují takovým způsobem, který není nijak zpochybňován ani vůči němu není kladen odpor. Buďte stále dobře naladěni, i nadále si pěstujte povznášející pocity radosti, štěstí a blaženosti. To je velmi blahodárné pro každého v oblasti vaší působnosti a vlivu, i v zájmu pravděpodobností a možností celé planety.
Ve vnější atmosféře vaší planety je vesmír přeplněn pozorujícími galaktickými návštěvníky, kteří se zatajeným dechem čekají, aby byli svědky, až si lidstvo kolektivně vzpomene na svůj vyšší účel existence a na důvod, proč v této době přišlo na Zemi. V tom okamžiku kolektivního rozpomenutí se se strana navždy překlopí ke Světlu a to sledujeme a na to čekáme. Jsme plni očekávání, radostného očekávání, že se to stane.
Do příštího týdne...
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.