Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 19.6. - 26.6. 2016

25. června 2016 v 6:00 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
láska teče jako řeka po tváři planety a dotýká se každého obyvatele. Větry změny neustále přinášejí na povrch zvěstování o vlastním vědomí. Všichni lidé procházejí procesem objevování svého původu, svých skutečných schopností a své božskosti. Jejich duše se snaží poznat a dotknout se té jemné Přítomnosti uvnitř sebe. V této době mnoho věcí končí.Jsou ukončovány smlouvy duše a jsou uzavírány nové. U duší stejného naladění dochází k přirozenému propojení a to všechny přitahuje k další fázi jejich plánu duše. Shromažďují se, aby spojily své energie pro vyšší cíl. Nyní zde působí vyšší láska; taková, která manifestuje smysl sjednocování se s novými spojenci.
Když si vzájemně pomáhají všechno propojit, je odhalován vyšší smysl a cesta vpřed se stává jasnější. V hloubi jejich bytosti se rozžehává plamen podobný výbojům blesků, a semínka pravdy vyrůstají a směřují k slunci. Dochází k regeneraci Země a jejich obyvatel. Semínka světla, která byla zaseta, dostávají impuls a začínají klíčit. Po celé planetě proudí konvergence Světla do stále se rozšiřujících soustředných kruhů a do jádra planety. Ti, co slouží jako převodníky proudů kosmických energií, začínají zářit ve svém zářivém jasu.
Mnozí teď planetu opouštějí v souladu s plánem své duše. Když se to děje, jejich světlo za sebou zanechává jemňoučká světelná vlákna, která podpoří a dodají sílu síti života na povrchu planety. Když naposledy vydechnou, ponechají otisk svého vlivu ve svých milovaných a ti jsou obohaceni vzpomínkami, které jim poskytnou podporu. Na druhé straně závoje se zastaví a vzdají díky za úžasnou příležitost, kterou byli požehnáni žitím na Zemi. Považují se za šťastlivce, kterým se dostalo daru zkušenosti, aby jejich duše mohla zrychlit svůj vývoj tím, že se postaví všem výzvám.
Vězte, milovaní, že žádná duše v sobě nedrží roztrpčení, když přejde na druhou stranu.V srdci má hlubokou vděčnost za každou zkušenost, kterou jejich duše získala; za božské kvality, které byly tak těžce zaslouženy. V celém vesmíru neexistuje jiná planeta, která by v tak krátké době umožnila tak zrychlený růst. Ve všech světech, které existují, mezi nezměrným bohatstvím zkušeností, je Země vysoce žádaná planeta kouzel a zázraků. Když jsme v lidském těle, obvykle to neoceňujeme, ani na to nemyslíme, ale je to velmi hluboce oceněno, když duše odchází.
V průběhu života na této planetě se lidé v lidském těle obávají smrti. Když však jejich duše odejde a opustí lidské vozítko, vrátí se jim obrovská svoboda a duše se znovu obeznámí s celistvostí svého vyššího Bytí. Když k tomu dojde, nastane velká radost a veselost. Dochází k setkáním s milovanými, kteří Zemi opustili před nimi, a jejich radost nezná mezí. Spojí se s dušemi, které hrály role jejich domácích mazlíčků a jednoznačně vědí, že život nikdy nekončí, že pouze mění formu. Lehkost jejich nového těla jim přináší neustálé potěšení a oslavování. Je to čas jásání.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama