Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Kryon – O cestovní horečce

13. září 2016 v 6:00 |  Aktuální Informační chaneling


Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, srpen 2016
Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Jak dlouhá už je tradice mého pozdravu, bereme-li to z pozemského hlediska (času)? Představuji se vám takto už víc jak dvacet pět let. Přitom to není úplně správné. Jsem totiž částí skupiny Kryon a jen částečně reprezentuji Magnetického mistra. Jsem hlavně poslem, který oznamuje a informuje. Tohle dělám od počátku této nádherné Země. Co vám dnes chci sdělit?
Něco k cestovní horečce. Mají cestovatelé horečku? Tělesnou horečku asi jen ve vzácných případech. Přesto existují lidé, kteří jsou velmi rozrušeni, když mají cestovat. Často proto, že mají letět letadlem, které špatně snášejí nebo se v nich aktivují staré strachy. Mám na mysli jiný druh horečky. Kdo nebo co vlastně někam cestuje? Já, odpovíš? Kdo je to já?, zeptám se. Hm, řekneš, já, Barbara nebo Petr. Kdo je Barbara nebo Petr? Zeptám se znovu. Zavládne mlčení. Nebo naopak dlouhé vysvětlování na základě všech tvých znalostí včetně těch spirituálních …
Rád bych, abys cestoval tam, kam tě láká tvé vyšší já, kam by tě rád poslal tvůj vnitřní božský hlas. Tam, o čem On, Ona či Ono ví, že by to pro tebe bylo vhodné. Když si lidé plánují cesty na základě svého intelektu, svým nízko vibrujícím rozumem a často společně s dalšími lidmi, je to většinou vnější záležitost. V popředí stojí to, že chcete něco vidět a zrekreovat se. Přesto většina lidí by po návratu z dovolené uvítala další prázdniny… Dovolená pro ně byla únavná, možná i proto, že zklamala jejich očekávání. Možná došlo k neshodám se spolucestujícími partnery nebo i s dětmi. Dovolená nesplnila jejich očekávání. Příští dovolená bude určitě jiná, řeknou si.
Kam bys chtěl cestovat ty a proč? Určitě jde i o to, vnímat něco starobylého, rozpomínat se, poznávat staré kvality a osvojovat si je. To se dobře daří na starých kultovních místech, v zemích, kde se ještě udržují silová místa aktivní. V těchto dnech velké transformace je ještě něco jiného důležité, když cestujete. Je to pocit a rostoucí jistota, že skutečná vlast, bezpečný přístav je jen v tobě samotném. Nemusíš jej už nikde hledat. Nemusíš se už rozhlížet, zda to někde není příjemnější, zda bys chtěl žít tady nebo tam. Neboť to je přínosem cestování: člověka vede k úvahám, zda má změnit místo nebo se inspirovat nápady pro vnější život. Jedno vám mohu s jistotou sdělit: Čím víc člověk poznává vlastní nitro, skutečné universum v sobě, tím víc se ve svém nitru cítí příjemně a doma. A vy všichni k této jistotě směřujete.
Toto poznání pak velmi usnadní život sám o sobě. Už toho tolik nebudete hledat (ve vnějším světě), už jste to našli. Pak už budete cestovat na jiná místa jen tehdy, když v sobě pocítíte, že by bylo pěkné tam zajet, prostě tam jen tak pobýt. Bez jakéhokoliv očekávání. Pocítíte jen, že vás to tam táhne. A zbytek bude překvapením, radostí, soucitem, novými zkušenostmi, opřenými i o ty staré. Bez jakékoli dramatičnosti se vydáte na cestu, abyste tam prostě pobyli a užili si to. Ani stávka na letišti pak nebude katastrofou, prostě jen bude. Stále víc budete spočívat v sobě. A to je na tom to nádherné: už si nebudete vytvářet žádné dramatické situace, nebudete nikoho a nic z ničeho vinit, budete méně srovnávat a posuzovat.Prostě jen budete. Cítíš se tím osloven? Tak to je fajn.
Chceš cestovat? Chceš zklidnit horečku, touhu po cizím? Tak to je skvělé. Dovol svému vyššímu já, aby se stalo tvým průvodcem na cestách po cizích zemích. Ať budeš směřovat kamkoli, bude to vhodné. Často může být cesta navenek velmi prostá a povede tě k pohodlnému posezení ve vlastní zahradě nebo do parku ve městě, kde žiješ. Možná se posadíš k potoku a budeš pozorovat ryby nebo poslouchat ptáky. Cestovní horečka se může vyjadřovat mnoha způsoby. A když budeš chtít, mohu ti i já asistovat jako průvodce na cestách. Dej mi vědět!
S hlubokou láskou a sounáležitostí
Kryon
Článek je k volnému nekomerčnímu využití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého origináluhttp://www.barbara-bessen.com/wp-content/uploads/2016/08/20160811-infobrief-fünf-2016.pdf prowww.novoucestou.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama