close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červen 2016

Rozhovor s Pjér la Šé’zem

19. června 2016 v 6:00 Vývoj vědomí bytostí

(psychoterapeutem, autorem knih a příznivcem Jaroslava Duška)
JJ: Jsem zcela unešen vaším netradičním přístupem k mnoha činnostem. Od účinkování v představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem po přijímání klientů na psychoterapii v jurtě. Je to součást přirozené snahy vymanit se z konformity, která by asi slušela každému?
PK: Konformita je jedním z největších nebezpečí současnosti. O to víc, že nynější technologie ji velmi vydatně amplifikují, čímž masový člověk může získávat dojem, že je v soukolí postmoderního světa něčím podstatným. Přitom nevidí, že je jen manipulovanou otrockou silou, která toto soukolí uvádí do pohybu díky svému množství. Na směřování tohoto soukolí se přitom nijak nepodílí. Pokud to postřehne, obvykle přestává být davovým konzumentem v míře, ve které je schopen takového uvědomění. To je právě to, co mne přivádí k systematickému opouštění způsobů života, které jsou diktovány bezduchým systémem. Je přitom velmi zajímavé konfrontovat se s oním zvnitřnělým masovým člověkem, který ve mně tak ochotně přitakává bezduchosti, pohodlnosti, alibismu i strachu a všem ostatním symptomům současné nevědomosti. Samozřejmě, že daleko zajímavější je onen stav počínající svobody, který se vynořuje všude tam, kde se mi při takové konfrontaci daří nepodléhat síle setrvačnosti. Velmi často mi přitom v poslední době pomáhá Lao-tseho konstatování - odstoupením chráníme svou celistvost. Nabývám totiž dojmu, že veškerá ta bezduchost je posilována nevědomými identifikacemi s vnějškovým světem. Jakmile se opřeme o vlastní podstatu - Jungovo Bytostné Já - identifikace se rozpouštějí a na jejich místě probleskuje něco velmi prostého - vlastní přirozenost. Stejně jako Vy jsem přesvědčen, že toto je velmi funkční cesta, díky které můžeme individuálně opouštět kolektivní marasmus.

Co pro tebe znamená věk? Bojíš se stárnutí?

19. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Co pro tebe znamená věk? Bojíš se stárnutí? Nebo jsi jedním z těch, kteří si ze svého věku nic nedělají a vědí a chápou, že pramen mladosti je v jejich vlastním vědomí? Udržuješ-li svou mysl mladou, svěží a vnímavou, neexistuje nic takového jako stárnutí. Máš-li mnoho zájmů a těšíš-li se plně ze života, jak vůbec můžeš někdy zestárnout? Lidské bytosti se samy omezují, když se domnívají, že ve třiceti či čtyřiceti letech jsou na vrcholu života. Pro mnohé duše to může být právě začátek, kdy procitnou do nádhery života a začnou se z něj radovat. Zbav se všech myšlenek na stáří. Jde však o běžný způsob myšlení, který se tak silně zakořenil, že je jako velmi tvrdý ořech, který lze jen stěží rozlousknout. Začni hned teď přehodnocovat své smýšlení o stáří.

TZOLKIN 19.6.2016 6 CIB kin 136

19. června 2016 v 0:50 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Na první pohled se může zdát, že je Uac (6) v rozporu s podstatou Cib. Jeho praktické uzemňující zaměření na Tady a Teď kontrastuje s moudrostí předků a energiemi Staré Duše, které Cib nese. Ale velmi málo energií je tak kompatibilních. Nejvíce praktických znalostí a poznatků zpravidla pochází od Starších, od předků, kteří šli před námi, a kteří nám vydláždili cestu. Učíme se z jejich zkušeností, jejich chyb, jejich vpádů na nezmapovaná území. Ctěte cestu, kterou vám vaši předkové připravili.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST. VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yucatanském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je zrození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Osobnosti narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem, požádat a poskytnout odpuštění, kultivovat soucit. Požádat o mír a harmonii mezi vámi a rodinou.
***
Jsem Cib 6. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Těšíme se na každý den sdílení a na den, kdy budete plně se všemi usmířeni. Tento den není tak daleko. I když z pohledu vašeho času musíme ještě mnoho dní počkat. Buďte dobré mysli, protože váš život má potenciál rozvinout se způsobem, jakým si přejete.
Dnes budeme pracovat s jednou z oblastí vnitřního nepokoje, kterou si vyberete. Ať už se jedná o rány minulosti, které chcete léčit nebo chování, které chcete změnit nebo opustit něco, co vám dává pocity něčeho menšího, než je CELISTVOST. Zklidněte se několika hlubokými nádechy. Soustřeďte se na svůj dech tak dlouho, dokud nezmizí veškeré napětí v těle. Při dosažení hluboké úrovně relaxace se váš mozek přepne na mozkové vlny théta, které umožňují snadněji uvolnit logickou mysl. Mentálně stiskněte tlačítko, které dočasně vypne levou mozkovou hemisféru. Budete fungovat více pravou hemisférou a to vám umožní úspěšnější léčení.
Pravá hemisféra ukládá vzpomínky všeho, co se stalo během celého života. To neplatí pro logické myšlení, rozsudky, ale jen fakta a emoce. Emoce můžete uvolnit mnohem snadněji, když jste v tomto uvolněném stavu, protože pravá hemisféra emoce prožívá, aniž by cítila potřebu je projevit nebo držet jako to dělá levá hemisféra.
Když budete v tomto stavu klidu, pozvěte problém, se kterým chcete pracovat do popředí vašeho Vědomí. Pokud jsou s tímto problémem spojené nepříjemné emoce, pak řekněte sami sobě, že chcete pracovat jako pozorovatel, což vás udrží od opětovného prožívání emocí. Je to velmi prospěšné, protože pokud se vrátíte do emocí minulosti a budete nepozorní, můžete tyto emoce prožít znovu.
Nyní se z pozice pozorovatele vraťte zpět k otázce, kterou chcete vyřešit nebo uzdravit či požádat o východisko. Seďte v klidu. Za okamžik začnou přicházet odpovědi. Mnohokrát lidé slyší slova nebo najednou ví, jak věci vyřešit. Někteří mohou vidět, jako by byl problém již vyřešen nebo se ukáže určité opatření, které je nutné přijmout pro dosažení určitého cíle. Někdo cítí něco, co spustí paměť nebo přinese řešení. K dispozici máte nekonečný seznam možností. Vaše role je udržet pozornost a nenechat si ujít jemné náznaky, které mohou přinést výsledek.
Tato cvičení mohou vyžadovat mnoho praxe pro ty, kteří nejsou naladěni na své vnitřní vedení a Vyšší Já. Pokud patříte do této kategorie, může být pro vás lepší vrátit se k předchozím Zprávám a pracovat s těmito návrhy. Často je potřeba odstranit několik klíčových kódů přesvědčení, ještě než bude možné pracovat na hlubší duchovní úrovni. To neznamená, že jste někdo "méně než", to znamená, že každý má svou vlastní cestu a práci na určité úrovni, která je v tu chvíli pro něj nejvhodnější. Neexistuje nic dobré, nic špatné. Vždy je správné načasování, které otevírá dveře k uzdravení aktuálních věcí ve správný čas.
Odcházíme, abyste mohli pokračovat na své dnešní misi uvolňování starých bolestí nebo řešení problémů, které zatěžuje vaše srdce. Věřte, že máte schopnost dělat všechno, co si přejete. Kráčejte dnešním dnem s radostí a s vědomím, že svět skutečně stojí za prozkoumání.
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v Celistvosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM, CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné Já. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesňujte v pozemských věcech to, co je Božské čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se síly zaměřují na moc individuálního ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulost a odpor a na druhé straně se koncentrují energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Začnete pomalu umírat....

18. června 2016 v 8:00 Doteky Nového Života

Začnete pomalu umírat,
když necestujete, když nečtete,
když neposloucháte zvuky života,
pokud si sami sebe nevážíte.

Začnete pomalu umírat, když zabijete svou sebeúctu,
když nenecháte druhé, aby vám pomohli.
Začnete pomalu umírat, pokud se stanete otrokem svých zvyků,
kráčejíce každý den po stejné cestě...pokud nezměníte svůj stereotyp,
pokud nenosíte jiné barvy nebo nemluvíte s těmi, které neznáte.

Začnete pomalu umírat, pokud se budete vyhýbat vášni a jejím turbulentním emocím,
těm, které způsobí, že se vaše oči budou lesknout a vaše srdce bít rychleji.

Začnete pomalu umírat pokud nezměníte svůj život, když nejste spokojeni se svou prací, svou láskou nebo vaším okolím.
Pokud neriskujete co je jisté pro nejistotu,
pokud nejdete za svým snem,
pokud si alespoň jednou za život nedovolíte utéct od rozumné rady.

/Pablo Neruda/
Zdroj: FB

TZOLKIN 18. 6. 2016 5 MEN kin 135

18. června 2016 v 7:00 Mayský Kalendář na každý den

Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Dobrý den smíchat všechny touhy a sny s trochou tvůrčí magie. Men - Orel vám přináší mnohem větší perspektivu a možnost vidět všechno z výšky 36 000 stop. Takže nechte tabulky Excelu a seznamy úkolů za sebou a pojďte na opojnou jízdu do sféry inspirace a tvořivosti, kde nejsou žádná omezení zatemňující vaše vize. Žádné překážky, které by bránily vašemu letu. Jen čisté živoucí sny a možnosti. Není dobré snít ve velkém, pokud nemáte žádnou představivost.
DNES JE DOKONALÝ DEN VZNÉST SE PRO PRAVDU
K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro Lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
***
Zdravím vás, jsem Men 5. Vítejte na dnešním shromáždění. Dnes bychom chtěli mluvit o Soudném dnu, o němž hovoří mnoho duchovních textů. V kostele často slyšíte příběhy o Božím soudu. Někteří jsou zatracováni do pekla, zatímco jiní vítáni v milující náruči Boha. Doporučujeme vám, abyste přehodnotili své myšlenky týkající se pomstychtivého Boha. Jak by mohl vševědoucí a všemohoucí Stvořitel zatracovat své vlastní dílo? Proč by vytvářel bytosti, umožňoval jim zažít vše, co si přejí a pak by je navždy odsoudil za jejich volby? Proč to, co je v některých kulturách považováno za hrozný hřích, je jinde uctíváno na obřadech a ceremoniích? Kdo má pravdu? Kdo se mýlí?
V případě, že věříte, že člověk musí poslouchat slovo Boží a vyznávat Ježíše jako svého Spasitele, co se potom stalo se všemi narozenými dušemi, které vstoupily na Zemi před Ježíšem? Proč by lidé, kteří nikdy neměli příležitost dozvědět se o Ježíši, měli trpět? V Bibli je jeden verš, kde Ježíš říká: "Pokud budete říkat mé jméno, propadnete se navždy do pekla". Nechtěl snad naznačit, že není jen jeho cesta, která by měla vést k životu v radostném, milujícím a mírumilovném světě? Říci "Můj způsob je jediný způsob", je zcela mimo charakter tohoto tajemného Mistra, který na Zemi žil.
Můžete být zděšeni, že někdo neprohlašuje Ježíše za Syna Božího. Přesto Ježíš, jak je uvedeno v Písmu, řekl, že všichni jsou Synové Boží a prohlásil všechny za své bratry. Neznamená to snad, že všichni jsme si rovni? I když byl vysoce moudrý, žádným způsobem nikomu nikdy nenaznačil, že by byl lepší, než kdokoliv jiný. Ve skutečnosti říkal: "Cokoliv dělám, budete dělat větší." Proč to nekázal v kazatelně?
Ježíš byl velmi skromný muž, chodil a říkal druhým svoji vlastní pravdu. To je čestné a dobrý příklad pro všechny, říkat vlastní pravdu. Nicméně odsuzovat ostatní za jejich přesvědčení a být uzavřený případným dalším názorům, způsobuje oddělení, strach a mnoho nízkoenergetických emocí. To nejsou vlastnosti Božího Syna, o kterých mluvil.
Sledujte historii Svatého Písma. Tato slova byla zaznamenána mnoho let po Ježíšově smrti. Jak moc jsou přesné tyto výroky? Záznamy a pasáže byly po mnoho generací reeditovány. Kolik důvěry dáváte přesnosti těchto záznamů? Proběhlo v nich mnoho změn a překladů z jednoho jazyka do druhého a často byly vytvořeny záznamy různých interpretací. Jak víte, co je správné, dokud nebudete číst originální rukopis v původním jazyce?
Mnoho biblických záznamů je špatně pochopeno, protože byly psány jazykem v době, kdy byly různé kulturní praktiky teprve vytvářeny. Pokud plně nepochopíte, co se dělo v době, kdy byly psány, mnoho Podobenství mohlo být snadno nesprávně přeloženo. V Bibli mohou být rozpory kvůli neporozumění pamětníků. Každý člověk reaguje na to, co se děje na základě jeho vlastních zkušeností. Můžeme se opřít o experiment, kdy je nahrána určitá událost a pak jsou pozorovatelé požádáni, aby příběh převyprávěli co nejpřesněji. Ve většině případů to není identický příběh celé skupiny. Důvodem je, že lidé reagují na základě toho, co zažili v minulosti; na základě strachů, očekávání, poznatků, znalostí…
Jak mohou někteří z vás, kteří se zabýváte různými profesemi říci, že jakákoliv starověká kniha je jediný zdroj pravdy? Jak si můžete být jistí? Ano, mnoho knih, zpráv a písemností je channeling, stejně jako například tento materiál. Přesto je rozdíl mít text, který byl po staletí upravován nebo když je z původního přímého zdroje. Všechny channelingové zprávy, včetně této, je předmět interpretace, schopností a komunikačních dovedností toho, kdo je channeluje. To je důvod, proč je ve stejné zprávě předáváno mnoho slov, ale na různé úrovni.
Není třeba odsuzovat křesťanství nebo jiné formy náboženství, nicméně vždy dobře zvažte zdroj materiálu, který pak používáte jako základ vašich kódů přesvědčení. Zvažte možnost, že některé věci mohou být chybné a zpomalujete to vaši schopnost dosáhnout plně Lásky a soucitu. Ježíš sám říkal, abyste nesoudili druhé, a teď říkáte, že jeho Otec, kterého Ježíš představuje, trestá a soudí každého po smrti.
Nikdo nebude zatracen, všichni se vrátíme zpátky ke Zdroji. Dokážete si představit Stvořitele, který záměrně vytváří nádherné bytosti, aby je pak zahubil? Pozorujte umělce a uvidíte, že to tak nemůže být. Jejich umění je rozšíření sebe sama.
Doporučujeme vám, abyste byli kreativní, co se vašeho života týče, a propustili všechny myšlenkové formy, kdy se cítíte méně, než druzí. Vy všichni jste Boží Děti, Bytosti Světla, které přišly na Zemi zažít na nějaký čas jen malý kousek Božského Stvoření.
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého srdce. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do středu, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě, k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho srdce. Pokud přestanete přemýšlet, kým jste nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým Já. Zůstaňte tišší a pokorní. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny, z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role. Díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. PÁTÝ Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ, takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Zdroj: http://mayskykalendar.blogspot.cz/


Navazovat vztahy a milovat mohou jen individuality – osobnosti mohou hrát pouze hry.

18. června 2016 v 6:00 Doteky Nového Života
Od chvíle, kdy dítě opustí matčinu dělohu, není nikdy samo - je s matkou, s rodinou, s přáteli, s ostatními lidmi. Okruh známostí, přátelství a vztahů se čím dál více rozrůstá a okolo člověka se shromáždí celý dav lidí. To je to, co nazýváme život. A čím více je ve vašem životě lidí, tím více si myslíte, že žijete bohatý život. Jakmile se však začnete přesouvat do nitra, všechny tyto tváře se vytratí, celý tento dav se rozplyne.
Musíte se rozloučit naprosto se všemi, musíte říct sbohem dokonce i svému nejbližšímu příteli. Přijde chvíle, kdy vás nebude moci doprovázet ani váš milenec. To je okamžik, kdy znovu vstupujete do téhož prostoru, v němž jste se nacházeli, když jste byli v matčině děloze. Tehdy jste ale celý tento dav neznali, a proto jste se nikdy necítili osamoceni. Dítě bylo v matčině děloze naprosto šťastné, poněvadž nic nesrovnávalo, vše bylo radostné. Jelikož nikdy nepoznalo druhé, necítilo se osaměle ani opuštěně - nic o tom netušilo. To byla jediná skutečnost, jakou znalo.
Nyní jste však dav a vztahy poznali. A rovněž jste zakusili radosti a utrpení, které s nimi souvisejí - vztahy s sebou nesou obojí. Tím, jak se přesunujete do nitra, se svět začíná rozplývat, stává se z něj ozvěna a brzy i tato ozvěna zmizí a vy se naprosto ztratíte. Avšak to je jen interpretace. Dokážete-li se ponořit ještě o trochu hlouběji, najednou se naleznete - a naleznete se poprvé v životě. S překvapením zjistíte, že předtím jste se ztratili v davu, zatímco nyní ztraceni nejste. Ztratili jste se v džungli vztahů, teď jste se vrátili domů. Za nějakou dobu můžete opět vyrazit do světa, avšak budete úplně jinými lidmi.
Budete navazovat vztahy, ale nebudete závislí. Budete milovat, avšak láska nebude vaší potřebou. Budete milovat, nebudete však vlastnit. A jestliže nedoprovází lásku žárlivost a snaha přivlastnit si druhého, je tato láska božská. Budete s lidmi. Ve skutečnosti s nimi můžete být teprve tehdy, až k tomuto dojde, protože potom jste.
Nyní, když jste, můžete být s lidmi. Předtím jste nebyli, a tedy celá představa toho, že jste s druhými lidmi, byla jen iluze, byl to jistý druh snu.
Jestliže nejste, jak můžete být ve vztahu? Jestliže nejste, jak můžete být ve společnosti druhých? Je to jen výplod naší fantazie, je to halucinace. Nejste-li ve středu, nevíte-li, kdo jste, nemůžete navazovat skutečné vztahy. Vztah, který probíhá, aniž byste věděli, kdo jste, je jen iluze.
Druhý člověk si myslí, že je ve vztahu s vámi, vy si myslíte, že jste ve vztahu s ním. Nevíte však, kdo jste, a ani on to neví. Kdo je tedy ve vztahu s kým? Nikdo zde není! Jen dva stíny, které hrají nějakou hru. A poněvadž jste oba stíny, váš vztah nemá žádné jádro. Lidé navazují vztahy, avšak nedochází zde k ničemu podstatnému.
Navazují vztahy, poněvadž se obávají, že nebudou-li ve vztahu, budou se cítit osaměle a opuštěně. To je důvod, proč navazují vztahy znovu a znovu. Jakýkoliv vztah je lepší než žádný vztah. Vaše takzvaná láska není nic jiného než jistý druh nepřátelství, kultivovaný způsob, jak civilizovaně bojovat, zápasit, sekýrovat a ovládat, jak se navzájem mučit.
Je tedy zapotřebí, abyste tento prostor prozkoumali. Seberte odvahu a ponořte se do něj. Nemusíte se ničeho bát, dokonce ani pokud vám bude připadat smutný a opuštěný. To je cena, již musíme zaplatit. Jakmile jednou dosáhnete svého zdroje, celá tato záležitost se naprosto změní. Vyjdete ven jako individualita.
To je způsob, jak rozlišují individualitu a jednotlivce - jednotlivec je falešný úkaz, individualita je skutečnost.Osoby, osobnosti jsou masky, stíny. Individualita je podstata, skutečnost.
Navazovat vztahy a milovat mohou jen individuality - osobnosti mohou hrát pouze hry.
Osho, Důvěrnost
www.novoucestou.cz

Nenech se vtáhnout do víru konfliktů a nesnází, které se vyskytují v této době ve světě

18. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne


V následujících dnech se setkáš s mnoha protichůdnými názory a myšlenkami. Budeš velmi důkladně zkoušen, a budeš na to zcela sám. Nesnaž se chytat každého stébla, které tě míjí. Prostě hledej ve svém nitru, čerpej svou sílu ze Mne a jdi v klidu svou cestou. Všechny tvé pochybnosti a obavy od tebe odstoupí a ty budeš v onom vnitřním poznání pevný a neochvějný jako skála. Nebude záležet na tom, zda venku zuří vítr a bouře, protože ty tím zůstaneš zcela neovlivněn. Potřebuji tě silného, odvážného, znalého vnitřní pravdy, kterou ti nikdo nemůže vzít. Nenech se vtáhnout do víru konfliktů a nesnází, které se vyskytují v této době ve světě, ale najdi onen přístav klidu ve svém nitru a poznej Mě, protože Já jsem tvá kotva. Já jsem tvůj přístav. Dovol mi, abych tě naplnil a zahrnul svým mírem a láskou.

Obraz: Vibrace vody v nás v buňce a kolem nás.

18. června 2016 v 0:02 Obrazy rok 2016


Obraz: Vibrace vody v nás v buňce a kolem nás.

V transformačním procesu našeho těla hraje voda velmi významnou roli.
www.slunecnikvet-anna.blog.cz

Antalii: Spojení

17. června 2016 v 10:58 Skutečný mír je uvnitř

Ano vy, kdo čtete tyto řádky, vy jste vyslanci různých vesmírných Rad, vy jste vyslanci Země a své duše, vy jste členy po věky věků. Dobrovolně jste se rozhodli zde přijít a přinést mír do této části Vesmíru a skrz sebe, svá těla a tuto planetu šířit toto dále...

Není to jednoduché, jste ve spojení s Konfederací Světla, ale zároveň zde žijete své lidské životy, své příběhy, prožíváte emoce a mnohdy je to na vás už moc. Nezapomeňte, stále jste v kontaktu se svou duší, Boží jiskrou, Zdrojem, světelnou kosmickou rodinou, ale i se svou skupinou duší, se kterou jste zde přišli. Začínáte se spojovat... Vaše srdce a duše jsou spojeny stále, nyní se setkáváte fyzicky. Po věky věků jste spolupracovali, po věky věků jste odhodlaně drželi v rukou pochodně světla, míru, lásky, moudrosti, síly a odvahy.
Jste skoro jako Golem. Svůj šém máte ovšem hluboko ve svém srdci. Jen vy sami se můžete aktivovat, jen vy sami se můžete nastartovat. Spojte se s těmi, které v hloubi své duše cítíte. Pokračujte dále ve své misi... Prociťte vaše světelná spojení, kdy do sebe vaše světelné portály zaklapnou a vytvoří společný maják procházející mnoha branami, rozrážející případné "zátky", které brání průchodu světla do některých dimenzí. Tato vzájemná láska čistých srdcí vibrující na stejné frekvenci tyto závoje dokáže rozpustit. Tato energie je důležitá... Je potřeba ji na Zemi navrátit. Toto spojení nejen, že vysílá panely světla a otevírá brány, otevírá také informační kanály, otevírá nové vědění, odemyká Novou Zemi. Skrz společný tlukot srdcí... Tlukot stejné frekvence, kdy tato srdce tepou jako jedno.
Jste strážci kontinua, strážci portálů, strážci bran, strážci rovnováhy. Přicházíte každý z jiné části galaxie, ale v podobných energiích, ve stejné misi. Ve vašem spojení je síla Jednoty... Na Zemi jste spolupracovali ve vzdálené době, kdy tato planeta byla Rájem. Při pádu Atlantidy mezi vás byly vloženy klíny, byly vám dány závoje zapomnění, znemožněna spolupráce a spojení s Konfederací Světla. Stalo se to mimo jiné i tím, že se podařilo přeprogramovat křišťálové lebky. Lidé, kteří s nimi tenkrát pracovali a byli skrz ně ve spojení se sebou, s Radou a přijímali informace, byli chyceni do pasti. Lebky spustili zpětný chod a vše rozpojili a odebrali jim i část jejich vědění. Nyní jsou lebky opět v původním nastavení, střeženy pevně Konfederací Světla. Jejich strážci jsou k nim instinktivně vedeni, aby si své vědění, jasnost a spojení vzali zpět. Vše se otevírá, spojuje, navrací...
Přicházíte zde opět v době zlomu, v době činu a v době rozpomenutí se. Jste instinktivně vedeni na místa, k předmětům, symbolům, barvám a esencím, které váš závoj postupně odkrývají. Je důležité, abyste se vydali na místa, kde cítíte, že máte být, abyste následovali hlas svého srdce, abyste šli tam, kde jste vedeni, i když vám to v tu chvíli bude připadat nesmyslné.
Spolupracovali jste i ve vesmírných misích. V sobě máte klíče otevírající brány, v sobě máte kódy odemykající tajemství, v sobě máte mapu i navigaci. Svým spojením spouštíte lidskému oku neviditelné vlnění, které mění realitu, vlnění které rozpouští iluze, vlnění, ze kterého vystupují obrazy, vlnění, které mění energii, vlnění, které spouští barvy, které zvedá vibrace, vlnění, které otevírá portály, otevírá poklady, dary, které skrz vás přicházejí na Zemi.
Přijměte svou korunu, přijměte svou hůl, svou moudrost, odvahu, sílu, odhodlání, napojení a vykročte ve spojení se sebou sama, se svou duší, se svým tělem, se svými milovanými, s Vesmírem, se Zemí, se Zdrojem...
S láskou - Antalii
Ivona Antalii

Duše K - o výživě a přirozeném stravování - Cecílie Jílková a Martin Prokeš - 14.2.2016

17. června 2016 v 8:25 Oblíbená videa
"Nejsme to co jíme, jsme to, co si myslíme o jídle co jíme "
Krásné video, děkuji Usmívající seTZOLKIN 17.6.2016 4 IX kin 134

17. června 2016 v 8:06 Mayský Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí
Den Jaguára! Probuďte svého vrozeného umělce, který je uvnitř každého z vás a kráčejte s Ix - Jaguárem do všech čtyř koutů vaší duše: na sever, jih, východ i západ a znovu se seznamte se svojí podstatou, kreativitou, schopnostmi a talenty, že můžete znovu růst jako dokonalá lidská bytost, nikoliv krabice nebo jiné označení, které vám moderní společnost dává. Spojte se znovu se svým vnitřním Zdrojem!
Jaguár je symbolem vesmírných sil, Duch džungle, hor a Strážce magie Země. Představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT JÍ VDĚČNOST
***
Jsem Ix 4. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Jsme šťastní a vděční, že s vámi můžeme úzce spolupracovat. Je mnoho změn, které právě na Zemi probíhají, a je famózní být součástí procesu Probuzení. Mnozí se cítíte zrychlení, jakoby vám nezbýval čas dělat všechny věci a na konci dne přemýšlíte, kam tolik hodin zmizelo.
Jakmile vystoupáte do vibrací vyšších frekvencí, nastává rozpad času. Čas, jak ho znáte na Zemi, je lineární nápad a byl stvořen, aby bylo možné spřádat vlákno tohoto Vesmíru. Ve světě polarity existují protiklady, jako je tam a tady, teď a pak….
V naší dimenzi je brán poněkud jiný zřetel na čas, je mnohem volnější, než jak ho zažíváte na Zemi. V naší dimenzi se můžeme pohybovat v čase okamžitě z jednoho sektoru Vesmíru do druhého. Je těžké popsat časové posuny slovy, pokud jste je nezažili. Snad nejlépe to pochopíte na příkladu spánku. Spíte osm hodin a po probuzení máte pocit, že uplynulo pár minut.
Čas je stejně tak relativní s ohledem na činnost, kterou děláte. Určitě máte zkušenost, kdy jste vykonávali práci, kterou nemáte rádi, a zdálo se vám, že to nikdy neskončí. Přesto, když jste strávili stejné množství času činností, která vás velmi zajímala, byli jste překvapeni: "Kam ten čas utekl?"
Každý z vás má schopnost hýbat časem, aniž by to někoho poškodilo. To se stává např. lidem, kteří se zaměřují na zelené světlo při průjezdu městem. Neznamená to, že světla mění načasování nebo, že se zelená zastaví, když přijíždí řidič. To znamená, že řidič projíždí v rytmu zelených světel. Jeho rychlost je s nimi synchronizována.
Mnozí z vás nemohou nosit hodinky, protože jste zastavili nebo ztratili schopnost dodržovat správný čas. To se stává často, když si člověk vytvoří kód přesvědčení, že již nechce být řízen potřebou dodržovat pravidla společnosti: Musíte tady být včas!
Jakmile se rozhodnete následovat intuici a umožňujete sami sobě být v proudu toho, co se kolem děje, pak tento kód víry vytváří vyšší frekvenci Lásky, která proudí. Co to znamená? To znamená, že čas a hodinky se s touto frekvencí hádají a nebudou pracovat správně.
Všimli jste si, že ti, kteří se tímto řídí, jsou vždy na místě včas? Často se objeví na místě nečekaně, ale vždy včas. Vzhledem k tomu, že se rozhodli nenechat hodinky vládnout jejich životu, mají mnoho úžasných zážitků, často daleko krásnějších, než původně plánovali.
Následováním intuice a pocitů jste svým vnitřním vedením vedeni k prožívání toho, co jste si nastavili ve svých modlitbách, přáních a snech. Zdokonalováním svých schopností tyto impulsy poznáte. Dávejte pozor na synchronicity, které se začnou objevovat, jakmile opustíte omezení časem a jdete s proudem. Ocitnete se na místech, kam jste ani neměli v plánu jít. Následujte svoji předtuchu a uvidíte, co se začne dít. Naučte se sledovat, co se děje i co se říká kolem vás. Můžete zaslechnout rozhovor nebo se objeví nápis, který s vámi rezonuje. Často je to naše vedení, abyste sledovali vaší zvolenou cestu. Mnoho z těchto znamení je přehlíženo, jestliže své oči zaměřujete na hodinky.
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny, v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů, se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů (svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kryon - PĚT KONCEPTŮ PRO NOVÉHO ČLOVĚKA

17. června 2016 v 6:00 Aktuální Informační chaneling

Tento živý channeling byl přijat v Red Deer, Alberta, Kanada, 7. 2. 2016
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opakujeme, že název magnetická služby je metafora. Magnetická mřížka této planety obsahuje to, co bychom nazvali nastavení vědomí. Řekli jsme vám už dříve, že byste tu bez toho nemohli žít. Ve skutečnosti se musela změnit v raných dobách (planety), musela se přenastavit a připravit na to, co nastává. To je ta služba. Původně jsem přišel kvůli tomu a nyní jsem poslem. Lidé se ptají:"Odkud skutečně pocházíš, Kryone?" Dnes ráno jsme vám řekli, že nejsem entita, nejsem jednotlivec (singulární). Pocházím z Tvořivého Zdroje - stejně jako vy. Představuji čisté vědomí lásky a soucitu a promlouvám prostřednictvím lidské bytosti, kterou zde vidíte sedět na židli. Není to neobvyklé, není to podivínské, není to strašidelné, je to naplněno soucitem, láskou, krásou. Vám to připadá divné, ale není.
Asi třicet let po smrti člověka, kterého nazýváte Ježíš, je apoštol Saul (Šavel) z Tarsu ve vězení. To už se jmenuje Pavel a sepisuje to, co se jednoho dne stane Písmem Svatým. Sedí sám, je naplněn radostí a po tvářích mu kanou slzy. Zažehl světlo, aby mohl sepsat slova, která jednoho dne budou číst miliony lidí a budou to nazývat Slovem Božím. Jsou to však slova Pavlova - pod vlivem channelingu se mu přímo dostává slov o kráse Boha a o tom, co se děje na Zemi. Mistr Lásky sepisuje slovo za slovem. Tisíce slov, zatímco je ve vězení! Channeluje a je tím tolik oživen. A vy s tím nemáte žádný problém, viďte? A když moderní člověk sedí na židli a dělá jen část toho, aby vám poskytl aktuální vzkazy z Tvořivého Zdroje, je mnoho těch, kteří řeknou, že to není možné. Toto je vaše volba. Nikdo vaší víru nesoudí a já vás prosím, abyste rozlišovali, alespoň rozlišovali.
Ptám se všech, kteří mi právě teď naslouchají - použijete to všechno, o čem si myslíte, že je to skutečné, jako lakmusový papírek, jako testovací tyčinku, nebo budete rozlišovat energii toho, co právě teď slyšíte? Budete těmto slovům naslouchat, abyste porozuměli, uslyšeli a pocítili soucit a lásku k vám, nebo jste si již vytvořili názor, že se to neděje?
Dnešní channeling bude odpovědí na již položenou otázku. Nemusí to být přesně ta otázka anebo přesně ta odpověď, ale je to dost blízko. Ale je jednou z těch neodbytných otázek, kterou by každá na Zemi žijící stará duše nebo pracovník světla právě v tuto chvíli položili. Ten, kdo se probouzí k energii, která je právě teď tak rozdílná, ten, kdo si je vědom, že věci se právě teď duchovně a fyzicky mění, tato osoba by položila tento druh otázky: "Milý Kryone, milý Duchu, milý Bože, my, obyčejné lidské bytosti, jako staré duše na této planetě, co můžeme dělat v této nové měnící se energii, aby to nejen posílilo tuto energii, pomohlo nám samým, ale také abychom byli těmi, kdo začne to, co se stane. Co můžeme dělat? Co to je, pokud bys použil to slovo, co bychom "měli" dělat?" A my jsme vám už řekli, že žádné "měli byste" neexistuje. Takže si to přeložme jako: "Co je tou nečestnější věcí, kterou můžeme udělat, abychom tuto energii maximalizovali?" A tak vám to povím, pověděli jsme vám to i dříve, ale pokaždé, když je ta otázka položená, přijde rozvinutější odpověď. Protože jak pokračuje váš lineární čas, mění se potenciály. Proto "sedíte" ve skutečnosti, kterou jste dosud nezakusili. To je nové. Můžete to pociťovat jako by to bylo včera nebo předevčírem, ale já vím líp, že se možnosti změnily, že ten druh posunu, který jste očekávali, možná nepřišel, možná přišlo něco lepšího. Možná, že jste to změnili, vše je dynamické. Neexistuje stanovené množství energie, které by vám bylo doručené podle určitého plánu, milovaní. To proto, že vaše vědomí to mění (množství energie) každou hodinu, neustále. Je to krásné.
Mohu vám tyto věci poskytnout, dám vám je teď a znovu, to proto, že byl precedens v jiném světě, právě takovém, jako je ten váš, a někteří z vás to už zažili. A je to tu znovu a vím, čím prošli, viděl jsem to. Není to poprvé. Nacházíte se na vrcholu největšího posunu lidí na této planetě. Co můžete udělat, abyste se oddali té energii? Poskytnu vám pět konceptů a nejsou snadné. Není to seznam, čeho máte dosáhnout, milovaní, nedáváme seznamy. Jsou to koncepty.
Ten úplně první bych označil jako primární - není důležitější, ale první, to je rozdíl. Budeme používat termín, který ve vašem slovníku ani neexistuje: COGNIZING. Cognize (pozn. překl. ve filosofickém smyslu poznávat) je anglické slovo, které v tomto případě volně přeloženo znamená UPEVŇOVAT VÍRU. Věříte, že existuje gravitace, protože jste ji od narození pozorovali. Je neviditelná, ale vy v ní věříte tak silně, že všechno, co děláte, je takové, že ji můžete používat. Upevnili jste si víru v gravitaci. Není to jako když jste jako malí věřili v zoubkovou vílu. Ne, je to upevněno a stalo se to vaší součástí. Až do svého posledního dechu věříte gravitaci. Víte, že se nikdy nemění, i když ji nikdy nevidíte. Drží vás na Zemi.Žádáme vás, abyste upevnili víru, že ta energie, do které se posouváte, je nesmírně odlišná od energie, ze které pocházíte. Toto je první, je to primární. Zabetonujete to do svého systému víry tak silně, že cokoli od nynějška uděláte, váš systém víry rozpozná, žetato nová energie je novou normou. Nikdy se to nevrátí zpátky, je to součást nového plánu, je to téměř jako byste zemřeli a vrátili se s novou gravitací. Jako by najednou byla gravitace zmenšená a vy můžete dělat víc věcí a je to tak napořád.
A tak upevňujte víru, drazí - musí to být první z těch pěti konceptů, protože nebudete schopni udělat nic jiného, dokud neuvěříte, že nastal posun, a že je skutečný. Ten posun je dynamický, stále se proměňuje. Ale tak jako obrátíte stránku a čtete v románu nová slova, ta stránka zůstává obrácená, nevrátí se a nečtete, co se stalo předtím. Ta stránka se přilepila k ostatním před ní a vy se k tomu nemůžete vrátit. Vy jste teď minuli tu obrácenou stránku, zažíváte novou energii. Je to nová gravitace a vy v ní upevňujete víru. Věřte, že se to děje. Opakuji to, protože jsou tady tací, kterým to nedochází. Existuje stále vaše část, která říká:"No, možná se to neděje." (Pousmání.) Budete tím muset projít. Celou dobu, co bdíte, je zde nová energie a vy jste toho součástí. Proto jste se narodili v tuto dobu. Drazí, staré duše, nasloucháte tomu muži na židli, i na všech dalších místech a divíte se, proč jste se narodili teď, proč se vám dějí ty věci? Možná se vám potřebují dít teď proto, abyste uvěřili. Ve vaší mysli jsou negativní věci, které se vám možná právě teď dějí, a vy se divíte: "Proč já?"Dovolte, abych vám řekl něco vlídného - jste tak tvrdohlaví (smích), že pro sebe budete muset něco udělat, abyste zjistili, že tohle je nové. A až uděláte, co pro sebe potřebujete udělat a zdoláte tuto překážku, zjistíte, že není nic, co byste nedokázali. Tak Bůh pracuje s lidmi. Proto vás tolik milujeme. Vy víte, ke komu mluvím, vypořádejte se s tím, ano?Upevňujte víru, to je to první.
Za druhé je to UMOŽNĚNÍ ZMĚNY. To jsou všechno koncepty. Vy všechny tvrdohlavé lidské bytosti, zvykněte si na to, věci se mění a budou se možná měnit směrem, se kterým jste nepočítali! Jaké to pro vás je? Vy všechny jednotlivé lidské bytosti s individuálním záměrem, úmyslem a individuální myšlenkou o tom, kým jste a co byste měli dělat, zvykněte si na to.Umožnění. Dokážete sedět a říci: "Toto anebo něco lepšího. Dávám svolení k růstu. Dovoluji, aby se mé vědomí změnilo a změnilo tak celý můj život! Způsobem, o kterém bych si nikdy nepomyslel, že se mohou změnit." Bojíte se toho? Je to strach ze změny, ne z toho, co bude následovat. Je to jen o tom slovu samotném. Změna. Takže to druhé v tom souboru pěti je umožnění změny.
Podívejme se na numerologii těchto věcí. Číslo jedna je vždy nový začátek, to je jednoduché, musíte uvěřit. Číslo dvě má často co dělat s dualitou a dualita je opravdu primární v tomto strachu ze změny. Prostě nechcete, aby se věci pohnuly z toho středu, na který jste zvyklí, že? Mezi světlem a temnotou. Dualita, na kterou jste zvyklí, ta rovnováha mezi světlem a temnotou, je pohodlná! A teď najednou chce Duch trochu zatlačit, takže zachytíte trochu víc světla a temnota se začne ve vašem životě trochu zmenšovat a to změní vše. Umožníte to nebo ne? Věřte umožnění, umožnění změny.
Díváme se na vás z druhé strany závoje a říkáme, že všechno, čím procházíte, je jako prolomení starých zvyků. To je vše - staré zvyky. Jste jako někdo, komu je dána super-síla létání. To je metafora. A vy chodíte po Zemi a víte, že předtím jste létat nemohli. A my říkáme, že můžete. Ale většina z vás létat nebude. Je to prostě příliš pohodlné poflakovat se. (Smích.) Ta metafora je jasná. Umožnění změny.
Tři následující jsou praktičtější, ale mnohem složitější, avšak s vaší nenarušenou vírou a s vaším umožněním věci změnit, porážíte dualitu a jste v tu chvíli připraveni na jeden z největších kroků - číslo tři - SOUCITNÉ ČINY. Vše, co děláte, konáte z postoje soucitu. Jedete po silnici autem a někdo jiný vám brání v jízdě a troubí na vás - je to blbec. Šílenec. (Kryon se směje.)
Jak se cítíte? Je možné převést tento scénář na úroveň soucitu? Odpověď je: ANO.Především se tím nenechte ovlivnit. Protože jste soucitná osoba, tlačítka zlosti a frustrace jsou odpojena do té míry, že jen pomyslíte na to, že ten člověk má špatný den. Takže uberete na rychlosti, aby ten člověk měl víc místa. Nezařvete na něj zpátky. Vaše soucitné činy se projevují ve všem, co děláte. Dějí se vám věci s jinými lidmi, které by normálně mohly zranit vaše city. Někdo něco řekne, udělá nebo neudělá, nebo jste rozčarováni z druhých kolem vás, to je prostě lidské. Ale co když, co když všechno co děláte, všechno co děláte, vychází ze soucitné duše, která vidí všechno odlišně?
Drazí, na cestě soucitu není nikdo, kdo by mohl ranit vaše city, protože víte, kdo jste a on má jen špatný den. Chápete, co říkám? Soucitný čin vychází ze soucitného srdce, ať se děje cokoliv! Je to pozice síly. Někteří z vás, kteří toto slyšíte (ze záznamu nebo čtete překlad) v jiných zemích, potřebujete tohle uslyšet. Není slabostí být soucitný. Mistři této planety vyzařovali soucit. Ti, které uctíváte, byli soucitní, nebyli slabí. Takže ať už vám bylo o laskavé soucitné bytosti řečeno cokoli, budete muset své vnímání upravit, protože to je síla!Soucit je síla! Věděli jste, že vyrovnaná lidská bytost nechytí žádnou nemoc? Vyrovnaná lidská bytost bude mít něco, co byste nazvali synchronicitou, jiní by tomu řekli štěstí. Bude mít synchronicitu být na správném místě ve správný čas, aby se staly ty správné věci, protože je soucitná. Je to krásný balíček. Když začnete cestu soucitných činů, všechno se změní. To bylo číslo tři.
A číslo tři je v numerologii přirozeně katalyzátorem. A katalyzátor je v chemii znám tím, že když se objeví, změní všechno kolem sebe a přitom sám zůstává stejný. Soucitná osoba mění všechny kolem sebe. A oni vás neodmítnou, žádná negativita vás neprovází, je to taková síla, že s vámi budou chtít být. Kudy chodíte, tam měníte Zemi.
Číslo čtyři - DUCHOVNÍ POSTOJ. Rád bych, abyste uviděli větší obraz, rád bych, abyste ve všem viděli Boha. Rád bych, abyste vyhlédli a viděli Boha ve stromech a hlíně, a ve světle, které přichází ze Slunce. Rád bych, abyste cítili teplo Boží lásky, která vás ozařuje dokonce i ve tmě. Duchovní postoj je něco, co mnozí prostě mají. Jsou tak vědomí, tak vědomí toho, že Bůh je ve všech věcech. Je to součást kruhu, který popisujeme, těch pět věcí, které bychom rádi, abyste věděli, že je můžete dělat. Soucit je jedna věc, ale duchovní postoj vlastně potvrzuje, že soucit působí, protože dokážete vidět Boha v druhých lidech. Ten, co vás odřízl na silnici, prostě neví, že má uvnitř Boha, prostě to neví. A váš duchovní postoj spojený se soucitem řekne: "Tady jede bytost zrovna jako já, která to o sobě zatím neví, dosud ne, ještě ne." Soucitná duše, což bylo číslo tři, která si osvojila duchovní postoj, dokáže vidět Boha v každém. To pomáhá stát se soucitným, že? Když na vás někdo zařve, jste schopni uvidět v jeho tváři Boha. Dokážete to? Budete myslet odlišně. Možná budete muset být dokonce jako Mistři - to je to, co měli.
Drazí, věci, které vám předávám, jsou pravdivým a správným vypodobněním nové lidské bytosti. Nebudete zcela stoprocentně úspěšní ani v jednom konceptu, pokud ho nebudete procvičovat. Číslo jedna bylo upevnění víry v to, co se změnilo. Když v něco upevňujete víru, nestane se to okamžitě, budete na tom muset pracovat. Ta víra musí být "zabetonovaná" postupně a vy uvidíte její důkaz a nakonec se sama upevní. Vy vlastně sami sebe učíte upevňovat tu víru. Dovolte změnu - musíte sami sebe trénovat v přijetí věcí, které by mohly být jinak. Celou dobu na tom pracujete. Soucit (trojka) přichází pozvolna, ne najednou, nemějte pocit, že jste selhali, když jste frustrovaní nebo dokonce rozzuření, je to pouze připomínka, že dosud nejste soucitní. A duchovní postoj (čtyřka) přichází časem, drazí. Nastane chvíle, kdy všechno, na co se podíváte, bude ve světle Boha, všeho, co je. Číšník, který přijde k vašemu stolu, není číšník - je to krásná lidská bytost, která tvoří světlo Stvořitele - a vy se na toho číšníka podíváte a budete ho chtít obejmout. Říci: "Díky, že jste přišel k našemu stolu." Chováte se k lidem jinak a jste laskaví. To není slabost, je to síla. Je to největší síla, kterou jako lidská bytost kdy můžete mít, vidět Boha v druhých. Získali jste duchovní postoj a vidíte Boha ve stromech a víte, že je to systém, jehož jste součástí a on je součástí vás. Můžete být přemoženi radostí a láskou, jen z toho, že jste součástí toho systému. Je to tak odlišné od toho, co vás učili, že?
Zbylo nám číslo pět. Numerologie pětky je změna. A je to jedna z nejtěžších. Nazývá seTRPĚLIVOST. (Jemný smích.) Lidská bytost chce všechno teď. (Pobaveně.) Víte, já vím, kdo jste. Je vám vrozeno chtít všechno teď. Tolikrát jsme o tom hovořili. Je vám to vštípeno. Když promluví autorita, chce mít všechno teď. Při každé příležitosti, když je něco před dokončením, existuje tlak dostat to raději dříve než později. Lidské bytosti chtějí, aby se věci vyřídily rychle, aby se to uskutečnilo ihned. Budete se muset naučit uvolnit se do synchronicity. Věci, o které mnozí z vás žádají - dávejte pozor, tohle je důležité, probuďte se - věci, které mnozí z vás žádají, závisejí na tom, že se nejdříve stanou jiné věci, a vypadá to, že nad tím nemáte žádnou kontrolu, ovšem ty potenciály existují, aby se ty věci změnily. Pokud na to dokážete čekat a nebýt frustrovaní nebo naštvaní, tak tohle je ten úkol. Před mnoha a mnoha lety, když jsem poprvé začínal channelovat s mým partnerem, mluvili jsme o tom, žemáte lístek na vlak a čekáte na kolejích. Na lístek jste si vydělali a zaplatili si ho, ten vlak přijíždí, ale vy nevíte, kdy dorazí. Takže vaše trpělivá část bude vědět, že vlak přijíždí, bude v pohodě, a užije si to čekání. Místo aby si stěžovala, že má vlak zpoždění. (Pousmání.) Trpělivost. Duchovní trpělivost je zlatem. Je to těžké.
Každá z těch pěti věcí pro nikoho z vás není přirozená. (Smích.) Ani s jednou jste se nenarodili a proto jsou složité. Ale jsou tak moc proveditelné, drazí! Nepracujte na každé zvlášť s výjimkou té první. Dejte jí přednost. Upevňujte víru v to, co děláte, porozumějte té víře, a na tom zbytku můžete pracovat zároveň. Někteří z vás budou v jedné věci lepší než v druhé. To je prostě tím, že jste jedineční. Neporovnávejte si poznámky a nemějte pocit, že to děláte špatně, slyšíte? Máte tendence se sejít s ostatními, sestavit seznam, pak si ho vzájemně porovnávat a mít dojem, že to neděláte správně. Tohle nemůžete dělat! Ne s těmito věcmi, ne s unikátní duší, kterou jste. Prožili jste tolik životů… víte, co jste dělali posledně?Právě to ovlivňuje, jak dobří budete v těchto pěti věcech! Někteří z vás jsou na to připravení, jiní ne, jedni to budou muset procvičovat víc než druzí. Rád bych, abyste věděli, že tohle je před Bohem naprosto normální a přijatelné. Vy neselžete. Nesrovnávejte se s druhými. Rád bych, abyste se dívali přímo do očí Stvořitele s poznáním, že jste Bůh, a že vše, co jsem vám sdělil, je pravdivé. Že vše, o čem jsem řekl, že je to možné - to je opravdu možné. A to je pouhý začátek. To jsem vám dnes přišel říci.
Já jsem Kryon zamilovaný do lidstva.
A tak to je.
KRYON
Poznámka ke kopírování:
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - Five Concepts for the New Human - MP3 záznam 30:42
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva F. (www.kryon.webnode.cz).Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
Kryonovy knihy
O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Lee Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.
Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE a takéZDE

Nech každou duši, aby našla svou vlastní cestu a sledovala ji, a ty najdi tu svou.

17. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Vždy si pamatuj, že všechny cesty vedou ke Mně. Některé mohou být více spletité a klikaté než jiné. Některé se ti mohou zdát podivné nebo dokonce pro tebe zbytečné, ale nenech se tím znepokojit. Prostě nech každou duši, aby našla svou vlastní cestu a sledovala ji, a ty najdi tu svou. Nezáleží na tom, jak odlišná se ti může jevit. Věz, že nakonec všichni dosáhnete téhož cíle: vytvoření jednoty se Mnou. Existuje přímá a úzká cesta, která vede přímo ke Mně, ale mnohým duším se jeví příliš jednoduchá a přímočará a nemohou pochopit, že by mohla vést ke Mně. Místo toho volí mnohem obtížnější a spletitou cestu a domnívají se, že sebeobětováním a utrpením získají větší zásluhu. Všechno jejich usilování je docela zbytečné, ale lidské bytosti mají svobodnou vůli, a jsou tedy zcela svobodné, aby si zvolily tu cestu, kterou si přejí. Žij tedy a nech žít a nebuď kritický ke svým bližním.

Energie ÚPLŇKU a letní slunovrat

16. června 2016 v 16:16 Aktuální novinky
Letošní LETNÍ SLUNOVRAT, 21. června, bude posílen energií ÚPLŇKU, který kulminuje 20. června v 13.02. Magický vliv Luny pocítíme vzhledem k tomu, že energie úplňku působí nejvíce zhruba dva dny před a dva dny po úplňku. Úplněk je magickým časem, kdy Země stojí mezi Sluncem a Měsícem, za pár dní se tato magická událost odehraje ve znamení Blíženců, doplněná energií Střelce. Letní slunovrat je navíc okamžik, kdy Slunce vstoupí do znamení Raka, to se stane přesně 21. června v 00.35 hod. V těchto dnech se tedy projeví energie vztahující se k těmto třem slunečním znamením.
Letošní letní slunovrat, doplněný energií úplňku, bude energeticky velmi silný, nezapomínejme tedy na vnímání všech událostí v posvátném vnitřním klidu a v soustředění na přítomný okamžik. Důležité je také vědět, a nejen v magických časech mezidobí, že vyvážené propojení obou protikladných energií, mužské a ženské síly, vytváří osobní, partnerskou, kolektivní i vesmírnou harmonii. Letní slunovrat představuje také nejdelší den v roce a nejkratší noc v roce.
Luna v úplňku navíc vyjadřuje proměnu v sebevědomou zralou ženu, naplněnou životem, milenku a matku, představuje se jako červená bohyně. Symbolizuje ženskost a sexualitu, mateřství, rozhodnost a umění radovat se ze života. Slunce symbolizuje mužskou energii a vědomí. Měsíc ženskou energii a podvědomí. Tyto dva archetypální vzory vystupují jako ženich a nevěsta (mystická svatba). Měsíční světlo je odrazem světla Slunce, tak vzniká světlo polarizované. Zde se skrývá tajemství lunárního vlivu na vše živé na planetě Zemi. Noc před dnem slunovratu tak bude prostoupená polarizovaným úplňkovým světlem, které symbolizuje především životní rovnováhu, optimismus a plodnost (úspěch).
Za svítání se naplno projeví životadárná energie Slunce, pokud budete slavit v přírodě nezapomeňte se za svítání brouzdat ranní rosou, myslete při tom na své zdraví. Posvátná energie mystéria letního slunovratu, energie prvního letního dne, času, kdy začíná astronomické léto, je nejsilnější právě v okamžiku východu Slunce. Tento čas je vhodný pro meditaci v přírodě, nebo jakýkoliv sluneční rituál. Hluboké rozjímání věnujeme jak božskému Slunci, tak i matce Zemi, jejíž síla v tento den blahodárně vyzařuje ze země, z rostlin, stromů, léčivých bylin, nerostů, a projevuje se napříč celou přírodou. Slunovrat je prostoupen silnou ohnivou energií, nezapomínejme také, že ohnivá energie se může projevit ve slovech, myšlenkách, emocích, a tím vším ovlivněných, uvážených či neuvážených činech.
Pohanské oslavy vítání léta jsou ve znamení ohně, tance a bubnování. Rezonátory použijeme v podobě zlata, zlatavého opálu a dalších slunečních polodrahokamů, žlutých květin, květinových věnců, žlutých a zlatých svící, a svatojánských bylin, například třezalky. Oslavujeme bohyni Matku Zemi a boha Slunečního krále, například tím, že o půlnoci slavnostně zapálíme ohně, nebo alespoň svíce.
Oslavy slunovratu můžete zakončit na Svátek sv. Jana, 24. června, například zapálením svatojánského ohně. Protože jak se říká: "Na svatého Jana, otevírá se létu brána."
Doplňující články: Letní slunovrat - pohanský svátek, Magie Slunce, Magie Měsíce, Lunární fáze, Slunovratové bubnování

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 12.6. - 19.6. 2016

16. června 2016 v 14:20 Mistr Hilarion

Milovaní,
výskyt události ve světě nepolevuje. Vše, co bylo vyneseno do popředí, aby si to lidstvo uvědomilo, je intenzivnější. Každý je tlačen k tomu, aby se spojil s vyšší úrovní pochopení sebe sama i lidí kolem a aby rozlišoval, co je v životě opravdu důležité. Je toho mnoho, co potřebuje být odstraněno, aby se okovy, které každého udržovaly v nižší hustotě, uvolnily a již nebyly funkční. Opravdu začalo Velké probuzení obyvatel Země.

