Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 12.6. - 19.6. 2016

16. června 2016 v 14:20 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
výskyt události ve světě nepolevuje. Vše, co bylo vyneseno do popředí, aby si to lidstvo uvědomilo, je intenzivnější. Každý je tlačen k tomu, aby se spojil s vyšší úrovní pochopení sebe sama i lidí kolem a aby rozlišoval, co je v životě opravdu důležité. Je toho mnoho, co potřebuje být odstraněno, aby se okovy, které každého udržovaly v nižší hustotě, uvolnily a již nebyly funkční. Opravdu začalo Velké probuzení obyvatel Země.

Podívejte se na svého souseda a propojte se s ním. Lidé hledají ve svém životě smysl a jste to možná vy, kdo může posloužit jako katalyzátor, který jim otevře dveře k pochopení, které potřebují, aby se mohli pohnout kupředu. Pracovníci světla planety jsou opět pozvedáváni na vyšší úroveň a může to být pro ně těžké období, protože musí ve svých lidských operačních systémech zpracovat tuto energii zvýšených frekvencí. Vězte, že máte schopnost pozvednout se, abyste se s těmi energiemi vyrovnali v rovnováze a vyváženosti.Musíte propustit veškerá očekávání, jak by věci měly být. Buďte otevřeni novým dobrodružstvím.
Ve skutečnosti jste hostitelem vaší vlastní Božské esence, která přichází výrazněji do vašeho fyzického vozítka, aby se s vámi propojila. Abyste obdrželi víc potenciálu, který máte v sobě, může vám velmi pomoct váš záměr zarovnat se a spojit se touto láskyplnou sílou. Je důležité nalézat humor v situacích, které vás potkají, protože smích vám pomáhá v osvícení a rozšíření uvědomění ve všech aspektech vaší reality. Volby, které máte před sebou, jsou doslova neomezené a je na vás, abyste použili nově nalezenou svobodu, která ve vás dřímala.
Jak se vaše tělo, mysl a duch zarovnávají s vyššími aspekty vaší bytosti, dochází k regeneraci a můžete se posunout vpřed do budoucnosti, které je naplněna potenciálem. Byla vám dána nová příležitost jak se rozšířit a vyjádřit sebe sama způsobem tvořivé manifestace, kdy úspěšně proplouváte mnoha novými dveřmi, které se vám otevírají. Pamatujte, že vy jste vykonavateli, a tak jste to vy, kdo musí sáhnout za současnost tím, že podnikne akce, které jsou každým okamžikem požadovány.
Když máte v sobě vyváženost všech energií, stanete se otevřenými k novým oblastem uvědomění a s větší důvěrou budete procházet svým vývojem a vnitřním směrováním s vírou a rozhodností. Všechny části skládačky se složí a vytvoří nový útek** a osnovu ve zlatých vláknech vašeho života. Když naleznete rovnováhu mezi realitou vnitřního a vnějšího světa, bude se vám manifestovat opravdové kouzlo ducha. Očekávejte neočekávané a vězte, že se vám může stát cosi nového, neočekávaného a vzrušujícího. Těšte se na zázraky ve vašem životě, protože je jich pro vás mnoho přichystáno.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
** Útek je nit, která se provléká v příčném směru osnovou, tvoří s ní (u tkanin) společnou vazbu, stabilizuje polohu osnovních nití a zaplňuje plochu textilie.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama