Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Září 2016

Svetelné vlny liečenia podporujúce rovnováhu

23. září 2016 v 10:35 Doteky Nového Života

Svetelné vlny liečenia podporujúce rovnováhu. Otváranie portálov "SEBA" - rozsvecovaním okien čakier. Svetlom Zdroja /Veľkého Centrálneho Slnka/, ktorého predĺženou rukou je galaktická sieť solárneho vedomia.
Stred Veľkého Centrálneho Slnka preposiela tok nových informácií /kódov svetla/ do vedomia nášho Slnka, ako i do všetkých solárnych stredov Galaxie /solárnych centier/, odkiaľ prúdia tieto informácie do ďaľších solárnych sústav /hviezdnych systémov/, ako i do ďaľších energetických centier /hviez, planét... nášho tela ... tiel/. Týmto informačným tokom sa aktivuje energia vedomia na ďaľších nových úrovniach. Čo je záležitosť kozmického evolučného vývoja a rodiaceho sa nového /nielen zabudnutého, ale i doposiaľ nespoznaného/. Nespoznané sa týka nových vesmírov, tým i doposiaľ neprežitých skúseností. Tento kozmický proces je tvorením nového /neustály evolučný proces/ ako i prechádzaním hranicou myšlienkových polí, ktoré sú nám známe ako kvantové pole /pole kvant/. Inými slovami sa jedná o prenikanie za svety kvantového myslenia .... do za - myšlienkového poľa, ktorým je vše - bytie všade - prítomna /zabudnuté i celkom nové informácie: vnímanie seba.... preciťovanie nových, svetlom podporovaných úrovní..... podporovanie rovnováhy, hojnosti, vedomia lásky - zdravého seba - vedomia.... podporovanie aktivácie liečivých kódov, ktoré si so sebou v malej kvapôčke svetla nesieme/. Stručný popis diania diametrálne iného charakteru, ako sme v lineárnom myslení zvyknutí súvisí s informáciami, ktoré sú pre cestu kozmickým svetom a jeho realitami takpovediac prvoradé /primárne/. Tieto informácie je možné zhrnúť do jednej vety, ktorá znie : "Bytie vo vlastnom strede, ktorého súčasťou sme."
Vlnenie Centrálneho Slnka v plnej miere podporuje svetlo v nás. To znamená - naše vedomie /vedomú bytosť/, celistvosť a množinu všetkého, čo sa celistvosti týka. Tým i rovnováhy, harmónie života.
Byť vo svojom strede znamená byť v obraze, čiže mať informácie o všetkom, čo sa nášho stredu týka. Nakoľko sme nielen človekom z mäsa a kostí /fyzické telo a jeho realita/, ale sme /a to predovšetkým/ energia - je potrebné, aby sme vedeli s čím súvisí a čoho sa týka energetický stred fyzicky vnímaného tela. Inými slovami - stĺp energetických centier - čakier. Nebudem v rámci dnešných informácií detailne rozoberať jednotlivé energetické centrá, pretože týchto informácií je na FB dostatočné množstvo a individuálne je možné si ich vo vlastnom záujme prečítať.
Vo vývojovej etape ľudstva, ktorú nazývame doba temna /nevedomie/ bol od informácií dôležitých pre človeka odsmerovávaný zrak. Absolvovali sme cykly učenia sa a postupne sme dorastali /dospievali/ do štádia najoptimálnejších momentov času, ktoré súvisia s uvedomením si SEBA. Tým i všetkého, čo je pre život skutočne dôležité. A tým primárne dôležitým je i tok energií energetickými centrami nášho tela - tok energií čakrami. V prípade, že sa jedná o viac - menej zablokovanú energiu, prejavujú sa bloky na všetkých úrovniach života.
Vlny energií, ktoré zaplavujú od včerajšieho dňa Zem plne podporujú harmonizáciu čakier. Individuálnym spôsobom práce so svetlom /vedomé tvorenie/ bude podávaná pomocná ruka pri rozsvecovaní okien čakier. Vnímaním seba, svojho života..... uvedomením si deficitov, informovanosťou o fungovaní energetických centier /tým i o fungovaní energie ako takej/ má každý človek možnosť pochopiť, ktoré energetické centrum má problém, ktorého centra /centier/ sa nerovnováha týka a akým spôsobom je možné tok energií zpriechodniť /odblokovať/.
S čakrami súvisia škály /vejár/ farieb. Každá farba súvisí so zvukom a jeho vibráciou, čiže sa jedná o vibračnú škálu farebných zvukov :) . Čo zvuk, to tón, to farba.
Ďaľším dôležitým komponentom spoločne maľovaného obrazu nového človeka /sveta/ je emócia /emócie/. Nakoľko emócie voňajú /každá emócia predstavuje určitú vôňu/ - budú vône dôležitou súčasťou procesu regenerácie /harmonizácia/...... Ilona Pálušová - Féwa


Zdroj: FB

PROŽITEK ČISTÉHO VĚDOMÍ

23. září 2016 v 10:05 Informace odjinud

Vědomí to je slovo, které posledních několik měsíců krouží okolo mě. Vědomí no jo, ale co to sakra je, co to znamená být si vědoma. No a jednoho dne, zrovna tento čtvrtek po poledni, si sedím u počítače v práci, čtu si titulky u duchovního pořadu... a zase VĚDOMÍ zase to slovo, už zase se vetřelo do mé pozornosti.... Najednou cvak a bylo to... jsem čisté vědomí a zase cvak... a jsem zase celistvá. Sedím nevěřícně zírám a rekapituluji tu celou škálu pocitu co se dostavila.
Tak a teď se pokusím ten stav popsat... no to nebude lehká práce jak popsat něco co popsat ani nejde: Je to stav, kdy jste jen vědomí, vaše podstata, která je v nekonečném prostoru jehož jste součástí ( asi jako kapka vody když splyne z oceánem a už jí nelze nijak identifikovat, prostě tam je ), který nemá žádnou barvu a nebo možná má všechny, proto to nelze určit. Je to prostor, kde vlastně není vůbec nic jen samo vědomí, a to vyplní celý ten prostor tak, že je tam všechno a nic současně.
Nejvíce mě po návratu udivil až šokoval pocit, jak vědomí vůbec nic nechce... Dokonce ani abych to zdělila světu...vědomí nemá žádnou potřebu... a asi čtenáře zklamu, ani se nedostavil žádný pocit všeobjímající lásky, ne to je totiž něco co vědomí nemá. POCITY lze zažít jen jako bytost celá až po návratu se dostaví pocit toho a toho, a je to najednou jako když se spustí celý bláznivý kolotoč, který vás stále obklopuje, ale vůbec to nevnímáte až do okamžiku vypnutí a návratu.Jo a taky vážení, v plném vědomí není čas... to mě taky šokovalo. ČAS NENÍ JAKÉ TO PŘEKVAPENÍ. No on je, abychom mohli nějak fungovat, ale pro vědomí ne to ho nepotřebuje to nepotřebuje nic. Vše má, ale současně nemá nic fakt se musím smát. Ještě nikdy jsem nepopisovala nic složitějšího a zároveň tak prostého.
A jak to vše můžu takhle vědět? Neboť jsem to zažila. Ve vědomí je vám všechno jasné, ale ne v podobě myšlenky, ne vůbec... vy to prostě víte na milion procent. Napadá mě ještě spousta dalších věcí, ale to by byl příběh nekonečný jako vědomí samo.
Tedy na závěr moje vědomí mě nepožádalo o sdílení svého zážitku, ani mi nepředalo zprávu pro lidstvo, ale moje bytostná podstata to chce sdělit každému na potkání :)))), jelikož cítí, že je to OBROVSKÉ SDĚLENÍ PRO VŠECHNY !
I když to možná nikoho nezajímá jaký to paradox. A pokud mi nevěříte ani písmenko nevadí, moje vědomí to fakt nenaštve :)))) Pokud to někoho zaujalo nebo má stejný zážitek, ať mě klidně kontaktuje, není v tom sám jsme v tom všichni. Jen někteří už TO VÍ A DRUZÍ JEŠTĚ NE.
Děkuji za pozornost ... vím, bylo to dlouhé, ale nutné.
Petra Rysová
DODATEK PO PÁR DNECH:
No tak takhle přesně to je, ten vstup do absolutního vědomí - je první, je v podobě zážitku, a pak řádově ve dnech zjistíte, že ten zážitek vás přeprogramoval, konkrétně mě vnitřně úplně uklidnil a nemám negativní emoce. I pro mě je to ještě pořád nepochopitelné... je to přece jen teprve týden od toho zážitku. Dokonce jsem spontánně objala svojí tchyní, se kterou jsem vedla válku 25 let, něco naprosto nepochopitelného :))) Musím poděkovat za ten dar... já už jsem ho obdržela a budu ráda, když najdou i ostatní tu odvahu a zveřejní ten svůj zážitek... i když snadné to fakt není... Petra

Musíš vykonat nějaký čin, abys sám sobě dokázal, že tvá víra přináší výsledky

23. září 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Nemůžeš hrát tenisové utkání, jestliže pouze stojíš s raketou a míčkem v ruce. Musíš raketu zdvihnout a odpálit míč přes síť. Musíš jednat. Stejné je to s vírou. Musíš vykonat nějaký čin, abys sám sobě dokázal, že tvá víra přináší výsledky, jestliže podle ní žiješ. Čím více se podle ní snažíš žít,tím důvěřivějším se stáváš, až jsi nakonec ochoten učinit jakýkoliv krok ve víře bez zaváhání, protože víš, že kráčíme spolu a že vše je možné. Musíš věřit ve svou schopnost plavat, dříve než skočíš do hluboké vody; jinak se utopíš. Musíš věřit ve svou schopnost žít ve víře, dříve než v ní začneš žít. Víra plodí víru. Jak můžeš poznat, zda Mi můžeš věřit, aniž bys to zkusil a přesvědčil se, jestli tomu tak je?

Superrozhovor s Mirkem Zelenkou

22. září 2016 v 7:00 Oblíbená videa

Děkuji Cesty k sobě - internetová televize za skutečně Superrozhovor :-)
"To co je podstatné, je minimální míra utrpení na Zemi....Transformace je proces zvýšení frekvence vibrací a jakékoliv utrpení frekvenci vibrací snižuje...."

http://cestyksobe.cz/superrozhovor-s-mirkem-zelenkou/14842


AA MICHAEL - „AVATAŘI * VZESTOUPENÍ MISTŘI * VELKÉ BYTOSTI SVĚTLA“

22. září 2016 v 6:00 Aktuální Informační chaneling

AA Michael prostřednictvím Ronny, září 2016
Milovaní mistři,i když to z vašeho úhlu pohledu možná není vidět, v celém vašem Podvesmíru se dějí zázraky. Nyní jsou si mnozí z vás vědomi toho, že vaše galaxie, a zvláště pak vaše malá planeta, jsou ohniskem těchto zásadních událostí. Než byla vaše planeta stvořena, bylo určeno, že bude Bodem Nula neboli střediskem zaměření nového tvořivého úsilí - a proto na Zemi bude Zlomky své Esence posílat Andělská Říše, Spolutvořící Bohové, Velké Světelné Bytosti a Hvězdná Semínka z celého Vševesmíru, a tím tam budou přinášet své Světlo, svou moudrost a svou touhu pomáhat naplnění Velkého Plánu Stvořitele.
Do určitého stupně se vědomí celého lidstva a Duše Země natahuje dovnitř a nahoru, aby se spojilo s naším Bohem Otcem/Matkou, a naopak Nejvyšší Stvořitel otvírá cestu z jádra Své Bytosti celým MultiVesmírem - Velkými Centrálními Slunci, MultiDimenzemi a mnoha říšemi Stvoření, aby vstřebal a začlenil a sklidil krásu a majestátnost toho, co bylo námi všemi ukuto ve jménu našeho Všemocného Stvořitele (s všemocnou plodivou silou). Ti z vás, kteří pevně kráčí po Cestě rozšířené duchovní vědomé pozornosti, zjišťují, že žijete v jedinečných a bezprecedentních časech.
Velké Bytosti Světla, které nikdy předtím neopustily svůj domov ve Velkém Centrálním Slunci svého Vesmíru, souhlasily s tím, že tak učiní, a rozdrobily se na Zlomky, na menší Jiskry Božího Světla, aby přinesly na planetu Zemi své záření, svou lásku a svou moudrost. Milovaný Ježíš/Jeshua, Velký Kumara, Budhové, Lord Melchizedek, Ráma a Krišna, a zářivé a mocné Andělské Království, abychom jmenovali alespoň některé, přišli z dalekých Vesmírů, vytvořených dlouho před tím, než se z tohoto mladého Vesmíru stala bytost. My z andělské říše máme svůj původ v dávné tmavé, nejasné minulosti VšeVesmíru, stejně jako mnozí ze vzestoupených Mistrů a Avatarů, kteří jsou vám známí, a ujišťujeme vás, že mnozí z vás, kteří jsou na pokročilé Cestě Vzestupu byli také zrozeni do individuálního vědomí v jiných Vesmírech.
Andělský plán byl dokonalý a základy toho, co nyní na Zemi probíhá byly položeny před dávnými časy. Tyto Velké Bytosti cestovaly dolů do nižších Dimenzí - aby se usídlily v zářících Světelných Městech umístěných v Šesté Dimenzi - aby mohly pomáhat lidstvu úspěšně projít mnoha cykly masového probuzení/Vzestupu zpět do říší o-SVÍCE-ní.Navíc byla Andělská esence Země zakódovaná Bílým Ohněm Atomů Paměťových Semínek, kódy a klíči, které budou aktivovat její vlastní probuzení, a zrychlí také proces probuzení u lidstva.
Neradi na sebe upozorňujeme, neboť naší velkou radostí a posláním je sloužit Stvořiteli a těm, kteří jsou pod naší ochranou, a není zde potřeba ani touha po nějakém ocenění nebo uznání. Nicméně je nezbytné, abyste plně chápali naše poslání na Zemi a to, jak blízce jsme vždy byli s vámi spojeni.
Milovaný Ježíš/Jeshua přišel na Zem před více než 2000 lety a společně s Archandělem Urielem a Lady Grace (Paní Laskavostí a Modlitby) ukotvili ctnosti, aspekty a kvality Šestého Paprsku oddanosti, zbožnosti, bezmezné lásky, odpuštění, soucitu, laskavosti (modlitby), duchovní potravy a víry v Boha. Nádherné Paní Marii (Lady Mary),ženskému Archanděli Pátého Paprsku, který společně s Archandělem Rafaelem vyzařuje kvality odevzdání se, nesobeckosti, oddanosti a léčení, byla dána čest přivést na svět Kristovskou (osvobozenou) Bytost jménem Ježíš/Jeshua.Nicméně Marie byla vybrána pro ještě větší úkol a příležitost sloužit Stvořiteli a lidstvu. Přinesla na Zem a ukotvila zde ctnosti Bohyně v největší možné míře, aby na Zemi mohl znovu probíhat proces vyrovnávání mužských a ženských kvalit Stvořitele.
Mnozí z vás znají to, co se v Anglii nazývá Michaelovy/Mariiny linie. Jsou to "Ley Lines",které procházejí Britskými Ostrovy, Německem, Francií a mnoha dalšími méně známými oblastmi Evropy a celého světa. Rádi bychom vám poskytli lepší porozumění "Velkému Plánu" a tomu, co se stalo mýty a zázraky vaší minulosti. Před tisíci lety Pozemského času, jsme se my, Paní Marie, představující vnímavé/negativní neboli ženské krystalické elektromagnetické proudy a Já, Michael, vyzařující kladné neboli mužské krystalické elektromagnetické proudy,pustili do naplňování Zemských ley linií proudy nezbytnými pro znovu vytvoření vyrovnaného a harmonickéhosystému zlaté éterické mřížkyZemě. V zabudovaných bodech kolem Země byla instalována Vlákna Moci, Světelné sloupy Vzestupu neboli víry. Svatá města, přirozené útvary, které se staly místy uctívání, stejně jako velké kostely a chrámy, všechny byly vystaveny podél těchto linií a silových míst.
Po mnoho svých životů na Zemi jste byli k těmto místům znovu a znovu přitahování, abyste dostali duchovní výživu, ale událo se toho mnohem víc, než jste si mysleli. Každý z vás, ať už svou fyzickou přítomností nebo svými nočními pobyty v éteru, nejenže z těchto oblastí obdržel harmonickou energii a kódy, ale také jste pomohli je aktivovat a rozšířit po Zemi proudy Světla.Stali jste se jak vysílačem tak příjemcem Božího Světla ze Země dole a z ráje nahoře.Duše Země a vědomí NadDuše lidstva spolu byly znovu sladěny.
Byl jsem nazván "ochráncem lidstva a jeho dohlížitelem" a je čas, abyste pochopili, že milovaná Paní Marie je ženským aspektem Bohyně, která má také dohlížet na lidský pobyt a sestup tímto Vesmírem. Je naší velkou ctí a poctou být s vámi - vést vás, chránit vás a směřovat vás na každém kroku po cestě, eony věků - jak cestujete vpřed a je vám dán úkol nekonečně spoluvytvářet světy a nádherné věci.
Hluboko ve vaší Duši a ve vaší paměti byla uložena společně s Esencí Stvořitele vzpomínka na nás, jak se scházíme, Osvěcujeme vás svou individualizovanou Esencí a láskou, aby, i kdybyste vědomě zapomněli, nikdy byste nemohli zapomenout v paměti svého Já Duše.
Král Artur, Paní Jezera, Johanka z Arku a každá z mnoha mytických historických postav přinesli mnoho neobyčejného množství Esence Paní Marie a mé Esence, aby jimi naplnili vědomí Země a srdce lidí. Proto tyto mýty nikdy nezestárly a zůstaly blízké a drahé vašim srdcím. Vyvolávají vzpomínky na doby, kdy jsme byli společně ve vyšších říších, před začátkem vašeho poslání ve světech hustoty.Pamatujete si naše blízké a Andělské spojení, neboť jsme spojeni v mysli a v srdci, je to nejradostnější a nejvíce potěšující čas pro nás všechny.
Abychom vám poskytli lepší porozumění toho, co se děje na Zemi, a jak dokonalý byl a je plán Stvořitele, vrátíme se zpátky do vaší minulosti do doby asi 5000 let před Kristem podle vašeho chápání času, do doby, kdy na Zem přišel Avatar Ráma. Kristovská (osvobozená) Bytost v lidské podobě jménem Ráma, která na Zem přinesla znaky, ctnosti a kvality Stvořitele pro onu éru, byla Osvícená mou Esencí andělů ve své DNA a ve své Duši. Rozdíl je v tom, že Ráma zrodil největší naplnění mou Esencí, které kdy bylo na Zem přineseno, aby položil základy pro budoucnost, pro dobu, kterou v současné době zažíváme.Láska Stvořitele byla vždy hlavním Osvěcujícím zaměřením každého Avatara; nicméně přinášeli různá učení, která nejlépe odpovídala době a úrovni lidského vědomí.
Po Rámovi to tyl Krišna, pak Gautama Siddhárta, Budha a nespočet dalších Avatarů.Archanděl/ka Marie, jako ta, která zrodila energii Bohyně, nebo ženský aspekt Stvořitele, hrála důležitou roli v životě těchto velkých Avatarů. V životě Rámy, byla Osvícena Esencí Marie jeho žena Síta. Samozřejmě, Mariinou nejznámější roli byla role matky a mentorky Ježíše. Zůstala v pozadí po všechny tisíce let, ale její velká láska a oddanost Stvořiteli a lidstvu byly na Zemi a ve vyšších říších vždy hlavní silou.
Zemi za ty roky navštívilo mnoho dalších velkých Bytostí Světla, Lao-C, Konfucius, Abraham, Mojžíš a Mohamed, abychom jmenovali alespoň některé. Milovaná Kuan Yinbyla Osvícena Esencí Paní Marie a přinesla na Zem kvality soucitu, spravedlnosti a léčení. Znáte nebo byste měli znát tyto Velikány, protože oni všichni představovali určité stránky, znaky a ctnosti Stvořitele a hráli na Zemi důležitou¨roli jako představitelé Stvořitele.
Co není tak široce chápáno je, že archandělská říše také hrála v tomto Andělském dramatu sestupu do světů hmoty nedílnou roli. Po věky hrál každý archanděl přednostní roli v ukotvování a vyzařování zvláštních aspektů, znaků, kvalit a ctností Stvořitele. Byli naladěni na velké Avatary, komunikovali s nimi, a Osvítili tyto divukrásné Bytosti svým vlastním vyzařováním a ctnostmi. Avataři byli po nějakou dobu hmotnými, lidskými představiteli Stvořitele a andělské Bytosti byly jejich duchovním Osvěcujícím spojením s naším Bohem Otcem/Matkou.
Tuto jedinečnou dobu na Zemi nikdy předtím nikdo nezažil, a přestože je právě teď na Zemi mnoho mocných Avatarů a Vzestoupených Mistrů,nebude na Zem poslán jen jeden velký Avatar, aby Osvítil, vedl a inspiroval lidstvo.Každý z vás má potenciál stát se v těchto slavných časech, které jsou před námi, Vzestoupeným Mistrem.Dáváme vám zlatý slib, že nezáleží na tom, jak málo Kristovského Světla nebo Esence svého Andělského Já jste si s sebou přinesli při svém narození, máte potenciál vynést na světlo světa celou majestátnost Božího Paprsku a Přítomnosti JÁ JSEM. O tom je Vzestup, o návratu k rovnováze a harmonii uvnitř fyzických, mentálních, emocionálních a éterických těl, aby Duch mohl znovu sestoupit a začít vládnout. Nicméně, ale musíte si pamatovat, že všechno, co vytáhnete na světlo světa musíte používat pro nejvyšší dobro všech, a pak vám, milovaní, bude dáno daleko víc.
Milovaní, můj planoucí Světelný Mečbyl vytvořen myšlenkou a energií z mé nejvnítřnější bytosti, a naplněn dynamickými energiemi Stvořitelova Prvního Paprsku Andělské Vůle. Je to meč spásy a odčinění, meč naděje, meč svobody a dar, který vám nabízím, abyste usekli pouta a okovy svých mylných výtvorů a osvobodili se ze svých iluzorních pout Třetí/Čtvrté dimenze. Žádáme vás, abyste přijali a používali impozantní moc Prvního Paprsku Andělské Vůle a Moci a Adamantinových Částic Světla Stvořitele, abyste vytvořili nové v harmonii s Andělskou Vůlí Stvořitele. Znovu vás zapřísaháme, požadujte své Andělské právo spolutvůrce pod vedením našeho Boha Otce/Matky.
Kalich, který vám nyní v těchto rozhodujících dobách velké změny nabízíme, je naplněn Elixírem Lásky/Světla, Záhybem Dvanáctého Plamene od našeho Boha Otce/Matky. Obsahuje Vesmírný Oheň nového tvoření, který bude používán, aby vytvořil novou Zlatou Galaxii a rozšířil tento Vesmír ven za závoj. Pijte hluboce, mí milovaní a věrní, neboť vy jste Hvězdná Semínka budoucnosti. Obklopujeme a zahalujeme vás naším aurickým polem lásky a ochrany.
JÁ JSEM Archanděl Michael
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy

Uvědom si, že myšlenky, které vysíláš, mohou pomáhat,nebo škodit.

22. září 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Nemarni čas planými myšlenkami a klábosením. Využij každou chvíli pro láskyplné, kladné a tvořivé myšlenky a slova. Uvědom si, že myšlenky, které vysíláš, mohou pomáhat,nebo škodit; proto buď pánem svých myšlenek a slov, a ne jejich otrokem. Proč se neraduješ plně ze života? To můžeš pouze tehdy, když vydáváš ze sebe to opravdu nejlepší v pravý čas slovy i skutky. Otevři své oči a srdce a uvidíš a pocítíš to opravdu nejlepší ve všem a v každém kolem sebe. Máš-li potíže, jak objevit to opravdu nejlepší, prostě nepřestávej hledat, dokud to nenalezneš; čeká to na tebe. Na světě je mnoho úžasných věcí. Proč nevěnuješ čas tomu, aby ses na ně soustředil a naplnil jimi svůj život tak, aby věci nepříjemné, nešťastné a neharmonické nenalezly v tvém životě místo? Život je takový, jaký jej uděláš. Co uděláš ze svého života?Proč by světlo hledalo světlo?

21. září 2016 v 13:17 Jednoduchost života
Je to možná pro tebe překvapení, ale nepotřebuješ, aby tě někdo miloval.

To, že kolem sebe vidíš milióny lidí, kteří se neustále snaží získat něčí lásku, ještě neznamená, že je to existenční lidská potřeba.

Potřebuješ jen milovat a být svobodný.

Potřebuješ se vysvobodit z mentálního vězení své mysli,
z naprogramování, z pozůstatků výchovy a z mylných přesvědčení,
které si postupně "nasbíral".

Můžeš být šťastný i bez přátel, pokud máš srdce plné lásky a není zatvrzelé a ledové k ostatním a k Životu.
Jak můžeš milovat druhé, když je potřebuješ?

Jak můžeš být šťastný, když vyžaduješ lásku od těch, kteří nemají rádi sami sebe a také, stejně jako ty, ji neustále hledají na nesprávných místech?

Rozdávej lásku a ten pocit, který při tom budeš mít, je tvá skutečná podstata - tvá esence - tvé Bytí a tvůj Zdroj.

Proč by světlo hledalo světlo?
Karel Spilko


Jak navázat láskypný partnerský vztah. Mnoho dobrých rad....

21. září 2016 v 13:08 Oblíbená videa

Záznam živého vysílání pořadu Ondřeje Rimmera Brože s názvem Transformace, kde vystoupila Ava Chrtková na téma: Jak navázat láskypný partnerský vztah. Mnoho dobrých rad i na téma jak projít efektivně dobou bez partnerského vztahu si můžete poslechnout a pokochat se animacemi s mnoha fotogragiemi ze seminářů a dalších aktivit právě v tomto videu.


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 18.9. - 25.9. 2016

21. září 2016 v 12:48 Mistr Hilarion

Milovaní,
je čas dokončit a zkompletovat projekty a podívat se na nové obzory. Život se vždy posouvá vpřed, vytváří nové a to pomáhá těm, kdo měli pocit, že se nehýbou z místa. Někdy se ten pocit objevuje, když není žádoucí, aby se ten dotyčný posunul vpřed, neboť je třeba, aby se mohlo rozvinout a odehrát něco vnitřního. Je to, jak to má být - na této cestě zvané život a evoluce ducha. Když se soustředíte na svůj vlastní růst a dosažení svého vyššího potenciálu, musíte se znovu napojit na svůj slib, který jste dali, abyste se posunuli novými směry a byli vším, čím být můžete. Když je člověk v procesu transformace, může být povolán k tomu, aby pracoval na těch svých oblastech, které je třeba víc vyjádřit a rozvinout.
Tato činnost přináší obnovu ducha, když se skládanka života skládá do nového začátku, což vytváří nové a živoucí spojení s tím, co je pro vás důležité. Pokud si najdete čas pro zklidnění, ticho a ponoření se do sebe, může se nádavkem objevit vedení od božského já. Když to budete dělat, vždy to s sebou přinese pocit obnovy síly a bude vám ukázán směr, který bude jasně vidět. Vaše tělo, mysl a duch se dostanou do zarovnání a to vám přinese regeneraci a výraznější manifestaci nových směrů, kterými byste se měli vydat. To na oplátku vede k posunu vpřed, spolu s obnoveným pocitem uvědomění si svých povinností a cílů.
S novou úrovní pravdy, k níž jste získali přístup, si můžete dovolit proniknout do všech oblastí svého života. Větší vnitřní uvědomění a nový smysl pro to, kterým směrem se vydat, vás bude inspirovat k tomu, abyste se dále rozvíjeli a dosáhli za svá předchozí omezení, do světla nekonečných možností. Je to neutuchající proces růstu, když se dostáváte přes překážky, které jste kdysi považovali za nepřekonatelné, a když se posouváte do nových oblastí rozšíření a vyjádření! Když se opět spoléháte na své vrozené intuitivní schopnosti, roste vaše vnitřní sebedůvěra a tento obnovený pocit uvědomění si sebe sama vám ve vašem každodenním životě pomůže získat vhled a lepší vnímání lidi a situací kolem vás.
Když jste prošli touto iniciací, světlo ve vás zesílilo. Vědomě jste se rozhodli a uvědomili své sliby a doba zkoušek skončila. Vaše duše se raduje a ta radost proniká všemi aspekty vaší reality a spouští vnitřní léčení. Je čas těšit se ze života a často se smát!Překročili jste důležitý mezník a před vámi jsou nekonečné možnosti. Zkoumejte a rozšiřujte své možnosti a užívejte si naplno života. Pamatujte, že vy jste pány situací, které potkáváte - tím, že si volíte, co posílíte a přijmete.
Vězte, že to, co potřebujete, je k vám vždy přitahováno a to, co je k vám přitahováno, potřebujete pro svůj další růst a výuku, abyste to mohli sdílet s ostatními a tak se rozvíjet. Tyto nové vnitřní aspekty, které jsou vyjadřovány, přinášejí novou frekvenční úroveň, s níž je třeba pracovat. Je na vás, abyste byli zodpovědní za činy a směry, kterými se rozhodnete vydat, protože život vám vrátí to, co do něj vložíte. Každý okamžik vašeho života je lekcí, kterou je třeba rozpoznat a na nějaké úrovni se ji naučit. Váš život je neustálým cyklem, pohybujícím se nahoru a dolů, protože je to zapotřebí k získání většího uvědomění a k rozvoji a růstu vaší duše.
Do příštího týdne...
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

MUŽI VE SVÉ POSVÁTNÉ SÍLE

21. září 2016 v 9:11 Krása muže

Je čas mužů, je čas mužského vnímání a fungování mužského aspektu v každodenním životě. Je čas pro všechny muže, aby se ponořili do hloubky svých dlouho neřešených záležitostí. Je čas aby si muži dokázali přiznat, proč tak dlouho zůstávají v nefunkčních vztazích, v zaměstnáních, které je ve skutečnosti pouze zotročuje, v životech, kde sami necítí vnitřní naplnění, lásku ani radost. Je čas, aby muži ve velkém dokázali vidět a prožít svou esenciální pravdu a nehledali skrze tisíciletá mentální nastavení všechny iluzorní důvody, proč neudělat první krok založený na vnitřním rozhodnutí a přijetí své vlastní pravdy, která je hodně vzdálená od pravdy ákášických filtrů dnešní společnosti a míst, kde žijí. Ve vědomí mužů stále převažují mentální přesvědčení sebeobětování se pro společnost, pro rodinu, která již ve skutečnosti rodinou ani není. Zůstávají v pocitech viny a v sebeposuzování za to, co ve skutečnosti již dávno nefunguje.
Podíváte-li se do záznamů všech těchto mužů, najdete ztrátu své vlastní síly nejen po celé časoprostorové ose své vlastní duše, ale i po rodové linii jejich předků. Jejich velká stagnace jít dále a být příkladem pro další muže má za příčinu právě tato ztráta vnitřní posvátné síly spojená s jejich sexualitou a vnímání své vlastní sexuality. Po tisíciletí v nich existuje vnímání ženy jako objekt pro sexuální uspokojení své hlavní fyziologické potřeby a toto nastavení jim brání vidět a vnímat ženu jako ta, co je vede do vyšších světů, do vyššího vnímání energií za vším, co existuje. Jejich posvátná síla ve své původní esenci v nich byla zcela pohřbená a jimi zatracená. Je čas, aby tato síla v jejich životě byla aktivována skrze ženy, které již samy žijí ve své posvátné ženské síle, znají samy sebe a vědí, co je spojení energetického mostu mezi mužem a ženou ve své podstatě. Tyto ženy mají skrze své propojení s vesmírným Zdrojem obrovský vliv na muže a mohou jim být aktivátory rozpuštění všech nízkovibračních mentálních vzorců, v kterých jsou muži v současnosti zacykleni. Vnímejte to jako otevření se skrze tyto ženy vyššímu světlu v jejich mentálním i emočním těle a přeměnu na jemněhmotnější esenci, která zároveň otevírá nové potencionality a řešení v jejich životech, které předtím nebyli schopni vidět a materializovat skrze svou vnitřní energetickou hustotu.
Akášická afirmace pro samotné muže či ženy již ve své posvátné síle:
AKTIVUJI PŘEMĚNU VŠECH NÍZKOVIBRAČNÍCH PŘESVĚDČENÍ, KTERÉ MNĚ BRÁNÍ (BRÁNÍ MUŽI……..jeho jméno) ŽÍT VE SVÉ VLASTNÍ PRAVDĚ A NAVRÁTIT SI SVOU POSVÁTNOU SÍLU MUŽSTVÍ.
- Strážci Akáši
Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 20.9. 2016
Posvátná Spirála

Můj plán pro tebe je dokonalý a naplní se přesně v pravý čas.

21. září 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Můj plán pro tebe je dokonalý a naplní se přesně v pravý čas. Nikdy se nepokoušej nic uspěchat, ale všemu nech volný průběh a vývoj. Zdá-li se ti, že život plyne velmi pomalu, nebuď netrpělivý. Nauč se čekat na Mne v absolutní víře a důvěře a věz, že vše nastane v pravou chvíli, protože všechno má skutečně svůj pravý čas a pravé období. Pamatuj, že nemůžeš zaměnit roční období; nemůžeš zaměnit pohyb nebeských těles nebo příliv a odliv. Vesmír je v Mých rukou a nikdo ho nemůže narušit. Jdi vpřed v naprosté víře a důvěře a dovol, aby se zjevily Mé zázraky a sláva. Ničeho se neobávej, ale buď silný a statečný. Máš-li ve svém nitru dokonalý klid, j si schopen překonat vnější stresy a napětí. Proto dovol, ať tě naplní a obejme Můj klid a láska, a bud'v dokonalém míru, když plníš Mou vůli.


Zamilujte se do svého života

20. září 2016 v 8:46 Doteky Nového Života

"Když se vaše loďka neudrží na hladině,
nikomu se nechce plout s vámi přes oceán."

Nesnažte se najít člověka, kterého byste milovali, ale zkuste se sami proměnit v někoho, kdo si zaslouží být milován.

Nesnažme se přimět partnery, které už máme, aby nás měli víc rádi, staňme se místo toho lidmi, kteří budou více hodni jejich lásky.

Položme si otázku, jestli my sami dáváme druhým tolik lásky, kolik bychom jí rádi dostávali od nich - nebo jestli prostě očekáváme, že nás druzí budou vroucně milovat, i když my sami nejsme právě laskaví a štědří.


Jednou k sobě patrně potkáte toho pravého člověka, ale i předtím, než se tak stane, jste a budete bytostí hodnou úcty a lásky - takoví, jací jste; nikoho dalšího k tomu nepotřebujete.

Vždycky mějte na paměti, že jste svébytní a vyjímeční prostě proto, že existujete, že jste. Svět ve vás dostává vzácný a jedinečný dar, a vůbec nezáleží na tom, jestli se vám v práci daří nebo nedaří, jestli máte báječné manželství, anebo jestli žijete sami. Není třeba čekat, až se něco stane, až dojde ke změně vnějších okolností; úplní jste už teď.

Ať už jste ženatí či vdané - pokud toužíte po tom, aby ve vašem životě byl
o více romantiky, zamilujte se do svého života, do života, který právě prožíváte."

E. Kübler Rossová


Odložit nepotřebné kousky svého Já

20. září 2016 v 8:42 Vývoj vědomí bytostí
"Všechny změny, i ty, po nichž jsme nejvíce toužili,
mají nádech melancholie,
protože opouštíme kousek svého Já.
Musíme zemřít, abychom se mohli narodit do nového života."
Anatole France
V procesu objevování svého autentického Já musíme hledat a přijmout kousky sebe sama, které jsme vyřadili a zamítli - musíme kopat hluboko, abychom je našli, abychom odkryli svůj stín a zahrnuli ho do svého vědomí, abychom dali hlas tomu, co jsme umlčeli. Při pohybu vpřed však musíme udělat pravý opak - zbavit se kousků sebe sama, které nám už nejsou k užitku, zřeknout se rolí, jež nás drží v minulosti, a zbavit se všeho, co nám brání v rozletu.
Miluji oceán a ráda se dívám na filmy o mořích, hlavně o dobrodružných výpravách. V těchto příbězích se obvykle objevuje tradiční scéna strašlivé bouře. Odvážný kapitánsi uvědomuje, že loď je příliš těžká, a pokud ji neodlehčí, určitě se potopí. "Vyhoďte přes palubu všechno, co nepotřebujeme!" zavelí a posádka horečnatě vyhazuje vše, co není přibité, do běsnícího oceánu. Kamera snímá širokoúhlý záběr a divák sleduje, jak vlny odnášejí prapodivnou směsici předmětů - bednu s pomeranči, sazenice, kovové předměty, oblečení, knihy, pytle obilí, dokonce i drahocenné lahve s rumem. Konečně bouře polevuje, za mraky vykoukne slunce a loď - sice zbavená značné části nákladu - je v bezpečí. Překonala kritický moment.
I v životě občas nastanou bouře, při nichž nám začne být jasné, že se musíme zbavit všeho, co nás může "potopit". Staré role musí jít "přes palubu". Připadá nám, že vyhazujeme věci, bez nichž se neobejdeme, ale opak je pravdou - pokud se jich nezbavíme, stáhnou nás ke dnu a my se utopíme ve vlastní frustraci, neštěstí a nedostatku uspokojení.
Přestože víme, že to, co děláme, je nezbytné, zbavování se kousků sebe sama v nás vyvolává žal. Když se zříkáme starých rolí, které nám už nejsou k užitku, připadá nám to - a ono to tak vlastně je - jako bychom jistým způsobem umírali. Nedílné součásti našeho Já zemřely. Pociťujeme bolestnou nostalgii po starých totožnostech a zvycích, přestože jsme se usilovně snažili se jich zbavit. Dokonce se pokoušíme lpět na minulých rolích o něco déle, abychom zjistili, že už nejsou. Už nemůžeme být stejným člověkem, i kdybychom chtěli.
Barbare De Angelis

Vzdávej stálé díky za nový den a novou cestu, za novou příležitost začít znovu.

20. září 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Když cítíš, že jsi v koncích a že nemůžeš jít ani o krok dál, nebo když se ti zdá, že život ztratil všechen smysl, jaká úžasná příležitost začít úplně znovu! Tato příležitost je zde pro všechny duše, jestliže chtějí a mohou-li v opravdové pokoře přiznat, že si pouze ony samy zamotaly svůj život ve snaze jednat podle svého. Mohou tak učinit, jsou-li ochotny odevzdat své životy Mně a dovolit Mi, abych je řídil. Vzdávej stálé díky za nový den a novou cestu, za novou příležitost začít znovu. Uvědom si, že tě potřebuji, a budeš-li v negativním stavu, uzavřeš se přede Mnou. Zavolej Mě a Já ti odpovím. Budu s tebou ve všech nesnázích. Pozdvihnu tě, nasměruji tě na správnou cestu a povedu každý tvůj krok. Já jsem vždy s tebou.


Horoskop na období 19. 9. - 25. 9. 2016

19. září 2016 v 13:54 Doteky Nového Života

Oboustranné obohacení img_0094

Slunce prochází posledními stupni Panny v kvadratuře s Marsem, což může přinést napětí, netrpělivost a agresivitu. Retrográdní Merkur vytváří v mysli neklid, kdy se nemůžete zbavit stále stejných myšlenek. V pondělí a v úterý nám pomůže praktická Luna v Býku. Věnujte pozornost praktickým záležitostem a přemýšlení o tom, co by mělo být. Jak to udělat, odložte. Jak se v realitě vše naplní, je už stejně rozhodnuto. Energie Luny v Býku podporuje trvalost, pevnost, uzemnění a blahobyt. Ve čtvrtek 22. 9. projdeme změnou energie a vše se vykrystalizuje. Slunce se přibližuje k Jupiteru, k planetě štěstí a naděje.
Podzimní rovnodennost nastává 22. 9., Slunce vstupuje do znamení Vah. Přicházíme do období přípravy na zimu, kdy se naše pozornost více obrací na společnost, vztahy a dohody. Slunce ve Vahách přináší potřebu harmonie, spravedlnosti a rovnováhy. Ve Vahách je velká citlivost na jakékoliv vychýlení do závislosti či odmítání. Hned vám bude zviditelněna druhá strana, aby byla zachována harmonie. Tím, že Slunce vstoupí do Vah, zesílí se působení konjunkce s Jupiterem - planetou vývoje, expanze a štěstí. Oduševnělost, naděje, optimismus a vyřešení toho, co dlouho stálo. Je to v každém případě o pohybu vpřed. Jupiter vždy "požaduje" vývoj, zmoudření a prohloubení. A pokud se tak neděje, začnou lítat "hromy a blesky." Konjunkce Slunce a Jupitera bude působit do 4. 10., kdy bude příznivě ovlivněn vývoj. Je to čas Bohem - Universem požehnaný. Pozor na ego. Kvadratura s Marsem ukazuje, že můžeme svou netrpělivostí a sobectvím spadnout do nespokojenosti a nevděčnosti. Opatrně proto na ego, které by to chtělo řídit a získat něco pro sebe.
Vždy pamatujte, aby vše bylo vedeno v zájmu obou stran. Oboustranné vítězství. Pokud myslíte jen na sebe nebo se chcete zavděčit a myslíte naopak jen na druhého, vytváříte neharmonii, plýtváte energií. "Co je dobré pro nás oba?", má úplně jinou energii než: "Co je dobré pro mě? Co je dobré pro něho?" Když se budete dívat z pozice My, nepoškodíte sebe ani druhého. A to je poselství Slunce ve Vahách - spojené nádoby.
Merkur v Panně 23. 9. přestane být retrográdní. Může se tak lépe využít harmonický aspekt s Plutem, který poukazuje na sílu myšlenky a schopnosti zhmotňovat své plány. Především se zklidní a uvolní mysl.
Nyní sem přichází velká energetická podpora. Popíši vám ji přes obraz.
Představte si vysokou zeď, abyste mohli jít dál, tak ji potřebujete přelézt, potřebujete se dostat ZA zeď. Sami to ale nedokážete. V tom přijde jiný člověk. "Náhodou". Víme ale, že náhody neexistují. Kdo vám toho člověka poslal? Vyšší záměr. Teď máte druhého, který vám pomůže přelézt zeď. Vezme vás na svá ramena, ze zdola vás tlačí nahoru a vy se dostáváte na zeď, kde se posadíte. Co uděláte teď? Můžete se zabývat jen svým zájmem, přeskočit a jít, dosáhnout svého. Druhý zůstal na druhé straně zdi. Vědomě či nevědomě ve vás zůstane pocit nezodpovězené otázky a pocit dluhu. "Co ten druhý, šel stejnou cestou jako já, potřeboval také přelézt?" Nebo můžete, když sedíte nahoře na zdi, projevit zájem, stejně jako on projevil zájem o vás. Jinak by vám přece nepomohl přelézt zeď.
"Chce ten druhý také na druhou stranu? Má stejnou cestu jako já"? Musíte projevit zájem, abyste to zjistili. A pokud ano, podat mu ruku a pomoci mu nahoru na zeď. Seskočíte na druhou stranu zdi a tam se rozhodnete, jestli je vaše cesta společná.
Když se vám v životě objeví nějaká překážka, vždy se objeví někdo druhý, kdo vám pomůže překážku překonat. Nikdy na ní nejste sami. Zároveň se i jemu dostává příležitosti naučit se službě druhému. I on je na své cestě a učí se překonat vlastní překážku - umět druhého podpořit. Obohacujete se vzájemně.
Stejně tak to funguje v jemnohmotném úrovni. Přijde velká energetická podpora, která vám pomáhá překročit vaše omezení - zeď. Poté je potřeba v sobě upevnit svou víru, propojení s vyšším vedením a vzít podporující energii s sebou. Když ji necháte "před zdí", bude vám chybět, nebudete mít sílu naplnit novou cestu a museli byste se pro ni vrátit.
Potřebujeme si uvědomit, že tok energie je vždy obousměrný.
Čím více lidí toto pochopí a dokáže uskutečnit do 4. 10, tím se nám podaří vytvořit novou formu, otevře se nová cesta. Překročením zdi oběti a vítěze (Ega), překročíme BOJ. A vytvoříme SPOLUPRÁCI.
Požehnaný týden Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.
Upozornění:
Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová - www.astrologiepetranel.cz

ÚPLNĚK 16. 9. 2016

19. září 2016 v 6:00 Doteky Nového Života
Moji milovaní, zářijový úplněk přinese spousty nových změn a zázraků. Vaše planeta se opět probouzí a přijímá spejcinské vlnění této časové linie znovuzrození. Tyto vlny nejdou spatřit lidským zrakem, ale věřte, že mnozí ho vidí a jde spatřit vaší nejvyvinutější technologií. I vaši vědci o této změně dávno už vědí, jen neví, co se děje a s čím si to mají spojit. Tyto globální a magnetické výkyvy jsou nesmírně důležité ke změně vaší planety.
Dne 16. 9. 2016 v 21:05 až do 30. 9. 2016 budou energie Nové doby proplouvat vašimi energiemi a pomohou dál vnořit planetu do energií rovnováhy, kterých jste nezbytnou součástí, vy moji milovaní! Ano, jste to vy, kdo tvoří jeden celek a my, celý Vesmír vám všem k tomu dopomáhá. Jen je čas nastoupit a pustit se starých zvyků, které vám brání v rozletu a uchopení síly, a začlenit se mezi nás a vás, bojovníky světla. Věřte, že každý uchopí svou pochodeň hned teď, ale už je vše připraveno a nastává a nastane čas.
Toto vlnění, které jde skrze magnetické pole a ukotvuje vaši planetu k plnému souladu do středové linie časoprostoru, nastává. Budete již připraveni na veliký posun, který se odehrává již dnes ve vaší DNA, chemii, biologii, která nastavuje vaše tělo k přijímání síly znovuzrození. Začíná se tvořit jiná struktura vašich těl. Začínají se vám rozšiřovat obzory a možnosti. Vaše těla se začínají přizpůsobovat a měnit, jen prosím nechtějte vše teď hned. Na tyto změny a proměny se musí vaše tělo propojit a sladit v jeden soulad, v jeden celek celého celku. Vaše těla začínají mládnout, uzdravovat se a propojovat se se svým vlastním zdrojem Boha. Tím, že nacházíte rovnováhu v sobě, pomáháte všem, celému Vesmíru.
Moji milovaní, jak jsem již říkal, tím, že se propojujete s těmito energiemi časové linie naší doby vzestupu, vaše síla stoupá a vaše těla začínají hřát a probouzet se k plnému vědomí. A vy přesně víte, kdo jste a proč jste tu a jaký je váš cíl, ale věřte, cesta, na kterou jste se vydali je plná lásky a podpory nás všech. Moji milovaní, otevřete svá srdce a jděte dál. Ukažte, co ve vás je, co se skrývá pod touhle maskou krásné lidské bytosti. Ukažte, že jste krásní andělé, kteří sem, na Zem sestoupili pro jediný cíl, a to je nastolit rovnováhu vašich těl, planety, Vesmíru a mohli se znovu propojit se svým domovem. Milujeme vás za tuto oběť, kterou jste podstoupili s tou největší láskou a podporou moji milovaní.
Dualita této planety již skončila. Vaše planeta se 9. 9. 2016 dostala do jedné linie vesmírné rovnováhy a tím mohla k vám všem vejít energie vzestupu znovuzrození. Ne každý je připraven tím vším projít teď hned a připojit se k jednotě, ale věřte, že jejich čas už také nastal a až jejich technologie těla dojde do správného úhlu i tito krásní andělé se plně zapojí.
Tolik vás milujeme, váš Bůh
spec-vlneni.jpg
Vaše planeta společně s vámi začíná procházet energiemi vzestupu, a to znamená ještě mnoho změn ve vašich úrovních. Vaše úrovně se budou postupně odhalovat, odkrývat a vy budete vědět a víte přesně, jakým způsobem se zachovat k dané situaci. Tímto úplňkem k vám začíná plně proudit energie, která napomáhá otevírat sedmou čakru k vašemu úplnému propojení se samotným zdrojem čistého Boha a k vašemu přijímání vesmírného vědění.
Tento úplněk je nejdůležitější za celé století a je výjimečný tím, že jste se dostali do vibrací rovnováhy. Otevírá vám brány plného přijímání, vědění sebe sama, brány propojení vás s domovem. Tím k vám touto krásnou branou a s vaším svolením, z vaší svobodné vůle, mohou úplně proudit nové kódy, programy, technologie a spousty informací a darů, a věřte, nejenom vy jste ti, kteří přijímáte, ale společně jako jeden celek s vámi přijímá celá naše planeta.
Vy všichni společně jako jedno, jako jeden tým, si začínáte uvědomovat, co vám tato vibrace přináší. Je to to nejkrásnější slovo, které uzdravuje. Je to jen slovíčko, jež rádi používáte, ale stále si neuvědomujete rozsah energií tohoto slova. To slovo zní LÁSKA. Toto nádherné slovo v sobě nese ty nejvyšší vibrace uzdravení. Vpusťte toto slovo láska do svých bran srdce a začnou se dít zázraky. A věřte, tyto vibrace nejsou stejné. Slovo láska nese v sobě vibrace vzestupu, znovuzrození. Když pochopíte význam tohoto slova, těchto vibrací, dostanete se až domů. Stane se zázrak a vy naleznete klid, mír, pochopení a uvědomění, uzdravení a vše, co tato vibrace nejvyššího slova nese. Vneste do tohoto slova ty nejvyšší energie, kterou v sobě nese, nechte, ať vás zahalí do průzračného závoje lásky a tvoří ve vás lásku a plné propojení. Tím se začne uzdravovat a propojovat celá vaše země. Vy jste láska, vy jste světlo, vy jste ta pochodeň. Nechte jí rozzářit a prozařte celou vaší Zemi.
Tolik vás milujeme a vážíme si každého vašeho kroku,
váš Bůh
Moji milovaní, energie tohoto krásného úplňku Nové doby vám přináší plné propojení se svým věděním, společně i s vesmírným věděním. Jsou to energie znovuzrození, vzestupu a plného propojení mezi Vesmírem, mezi Zemí.
Otevřou se portály, přes které budou přicházet informace plného napojení společně s dary pro novou dobu. Mnozí si začínáte uvědomovat a přijímat tyto vibrace, které nás, vás propojí mezi různými dimenzemi. Proto je i důležité si propojit svou nitrodimenzionální úroveň DNA a nastavit rovnováhu tak, aby se informace, které jsou ukryty v této dimenzionální úrovni, mohly plně propojit, aby mohly společně s vaší celou bytostí uchopit tyto dary, schopnosti, které vám byly a stále jsou vkládány do vašich bytostních těl. Propojte se s vibrační úrovní lásky a propojte se společně s portálem časoprostorového vědění. Otevřete brány sedmé korunní čakry a vyslovte plné svolení tak, aby vše slyšely vaše buňky, vaše těla ve všech úrovních a mohlo být spuštěno v té úrovni časové linie, kterou jste si vy svou vůlí zvolili. Vaše volba vás povede směrem vašeho čistého záměru a volby. Jste silní, jste láska a ta přetrvává ve vás všech bez jakékoliv výjimky. Vy všichni jste láska, a když toto vše pochopíte, zrodí se ve vás zázrak, ve hmotě láska sílí a pomůže vám tou největší silou ukázat tento směr všem. Ukažte jim a povězte jim, kdo jsou, že i oni jsou krásná čistá láska.
Milujeme vás, Kryon

Jsem pramenem všeho života. Vejdeš-li se Mnou do souladu, všechno půjde hladce.

19. září 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Jsem pramenem všeho života. Vejdeš-li se Mnou do souladu, všechno půjde hladce. Mnohé duše se podivují, proč je jejich život plný zvratu nebo proč se mnohé věci vyvíjejí špatně a jsou hned ochotny svalovat vinu na všechno a všechny mimo sebe sama. Když si uděláš čas, abys zjistil, proč nejsi v harmonii se životem, velmi často shledáš, že nekladeš prvořadé věci na první místo a že opomíjíš nalézt si chvíli, aby ses ztišil a v klidu a tichosti poznal, co od tebe žádám. Chce to čas, trpělivost, víru a důvěru. Znamená to, že se musíš naučit ztišení. Chci, aby ses naučil nacházet odpovědi na své problémy spolu se Mnou. Toužím po tom, abys ve všem zcela spoléhal na Mne, aby sis uvědomil, že všechna tvá síla, moudrost a pochopení pocházejí ode Mne.

"Je to špatné, když jsem své ženě po několika letech vztahu nevěrný?

18. září 2016 v 14:34 Vývoj vědomí bytostí

Překlad z přednášky Láma Ole Nydahl - Budha a láska Praha 9.12. 2008
Jeho odpověď na otázku:
"Je to špatné, když jsem své ženě po několika letech vztahu nevěrný?"

Dej ji tu samou svobodu, jakou máš ty.To je upřímné. Když muž nebo žena si najdou jiné partnery, je v tom trochu rozdíl.Muž je přirozeně lovcem a může mýt různé kontakty a nic to nehovoří ke kvalitě vztahu k jeho ženě nebo partnerce... na jiné ženy zapomene. Ale když už žena jde mimo vztah a najde si jiného partnera, tak to prostě znamená, že tam je zásadní problém v tom vztahu. Protože pro ženu jsou ty věci mnohem osobnější, mnohem snadněji onemocní, mnohem snadněji otěhotní a všechno se to děje uvnitř jejího těla. Zatím co u mužů to nebezpečí je menší, nemůže otěhotnět a ty věci se dějí mimo jeho tělo. Proto staří Římané říkali, Nedívej se na to co dělá Císař, dívej se na to, co dělá jeho žena. Je v tom rozdíl a láska v tomto případě je mnohem osobnější pro ženu, než pro muže.
LAMA OLE NYDAHL -- učitel buddhismu diamantové cesty: kniha smrt a znovuzrození - výstižný a stručný popis procesu umírání, kterým prochází každý člověk.

