Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


DĚTI VÁM TO POVÍ

3. července 2016 v 6:00 |  Děti Nové doby
Přestože jsme ze školy i mnoho let pryč, mnozí si pamatujeme především různé stresové situace. A to není řeč jenom o vyšších školách, mnohé nepříjemnosti jsme prožili již v mateřské školce. Od útlého dětství jsou na nás kladena vysoká očekávání. Snažíme se naplnit představy druhých a je to mnohdy náročné. Meditace ve školách by mnohé z toho mohla změnit.
PROČ?
1. Meditace snižuje stres Stres je u dětí až příliš častým problémem. Nejenom že to je nezdravé, ale navíc poškozuje vlastní sebedůvěru a schopnost učit se. Děti se poté nemohou příliš soustředit a to se poté může projevovat v testech. Stres je i zdrojem násilí u dětí. Meditace přitom významně pomáhá proti stresu.
2. Meditace zvyšuje koncentraci dětí Snížením stresu se zlepšuje i schopnost dětí udržet svoji pozornost. Navíc meditování je o soustředění - obvykle se soustředí na svůj dech.
3. Meditace zvyšuje empatii dětí Meditace stejně dobře zlepšuje empatii vůči druhým, což je pro děti nesmírně důležité. Meditace je skvělou prevencí proti šikaně. Děti mohou lépe chápat, jak svým jednáním působí na ostatní.
4. Meditace děti zklidňuje Děti, které meditují, jsou klidnější, vyrovnanější a veselejší. To samozřejmě podporuje i schopnost učit se nové informace.

5. Meditace je krokem ke štěstí U dětí se očekává, že jsou šťastné. Meditace pomáhá dosáhnout většího stavu vnitřního štěstí a s tímto přístupem se mohou lépe vypořádat se vším.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama