Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion Poselství pro týden 3.7. - 10.7. 2016

13. července 2016 v 14:31 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
na vaší cestě k osvícení jste provedli mnoho kroků a začátků. Jak jste stoupali po svahu hory k vrcholu, zjistili jste, že jste kráčeli mnoha klikatými, kroutícími se chodníky, ale nakonec jste došli na vrchol. Teď ho mnozí vidíte, máte ho na dosah. Vše, co je vyžadováno, je, abyste vytrvali, abyste pokračovali ve svém úsilí držet světlo. Abyste si za Světlem stáli. Stát ve svém světle znamená, že vždy stojíte sami za sebou. Bez ohledu na to, co z vnějšího světa se vás pokouší rozhodit; uvnitř sebe víte, kdo jste. A na to se musíte vždy spolehnout jako na nejvyšší prioritu. Vy jste důležití. Váš pocit pohody je důležitý. Mnoho lidí potřebuje vaši pozornost, ale vy musíte věnovat pozornost především sami sobě.
Kráčeli jste po málo vyšlapaných cestách, byli jste těmi, kdo proklesťovali cestu pro další. Představte si sami sebe s mačetou v ruce, prosekáváte se křovím v husté džungli - to jste dělali ve svém životě, když jste kráčeli do neznáma, nevědouce co čekat, ale přesto jste kráčeli vpřed. K tomu jste se upsali. Milovaní, a tady jste, téměř u cílové pásky. Probíhá vzestup Země, probouzení lidstva je v plném proudu. Pro ty, co se zvolna probouzejí, to není moc příjemné - vy si pamatujete, jaké to je. Je to pro ně nepříjemné; přemýšlejí, zda se nezbláznili, proč to, co vidí oni, nevidí každý, proč nikdo neuvažuje tak, jak myslí oni; dostávají se tím za zaběhnuté limity, hledají odpovědi na otázky, které se vyrojily v jejich vědomí.
Je to těžká cesta, ale vy jste kráčeli tou cestou, po které jdou oni, proto je to snadnější. Protože teď, s příchodem a zavedením internetu jsou otázky k mání. Když budou používat rozlišování a hledat srdcem, naleznou odpovědi na každou otázku, na kterou hledají odpověď. Je to velmi důležité a je to něco, co se teď děje. Podél vaší cesty jsou teď mnozí, kteří vám chtějí, tak řečeno, ukrást vaší energii. Vždy poznáte, když se to stane - tím, žebudete mít pocit manipulace a využívání. Nicméně, víte jak se jich zbavit. Víte, že se musíte vymanit z každého takového zasahování a pokračovat v cestě. Vždy je to volba: kudy jít?Nenechte se zatáhnout do takových her. Jsou to parazitní hry života, které hrají druzí, protože se sami nechtějí namáhat. Setřeste je, a jděte, jděte kupředu.
Zlatý prsten máte téměř na dosah, nenechte se rušit světem kolem. Ti, kdo se snaží posílit ego, ti, kdo hledají odpovědi na frivolní otázky odpovědi nenajdou. Vy jim nemusíte obstarat odpovědi, vy musíte ctít sami sebe, znát a následovat svou vlastní cestu, svou vlastní hvězdu. Co máme na mysli když říkáme hvězda? Máme na mysli hvězdu vaší vlastní duše, vaše nejvyšší vedení a směr od energie zdroje, která vás nikdy nezklame a je zde vždy pro vás. Vždy a ve všem následujte toto vedení.
Nyní je doba spojování se se stejně smýšlejícími lidmi a je to radost! Je to navazování smysluplného spojení, které je léčivé pro ty, kdo se na tom podílí. Cítíte se velmi dobře, když si povídáte s někým, kdo přesně chápe, o čem mluvíte. To bylo ve vašem životě vzácností, byl to drahý sen, který se nikdy neuskutečnil. Mluvit s druhými a být zcela přijímán - to je pro vás významné.
Doporučujeme, abyste se z takových spojení těšili; některá mohou trvat po celý život, jiná mohou sloužit přechodnému účelu, ale všechny jsou teď ve vašem životě důležité. Dívejte se na synchronicity a řiďte se nimi, když je zaznamenáte. Může vám to přinést jenom dobro, více stability, víc pevnosti, víc radosti v životě. Těšte se z takových okamžiků, těšte se z takových spojení. Na vnitřních úrovních se toho stalo mnoho, takže to, co teď zažíváte, je již předurčeno. Ta spojení jsou zde, aby vám dávala odpovědi a poskytovala pomoc, jakousi zkratku k těm cestám, po nichž musíte cestovat. Slovně oceňujte vklad těch druhých a dovolte, aby došlo ke spojení.
Bude to dobré, bude to správné, povede to k otevírání, jaké by bez nich nebylo možné.
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama