close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


SVOBODA ZAČÍNÁ VE VAŠÍ MYSLI

10. června 2016 v 6:00 |  Informace odjinud
Zamyslela jsem se dnes nad tím, proč je spousta lidí bez práce a tím pádem i v propasti finančního osobního krachu. Není to o tom, že by lidé nechtěli pracovat nebo byli jinak líní. Je to proto, že jsme přestali poslouchat sami sebe a neřídíme se tím co sami cítíme. Neplníme tedy poslání a úkol své duše. Úplně jsme se odpojili od svého Zdroje, který je naší jedinou a správnou výživou a nyní sklízíme zákonitě shnilé ovoce. Ano, můžeme si myslet, že za to mohou třeba politici, naši zaměstnavatelé, apod., ale to je pořád jen důsledek plánovaného ochočení a zničení lidstva vyššími elitami, který jsme jim sami umožnili. Každý k takovému poznání musí dříve nebo později dojít. Sami a dobrovolně jsme jiným předali svoji osobní sílu a moc, protože nám byly slíbeny jistoty, které se později ukázaly jako okovy ve vězení zvaném život.
My jsme však ti, kteří se těchto "jistot" drží jak klíšťata. I když tím vysáváme krev sami sobě. Klademe si nesmyslné a egoistické cíle, plánujeme si minutu po minutě… opět vše v rozporu s naší přirozeností. Sebemrskačsky se chováme sami k sobě a pořád nejsme spokojeni. Chceme víc a víc… a jediná naše nejčastější věta je "nemám čas", " musím" a "nejde"…. Bojíme se na chvíli zastavit, protože bychom nezvládli být 5 minut o samotě a tok zrychlených myšlenek by nás přiváděl k šílenství… A to se také bude dít, pokud se včas sami nezastavíme, neřekneme dost a nezačneme něco dělat! Přitom dokázat zpomalit a umět prožít přítomný okamžik je to, kam máme směrovat náš život… Většina se však rozhodla jít úplně jiným směrem… Ani příroda nikam nikdy nespěchá… vše má svůj jasný řád a cyklus ….Proč tedy spěchá pořád člověk a ví vůbec kam???... Až se opravdu rozhodneme pro změnu, tak jednou pochopíme, že nic nemusíme. Nedostatek času se změní v prožívání přítomného okamžiku a najednou půjde všechno co chceme samo a přirozeně.
Mohlo by se zdát, že honba za penězi a hmotnými statky jsou tedy tou brzdou, která nám neumožňuje se dál posunout ve své transformaci. Jenže je to právě ta chybějící SVOBODA, co nám neumožňuje dál tvořit a rozvíjet se tak, jak bychom měli a chtěli. Toto řada lidí podvědomě vnímá a proto ani nemůže dostat práci v systému, který si je chce jen ochočit a oni se tomu podvědomě brání sami. Může to někdy i vypadat, že neví co chtějí, nicméně dříve nebo později zjistí, že chtějí hlavně opravdovou SVOBODU, kde je nikdo nebude řídit, kde každý bude svým vlastním pánem a bude produkovat jen smysluplné věci.
Ale není to žádná svoboda dokud nás ovládá strach, zmítají s námi emoce, necháme se různě manipulovat a nejsme přirozeně ve svém středu a rovnováze. Abychom ke své osobní svobodě opět dospěli, musíme se těch slíbených jistot v systému prostě vzdát. Nic nám nespadne do klína samo. A není ani náhoda, že práci v systému najednou nemáme. Abychom se mohli stát vědomými tvůrci svých životů, musíme něco však obětovat. I když ta oběť jsou v podstatě iluze, kterým jsme uvěřili, a se kterými jsme se ztotožnili.
Jenže opět je to o práci na nás samých. Je to o zbavování se starých naučených vzorců, které musíme přeměnit na nové. Ve starých programech nové věci nefungují. Proto nemohou fungovat metody, které se různě vyučují a mají nám "přičarovat" práci nebo peníze… Jen člověk, který už vlastní prací na sobě se dokázal prokousat ve svém vědomí i realitě do tohoto svobodného stavu, ze kterého již vše vidí z jiné úrovně, může začít tvořit pro sebe i pro druhé v souladu s plánem a nastavením své duše. Nikdo z vnějška nám nedá zaručené návody, jen my sami musíme v sobě znovuobjevit svoji přirozenost a vše umělé a nepřirozené přijmout, vyléčit, rozpustit, spálit, proměnit, prostě odstranit ze svých životů.
Druhým mohou ukazovat směr jen ti, kteří už jsou za tímto mezníkem a sami tak svým příkladem inspirují ostatní svým životem, který v Pravdě žijí. Píši inspirují, ne tahají za nos. Každé pomáhání komukoliv za přítomnosti ega, falešného soucitu a manipulace se nám jednou vrátí, protože budeme tak stále zatahováni do karmického kola. Mnoho lidí je uvězněno právě v takto nastaveném "pomáhání" a stojí stále na místě. Každý může jen pomoci do své úrovně pochopení a ze své vlastní zkušenosti. To neznamená, že na druhé bude platit to samé. Opět je řada pouze na nás, jak moc si necháme zamotat hlavu a pro co se pak rozhodneme. Tady platí více než dvojnásob, že nejvíce nám pomůže ruka na našem vlastním rameni … Já dodávám …. S dlaní na srdci… Dokud nepomůžeme sami sobě tím, že pochopíme souvislosti, nemůžeme pomáhat ostatním.
Přijímáme spoustu zpráv z venkovních zdrojů o tom, co se děje ve světě, ve vesmíru nebo i v jiných světech, jaké a kolik energií k nám právě proudí a odkud, jaké bytosti nám pomáhají a jaké ne, ale opět všemu dáváme větší důležitost než sami sobě. Ano, je v pořádku mít přehled, ale pokud neuskutečníme změnu v sobě a jasně nepocítíme, že jsme již přešli na druhý břeh Nové Země, pořád jsme ještě nezačali na sobě pracovat nebo stojíme na místě a někde se stala chyba. Je čas přehodnotit svoje postoje a zkusit jiný úhel pohledu a směr.
Pokud v sobě stále cítíme vzrůstající tlak a my ho stále potlačujeme, je jisté, že brzy bouchneme a věci se tak dostanou do pohybu samy a to je pak velmi bolestivý proces, který však je jasnou známkou toho, že jsme se konečně posunuli. Roky trvá ta volba otevření očí, než setřeseme ze sebe ten závoj špíny starých programů v mysli, kterým jsme uvěřili a dogmaticky přijali. Naštěstí ten proces se velmi zrychluje a co dříve trvalo roky, dnes můžeme změnit prakticky v okamžiku pochopení a rozhodnutí se pro změnu. Pak jen stačí vytrvat a být bdělý v přítomnosti. Brzy začneme pozorovat změny, které se kolem nás a v nás začnou odehrávat.
Každým dnem budeme pozorovat, jak získáváme zpět svoji znovuobjevenou SVOBODU a jak narůstá naše vnitřní síla.
Náš vnitřní květ růžového poupěte se začne opět rozvíjet a vonět a zaskví se opět ve své čistotě a přirozené kráse.
Naše znovuobjevená moc a síla nám dá křídla a obdaruje nás tou SVOBODOU, kterou jsme doposud nepoznali.
Všem přeji svobodnou mysl ve svobodném světě!
Svobodomyslná Renata
související článek: Narodili jsme se, abychom byli svobodní
Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat.Děkuji.
Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.
Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit:
informaceodjinud@gmail.com
Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama