Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Akceptace je vaším katapultem

11. října 2016 v 8:00 |  Jednoduchost života
Akceptace vás katapultuje za to, co právě prožíváte ve své realitě. Akceptace sama o sobě není úmyslnou nečinností či lhostejností. Ani tím nevyjadřujete souhlas k pokračování toho, co právě zažíváte. Akceptujete to, co jest, protože to je. Pokud něco přijmout nechcete, je to čiré popírání.
Pokud tedy odmítáte nějakou část energie Zdroje, odmítáte tím i části sebe sama. Vylučujete tím opak toho, co popíráte. Tím opakem je to, po čem ve skutečnosti toužíte.
Vaše akceptace je důležitá nejen kvůli vašemu procesu tvoření, ale také pro váš proces integrace. Abyste se stali celistvými. Nemůžete být plně integrováni, pokud odmítáte nějaký svůj aspekt. Jelikož jste energií Zdroje, a vše, co zažíváte v realitě je onou energií, musíte akceptovat všechny části této reality. Jen tak je možné akceptovat veškeré aspekty sebe sama.
Jakmile začnete být v souladu se svým skutečným, celistvým "já jsem", dokážete vytvořit jakoukoli realitu, zážitek. Nemusíte pokračovat ve vytváření oné zkušenosti, kterou akceptujete. Stačí jen uznat, že je součástí všeho, co jest. Stejně jako vy.
Takže, jak tedy akceptovat něco, na co se stěží dokážete podívat? Jak akceptovat to, co způsobuje, že se rozpláčete nebo se vám udělá špatně od žaludku? Jakým typem superhrdiny musíte být, abyste dokázali akceptovat "neakceptovatelné"?
Jedním z klíčů pro pochopení akceptace je uvědomění si toho, jež vzniká díky tomu, co shledáváte jako odpudivé.
Existuje tedy vždy druhá strana mince. Jiná perspektiva na danou věc. Pokud tedy dokážete rozpoznat onen růst, expanzi, jež vzniká jako důsledek podobných "negativních" situací, můžete se stát - a stanete se; prostorem pro danou věc. Umožníte její existenci - a tím i onu expanzi.
Jste tvůrčí bytosti a potřebujete ke svému tvoření různé ingredience. Ne každá ingredience bude něčím, co zažijete každý den. Ale stále bude existovat. Bude součástí rovnice. A to je to, co činí život bohatým a plným.
Různorodost, tu jste hledali při své inkarnaci na Zem. Do polarizovaného vesmíru této dimenze.
Je čas zúročit vše, co ve vaší realitě existuje právě teď. A prvním krokem pro vás pro všechny za účelem benefitu z toho, co jest, je akceptace. Ta je pro váš život nevyhnutelná a neodvratitelná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama