Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


ZEMSKÝ NOVÝ ROK ZEMĚ – LVÍ BRÁNA A PORTÁL 26. ČERVENCE 2016 – 12. SRPNA 2016

27. července 2016 v 23:40 |  Vývoj vědomí bytostí

Dnešní den označuje Planetární Nový Rok, který oslavovali Egypťané a Mayové. Také značí otevření Lvího Hvězdného Portálu.
Během posledního měsíce došlo k silným aktivacím, které nás připravovaly na tento okamžik. Pro mnohé to byl měsíc extrémních výzev. Energie nízkých vibrací a emocí byly přivedeny na povrch, aby došlo k přeměně přes vyšší hvězdnou čakru duše a vyšší čakru srdce. Staré časové linie přinesly staré rány k vyléčení prostřednictvím odpuštění sobě a těm, kteří tyto rány způsobily. Během této fáze došlo k dalšímu léčení vnitřního dítěte.
Vztek, strach, stísněnost, odsuzování, projekce druhých, pocit bezcennosti, pocit vzdát se a schovat se, utéct, pocit nepochopení a zoufalství, pocit osamění. Mnoho empatických lidí si mohlo říci "Jsem tu vždy pro všechny a když někoho potřebuji, NIKDO tu není pro mě ." Mohli jste se cítit jako že jste se museli se vším vypořádat sami a také jste to udělali. Nikdo si neuvědomuje svou vlastní sílu dokud není jiné možnosti než tak učinit.
Více těch, kteří s vámi nejsou ve vibračním souladu rychle odpadávají - mizí. Nechte je odejít!
Ti, kteří se do včerejšího dne takto cítili se možná začínají cítit lehčeji, cítí, že se jejich baterky znovu dobíjejí. Nový rozhled, nový jas dolehl na vás s navracejícím se pocitem vnitřního míru. Vnitřní moc a síla opět vzestupují zevnitř jako duhová energie večerem přelitá nad planetou. Další na řadě je Sluncepřinášející další sluneční vesmírný výbuch, který oznamuje tuto událost otevření Portálu Lví Brány.
Včera v noci (25.7.2016) přišla silná energie a udeřila nás přímo mezi oči s bolestí v epifýze a rozšiřujíce Čakru Třetího Oka za doprovodu bolesti celého těla a nadýmání. Pokud se vám během posledních tří týdnů objevila vyrážka, začne ustupovat tím, jak budou světelné kódy vnitřně rekalibrovat a navyšovat vaši vibrační frekvenci.
Jak se otevřel Portál Lví Brány, je srovnávána karma. Vaše dobré záměry budou díky tomuto Portálu rychle odměněny, stejně tak jako karma, která potřebuje být splacena. V souvislosti s touto Branou a Portálem buďte opatrní na to co si přejete, protože vše se vám rychle zmanifestuje. Je třeba se soustředit na to co chcete a ne na to co nechcete. Konce a nové začátky se kulminují najednou. Jak se tyto dveře pro vás otevírají je to připomenutí, abyste nechali minulost za vámi, zůstali tady a teď a vždy byli přítomni v každém okamžiku. Nenechte se smést negativními zprávami, protože ty pouze odvádí vaši energii a pozornost. Buďte ostražití a zaměřujte svou pozornost tam, kam chcvete aby směřovala vaše energie. Kam jdou myšlenky, tam proudí energie.
TOTO JE KOUZELNÁ DOBA K MANIFESTACI PROSTŘEDNICTVÍM VAŠICH MYŠLENEK A ZÁMĚRŮ, POŽEHNÁNÍ A ZÁZRAKY ZÁŘÍ SKRZE TUTO BRÁNU A PORTÁL NA NÁS VŠECHNY.
Šťastný Nový Rok Země a Lví Brány. Jak postupujeme skrze tuto výjimečnou fázi trvající do 12. srpna, nezapomínejte obejmout a ocenit sami sebe.
S Láskou, Světlem a Požehnáním
Tiffany Stiles
Překlad článku: Taunia Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama