Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


DCERY – NOSITELKY POSVÁTNÝCH KÓDŮ

14. července 2016 v 7:00 |  Krása ženy


S tím, jak své srdce a náruč otevíráte čím dál tím více probuzení, stáváte se dcerami - nositelkami posvátných kódů. Vy, milé dcery Vědění, máte v sobě ukryty záznamy, jež jsou určeny Zemi. Poselství, které je zašifrováno posvátnou kaligrafií. Poselství, které lze rozluštit pouze pohledem zevnitř.
Volám vás teď překrásné dcery Světla, abyste se rozpomněly na alespoň jedno z vašich mnoha posvátných působení. Představte si samy sebe, jak stojíte uprostřed chrámu v dobách, kdy jste bývaly součástí svatého řádu Máří Magdalény. Řád Magdalény byl řádem učení o posvátném ženství, které bylo předáváno po tisíce let. Učením o přírodě a nebesech, o síle a moudrosti, která přežila běh času i doby mýtů.
V posvátných svitcích, jež jsou ve vás uchovány, je vaše tělo vnímáno jako chrám. Vaše tělo je prostorem silného světla, místem, kde jsou uloženy posvátné paměti, místem, kam jste ukryly poklady Pravdy. Kdykoli jste musely schovat či utajit něco, co souviselo s vaší silou, zakódovaly jste to dovnitř svého těla. Fyzicky jste do sebe vložily posvátné kódy. Některé z vás smísily popel z posvátných svitků s olejem a pomazaly jím celé své tělo. Jiné pozřely to, co bylo napsáno, aby uchovaly danou energii.
Řád Máří Magdaleny je zakódován přímo ve vás. Není to klub, do něhož byste mohly vstoupit, jde o posvátný způsob života a bytí, díky kterému se stáváte nesmrtelnými.
Další posun času odhalí mnohá tajemství, která se probouzejí v dcerách hvězd. Mohou se zjevit ve snu, přijít skrze knihu či tetování nebo se objevit v odpoledním slunci. Hledají vás stejně tak, jako vy hledáte je. Nikdy nezapomněly na vaši vůni. Nikdy nezapomněly na řádky psané časem, které nosíte ve své duši. Nikdy nezapomněly na zvuk vašeho hlasu.
Jednou z mála věcí, která zůstala stejná po mnoho inkarnací, je vibrace vašeho hlasu. To je důvod, proč váš hlas některé lidi od vás odpuzuje a jiné medově hypnotizuje. Vždy byl vaší vizitkou, vaším energetickým podpisem a aktivačním zvukem.
Představte si samy sebe, jak stojíte jako krásná, mladá Bohyně, kterou ve své podstatě jste. Vaše fyzické tělo je chrám světla prozářený láskou. Postavte se doprostřed a podívejte se na stěny vašeho osobního vnitřního chrámu. Jsou tam piktogramy, posvátné nápisy a skryté pravdy, které se snaží, abyste se na ně rozpomněly. V prostoru vašeho srdce si představte, jak se těchto stěn dotýkáte vašimi rukami a prohlížíte si je svým třetím okem. Nyní k nim přesuňte své srdce, dovolte svému srdci, aby tepalo v jejich rytmu. Je to srdeční rytmus, který probudí pravdy ukryté uvnitř vás, je to klíč vašeho srdce.

- Gillian MacBeth-Louthan
Překlad: Jarisa
Text lze dále šířit v nezměněné podobě, s odkazem na původní text v angličtině.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama