Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TRANSFORMACE V PRAXI

29. října 2016 v 7:00 |  Informace odjinud
Lidé jsou stále více odváděni za pomoci médií, tisku a celkového veřejného dění sami od sebe a své podstaty. Čím větší chaos ve světě nastává, tím více se vše zvýrazňuje, aby za závoj iluze nahlédlo co nejvíce lidí a byla jim dána šance na lepší život. Čím rychleji se zvyšuje kolektivní vědomí, tím rychleji se odhaluje temnota. Je důležité neignorovat skutečnost, ale vytvořit si v sobě jasný vnitřní postoj ke všemu co vidím, vidět svět ve všech souvislostech a nezavírat oči před tím, co se nám nelíbí.
Vypozorovala jsem, že existují 3 skupiny lidí. (Samozřejmě, že jich může být i více, ale použiji 3 pro zjednodušení). První skupina se aktivně podílí na tom, aby se věci změnily, mají již hluboké vhledy, dokáží dobře rozlišovat a vidí věci takové, jaké opravdu jsou. Druhá skupina jen pozoruje co se děje, je nerozhodná a neví ještě na kterou stranu se přiklonit. Na oko se jeví jakoby duchovní, ale stále se pevně drží svých jistot daných systémem. Třetí skupina lidí nemá absolutně tušení o tom, co se globálně odehrává a je jim vše jedno. Buď vše zesměšňují nebo prostě ignorují. Odmítají vnitřně růst a schovávají se někam, kde je někdo vede za ruku, tedy spíše manipuluje. Dělat ale, že se nás to netýká, je velmi nedospělý a nezodpovědný postoj. Omílané klišé, že věcem, které se nám nelíbí nebudeme přikládat naší pozornost, už dávno neplatí. Ano, nemusíme jim věnovat svoji pozornost, když už je máme zpracované a pochopené. V tom případě se nás již nijak emočně nedotýkají. Když má člověk prožito a pochopeno, může se vyjadřovat ke všemu co vnitřně cítí, ale už to není z postoje ega, ale z pochopení principů jednoty. To ale bývá i zřetelně cítit. Takoví lidé nám pak mohou ukazovat směr.
Proto je třeba zaujmout ke všemu co se okolo nás děje v sobě jasný vnitřní postoj a nastavit si osobní hranice. Jak řekl C.G.Jung: "Pokud neučiníme nevědomé vědomým, bude to nevědomé řídit náš osud." Jenže my už víme, že svůj osud si můžeme řídit sami. Pokud již tak činíme, stáváme se tvůrci našich životů.
Procházíme časem vnitřních přeměn, která se týká každého jedince. Čekání na zázrak, nehybnost a nezájem nás nikam neposune. Je třeba se přestat zatěžovat pozemskými - hmotnými věcmi a více se ponořit do pokory, do klidu svého srdce a tam nacházet odpovědi. Kdo má pravdivý záměr, vnitřní postoj - vždy dostane pravdivou informaci, popř. inspiraci. Kdo má však sobecký záměr, toho dále povedou bludy a iluze jejich ega. Je to dlouhá cesta, stálé vracení se do svého středu, ale když jsme vytrvalí, dostaneme se do určitého bodu - bodu zlomu, odkud již cesta zpět nevede. Tohoto stavu je třeba dosáhnout. Přes něj už prostě nejede vlak... Nemusíme tedy nic hledat a ani nikam chodit, stačí se ztišit, zaměřit pozornost do svého srdce a napojit se tak na Zdroj, ze kterého pak čerpáme informace.
Naše vnímání se mění, stejně jako se mění náš svět. Nesmíme ale zapomínat, že pokud se naše vědomí postupně transformuje do 5D a výš, také naše fyzická těla začínají měnit svoje světelné frekvence. Proto je velmi důležité věnovat svému tělu také patřičnou pozornost a naslouchat mu. Přes nemoci těla se spousta lidí dostalo na duchovní cestu, když si uvědomili, že za každou nemocí stojí nemocné myšlení, které se následně projevilo ve fyzickém těle. Já sama nejsem zastáncem radikálních diet a metod ve stravování. Hodně nepříjemností také nadělá, když si stále něco vyčítáme a o jídle moc přemýšlíme. Každý je zcela individuální a na každého platí něco jiného. I tady je třeba dojít k nějaké rovnováze a tělo odlehčit způsobem stravování. Ale pokud svoje tělo posloucháte, víte sami nejlépe, co mu prospívá a to mu dopřejete. Prioritou je stále i zde změna starých programů v hlavě a uvědomění si toho, že je vše se vším spojeno. Tělo se tak zjemnohmotní a výsledkem jsou jeho samouzdravující procesy. Stáváte se léčiteli sami sobě. Tak jako všude, i tady se můžeme setkat s průkopníky, kteří sami na sobě dokázali, že všechno jde, když se chce. Mohou nám být motivací a příkladem.
S tím souvisí také to, že pomoc druhým a od druhých má většinou naprosto opačné účinky. Maximálně se nějaký účinek projeví jen dočasně. Každý má nejdříve pomoci sám sobě se plně uzdravit a nalézt tak svoji PŘÍTOMNOST. Je již mnoho těch, kterým se to podařilo. Tím, že si plně dokáží uvědomit přítomný okamžik a setrvat v něm, dokáží kolem sebe šířit ohromné množství světla a lásky. Stávají se zářícím majákem pro ostatní a tím je přivádějí (PŘEVÁDĚJÍ) k pochopení. V ten moment jsou již opět pomocí pro druhé. Ale ne již z úrovně DUALITY a EGA, ale z úrovně JEDNOTY a LÁSKY. Nemusíte o nich vůbec vědět, můžete je kdekoliv jen potkat. Všude kudy chodí prakticky léčí svým vědomím a ladí frekvence vašeho vnímání, pokud jste na ně již připraveni. To byla a je jejich práce dodnes. Je nás čím dál víc. Proto je již na čase, abychom se začali více setkávat při osobních setkáních, aby se co nejvíce lidí propojilo svým vědomím a docházelo stále k větším posunům v kolektivním vědomí a celkové transformaci. Spojené úsilí nás bude stále více přibližovat k našim vysněným životům naplněných láskou. Tím se také začnou změny projevovat i v realitě a budou viditelné pro všechny. Nejde o to, chodit po seminářích a stále za něco platit, jde o přátelská setkání, o kterých jsem psala i v mém předchozím článku :
Kdo přináší nebe na zem?
Vše se děje pak samo…tzn. na základě různých "náhod" se nám skládají naše prožitky a posunují nás v našem vývoji a růstu směrem, který jsme si zadali...
Samozřejmě, že pro většinu " neviditelný" vývoj už je zase o velký kus někde jinde a každý den dochází k obrovským změnám, které si vůbec nedovedeme představit.
Já jsem se dnes jen pokusila shrnout základní informace, které mohou některým lidem unikat, pokud si nedokáží vše spojit v jeden celek tak, aby to bylo jasné a srozumitelné. Nemusíte se mnou souhlasit a netvrdím, že jen toto je ten správný úhel pohledu. Prosím, uvědomte si, že my jsme ti, na které čekáme … Pokud nenajdeme sami sebe, nemůžeme se jakkoliv posunout vpřed. Věřím, že stále více lidí si toto uvědomuje a prací na sobě pomáhá celku. Nemůžeme se stále vracet do minulosti. Vše může být i jinak. Vše už je jinak… Hledejme to co nás spojuje, ne rozděluje...
Nedávejte vnějším informacím větší důležitost, než samotné práci na sobě. Čerpejte z více zdrojů, neupínejte se k jednomu člověku nebo jednomu směru. Z každého si vyberte jen to, co s Vámi plně souzní. Nepřebírejte názory ostatních, ale vlastní názory si sami tvořte. Nikdo za Vás nic neudělá. Každý má svoji cestu, kterou musí projít sám. Je to Vaše intimní cesta, která Vás má dovézt opět ke Stvořiteli. Pokud přece jen potřebujete pomoci, žádejte o pomoc bytosti vyšších světů. Ti na Vás čekají a s radostí Vám budou pomáhat. Vyhněte se ezoterice a každému náboženství, které se vyvyšuje nad jiné. Prostě všemu, co Vám nabízí zkratky v duchovním vývoji. Vesmír se nedá koupit. Bůh se nedá koupit. Jsou tady pro nás pro všechny! Všechno totiž JSME MY!
Neberte nic jako návod, máte svobodnou volbu si vybrat cokoliv chcete. Případné pády a odbočky z cest Vás jenom posílí. Všechno co teď potřebujeme, je vzít si zpět svoji sílu a používat jí. Už ji víc komukoliv neodevzdávat. K tomu dojdeme opuštěním všech starých programů a následováním toho tichého hlasu uvnitř nás, který bude jediným našim průvodcem. Jen tak se dostaneme z okovů manipulace a nalezneme cestu domů, do našich srdcí, a poznáme kdo skutečně jsme.
Žádám všechny vesmírné bytosti, které nám pomáhají, o ochranu a sílu na naší společné cestě. V pochopení a ukotvení nového budeme v bezpečí.
Renata
Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat. Děkuji.
Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit:
informaceodjinud@gmail.com
Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama