Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.6. - 3.7. 2016

1. července 2016 v 6:00 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
jste držiteli nejvyšších frekvencí, jaké se na planetě vyskytují, a to si vyžaduje, abyste neustále zůstávali věrni sami sobě, bez ohledu na situace, které vás v životě potkávají. Coby představitelé Božského, má každý z vás za povinnost být příkladem, ukazujícím cestu.Být nepodplatitelným, který pokračuje ve své duchovní cestě, když se teď změnily všechny doposud známé ukazatele podél cesty. Kráčíte do neznámého teritoria ve víře a odvaze a když jdete, vytváříte novou realitu, a to je dobře. Když kráčíte po této cestě, nikdy nekráčíte sami a vyšší říše vám tleskají a podporují vás.
Když se ve světě kolem vás odehrávají závěrečné děje, vy zůstáváte neohroženi ve svém odhodlání dívat se na věci z pozice konečného výsledku, což je v procesu vzestupu nejlepší možné řešení pro nejvyšší dobro všech. Mějte dobrou náladu, stále pozvedávejte ducha těch kolem vás, protože jak dochází ke změnám a posunům ve všech oblastech lidského života, vy zůstáváte slunečním paprskem naděje, když ukazujte cestu vpřed. Lidé na celém světe teď žízní po dobrých zprávách, touží cítit mír ve svých srdcích, myslích a duších, touží najít pevné základy, na které by mohli vkročit a pevně kráčet po planetě, která se mění a regeneruje.
Všude jsou znamení, že dochází ke změnám; stačí jenom, když budete pozorovat přírodu a její říši, abyste začali rozumět, že tato proměna probíhá nejenom na makrokosmických úrovních, ale také na mikrokosmických úrovních, v těch nejmenších detailech a šíří se směrem ven. Zvířata a ptáci se přizpůsobují změnám prostřednictvím svého vrozeného porozumění, že se ve svém úsilí musí spojit, aby přežila, rozvíjela se a prosperovala. Některé druhy ptáků a divokých zvířat se spojují a vytvářejí nové druhy, víc přizpůsobené novým podmínkám, které se teď tvoří. Udělejte si čas, abyste byli v přírodě a pozorujte tyto změny, k nimž dochází. Najdete mnoho takových změn.
Lidstvu, které se kouká čočkami svých zpravodajských médií, se zdá, jakoby se svět chystal rozpadnout do chaosu a přesto, život udržuje krok s dobou. V duších lidí je velká odolnost, protože toho v mnoha životech mnoho viděli a zažili a mají v sobě schopnosti a znalosti a vnitřní zdroje, které jim umožňují, aby se s jistotou posouvali vpřed. Je záhodno, aby stáli nohami pevně na zemi a nechali svého ducha vzlétnout, když procházejí vnitřními i vnějšími změnami, které se v této době dějí na všech úrovních. To, jak se postaví k děním ve svém světe a jak na ně budou reagovat, jim bude ku prospěchu; rozvinou si schopnost věci propouštět a vyhýbat se věcem, které jim již neprospívají ani je nevedou k růstu či pocitu pohody.
Jak jste vedeni svou vrozenou moudrostí, otevírá se vám větší pochopení zázraků a záhad nekonečného univerza, v němž žijete a nádhery, kterou sami jste, když tvoříte nový celek, jenž je větší, než součet všech vašich součástí. Dožadujte se svého práva dělat cokoliv, a být čímkoliv chcete. Máte nekonečné možnosti a chce to jenom, abyste po nich sáhli. Natáhněte se po potenciálu, který ve vás leží a jděte v souladu s vaším vnitřním vedením s neustálou vírou a odhodlaností. Vše je dobré a vše je dokonalé.
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama