Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


KonMari metoda – Ukliďte svůj domov jednou provždy

25. září 2016 v 9:25 |  Doteky Nového Života
KonMari je metodou Marie Kondo, japonské úklidové konzultantky, která po celém Japonsku navštěvuje byty a domy svých klientů a pomáhá jim je dostat do stavu, aby se v nich cítili šťastně. Toho podle ní lze dosáhnout tím, že se klienti naučí používat k vyklízení a organizování svých věcí tzv. "KonMari" metodu, kterou Marie vymyslela.
Zdá se, že tahle metoda minimálně u jejích klientů funguje. Vlastně Marie Kondo tvrdí, že u žádného z klientů zatím neselhala. Tahle jemná slečna je tak dnes po celém světě populární celebritou s vlastním televizním pořadem, vyšlo o ní bezpočet článků a odpověděla na spousty rozhovorů.
Její metoda se skládá ze dvou kroků. Zaprvé, vytřídit a vyhodit vše, co mi nepřináší radost. Zadruhé, dát to, co zbude po třídění, na místo k tomu určené a nejlépe vertikálně poskládané.
Při třídění Marie zdůrazňuje, že je nutné brát každou věc jednotlivě do vlastních rukou a ptát se sám sebe: "Přináší mi tohle radost?". Žádné jiné hledisko nepovažuje za důležitější, jen vlastní aktuální pocit.
A kde se o této metodě dozvíte více. Buď si kupte knihu Zázračný úklid - Pořádek jednou provždy, Marie Kondo. Nebo se podívejte na video jak tímto japonským způsobem nastolíte navždy řád ve svém domově.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama