Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červen 2016

Horoskop na období 13. 6. - 19. 6. 2016

15. června 2016 v 6:00 Doteky Nového Života

Signály

S
Slunce v konjunkci s Venuší již opustilo neharmonické aspekty, a proto se může v plné míře projevit tato konjunkce plná lásky, harmonie, hravosti, tvořivosti, radosti a krásy. Vnímání, že život je radostný a snadný. Tím, že je tato konjunkce v Blížencích, tak dává schopnost sdílení, potřeby komunikovat a seznamovat se. Jde spíše o intelektuální spřízněnost, než o nějaká silné a hluboké vášně. Je to o lehkosti a kráse bytí ve společnosti druhých lidí.
Konjunkce je v harmonii s Uranem, který přináší nové možnosti a především pohyb vpřed. Schopnost se rozhodnout, prosadit, aktivovat a nalézt nové možnosti. Možností je nekonečně mnoho. Život je tak rozmanitý a nelze tvrdit, že jen něco je správné. Přesto bychom měli být bdělí, protože v těch všech možnostech lze snadno zabloudit. Kvadratura Chirona na Slunce a Venuši zviditelňuje, že můžeme uslyšet volání něčeho…. Nenechte se zmást rozmanitostí a různými nabídkami, držte se svého srdce, vnímejte svůj pocit a jděte pouze tam, kam vás srdce táhne. Když děláte vše srdcem, má to důležitost pro vaše vědomí, které to potřebuje prožít, aby se obohatilo.
Ne vždy to přinese jen krásné prožitky, ale i vaše vědomí potřebuje prožít to "nepříjemné." Tak si nevyčítejte, že jste něco udělali špatně. Všechno k něčemu slouží a možná zrovna takový prožitek potřebujete, abyste směřovali svou správnou cestou.
Kdybyste viděli, jak nás vždy obklopují bytosti, které pomáhají, jak je o vše postaráno a vše je pod ochranou, strach nemá šanci. Otázkou je, jestli člověk je dostatečně vnímavý, otevřený a v důvěře, aby to vnímal. Přesto tyto bytosti jsou kolem nás a dělají, co můžou, aby nám pomáhaly. Mluví přes znamení. Něco chcete a ono to nejde, stále se to komplikuje, tím vám jen říkají: "Opusť to, tady tvoje cesta nevede, tady ti hrozí nebezpečí." Když jste otevření a v plné důvěře, že jste pod ochranou, dostáváte jasné signály, co ano a co ne. A když se dostanete do osudové situace, kterou si musíte prožít, jsou vám též nablízku jako podpora.
Merkur vstoupil do znamení Blíženců, do svého znamení, kde je doma. Naše mysl je bystrá, otevřená, schopna se učit a dobře se vyjadřovat. Využijte příznivé podmínky. Přes mysl vám budou přicházet nové myšlenky, inspirace, jste schopni vnímat signály. Do pátku je velmi příznivá doba k občerstvení se optimismem, nadhledem a jednoduchostí. Od pátku začne působit velký tlak přes mysl. Zaktivují se strachy, pesimismus, nedorozumění a přehlcenost mysli. Objevuje se Kosmický kříž 18. - 24. 6. Nyní to půjde přes mysl - myšlenky, komunikaci, smlouvy. Je potřeba nespadnout do nástrah astrálního světa - Matrixu. Objeví se spousta myšlenek a informací, které budou zavádějící a klamné, které se budou snažit dostat lidi do strachu. Nenechte se mentálně manipulovat. Vy sami si udržujte bdělost a optimistickou mysl. Pokud vás budou obtěžovat myšlenky, které nemůžete dostat z hlavy, tak si můžete požádat o pomoc větou, vyslovenou nahlas: "To, co je mé, ať u mě zůstane, to co mi nepatří, ať odejde! Jdu cestou světla a lásky."
Naučte se rozlišovat, ne hodnotit - dobré či zlé. Rozlišování znamená přestat hodnotit, něčemu dávat nebo nedávat hodnotu. Rozlišování je bdělost a schopnost rozhodnout se, čemu říci ano a čemu říci ne, bez vytváření polarity. V té velké škále možností a nekonečnosti stvoření, my lidé se učíme vyznat, vše je stvořeno Jedním. Volba je naše síla. Božská jiskra (vědomí), která sestoupila do hmoty, se přišla skrze prožitek zvědomit - uvědomit se: I tohle jsem Já, Božství. A strach byl vytvořen skrze zapomenutí, odpojení se od Prapodstaty. Právě mysl je nástroj spojit lidskou a božskou přirozenost. Lidskou přirozenost milovat.
Využijte proto tento týden k radosti, užívání si, spontánnosti a lásce. Načerpejte to krásné, uvědomte si, jak bohatý a krásný život je, abyste tím vším byli naplněni a dokázali si tento pocit udržet i v dalším týdnu.
Venuše 18. 6. vstupuje do znamení Raka a začne vytvářet harmonický aspekt s Černou lunou 19. - 23. 6. Síla lásky, soucitu a bezpodmínečnosti jak sobě, tak k druhým. Prožitek lásky rozpustí negativní myšlenky.
Připravujeme se na letní slunovrat, který nastává 21. 6. v 0, 40 hodin. Slunce vstupuje do znamení Raka a vytváří konjunkci s Venuší. Prožitek lásky. Ale o tom více příští týden.
Přeji vám láskyplný a radostný týden. Petra Nel
Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.
Upozornění:
Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová
www.astrologiepetranel.cz

Ve svých rukou máš velkou moc; hleď, abys ji správně využíval ve prospěch celku.

15. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Ve svých rukou máš velkou moc; hleď, abys ji správně využíval ve prospěch celku. Moc může být použita kladně nebo záporně; je prostě jen na tobě, jak ji využiješ. Chceš-li vidět jen ty nejlepší výsledky a užíváš svou moc kladně, mohou nastat ty nejúžasnější události. Je-li síla elektřiny užita pozitivně, může pohánět obrovské stroje, může rozsvítit města, může dokázat nejpodivuhodnější věci. Je-li však užita nesprávným způsobem, její účinky mohou být ničivé. Stejně tak je to i s duchovní mocí, která je dokonce ještě větší. Je zde, čeká na své využití, ale musí být užita správně. Potom z ní může vzejít jen dobro, a ty pak spatříš, jak se zázrak za zázrakem projevuje v pravé dokonalosti. Ty duše, které jsou připraveny užít této moci správně, jsou předurčeny, aby pomohly v této době stvořit nové nebe a novou Zemi.

Obraz: Cesta je zároveň i plodem.

14. června 2016 v 23:50 Obrazy rok 2016

Obraz: Cesta je zároveň i plodem.
Láska je nejdůležitější energií živého organizmu, je nesmírná ...je vesmírným světem v nás.
TZOLKIN 14.6.2016 1 CHUEN kin 131

14. června 2016 v 7:05 Mayský Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip Spolutvůrce
Velký den pro otevření plechovek s barvami, které máte uložené v podvědomí, nechte barvy vzlétnout! Fantazie, inspirace a inovace vládnou tomuto nezkrotnému, nespoutanému, nefiltrovanému dni. Takže nemusíte se držet zpátky, buďte trochu divocí! Postříkejte plátno vašeho života vším a uvidíte, co se stane! Pokud je váš život příliš strukturovaný nebo nevíte, kde začít, začněte tím, že spoustu času věnujete sobě, budete se divit, jak rychle se vaše vrozené schopnosti obnoví. Vše, co potřebujete, je být sami sebou!
TEĎ je nejlepší ČAS přistupovat k životu s humorem.
Vlna OPICE přináší do života lehkost a pomáhá uvolnit od pocitů hříchu a viny.
CHUEN, TO JE TKADLEC, NEBO JINAK NAVIGÁTOR ČASU, MYŠLENEK A NÁPADŮ ZTĚLESŇUJÍCÍ VLÁKNO A SVĚTELNÉ LINIE A JAKO ŠTĚPY VINNÉ JE SPLÉTÁ V PLÁTNO NOVÉ REALITY.
Chcete se dnes rozveselit?
Takže, zahrajme si hru.
Zavřete oči a pomalu počítejte do 100.
Věnujte pozornost každému nádechu a výdechu.
Hotovo?
Teď otevřete oči a všimněte si, jak jste se uvolnili.
Vyhledávejte radost během celého dne.
Pro dnešek konec učení!
1. MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého Já. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO.
Staňte se sami sebou, sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému tělu.
Odkryjte tajemství paradoxu odděleného Já v Jednotě Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu. Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA nebo jinak - na přípravu centra invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku, začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu se Znamením. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Znamením. V Energii Tónu 1 se objevuje počátek nové etapy. Téma Znamení se stane programem realizovaným během dalších 12 dnů Vlny.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo 1 vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Jednička také představuje myšlenku, nápad, který se manifestuje vytvořením. Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost. Co dnes zasejete, to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Trecenium Chuen kin 131-143

14. června 2016 v 7:00 Mayský Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Konečně zábavná Trecena!

Jedenáctému Treceniu vládne CHUEN - hravá Opice. MISTR. UMĚLEC. ŘEMESLNÍK. Nápaditý, zlomyslný, získává moudrost skrze zvědavost. Toto Znamení symbolizuje Opici jako Mistra všech umění, vrozených talentů a moudrosti. Tento den je považován za jeden z nejšťastnějších dnů.
Nadcházejících třináct dnů představuje kouzelné období kreativity, umění, tance, hudby a her!
Každou tvůrčí či magickou sílu je třeba respektovat a ctít, propůjčit jí svůj nejhlubší talent a dovednost a řídit jí jako každou divokou a nezkrotnou sílu přírody. Jakmile ztratíte smysl, proč něco děláte, začnete propadat chaosu.
Tato Trecena pomůže proměnit váš život z plnění světských úkolů moderního života v jeden nekonečně živoucí radostný zážitek. Je známo mnoho takových transformací!
Máte odvahu být tím, kým chcete být?
Je čas vyklouznout z přísné korporátní pózy. Nechte dnes kravatu a sako zavřené ve skříni a buďte sami sebou, nechte vzkvétat vaši kreativitu. Investiční zprostředkovatel Wall Street, který opustil svojí práci, zasvětil svůj život fotografování. Ředitel Personálního oddělení, který proléval krev pro jednu firmu, se stal malířem, kterým chtěl vždycky být. Spisovatel na volné noze založil společnost Krásy a Udržitelného Rozvoje
Umělecká dokonalost byla starověkými Mayi velmi uctívána, o čemž svědčí zbylé nápisy na kulturních památkách jeskyních, stěnách a keramice. Klasičtí Mayští Zákoníci byli malíři, literární umělci a Strážci posvátné tradice. Tito členové Mayských Královských Domů, kteří se specializovali na vědu a znalosti, uznali Opici jako svého Božského Patrona.
Vzhledem k jejímu blízkému vztahu k posvátným znalostem a tvůrčímu umění, bychom neměli být překvapeni, že je kalendářní den OPICE považován za DEN MISTRŮ VŠEHO UMĚNÍ. Je to tvořivá duchovní síla a stejně tak to může být projev přehnaného egoismu uměleckého temperamentu.
Mayové zobrazují Čas jako vlákno ovinuté kolem obřího rákosu vyrůstajícího ze Země. Toto vlákno se vine stejně, jako plyne Čas. Historie je tkána Časem, stejně jako oděv je utkán z vlákna. Tvůrčí záměr, který zahrnuje také aspekty čištění, odevzdávání, uzemňování nás samotných, může kreativitu v této Treceně snadno proměnit v realitu. Nezapomeňte, že egoismus je odvrácená strana tohoto příznivého a šťastného dne.
Využijte tvůrčí a duchovní energii Opice k možnosti utkat něco nového a pozitivního ve vašem osobním časoprostoru.
TEĎ JE NEJLEPŠÍ ČAS ZMĚNIT PŘÍSTUP K ŽIVOTU
DOBRÝ DEN NA POČÁTEK NĚČEHO NOVÉHO V ŽIVOTĚ
REZONANCE S BOŽSKOU ENERGIÍ CHUEN
OSOBNÍ, GLOBÁLNÍ, PLANETÁRNÍ ÚROVEŇ
Dovolte Vlně Chuen svobodně proplout vaším životem. Dny, které se z důvodu nátlaku událostí dostanou do popředí, přijměte vědomě a zeptejte se, jaké informace vám přinášejí, jaké podněty chtějí vyvolat, co by se mělo dostat na povrch. Přistupujte k této oblasti bez hodnocení a zcela bez strachu. Sledujte průběh událostí, ale nic nesuďte.
V každé události se skrývají důležité informace, sloužící vašemu dobru, bez ohledu na to, zda pozorování pro vás bude smutné či veselé. Vlna OPICE nahraje do vašeho života něco velmi cenného. Zejména první tři dny (náležící do pupku TZOLKINU), jsou specifickým nositelem informací. Nejdůležitější je EB 2. Soustředí se zde kvintesence programu polarity lidské materie.
To, že Vlna OPICE až do desátého dne běží uvnitř mystického sloupce TZOLKINU, jí dává zvláštní postavení. Celou váhu nyní nese spodní část centrálního sloupce čili váš centrální sloupec. Zamyslete se, jestli na svých bedrech nezvedáte břemena druhých.
Vlna OPICE přináší do hry lehkost a bezstarostnost. OPICE zkontroluje váš vztah k humoru. Věřte, že Stvořitelovo Dílo nepotřebuje smutné lidi. Stvořiteli lepších zítřků jsou pouze ti, kteří jsou schopni přijmout každé řízení osudu v klidu, často humorným způsobem. Dívejte se na dopad celé Vlny z té klidné stránky, okamžitě zjistíte, proč jste minulých 13 dnů museli sbírat chmurné zkušenosti.
Poslouchejte volání toho, co je v Bytí zábavné, co se skutečně skrývá ve Vlně OPICE. Možná, že berete svůj život až příliš vážně. Uvědomte si, že jste Boží Dítě, které se jako všechny děti chtějí smát a bavit.
Každá modrá Vlna pulsuje energií Transformace. Její velikost posílí DVANÁCTÝ Tón - Tón kulatého stolu - s Pečetí IK - VĚTRU. Tento kin definuje váš aktuální úspěch současného pobytu na Zemi. Užijte si to, že vám Čas dal tolik prostoru k přemýšlení. V tento den vám bude ukázána vaše cesta duchovního vývoje - od čistě zvířecí podoby, až k Božskému člověku.
Charakteristickým znakem této Vlny je rozvoj vysoké citlivosti. Váš soucit ke VŠEMU, CO JE, nyní vejde do rezonance se VŠÍM, CO JE. Vlna CHUEN to učiní důkladně a pokud bude třeba, vrátí vás až ke dni vzniku veškerého Stvoření na Zemi.
Přehled Vlny 14.6 - 26.6.
CHUEN 1
EB 2
BEN 3
IX 4
MEN 5
CIB 6
CABAN 7
ETZNAB 8
CAUAC 9
AHAU 10
IMIX 11
IK 12
AKBAL 13
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

PRAVDA A MATRIX – POJMY, KTERÝMI JSME ZOTROČILI SAMI SEBE

14. června 2016 v 6:00 Vývoj vědomí bytostí
Pozoruji, jak se neustále ztrácíme… na cestě ke svobodě, na návratu do Jednoty… jsme se zacyklili v tom, co je Pravda, Láska, Matrix…
Pravda je pouze relativní pojem, je to iluze, protože nikdy nebudeme všichni věřit tomu samému. Každý máme jiný pohled na život a na svět a v tom je krása celého bytí a kouzlo v tom, že si můžeme sdílet naše zkušenosti a poznání. Žít v pravdě je krásná představa, ale je to jen představa… Pravda zde pouze supluje bezpodmínečnou lásku, která jediná vyzařuje naši skutečnou podstatu…
Pokud žijeme bezpodmínečnou lásku, pak nás spousta okolních názoru nezajímá. Přijímáme to, co je TEĎ, a je nám jedno, jaké to TEĎ vlastně je. Protože ať je černé nebo bílé, malé nebo tlusté, chudé nebo voňavé, je to moment, který je jedinečný a učí nás něco nového o životě a o našem bytí.
Láska v dnešním světě je u mnohých spíše emoční závislost. Hledáme sami sebe v druhých a naše touhy se mění v potřeby, kontroly a postupné odebírání svobody naší milované osoby… Není to láska, ale manipulační podvod s nálepkou láska…
Matrix… systém, ve kterém žijeme a který nás ovládá. Ze kterého se snažíme vymanit, a pořád se nám to nedaří. Vymanit se z něj totiž nikdy nemůžeme - můžeme ho pouze přetvořit - protože MATRIX JSME MY - a zlikvidovat sami sebe je nemožné. Ale změnit se a navrátit do původního stavu rovnováhy, to je cílem, ke kterému všichni směřujeme.
Přestat vše hodnotit a srovnávat, dávat názvy a nálepky na to, co vidíme. Je důležité vědět, že růže se jmenuje růže? Nebo je pro nás podstatnější, že ji můžeme vnímat? Že se můžeme kochat její krásou a vůní? Kdybychom se řídili intuicí, nepotřebujeme názvy. Věděli bychom, co můžeme jíst, co je pro nás jedovaté, jak dlouho máme být na slunci a jak se chránit před spálením. Naše tělo nám vše říká, není nic, co by nám tajilo. Naše tělo se snaží s námi být v souladu. Nepotřebuje se porovnávat s druhými těly. Je propojeno s naší duší, aby bylo možné poznávat sebe samu v hmotném světě. Ale pokud budeme pořád hodnotit, srovnávat a přemýšlet… pak se noříme do vězení. Tím vězením pak nazýváme matrix a za matrix obviňujeme vyšší moc.
Jenže VŠE, co vidíme kolem sebe, jsme si vytvořili my.
V dřívějších dobách jsme věřili tomu, že když se děje něco špatného, může za to magie a tak jsme pálili jednu čarodějnici za druhou… Nebo že za to může odlišná víra, která nás rozděluje, a tak zabíjíme ty, kteří věří něčemu jinému než my… Nyní za to může politika, soused, expřítelkyně, tchýně, nebo nejlepší kamarád, případně někdo, koho nazveme nepřítel… Vždy si najdeme důvod, jak obhájit, proč za náš nespokojený stav nemůžeme sami. Kam až jsme schopni zajít? Až do minulých životů a říct " to je karma, s tím nic nenadělám…" nebo "to je zkouška duše, to si musím protrpět…" nebo za to může ufo, které nás ovládá tím, že vytvořilo náš matrix.
Ale MATRIX jsme my! Je to naše mysl… vše, co vidíme kolem nás, tak vytvořila něčí myšlenka, přání a touha. Stali se z nás otroci našich vlastních tužeb, stali jsme se svým vlastním otrokem a budeme jím, dokud toto nepochopíme. Dokud si neřekneme, že NÁM se to vymklo z rukou a že všechny nebeské bytosti tu jsou, aby nám pomohli to pochopit, zachránit se a nastolit v sobě rovnováhu, která se pak promítne navenek.
Poznáváme, jak přízemní je, pokud dovolíme hmotnému světu, aby nás ovládal. Jak nebezpečné je, pokud žijeme v jedné nebo druhé polaritě. Jak zničující je ignorovat sebe a myslet na druhé ve jménu dobra. Není to matrix mimozemské civilizace. Je to matrix našeho ega, kterému jsme dali moc a pocit vlastní nadřazenosti, která bobtná a roste a ve snaze uvést naše ego do rovnováhy nám ego dává utišující prostředky formou různých andělských karet, aby nás dál mohlo nerušeně ovládat. A my mu věříme… protože je to snazší než si připustit, že ještě jsme pořád v otrockém tažení.
Vše, co čteme o duchovnu, channelingu, magii, světelných bytostech… vše je pravda, vše existuje… ALE naše interpretace a snaha si na tom vydělat a povznést sebe nad ostatní z nás dělá rasu, která těchto informací zneužívá. A je jen málo těch, kteří se snaží ostatním lidem otevřít oči a to nezištně a bez falešné skromnosti. Ale je také málo těch, kteří došli do stavu uvědomění a nezištně toto přijímají.
V mnoha lidech je stále silný pocit nadřazenosti a touha být výjimečný. Pocit, mít poslední slovo, když vám někdo říká svůj pohled na svět - protože je nepřípustné, aby někdo věděl víc nebo líp než oni… Pocit nutit druhé, aby se na svět dívali jejich očima a pocit, že respektovat názor druhých je oddělující, protože se překroutila už i "JEDNOTA".
Vesmír ale na toto pamatuje a lidem, kterým se dostalo poznání probuzení duše se v případě zištnosti toto poznání uzavře. Tyto osoby pak už nemají svůj dar aktivní, ale snaží se ho pohánět vůlí ega. Pokud nejste v rovnováze, pak se vaše vnímání změní v touhu po majetku a uznání a to naši duši neuzdravuje ale uzavírá… A my si pak říkáme, že na nás útočí entity zvenčí, protože jsme nebezpeční pro rozvoj světa, který uvádíme do rovnováhy. Pokud na nás ale něco útočí, je to proto, že jsme sami mimo rovnováhu a nás to má upozornit zamyslet se nad sebou. Místo toho ale ze sebe uděláme svatou oběť…
My ale nejsme obětí katastrof našeho světa, ani našeho života… my jsme tvůrci!!!
A většina z nás si to stále nechce přiznat a utíká před svoji vlastní zodpovědností ke kartářce, psychiatrovi, do hospody… místo toho, aby se zastavili, přestali přemýšlet nad ostatními, ale zamysleli se sami NAD SEBOU a přijali zodpovědnost toho zmatku, který jsme tu vytvořili a který teď zkoušíme nastolit do jeho původní rovnováhy… pomáhá nám k tomu celý svět. A jediné, co se po nás žádá je zodpovědnost. Nikoliv svátost a osvícení ducha. Ale zodpovědnost, kterou převezmeme sami za sebe.
Jsme jako děti, které si myslí, že ví vše nejlíp. Je na čase, abychom vyrostli, dali vše do pořádku a pak si mohli s dětskou lehkostí užívat svět. A nikoliv s dětskou marnivostí ho ničit…
Bezpodmínečná láska je pro mnoho lidí stále jen pojem, utopie, nebo jejich představa o lásce (emoční a plné podmínek). Proto v nás nemůže kvést. Nevíme, jak na to. Ale existuje způsob, jak ji probudit, protože semínko bezpodmínečné lásky je v každém z nás, V KAŽDÉM. A my bychom se měli snažit milovat nejprve sebe. Pak teprve může bezpodmínečná láska dál kvést. Nejdřív si ji musíme dát sami sobě, svému srdci, svému tělu, svému egu, svým myšlenkám… pak teprve svým blízkým, přírodě, světu…
Hraná zbožnost nás nikam neposune, porovnávání se s druhými nás nikam neposune, touha být lepší nás nikam posune… Jediné, co nás posune, je naše láska k sobě samým.
Alena
Pro ty, kteří by se rádi spojili, přidávám adresu: jsemditehvezd@gmail.com nebo aleera.eu
Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv podmiňovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.

Najdi hluboko v sobě skutečnou krásu, ctnost a dobrotu.

14. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Proč by ses měl odsuzovat za zdánlivé nepatřičnosti, omyly, chyby a nedostatky? Proč místo prodlévání u záporů svého života nezměníš tyto slabosti v silné stránky a své chyby a nedostatky v přednosti tím, že umožníš, aby se v tvém životě klady samy projevily? Najdi hluboko v sobě skutečnou krásu, ctnost a dobrotu. Věř, že tam jsou, a najdeš je, budeš-li je hledat. Jestliže odmítáš vidět v sobě samém to nejlepší a j si rozhodnut setrvávat u všech svých záporů, musíš být ochoten nést následky, protože k sobě přivoláváš to, co máš ve svých myšlenkách. Jak myslíš, takový jsi. Mysli jen na ty nejlepší věci, a přivoláš je k sobě. Věz, že můžeš dokázat cokoli, jestliže já jsem s tebou, vedu tě a řídím. Když přijmeš, že já jsem v tobě, jak by tomu mohlo být jinak?

TZOLKIN 13.6.2016 13 OC kin 130

13. června 2016 v 10:41 Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes - Bezpodmínečná Láska, věrnost, vcítění, soucit, emocionální tělo, mezilidské a partnerské vztahy, přátelství, princip loajality, zbavení se minulosti, mimosmyslové vnímání, rovnováha, spirituální síla, Strážce, Průvodce, věrohodnost, svědomitost
Východní medicína se domnívá, že pacient je více méně odpovědný za své zdraví. To znamená mít nejen znalosti, ale i moc rozhodovat, jak nejlépe léčit své tělo, udržovat ho silné a zářivě zdravé dlouho do budoucna. Dnes je dobré využít duchovní energii Oxlahun (13) a naladit se na své tělo, jít rovnou k jádru toho, co vás trápí, nebo vyžaduje pozornost. Vyslechněte si radu svých lékařů nebo zdravotnického personálu, zejména pokud pracuje v holistické Východní medicíně, ale udělejte si vlastní průzkum a konečné rozhodnutí udělejte sami.
Vlna ETZNAB přináší do života nezvratnou pravdu a absolutní jasnost.
TŘINÁCTÝ den informuje, že jedině LÁSKA nám pomůže najít pravou identitu
ve světě rozporů a negace.
OC navazuje na cyklus Akbal a Cimi, cyklus narození, smrti a znovuzrození. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost. Bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své "smečce", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu.
***
Jsem Oc 13. Vítáme vás dnes s velkou vděčností, neboť mnoho z vás integruje do svého života potřebné změny. Jakmile se začne rozšiřovat vaše mysl, otevíráte se neomezeným možnostem. Stále více si uvědomujete svoji vnitřní sílu, i když jste obaleni fyzickým tělem. Není nikdo, kdo by mohl zastavit to, co můžete dělat.
Rádi vám připomínáme, že myšlenkové formy Lásky stále lehce proudí Vesmírem a jsou to povznášející okamžiky na vaší cestě. Mnozí vnímáte různé pocity, aniž byste věděli, odkud přichází. Mohou to být myšlenky z paměťového fondu ostatních lidí, které v tom okamžiku cestují k určitému člověku. Na druhé straně zeměkoule někdo z neznámého důvodu vnímá zvonění v uších, možná se objeví letmá myšlenka na časy, které jste spolu prožili, a v tu chvíli vám zavolá a vy řeknete: "Zrovna jsem na tebe myslel!"
Vy všichni máte dar telepatie a tuto dovednost můžete zdokonalovat. Jak jsou Závoje stále tenčí, mnoho lidí zjišťuje, že se jejich psychické dovednosti rozšiřují. Znáte bezpočet příběhů o lidech, kteří vidí mimozemšťany, duchy, nebo mají pocity déjá vu či jasnou telepatickou komunikaci. Existuje mnoho knih nebo informací, jak tyto dovednosti rozvíjet. Snížení strachů spojených s psychickými dary a schopnost zvýšit Lásku k veškerému životu, je kouzelnou indicií ke schopnosti proniknout do vyšších sfér Lásky, kde je umožněno tyto schopnosti projevovat mnohem intenzivněji a snadněji.
Aby bylo možné zbavit se strachů, musíte jim čelit. Je to stejné, jako když násilník začne ustupovat, jakmile se k němu jeho cíl začne přibližovat. Vaše strachy budou ustupovat a zmenšovat se, když se jim postavíte čelem. Změna chování, které vás udržuje v obavách a strachu, vyžaduje úsilí a odvahu. Je to vaše veřejné prohlášení, že měníte uvnitř sebe něco, co vám už neslouží. Někteří vás budou podporovat, jiní zesměšňovat. Rychle se postavte ze vaši pravdu a stiskněte tlačítko VPŘED.
Vaše Láska se bude exponenciálně zvyšovat s každým uvolněním strachu. Nemůžete být na obou stranách současně. Pokud máte problém s Milovaným člověkem, ke kterému cítíte hněv, nenávist či frustraci, blokujete si tok Lásky. I když určité množství Lásky se může filtrovat, když je vám spolu dobře, její tok je stále nízký v důsledku nízkofrekvenčních emocí, které zaměřujete na tuto osobu.
Je to podobné, jako když pijete brčkem sladké jahodové smoothie. Zpočátku koktejl volně protéká, než začnou malé kousíčky jahod ucpávat brčko. Stále můžete popíjet lahodný drink, ale vyžaduje to více úsilí. Pak uvíznou v brčku vetší kousky a průchod je kompletně blokován. Ačkoliv kousky koktejlu spolknete, jsou sladké a žádoucí, je třeba velké úsilí a pít lahodný nápoj začíná být frustrující. Když je brčko zcela ucpané a přeruší se spojení se sladkým nápojem, jdete a brčko odhodíte. To se stává ve vztazích. Jakmile jeden člověk vybouchne na druhého, nastává frustrace. Napětí nezmizí, dokud budou ucpávat průchod kousky jahod.
Když se brčko opakovaně ucpává, přijde čas, kdy řeknete: "To stačí!", a pijete koktejl bez použití brčka v plném rozsahu. Ve vztazích je to často velmi podobné. Např., když se jeden člověk snaží něčeho dosáhnout a po několika neúspěšných pokusech reaguje z pozice frustrace a nahromaděného hněvu, bičuje druhého různými tresty. V tomto bodu se cítí člověk překvapený, protože někdy neví proč je druhý tak rozrušený.
Na začátku vztahu nosí každý růžové brýle a vše je v pořádku, dokud druhý nejde proti vaší vůli. Jak jdete životem, jsou vaše základy založeny na očekávání, že ostatní vás budou jen zraňovat, že jste neschopní, takže budete čím dál více reagovat na základě těchto kódů přesvědčení.
I když partner nemá vůči vám žádné škodlivé myšlenky, díky scénáři, který jste si kdysi vytvořili, můžete reagovat, jako kdyby jeho úmysly byly záludné. Pak si budete vybírat partnery na základě vašeho vlastního strachu, budete reagovat na něco, co ve vás spustí. Druzí na oplátku budou reagovat nebo spustí nevyřešený životní problém. Takto se vedou války na území škol, ložnic i v zasedacích místnostech. Každý z vás čelí obavám a pocitům méněcennosti a překonává je, takže začněte žít fungující vztahy.
Je nutné, abyste milovali a ctili na prvním místě sami sebe, než dokážete totéž s druhými. Neexistuje žádný jiný způsob, jak někoho milovat, než ze srdce. Mnozí si myslí, že to dělají, dokud objekt jejich citů nezačne odmítat očekávání. Udělejte si každý den čas po malých kouscích najít obavy, strachy, nízkoenergetické kódy a propusťte je. Jedině tak si otevřete dveře ke kódům přesvědčení, které jsou lehčí, na vyšší úrovni, a které vám pomohou přiblížit se k rozhodnutí založeném na bázi Lásky.
13. TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA
TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo z pod vaší kontroly. TŘINÁCTKA může spustit cokoliv, co změní běh vašeho života. Věřte, že se vás dotýká nejčistší Energie Universa a nová sebeidentifikace pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho Esenciálního Já. Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem. TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změn četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!
OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA
POD VAŠÍM VEDENÍM!
V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu 12:60, to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo 13 je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13 jako o čísle osudu.
Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, který umožňuje přeměnu energie, která se může jevit pro člověka velmi zdrcující. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází Přechodu - opuštěním STARÉHO a připojením se k NOVÉMU čili SÍLU TRANSFORMACE.
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13 velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují výjimky, konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána, a pokorně žádali o další.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

LEMURIE

13. června 2016 v 6:00 MATKA ZEMĚ

Spojit se s lemurskými kořeny nám může pomoci pochopit se a přijmout se takového, jaký jste. Přijmout svůj dar, ale i nedostatky, které z něj plynou. Můžeme rozvinout to, s čím jsme se už narodili a něco z toho předat ostatním. Zvědomnit principy, které bytosti v Lemurii rozvinuly, a spojit je se současným životem.
VAŠE LEMURSKÉ KOŘENY
1. Jste emocionálně hluboký člověk.
2. Skutečně vám záleží na ostatních.
3. Víte, že rostliny mají pocity.
4. Zažil jste více než jednu zkušenost, která vám převrátila život naruby.
5. Měl jste v životě takové stavy deprese, že jste přemýšlel o sebevraždě, nebo jsem se o ni dokonce i pokusil.
6. Někdy si přejete, aby vaše bolest zmizela.
7. Necítíte se ve svém těle moc příjemně.
8. Víte, že jste obklopeni spirituálními bytostmi.
9. Jste plachý. Jste raději sám nebo s blízkými přáteli.
10. Víte, že se věci ve vašem životě staly tak, jak se měly stát.
11. Lidě si o vás myslí, že jste příliš naivní, nevinný a bláznivý.
12. Nejste si jistý, že jste ten samý člověk, kterým jste byl, když jste se narodil.
13. Jste silně propojen se svými předky.
14. Komunikujete se zemřelými bytostmi.
15. Telepatická komunikace je vám velmi blízká.
16. Víte, že jste ochraňován božskými bytostmi.
17. Máte schopnost komunikovat se zvířaty.
18. Přátelé a vaše spirituální rodina jsou pro vás velmi důležití.
19. Je vám bližší práce s tělem, spíše než práce s energií.
20. Máte sklon k závislosti.
21. Rád tančíte a zpíváte.
LEMURIE A MINULOST
V období Lemurie žily krásné, mírumilovné, šťastné bytosti s otevřeným srdcem. Bytosti s rozvinutým třetím okem, které jim dávalo možnost plně vnímat i jemnohmotný svět a univerzálně přístupné informace. Ke komunikaci s jinými bytostmi užívali převážně telepatii. Třetí oko bylo jejich primárním smyslem. Pokud se pohybovali, detekovali druhé bytosti ani ne zrakem nebo sluchem, ale třetím okem. Žili ve své esenci.
Tyto bytosti žily v oblasti Austrálie, Nového Zélandu, Havaje a Velikonočních ostrovů. Tato oblast by se dala popsat, že byla tropickým rájem.
Byli velmi spjati se zemí a milovali ji. Vítali slunce při východu a loučili se s ním při západu. Koupali se v energii slunce, což neustále aktivovalo a očišťovalo jejich energetické centra. Milovali oceán a mořské bytosti. Žili v souladu s živlem vody, země, vzduchu a ohně.
Žili v harmonii s druhými a přírodou. Vnímali propojení mezi rostlinami, zvířaty, lidskými a hvězdnými bytostmi. Vnímali své předky a řídili se jejich radami. Žili podle principu všichni jsme jedno a všichni jsme děti země. Byli zaměření na život v komunitě a společnou práci. Pokud viděli, že někdo něco potřebuje, zabezpečili mu to.
Ze začátku tyto bytosti byly bezpohlavní, androgynní. Postupně jejich těla byly hutnější a museli se vybrat mužské nebo ženské energetické tělo, ze kterého postupně vzniklo fyzické tělo. Nicméně život v Lemurii byl méně pohlavně rozdělen.
Byly to jemné, krystalické bytosti, které měly vyrovnaný vztah k duši a ke hmotě. Z této doby pochází vědomí, že všechno, co děláme, je spirituální.
Jedli to, co podporovalo jejich prosvětlené tělo. Věděli, že "já jsem jídlo a jídlo je mnou. Co jím, tím se stávám."
Prožívali harmonický vztah mezi stavem snění, stavem probuzení a hlubokým spánkem.
Formovali skupiny pro určitý záměr v určitou dobu. Jeden z nich se ujal vedení a po dotáhnutí projektu do konce zase odstoupil. Bylo to přirozené setkávání podobně naladěných lidí, pro jeden konkrétní účel, který se po naplnění rozpadl.
Ctili symbol kruhu. Z Lemurie pochází čisté vědomí bezpodmínečné lásky.
Byli schopni absorbovat paprsky slunce, každý ze sedmi paprsků barev. Vnímali měsíční cykly, kdy je atmosféra nabitá pozitivními ionty.
Tyto bytosti si byly vědomy spojení s krystaly země a s hvězdami. Každý kmen měl kolektivní krystal, do kterého ukládali kolektivní moudrost a informace. Byla to jejich energetická knihovna.
Vědomě přijímali hvězdné energie a pomocí krystalů vytvářeli vesmírné sítě, spojující planetu Zemi s hvězdami. Byli spojeni s galaktickými bytostmi a nalaďovali se na galaktické vědomí - na Arkturus, Plejády, Sírius, Andromedu, Orion, souhvězdí Lyry, planetu Venuši apod.
Vnímali fyzické tělo druhé bytosti přes jeho duši. Viděli na sobě navzájem jakékoliv nedostatky na energetickém těle. Léčili očištěním fyzického a éterického těla. K léčení užívali energii, která se generovala skupinovým setkáním za účelem pomoci druhé bytosti srovnat se. Odstranění nerovnováhy ve dvojici probíhalo na základě energetické transformace, generace křišťálového Já a následnému uvolnění nerovnováhy.
Při pozdější rozvinutí nerovnováhy ve společnosti Lemuřanů spoustu z nich zemřelo na onemocnění duše.
LEMURIE A SOUČASNOST
Z období Lemurie může pocházet smutek z oddělení se od své druhé poloviny, kdy jste si museli vybrat se fyzicky inkarnovat do mužského nebo ženského těla a nedokázali si udržet spojení se svým druhým protipólem. Od té doby potřebujeme někoho, kdo nám fyzicky tuto část zastoupí. Což v nás vzbuzuje ke vztahu k druhým lásku i smutek. Pokud půjdeme hluboko do sebe, můžeme pochopit a uvolnit toto prvotní zranění, které jsme od té doby na Zemi zažívali v různých podobách.
V současné době se můžeme s odkazem Lemurie propojit pomocí lemurských krystalů, které byly vytvořeny galaktickými bytostmi a v současné době probouzí spící aspekty DNA. Pomáhají nám se ladit na vibrace lásky, jednoty a rovnosti. Nesou v sobě vědomí, že všichni jsme jedno. Otevírají vědomé telepatie a spojení s multidimenzionálním vesmírem. Obsahují kódy pro léčení, moudrost, vědění. Jsou v nich ukryta semena starodávného vědění a navrácení lemurské moudrosti, která nás vede k rovnováze a porozumění naší planetě, pochopení kolektivní zemské a galaktické historie. Jeden lemurský krystal je spojen se všemi lemurskými krystaly na planetě. Toto energetické spojení vytváří krystalickou síť kolem Země, která spojuje vnitřní a vnější světy.
Lidé, kteří mají v sobě silné lemurské kořeny, nerozumí strukturám a hierarchiím ve společnosti a připadají jim zbytečné. Hledají svou skupinu. Nejlépe se cítí, když ztratí smysl pro individualitu v komunitě, ke které patří. Rádi pracují venku a mohou se druhým jevit, že jsou naivní, protože vidí v druhých jen to dobré.
Bytosti Lemurie našly rovnováhu ve spojení na zdroj a planetu. V současnosti je některým bližší spojení se zemí a elementály - ti se na Zemi více cítí jako doma. Některým je ale bližší spojení s hvězdami a nebesy a tito lidé se mohou často cítit na Zemi sami a odříznutí od okolí. Mohou mít pocit, že je tady hvězdné bytosti vyslaly a nechaly je tu samotné. Těmto lidem pomůže vědomé napojování na hvězdy a uvědomění, jak jsou na Zemi pro hvězdné bytosti důležití. Jak už od malička přes ně posílají na Zem hvězdné kódy a jak jsou tu nositelem hvězdné energie, kterou lidé potřebují.
Hvězdné bytosti nás přimějí, abychom se potkali s partnerem, který je na stejné vibrační úrovni, abychom se ve svých vibracích podpořili a něco zplodili/vytvořili. Jsou s nimi pak v kontaktu při fyzickém milování nebo jiné společné tvorbě.
Po přijetí lemurského vědomí můžeme přijmout, že se můžeme cítit součástí planety Země, i když lidé kolem nás mají jiné vnímání a nejsou si vědomi propojenosti všech věcí.
Lemurské vědomí pomáhá vnést na Zem vědomí bezpodmínečné lásky a popojenosti se vším.
S láskou
Ivana Valová
Body Vaše lemurské kořeny 1 - 21 převzaty z knihy The Lost Lands: A Magickal History of Lemuria, Atlantis & Avalon od Lucy Cavendish
Zdroj: FB Atlantská škola

Jak mocně jsi požehnán!

13. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Tvůj správný postoj ke všemu je velmi důležitý. Nemůžeš duchovně růst a rozvíjet se, jsou-li tvé postoje negativní a vidíš-li v životě jen nesnáze a překážky. Na každé situaci je něco dobrého, něco, za co je třeba děkovat, jen si musíš najít čas to hledat. Není-li ve tvém srdci láska, jsi slepý k tomu nejlepšímu kolem sebe, k dobru v okolních duších a ke skvělému životu, který ti náleží. Jak mocně jsi požehnán! Dokud však nebudeš ochoten tuto skutečnost přijmout, poznat ji a vzdávat za ni díky, budeš bloudit po světě s páskou přes oči a hořekovat nad údělem svého života. Zvaž v duchu své dobré i špatné vlastnosti, a až to uděláš, začni dávat jiným, protože to je nejrychlejší cesta ke změně. Život je takový, jaký ho uděláš. Co ze svého života uděláš?

SRDCE OTEVÍRÁ....

12. června 2016 v 15:38 Vývoj vědomí bytostí
Dnes mi prostřednictvím mého Vesmírného vedení přišla urgentní zráva vytvořit mandalu, která otevírá srdeční čakru. K tomuto účelu se s láskou svolila má oblíbenná fuchsie, která už dlouhé roky mé srdce citelně otevírá pokaždé kdy se k ní přiblížím nebo se na ni podívám. Dále jsou v mandale použity kameny, které pomáhají léčit srdce a otevírat srdeční čakru. Jedná se o růženín, rodonit, rodochrosit a zelený avanturín. V mandale jsou také použity lejzrové a lemurské krystaly a krystaly s dvojitým zakončením. Tyto krystaly usměrňují a zesilují vibraci květin a kamenů. Hematit pomáhá integrovat láskyplné vibrace do fyzické roviny.
Blížíme se k Letnímu Slunovratu a pokud chcete do svého energetického pole a fyzického těla přijmout co nejvíce nových energií, které v tomto období zaplavují planetu, potřebujete svá těla připravit a co nejvíce otevřít svá srdce.
- věnujte se činnostem které vás baví, naplňují a přináší radost do vašeho života
- jezte slunečnou stravu - čerstvé ovoce a zelenina jsou nasyceny světelnými kódy a aktuální vibrací země
- choďte bosí po hlíně či písku, napojte se na elektromagnetické pole země
- vystavujte se slunci, dívejte se do něho a do měsíce, odložet sluneční brýle - nechte prostřednictvím očí vstupovat světlo do vašeho těla
- pijte sluncem prosycenou vodu
- poslouchejte zpěv ptáků
- pobývejte co nejvíce času v přírodě
- koupejte se v přírodních vodních zdrojích - řekách, rybnících a jezerech
- vyřaďte nizkovibrační potraviny - maso, mléčné výrobky, bílý cukr, bílou mouku a co nejvíce tepelně zpracovaných potravin
Blížíme se do dalšího ze zlomových bodů, který bude dalším kvantovým skokem.
Martina Atiriamin Christová
osobní konzultace, intuitivní psychologie a léčba
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu

TZOLKIN 12.6.2016 12 MULUC kin 129

12. června 2016 v 7:00 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, dharma, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, síla očištění, progrese, síla změny pohledu, podvědomí
Na jedné straně harmonie na druhé straně rozepře a nelibozvučnost. Na obou stranách bilance je dnes nerovnováha a nestabilita. Až dnes půjdete po ostří nože Etznab, zamyslete se nad svým životem v minulosti, současnosti a budoucnosti; zkušenosti, které jste získali, lekce které jste se naučili, kde jste teď a jaké sny a cíle máte před sebou. Přijměte zodpovědnost za rozhodnutí, která jste učinili a za věci, které se projevily. Přiznáte si tak svůj karmický dluh. Nechte Muluc vést vás do harmonie, rovnováhy a vnitřního míru, kterého je možné dosáhnout, jen pokud se naučíte jít zlatou střední cestou, která vede výš.
MULUC v yucatanském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a propustit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví, co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC. Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc 12. Děkujeme za váš čas i to, že jste se k nám dnes připojili. Dnes bychom chtěli sdílet několik poznámek ohledně sexuality. Ve sféře lidstva je velký důraz kladen na Lásku. Ale Láska, kterou většina z vás zná, je daleko vzdálená od čisté Lásky Stvořitele. Mezi vámi existují pokusy jak zvýšit svou schopnost milovat prostřednictvím sexuálního aktu. Ale jedná se o nízkoenergetickou formu Lásky. Většina sexuálních aktů je prováděna za účelem prostého potěšení z pocitů, které tento druh vyvolává. Na tom není nic špatného, než zjistíte, že vám to odsává energii, která by mohla být využita lépe.
Existuje mnoho forem tantry, které vám pomohou porozumět energetickému spojení, ke kterému dochází během sexuální souhry. Sex často slouží jako prostředek k ovládání jiného člověka, ať už se jedná o manipulaci uznávanou jako takovou nebo ne. Mnohokrát dochází k sexuálnímu aktu mezi lidmi, kteří se sotva znají. I když můžete získat radost v jednom okamžiku, následky tohoto jednání mohou trvat celý život, často věčnost. Když se dva lidé spojí (to není slovní hříčka), dochází k přenosu energie. Při spojení vzniká dlouhodobě energetická vazba propojení s druhým člověkem. Bylo by moudré požádat své Průvodce nebo ty, kteří dokáží tyto vazby oddělovat.
Když se sperma dostane do ženy, existuje energetický vzorec sperma, který je naočkován do dělohy. Není lehké popsat, co se v tu chvíli děje, ale sperma obsahuje kód vědomého programu "Udělejte si dítě". I když ne každá kapka sperma se dostane do ženy, každá myšlenka ano. Proto, když se sperma dostane na tělo ženy, přijímá tyto myšlenkové formy do svého energetického pole. I když není záměrem ženy během sexuálního aktu otěhotnět, je zde nevyřčená smlouva, která říká "Udělejte si dítě".
Lidé mají schopnost tvořit svými myšlenkami, slovy, činy i emocemi. A také schopnost vytvářet tyto vzorce. Většina z vás přišla do této inkarnace se smlouvou o tom, kolik přivedete na svět dětí. Ačkoliv tyto smlouvy mohou být revidovány, obvykle se to nedělá. Takže každá žena vstoupí do této fyzické inkarnace s předem daným počtem dětí i potratů. Vstup do stavu amnézie znamená zmatek a zapomnění plánů, s kterými se na Zemi inkarnujete. Ve sféře duchovní se domníváte, že si budete vše naplánované pamatovat, často si předem vyznačíte značky pro připomenutí, nicméně emocionální nárazy jako je strach a chtíč stojí často v cestě.
Když sperma vstupuje do ženy, je okamžitě aktivován program "Udělejte si dítě". Často je mnoho dětí narozeno z takového typu náhodného aktu spojení. Dětské domovy jsou plné těchto nechtěných dětí a počet svobodných matek stoupá. Nechtěné děti mají velmi obtížný život. I když to slovy nikdy nevyjádří, tyto nežádoucí myšlenkové formy jsou v jejich energetickém poli obsaženy. Mnoho z nich trpí nevědomě pocity nevyrovnanosti, neklidu a nervozity.
Pokud zjistíte, že jste jedním z těchto dětí, vyhledejte pomoc Průvodců nebo profesionálních odborníků, kteří vám pomohou uvolnit tyto myšlenkové formy z vašeho energetického pole. Už chápete, proč tolik lidí trpí pocity nehodnosti, bezcennosti, hanby, opuštění a viny? Žádáme vás, abyste byli při pohlavním styku více zodpovědní, protože to může být velmi škodlivé pro vaše duchovní, duševní, fyzické i emocionální zdraví. Existuje mnoho potěšení, jak mít orgasmus bez styku s nevhodným partnerem.
Mnoho lidí cítí obrovské pocity viny a studu spojených s jejich sexuálními zážitky. A nemusí to tak být. Budeme rádi, když uvolníte všechny negativní myšlenkové formy a negativní kódy spojené se sexuálními aktivitami. Neděláme žádné rozsudky a ani nejsou na místě, jen vám nabízíme pochopení, co se děje, když tento akt provádíte. Vezměte v úvahu možné následky a jednejte zodpovědně, protože na sebe můžete naložit těžké břemeno a to i na partnera a všechny děti, které mohou být narozené z momentální rozkoše.
12. TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé vaše rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity, kde uvědoměním si svých osobních vzorců, zjistíme, že všechno patří do jednoho velkého CELKU. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.
ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU
V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. DVANÁCT znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu vám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jste byli zapleteni karmickými vazbami - to odhaluje nadhled. Tón DVANÁCT preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den "zúčtování" všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Skvělý den integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

PAVUČINA NAŠICH JISTOT

12. června 2016 v 6:00 Informace odjinud
Je těžké dělat věci jinak, když jediné, co známe, je chovat se právě tak, jak se chováme. Vidíme to jako děti doma, ve škole, v televizi, v divadle, u sousedů, kamarádů… A tak naše mysl, naše podvědomí, sahá stále dokola po vzorcích, kterých se dokola zbavujeme. Ale když nevíme, čím je nahradit, pak je velmi snadné sklouznout zpět do kolotoče toho, co vlastně nechceme.
Proč tomu tak je? Především proto, že se neustále soustředíme na to, co nechceme. Protože to známe, protože to bytostně nechceme, protože se toho bojíme a protože NA TO neustále MYSLÍME!
Náš život je tedy v hlavě, která nás nutí neustále se srovnávat s ostatními. Druzí se nám jeví šťastnější než jsme my, a tak ve snaze uniknout svému soužení, začneme napodobovat druhé. Když to nefunguje, myslíme si, že máme špatný vzor a tak si najdeme další a další… Ale ani to nefunguje, protože stále nejsme sami sebou… a každá role, kterou přebíráme, má již předem určenou svoji derniéru…
Hledáme odpovědi a hledáme je buď venku, v životech druhých a nebo v hlavě, čili ve svém egu. Nechceme si připustit, že vše, co vidíme kolem sebe, je nám pouhou inspirací a nápovědou nikoliv slepým vedením. Je snazší nechat se vést než sám sobě ukazovat směr. Ale pokud víme, co nechceme, můžeme se pohnout. Nesmíme však na tom, co nechceme, lpět.
Mnoho lidí má strach, protože - jak se říká, je lepší vrabec v hrsti… a ten náš vrabec je právě ten starý život, který nás sice tolik ubíjí, ale přesto je to ta jediná jistota, co máme. A touha mít alespoň nějakou jistotu je touha, která nás žene do vlastní záhuby.
Život ale není o jistotách, je o přáních, která se plní, ale také se plnit nemusí. Život je o našem přístupu, který má být klidný jako vodní hladina a tím nám umožňuje brát každý okamžik jako příležitost k tvoření vlastního života. Rozvířené emoce a odhodlání být stále jinými a lepšími a hubenějšími nebo bohatými, to je jen hlava. V srdci je totiž KLID a RADOST. V srdci je i touha, touha po poznání a rozdávání radosti. Jiné touhy jsou egoistické a vedou nás zpět do hlavy a je opravdu velmi těžké rozpoznat, jaké touhy nás ženou kupředu, dokud sami sebe neznáme.
Musíme se nejprve poznat a pak se můžeme změnit, nelze to naopak. Nelze se nutit ke změně a čekat, že pak přijde poznání. To je opět touha ega (být výjimečný, chytřejší, lepší…).
Nejprve je nutné dostat se do srdce. Zjistit, co vše tam máte, vyklidit ho, poznávat sebe, přijmout sebe a připravit sebe na nový způsob života. Pokud nejdřív změníte způsob života, unikne vám smysl vás samotných. Jen nahradíte jeden styl života druhým, ale hlubší smysl nepoznáte. Proto se vám dříve či později vrátí nutkání a pocit, že to má být vlastně celé "jinak". Pokud se nejprve změníte, budete mít pocit, že to funguje, ale je to pocit pouze dočasný. Nepoznaní sebe samých ve vás bude pořád a touha se poznat se bude projevovat stále častěji a viditelněji.
Jak se ale poznat?
VZDEJTE SE SVÝCH JISTOT.
Je velmi těžké a zároveň statečné pustit se vlastních jistot a vykročit do neznáma. Ale tuto odvahu doprovází opora Vesmíru. Vnímáte drobné radosti, znamení a pocit, že nejste sami.
To vše můžete cítit, pokud se budete dívat, skutečně dívat, a to svým vnitřním zrakem. Čím víc ale lpíme na venkovním světě, tím více zamotaní jsme v pavučinách matrixu a svým mrskáním a protesty se vlastně ještě víc zamotáváme - až se přestaneme hýbat, až se vyčerpáme, až jiskra v nás vyhasne, až puls lásky v nás bude tak slabý, že budeme dělat, co se po nás chce a s touhou, že to "zítra" bude lepší.
Pokud nevíte, co přesně chcete, ale víte jen, co nechcete, rozhodněte se. Můžete PUSTIT ten stav, který vás uvrhl do pavučin vaší vlastní mysli a soustředit se jen na své vlastní nitro.
Pokud se pustit nechcete nebo nemůžete, nejste na změnu připraveni. Není to špatné, znamená to, že jen potřebujete více zkušeností, než se rozhodnutí ve vás ukotví a bude vyzařovat z každé vaší buňky. Teprve tehdy budete připraveni na další krok.
POZNEJTE SAMI SEBE
Vymezte si čas jen pro sebe, naučte se pravidelně napojovat na své srdce v tichosti, přírodě, se zavřenýma očima… dokud se tento stav napojení nestane vaši přirozeností. Dokud vás matrix dokáže pohltit byť na jednu jedinou vteřinu, je nutná vaše neustála koncentrace na sebe samu. Je nezbytné soustředit se na každé slovo, myšlenku, čin. Neodsuzovat se, ale chápat, co a proč děláme, jak se chováme, jak se u toho cítíme. Zkuste se věnovat vlastní "sebeanalýze" a vlákna, která vás drží, se budou rozpouštět a srdce vás povede novým a pro vás neznámým směrem, ale zcela bezpečným a láskyplným…
Zeptejte se ale nejdřív sami sebe - "chci opravdu jiný život než jaký mám doposud?" ; "jsem ochotný/á pustit vše, co v životě mám?". Pokud ne, poznávejte a věnujte se dál životu, který vám nabízí vaše myšlenky. Pokud ano, tak víte, že to ANO řeklo vaše srdce a také cítíte, co dál máte udělat J
Není špatná cesta, není špatné rozhodnutí. Je ale důležité, aby to rozhodnutí bylo JEN VAŠE!
V jednotě se nakonec všichni potkáme, a je jedno, jak rychlé či pomalé máte tempo.
S láskou,
Alena
Pro ty, kteří by se rádi spojili, přidávám adresu: jsemditehvezd@gmail.com nebo aleera.eu
Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv podmiňovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.

Krása života je všude kolem tebe.

12. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Krása života je všude kolem tebe. Otevři své oči a pohleď na ni, vstřebávej ji, oceňuj ji, odrážej ji a staň se její součástí. Budeš-li očekávat nádheru, uvidíš ji; když však očekáváš, že uvidíš ošklivost, bude tomu tak. Volba je vždy tvá. Napij se zhluboka z pramenů krásy, a začneš ji odrážet, protože co je v tobě, odráží se navenek. Jsi jako zrcadlo; nemůžeš skrýt, co je v tobě, jakkoliv silně se o to budeš snažit, protože co je v nitru, nelze zadržet. Dříve či později se to samo projeví navenek; nech tedy vše volně plynout a nikdy se nesnaž tento proud zastavit. Povznes své vědomí a budeš schopen vidět krásu ve všem a v každém. Uvidíš všude Můj odraz, protože Já jsem krása, harmonie a dokonalost. Nauč se projevovat tuto krásu a harmonii ve všem, co myslíš, říkáš a děláš.

TZOLKIN 11.6.2016 11 LAMAT kin 128

11. června 2016 v 10:51 Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá (jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, pokora, řád, pořádek, disciplína
V dnešních energiích je obrovská síla, kterou budete muset využít, než vás převálcuje. Jelikož Buluk (11) je neutrální číslo a jeho energie působí na hojnost, růst a sílu Lamat, což může přinést výsledek či efekt, po kterém můžete, ale nemusíte toužit. Je to stejné jako velká přívalová voda nebo povodně: voda může přinést další rok bohatých sklizní nebo způsobit destrukci celé zemi. Díky Bohu má Lamat tendenci být velmi pozitivní, ale jen tak dlouho, dokud jste si toho vědomi a věříte tomu, co žádáte nebo co děláte. Měli byste očekávat dosažení v mnohem větším měřítku nebo úrovni, než je obvyklé.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozený nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jste záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jste Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této Energii, mívají zpravidla šťastný osud, ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
***
Jsem Lamat 11. Děkujeme za spojení u dalšího dialogu, který se týká vašeho Vzestupu. Je nám potěšením, že jsme schopni pomoci vám více pochopit roli, kterou v současné době na Zemi hrajete. Věřte, že uvnitř sebe máte moc rozumět všemu. Máte právo zvolit si našim slovům naslouchat nebo je ignorovat. Neexistuje žádný rozsudek nad tím, co uděláte, protože všechny volby vedou ke Zdroji.
Dnes bychom si chtěli povídat o penězích a vztahu k nim. Někteří lidé se kloní k názoru, že peníze jsou kořenem všeho zla. Někteří jdou dál a tvrdí, že kořenem všeho zla na Zemi je Láska k penězům. Když se budete snažit pochopit základy těchto informací, zjistíte, že oba názory jsou daleko od pravdy. Záměrem Vesmíru je, aby každá duše milovala všechny věci takové, jaké jsou, takže milovat peníze není nic špatného.
Nicméně používat peníze, abyste získali kontrolu nad druhými, není dobrá věc. Trávit mnoho času zaměřením na vydělávání peněz, než péčí o své vlastní potřeby a potřeby nejbližších, může ve vašem životě vytvářet silnou nerovnováhu. Používat peníze pro náklonnost druhého je nejnižší věc a vede jen k bolesti. Existuje mnoho mýtů spojených s penězi, ale rozhodně nejsou kořenem všeho zla.
Ačkoliv existuje mnoho příčin zla, mohli bychom tvrdit, že příčinou všeho zla je strach. Pochopte také, že my nepoužíváme v našich sférách slovo "zlo" a nesoudíme nic a nerozdělujeme na dobré a špatné. Akceptujeme všechny volby a zkušenosti. Volba je zkušenost a každý se neustále rozhoduje, kterou cestu si vybere a to v každém okamžiku své existence. Víme, že se všichni nakonec vrátí ke Zdroji obohaceni mnoha zkušenostmi, které lze sdílet dál s ostatními.
Peníze jsou jen lidský vynález, jejichž cílem je získat kontrolu nad majetkem a aktivy druhých. Ve starověkých civilizacích až do dnešní moderní doby, sloužily věci, které se běžně používaly pro barterový obchod. Mušle se vyměňovaly za koření, kožešiny za jídlo, atd. Peníze v dnešní době v podstatě postrádají hodnotu.
Člověk ve starověku by nevěřícně kroutil hlavou nad bankovkou a zůstal v úžasu nad člověkem, který v nich vidí hodnotu. Dokážete si představit, že zajištění vašeho živobytí závisí na kusu papíru? Nedává to smysl, ale stalo se to běžným standardem. Většina peněz není založena na ničem jiném než na vzduchu a planém slibu, ale každodenní miliony bankovních transakcí jsou na tomto vynálezu založeny. Neexistuje žádné zlo pocházející z peněz a jejich používání je složité, nicméně podléhají hlavnímu pádu v blízké budoucnosti.
Na Zemi je bezpočet zemí, které ztratily hodnotu měny. Co bylo jeden den bohatstvím, druhý den nebylo ani částkou na chleba. Vidíte na jak vratkých základech je měna založena? Proč jsou peníze tedy ve vašem životě tak důležité? Kdo vytváří tato pravidla, a chcete zůstat součástí této reality? Vytvořte skupiny a svojí vlastní měnu. Barter je dobrý způsob, jak začít žít svůj vlastní život.
Každý z vás má jedinečné talenty, začněte je zdokonalovat a sdílet s ostatními. Největší problém dnešní společnosti je, že se nespočet hodin a obrovské množství energie spotřebuje na vydělávání dostatku peněz na zaplacení životních nákladů. Co kdybyste stejné množství času použili na dělání věcí, které máte rádi a pak s nimi obchodovali, nakoupili věci, které potřebujete. Není v tom krása?
To je ten samý způsob, jakým žili a prosperovali domorodí lidé. Své domovy dělali z přírodních produktů, což je možné dělat i dnes. K dispozici je už mnoho informací, jak postavit levně například tzv. "zelené" domy. Domorodí lidé dobře věděli, jak pěstovat vlastní potraviny pro přežití, sbírali byliny, atd. Máte tuto možnost i vy, jakmile budete připraveni odvyknout restauracím a obchodním řetězcům. Co nechcete pěstovat, můžete za něco vyměnit se sousedem, který se tomu věnuje rád.
Je hodně věcí, které můžete udělat pro zlepšení svého života a uvolnit čas i energii na věci, které preferujete. Rozhlédněte se ve svém domě, podívejte se na všechny nepřečtené knížky, oblečení, které jste nenosili. To jsou věci, kvůli kterým jste strávili mnoho času na získání peněz na jejich nákup. Věnujte pozornost vašim výdajům a návykům a odstraňte z vašeho života všechno, co vás odvádí od možnosti přiblížit se životu, který si přejete žít.
Jste to vy, kdo rozhodne o tom, jak budete trávit čas a kam směřovat energii. Jste to vy, kdo rozhodne o tom, jakým způsobem budete hromadit peníze nebo získávat věci, které si přejete. Účelem není posuzovat, jak věci děláte, ale pomoci vám uvědomit si, jak získat životní rovnováhu, klid, radost. Nechceme soudit žádné vaše volby, prostě si přejeme pomoci vám při získávání větší rovnováhy a radosti ve vašem každodenním životě. Nabízíme vám naše služby zdarma, v naší sféře jsou peníze k ničemu, nemusíme vyměňovat nic za peníze. To, co směňujeme, je naše služba dávat svobodně a s Láskou.
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA, to je proces rozpouštění, proces, který vymývá všechny staré vrstvy až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit. Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu.
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ
Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Nechte uvolnit všechno, co potřebuje být uvolněno.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Plejáďané - Váš vztah se štěstím a radostí

11. června 2016 v 6:00 Aktuální Informační chaneling
Přijala Natalie Glasson 13.5. 2016
Posíláme vám světelnou vibraci štěstí a radosti, která nás všechny spojuje dohromady. Je to esence naší Plejádské civilizace. Jsme hluboce poctěni, že s vámi můžeme komunikovat a sdílet s vámi své vědomí, abychom podpořili vaše plné bytí v probouzení se do pravdy, kterou jste: aspekt Stvořitele. Přicházíme k vám tím, že vyzařujeme naši vibraci štěstí a radosti do vašeho bytí, protože toto jsou Stvořitelovy kvality, které chceme ve vás zesílit. Představujeme se jako zářivé majáky štěstí a radosti, takže si můžete uvědomit, že pouzezrcadlíme pravdu, která je ve vás vždy přítomná.
Ať už se soustředíte na svou duchovní cestu nebo ne, jako duše na Zemi máte božské právo prožívat štěstí a radost a také ostatní podobné kvality Stvořitele. Štěstí a radost jsou aspekty a energie Stvořitele, mají mocné léčivé kvality, mohou zažehnout neobyčejné vědění a moudrost a také vám dále pomáhat pochopit vaši jednotu se Stvořitelem.Štěstí a radost jsou energetické frekvence, které existují ve vaší duši, můžete je zaktivovat a vysílat a také je můžete povolat, aby na vás proudily od Stvořitele.
Toho dosáhnete, když jednoduše nahlas prohlásíte: "Aktivuji a vyzařuji ze své duše energetickou vibraci a frekvenci štěstí a radosti, aby prostoupila celé mé bytí a realitu."
Představte si, že se z vašeho srdce a z vaší duše manifestuje vnitřní záře; je to energie štěstí a radosti, která se vám odhaluje. Prociťte posvátnou a zvláštní vibraci vytvořenou z vašeho bytí a mocně se rozšiřující.
Případně můžete použít afirmaci: "Aktivuji a přijímám tuto energetickou vibraci a frekvenci štěstí a radosti od Stvořitele a vyzývám tuto posvátnou energii, aby prostoupila celé mé bytí a realitu."
Představte si ten nejkrásnější proud světla proudící přes vás i skrze vás ze Stvořitelova vesmíru. Dovolte si otevřít své srdce a přijímat, jakoby vaše srdeční čakra byla zlatou studnou pojímající všechny vibrace štěstí a lásky a potom rozvádí tuto energii do celého vašeho bytí.
Obě cvičení jsou vhodná a probudí různé formy rozpomenutí a přijetí ve vašem bytí. Procítění vibrace štěstí a radosti pulzující jako zvuková frekvence z vašeho srdce a duše, vám poskytuje potvrzení, že štěstí a radost žijí ve vás a vy nepotřebujete nic jiného, než myšlenku, abyste je prožili. To přináší pocity spokojenosti a schopnost vyživit sebe sama a poskytnout si vše, co žádáte. Přijmout od Stvořitele vibrace štěstí a radosti znamená uvědomit si, že Stvořitel si skutečně přeje, abyste byli šťastní a radostní a nepřetržitě vás podporuje, povzbuzuje a sdílí s vámi posvátné dary. Oba aspekty rozpomenutí, když jsou ve vašem bytí aktivovány a zmocněny, napomohou vašemu vzestupu, sebeuvědomění a zhmotnění vašich snů.
My, Plejáďané, bychom si přáli, abyste meditovali nad štěstím a radostí. Mají pro vás štěstí i radost stejný význam nebo obsahují lehce odlišné kvality stejného zdroje? Co pro vás štěstí a radost znamenají na fyzické úrovni?Co znamenají štěstí a radost na emocionální úrovni? Co pro vás štěstí a radost znamenají na duchovní úrovni a při vzestupu? Jaké procento štěstí a radosti rozpoznáváte ve svém bytí? A konečně věříte, že si zasloužíte nepřetržité štěstí a radost ve svém každodenním životě? Tyto otázky vás podpoří v porozumění vašemu vztahu ke štěstí a radosti a také v tom, jak přijímáte tyto Stvořitelovy vibrace ve svém bytí. Vztah se štěstím a radostí skutečně máte a když je prozkoumáte a pochopíte, zjistíte, že váš vztah se štěstím a radostí vlastně odráží váš vztah se Stvořitelem. Čím více jste ochotni si dovolit prožívat štěstí a radost ne pod vlivem vaší vnější reality, ale z mocné vibrace ve vašem bytí, tím více si budete uvědomovat svůj věčný svazek se Stvořitelem.
My, Plejáďané, bychom vás také rádi podpořili, abyste si uvědomili bolest a odpor, které možná máte ve své srdeční čakře nebo v emocionálním těle kvůli zkušenostem nedostatku štěstí a radosti ve svém životě nebo pocit, že jsou vám štěstí a radost odepírány. Stačí jedna zkušenost ve vaší realitě, aby se projevil odpor ke štěstí a radosti, který lze také rozpoznat jako odpor ke Stvořiteli. Nejprve bychom rádi, abyste pozorovali své myšlenky, způsob, jakým mluvíte se sebou a o sobě s druhými. Zdůrazňujete nedostatek štěstí a radosti myšlenkami, které posuzují, stěžují si, vyjadřují frustraci? Popřípadě zdůrazňujete přítomnost štěstí a radosti ve svém životě vyjadřováním, činy a prožitky sebelásky, sebepřijetí a soucitu? Myšlenky, které produkujeme, naznačují váš vztah se štěstím a radostí a tím se Stvořitelem. Pozorováním můžete rozpoznat a uvědomit si přesvědčení působící odpor, který vytváříte vůči Stvořiteli a jak si ve své realitě vytváříte nezbytné výzvy. Když se zrodí uvědomění, nepotřebné zvyky se snadno rozpustí.
Možná budete chtít strávit nějaký čas v kontaktu se svou srdeční čakrou, ukotvovat pozornost své mysli a třetího oka do své srdeční čakry s úmyslem rozpoznat zde přítomnou bolest a odpor. Když se propojujete se svou srdeční čakrou, chápete odpor a bolest, které se týkají štěstí a radosti a které se drží ve vašem emocionálním těle a vašich smyslech. Vaše srdeční čakra vám také ukazuje vaše klíčové energie, které v sobě má, ať už jsou bolestné či krásné a které mocně ovlivňují váš vzestup. Je to proto, že vaše srdeční čakra chápe určení vaší duše a proto uchovává jisté energie s vědomím, že jejich prozkoumání způsobí ve vašem bytí mocnou transformaci. Vyzvěte svou srdeční čakru, aby vám zvědomila energie, které mají vibraci odporu a bolesti a týkají se vašich zkušeností a přijímání štěstí a radosti. Možná zažijete, jak ve vašem vědomí vyvstanou kapsy či bubliny energie. Bude-li třeba léčení, prosíme, zavolejte nás, Plejáďany, abychom vyzářili své mocné vibrace štěstí a radosti do vaší srdeční čakry a všech souvisejících energií a rozptýlili a uvolnili bloky.
Mnoho lidí možná řekne, že oni Stvořiteli neodporují a přesto se zdá, že nemohou dojít ve své realitě naplnění. Mohou také říci, že nedokáží prožívat štěstí a radost, dokud neprožijí naplnění. Toto je iluze, která vám obrovsky brání v mnoha ohledech. Vaše štěstí a radost přicházejí z vašeho nitra, stejně jako pocity naplnění.Každá duše má aspekt odporu vůči Stvořiteli, to je součástí života na Zemi. Právě projitím skrze odpor ke Stvořiteli si, znovu rozpomenete na sebe jako na vše čím je Stvořitel.
Prosíme, odevzdejte všechnu pozemskou bolest nám, Plejáďanům, protože jsme tu připraveni přinést vám léčení a transformaci ve vašem bytí. Tento krok je krásným zážitkem a slouží jako proces odevzdání se poté, co sami sebe prozkoumáte. Osvobozuje vás a nám umožňuje vás podporovat našimi mocnými léčivými vibracemi.
Když si dovolíte vibrovat v harmonii se štěstím a radostí své duše i Stvořitele, pak vstoupíte do božského stavu bytí a budete se koupat ve své božské vnitřní pravdě. Vy třímáte klíč k dalšímu sjednocování vašeho uvědomění si Stvořitele ve svém fyzickém bytí a také (klíč) k přirozené a automatické tvorbě všeho, co si přejete prožívat ve své realitě. Vše se pro vás stává přístupným. Nejdůležitější je, že nastává skutečné a cenné uvědomění, že štěstí a radost je možné prožívat věčně. Stáváte se sebejistými ve svém spolutvoření se Stvořitelem; je faktem, že neexistují žádná omezení, jenom ta, která si zvolíte vytvořit a že život na Zemi nemá být těžký, máte si ho užívat.Dovolte si užívat si svou realitu, prolomit pravidla a omezení vědomí lidstva a prozkoumejte své věčné propojení se Stvořitelem prostým rozpoznáním mocné vibrace a transformační frekvence Stvořitelových kvalit - štěstí a radosti.
Možná budete chtít vyzvat nás, Plejáďany, abychom každodenně energeticky naplňovali vaše bytí našimi posvátnými vibracemi štěstí a radosti a podpořili jejich probuzení ve vašem bytí.
Přejeme vám život ve štěstí a radosti.
Plejáďané
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Můžeš vstoupit do onoho vnitřního míru a klidu a najít Mě.

11. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Jen v klidu se vše objasní. Jen v klidu dosáhneš míru a najdeš Mě. Já jsem stále zde, ale ty jsi slepý k této zázračné skutečnosti, pokud se neumíš ztišit a hledat Mě v tichu, což můžeš udělat kdykoliv. Čím častěji to budeš provádět, tím přirozenější se ti to stane. Nemusíš utíkat do samoty, abys Mě nalezl. Budeš Mě moci najít vždy a ve všem, co děláš. Nezáleží na tom, jaký je všude kolem tebe chaos a zmatek nebo jak je venku hlučno. Můžeš vstoupit do onoho vnitřního míru a klidu a najít Mě. Jakmile Mě najdeš, světlo pravdy osvětlí každou situaci, protože kde jsem Já, tam není temnota, tam nejsou žádné problémy. Tam je jen mír.

TZOLKIN 10.6.2016 10 MANIK kin 127

10. června 2016 v 9:03 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Zdroj autority a respektu, který využíváte ve svém okruhu vlivu, není určen pro naplnění ega, ale pro zlepšení všech kolem vás, bez ohledu na to, co si o vás myslí. Nemusí sdílet hloubku nebo šířku vašich vizí nebo vhledů a mohou je v první chvíli odmítat. Není důležité, jestli je vaše rodina či váš okruh přátel malý nebo nemá žádný zjevný vliv na společnost. Vzpomeňte si na sílu jednoho člověka, který dokáže šířit masivní množství energie. Když otevřete oči jedinému - dokážete osvobodit celé generace.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je: chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik 10. Vítejte v tento velkolepý a požehnaný den naplněný Láskou a Světlem celého Vesmíru. I když v této době může být váš život nebo životní podmínky poněkud mrzuté, věřte, že vše je v nejlepším pořádku a v souladu s rozvíjejícím se plánem Vzestupu. Bez ohledu na to, jak se věci v této současné úrovni vyvíjejí, věřte, že jsou cesty v této sféře i mimo ni, které jsou na každém kroku dlážděné zlatými příležitostmi. Dívejte se na sebe jako na Dítě Boží. Víte, že jste součástí Boha, ne jen semínko, ale přesněji holografická část. V každém z vás je kompletní Stvořitel, i když s nízkými vibracemi, jakmile se rozhodnete zažít tuto nízkou hustotu.
To, o co bychom se s vámi chtěli dnes podělit, je velmi obtížné popsat lidským jazykem. Jak je možné, že máte stále duchovní tělo a jste tak daleko od čistého Zdroje? Pokusíme se co nejvíce, abyste tomu porozuměli. Jak každý z vás opustil Zdroj a přestěhoval se do jiné úrovně, tento kompletní Zdroj ve vás zůstal. Je to podobné jako automobil. Má motor, který pohání kola, prostor pro řidiče, který řídí auto, aby se dostal z místa na místo. I když existují auta různých tvarů a velikostí, všechna provádí stejné funkce.
I když vibrujete na jiné úrovni, než základní Zdroj, máte ty samé schopnosti zažívat VŠE, CO JE. Čím dál cestujete od Zdroje, který je čistá Láska, tím se vaše frekvence snižuje. Původní Zdroj je čistá energie. Jakmile se vzdalujete od Zdroje a vyberete si fyzické tělo, jste na hustější úrovni. Nicméně není nutné být na těchto nižších frekvencích dál. Existují myriády duší, které obývají tělo s nižší hustotou, ale vzhledem k jejich užší spolupráci s čistou Láskou Zdroje, vibrují na mnohem vyšší frekvenci. Stejně tak existuje mnoho těch, kteří chodí po Zemi a obývají těla s nízkou hustotou, ale jejich vibrační úroveň je vysoký stupeň Lásky.
Ať už si to dovedete představit nebo ne, žijete buď kdesi ve Vesmíru, nebo mimo něj. Každá duše, která opustila Zdroj, má schopnost vytvořit to, co si přeje zažít. Může to být krátkodobá zkušenost, zatímco jiní si mohou přát zažívat zkušenosti delší dobu. Musíte pochopit, že ne všechna místa mají lineární čas, ve skutečnosti je jich velmi málo. Když se duše rozhodne něco zažít, může tvořit na dvou úrovních - individuální nebo skupinové. Mnoho zkušeností je jednoduchých, takže je může vytvořit jedna duše. Většinou jde však o větší scénář. Mnozí chtějí vytvářet velké věci jako Vesmíry či Galaxie. Po vytvoření se duše, která si přeje něco zažít, může jednoduše připojit ke skupině, která již existuje.
Pokud existuje skupina duší, která chce mít konkrétní zkušenosti, spojí se a dohromady vytvoří formu, která vznikne. To je také to, jak fyzicky vznikla planeta Země. Každá Galaxie a Vesmír mají svůj vlastní soubor pravidel a parametrů. Jejich cílem je umožnit to všem, kteří chtějí zažít tuto zkušenost. Ne všechna tato místa jsou hmotná. Většina z nich má otevřený "nábor", který umožňuje jakékoliv duši vstoupit. Některá místa jsou uzavřena, takže jen ti, kteří je vytvořili, mohou zažít tento projev. Opět platí, že cokoliv si dokážete představit, existuje, nebo může existovat.
Je zde mnoho těch, kteří vnímají, že nepochází ze Země. Mnoho z nich si velmi dobře vzpomíná na život na svých původních planetách, ale na Zemi jsou z určitého důvodu. Často i jako průzkumníci, kteří chtěli zažít nové zkušenosti. Smrt jako taková neexistuje, všechny cesty vedou zpátky ke Zdroji. V každém okamžiku si duše může vybrat znovu se spojit s čistou Láskou.
Omezení je často základní touhou duše, ale dál se schopností rezonovat s čistou Láskou. Existuje mnoho dimenzí, kde je možné bydlet, i když je zde vibrace Lásky velmi vysoká. To je možné pro ty, kteří chtějí zažívat jen čisté vibrace Lásky a nechtějí se inkarnovat do lidského těla jako člověk. To je jeden ze zákonů Vesmíru, který to umožňuje. I když někteří mohou snížit své vibrace a jsou viditelní lidskému oku, je to možné jen na krátký čas, neboť ke zpomalení vysoce nabitého energetického pole je třeba obrovské množství energie. Pochopte, že souzení činů druhých je jen a jen lidská vlastnost. Když byla tato Galaxie navržena, mnoho duší chtělo zažít nejrůznější emoce, které byly co nejdál od čisté Lásky Zdroje. Země, stejně jako mnoho jiných planet uvnitř i vně Galaxie, byla vytvořena se specifickými parametry, které dovolují různé zážitky.
Aby to bylo možné zažít, je k tomu nutná neláska a dočasná amnézie. Když jste opustili oblast Ducha a inkarnovali se na Zemi, vaše vzpomínky na Zdroj a vyšší dimenze byly vymazány. Toho bylo dosaženo díky výměně kódů v rámci vaší tělesné struktury a to především na úrovni DNA. Jak se Čas na Zemi chýlí ke konci, procházíte mnoha změnami. Země nikdy nebyla určena k zániku. Ve skutečnosti jeden ze Zákonů dovoloval zažít všemožné zkušenosti, pokud tato planeta nebude zničena, ani okolní planety, ani galaxie, včetně celé populace živých bytostí na povrchu i říše pod povrchem. Takže teď víte, co by se mohlo stát. Mnozí jste přišli z planet, které byly zničeny. Proto, když Země byla vytvořena, bylo rozhodnuto zasáhnout mimo svobodnou vůli člověka, pokud by byly podniknuty kroky, které by vedly ke zničení Země. Jaderná válka je jeden z případů, kdy bychom museli zasahovat.
Země je živý, dýchající, vědomý organizmus a skupina vědomých Bytostí souhlasila, že to pro ně bude skvělý zážitek. Země, jak ji znáte dnes, je jednou z nejhustějších planet v celém Stvoření. Vzhledem k tomu, že je určena k obnově, byla vytvořena zvláštní Časová osa. Bylo známo, že stav amnézie a zapomnění Lásky může jít do takového extrému, že by bylo těžké, ne-li nemožné získat zpět všechny fragmenty Stvořitele vibrující na úrovni dostatečně vysoké a vrátit se do stavu čisté Lásky. Vyšší Radou bylo určeno, že za žádných okolností toto místo nabude navrženo tak, aby se ztratil jeden jediný fragment Zdroje - jediná duše.
Tato sféra má tedy Časovou osu, ve které neláska nebo temnota už nemohou být svrchovanými pány. Na rozdíl od této víry je Matka Země na cestě Vzestupu i se svoji lidskou skupinou. Smlouva vypršela a ona se rozhodla vrátit se zpět k čisté Lásce a i vědci dokázali, že její tep skutečně roste. Protože většina obyvatel nedrží krok se zvyšováním frekvencí, přijde čas, kdy se frekvence stanou nevyrovnané, takže nebude možná komunikace na úrovni tohoto pásma. V tento čas duše rezonující na nižších úrovních zmizí ze Země. Ony to už i tak dělají a to rekordní rychlostí.
Mnozí z vás vnímáte rychlost a ztrácíte zájem o světské věci, které udržujete roky. Nastává obnova a návrat k Pravdě a začínáte si uvědomovat, že mnoho věcí ztrácí význam a nalézáte své skutečné kódy přesvědčení srdce. Lži vládních úředníků a skrývání pravdy jsou v plné pozornosti veřejnosti, což způsobuje jen hněv a strach, takže se tito lidé jen vzdalují od čisté Lásky. Je nezbytně nutné stále se přesunovat do vyšších frekvencí Lásky. To vám umožní lehčí Přechod. Dokonce, i když tomuto příběhu nevěříte, uděláte dobře, když se stanete "milujícím a laskavějším člověkem", nebo s námi nesouhlasíte? Těm, kteří jsou připraveni přemístit se do Lásky, jsou k dispozici tyto každodenní Zprávy.
Máte v sobě sílu vytvořit jakoukoliv realitu, kterou si jen přejete. Přesto musíte udělat volbu, jestli chcete pokročit v Lásce nebo zůstat v hustotě strachu. Nabízíme vám návrhy, jak toho dosáhnout. Vyberte si, co cítíte, že je pro vás to pravé. Aby bylo možné více zažívat Lásku, musíte uvolnit strach.
Loučíme se a necháváme vás přemýšlet nad těmito slovy. Věřte, že jsme vždy nablízku připraveni vám pomoci, když nás požádáte. Je naší radostí pomáhat vám. Mnozí z nás jsme byli na vašem místě jako člověk a známe problémy, kterým čelíte, takže nám přináší obrovskou radost pomoci vám zmírnit vaše břemena.
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
TÓN 10 VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

SVOBODA ZAČÍNÁ VE VAŠÍ MYSLI

10. června 2016 v 6:00 Informace odjinud
Zamyslela jsem se dnes nad tím, proč je spousta lidí bez práce a tím pádem i v propasti finančního osobního krachu. Není to o tom, že by lidé nechtěli pracovat nebo byli jinak líní. Je to proto, že jsme přestali poslouchat sami sebe a neřídíme se tím co sami cítíme. Neplníme tedy poslání a úkol své duše. Úplně jsme se odpojili od svého Zdroje, který je naší jedinou a správnou výživou a nyní sklízíme zákonitě shnilé ovoce. Ano, můžeme si myslet, že za to mohou třeba politici, naši zaměstnavatelé, apod., ale to je pořád jen důsledek plánovaného ochočení a zničení lidstva vyššími elitami, který jsme jim sami umožnili. Každý k takovému poznání musí dříve nebo později dojít. Sami a dobrovolně jsme jiným předali svoji osobní sílu a moc, protože nám byly slíbeny jistoty, které se později ukázaly jako okovy ve vězení zvaném život.
My jsme však ti, kteří se těchto "jistot" drží jak klíšťata. I když tím vysáváme krev sami sobě. Klademe si nesmyslné a egoistické cíle, plánujeme si minutu po minutě… opět vše v rozporu s naší přirozeností. Sebemrskačsky se chováme sami k sobě a pořád nejsme spokojeni. Chceme víc a víc… a jediná naše nejčastější věta je "nemám čas", " musím" a "nejde"…. Bojíme se na chvíli zastavit, protože bychom nezvládli být 5 minut o samotě a tok zrychlených myšlenek by nás přiváděl k šílenství… A to se také bude dít, pokud se včas sami nezastavíme, neřekneme dost a nezačneme něco dělat! Přitom dokázat zpomalit a umět prožít přítomný okamžik je to, kam máme směrovat náš život… Většina se však rozhodla jít úplně jiným směrem… Ani příroda nikam nikdy nespěchá… vše má svůj jasný řád a cyklus ….Proč tedy spěchá pořád člověk a ví vůbec kam???... Až se opravdu rozhodneme pro změnu, tak jednou pochopíme, že nic nemusíme. Nedostatek času se změní v prožívání přítomného okamžiku a najednou půjde všechno co chceme samo a přirozeně.
Mohlo by se zdát, že honba za penězi a hmotnými statky jsou tedy tou brzdou, která nám neumožňuje se dál posunout ve své transformaci. Jenže je to právě ta chybějící SVOBODA, co nám neumožňuje dál tvořit a rozvíjet se tak, jak bychom měli a chtěli. Toto řada lidí podvědomě vnímá a proto ani nemůže dostat práci v systému, který si je chce jen ochočit a oni se tomu podvědomě brání sami. Může to někdy i vypadat, že neví co chtějí, nicméně dříve nebo později zjistí, že chtějí hlavně opravdovou SVOBODU, kde je nikdo nebude řídit, kde každý bude svým vlastním pánem a bude produkovat jen smysluplné věci.
Ale není to žádná svoboda dokud nás ovládá strach, zmítají s námi emoce, necháme se různě manipulovat a nejsme přirozeně ve svém středu a rovnováze. Abychom ke své osobní svobodě opět dospěli, musíme se těch slíbených jistot v systému prostě vzdát. Nic nám nespadne do klína samo. A není ani náhoda, že práci v systému najednou nemáme. Abychom se mohli stát vědomými tvůrci svých životů, musíme něco však obětovat. I když ta oběť jsou v podstatě iluze, kterým jsme uvěřili, a se kterými jsme se ztotožnili.
Jenže opět je to o práci na nás samých. Je to o zbavování se starých naučených vzorců, které musíme přeměnit na nové. Ve starých programech nové věci nefungují. Proto nemohou fungovat metody, které se různě vyučují a mají nám "přičarovat" práci nebo peníze… Jen člověk, který už vlastní prací na sobě se dokázal prokousat ve svém vědomí i realitě do tohoto svobodného stavu, ze kterého již vše vidí z jiné úrovně, může začít tvořit pro sebe i pro druhé v souladu s plánem a nastavením své duše. Nikdo z vnějška nám nedá zaručené návody, jen my sami musíme v sobě znovuobjevit svoji přirozenost a vše umělé a nepřirozené přijmout, vyléčit, rozpustit, spálit, proměnit, prostě odstranit ze svých životů.
Druhým mohou ukazovat směr jen ti, kteří už jsou za tímto mezníkem a sami tak svým příkladem inspirují ostatní svým životem, který v Pravdě žijí. Píši inspirují, ne tahají za nos. Každé pomáhání komukoliv za přítomnosti ega, falešného soucitu a manipulace se nám jednou vrátí, protože budeme tak stále zatahováni do karmického kola. Mnoho lidí je uvězněno právě v takto nastaveném "pomáhání" a stojí stále na místě. Každý může jen pomoci do své úrovně pochopení a ze své vlastní zkušenosti. To neznamená, že na druhé bude platit to samé. Opět je řada pouze na nás, jak moc si necháme zamotat hlavu a pro co se pak rozhodneme. Tady platí více než dvojnásob, že nejvíce nám pomůže ruka na našem vlastním rameni … Já dodávám …. S dlaní na srdci… Dokud nepomůžeme sami sobě tím, že pochopíme souvislosti, nemůžeme pomáhat ostatním.
Přijímáme spoustu zpráv z venkovních zdrojů o tom, co se děje ve světě, ve vesmíru nebo i v jiných světech, jaké a kolik energií k nám právě proudí a odkud, jaké bytosti nám pomáhají a jaké ne, ale opět všemu dáváme větší důležitost než sami sobě. Ano, je v pořádku mít přehled, ale pokud neuskutečníme změnu v sobě a jasně nepocítíme, že jsme již přešli na druhý břeh Nové Země, pořád jsme ještě nezačali na sobě pracovat nebo stojíme na místě a někde se stala chyba. Je čas přehodnotit svoje postoje a zkusit jiný úhel pohledu a směr.
Pokud v sobě stále cítíme vzrůstající tlak a my ho stále potlačujeme, je jisté, že brzy bouchneme a věci se tak dostanou do pohybu samy a to je pak velmi bolestivý proces, který však je jasnou známkou toho, že jsme se konečně posunuli. Roky trvá ta volba otevření očí, než setřeseme ze sebe ten závoj špíny starých programů v mysli, kterým jsme uvěřili a dogmaticky přijali. Naštěstí ten proces se velmi zrychluje a co dříve trvalo roky, dnes můžeme změnit prakticky v okamžiku pochopení a rozhodnutí se pro změnu. Pak jen stačí vytrvat a být bdělý v přítomnosti. Brzy začneme pozorovat změny, které se kolem nás a v nás začnou odehrávat.
Každým dnem budeme pozorovat, jak získáváme zpět svoji znovuobjevenou SVOBODU a jak narůstá naše vnitřní síla.
Náš vnitřní květ růžového poupěte se začne opět rozvíjet a vonět a zaskví se opět ve své čistotě a přirozené kráse.
Naše znovuobjevená moc a síla nám dá křídla a obdaruje nás tou SVOBODOU, kterou jsme doposud nepoznali.
Všem přeji svobodnou mysl ve svobodném světě!
Svobodomyslná Renata
související článek: Narodili jsme se, abychom byli svobodní
Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat.Děkuji.
Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.
Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit:
informaceodjinud@gmail.com
Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR

Jsi spokojen s tím, že jdeš stále toutéž starou cestou?

10. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Život nemůže být nikdy jednotvárný nebo obyčejný, jakmile jednou vstoupíš na duchovní cestu, protože tím uvedeš život v pohyb a nic nezůstane neměnné. Nový život se bude moci rozvinout všude kolem tebe i v tobě v pravé svobodě a dokonalosti. Jsi spokojen s tím, že jdeš stále toutéž starou cestou? Máš volnost dělat to tak, ale nečekej, že se v tvém životě stane něco příliš povznášejícího, bude-li toto tvoje volba. Nemůžeš čekat, že nastanou velké změny; nemůžeš čekat, že tě využiji jako pomocníka při nastolení nového nebe a nové Země. Duše, které si zvolí vlastní cestu, musí být ochotny nést následky, ale ty duše, které jsou ochotny konat Mou vůli a jít po Mých cestách, jsou předzvěstí Nového věku. Proč čekat s volbou do zítřka? Rozhodni se hned teď.