Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Říjen 2016

TZOLKIN 31.10.2016 10 OC kin 10

31. října 2016 v 8:20 Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes. Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání.
Vaše osobní autorita může dnes udělat velký podíl při spojování lidí za společným cílem nebo při zlepšování vztahů, ať už vašich nebo ostatních. Zůstaňte mentálně i emocionálně vyrovnaní při setkávání s vašimi blízkými při řešení mnoha utichlých problémů, které jsou promlčené nebo neadresné a stále způsobují tření nebo nedorozumění. I když máte duchovní autoritu ve své komunitě, použijte jí k navazování a potvrzení silných pout mezi členy, ale nepřehánějte to a nevyužívejte k vašemu vlastnímu prospěchu nebo zvýšení osobního statusu či moci.
Vlna IMIX vám dává k dispozici celé bohatství vesmíru a ukazuje, jak tyto dary využívat v životě. DESÁTÝ Den říká, že se jako první musíme zaměřit na téma LÁSKA.
DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své "smečce", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Vítejte! Jsme zde, abychom vám opět nabídli naše služby. Dnes bychom se s vámi rádi podělili o způsob, jak můžete zlepšit vaši schopnost manifestovat své touhy. Je to naše naděje, že budete používat tyto znalosti pro své nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. Je naším velkým přáním vidět, jak se vyvíjíte na úroveň, kdy budete bezpodmínečně milovat sami sebe a všechny bytosti, malé i velké.
Dnes se podíváme na aspekt pečování. Když toto slovo vyslovíme, většinou pomyslíte na matky pečující o dítě nebo vás napadne myšlenka na zahradníka, který pěstuje rostliny. Avšak to, co se často přehlíží je sebe-opečování. Kdy naposledy jste si užili masáž, manikúru nebo den v lázních? Pokud máte partnera, kdy naposledy jste si věnovali vzájemnou pozornost, například vzájemným česáním vlasů nebo tišením bolavých svalů? Zastavíte se někdy a vychutnáte si krásu přírody? Uděláte si někdy čas na čtení svých oblíbených knih nebo časopisů?
Mnozí jste se povýšili na otroky nebo služebníky druhých. Běžně se učí, že postarat se o své potřeby jako první, je akt sobectví. Pokud je to jeden z vašich základních kódů přesvědčení, můžete až do smrti pracovat pro potěšení své rodiny, svých přátel, spolupracovníků či cizích lidí. Není divu, že většina z vás nemá čas na péči o sebe. Když věnujete tolik času a energie druhým, nezbývá vám pak čas pro vás. Mnozí mají čas, energii i finanční prostředky, aby se mohli nechat hýčkat, ale neučiní tak z pocitu viny, studu nebo nedůležitosti.
Jsme tu, abychom vás povzbudili, abyste si našli čas podívat se do svého nitra, proč dáváte přednost druhým před sebou. Je to pocit viny? Myslíte si, že nejste hodni? Snažíte se na druhé zapůsobit svými činy služby? Myslíte si, že budete odměněni, když děláte věci pro ostatní? Buďte k sobě upřímní a bez souzení se podívejte, co děláte se svým časem a energií.
Než vstanete ráno z postele, zeptejte se svého těla, co potřebuje, aby bylo plné energie a radosti. Jakmile se mu naučíte naslouchat, zjistíte, že vaše tělo vám řekne přesně, co potřebuje. Věnujte pozornost bolesti; vaše tělo bylo navrženo s poplašným systémem, který vám řekne, kdy potřebuje jídlo, vodu, klid. Vyhovuje mu teplo nebo chlad? Používejte vhodný oblek, i když to není moderní. Aby tělo regulovalo tělesnou teplotu, vyžaduje to obrovské množství energie. Jsou vaše svaly přetížené? Nenamáhejte se tolik a vyživujte svaly dávkou hořčíku, masáží nebo koupelí.
Už jste někdy hladili své tělo a děkovali mu? Je vás tolik, kteří jste byli učeni, že dotýkat se svého těla láskyplným způsobem je tabu. Stovky lidí se nemohou ani podívat na své tělo v zrcadle, když jsou nazí. Jak můžete očekávat, že budete milovat druhého, když nejste vděční za svou vlastní fyzickou schránku?
Doporučujeme vám, abyste rozvíjeli úzký a osobní vztah se svým vlastním tělem. Začněte tím, že se podíváte v zrcadle do očí a řeknete si, že jste úžasní, krásní a že se milujete. Věnujte pozornost přípravě jídla, a jakou výživu tělo potřebuje. Naslouchejte jeho odpovědím. Když máte pocity těžkosti, nafouknutí, slabosti nebo únavy, uvědomte si, co jste jedli a změňte jídelníček.
Věnujte čas čtení etiket na zpracovaných potravinách. S průmyslovým věkem přišlo mnoho potravinářských přísad. Většinou nejsou přírodní a pro tělo jsou toxické. Mnoho firem používá kukuřičný sirup, abyste se stali na jejich výrobcích závislí. Mnoho přísad, jako je aspartam, je pro tělo tak cizí, takže neví, co s nimi nebo je ukládá v tkáních a řeší velmi dlouho. To je důvod proč lidé, kteří konzumují velké množství dietních potravin, pak přibývají na váze.
Věnujte čas zkoumání amalgámu, který se používá na opravu zubů. Zkoumejte účinky toxických látek, jako jsou anestetika a farmaceutika. Máte k dispozici mnoho informací, jak zabránit operacím a léčit rakovinu prostřednictvím stravy a rostlin. Je čas probudit se a uvědomit, že lékaři nejsou bohové, neznají všechny odpovědi. Možná jste slyšeli legrační vtipy o lékařských praktikách. No, ve skutečnosti je to opravdu vtipné, co dělají. Přemýšleli jste někdy, proč vás objednávají na tolik testů? Stanovení diagnózy je převážně střelbou od boku. Prostřednictvím testování vyloučí různé diagnózy a léčí pacienta na to, co se zdá být specifickým problémem.
Hlavní problém metody diagnostikování přitom je, že tělo každého člověka je unikátní. Velké množství problémů vytváří v těle stav nerovnováhy. Co však lékaři neberou v úvahu, jsou myšlenky, které umožnily nemoc těla na prvním místě. Mohli bychom pokračovat dál a dál, ale v tomto bodu se zastavíme, abychom mohli pokračovat na téma pečování. Zdravotní problémy fyzické, emocionální i duševní, budeme řešit v průběhu roku.
Naším cílem dnes je, abyste o sebe pečovali. Když o sebe pečujete, jste zdravější a živější. Jakmile je váš fyzický stav v rovnováze, jste psychicky bystřejší a svěží. Tento mentální stav rovnováhy ovlivňuje emocionální rovnováhu, takže máte čas, energii a touhu pečovat i o svou duchovní Podstatu.
Pokud jsou všechny čtyři aspekty - fyzický, mentální, emocionální a duchovní v rovnováze, teprve pak můžete pečovat o ostatní. Pak bude i vaše služba hodnotnější, pravděpodobně více efektivní a pečlivá, než když vychází z místa závislosti, nepostradatelnosti, viny a studu.
Nebe na Zemi můžete vytvořit, jakmile každý bude léčit sebe i druhé vyváženým a vyživujícím způsobem, vycházejícím ze srdce. Nejste-li v rovnováze a nejste zdraví, bude se to všude kolem vás promítat. Vaše negativní myšlenky se budou nadále slepovat dohromady a způsobovat disharmonii ve vašem životě i celém Vesmíru. Nemůžeme nezdůraznit, jak důležité je kontrolovat myšlenky, emoce, slova, činy. Vyžaduje obrovské množství energie vytvářet slepence negativních myšlenek, tak proč je vytvářet na prvním místě?
Dali jsme vám pro dnešek dostatek "látky na trávení". Prosíme, věnujte pozornost a čas na přezkoumání těchto slov a začleňte do svého každodenního života to, co cítíte. Žehnáme vám a chválíme za úsilí v tomto životě. Pokud jste dostatečně otevření pro čtení těchto slov, znamená to pro vás obrovský růst. Vážíme si vašeho času a úsilí, které používáte milujícím způsobem. Nejenže pečujete o sebe, ale pečujete o každého z nás ve vyšších dimenzích. Děkujeme vám za všechno, co děláte!
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita, váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST.
Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com. Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Život a bezkonfliktní vztahy

31. října 2016 v 6:00 Doteky Nového Života

ℒℴνℯ


Hledáte k sobě dokonalou, spřízněnou duši a toužíte po bezkonfliktním vztahu? Idea je to krásná, ale žádná dokonalá duše se v pozemské inkarnaci nenachází. Pokud takovou spřízněnou duši hledáte, s představou naprosto dokonalého a bezkonfliktního života, patrně se snažíte marně. Možná se vám uleví, a rychleji najdete partnera pro harmonický (nikoliv dokonalý) vztah, pokud připustíte, že nikdo nejsme bez chyby.

Pouze skrze konflikty se rozvíjíme, poznáváme svět a sebe sama. Záleží jen na míře duchovní vyspělosti, jak obtížným situacím je nám souzeno během jednoho života čelit. Vnímání člověka je podmíněno osobní resonancí, jsme naladěni na určitou vlnu energie, podle kvality vlastního vyzařování se setkáváme s odpovídajícími lidmi, událostmi, a různými životními procesy. S čímkoliv se během života setkáme, je také naladěno na určitý druh resonance.

Proto si například nerozumíme s určitými lidmi, nebo máme rozdílné pohledy na okolní události. Jako pozorovatel událostí jsme vnímajícím subjektem, vnímáme kolem sebe nespočet energií, naše vědomí je naladěno na určitou frekvenci. Rozsah této frekvence je určující pro náš záběr vnímání. Příjemné je nám to, co odpovídá naší frekvenci vnímání, naše vnímání určuje, s čím rezonujeme, a s čím jsme v občasném, případně trvalém rozporu.

Stejné je to s vnímáním nadpozemských frekvencí, vnímáme pouze to, na co se dokážeme naladit. Vesmírná inteligence je obsažena naprosto ve všem jsoucím, i ve věcech, které vnímáme jako nepříjemné.

Frekvence vibrací našeho vědomí nám buď umožňuje, nebo neumožňuje, vnímat božskou inteligenci ve všem stvořeném. Ať už je to jakkoliv, nic není "dobře" ani "špatně". A je skutečně uměním, dokázat vždy zůstat nad věcí, neodsuzovat a neposuzovat, pokud lidé kolem nás vnímají svět, nebo jeho dílčí aspekty, odlišným způsobem. Každý jedinec věří tomu, co a jak vnímá, po svém způsobu. S vnímáním souvisí tělesné pocity, které jsou spolehlivým vodítkem pro rozhodování.

Pocity jsou resonance, které proudí tělem člověka jako reakce na okolní dění, pocity jsou spolehlivější a rychlejší než myšlenky, kterými situace vyhodnocujeme. Pokud vnímáme události v přítomném okamžiku, a dokážeme správným směrem zaměřit pozornost, potom nám nedělá problém vyhodnotit pocity dříve, než zapojíme do hodnocení mysl ovlivněnou egem (racionalitou). Rozlišovací schopnosti rozumu nejsou vždy spolehlivé, spolehlivější je hlas intuice. Komunikujeme se světem častěji skrze naše ego, než skrze pravdivější pocity, které jsou vodítkem pro rozlišování nejrůznějších vibrací, které k nám přicházejí z vnějšku, a citelně se nás dotýkají.

Ego je neustále ve střehu, zkoumá, co bylo, nebo co teprve má podle našich představ být, myšlenkově se připravuje na různé střety, vytváří si obavy a strachy. Vlastně se tak předem vylaďujeme, víceméně nevědomě, přesně na takové vibrace, kterým se ale ve skutečnosti chceme vyhnout. Žijeme ve své hlavě tím, co se má odehrát například zítra, tím se s předstihem ladíme na určité frekvence, říkáme tím vesmírnému zrcadlu: zařiď situaci přesně takto.

Ještě jednou: žijeme ve své hlavě více, než ve skutečném přítomném okamžiku.

Myšlenky jsou magnetem, přitahují nám do života nejrůznější vztahy a situace, a pokud dáváme přednost více myšlenkám než pocitům, přitahujeme k sobě opak toho, co si přejeme. Vědomí jedince, inteligentní duchovní složka člověka, existuje nezávisle na těle, proto je pocit, související s určitou situací, rychlejší, pravdivější a spolehlivější než myšlenka. Vědomí má každý atom ve vesmíru. Buňky v lidském těle pracují, a vzájemně spolupracují, na složitých procesech jednotlivých funkcí lidského těla, aniž by se těchto procesů lidské vědomí přímo účastnilo.

Každá buňka má vlastní vědomí, je schopná spolupracovat a dorozumívat se s ostatními buňkami v těle. V lidském těle probíhá neustále velké množství nejrůznějších chemických reakcí. Je dost možné, že dokonce každý orgán v lidském těle má vlastní vědomí.

Vlastní vědomí mají tedy i neživé věci, od zrnka písku až po planety. Každá hora nebo řeka, oblíbená hračka, dům, prostě všechno. Světlo je složené z fotonů, každý jeden foton má vlastní vědomí, společně vytváří vědomí světla. Nesmíme zapomenout ani na mentální a komunikační schopnosti rostlin. Veškerá příroda je dokonalým projevem vědomého života, včetně nerostů, rostlin, zvířat. Nerosty nebo rostliny, vše má vlastní formu vědomí.

Přesněji řečeno: vše je samo o sobě vědomím. Všechno souvisí se vším, takže hranice mezi jednotlivými formami vědomí jsou velice tenké. Tyto hranice existují jen v našich představách, protože si nedokážeme vesmír představit v jeho komplexnosti, nevnímáme neustálý tok informací, které proudí v pavučině neviditelné části prostoru ve všech směrech, včetně astrálního prostředí.

Pokud je mysl soustředěna na přítomný okamžik, pozornost vědomí je rozostřená, a přesněji dokážeme vnímat frekvence energií, které kolem nás vysílá vědomí jiného člověka, zvířete, věci, situace, neznámého prostředí a podobně. Potom dokážeme předcházet zbytečným konfliktům, správně se rozhodovat, neposuzovat a neodsuzovat, pokud máme souznít s lidmi, kteří nesplňují naše představy o ideální povaze člověka.
Vesmír je nekonečným transformátorem energií, výměna energií probíhá neustále, ve skutečnosti naprosto nic není nehybné

Opačné energie se neustále přitahují a odpuzují, přitahují a odpuzují, nic není v klidu, ani mezilidské vztahy nemohou fungovat neustále na hladině dokonalosti. Projevená realita nemůže být nikdy dokonalá. Svět hmoty je prostoupen světem duchovním a naopak. Dokonalost je výsadou Absolutna, nejčistší forma Lásky vibruje v duchovních, jemnohmotných světech. Protichůdné energie, láska i nenávist, jsou přirozenou součástí hmotného světa, jehož podstata je ale energetická.

Vesmírem hýbe přitažlivost a odpudivost, protiklady, které se neustále vzájemně doplňují. Pokud by v projeveném světě existovala pouze Láska (gravitace), POUZE VIBRACE LÁSKY - PŘITAŽLIVOST, vše by splynulo v tok čisté energie, a hmotná podstata vesmíru by se časem pravděpodobně zhroutila. A naopak, pokud by v projeveném světě existovala pouze odpudivost (antigravitace), zjevený vesmír by bez toku protikladných energií nemohl existovat.

Jedině harmonie protikladných sil udržuje vesmír pohromadě. Stejně tak láska a nenávist, dvě strany jedné mince, vytváří harmonii, pokud jsou tyto dvě základní síly v mezilidských vztazích udržovány v rovnováze. Téměř v každém mytologickém příběhu najdeme konflikt, směřující k duchovnímu poznání a k vyššímu vývojovému stupni.

Láska (splývání, spojování, souznění) se projevuje vlnami přitažlivosti, její síla je nadneseně srovnatelná právě se silou gravitace. Nenávist se projevuje jako odpudivost, odpudivá síla nenávisti je nadneseně srovnatelná se silou antigravitace. Láska a nenávist se projevují jako vzájemné protiklady (s opačnou energetickou podstatou). Jedno bez druhého by nemohlo existovat. Hmotné objekty jsou k sobě přitahovány gravitační silou.

Lidé jsou k sobě poutáni přitažlivou silou lásky. Láska je duchovní síla, působící skrze jemněhmotnou energii vesmíru, universální síla, která vše spojuje. Všichni jsme ve své podstatě součástí universální, vše prostupující, absolutní Lásky, v tomto hmotném světě jsme však podřízeni dualitě. Čehokoliv se dotýkáme, ve všem stvořeném, se nahází všepronikající božská podstata.

Láska, ačkoliv jde ve své podstatě o pozitivní vibraci, může být dávána, přijímána, odmítána i zatracována. Ať už jde o lásku k někomu, něčemu, nebo k sobě samému. Láska se projevuje jako přitažlivost nejen k opačnému pohlaví, láskou jsme přitahováni také k přírodě, květinám, různým předmětům, k oblíbeným činnostem. Citová závislost má mnoho podob, vždy jde o srdeční záležitost, nejlépe se cítíme, pokud něco děláme, vnímáme, nebo na něco reagujeme srdcem. Stejně tak můžeme cokoliv kolem sebe nenávidět, čímkoliv můžeme být odpuzováni. Také sami k sobě můžeme cítit nenávist, a ubližovat si, byť jen na podvědomé úrovni.

Touha po lásce je na podvědomé úrovni program duše, který se odvíjí od neustálé, v celém vesmíru probíhající, transformace protikladných energií

Láska je o vzájemné výměně energií, je o dávání a braní, setkání a odloučení. Láska je srdeční záležitost, stejně tak nenávist, srdce se projevuje jako transformátor energií v podobě citů, pocitů a emocí. Duševní světlo, a síly skutečné psychické povahy, vlastní nebo ostatních bytostí, buď dokážeme vnímat a vidět v pravdě, nebo to nedokážeme. Tato schopnost určuje míru konfliktních situací, které si do života přitahujeme. Určuje pravdivost skutečných motivů, kterými se v životě vědomě řídíme, nebo neřídíme.

Z individuálního pohledu je to, co vidíme, pokud se otočíme zpět, záležitost každého jedince: jaká je naše resonance, takový je obraz, který uvidíme. Někdo uvidí obraz života prázdný, někdo jiný jej uvidí naplněný vibracemi lásky v nejrůznějších podobách. Vždycky jde ale o obraz osobního nitra každého jedince, obraz vlastní přirozenosti, jde o naplněné nebo nenaplněné vize cesty, po které jdeme krok za krokem, v souvislosti s tím, pro co se naše duše rozhodla již před vtělením.

Na konci této cesty nikdo neunikne dokonalé pravdě, až k němu hlasitě promluví hlas nevědomí (odhalený vnitřní svět člověka v celém svém rozsahu), až Světlo duše promítne před jeho zrakem projekci/rekapitulaci života. Naše světelné dvojče před nás rozprostře obrazovku, na které se před námi promítne tajemný svět světel a stínů, svět pravdy o tom, kým ve skutečnosti doopravdy jsme.

Tehdy konečně rozpoznáme, v okamžicích tichého úžasu, nejrůznější iluze hmotného světa, prohlédneme lhostejnost a nevědomost, tělesné žádosti a vášně, pravé důvody rozporů a konfliktů, pochopíme význam tisíců za život vyslovených květnatých slov zastírajících pravdu. Uvědomíme si, kolik myšlenek a slov bylo kdy příčinou nejrůznějších konfliktů, a jak správné či nesprávné používání řeči ovlivňuje naše životy. Uvidíme spoustu zbytečných a planých slov, často zlomyslných a zraňujících, a pochopíme, že největší část pravdy se nachází v mlčení, v tiché vnitřní krajině, kde není žádného hluku, kde se nachází pouze čisté Světlo. Pravdivému pohledu do kvantového zrcadla, až přijde čas poznání, neunikne nikdo z nás.

S tím vším souvisí ještě jedna "maličkost": gravitace nás udržuje při zemi, vlastně nám umožňuje žít na Zemi. Je to síla přitažlivosti, která nás poutá s rodnou planetou.

Je to právě síla přitažlivosti, která nás objímá a dovoluje nám spočívat v náruči přírody a dotýkat se země. Ještě jinak: je to síla Lásky, kterou nás Matka Země poutá k sobě, a dává nám tak najevo, že jsme jejími dětmi. Odpověď na otázku, zda cítíme za tuto projevenou sílu vděčnost, by mohla mít z globálního hlediska poněkud palčivou a hořkou příchuť. Je to zcela zásadní věc, kterou přehlížíme, a divíme se, proč je ve světě tolik zbytečně vyhrocených konfliktů. Všechno souvisí se vším.

Civilizace je v neustálém pohybu, nedokáže se zastavit a poohlédnout se zpět, je v pohybu, který připomíná spíše útěk před přírodou, přírodními zákony a tím i před podstatou života.

Don Miguel Ruiz:
"Ať už si lidé myslí cokoli, cokoli dělají nebo říkají, neberte si to osobně. Názory druhých odpovídají tomu, čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli, ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich."

(zdroj: https://www.psychologiechaosu.cz/zivotni-energie/__trashed/)

"Podle tvé víry se ti bude dít!"

31. října 2016 v 4:00


Pro víru je třeba udělat víc, než jen nečinně sedět v pozadí a nechat vše na Mně. Musíš sehrát svou úlohu, protože "podle tvé víry se ti bude dít". Vše je možné, máš-li ve Mne plnou víru a důvěru. Žij podle víry a zjevuj všem duším Mé zákony. Pracujme jako jeden, žijme jako jeden, buďme jako jeden; Já v tobě a ty ve Mně. Když plně pochopíš, že mohu udělat cokoliv, pak si uvědomíš, že i ty dokážeš vše, protože Já působím v tobě a skrze tebe. Avšak nic se neuskuteční, jestliže ty nezačneš jednat a neučiníš to. Já jsem uvnitř tebe a ty ztělesňuješ Mé ruce a nohy. Zasvěť tyto ruce a nohy Mně a Mým službám, aby nic nezdržovalo vznikající dílo a aby vše šlo hladce. Dbej, ať jednáš v dokonalé harmonii a rytmu s Mými zákony, a spatříš zázrak za zázrakem.Vzdávej za vše věčné díky.
TZOLKIN 30.10.2016 9 MULUC kin 9

30. října 2016 v 18:28 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc. Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, dharma, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, Osvícení, síla očištění, progresivita, síla změny pohledu, podvědomí
Dnes je všechno plynoucí, tekoucí, posouvající se, měnící, což vám dává novou a jedinečnou perspektivu a pohled na všechna vaše jednání v tuto chvíli. Bez ohledu na to, jak těžká a bezvýchodná situace se může zdát, věřte v naději Bolon (9), který nese velmi pozitivní a výživné energie a Muluc ztělesňuje rovnováhu, harmonii a vnitřní mír, které potřebujete k překonání mnoha svých největších výzev. Spíš než očekávání nebo doufání, že se životní boj zastaví, zůstaňte vyrovnaní a flexibilní. Přijměte svůj karmický dluh s pokorou, takže můžete snadno pracovat se vším, co do vašeho života přichází.
DNES JE DOBRÝ DEN PROJEVIT VDĚČNOST ZA CELÉ DÍLO STVOŘITELE
MULUC v yucatanském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere. Význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také VDĚČNOSTI. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví, co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Vítejte v tento den milosti a míru. Je nám potěšením pomáhat vám v procesu Vzestupu. Všichni na Zemi jsou v současné době v procesu Vzestupu. Jestli jste ve stavu vědomého či nevědomého posunu, je jen na vás. Všechny poznatky o vaší duchovní povaze jsou vám k dispozici. Někteří se rozhodnou tyto předkládané informace ignorovat, zatímco druzí si najdou čas na zkoumání možností a integraci těch, které intuitivně cítí, že jsou pro ně nejlepší.
Bez ohledu na to, jestli někdo předkládá informace na každý den, ať už my, mayští Denní Strážci nebo jiní Duchovní Průvodci, vývoj i tak bude dál pokračovat. Je to jeden ze zákonů Vesmíru. Nic nestagnuje, vše se neustále vyvíjí. Lidé jsou jediným druhem na Zemi, který je schopný vědomě zvolit tempo, kterým se chce vyvíjet.
I když vám naše slova nedávají smysl, je tu ještě stále mnoho dalších, které můžete získat na denní bázi, pokud půjdete do svého vnitřního prostoru. Udělejte si čas na reflexi vaší současné životní situace. Jak jste se do ní dostali a co vám brání k dosažení vašich snů. Podívejte se na všechna požehnání, která přišla zčista jasna, aniž byste věnovali svým myšlenkám nějaké úsilí. Dokonce i tiket do loterie slibuje požehnání, je-li naší zodpovězenou modlitbou.
Na Zemi neexistuje nic, co bylo vytvořeno a nebylo nejprve myšlenkou a pak akcí. Otestujte to na sobě. Myslete na něco, co chcete zažít nebo získat. Uveďte jasný záměr a uvěřte přesvědčení, že to k vám přichází. Použijte všechny fyzické smysly a představujte si, jako by to už bylo u vašich dveří.
Pokud je třeba udělat nějaké kroky, aby se to stalo realitou, udělejte první. Po dokončení udělejte další krok. Dávejte pozor na znamení na cestě. Mnohokrát jsme vám položili k nohám dary, které jste promeškali spěcháním do cíle. Naučte se žít v okamžiku přítomnosti - plně přítomni, protože je to současnost, kdy budete dostávat dárky.
Nastavte své záměry pro nejvyšší dobro a dobro všech zúčastěných stran a požádejte, aby to k vám přišlo elegantně a hladce, jak možné to je. Očekávejte, že zažijete "náhody", které vás povedou k cíli nebo možnému řešení, o kterém jste se ani neodvážili snít. Pokud je vaše vášeň nějaké hluboké přání, budeme se snažit přinést vám ten největší sen, ačkoliv jste pro sebe žádali jen menší kus, protože věříme, že prorazíte obavy, které vás drží od žádání všeho, co si přejete.
Jakmile začnete chápat sílu uvnitř sebe, je pravděpodobné, že se začnete zbavovat všech kódů přesvědčení, které vládnou vašemu životu a drží vás zpátky. Doporučujeme vám, abyste kráčeli vpřed s hlavou vzhůru a čelili všem strachům.
Očekávejte, že se setkáte se situacemi, v kterých se můžete cítit divně, protože jsou nové nebo vám v minulosti byly prezentovány jako něco špatného. Očekávejte, že vám budou předkládány podobné situace, dokud nezačnete s problémem pracovat. Přestože scénář nemusí být stejný, základ bude podobný. Opakování vzorců je znamením, že se máte nevyřešené otázce věnovat.
Kolik znáte lidí, kteří si opakovaně vybírají podobné partnery a dokonce si stěžují, jak s nimi jejich partner zachází? Pokud se jejich kódy přesvědčení vztahují k nízkému sebevědomí a cítí se nehodní, pak je velmi pravděpodobné, že budou stále hrát roli oběti. Nevědomě budou stále přitahovat partnery, kteří pracují s oběťmi. Ani jeden z nich nerozbije svůj vzorec, dokud jeden, nebo oba nezmění kódy přesvědčení. Některé kódy je snadnější rozbít, než druhé. Většina je jich rozvíjena od dětství a budována postupně, jak člověk prochází různými životními situacemi.
Láska k sobě a k druhým může tyto kódy zlomit. Soucit a zacházení s druhými s respektem, bez ohledu na to, co říkají a dělají, je první krok. Laskavost a přijímání všech lidí, bez ohledu na to, jak se chovají k druhým, je druhý krok. Odpuštění všem, kteří vám umožnili zažít všechno, co jste si vybrali a to bez souzení, je třetí krok.
Nikdo plně neví, s jakými kódy přesvědčení uvnitř pracují druzí lidé. Nikdo nemá kontrolu nad tím, čemu druhý člověk věří nebo co dělá. Nikdo nemá právo či schopnost vzít svobodnou vůli druhému člověku. Akt útoku nebo manipulace druhých ke změnám kódů přesvědčení je podstatou problémů v rámci současné společnosti.
Spíš než soudit ostatní, by měl každý moudře věnovat svůj čas a pozornost vytváření své vlastní reality. Svět by se změnil v jednom okamžiku, pokud by každý vzal v úvahu své vlastní kódy a vyměnil za ty, které mu pomáhají udržet vnitřní klid a radost.
Kde jste na cestě ztratili soucit k ostatním? Proč nejste laskaví k lidem v každé situaci? Jaké hříchy jste spáchali na druhých, že máte pocit, že je třeba se omluvit? Co vám dává právo soudit ostatní, když nejsou dokonalé vaše vlastní standardy?
Jakmile nebude třeba nikomu odpustit a všechny budete bezpodmínečně milovat, vaše domácí úloha je splněná. To je stav Lásky, kde už není strach ani hněv vůči druhým i sobě. V tomto stavu můžete začít zažívat Nebe na Zemi bez ohledu na peklo kolem. Budete naprosto jistí, že jediná cesta míru a radosti je uvnitř vás. Vždy tam byla, jen trochu zkreslená zapáchajícím myšlením. Podívejte se zpět na přesvědčení, která byla vaší absolutní pravdou, když jste byli mladší. Která se změnila a proč? Kolik z vás ve věku tří let vehementně tvrdilo, že chce být v dospělosti hasičem nebo zdravotní sestrou? Kolik z vás se stalo hasičem či zdravotní sestrou, jakmile jste se přestali držet těchto kódů přesvědčení?
Každý kód, kterého se držíte dnes, může být jednoduše zítra vaší vůlí změněn. Možná budete číst knihu nebo se zapojíte do konverzace, která vytvoří AHA okamžik uvnitř vás. Podívejte se na staré kódy novýma očima. Když přemýšlíte o svých přesvědčeních každý den vědomě, můžete být překvapeni, co objevíte.
V průběhu několika minulých generací do vás bušily informace, takže bylo těžké rozhodnout se co je pravda a co nikoliv. Je čas se probudit a podívat se na každý kód přesvědčení zvlášť a zjistit, jestli pro vás stále platí. Najděte si čas na prozkoumání svých duchovních kořenů. Otestujte si své názory, zapojte se do rozhovorů s druhými, kteří mají odlišné názory, a zeptejte se jich, proč věří tomu, čemu věří. Otevřete svou mysl pro názory druhých, můžete v nich najít i zrnko pravdy. Hledejte odpovědi a najdete je.
Zkoušejte nové věci. Pokud jste v práci, která vás nebaví, a nepřináší vám radost, najděte si jinou. Pokud jste ve vztahu, který vám přináší smutek, najděte si jiný. Pokud nejste spokojeni se svou současnou bytovou situací, najděte si jiné bydlení. Pokud je váš zdravotní stav špatný, začněte lépe jíst a změňte myšlení, místo stěžování si ostatním.
Jakýkoliv důvod, proč nemůžete kráčet životem kupředu, je prostě výmluva, lenost a skrytý strach nebo starý kód přesvědčení. Nikdy nejste zahnáni do rohu, i když by se to tak mohlo zdát. Bez ohledu na to, v jaké se nacházíte situaci, budete tam pravděpodobně muset zůstat tak dlouho, dokud nepřijmete zodpovědnost za své činy, které umožnily, aby se to stalo. Možná jste měli hrozné zkušenosti v minulosti, ale převezměte zodpovědnost, odpusťte druhým, uzdravte rány a vykročte vpřed!
Není ani jeden z vás, kdo by musel upevňovat staré zvyky a žít starý život. Nicméně vyžaduje to činy a odvahu. Vaše reakce na to, co se kolem vás vyskytuje, je vaše míra duchovní zralosti. Jestli padáte, nemusíte ztrácet čas bitím sami sebe. Vstaňte a zkuste to znovu. Věřte, že můžete dosáhnout všeho, čemu dáváte pozornost.
Jestliže jde pozornost na vaše "špatné Já" navždy budete oběť. Jestliže směřuje vaše pozornost na nemoci, navždy budete nemocní. Jestliže vaše pozornost směřuje na nedostatek peněz, času, energie, navždy vám budou chybět. Podívejte se upřímně, čemu dáváte čas, emoce a energii a snižte tyto výdaje, pak vám budou tyto zdroje k dispozici na cestě k vašim největším touhám.
Přestaňte dávat ostatním vinu za prohřešky vůči vám. Je nemožné vrátit písek v hodinách. Odpusťte jim a pokračujte dál na cestě. Vztek a strach vám berou obrovské množství energie, kterou můžete použít pro pohyb vpřed. Buďte otevření a upřímní sami k sobě. Řekněte druhým, co potřebujete a po čem toužíte. Jak vám může někdo nabídnout práci, pokud neví, že jste otevření změně pracovního místa?
Lidé, kteří si neustále stěžují a nevykazují žádné úsilí potřebné pro změny, budou přitahovat stejný druh lidí i situací. Budou se setkávat na večírcích a kňučet celou noc. O co víc by mohli zažít, pokud by se ostatní dozvěděli o jejich touhách. Místo skučení by mohli oslavovat vítězství.
Budeme velmi potěšeni, když budete mít všichni vize svých snů a pak je žít. Mnozí si vytvořili zaneprázdněný a rušný život bez času a energie, aby mohli zažít něco nového. Uvolněte některou z těchto časově i energeticky náročných činností, abyste se mohli zregenerovat a postarat o svůj vlastní život. Nic není špatné, nic není správné, svět je plný možností. Začněte teď a tady, protože přítomnost je místo, kde se nachází vaše dárky!
9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. SOLÁRNÍ dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a Ženského Universálního Principu.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com. Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

TZOLKIN 29.10.2016 8 LAMAT kin 8

30. října 2016 v 18:27 Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda. Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá perspektiva, realizace vzorce Universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, pokora.
Skutečná hojnost a prosperita by měly být bez námahy. Přirozené. Učíme se věřit, že to může být dosaženo pouze díky tvrdé práci a opravdu podle většiny našich společenských systémů, zvyklostí a praktik by to tak mělo být. Avšak všechny děti se rodí s přetékající hojností Ducha, těla i mysli, to je přirozený zdroj vitality, který průběžně časem vysychá. Udělejte si dnes čas na relaxaci a odpočinek a omlaďte své myšlenky, duši i tělo. Začněte znovu využívat svoji vrozenou hojnost a radost, které byly vaše od narození.
DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT A DĚKOVAT ZA HOJNOST VŠEHO
Energie HVĚZDY násobí vše do hojnosti
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud. Ví, jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod, vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Dnes bychom se chtěli podělit o učení týkající se čísla 8. Když jej otočíte vodorovně, je podobné znaku nekonečna - symbolu hojnosti.
Mnozí se zabýváte otázkami finančního a materiálního bohatství. Tyto problémy vycházejí z pocitů nehodnosti a nedostatečnosti předkládanými vládními a církevními institucemi. Proč se stále držíte těchto starých vzorců víry? Odkud pochází? Proč by mělo být špatné získat vše, co potřebujete a ještě víc? Proč považujete za normální snažit se vyjít s penězi?
Omezující kódy přesvědčení udržují mnoho z vás na úrovni chudoby. A nemusí to tak vůbec být. Co prospěšného byste mohli udělat pro svět, kdybyste měli víc, než potřebujete? Přinejmenším byste mohli uvolnit velké množství energie i času, který v současné době vynakládáte na vydělávání peněz na horší časy.
Pokud s námi budete spolupracovat po celý rok, nabízíme vám mnoho způsobů, jak vytvářet svojí realitu, ale vaše cíle a sny budou tak dlouho omezeny, dokud se budete držet strachů, starostí a starých kódů přesvědčení.
Žádáme vás, abyste se zaměřili na schopnost přijímat vše, co je vám nabízeno. Opravdu svět leží ve vašich rukou a vy se podílíte na vytváření a projevení všeho, co chcete prožít. Jsou nás legie na Druhé Straně a jsme ochotni plnit všechna vaše přání!
Dokud nebudete schopni přijímat velké množství dárků, budete si blokovat všechno, po čem toužíte. Podívejte se zpět na svůj život a bloky, které vám brání v realizaci být silným a úžasným člověkem, kterým jste.
Najděte teď odvahu a představte si, jak se váš život změní, když budete mít všechno, co potřebujete a ještě mnohem víc. Kam byste šli? Co byste dělali? Co byste změnili?
Udělejte tato rozhodnutí ještě dnes. Pociťujte, jaké by to bylo žít život v absolutní hojnosti. Velký sen pro všechny je na dosah ruky. Ve vašem srdci víte, že je to možné. Čím více tomu věříte, tím rychleji se bude projevovat.
Je to naše naděje, že si vyberete prožívat hojnost. Předkládáme vám cestu nejvyššího dobra pro vás i pro ostatní. Naším přáním je, abyste vy i všichni obyvatele planety Země dosáhli nejvyšších možných vibrací Lásky.
Víme, že je těžké soustředit se na duchovní záležitosti, když je váš život zatížen myšlenkami na vaše přežití a přežití vašich blízkých. To je důvod, proč máme radost, když vám můžeme pomoci dosáhnout všeho, co si jen přejete.
Udělejte si čas a podívejte se, co si upřímně přejete, aby se manifestovalo a představujte si sami sebe, jak přijímáte hojnost, kterou si zasloužíte.

Rozbijte bloky. Odemkněte zámky. Otevřete dveře a nechte ji proudit.
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku. VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace. Jak nahoře tak dole. Záměrem této energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón OSM umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com.Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

23 způsobů, jak rozpoznat křišťálové děti

30. října 2016 v 6:00 Děti Nové doby

Zprávy o jedinečné generaci známé jako indigové děti pronikají do našeho kolektivního povědomí už od 80. let 20. století. Nyní, když tyto děti dospívají, k nám přichází zcela nová vlna bytostí známých jako křišťálové děti.
Tyto bytosti se mezi námi začaly ve velkém objevovat v 90. letech, první jedinci však náš svět začali prozkoumávat už o deset let dříve. Jejich temperament je v porovnání s jejich spirituálně staršími protějšky zcela svěží, ale přesto má jejich unikátní životní cesta a dopad na náš svět hluboký význam. Zatímco indigové děti si svou cestu utvořily tím, že se postavily tradičnímu zavedení společnosti, křišťálové děti zenové a blažené povahy zde přišly ve vznešené harmonii, aby se ucházely o milující společnost Gaii.
A právě křišťálové děti uvedou lidstvo do nové fáze, která bude ctít přirozený svět, chránit Zemi a něžně ozáří novou cestu, po které budeme kráčet.
V tom jak generace Y (kterou z velké části tvoří křišťálové děti) přetváří korporátní svět, zpochybňuje zažité morální struktury a zcela se distancuje od ideálu úspěchu postaveném na materiálnu, můžeme vidět rané známky jejich dopadu na lidstvo.
Křišťálové děti za všech okolností následují svá srdce; boj s idealismem pro ně není pouhým vznešeným pojmem, ve skutečnosti jej uvádějí do praxe. Nenachází uspokojení v tvrdé práci za účelem osobního úspěchu, jejich srdce a duše pohání snaha zlepšit svět po všech stránkách.

Diagnostikovaná porucha

Protože mají tak blízko ke spirituálním světům, naučí se pro potřeby komunikace s okolím mluvit až později, kolem třetího až čtvrtého roku. A přestože to může některé rodiče vyděsit, je to známka jejich božské intimnosti s ostatními světy.
Mnoho rodičů však místo paniky pomáhá rozvíjet jejich telepatii a kreativitu, a nabízí jim tak širší formy spojení. Písně a jazyk se však stanou normou, protože nabízí smysluplnější způsoby komunikace. Jejich médii se staly zpěv, dotek a telepatie, a právě tato média podnítila nadpřirozený dar u dětí, stejně jako u jejich rodičů.
Jejich zdrženlivost a neobvyklé způsoby daly vzniknout řadě označení - pojmy autistické spektrum a Aspergerův syndrom se zrodily právě z této generace. Rodiče by se neměli nechat zastrašit těmito diagnózami nebo se snažit své děti vyléčit! Jde totiž o skutečné anděly, kteří vstoupili na Zemi a do našeho genofondu a křišťálové děti jsou zde proto, aby osvítily vnitřního ducha lidstva.

Pravý autismus znamená, že doslova nedokáží navázat kontakt s ostatními. Při jakémkoliv kontaktu s těmito lidmi však zjistíte, že to vůbec není pravda. Jejich spojení probíhá ve vyšších dimenzích, než u předchozích generací. Nejsou ani zdaleka odříznutí od ostatních a jsou zde proto, aby přinesli tyto nebeské frekvence do lidské podoby. Díky laskavosti, soucitu a hluboké lásce matky Země jsou si všechny její děti rovné.
Roky jsem předčítala dětem s poruchou autistického spektra a mohu vám říct, že jejich telepatické schopnosti jsou neporušené. A jsou to právě ti, kdo nemluví, kteří toho mají nejvíce na jazyku a jsou vděční pokaždé, když jim někdo naslouchá. Vášnivě se procházejí mezi světy a jsou zde proto, aby nám předali své znalosti a moudrost, které navždy změní naše chápání vesmíru, jehož jsme součástí.
Citlivosti všeho druhu - alergie na jídla, netolerance vnějších stimulů, reakce na předepsanou léčbu - to jsou jen některé ze způsobů, jak tyto bytosti poukazují na neduhy moderního světa. Díky jejich reakcím jsou GMO potraviny odstraňovány z mainstreamových pokrmů, více si všímáme znečišťujících látek ve vzduchu a vodě. Jejich reakce na náš svět nám umožňuje změnit směr a vydat se na cestu přirozenějšího života na této planetě bez nebezpečných toxinů a jejich účinků.

Ne z tohoto světa

Nejpozoruhodnějším rysem křišťálových dětí jsou jejich oči - hluboké, široké a pronikající - z těchto bytostí vyzařuje "stará duše". Nejvíce zarážející je jejich moudrost, protože se zdá, že někdy dokáží vidět přímo do našeho nitra, ve kterém naleznou milující soucit a pochopení. Jejich oči vyzařují vlny božského světla. Někdy je toto světlo velmi intenzivní, takže ne každý dokáže snést jejich pohled a neupřímní lidé mohou v jejich přítomnosti být nervózní.
Má dcerka navštěvuje Waldorf School v Coloradu. Když ve školce kreslila většina dětí obrázky slunce, domácích mazlíčků a své spokojené rodiny, moje dcera kreslila obrázky hvězdné noční oblohy. Její učitelka mě upozornila, že je to znamení staré duše, která není z tohoto světa, a je tak více propojená se svými minulými životy a mimozemským původem. Vzhledem k tomu, že jde o dceru šamanky, mě to nepřekvapilo. Co však na mě udělalo dojem, bylo to, že škola dokázala rozpoznat a uznat její jedinečnost. Neodsuzovali ji, neříkali jí, co má kreslit, podpořili ji v tom, aby kreslila místa, kde se cítí jako doma.

Cesta křišťálových dětí

Částečně díky horlivému zápalu Indigů přišly křišťálové děti do této nestabilní společnosti s odvahou kráčet v harmonii a něžně ukazovat ostatním nové způsoby bytí. Protože konají podle svého srdce, jsou přijímány snadněji než indigová generace a pomohou vytvořit bezpečnější, krásnější a otevřenější svět pro nás všechny.
Konají ne silou, ale z čirého účelu, jako majáky možností a míru. Právě tato generace založila školní recyklační programy či sbírky oblečení a jídel pro chudé a otevřeně mluví o hrozbách zániku naší civilizace. Protože jsou nesmírně silně propojeni s přírodou, obnovují styl života mimo zavedený systém, používají krystaly jako nástroje pro uzdravení a způsob léčby hledají mimo běžná lékařská paradigmata.
Křišťálové děti vyzařují čistou energii lásky. Jsou zde proto, aby povznesly lidstvo a otevřeli cestu k soucitu, společenství a způsobu života, který nás všechny pozvedne. Ony jsou naše budoucnost, ukazující na pravou jednotu vědomí oproštěného od chamtivosti a egoistických pohnutek.

23 vlastností křišťálových dětí

 • velké, jasné oči, které vypadají, jako by do vás viděly;
 • okamžitě si je zamilujete, jsou to bytosti čiré lásky a lidé jsou k nim přitahováni;
 • hluboce láskyplné, jejich objetí působí upřímně a smysluplně;
 • začínají mluvit později v batolecím věku;
 • energické bytosti, které mohou mít hudební a pěvecký talent;
 • vysoce vyvinuté psychické schopnosti, které nepotřebují dále rozvíjet;
 • komunikují telepaticky - pocítíte je dříve, než je uslyšíte;
 • může u nich být diagnostikována porucha autistického spektra nebo Aspergerův syndrom;
 • jsou mírumilovné a mají každého rády;
 • chrání planetu;
 • soucitné a odpouštějící;
 • jejich zářivá energičnost transformuje lidi v jejich přítomnosti;
 • velmi citlivé jak emocionálně, tak environmentálně. Křišťálové děti mohou být ovlivněny hlasitými zvuky, matoucím prostředím, vůněmi a texturami;
 • alergie a potravinové intolerance - jejich zvýšená citlivost se projevuje alergiemi na potraviny a nesnášejí chemikálie a geneticky modifikované potraviny;
 • milují zvířata;
 • vegetariáni od útlého věku - cítí bolest ostatních a netouží přispívat k utrpení;
 • empatické - vnímají vše kolem sebe, nemusí umět rozeznat mezi svými emocemi a těmi, které vnímají u ostatních;
 • milují krystaly, kameny, drahokamy - přitahuje je všechno zemské (i hlína!), dokáží vyvolat léčivé schopnosti skrz propojení s krystaly;
 • jsou přímo propojeny s duchovnem - mají blíže k andělům, předkům a mnoho z nich má nedotčenou paměť z minulých životů;
 • tvůrčí a kreativní - spolu s jejich citlivou a milující povahou se na svět dívají růžovými brýlemi a říkají nám, abychom i my byli soucitnější;
 • nebojácné - díky jejich intuitivnímu spojení s planetou znají své hranice lépe, než by nám rodičům vyhovovalo. Jsou vášniví lezci a průzkumníci, avšak ne vždy berou ohled na omezení svých drobných fyzických těl;
 • rodiče jsou často Indigové;
 • vnitřní vládnoucí síly - má dcera mi jednoho dne myšlenkami sdělila: "Musí to být, těžké, vychovávat zcela povznesenou bytost!" A jakou měla pravdu! Tyto děti jsou starověké duše, které nemají trpělivost s omezeními, která pro ně jejich mladá těla představují. Jsou dychtivé dospět a často lépe než my sami ví, co je pro ně lepší. Se spánkovým režimem, volbou jídel a svévolně stanovenými pravidly u nich nepochodíte, protože přirozeně vědí, co je pro ne lepší, ač jsou naše rodičovské pudy přesvědčeny o opaku.
Díky požehnání, které tyto bytosti světla představují, je náš svět snadnějším, laskavějším a něžnějším místem k žití. Jakmile uznáme jejich učení a nové způsoby, snadněji se přesuneme do nového stupně vědomí. A právě tyto statečné a nádherné duše nám ukáží cestu k nové Zemi a uvedou nás do zlatého věku míru a pokoje.