Kryon - KRYON V BUDAPEŠTI

18. září 2016 v 10:16 Aktuální Informační chaneling

Tento živý channeling byl přijat28. května 2016 v Budapešti, Maďarsko
Úvodní duální poselství
Kryon (Lee) a Moudrost posvátného ženství (Peggy)
Zdravím Vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Vedle mne je učitelka Peggy (Peggy Dubro - facilitátorka EMF balanční techniky a channelerka - pozn. překl.). Peggy také bude channelovat. A až to udělá, bude to poselství od Moudrosti posvátného ženství. Je to energie, ne bytost! Je to koncept! A je na čase, abyste měli více ženských channelerů.
Rád bych vás vzal na výlet, pokud mi to na chvíli dovolíte. Fouká silný, horký vítr, na vzdáleném kontinentu zvaném Austrálie. Směřujeme ke středu kontinentu. V té době se nenazýval Austrálie. Nacházíme se v době před čtyřiceti tisíci lety. Můžete tam se mnou jít? Jen na chvíli. Najdete tam původní domorodce - ty, kteří tam patří. Dnes jsou známí jako Aboriginci. V té době to tak nebylo. Můžete říci: "Kryone, to je příliš dávno pro lidstvo, čtyřicet tisíc let!" I důkazy ukazují, že Aboriginci jsou nejméně čtyřicet tisíc let staří! Pojďte tam se mnou, pojďme nahlédnout do jejich společnosti. Je to hodně podobné, jako dnes. Ti, kteří mají možnost vykonávat určité kroky v kultuře, fungují stejným způsobem. Vidíte civilizaci, která je v rovnováze s přírodou (se zemí). Ale to není to, co chci, abyste viděli.Když se podíváme hlouběji na zvyky, které měli, okamžitě uvidíte, že šamani jsou ženy.
Když se vydáte do Austrálie dnes, stále jsou zde šamani. I na jiných místech jsme už channelovali o atributech minulosti. Když se podíváte na historii lidstva, před začátkem takzvaných organizovaných duchovních systémů, lidé se obraceli k ženám pro duchovní rady. Ženy, nositelky života. Staré duše přišly skrz lůna žen. Obě pohlaví přišla skrze ženy.Ony jsou ty soucitné, které jako první porozuměly konceptu soucitného Boha.A všechny nesou to, co se nazývá "plášť Ducha" - a tím pláštěm myslíme rozlišování Ducha. A všichni muži s tím souhlasili. Nebyly těmi, které vedly a řídily společnost, byly šamanky! Dávaly rady, dávaly lásku. Řekli jsme vám, že prvotní společnosti takto fungovaly. Řekli jsme vám, že aboriginská metafora o příběhu stvoření byla o "sedmi sestrách". To je rovnováha, kterou dnes nemáte, ale začínáte ji získávat zpátky. Začínáte vidět soucit božského ženství. Začíná se znovu objevovat. Stále větší část společnosti řekne: "Tohle dává smysl." A dokonce i některé církve budou souhlasit. Děje se to díky posunu. Návrat ke starodávným způsobům, které fungovaly. Na některých místech fungují i dnes. A proto Peggy sedí vedle mě. Je to posvátné ženství (pousmání).
Kryon
--------
Milovaný Kryone, já jsem Moudrost posvátného ženství, která ctí posvátné mužství. Hovořím v těchto časech změn, abych vám připomněla jednotu, která je možná v rámci vaší vlastní lidské bytosti, a v celém světě v této nové energii. Rádi bychom hovořili o vědomí zrození.Ženy po celém světě znají toto vědomí. V okamžiku zrození dochází ke sjednocení energií. Někteří jsou si toho vědomi, jiní ne, ale tyto energie tam jsou. A toto sjednocení vědomí produkuje chemické látky, které dovolují fyzickému tělu reagovat a dávat život. Je to posun vědomí, který je v daný moment zrození vhodný. A my vás přivádíme k tomuto momentu. Řekli jsme vám, že rok 2017 bude rokem osvobození - zrození.
Zveme v tento moment každého z vás, ať už v mužském či ženském těle. Jste zde, abyste dali život novým způsobům bytí. Nadechněte se. Umožněte posun vědomí. Každý z vás sem přišel se specifickou rezonancí, abyste se zrodili skrz tuto rovinu vědomí. Mnozí máte drahocenné sny, naděje, přání a své záměry, které si držíte po mnoho let. Zdá se, že vesmír na to odpovídá: "Ještě ne! Ještě ne!" Přichází moment, kdy se energie planety a energie kolektivního vědomí zarovnají. A nastává čas pro to, abyste dali život (zrodili), abyste se přeměnili na toho, kým jste, abyste vnesli svou jedinečnou rezonanci. Toto je zpráva, kterou vás povzbuzujeme, abyste všichni pokračovali a zůstali vytrvalí. Mnohé jste při porodu zhluboka dýchaly... ha ha ha ha (pozn. překl.: takto naznačuje skutečné prudké výdechy).Mnoho z vás čekalo na takový okamžik. A ten okamžik nadešel. Přináší vaše nejdrahocennější naděje, sny a záměry. Přináší vaše projekty a plány pro tuto rovinu.Dýchejte, dýchejte a vdechujte nový život do vědomí vaší přítomnosti.Vdechujte nový život do toho, co jste uchovávali, abyste to předali světu. V souvislosti s tím, co je vám v tento moment prezentováno - je před vámi okamžik vědomé práce. Umožněte posun vědomí. Dovolte, aby chemické látky osvícení zaplavily vaši bytost. Dejte život tomu, co jste sem přišli vykonat. Ach ale v první řadě jste sem přišli jednoduše BÝT. Až pak jste přišli s tím krásným semínkem, které bylo zúrodněno životem. A nyní jste plní energie božského "pohonu". To přesahuje ego. Vaše vědomí se posouvá. Dýchejte a dávejte život. Igen? (maďarsky "ano" - pozn. překl.) Igen - ano. Ze srdce do srdce. Jako energie nekonečné lásky vás objímáme a šeptáme vám: "Pokračujte. Teď je čas. Můžete to udělat. Dokážete to společně."
Žehnáme okamžikům zrození, které k vám přicházejí. Světlo a energie, které vyzařujete, se stanou ještě většími. A teď společně afirmujme (prohlasme) energii bezpodmínečné nekonečné lásky: "A to já jsem. A to já jsem. A to já jsem. A to JSME…" (Hluboký výdech.)
Moudrost posvátného ženství
Hlavní poselství
Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
V minulosti mě mnoho z vás slyšelo hovořit o posunu. "Funguje to? Je o něm nějaký důkaz?" Drazí, žádné z věcí, které mají co do činění s astrologií a energií, se nedějí rychle. Někdy se tyto věci dějí v průběhu několika generací. Někdy, protože jste ještě mladí, to dokonce ani nevidíte. Je toho hodně, co se událo od roku 2012, aleprecese rovnodennosti představuje 36tileté okno. 18 let před ústředním bodem v roce 2012 se začaly dít určité věci. A více než deset let předtím byly vidět potenciály a některé jiné věci rovněž započaly. Můj partner vám brzy řekne víc o síle a realitě potenciálů (hovoří o přednáškách mezi channelingy, kdy na jedné z nich Lee následně o potenciálech hovořil - pozn. překl.). Je to jako by Země byla vyrovnaná a připravená pro posun. Rád bych vám předal to, co nazývám "aktuální vysvědčení" (pousmání). Drazí, v minulosti jsem vám řekl, abyste očekávali určité věci. Řekl jsem vám, co vám může budoucnost přinést. Ale nyní bych vám rád řekl, co se děje NYNÍ. Jen několik bodů, o nichž můžete přemýšlet.
Jako první musím říci, že jste příliš mladí, abyste to viděli. Před nedávnem jsme to říkali v jiném městě. Jste příliš mladí, abyste to věděli. Museli byste být svým dědečkem nebo jeho otcem, abyste si skutečně byli vědomi změn, které vidíte dnes. Rád bych hovořil o biologii a lidském vědomí. Je to poprvé v historii planety, kdy mají přední světové národy souběžný zájem týkající se zdraví. Jinými slovy - všichni se zajímají. Výživa je něco, co dříve nebylo předmětem zájmu. Šestnáct či dvacet let zpátky? Opravdu ne. Najednou je to celosvětová záležitost pro národy, které si to mohou dovolit. Celosvětově bylo lidstvo sváděno ke špatným zvykům, které vás zabíjí. Víte vůbec, jak je to nedávná záležitost? Od kterého století mnoho z vás užívalo "látky", které vlastně zkracovaly váš život? Zvyky! A nyní to víte lépe, viďte? Odkud to přišlo? Proč teď? Už jste si spojili body a uvědomili si, že se to začalo dít až nyní?Lidstvo chce žít déle! A my hovoříme o miliardách z vás.
Ach, je toho víc a je to kontroverzní, ale pojďme se podívat na důležitost kolektivní vlády. Kolektivní vláda by mohla sestávat z mnoha vlád sestavených pro jeden účel. Sedíte uprostřed probíhajícího experimentu. Tento experiment nikdo nikdy dřív na planetě nezkusil. Jak vůbec můžete spojit nerovné (nesrovnatelné) ekonomiky a zařídit, aby to fungovalo? Drazí, já vím, kde jsem. Znám vaše strachy. Dovolte mi vám něco říci. Evropská Unie je padesát let stará.Je to experiment. Neztroskotá! Bude růst!Bude se měnit. A přijdete na to, jak zařídit, aby fungovala. S pomocí nápadů a myšlenek, na které ještě nikdo nepomyslel. Je to experiment! Drazí, když probíhá jakýkoliv druh učení, jsou to vždy dva kroky dopředu a jeden zpátky. Někdy věci selžou, abyste zjistili, jak měly být některé věci původně udělány. Ale já chci, abyste se dívali na celkový pohled. Všechny tyto země byly kdysi dávno jedna druhé nepřáteli. Jaký je to experiment! Vidíte, jak nová záležitost to je? Mladí lidé, uvědomili jste si to? Co by si o tom pomyslel otec vašeho dědečka? Představte si to! Experiment! Abyste viděli, jak se to vše spojí dohromady místo oddělování od sebe. Je to stále ve vývoji, drazí.Stěží se to usadilo. (smích). A je ještě mnoho věcí, které budou objeveny. Ale podívejte se na to, co se děje! Poprvé v lidské historii.
Politika. Mění se víc, než tušíte. Někteří řeknou: "Ta se nikdy nezmění! Věci se dějí z politických důvodů." To je prohlášení o akceptované dysfunkci! (Kryon se směje.) Mám pro vás Maďary otázku. Co si právě teď myslíte o amerických volbách? Už jste někdy něco takového viděli? A odpověď je: NE! A zde je důvod - protože vědomí desítek milionů lidí chce slyšet něco, co od politiků nikdy dřív neslyšeli. Věci, které politici nikdy neříkají. Jak věci opravdu fungují. Je to jako nádech čerstvého vzduchu. Příliš mnoho lidí slyšelo od politiků pobuřující informace, které vláda nikdy nepřizná. Nebojte se. Dva kroky dopředu, jeden zpět.Jen bych rád, abyste viděli celkový pohled. Lidské bytosti už začínají být unavené ze způsobu, jakým politika funguje. Nezáleží na tom, o jakou zemi se jedná. Všichni začínají očekávat víc. A posledních šest měsíců? Lídři dvou zemí museli ustoupit, jinak by byli pronásledováni. Protože za to, co lídři vždycky dělají, začíná lidstvo po celém světě vést politiky ke zodpovědnosti, kvůli korupci. Čekejte toho víc. Lídři zemí, buďte varováni. Veřejnost se mění! Napravte své jednání. Slova, které znamenají změnu způsobu, jak věci děláte. Vidíte? Integrita začíná být očekávána. To se právě teď děje.
A co se právě teď děje na planetární úrovni? Už jsme o tom hovořili dříve. Je to pro vás kontroverzní. Opět bych rád, abyste viděli celkový pohled. Ne hádanku. Je zde faktor soucitu, který je právě teď na pořadu dne. Právě zde. Ohledně těch, které nazýváte uprchlíky. Řekli jsme vám již dříve, proč na to není lidstvo připraveno. Žádná vláda nefinancuje ministerstvo soucitu. (Kryon se směje.) Nemáte ani žádné místo, kam je umístit. Žádný způsob, jak je skutečně vést, abyste je informovali o tom, kdo skutečně jsou, nebo zda se chovají vhodně či nikoliv. Uvědomili jste si, co se opravdu stalo? Nemáte žádný způsob, jak řídit soucitné jednání. Je to pro vás tak nové, že váš soucit vytvořil skládanku! Budete muset začít financovat ministerstvo soucitu. Toto je teprve začátek. Drazí, uprchlíci existovali po staletí či více. Ale až nyní jste se rozhodli něco udělat. Uvědomili jste si, že je to nové? Uvědomili jste si, že se to děje nyní? Uvědomili jste si, že je to poprvé v historii? Že se to stalo celosvětovou záležitostí? Už jste nad těmito věcmi přemýšleli?
Pojďme hovořit o vědě, možná i o medicíně. Po všechny vaše životy, spočívala řešení k vašim chorobám a nemocem vždy v prováděných zákrocích. Ať už to byla chirurgie, nebo to byly látky, které měly pomoci, nebo chemie - vždy jsou to zákroky. Dnes jste slyšeli proslov doktora (Dr. Todd Ovokaityse, expert na DNA). Absolutně vše, co bylo objeveno, je způsob, jak dát tělu znamení, aby se samo vyléčilo. Posouváte se od alopatických metod. A objevy jsou zde. Je možné, že právě teď můžete vaše tělo instruovat, aby odstranilo nemoc, kterou máte? Existuje nějaký vnější zásah kromě toho, co vám může dát homeopatie (smích)? Signál tělu, aby provedlo změnu. Myslíte si, že vaše vědomí má tolik energie, drazí? Rád bych, abyste to vyhlíželi. Protože věda bude fungovat novým způsobem - začíná chápat komplexnost léčení, které nastává uvnitř těla a které uvolňuje běžné akce k vyléčení! To je nové. Je to celosvětové. A je to poprvé, kdy to lidstvo uskutečňuje v této míře.
Dovolte, abych skončil následujícím. "Kryone, mění se planeta duchovně?" Ne z ezoterického pohledu, ale v náboženství ano."Je zde něco, na co můžeš poukázat?" Drazí, je to všude. Ovlivňují to miliardy duchovních lidí po celém světě. Ne takový druh lidí, kteří sedí v této místnosti, ale ten druh lidí, kteří se oddali určité doktríně nebo uctívání. Katolíci mají nového papeže. Věděli jste to? (Kryon se směje.) Jaká to náhoda, že je z jižní Ameriky! Přesně to pasuje do Mayského proroctví o orlu a kondorovi. Tento papež je zde přesně podle plánu, aby změnil tuto církev tak, jak nikdy dříve změněna nebyla, aby předal myšlenky, které nikdy dříve nebyly přijímány. Mají nového papeže, a ten poslední nemusel umřít. To je divoká karta! Je to miliarda lidí. Miliarda lidí také věří v Islám. I jejich samotný systém se mění.Začínají si uvědomovat, že svět potřebuje poznat jejich nádhernou doktrínu, kterou mají, ne to, co svět vidí. Mají krizi identity. Dovolte mi něco říci. Oni to změní. Oni to změní. Takže uvidíte, v co opravdu věří. V jediného Boha, který vás miluje. Jestliže jste žid, pak víte, co se děje. Izrael se také musí změnit. Stará energie se pomalu začíná posouvat. A to, co nevíte, drazí, je to, že desítky tisíc mladých Izraelců s tím souhlasí. Vědí, že záležitost s Palestinou musí být vyřešena za jejich života. Jsou unaveni z tisíců let nenávisti. A dokonce i teď, zatímco tu teď sedíte, oni už pracují na vyřešení skládanky. Poprvé. Poprvé! Proč jsem chtěl, abyste přemýšleli o tomto vysvědčení? Posun pokračuje. Drazí, je to přesně podle plánu. Gratuluji vám.
A tak to je.
KRYON
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ MP3 - Kryon in Budapest - Saturday, 16:51 a 23:48 min.
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Renata Z. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.