To, co je darováno správně, z celého srdce a z nejčistší lásky, přinese mnohým velkou radost a požehnání a bude ještě zmnoženo a nadále poroste.

30. října 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Uč se dávat svobodně ze všeho, co máš. Uč se také vděčně přijímat vše, čeho se ti dostává; a užívej to moudře pro rozvoj a zlepšení celku. Dáváš-li, dávej svobodně a nepočítej, co to stojí. To, co je darováno správně, z celého srdce a z nejčistší lásky, přinese mnohým velkou radost a požehnání a bude ještě zmnoženo a nadále poroste. Vždy pamatuj, abys zpřetrhal všechna pouta s tím, co daruješ. Daruj, a pak na to ihned zapomeň. Když něco děláš, dělej to s láskou a buď vděčný, že k tomu máš nadání a schopnosti. Dělej vše dokonale a nikdy nic nevykonávej pouze proto, že z toho můžeš něco získat. Naučíš-li se vše vykonávat pro Mou čest a slávu, potom budeš ovládat umění pravého obdarovávání. Najdeš velikou radost ve všem, co dáváš, a celý tvůj přístup a postoj bude správný.


TRANSFORMACE V PRAXI

29. října 2016 v 7:00 Informace odjinud
Lidé jsou stále více odváděni za pomoci médií, tisku a celkového veřejného dění sami od sebe a své podstaty. Čím větší chaos ve světě nastává, tím více se vše zvýrazňuje, aby za závoj iluze nahlédlo co nejvíce lidí a byla jim dána šance na lepší život. Čím rychleji se zvyšuje kolektivní vědomí, tím rychleji se odhaluje temnota. Je důležité neignorovat skutečnost, ale vytvořit si v sobě jasný vnitřní postoj ke všemu co vidím, vidět svět ve všech souvislostech a nezavírat oči před tím, co se nám nelíbí.
Vypozorovala jsem, že existují 3 skupiny lidí. (Samozřejmě, že jich může být i více, ale použiji 3 pro zjednodušení). První skupina se aktivně podílí na tom, aby se věci změnily, mají již hluboké vhledy, dokáží dobře rozlišovat a vidí věci takové, jaké opravdu jsou. Druhá skupina jen pozoruje co se děje, je nerozhodná a neví ještě na kterou stranu se přiklonit. Na oko se jeví jakoby duchovní, ale stále se pevně drží svých jistot daných systémem. Třetí skupina lidí nemá absolutně tušení o tom, co se globálně odehrává a je jim vše jedno. Buď vše zesměšňují nebo prostě ignorují. Odmítají vnitřně růst a schovávají se někam, kde je někdo vede za ruku, tedy spíše manipuluje. Dělat ale, že se nás to netýká, je velmi nedospělý a nezodpovědný postoj. Omílané klišé, že věcem, které se nám nelíbí nebudeme přikládat naší pozornost, už dávno neplatí. Ano, nemusíme jim věnovat svoji pozornost, když už je máme zpracované a pochopené. V tom případě se nás již nijak emočně nedotýkají. Když má člověk prožito a pochopeno, může se vyjadřovat ke všemu co vnitřně cítí, ale už to není z postoje ega, ale z pochopení principů jednoty. To ale bývá i zřetelně cítit. Takoví lidé nám pak mohou ukazovat směr.
Proto je třeba zaujmout ke všemu co se okolo nás děje v sobě jasný vnitřní postoj a nastavit si osobní hranice. Jak řekl C.G.Jung: "Pokud neučiníme nevědomé vědomým, bude to nevědomé řídit náš osud." Jenže my už víme, že svůj osud si můžeme řídit sami. Pokud již tak činíme, stáváme se tvůrci našich životů.
Procházíme časem vnitřních přeměn, která se týká každého jedince. Čekání na zázrak, nehybnost a nezájem nás nikam neposune. Je třeba se přestat zatěžovat pozemskými - hmotnými věcmi a více se ponořit do pokory, do klidu svého srdce a tam nacházet odpovědi. Kdo má pravdivý záměr, vnitřní postoj - vždy dostane pravdivou informaci, popř. inspiraci. Kdo má však sobecký záměr, toho dále povedou bludy a iluze jejich ega. Je to dlouhá cesta, stálé vracení se do svého středu, ale když jsme vytrvalí, dostaneme se do určitého bodu - bodu zlomu, odkud již cesta zpět nevede. Tohoto stavu je třeba dosáhnout. Přes něj už prostě nejede vlak... Nemusíme tedy nic hledat a ani nikam chodit, stačí se ztišit, zaměřit pozornost do svého srdce a napojit se tak na Zdroj, ze kterého pak čerpáme informace.
Naše vnímání se mění, stejně jako se mění náš svět. Nesmíme ale zapomínat, že pokud se naše vědomí postupně transformuje do 5D a výš, také naše fyzická těla začínají měnit svoje světelné frekvence. Proto je velmi důležité věnovat svému tělu také patřičnou pozornost a naslouchat mu. Přes nemoci těla se spousta lidí dostalo na duchovní cestu, když si uvědomili, že za každou nemocí stojí nemocné myšlení, které se následně projevilo ve fyzickém těle. Já sama nejsem zastáncem radikálních diet a metod ve stravování. Hodně nepříjemností také nadělá, když si stále něco vyčítáme a o jídle moc přemýšlíme. Každý je zcela individuální a na každého platí něco jiného. I tady je třeba dojít k nějaké rovnováze a tělo odlehčit způsobem stravování. Ale pokud svoje tělo posloucháte, víte sami nejlépe, co mu prospívá a to mu dopřejete. Prioritou je stále i zde změna starých programů v hlavě a uvědomění si toho, že je vše se vším spojeno. Tělo se tak zjemnohmotní a výsledkem jsou jeho samouzdravující procesy. Stáváte se léčiteli sami sobě. Tak jako všude, i tady se můžeme setkat s průkopníky, kteří sami na sobě dokázali, že všechno jde, když se chce. Mohou nám být motivací a příkladem.
S tím souvisí také to, že pomoc druhým a od druhých má většinou naprosto opačné účinky. Maximálně se nějaký účinek projeví jen dočasně. Každý má nejdříve pomoci sám sobě se plně uzdravit a nalézt tak svoji PŘÍTOMNOST. Je již mnoho těch, kterým se to podařilo. Tím, že si plně dokáží uvědomit přítomný okamžik a setrvat v něm, dokáží kolem sebe šířit ohromné množství světla a lásky. Stávají se zářícím majákem pro ostatní a tím je přivádějí (PŘEVÁDĚJÍ) k pochopení. V ten moment jsou již opět pomocí pro druhé. Ale ne již z úrovně DUALITY a EGA, ale z úrovně JEDNOTY a LÁSKY. Nemusíte o nich vůbec vědět, můžete je kdekoliv jen potkat. Všude kudy chodí prakticky léčí svým vědomím a ladí frekvence vašeho vnímání, pokud jste na ně již připraveni. To byla a je jejich práce dodnes. Je nás čím dál víc. Proto je již na čase, abychom se začali více setkávat při osobních setkáních, aby se co nejvíce lidí propojilo svým vědomím a docházelo stále k větším posunům v kolektivním vědomí a celkové transformaci. Spojené úsilí nás bude stále více přibližovat k našim vysněným životům naplněných láskou. Tím se také začnou změny projevovat i v realitě a budou viditelné pro všechny. Nejde o to, chodit po seminářích a stále za něco platit, jde o přátelská setkání, o kterých jsem psala i v mém předchozím článku :
Kdo přináší nebe na zem?
Vše se děje pak samo…tzn. na základě různých "náhod" se nám skládají naše prožitky a posunují nás v našem vývoji a růstu směrem, který jsme si zadali...
Samozřejmě, že pro většinu " neviditelný" vývoj už je zase o velký kus někde jinde a každý den dochází k obrovským změnám, které si vůbec nedovedeme představit.
Já jsem se dnes jen pokusila shrnout základní informace, které mohou některým lidem unikat, pokud si nedokáží vše spojit v jeden celek tak, aby to bylo jasné a srozumitelné. Nemusíte se mnou souhlasit a netvrdím, že jen toto je ten správný úhel pohledu. Prosím, uvědomte si, že my jsme ti, na které čekáme … Pokud nenajdeme sami sebe, nemůžeme se jakkoliv posunout vpřed. Věřím, že stále více lidí si toto uvědomuje a prací na sobě pomáhá celku. Nemůžeme se stále vracet do minulosti. Vše může být i jinak. Vše už je jinak… Hledejme to co nás spojuje, ne rozděluje...
Nedávejte vnějším informacím větší důležitost, než samotné práci na sobě. Čerpejte z více zdrojů, neupínejte se k jednomu člověku nebo jednomu směru. Z každého si vyberte jen to, co s Vámi plně souzní. Nepřebírejte názory ostatních, ale vlastní názory si sami tvořte. Nikdo za Vás nic neudělá. Každý má svoji cestu, kterou musí projít sám. Je to Vaše intimní cesta, která Vás má dovézt opět ke Stvořiteli. Pokud přece jen potřebujete pomoci, žádejte o pomoc bytosti vyšších světů. Ti na Vás čekají a s radostí Vám budou pomáhat. Vyhněte se ezoterice a každému náboženství, které se vyvyšuje nad jiné. Prostě všemu, co Vám nabízí zkratky v duchovním vývoji. Vesmír se nedá koupit. Bůh se nedá koupit. Jsou tady pro nás pro všechny! Všechno totiž JSME MY!
Neberte nic jako návod, máte svobodnou volbu si vybrat cokoliv chcete. Případné pády a odbočky z cest Vás jenom posílí. Všechno co teď potřebujeme, je vzít si zpět svoji sílu a používat jí. Už ji víc komukoliv neodevzdávat. K tomu dojdeme opuštěním všech starých programů a následováním toho tichého hlasu uvnitř nás, který bude jediným našim průvodcem. Jen tak se dostaneme z okovů manipulace a nalezneme cestu domů, do našich srdcí, a poznáme kdo skutečně jsme.
Žádám všechny vesmírné bytosti, které nám pomáhají, o ochranu a sílu na naší společné cestě. V pochopení a ukotvení nového budeme v bezpečí.
Renata
Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat. Děkuji.
Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit:
informaceodjinud@gmail.com
Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR


Výzva Dona Sergia k českému a moravskému národu! Propojte se se svými staroslovanskými a keltskými předky!

29. října 2016 v 6:00 Doteky Nového Života
Jsem opět zde, protože mi to bylo sděleno bytostmi, kterými říkáme APU a proto jsem se znovu vrátil po několika letech k vám.
Přichází velice zajímavá doba, kdy si vy vzpomenete na to, co uměli vaši dávní předci a to je pro současnou Evropu velice důležité.
V současné době je velice důležité abyste obnovili svoje spojení se silovými místy, které tady máte na svém území, abyste obnovili spojení s krystaly s kameny, které jsou pod zemí a v horách a abyste aktivizovali svoje srdeční centrum, kterému se v Andách říká Šunku, centrum uprostřed hrudi.
Je velice důležité abyste se dokázali dostatečně pročistit, jako se purifikovali, pročistili se, abyste se dostali do stavu naprostého zdraví, zbavili se veškerých chorob, protože tahleta doba je naprosto rozhodující a pokud silní a zdraví, tak můžete ovlivnit běh dalších lidských dějin na dlouhou dobu dopředu.
Celý svět je v této době v pohybu, nastala doba obrovských změn a já vnímám a my všichni v Andách vnímáme to, že se probouzejí na této planetě určitá místa, dojde k obrovským změnám. (Sergio jmenuje různé oblasti: Izrael, Indie, islámský svět, dojde k obrovským změnám také v Evropě). Všechny kontinenty na celé planetě se v současné době mění, jsou v pohybu.
Stav celé planety Země v současné době velice silně koresponduje se stavem vašich energetických center. Je naprosto nezbytné abyste zaktivizovali mnohem více než v současné době máte aktivní centrum uprostřed hrudi, centrum Šonko. A abyste z něj vysílali energii do prostoru a tímto způsobem se změní celá současná realita tohoto světa, je to důležité jako nikdy před tím protože jste v přelomové době. Taky je důležité zaktivizovat centrum uprostřed lebky, protože to vám zapne paměť ale je to jiná paměť, je to jakási kosmická paměť a vy si přes to centrum uprostřed lebky vzpomenete, kdo vlastně ve skutečnosti jste. A pak je důležité obnovit spojení na Pacha-mamu na matku Zemi, obnovit spojení se Zemí.
V této době byste měli využít pomoc posvátných rostlin, rostlin, které jsou schopné rozšiřovat vědomí a skrze které můžete získávat velice důležité vize jako to děláme my a měli byste celkově žádat o pomoc celou rostlinou říši - rostliny.
Je třeba zachránit Evropu a to lze jedině spirituální cestou. Je třeba abyste obnovili svoje spojení se svými dávnými předky protože skrze takto dostanete obrovskou sílu, kterou teď potřebujete. A samozřejmě také je třeba abyste obnovili své spojení s kosmem a získali kosmickou energii ze shora a stahovali ji do sebe.
Potrava, kterou jíte, je čistý jed. Je třeba, abyste začali jíst organickou stravu, abyste jedli stravu, která není otrávená. My teď v průběhu toho prvního cvičení, které budeme dělat, tak pomocí síly matky Země vlastně vyčistíme každého z vás. Takže budou z vás vysáty všechny nějaké těžké energie.
My jsme schopni v Andách se nalaďovat na kosmický prostor a dokážeme se nalaďovat na slunce a na další hvězdy a dokonce jsme schopní na dálku vidět asteroidy a další tělesa. A během toho dalšího cvičení které budeme zde dělat bude každý z vás napojen na velice silný proud léčivé kosmické energie.
Ničeho se nebojte. V současné době existují určité síly, síly na této planetě, negativní síly, které se snaží způsobit utrpení, na této planetě, v současné době. Ale může dojít k ekvilibraci všeho, může dojít k synchronizaci chodu světa. Není takový problém nastolit na této planetě mír, nastolit harmonie, nastolit stav lásky, ale je třeba k tomu, abyste dokázali těmto negativním silám vzdorovat, abyste je dokázali porazit, tak k tomu je třeba mít daleko silnější energetická centra než lidé v současné době mají.
To v čem se všichni nacházíme to je něco jako veliká hra. Je to kosmická hra a v současné době se ta hra dostala do naprosto klíčové fáze. Ničeho se nebojte, nejste sami. Protože jsou zde bytosti APU, kteří jsou něco jako světelné bytosti. Jsou zde VIRAKOČOVÉ, což jsou něco jako mimozemské bytosti. A tyto bytosti vám drží palce. Až projdete tady to těžké období, kterým dneska prochází tento svět, tak zjistíte kým opravdu jste a poznáte svojí podstatu, které říkáme NESMRTELNÁ PODSTATA.
Existují zde vyšší světy, vysoké kosmické úrovně, ze kterých můžete získat spoustu energie, ale musíte otevřít své energetické centrum v temeni lebky a oblasti fontanely. A vlastně přes lebku, přes tato centra potom budete získávat obrovskou energii a obrovskou pomoc, což si také vyzkoušíme během toho našeho druhého cvičení.
Já jsem tady především z toho důvodu, že vás chci léčit. Nejsem tady z vlastní vůle, je to z vyšší vůle, tak jak mi to bylo sděleno, že tu mám být. A udělám dnes všechno pro to, aby kdokoli z vás kdo tady jste aby skutečně byl vyléčen, aby byl uzdraven. A věřte tomu, že to je možné.
Teď je nejvyšší čas abyste se propojili se svými staroslovenskými a keltskými kořeny a předky, protože vaše buňky v sobě mají paměť těchto vašich předků, kteří disponovali velkou silou a tu sílu teď potřebujete. Vy jste jejich krev. Tito lidé žili na tomto území kdysi dávno a vy se i teď můžete napojit na jejich obrovskou sílu a to je něco, co v současné době nutně potřebujete.
Chci vás také propojit s obrovskou silou starých civilizací Jižní Ameriky, civilizací. (Don Sergio žije v oblasti velmi vysokých hor 6000 m v Peru a tam přes obrovskou přírodní pyramidu hory Huascarán se dá napojit na velice silnou energii.) Také má obrovskou sílu Pacifický Oceán.
Já vám velice děkuji, že jste sem všichni přišli.
Don Sergio, překládal Petr Chobot, Pardubice, říjen 2016

Pamatuj, že vše začíná ve tvém nitru, vše začíná u tebe.

29. října 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Vždy hledej to nejlepší, vždy očekávej to nejlepší a nikdy se nespokojuj s druhořadým. Možná to bude pro tebe těžké, zvláště v době, kdy se ti zdá, že jsi na dně. Pak musíš povznést své vědomí a nikdy ani na chvilku si nesmíš připustit nedostatek. Vždy mysli na hojnost. Spatřuj hojnost ve všem a vzdávej díky za Mé nekonečné a neomezené dary. Proč by ses měl spokojit s druhořadým, když to nejlepší čeká, až je přijmeš, aby tě mohlo požehnat? Když povzneseš své myšlenky, celý tvůj vnitřní i vnější život se rozvine. Pamatuj, že vše začíná ve tvém nitru, vše začíná u tebe. Začni ihned proměňovat své myšlení. Přeorientuj se ve svém nitru a postupně nech své nitro působit také navenek. Nikdy neopomeň rozeznat ve všem Mou ruku a vzdávej neustálé díky. Neber nic jako samozřejmost, ale uvědom si, jak jsi požehnán.TZOLKIN 28.10.2016 7 MANIK kin 7

28. října 2016 v 8:32 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka, Jelen. Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
V životě si dřív nebo později budete muset vybrat stranu, udělat rozhodnutí, vyjádřit svůj názor. Uuc (7) může dělat dnešní den obtížnější díky silnému Manik, ale místo balancování na hraně nerozhodnosti a vyhýbání se stanovisku, otočte raději stůl a použijte neutralitu Uuc, abyste mohli vidět přímo skrz jednání, intriky a manévry. Nasměrujte sílu Manik k pravdě, integritě, úctě a respektu a budete stát v úžasu na pohoří, na kterém se pohybujete.
DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO PRO OSTATNÍ
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva: chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik 7, Strážce Brány ticha. Ticho naleznete, když se obrátíte do vašeho Středu. Udělejte si dnes čas a projděte touto bránou, aby se zklidnila vaše mysl. Pusťte starosti všedního dne. Zklidněte dech se změřením na uvolnění svalů. Soustřeďte se na dýchání a jděte hlouběji a hlouběji do stavu relaxace. Vytvořte postoj vděčnosti, aby váš život byl požehnaný. Vzdejte díky sami sobě za dobré skutky, které jste udělali pro druhé. Věřte, že jste nadmíru milováni.
Nyní jste vstoupili do světa ticha. To je místo, kde není nic a neexistuje čas. Všude kolem vás jsou víry energie, z nichž každá má schopnost přinést všechno, co si přejete. Je to místo nekonečných možností. S vaším jasným záměrem můžete dát věci do pohybu podle vašeho přání.
My v Andělských sférách jsme Mistři ve tvarování energií do různých forem, včetně těch, kterým říkáte Čas a Prostor. Zažili jste někdy, že jste řídili auto nebo jste byli zapojeni do nějakého projektu a zdálo se vám, že čas ubíhá velmi rychle? Byli jste někdy svědky traumatické události a měli pocit, že čas se zastavil? Už jste někdy po něčem tak moc toužili a pak to k vám přišlo doslova magickým způsobem? Už jste byli někdy svědky zázraku uzdravení, kdy se jeden člověk nebo skupina lidí modlila za uzdravení? Už jste někdy ztratili klíče a pak nečekaně viděli, kde jsou, a to i v případě, že byly na místě, které jste si nepamatovali?
Tyto zážitky a mnoho dalších jsou výsledkem vaší schopnosti manipulovat s energetickými poli a vytvářet realitu. I vy tuto schopnost máte, jen většina z vás na to kvůli stavu amnézie zapomněla. Nicméně časy se velmi změnily a je možné vidět neviditelné světy za Závojem, který je čím dál tenčí.
Nyní na Zemi přichází mnoho dětí s plnou pamětí ze své předchozí existence Sféry Ducha. Tyto děti mají úžasné schopnosti. Některé jsou intuitivní, některé jsou jasnozřivé, jiné mají neuvěřitelné dovednosti vztahující se k hudbě, k počítačům, k umění. Mnohé vidí duchy na Druhé Straně a většinou jsou telepatické. Pokud mohou své dovednosti rozvíjet, většina z nich dosáhne svého plného potenciálu v ranném věku.
Země je v současné době v krizi. Všechny umělé struktury týkající se vládních institucí, financí, školství, církve, jsou na pokraji kolapsu. Restrukturalizační proces může být proveden elegantně nebo stržen velmi rychle a přestavěn. Volba je na lidech. Je málo lidí, kteří chodí mezi vámi s možností restrukturalizace ze stavu milosti, a kteří mají neuvěřitelnou znalost o vnitřním fungování procesu Tvoření.
Těmto lidem je kolem třiceti let. Jsou to rodiče dětí, které se inkarnovaly z jiných planet s plnou pamětí. Nejsou zachránci, jsou jako vy nebo my. Jsou jedním zubem strojního zařízení. Nicméně každý zub je nanejvýš důležitý, aby stroj pracoval hladce.
Generace lidí mezi 40 - 80 roky umožnila lidem, kteří jsou nyní ve vládě a v korporátních pozicích, určovat svět. Většina osobní síly byla dána všem, kteří nyní kontrolují řízení do té míry, že většina z vás je něco víc než otroci systému. Je čas znovu získat svou osobní sílu a nechat znovu rozkvést svůj plný potenciál. Bude to vyžadovat čas, úsilí, odvahu a přeformovat se do člověka, kterým chcete být.
Chtěli bychom vám doporučit, abyste ztišili svůj vnější svět a odvážili se snít o svém životě. Zavolejte své Andělské Pomocníky kdykoliv ve dne nebo v noci. V naší Sféře neexistuje spánek ani čas. Můžeme být na mnoha místech najednou. Neexistuje pro nás žádná otázka nebo problém, který by byl obrovský nebo bezvýznamný. Jsme zde, abychom vám sloužili. Přináší nám velkou radost pomoci vám zažít něco, po čem vaše srdce touží.
Mnozí z nás se nikdy neinkarnovali na Zemi. V jistém smyslu žijeme skrze vás. Jste naše oči i uši. Život na Zemi není snadný úkol, obdivujeme vás, že jste se pro to rozhodli. Před inkarnací jste uzavřeli smlouvu s některými z nás na Druhé Straně. Mnozí jsme mayští Denní Strážci a Archandělé a všeobecně dohlížíme na větší obraz. Byli jsme součástí původních designérů a Tvůrců tohoto Vesmíru. Známe jeho vnitřní fungování a jsme schopní vytvořit něco z ničeho.
Tento Vesmír byl vytvořen s právem svobodné vůle. Nebudeme dělat nic, co by bylo proti svobodné vůli. Dávejte pozor na podvodníky, kteří vás mohou svézt z vaší cesty k nežádoucím cílům. Je to vaše volba a rozhodnutí, co chcete zažít a kam vést vaše kroky. Nemůžeme vám pomoci dosáhnout cílů bez požádání o pomoc.
Kdysi existovala doba, kdy jste obdrželi, cokoliv jste chtěli bez vědomého žádání či modlení. Dojde-li k těmto věcem, je to obvykle proto, že vaše touha na podvědomé úrovni je velmi silná. Mnohokrát chtějí lidé něco velmi silně, ale z různých důvodů nemají pocit, že toho mohou dosáhnout, takže nevytvoří žádnou formální žádost nebo modlitbu. Nicméně my v Andělských sférách můžeme číst váš energetický podpis.
Ať už to víte či nikoliv, každá myšlenka, každá touha se projeví jako forma. Pokud je pomíjivá myšlenka poháněna malou vášní, která jí energetizuje, myšlenková forma plave jen jako malý obláček dýmu. V tu chvíli tato myšlenková forma narazí na stejně smýšlející obláček a nějaký čas se drží u sebe. Ale jakmile myšlenku energetizuje silná vášeň, vytváří to příležitost manifestace.
Tak byl vytvořen svět, jak ho znáte. Na počátku byla velká skupina duší, která navrhla a stvořila tento svět. Tyto duše rozhodly, jak bude fungovat, a určily čas existence. Všechno bylo pečlivě navrženo; byl vybrán symbiotický vztah mezi všemi věcmi. Jako bonus se mnoho tvůrců rozhodlo, že část jejich Já vstoupí do této Sféry a budou její součástí. Většina se rozhodla přijít jako lidé, někteří se rozhodli zažít život jako zvíře nebo stéblo trávy.
Stvoření tohoto Vesmíru je opravdu velmi podobné, jako když skupina lidí píše hru, vytváří děj, navrhují a sestavují hudební doprovod a pak hrají hru jako herci. Nyní jste svědky poslední závěrečné fáze hry. Co se bude dít dál je stržení scén a přepsání děje. Aby bylo možné vytvořit další hru mnohem více ekonomicky a s menším úsilím, může skupina designérů použít zcela stejné materiály, a ještě mnohem víc, než jen nové nátěry a několik nových šroubů.
Jakmile přetvoříte korporace i vládu, můžete buď zahodit systém úplně nebo zcela přepsat pravidla, která budou sloužit pro dobro všech. Podpoříme vás ve všem, co si jen budete přát. Naším hlavní cílem v současné době je pomáhat všem rozpomenout se na své kořeny duchovní bytosti. Jakmile pochopíte, jak celý proces vytváření funguje, bude mnohem jednodušší udělat změny, které chcete vidět. Lze to provést doslova v jednom okamžiku.
Nicméně je dobré vědět, že chaos bude vládnout tak dlouho, dokud bude existovat oddělenost. Je také dobré vědět, že všichni musí plně porozumět tomu, že v zájmu vytvoření Ráje na Zemi se musíte naučit základním dovednostem bezpodmínečné Lásky a vzájemné úcty k sobě a každému aspektu reality včetně přírody.
To, co jsme vám chtěli dnes sdělit především, je najít způsob, jak vytvořit mír a harmonii, bez ohledu na frustraci, která je vám předkládána. Když se postupně dozvídáte o nepoctivosti a zradě vládních autorit, je nutné okamžitě se přesunout z hněvu do soucitu. Energie Lásky proudí volně, strach a hněv se k sobě slepují a mohou způsobit rozsáhlé problémy.
V dalších dnech budeme hovořit o smyslu negativních myšlenek. I když jsou považovány za špatné, jsou pro tuto hru velmi důležité. Jak dlouho byste chtěli hrát hru, kde není žádné drama nebo pocity úzkosti? Pokud by ve všech hrách byly jen vzdušné víly či láskyplné holubice je možné, že by se diváci dožadovali více dramatického scénáře "dobří hoši - zlí hoši".
Ještě, než existovaly všechny světy, vše bylo ve stavu dokonalé Lásky. Čas ani Prostor neměly žádný význam. Vše, co existovalo, byly jen mraky plující sem a tam. Neexistovalo nic jako individuace, všechno bylo Jednota. Pak přišel čas, kdy Podstatu Jednoty nikdo nechtěl zažívat a mnoho věků byly zaznamenávány nesčetné epizody oddělenosti, individuace a nelásky.
Musíte si uvědomit že, aby bylo možné zažít nelásku, musí někteří herci, kteří hrají Lásku, začít hrát nelásku. Doporučujeme vám přečíst si dětskou knihu od Nealea Donalda Walsche - Malá Duše a Slunce. Toto podobenství vám pomůže porozumět vytváření světa, i jak je důležité nesoudit dobré, špatné.
Doporučujeme vám, abyste vstoupili každý den do svého vnitřního prostoru a požádali o radu a lepší pochopení, jak funguje váš Vesmír. Budete vedení ke knihám, videím, webových stránkám a lidem, kteří vám mohou pomoci více porozumět vašemu světu. Následujte svou intuici a nechte jít vaše Já cestou poznání. Nic není špatné, nic není správné, vše je prostě zážitek.
Tyto zkušenosti jsou zaznamenávány v těle, stejně jako v historických knihách Vesmíru. Nejsou určeny pro vaše posuzování, existují kvůli ostatním, kteří se rozhodnou sledovat film, aniž by osobně prožívali to, čím jste prošli vy. Chtěli byste se raději dívat na válečný film nebo být voják v první linii? Chtěli byste být raději olympijský atlet a projít pečlivým tréninkem nebo jen sledovat hry v televizi?
Každý žije svůj jedinečný život. Každý pracuje na různé úrovni pochopení a uvědomění. Ti, co mají přístup k Akášickým Kronikám, jsou schopni dočasně prožít vše, co udělali druzí. Každý, kdo žije na Zemi, žije a píše unikátní hru, kterou si mohou vychutnat i ostatní. Každý jste jedinečným vyučujícím průvodcem a ostatní mohou vše sledovat a učit se z vašich zkušeností.
Akášické Záznamy existují věky a jsou neocenitelné pro všechny, kteří chtějí zažít Jednotu i individuaci. Při čtení si můžete myslet, že je to zásah do soukromí nebo budete mít hrůzostrašný pocit, že si je ostatní mohou kdykoliv prohlížet. Věřte, že je potají nesledujeme a ani vás nesoudíme. Před příchodem na Zemi jste uzavřeli smlouvu a možná jste se rozhodli uzavřít své Záznamy ostatním. Možná jste dovolili nahlížet do Akášických Záznamů jen vašim Duchovním Průvodcům. Váš soused nemá přístup do těchto Záznamů, nemůže vás špehovat. Přístup je umožněn pouze vašemu Vyššímu Já a Strážcům těchto Záznamů.
Může být těžké pochopit, jak tyto Záznamy fungují, ale včas si vzpomenete a budete k nim mít přístup, protože je to vaše osobní pomoc. Naším dnešním Poselstvím je, abyste se obrátili do svého vnitřního prostoru a učili se způsob, jak zůstat ve stavu klidu a harmonie, abyste mohli dělat lepší rozhodnutí, v jakém světě chcete žít. Je to možné a těšíme se na každý den, kdy žijete ve stavu radosti a tvoření na vědomé úrovni.
Baví nás pracovat s vámi a oslavovat, když tvoříte z vědomé úrovně s cílem dosáhnout dokonalé Lásky v lidské podobě. Zavolejte nás kdykoliv, ať je to malé či velké. Jsme s vámi každý den a obdivujeme vás. Buďte laskaví ke zvířatům i všem bytostem na Zemi, protože to doslova může být někdo, kdo kdysi chodil po Zemi, koho jste znali a milovali. Žijte v radosti!
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě, věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům.
PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ
Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší energií, která proniká až do naší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © www. mayskykalendar.blogspot.com. Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 23.10. - 30.10. 2016

28. října 2016 v 7:00 Mistr Hilarion
Milovaní,
systémy, které fungovaly na této planetě, se mění. Ti, kdo je vytvořili, nemají jinou volbu, než provést změny, které budou reflektovat nejvyšší dobro všech.Energie, které teď zaplavují planetu, nedovolí nic jiného, než toto. Když k těm změnám dochází, buďte v klidu -udržujte rovnováhu a vyváženost - udržujte své světlo. Je to ta nejvíce vzrušující jízda, když vzestup Země, vaší planety, pokračuje na své neodvratné cestě. Vy jste ti, na koho se my, říše vzestoupených mistrů a říše andělů, spoléháme. Vy jste světly, pochodněmi, body léčení na vaší planetě, s nimiž se spojujeme, abychom přes vás přinesli vedení, léčení, osvícení, aktivaci a ladění.
My, kteří jsme známí jako vzestoupení mistři z vyšších realit, jsme ti, kdo kdysi kráčeli po cestě, po níž jdete dneska vy. Samozřejmě, to všechno jsme dělali před zrozením internetu. Teď tato úžasná univerzální informační síť dělá to, co přes ni od nás přichází, snadněji dostupným. Je to ten nejúžasnější nástroj! Mnozí z vás, když sledujete programy ve vašich zpravodajských médiích, jste prohlédli vytvořené iluze. Je mnoho těch, kteří iluze okamžitě prohlédnou a odpojí se od nich a to je velmi pozitivní vývoj díky celosvětové síti.
Přes internet proudí informace, které jsou pravdivé; i ty, které jsou klamavé.Je na vás, pracovnících světla, abyste se obrátili dovnitř, do jádra vaší bytosti, kde se můžete přesvědčit, abyste si byli jisti, že to, co čtete nebo slyšíte, má nejvyšší vibrace a je pravdivé.Touto dálnicí proudí mnoho lží. Žádáme vás, abyste byli vědomí a vnitřně prověřovali, abyste se ujistili, že se nenecháte ošálit žádnými klamy, které na tomto celosvětovém webu bují. Když nastane příležitost, pracujte společně jako jeden. Pracujte v malých či větších skupinách, abyste přinesli osobní léčení, abyste přinesli čištění, které si vyžaduje pomoc, aby se vše uvolnilo v aurických polích těch, kdo tuto aktivitu potřebují.
V mnoha lidech běží různé vnitřní programy, které jsou pevně zabudovány do DNA. To si vyžaduje pomoc, skupinovou pomoc a soustředění skupiny, aby se tito lidé osvobodili od těch starých energií. Vězte, že tomu slouží dokonce i energie, kterými je teď prodchnuta atmosféra kolem Země. Pokud je někdo schopen zajít do ticha svého pravého bytí, do svého vnitřního jádra, může se na ty kosmické energie naladit, aby mu přinesly rovnováhu a léčení tam, kde je to vyžadováno.
Já, Hilarion, zdůrazňuji, že si budu považovat všechny žádosti o léčení od těch, kdo mne o tuto službu požádají. Je velmi důležité, aby se naši světlonoši osvobodili od starého matrixu. Je velmi důležité, abychom se pro příští dny na sebe naladili. Vy, z fyzických úrovní života a my, z vyšších říší víme, že pracujeme společně. Udělejte si z toho vědomý záměr vašeho každodenního života, abychom zůstali propojeni jako jeden, abychom byli všichni na stejné cestě. Vězte, že vy všichni jste vnitřně informováni, ve spaní, o tom, co v této době potřebujete vědět. Tam jsou vám předány pravdivé informace, pravda, božská pravda.
V této době mnohé věci nemohou být zveřejněny na celosvětovém webu, proto je důležité, abyste si stanovili záměr, že budete vždy v aktuálním obraze ohledně všech záležitostí vnitřní úrovně, o plánech a instrukcích, které budou vydány. Je mnoho těch, kteří se zrovna chystají probudit. Je to velmi pozitivní potenciál, který se v této chvíli odvíjí, a my vás žádáme, abyste pokračovali ve svých úkolech. Víte, jak to dělat; jste na to experti a mistři. Mnozí z vás se cítí unaveni a přetíženi našimi neustálými žádostmi, abyste udržovali světlo. Cítíte, že byste se chtěli pohnout dál do vzestupu, ale my vám říkáme, milovaní, žeúkolem, který jste si zvolili, je pokračovat v udržování světla tak, aby právě v této době bylo na planetě více stability!
Jak sami víte, je toho mnoho, co vypadá chaoticky, mnoho, co je děsivé, mnoho, co je neuvěřitelné, mnoho, co je vypovídající ve svém přínosu, takže je důležité, abyste pokračovali. Spoléháme na vás, pozemští členové týmu. My uděláme, co je v našich silách, abychom vás v této době podpořili. Vždy budeme reagovat na vaše volání o pomoc a vysvětlení. Je pro nás důležité, abychom vám řekli, že prostřednictvím planetární světelné rodiny, říše vzestoupených mistrů, se uskutečňují všechny implementace a změny. Bratři a sestry z hvězdných národů si jsou toho vědomi, že se musí zeptat u planetární světelné rodiny, než se nějaká akce či pomoc uskuteční.
Neexistují žádné mimozemské bytosti, které by mohly cokoliv udělat, aniž by se nejdříve nezeptali nás.Říše vzestoupených mistrů je zodpovědná za všechny příchody a odchody, které se na planetě dějí.Nejsou za to zodpovědné žádné mimozemské bytosti.Pracují s námi a naším prostřednictvím. Proto je tak důležité, aby se každý z vás naladil na říši vzestoupených mistrů, na vědomí vzestoupených mistrů. Je to velmi, velmi důležité.
Vězte, že vás velmi milujeme, podporujeme a dáváme vám vše, co potřebujete, abyste pokračovali v udržování a podporování stability na Zemi.
Do příštího týdne...
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Osho: Co dělat, když cítíte zlost

28. října 2016 v 6:00 Vývoj vědomí bytostí
Když máte zlost, kněz vám řekne že se nemáte rozčilovat, protože to není správné. A co uděláte? Můžete zlost potlačit, udusit ji, doslova ji spolknout, ale pak pronikne dovnitř, do celého systému. Spolknete zlost a udělají se vám žaludeční vředy a dříve či později budete mít rakovinu. Spolknete zlost a tím vzniknou tisíce problémů, protože zlost je jako jed. Ale co naděláte? Je-li zlost špatná, musíte ji spolknout.
Já ale neříkám, že je zlost špatná. Říkám, že je čirou a krásnou energií.

"Jakmile pocítíte zlost, vnímejte ji vědomě a zjistíte, že se stane skutečný zázrak." ~ Osho

Když se ve vás zlost probudí, pozorujte ji a budete žasnout, co se začne dít. Bude to možná největší překvapení ve vašem životě, protože díky bdělé pozornosti náhle sama zmizí.
Transformuje se. Změní se v čirou energii, stane se z ní soucítění, odpuštění, láska. Nemusíte nic potlačovat, takže nejste zatíženi jedem.
Už se nerozčilujete a nikomu neubližujete. Jste oba zachráněni, jak vy, tak objekt vaší zlosti. Předtím jste trpěli buď vy, nebo ten druhý.
Chci tím říct, že není nutné aby kdokoliv trpěl. Stačí, abyste byli vnímaví a vědomě pozorovali. Jakmile se dostaví zlost, bdělá pozornost ji pozře. Bdělá pozornost je zlatý klíč.
Prostě se snažte pochopit, co se děje, odkud zlost vychází, kde má kořeny, jak se objevila, jak funguje, jakou má nad vámi moc, jak vás dohání k šílenství. Předtím jste měli zlost a máte ji i teď, ale přibylo k ní cosi nového, prvek pochopení - pak se její kvalita změní.
Postupně zjišťujete, že čím víc chápete, co je zlost, tím méně se zlobíte. A když ji pochopíte úplně, zmizí. Pochopení je jako teplo. Jakmile dosáhne určitého bodu, voda se vypaří.

"Je velmi důležité, aby každý kdo hledá upřímně pravdu, měl na paměti, že od svých věcí nemá utíkat, ale má je poznávat." ~ Osho

Do svého nitra vstupujte bez předsudků a zjistíte, co je zlost. Umožníte ji, ať vám sama odhalí, co vlastně je. Nevycházejte z žádných předpokladů. Jakmile odhalíte zlost v její úplné nahotě, v její naprosté ošklivosti, a poznáte její spalující oheň a vražedný jed, náhle zjistíte, že jste se od ní oprostili. Zlost zmizela.
A proč se na vás lidé zlobí? Ve skutečnosti se na vás nezlobí, ale bojí se vás. Strach lidi uzavírá. Jejich zlost je v podstatě strach naruby. Pouze člověk plný strachu dokáže rychle vzplát hněvem. Kdyby se nerozčílil, okamžitě byste poznali, že se bojí. Zlost je zástěrka. Když se rozčílí, snaží se vás zastrašit. Než si uvědomíte, že má strach, začnete se sami bát. Chápete tu sprostou psychologii?
Nechce abyste věděli, že se bojí. A tak se snaží vyvolat ve vás strach, protože jen tak bude v klidu. Bojíte se a on už se nebojí - nemusí mít strach z toho, kdo má strach.

"Lidé se snaží oklamat zlostí sami sebe." ~ Osho

A kdykoliv se bojíte a zlobíte vy, snažíte se stejně tak skrýt strach za zlostí, protože strach by vás odhalil. Zlost kolem vás vytváří oponu, za níž se můžete schovat. Pamatujte si, že zlost je vždy strach postavený na hlavu.
z knihy Osho ~ Emoce

Zpřetrhej pouta, která tě spojují s minulostí.

28. října 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Vše se zdokonaluje praxí. Čím lépe se naučíš život žít, tím více se s ním ztotožníš a budeš se v něm pohybovat svobodně a bez zábran. Nemůžeš zůstat neměnný; rozvíjej se tedy svobodně a radostně. Zpřetrhej pouta, která tě spojují s minulostí. Povznes se nad všechny obavy, které brání tvému rozvoji a zaslepují tě, takže před sebou nemůžeš jasně spatřit onu skvělou vizi. Prokaž, co pro tebe znamená víra, a očekávej, že i zdánlivě nemožné se stane možným. Snes Mé království na Zem a nauč se konat Mou vůli a kráčet po Mých cestách. Vykroč, i když budou tvé první kroky slabé a nejisté. Nezáleží na tom, kolikrát upadneš. Prostě vstaň a zkoušej to znovu a znovu.

Co znamená být milencem?

27. října 2016 v 10:14 Doteky Nového Života

Co znamená být milencem? je to víc než sňatek a zamilovanost. Miliony lidí vstoupily do manželství, ale jen někteří jsou opravdoví milenci.
Chcete-li být skutečným milencem, musíte se odhodlat být účastníkem neustálého intimního tance. Jste milencem když oceníte dar, který představuje váš partner, a budete nad tím darem každý dne jásat.
Jste milencem, když nezapomenete, že vám partner nepatří - je vám propůjčen vyšší mocí.
Jste milencem, když si uvědomíte, že nic mezi vámi není bezvýznamné, že vše, co si vzájemně řeknete může potěšit nebo zranit a vše, co uděláte, vaše spojení posílí nebo oslabí.
Jste milencem, když to všechno pochopíte a probudíte se každé ráno s vděčností, že je před vámi další den, kdy můžete svého partnera milovat a těšit se z jeho přítomnosti.
Když máte milence, je to životní požehnání. Máte-li dar v podobě druhé osoby, která se rozhodla kráčet po vašem boku. Sdílí s vámi dny i noci, lože i břemena.
Váš milenec spatří i ty nejintimnější části vašeho těla a osoby, které nikdo jiný nevidí a již se nikdo nedotkl.
Váš milenec vás najde i ve vašem úkrytu a vytvoří vám bezpečný přístav v milující náručí.
Milenec vám denně nabídne bezpočet zázraků. Má dar vás nadchnout úsměvem, hlasem, vůní těla, pohybem i gestem, Má schopnost zahnat vaši samotu. Má sílu proměnit obyčejné věci v nezapomenutelné.
je vaší branou do ráje...
- autor neznámý
www.slunecnikvet.cz

TZOLKIN 27.10.2016 6 CIMI kin 6

27. října 2016 v 8:54 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka. Vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok.
Ať už je příčinou bolest nebo zármutek, co blokuje vás nebo váš pokrok, ať jsou to myšlenky, události, lidé, Cimi nese silné energie, které vám pomohou pracovat přímo s blokádami a překážkami ve vašem vnějším i vnitřním životě. Ale neopouštějte svůj domov bez vyrovnání a praktického přístupu Uac (6), protože pokud se spolehnete jen na samotný Cimi v této Treceně (což je Imix!), můžete skončit na druhé straně reality. Udržujte stabilní pragmatický způsob myšlení a správné řešení se dostaví ve správný čas.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM, je jedno, s čím, dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli, ale nemůžete odtrhnout.
CIMI, TO JE CYKLUS NAROZENÍ, SMRTI A ZNOVUZROZENÍ
CIMI představuje v yucatanském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke Znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro CIMI přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Vítáme vás! Rádi bychom se s vámi podělili o další způsoby, které vám dále pomohou transformovat váš život. V předchozím dialogu vám byly ukázány způsoby, jak se dostat do vnitřního prostoru a nalézt chování, které si přejete. Doporučujeme prostudovat tento proces a pak se vracet každý den ke svým záměrům stále více, aby došlo k transformaci dle vašeho výběru.
Zaměřte se vždy jen na jeden kód přesvědčení nebo chování. Směřujte vaši pozornost jasně na jednu věc, s kterou jste se rozhodli pracovat. Potřebujete-li udržet záměr, vyslovte jej nahlas nebo si ho napište. Můžete přidat i prohlášení "pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných elegantně a hladce". Toto prohlášení vás dostane na cesty, které jsou v zákrytu s účelem vašeho příchodu na Zemi a bere ohled na poslání ostatních. Přidání slov elegantně a hladce zajišťuje, že vaše cesty budou méně hrbolaté. To však neznamená, že se nebudete setkávat s problémy, ale cesta bude mnohem hladší.
Ztište svůj vnější svět a stav, ve kterém byste se rádi spojili se svým Vyšším Já, přičemž se zaměřujte stále na vnitřní prostor. Můžete vnímat pocity husí kůže nebo chvění v srdci.
Uvolněte své tělo zaměřením vždy na jednu skupinu svalů. Věnujte pozornost prstům u nohou - nádech při napnutí, výdech při uvolnění. Otáčejte kotníky, aby se uvolnily. Při dalším nádechu napněte svaly u dolních končetin, při výdechu je uvolněte. To samé udělejte s horními končetinami, břichem, hýžděmi, zády, rameny, prsty, krkem, čelistmi. Při praktikování tohoto cvičení nechte vždy skupinu svalů odpočinout.
Dále si představte sami sebe, jak stojíte na kraji lesa se svými Duchovními Pomocníky vedle sebe a s jasným zaměřením na cíl. Pak si představujte, jak jdete pěšinou do lesa, až se ocitnete na mýtině s mnoha cestami všemi směry. Jakou cestu si vyberete?
To je naprosto stejné, když se váš záměr stává nanejvýš důležitý! Co chcete zažít na vaší cestě? Jaké fyzické pocity chcete mít? Jaké emoce byste chtěli prožívat? Toužíte být laskaví nebo vaši cestu kontrolovat?
Zjistíte, že každá cesta nabízí jedinečné zážitky. Žádná cesta není rovná, takže je nemožné uvidět, jestli se setkáte během cesty s odměnou nebo nebezpečím. Uveďte vždy jasný záměr a požádejte o nejlepší volbu pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, elegantně a buďte vždy vděční.
Pak zvolte libovolnou cestu, nebo se podívejte na tu, která se zdá více osvětlená, než ty druhé. To platí i pro fyzické cesty. Během cesty můžete být konfrontování s tím, co máte udělat. To jsou příležitosti, kdy máte možnost věci měnit. Pokud je vaše volba přestat kouřit, můžete si být jisti, že budete konfrontování s nesčetným množstvím odmítání vzít si cigaretu.
Vždy, když přeskočíte nějakou překážku, získáte větší sebedůvěru a budete mít stále více vnitřní síly. Jakmile se naučíte dobře rozhodovat, věřit svému vnitřnímu vedení, pravděpodobně zjistíte, že ve většině případů se před vámi objeví maximálně dvě nebo tři cesty. Při tomto zúžení možností dochází k uvolnění starostí, strachů a starých přesvědčení.
Získáte mnohem větší odvahu pustit se určitými cestami. To je také jasné znamení, že starosti a strach ovlivňují schopnost žít radostný život. Tak jako tak stiskněte tlačítko VPŘED! Ve vaší představivosti není nikdo, kdo by vám mohl ublížit nebo soudit to, co jste si vybrali. Nechte proudit svou tvůrčí šťávu a myslete, jako byste již vylezli ze své krabice.
Když půjdete po různých cestách, okamžitě uvidíte možné výsledky každého kroku, uděláte jeden výběr, uvidíte další odbočky. Vydejte se jednou z nich, a jakmile uvidíte, že výsledek není podle vašich představ, vraťte se zpět na poslední křižovatku, dokud nenarazíte na výsledek podle vašich představ.
Vraťme se k příkladu, že chcete přestat kouřit. Můžete si nastavit záměr: "Rozhodl jsem se přestat kouřit. Přál bych si, aby to bylo způsobem, který je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, hladce a elegantně. Děkuji." Vždy pamatujte na postoj vděčnosti!
Teď se vraťte na mýtinu. Jdete po cestě a vidíte, jak odhazujete cigarety. Přijdete na rozcestí. Na levé straně se zbavujete všech popelníků a možná si necháte jednu, dvě cigarety pro své hosty. Na cestě vpravo si necháváte všechny popelníky, včetně oblíbeného prostoru se židlemi. To je místo, kde si můžete nejvíce vychutnat kouření. Vidíte, jak jedna volba podporuje záměr přestat, zatímco druhá odrazuje možnost přestat kouřit?
Vy se rozhodnete pro cestu, kde vyhazujete všechny popelníky. Pak půjdete dál a narazíte na kamaráda, který vám nabízí cigaretu. Přijmete ji, nebo odmítnete? Rozhodnete se vykouřit svou poslední cigaretu s kamarádem? Jestliže se rozhodnete odmítnout cigaretu, narazíte na další cestu a další rozhodování. Odpovíte mu, že se snažíte přestat kouřit s postojem "ubohého Já" nebo s nadšeným odhodláním? Bez ohledu na volbu, přijdete vždy na další novou cestu.
Na další cestě můžete hladce odmítat cigarety každému svému známému s radostí, že jste si vybrali životní změnu. Jelikož se může jednat o vaše první setkání, budete se možná snažit ospravedlňovat tuto volbu nebo při tom uděláte svému kamarádovi kázání a navrhnete mu, aby také přestal kouřit.
Brzy přijde další kamarád s nabídkou cigarety. Tentokrát jasně odmítnete a zdůvodníte své rozhodnutí a ještě informujete svého kamaráda, proč by měl také přestat kouřit. Nakonec nebudete mít potřebu ospravedlňovat svá rozhodnutí ani kázat ostatním, aby přestali kouřit. Až budete pokračovat dál životem a rozhodnete se vždy pro cestu, která vede k vašemu vysněnému cíli, stanete se silnější a svobodnější. Nezapomeňte, že může nastat situace, kdy je pokušení ohromující a vy se vrátíte ke svým starým zvykům. To je normální a přijatelné. Neexistuje žádné správné, žádné špatné. Je to prostě jen volba v tuto chvíli.
Můžete se setkat s odsuzováním nebo zesměšňováním. Naučte se chápat, že je to názor druhých. Může to být pravda pro ně, nikoliv pro vás. Co je vždy důležité, vybírejte si co je dobré pro vás, bez pocitu viny a studu. Jakmile jste připraveni pokračovat, jednoduše začněte znovu. Pamatujte si, že často trvá roky, než vyvinete nový návyk, nečekejte, že starý návyk rozbijete za jeden den. Jakmile jste plně přijali nový kód, stává se základním kamenem pro všechny další.
Ačkoliv existují případy, kdy ke změně došlo okamžitě, ve většině případů to vyžaduje pozorování, vůli, píli a trpělivost nahradit nežádoucí návyky. Díky vytrvalosti odpadají staré zvyky a nežádoucí návyky a jednoho dne se přistihnete, že nemáte nejmenší touhu kouřit. Dosáhli jste svého cíle. Díky tomu se pak můžete rozhodnout pomáhat ostatním přestat kouřit.
Jsme tu, abychom vás podpořili. Neděláme žádné rozsudky nad tím, co se rozhodnete vyzkoušet. Doporučujeme vám ale dosáhnout mnohem výš, než kdykoliv před tím. Buďte kreativní! Vaše přání, je nám rozkazem! Můžete mít cokoliv, si jen přejete. Vesmír je nekonečný a bez hranic. Nicméně existují zákony, které je třeba následovat. Zákony byly stanoveny během vytváření tohoto Vesmíru pro to, aby bylo možné zažít na Zemi unikátnost. Všechny další možnosti máte zdarma!
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v CELISTVOSTI TOHO, KÝM JSTE. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM, CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své SVĚTELNÉ JÁ. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesňujte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy, proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu a na druhé straně se koncentrují energie harmonie odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com. Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

KOLEKTIVNÍ VĚDOMÍ

27. října 2016 v 7:00 Informace odjinud
Dobrý den vám všem přátelé. Byl jsem požádán, abych napsal o tom, co je kolektivní vědomí. Tak tedy zde je článek.
Kolektivní vědomí už samo o sobě určuje, že jde o jakýsi soubor, nebo shluk energií, který se navzájem ovlivňuje, ale přesto tvoří jakýsi celek. No, pojďme na to jednodušeji.
Každý člověk je tzv. trojjedinný, jedinečný. Je to díky tomu, že je tvořen nejen z lidského fyzického těla a Duše, ale také z Ducha. A právě tento Duch se pro snadné pochopení dá nazvat také jako Vědomí. Je to v podstatě po stvoření první vědomí, které již zažívá svou vlastní ( zčásti nebo zcela ) identitu. Zde v tomto pojetí, je každý lidský Duch součástí další skupiny jiných Duchů. Dohromady tak tvoří vědomí, kolektivní Vědomí. Toto vědomí se může také přirovnat k tzv. Duchovní rodině. Také se to dá v některých případech přirovnat i k tzv. Duchovnímu dvojčeti, trojčeti atd .. Naše lidské přirovnání, že vrána sedá k vráně nebo že stejný si hledá stejného platí v celém Vesmíru a to v jakékoliv podobě, sféře či úrovně.Proto v tomto případě, každý člověk vědomě či nevědomě je součástí nějakého kolektivního vědomí a to takového, které je jemu nejvíce podobné. Na fyzické úrovni může člověk např. muzikant rezonovat právě s kolektivním vědomím hudby. Jiný příklad např. vědec, bude ve skupině vědeckého kolektivního vědomí a člověk milující přírodu bude zase v přírodním kolektivním vědomí. Stejné přitahuje stejné a proto filozofie či duchovno budou v kolektivním vědomí Duchovna. I když v tomto případě osobně nedělím Duchovno na něco zvlášť. Dle mého je Duchovno naprosto vše i např. tlukot srdce. Duchovno cítím jako vývoj tak i stagnaci, život tak i smrt, radost tak i smutek. Mezi člověkem, který je spíše zaměřený materiálně a člověkem, který se zajímá o duchovní nauky není žádný rozdíl. Často o sobě lidé mluví MY DUCHOVNÍ LIDÉ a přitom si neuvědomují, že je to rozděluje od celku a tak se točí jen dokola a dokola, do té doby, než si uvědomí, že jediné co opravdu existuje a nedá se to vyvrátit ani popřít a hlavně je to viditelné je ŽIVOT, samotné BYTÍ. Proto je- li člověk již zklamaný a říká si : tak čemu mám věřit ? Nechť věří životu, existenci, bytí a o víc si již nemusí dělat dál starosti:-).Vše pak plyne tak jak plynout má :-)
Vraťme se k významu kolektivního vědomí. Ono se to také dá nazvat jako Genius loci, tedy Duch místa, toho místa, kde se nachází stejně nebo podobně vibračně shodné vědomí lidí. Takové místo např. při setkáních, tvoří právě momentální kolektivní vědomí.
Pokud by jsme použili slova CELKOVÉ KOLEKTIVNÍ MYŠLENÍ, pak se jedná např. o celkový souhrn všech smýšlejících lidí, a abychom dostali jakýsi výsledek tohoto seskupení, dá se zde použít jednoduchý vzorec pro sečtení průměru. Dostaneme tak momentální výsledek, jakýsi zástupce nebo ukazovatel toho, jaké je momentálně vědomí lidstva, tedy kolektivní vědomí. Toto kolektivní vědomí, které je součtem nebo spíše souhrnem mnoha lidí (lidí v ČR, lidí v Evropě, lidí v celém světě) má velmi silný potenciál a sílu k materializaci jakékoliv události. Pokud by se člověk spojil a byl se svým vědomím za jedno, vznikl by tak velmi silný elektromagnetický náboj, který by pak velmi snadno a to okamžitě stvořil cokoliv, i to, co ještě nebylo nikdy stvořeno. Proto je tak důležité, aby každý člověk pracoval hlavně na své mysli a stejně tak neopomíjel svoje lidské tělo.
Merlain

AA Michael - Tančení s Ohněm Diamantové Hvězdy - Brány 10/10 a 11/11 a Nový začátek

27. října 2016 v 6:00 Aktuální Informační chaneling

Žijete v intenzivních a mocných dobách, Milovaní. V této době aktivují Diamantové Světlo a Diamantové kódy vaši Země ohnivou a výbušnou formou Diamantového Světla, kterou můžeme nazvat Ohněm Diamantové Hvězdy. Co je to Oheň Diamantové Hvězdy?

Je to látka vaší Vesmírné Bytosti, vaší Duše a energie Tvořivosti. Můžete ji také nazývat "Ohněm Duše", neboť právě energie mocného elektrického ohně aktivuje Vesmírné Přání tančit ve světle ve Tvůrčích Procesech. Mohli bychom ji nazývat "Andělským Ohněm", a právě tam Duše bere na vědomí a ocení svou Andělskou esenci a přijímá Oheň Andělské Hvězdy do svého Fyzického Ztělesnění.
Je to Světlo a Oheň, které září a planou ve Vesmírném Srdci čistým bílým světlem. A je to také Světlo a Oheň, který hoří ve vašich srdcích a ve vašich duších, když vstupujete do Nové Reality.
Milovaní, mnozí z vás cítí, jak Oheň Diamantové Hvězdy tančí po Meridiánech vašeho Světelného Těla a vaším Fyzickým Tělem po vašem Nervovém Systému a hluboko do Buněčné matice. Tady tančí s vaší DNA a aktivuje nové formy a nové vzorce.
Je opravdu doba, kdy Andělská Tvůrčí Inteligence posílá Diamantový Oheň, aby vypálil to, co je staré a vytvořil to, co musí přijít. Je čas, abyste si byli Ohně Diamantové Hvězdy vědomi, neboť plyne do vašeho těla a je vstřebáván do vašeho Světelného/Fyzického Těla. Je čas vzdát se Magii a Tanci, a jak povstává Nové, jednoduše nechat Andělskou Tvůrčí Moc, aby sama sebe vytvořila a projevila.
Brány 10/10 a 11/11 a "Zapálení" Ohně Diamantové Hvězdy
Milovaní, brzy přijdou dva mocné okamžiky, kdy bude Oheň Duše ve vás a na Zemi aktivován. Jsou to Časové Brány nebo Časové Portály, které nazýváme 10/10 a 11/11.
Brána 10/10 se objeví 10. října a přináší energii Nových Začátků, stejně jako Brána 1/1/9. Dvojitá energie 1 znamená nové začátky, zatímco 9 rezonovala energií Mistrovství a Dokončení. Takže opravdu dokončujete svou přeměnu a stáváte se Mistry Nové Energie, abyste mohli začít nový časový cyklus a tvoření v Nové Realitě.
V tento den a po něm budete cítit vlny Diamantového Světla pohybující se vaším tělem a vaším životem. Je moudré nechat jednoduše Diamantový Oheň, aby následoval svou vlastní tvůrčí inteligenci a vidět, co vytvoří. Nesnažte se ovlivňovat výsledek. Jen sněte a přejte si a dovolte Diamantovému Ohni, ať tyto sny a přání manifestuje.
Další Časová Brána 11. listopadu bude velmi mocným přechodem. Brána 11/11 je portálem "Aktivace Mistrovství" a její moc 11/11/9, což je 2/2/9, aktivuje jak moc Mistrovských čísel 11 a 13, tak Andělskou Ženskou moudrost čísla 2, společně s Mistrovstvím a Dokončením. V tomto bodě se Oheň Diamantové Hvězdy vtělí do energie Andělského Ženství, což znamená, že mocný tok Ohně Hvězdy/Ohně Duše se bude aktivovat přes Šišinku do "kalichu, poháru" Pravé Hemisféry/Levé hemisféry vaší vlastní "Křišťálové" lebky a pak bude vyslán do vašeho těla prostřednictvím Srdečního Centra.
To bude nejintenzivnější aktivace a podstoupit ji, bude dovoleno jejich Vyšším Já jen těm, kteří jsou fyzicky "připraveni". Vyžaduje to, aby Pravá Hemisféra a Levá Hemisféra byly v harmonii a rovnováze a aby Oheň Hvězdy mohl být sveden dolu Páteřním kanálem do Srdce a dolů do Země prostřednictvím Čakry Hvězdy Země, kde se v srdci Země spojuje s Ohněm Země.
Tady v Srdci Země se bude Oheň Diamantové Hvězdy shromažďovat a bude pomáhat dávat moc Nové Matici pro Novou Zemi.
Tak, Milovaní, jak sníte své sny o novém životě a nové realitě, tak také ve Vyšším Vědomí vkládáte své sny do bytí Nové Země a Nové Reality pro Všechno.
Nositelé Diamantového Vědomí a Světla Nové Reality
V této době změny a přeměny budou na Zemi tři druhy lidí: ti, kteří ještě "spí" ve vědomí starých energií, ti, kteří jsou v procesu probouzení, a ti, kteří ztělesnili své Mistrovství a stali se nositeli Vědomí Diamantového Ohně.
Ty, kteří se stále ještě snaží žít život v modelu duality a konfliktu 3D, můžeme nazvat těmi "spícími". Jsou to ti, kteří myslí levou hemisférou, "racionálně", kteří operují v lineárních časových liniích a často jsou lapeni ve předem vyrobených, prefabrikovaných verzích reality. Zatím své vědomí nepozvedli k vědomí jiného způsobu bytí a odlišnému modelu spojení a vzájemné interakce. "Spát" ve staré energii a přitom existovat ve světě páté dimenze činí pro tyto lidi život těžkým. Hluboké procesy přeměny jim připadají děsivé a zmatečné a často odpovídají tím, že se stanou agresivnější a více konfrontační a vytvářejí více zmatku, popletenosti a vystrašenosti. Cítí kolem sebe účinky Ohně Diamantové Hvězdy, ale nejsou schopni ho využít nebo plout s jeho tvůrčím potenciálem.
Druhou skupinu tvoří ti, kteří jsou v procesu "probuzení", a přišli, aby zjistili, že existuje jiný způsob života a že na Zemi se rodí Nové Paradigma. Přesunuli se za konflikt, dualitu a mocenské hry do rostoucího a vynořujícího se vědomí Lásky a Jednoty. Hledají a učí se, a vyhledávají podporu, tak jak rozvíjejí své nové vědomí a aktivují svá Světelná Těla, aby mohli se mohli sloučit s Ohněm Diamantové Hvězdy a tvořit s ním.
Třetí skupinou jsou ti, kteří se stali Mistry Nových Energií a jsou v procesu vstřebávání a ztělesňování Ohně Diamantové Hvězdy a žití Diamantového Vědomí. Jsou schopni integrovat a uvést do rovnováhy Pravou a Levou mozkovou hemisféru Bytí a jednat ze svých Srdcí a z Lásky a Soucitu. Plují s Tvůrčí Energií Ohně Diamantové Hvězdy a jsou schopni tvořit své vlastní Časové Spirály, jak vyjadřují a tvoří své vlastní verze Nové Reality. Začlenili Duši, Ducha a Tělo do jednoho sjednoceného vyjádření Andělské Lásky na Zemi!
Milovaní, mohli bychom zde také zmínit Diamantové děti, ty velkolepé bytosti Diamantového Světla, které přicházejí na planetu od konce roku 2012. Tyto zářící duše se narodily s frekvencí Ohně Diamantové Hvězdy, a ať jsou kdekoli, ukotvují Oheň Diamantové Hvězdy ve svých Duších a vytvářejí příležitosti pro ty, kteří jsou kolem nich, aby se tomuto novému toku Tvůrčího Světla otevřeli.
Tak, Milovaní, můžete vidět, že v této době je Lidstvo opravdu v proudu a toku, jak se na Zemi, hluboko ve Vědomí Všech, aktivují posuny a změny. Když jste denně ve styku s lidmi, je vždy dobré si pamatovat, že ne každý je na stejné úrovni vědomí. Když jste dosáhli úrovně těch, kteří ztělesňují Diamantové Světlo, tak pak víte, že to světlo přenášíte a ukotvujete, kdekoli jste.
Jak se můžete cítit, když vstřebáváte Oheň Diamantové hvězdy
Když budete vstřebávat tento mocný Oheň Diamantové Hvězdy, tak tento proces určitě budete ve svém těle cítit. Vaše fyzická bytost absorbuje více a více vysokofrekvenční světelné energie a vibrací vždy vyšších frekvencí. To na počátku způsobí pocity intenzivního vyčerpání, jako když prostě chcete pořád jenom spát. Vlastně byste, Milovaní, mohli potřebovat často odpočívat a starat se o své fyzické tělo, když vstřebává a začleňuje tyto ohnivé energie.
Také můžete cítit "brnění", zvláště v zažívacím traktu, a můžete potřebovat na čas přejít na jinou stravu, na velmi jemná a alkalická jídla a potraviny, abyste svému tělu dovolili zaměřit svou energii na přenosy. Také můžete ve svém těle cítit bolest, neboť vysokofrekvenční energie může vytvořit zánět a podráždit oblasti starých zranění nebo slabostí těla. Zajistěte, abyste pili dostatek vody, když potřebujete, abyste vyplavili toxiny a "uklidnili" (zchladili) systém, který se mohl "přehřát" procesy integrace světelného a fyzického těla.
Zároveň s těmito pocity můžete také zažívat v těle pocit "nesnadnosti" a divnosti. Jako by vaším tělem probíhaly proudy elektrického proudu, protože to to vlastně je. Vysoké frekvence světla využívají váš nervový systém, aby procházely vaším fyzickým tělem a dostaly se k fyzické matici. Můžete se proto občas cítit podráždění (že vyletíte) a ustrašenínebo můžete bojovat proti tomu, abyste "vypnuli" a usnuli. Nebo se můžete po několika hodinách vzbudit a cítit se vystresovaní. Nebo můžete mít divné sny, jak se vaše podvědomí snaží tyto procesy vysvětlit a vstřebat a začlenit.
Ve svém každodenním životě se můžete občas cítit dezorientovaní a zmatení a zapomínat věci nebo "ztrácet" čas. To proto, že, v termínech IT, váš hard disk se přeformátovává a některé "informace" se mohou ztratit. Jen si uvědomte, že když proces skončí, budete schopni znovu jasně fungovat.
Také se můžete cítit "odpojení" od reality a od ostatních. To proto, že jste! Je vám dána velkolepá příležitost přetvořit jak svůj vlastní život a realitu, tak život a realitu Země.Sněním, tvořením a udržováním Diamantového Ohně ve své bytosti, pracujete s uzemněním tohoto mocného nového světla. Nesnažte se "znovu napojit", raději se zaměřte na tvoření Nového a dovolte těm, kteří jsou více sladěni s vaším novým Světlem a vaší novou Frekvencí, aby vás našli!
Pracování s Ohněm Diamantové Hvězdy v procesu vstřebávání a integrace
Nejlepší a nejpozitivnější způsob, jak pracovat Ohněm Diamantové Hvězdy, je zabývat se aktivitami a procesy, které vám dovolují být kreativní a dostat se k moci a moudrosti vaší Duše a Ducha.
Používání vaší tvořivosti vám také umožní aktivovat část vaší bytosti, která náleží Pravé Hemisféře, což znamená, že budete pracovat na vytvoření rovnováhy Pravá Hemisféra/Levá Hemisféra, která zajišťuje "pohár" pro přijímání a vysílání Světla Ohně Diamantové Hvězdy.
Tvořivost se může vyjádřit mnoha způsoby, podle toho, čemu kdo dává přednost.
Snad nejsnazší cestou, jak začít, je pracovat se svým vlastním Deníkem Duše, ve kterém si zazna-menáváte své vlastní každodenní pocity, zážitky a moudrost slovy, poezií nebo obrazy, které sami vytváříte.
Je také dobrý nápad se sejít ve skupinách a vyjádřit svou tvořivou duševní esenci prostřednictvím hudby, manter, písní, tancem nebo formani vizuálního a uměleckého tvoření. Být ve skupině lidí podobné frekvence a rezonance vám pomáhá dostat do rovnováhy a aktivovat své vlastní tvůrčí toky.
Po chvíli, jak pracujete se svou vzrůstající tvořivostí, začnete vidět spojení mezi tvořivostí a tvořením svého života a své vlastní reality, tak jak sníte a vybíráte barvy, zvuky a chutě svých vlastních výtvorů.
Jaké to bude velkolepé dobrodružství, když budete vybírat a vyjadřovat Barvy a Tóny své Duše a svého Ducha a přispívat k Vytváření Nové Reality.
Copyright a zdroj originálu: Celia Fenn, http://www.starchildglobal.com.
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této "Poznámky" včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky.

Rodí se mnoho nových myšlenek a koncepcí a všechny je nutné vyzkoušet, pochopit, zamilovat si a ocenit.

27. října 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Nové pojetí života lze přirovnat k semeni zasetému v teple domova. Semenu nelze jeho prostředí odejmout, dokud není dost silné, aby mohlo snést vnější podmínky. Stejně je tomu s novým pojetím života: nelze je vykouzlit jako králíka z klobouku. Dát mu obsah i formu vyžaduje čas. Nové pojetí je nutné nejprve vyzkoušet s několika oddanými, dříve než ho mohou přijmout všichni. Vyžaduje to velikou lásku, trpělivost, oddanost a úctu. Tak je tomu v současnosti s příchodem Nového věku. Vše je zcela nové. Rodí se mnoho nových myšlenek a koncepcí a všechny je nutné vyzkoušet, pochopit, zamilovat si a ocenit. Chceš-li být průkopníkem Nového věku, musíš jít ochotně a beze strachu vpřed a vyzkoušet to nejnovější z nového.

TZOLKIN 26.10.2016 5 CHICCHAN kin 5

26. října 2016 v 9:11 Mayský Kalendář na každý den

Chicchan - Had. Vitalita, vášeň, moudrost těla, tělesné pocity, instinkt, síla kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.
Jedna z méně známých zvláštností Chicchan je, že je to nagual vzdělávání a odborné přípravy. Pokud chcete v životě uspět, jeden z nejjistějších a nejlepších způsobů je, co děláte velmi dobře. A to znamená znalosti, vzdělávání a praktické zkušenosti. Takže už neváhejte přijmout kurz nebo seminář a aplikujte ho postupně do mixu setkávání. Ať už je váš cíl jakýkoliv, ať je to učení nového jazyka nebo prohlubování specifických osobních talentů nebo vášnivých činností. Chicchan podporuje vzdělávání a učení a Ho (5) vás tlačí, abyste se dostali na své cestě, co nejdál, jak možné je to.
DNES JE DOBRÝ DEN PEČOVAT O SVÉ TĚLO, O JEHO PRUŽNOST A TOK ENERGIE
Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.
Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti. Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Vítáme vás dnes s možností zvážit způsoby, jak proměnit svůj život, když odhodíte staré vzorce myšlení a kódy přesvědčení. Třikrát se nadechněte a vydechněte, vyčistěte mysl od každodenních starostí. Soustřeďte se na svůj dech, aby tělo i mysl mohly relaxovat. Myslete na něco, čeho se chcete v životě zbavit nebo změnit. Pokud se jedná o problém, který chcete vyřešit, zvažte způsoby řešení. Jaké výhody vyplynou z toho, pokud vytvoříte nový zvyk. Jak jste se cítili, když se vám něco takového podařilo? Budete se dál držet starých kódů přesvědčení nebo přijmete ty, které vedou k vašim cílům?
Uvědomění, že problém nebo chování, které vám nepomáhá, je prvním krokem ke změně životního stylu. Podívejte se objektivně na to, jak by váš životní styl měl vypadat. Možná, že by vám pomohl seznam, co vám v současné době nevyhovuje, což by pomohlo introspekci a pohledu do budoucnosti. Zaměřte se na jeden zvyk, který chcete změnit. Podívejte se na řešení ze všech možných úhlů. Vysvoboďte svou mysl z krabice uvažování, že je to nemožné nebo absurdní. V mnoha případech absurdní a nemožné akce mohou být nejlepším řešením, jakmile se chcete přestěhovat ze strachu a omezujících přesvědčení. Zapište si všechno, co vám přijde na mysl, pokud je toto způsob, kterým pracujete. Zaznamenejte co nejobjektivněji všechny klady a zápory. Je to váš strach nebo nevědomost dalších možností, co vás oddaluje od odstranění Stínových vzorců?
Doporučujeme vám, abyste našli odvahu jako lev v pohádkovém románu Čaroděj ze země Oz. Lev se bojí vyzkoušet nové věci a často ho vyleká i vlastní ocas. Přesto nastal okamžik, kdy byl unavený ze starých způsobů a rozhodl se vytlačit stres, obavy a udělat změnu. Zpočátku byl velmi vystrašený, ale s praxí a s pomocí svých přátel jeho odvaha rychle rostla. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na nás, jako své Duchovní Průvodce a požádali nás o pomoc, vedení a podporu. Každá změna vyžaduje dávku odvahy. Stejně jako to věděla čarodějka Glinda i vy máte v sobě sílu udělat změny, které chcete vidět ve svém životě.
Jakmile uvažujete o výhodách a nevýhodách konkrétního chování či přesvědčení, které chcete změnit, pak jste připraveni udělat další krok. Vytvořte si seznam možných řešení kroků, které jsou nutné pro provedení změny. Existuje mnoho cest na vaše vysněné místo a prostě užívejte si cestu za cestou. Pokud vám jeden způsob nefunguje, zkuste jiný. Být člověkem je prostě zkušenost souboru zážitků.
I když může být obtížné najít hodnotu v tomto souboru okolností, které přináší strach nebo bolest, věřte, že výhody existují v každé situaci. Nezapomeňte, že žijete ve světě polarity, kde je strach i radost. Každá zkušenost je příležitostí k růstu. Každá zkušenost zvyšuje možnost spojit se s druhými, kteří čelí nebo čelili podobné situaci. Každá zkušenost, kterou prožijete, má užitek pro všechny a je to dárek od Zdroje. Díky vám mnoho dalších lidí získává zkušenosti, znalosti a moudrost. Všechno, co prožíváte, je uloženo v těle. Je to jako fyzická banka informací. Nic, co uděláte, není marné. Jste oceňováni, za vše, cokoliv zplodíte. Neexistuje žádné správné, žádné špatné. Naší nadějí ale je, že si vyberete všechno, u čeho vaše srdce zpívá.
Jsme tu, abychom vám pomohli s čímkoliv, co se rozhodnete udělat. Nezapomeňte na parametr "pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných." Také doporučujeme požádat o elegantní způsob a hladkou cestu.
Mnozí mají ve svých inkarnačních smlouvách dělání věcí, které lidé označují jako "nedobré". Byli jsme smutní z tolika bolesti a utrpení, které bylo dovoleno ve vaší Sféře. Nicméně jsme šťastní, protože jsme každý den svědky vašeho znovunabytí rovnováhy, vnitřního klidu, a přitom děláte obrovské skoky v prožívání bezpodmínečné Lásky. To není jednoduchý výkon. Klaníme se před vámi, jak pokračujete na své cestě Evoluce a Osvícení.
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého srdce. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do Středu, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do svého Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k Pravdě, k poznání vaší Hvězdné Podstaty.
Odkryjte Světelnou stezku vycházející z vašeho srdce. Pokud přestanete přemýšlet, kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tišší a pokorní. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny, z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ, takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com. Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.