Podívejte se na svého souseda a propojte se s ním. Lidé hledají ve svém životě smysl a jste to možná vy, kdo může posloužit jako katalyzátor, který jim otevře dveře k pochopení, které potřebují, aby se mohli pohnout kupředu. Pracovníci světla planety jsou opět pozvedáváni na vyšší úroveň a může to být pro ně těžké období, protože musí ve svých lidských operačních systémech zpracovat tuto energii zvýšených frekvencí. Vězte, že máte schopnost pozvednout se, abyste se s těmi energiemi vyrovnali v rovnováze a vyváženosti.Musíte propustit veškerá očekávání, jak by věci měly být. Buďte otevřeni novým dobrodružstvím.
Ve skutečnosti jste hostitelem vaší vlastní Božské esence, která přichází výrazněji do vašeho fyzického vozítka, aby se s vámi propojila. Abyste obdrželi víc potenciálu, který máte v sobě, může vám velmi pomoct váš záměr zarovnat se a spojit se touto láskyplnou sílou. Je důležité nalézat humor v situacích, které vás potkají, protože smích vám pomáhá v osvícení a rozšíření uvědomění ve všech aspektech vaší reality. Volby, které máte před sebou, jsou doslova neomezené a je na vás, abyste použili nově nalezenou svobodu, která ve vás dřímala.
Jak se vaše tělo, mysl a duch zarovnávají s vyššími aspekty vaší bytosti, dochází k regeneraci a můžete se posunout vpřed do budoucnosti, které je naplněna potenciálem. Byla vám dána nová příležitost jak se rozšířit a vyjádřit sebe sama způsobem tvořivé manifestace, kdy úspěšně proplouváte mnoha novými dveřmi, které se vám otevírají. Pamatujte, že vy jste vykonavateli, a tak jste to vy, kdo musí sáhnout za současnost tím, že podnikne akce, které jsou každým okamžikem požadovány.
Když máte v sobě vyváženost všech energií, stanete se otevřenými k novým oblastem uvědomění a s větší důvěrou budete procházet svým vývojem a vnitřním směrováním s vírou a rozhodností. Všechny části skládačky se složí a vytvoří nový útek** a osnovu ve zlatých vláknech vašeho života. Když naleznete rovnováhu mezi realitou vnitřního a vnějšího světa, bude se vám manifestovat opravdové kouzlo ducha. Očekávejte neočekávané a vězte, že se vám může stát cosi nového, neočekávaného a vzrušujícího. Těšte se na zázraky ve vašem životě, protože je jich pro vás mnoho přichystáno.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
** Útek je nit, která se provléká v příčném směru osnovou, tvoří s ní (u tkanin) společnou vazbu, stabilizuje polohu osnovních nití a zaplňuje plochu textilie.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

TZOLKIN 16.6.2016 3 BEN kin 133

16. června 2016 v 11:25 Mayský Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.
Možná se dnes setkáte na určité úrovni s nejistotou, problémem na domácí půdě, nebo v menší míře s dětmi či rodiči. Spíš, než zabývat se otázkami autoritativního stanoviska obzvláště, pokud jste rodič, zkuste trochu hravosti, trochu kreativity vidět věci z jiného úhlu. Možná se to zdá být riskantní, ale bez rizika je jen málo objevů. Nechte Ben podpořený přirozenou hravostí Chuen vést vás k poněkud překvapivým odpovědím.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů. Význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají nebe, je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.
BEN je mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více Světelné energie, tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimenzionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší, co v nás je, zejména vášeň pro koncepci, které věříme.
Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a moc autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.
***
Jsem Ben 3. Vítejte v našem čase sdílení. Začneme dnes poděkováním za vše, čeho dosahujete a jak připravujete sami sebe na jízdu životem. Jakmile uvolníte strachy, obavy, nežádoucí chování a kódy přesvědčení, budete mnohem veselejší. Po uvolnění starých zavazadel si budete moci dovolit pohybovat se životem s mnohem větší lehkostí a komfortem. Jakmile zvýšíte své schopnosti, vaše sny se budou manifestovat a bude to vypadat, jako když letíte na kouzelném koberci! Možná už jste zažili některé z těchto magických okamžiků. Dnes bychom chtěli pokračovat na naší společné cestě sdílením dalších hlubokých tajemství.
V předchozích Zprávách jste poznali, jak vznikl Vesmír a mnoho typů, jak uvolnit strachy a rozsudky. Dnes půjdeme ještě trochu dál a podíváme se, jak můžete pomáhat druhým. I když už dobře víte, že je třeba začít u sebe, vyklidit své vlastní nežádoucí vlastnosti, stále existují mnozí z vás, kteří chtějí otevřít milující náruč těm, kteří trpí. Na začátku Mayských Zpráv jsme vás povzbuzovali, abyste byli sobečtí, dokud nevyrovnáte sami sebe do pozice míru. Mnoho z vás pracovalo s mnoha životními problémy, než jste objevili tyto Zprávy. Někteří z vás jsou od přírody dobrosrdeční a potřebují v určitých oblastech jen povzbudit. Někteří z vás prochází poměrně velkým životním posunem, jakmile jste začali aplikovat do svého života zmiňované návrhy nebo rady z jiných zdrojů.
Většina z vás je již připravena začít dosahovat úspěchů. Tím, jak jste získali určité pokyny, už víte, že nemusíte zasahovat do oblastí, které se vás netýkají nebo se vměšovat do cesty, kterou si zvolili druzí. Pokud k vám člověk přijde a žádá vás o modlitbu nebo radu, doporučujeme vám s ním nejprve hluboce promluvit, zjistit, co přesně to je, čeho chce dosáhnout. Věřte, že vaše modlitby doplněné emocionálním nábojem, jsou vždy vyslyšeny Anděly i Průvodci, kteří jsou připraveni vám pomoci.
To, co často vidíme, je, že se člověk modlí a posílá jednu modlitbu za druhou. Mnohokrát se modlí a neví, že požadavek už byl jednou odeslán. Takto se mohou stovky lidí modlit za návrat zdraví, zatímco se člověk chystá umřít, protože je to jeho zvolený čas. I když se někdy může plně zotavit, plán musí být přepracován, což může mezi účastníky vytvářet zmatek. Někdy jsou modlitby vyslyšeny a dotyčný dostane novou chuť do života. Ale často převažují modlitby nad tím, co je pro člověka opravdu žádoucí.
Než se příště budete za někoho modlit, dostatečně hydratujte své tělo čistou vodou, nalaďte se na své Vyšší Já a zeptejte se, zda modlitba, ke které se chystáte, je žádoucí a vhodná. Pokud dostanete kladnou odpověď, pak ze zeptejte Vyššího Já všech zúčastněných a položte stejnou otázku. Velice často zjistíte, že to není vaše věc.
Mnoho z vás nemá jasné spojení se svým Vyšším Já. Neznamená to, že jste něco méně, to znamená, že máte blok, který je způsoben určitými kódy přesvědčení, které vám způsobují, že jste daleko od jasného a čistého přijmu nebo nevěříte odpovědi, kterou jste dostali. Je dobré připomenout, že když se modlíte za druhé, doplňte větu "pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných".
Pokud potřebujete v určité oblasti vyjasnění, můžete provádět skupinovou modlitbu. Ačkoliv existuje v tomto způsobu modlitby exponenciální síla, některé fragmenty brání, aby byla modlitba silná. Často se spojují určité skupiny a modlí za světový Mír nebo za změnu vládních představitelů. Ačkoliv jsou to oba čestné požadavky, co se při tom děje je, že lidé mají často různé názory, takže se modlitby točí v jenom kruhu.
Například setkání za světový Mír. Často krásné, ale zbytečně komplikované obřady. Všichni zúčastnění se usadí, aby se spojili se Zdrojem nebo duchovními Pomocníky. Mluvčí před tím uvede záměr: "Shromáždili jsme se tu, abychom se zaměřili na vytváření světového Míru". Ale jen velmi zřídka mají účastníci soudržné myšlenkové formy. Obecně platí, že tato setkání probíhají v tichosti, takže si lidé nejsou vědomi, že mohou negovat to, co jiní vizualizují.
Světový Mír může mít mnoho podob. Někteří v kruhu si představují obcházení vládních úředníků, dají jim nálepku zločinec nebo si dokonce mohou představovat trest smrti. To rozhodně není mírové řešení. Jiní si vizualizují ozbrojené vojáky či teroristy. To není mírové řešení. Jiní mohou mít vizi každého na Zemi naplněného mírem, jak spolu všichni šťastně žijí až do smrti. To není řešení, to je pohádka. Častý jev nesoudržnosti. Vřele vám doporučujeme postarat se nejprve o sebe, abyste lépe pochopili, jak mír cítit, jak uvolnit hodnocení vládních představitelů i těch, kterým říkáte teroristi. Dokud nebudete mít plné chápání bezpodmínečné Lásky a vlastního vnitřního míru, do té doby budou vaše modlitby zkreslené a bude docházet ke stále stejnému nedorozumění.
To vše říkáme, abyste si udělali větší obrázek. Modlitby mohou být velmi silné. Každá myšlenka, slovo, emoce disponuje energií, která proudí do celého Vesmíru, nabírá sílu a dynamiku. Jsou-li vaše myšlenky láskyplné, volně proudí a jsou požehnáním pro ty, kteří jsou otevření přijímat Lásku. Myšlenkami, které nejsou z Lásky, i když věříte ve spravedlnost, vzniká jen nenávist a rozbroje místo míru na Zemi. I když je pochopitelné, že máte vůči těm, kteří utiskují druhé pocity nenávisti, zloby a zlosti, rozhodně není žádným řešením někoho umučit nebo odsoudit na smrt. Nejlepším řešením je poslat láskyplné myšlenky a snažit se pochopit, co způsobuje chuť utiskovat ostatní. Možná nakonec zjistíte, že i oni si přejí žít klidný život a neznáte všechny důvody, proč si tak přejí bičovat ostatní.
Věznice jsou plné lidí, kteří jsou hluboce zraněni z traumat z dětství. I když je pochopitelné, že by bylo nejlepší odstranit je ze společnosti, je také zjevné, že systém nepodporuje jejich vnitřní uzdravení a potřeby. Mnohokrát v jejich mládí byly varovné signály, že už jako děti scházejí na scestí, ale nebyl tam nikdo, kdo by je vyslyšel a podpořil jejich potřeby. Takže vyrůstají bičováni, aby přežili a chránili se před dalšími tresty. Tito lidé potřebují soucit, nikoliv trest. Ti z vás, kteří tráví mnoho času na mírových shromážděních, udělají lépe, když část svého času stráví s mladistvými v nápravných zařízeních a snahou podporovat je, aby dokázali uvolnit své strachy, nežádoucí chování a kódy přesvědčení. Podmínky ve věznicích se nezmění, dokud nevzejde veřejný požadavek, aby lidé ve věznicích dostávali mnohem více respektu.
Odstranit tyto lidi za účelem ochránit společnost je dobrá věc, nicméně zneuctívání vězňů posiluje jejich strach a zlost, kterých se musí vzdát, aby mohli léčit své rány. Kromě toho existuje bezpočet osob, které jsou nevinné, a jejich léčení je hrozné, čímž vzniká další problém společnosti. Často ti, kteří pracují ve věznicích, jsou zatvrzelí lidé a naučili se chovat neuctivě.
Každý z vás si pro sebe zaslouží Lásku a úctu a není ani jeden z vás, kdo by nezpůsobil bolest druhému. Pokud se chcete modlit, modlete se za dozorce a vězně, aby otevřeli svá srdce, získali více Lásky a soucitu.
Dopřejte všem respekt a učte to i druhé vlastním příkladem. Dejte stranou své úsudky o druhých a přestaňte mluvit o věcech, na které nejste odborník. Často řekne člověk něco jiného, než je skutečnost a příběh se pak stává nepravdou, která se šíří. Netrvalo to moc dlouho a dnes miliony lidí čtou příběhy, které jsou plné nepřesností a jsou prohlašovány za pravdu. Naučte se mluvit jen o tom, co je vaše vlastní pravda a umožněte to i druhým. Cokoliv jiného nechte raději nevyřčené, protože nepravda byla příčinou mnoha válek a odcizení mezi lidmi.
Vezměte si tato slova k srdci a zvažte, jak nejlépe můžete změnit svět pozitivním způsobem prostřednictvím vašich myšlenek, slov a činů. Při shromážděních buďte soudržnější. Vytváříte-li záměry svých snů, buďte mnohem přesnější, abychom vám mohli dodat to, co si přejete půvabným a povznášejícím způsobem.
3. TÓN PODNĚTŮ - SÍLA IMPULSU
TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení do přirozeného toku života. Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržití, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz Pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se projeví prostřednictvím vaší osoby.
DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU
Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetuum mobile Bytí. V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu TŘI spočívá výchozí podnět Evoluce neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se Znamením Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy určení. V odkazu na kalendářní Den s Tónem TŘI se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru. Udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Dělej to, co víš, že musíš udělat, protože se ti to zjevilo zevnitř, nikoli zvenčí.

16. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Hleď, abys měl svůj životní cíl. Nikdy se nespokoj s tím, že budeš proplouvat životem jako loď bez kormidla, zmítán každou změnou větru, protože bez konečného cíle se nikam nedostaneš. Musíš vědět, kam jdeš a co děláš. Příliš mnoho duší je ochotno nechat se vláčet životem a přitom nedosáhnout ničeho skutečně konstruktivního. Najdi svůj vnitřní mír a jistotu a bez stresu a napětí sleduj cestu, kterou sis zvolil. Dělej to, co víš, že musíš udělat, protože se ti to zjevilo zevnitř, nikoli zvenčí. Vždy si ověř ve svém nitru, zda je správné to, co děláš, a pak můžeš jít přímo za svým cílem a odstraňovat všechny překážky s opravdovou silou a přesvědčením. Věz, že Já jsem tvůj kompas, Já jsem tvůj průvodce a povedu tě k tvému cíli, bez ohledu na to, jak obtížná se ti může cesta jevit.


Proměň se obnovením své mysli.

15. června 2016 v 8:17 Jednoduchost života"Proměň se obnovením své mysli."

Možná to už znáte. Život není vždycky snadný, člověk může přijít ze dne na den o práci - i o peníze.
Přijde úraz, zdravotní problém, rozvod, stěhování, rušíte internet, telefony, pojistky, inkasa, ztrácí se pošta...

Člověk je s civilizací a s nejbližšími hodně propojený a stojí hodně sil změnit vše, co se společně tvořilo léta. Je málo věcí, které člověk dělá jen kvůli sobě a zcela dobrovolně. Je to síť vazeb a vztahů.
Když tu síť rozmetá, co mu zbude ?
Musí odhodit kus sebe a najednou je SÁM. A i když je Coach a radí druhým, sám neví, jak dál.

Bylo mi mizerně. Všechno, co se mohlo podělat, se podělalo najednou.
Bez práce, bez peněz, rozvádějící se, koleno a rameno v háji. Depka.

Sedl jsem si k počítači, přemýšlel… "Dokud je čas ... musím se odrazit se ode dna..." a naťukal :
"Co já? Co Já ?"
Stačilo použít jiné písmo a už mi místo "JÁ" a "Já"vyšlo  a 

"Vesmíre, Přírodo, Bože, ano, to vím...! JE ČAS ! ODRAZIT SE!
Smích... ano, rozesmál jsem se, smích osvobozuje a uvolňuje...

A není to jen v tom písmu nebo v Písmu. Dobře se dívejte, nápovědu najdete.

V té době mi přišla zpráva s obrázkem od moře:


Proměň se obnovením své mysli.

Had nemůže vyrůst, aniž by svlékl svou starou kůži.
Kuře se nemůže vylíhnout ze své skořápky, aniž by ji rozbilo.
Dítě se nemůže narodit, aniž by vyšlo z matčina lůna.

Tyto přirozené postupy musí nastat, aby přinesly změnu.
Přicházejí krůček po krůčku a nic je nemůže zastavit.
Jestliže kuře nemá silu, aby rozbilo skořápku, zemře.

Všechno má svůj pravý čas.
Můžeš se pokusit zabránit změnám, protože se cítíš bezpečný a jistý tam, kde jsi, a raději bys zůstal připoután k tomu, co znáš, než abys šel do neznáma.
Ale v poutech se zadusíš a zemřeš.

Zkus tomu porozumět a přijmout nutnost změny se vším, co s sebou přináší.
Povznes své srdce, vzdej díky za tyto změny a staň se jejich součástí.

Maily jsou různé. Filtruju, mažu, zapomenu, někdy uložím, mažu. Je to na každém z nás, co udělá.
Vidím štíhlou holku, brunetu, jak jde po molu, s foťákem na rameni, s řetízkem na noze, je v pohodě.
Text mne asi trochu oslovil, neměl jsem moc času a nálady, ale bylo tam pár myšlenek a Kuře, tak jsem to zkopíroval bez adresy a uložil do archivu. A pozapomněl jsem na to.

"Čas letí - ale my jsme jeho pilot"... "Osud rozdává karty, ale my hrajeme"…
Řešil jsem pohovory, inzeráty, konkurzy, psychotesty, testy výkonnosti a schopností, strestesty, testy tolerance nepříjemných asistentek a recepčních, střežících šéfy, assessment centra, různé dotazníky. Věděl jsem, co nechci a co prostě nemůžu dělat. Takže vcelku logicky běh na dlouhou trať. "Myvámdámevědět.".. "Myvámdámevědět."… nic, nic, nic... čas letí...

A pak... - se život rozběhl. Vesmír zafungoval.

Nová práce, bydlení. Dořešil jsem si resty, začal znovu s tréninky. Vše se začalo neskutečně dařit.
Potkal jsem Zitu - a změnil se mi život. V zimě jsme předělali byt a v létě jsme jeli spolu k moři. Zita šla po opuštěném kamenném molu - a najednou … Déja vu !
Štíhlá holka, bruneta, molo, foťák… i ten řetízek na noze !
Kde už jsem to viděl ?
Jak je to možné?

Mám rád jasno.
Nedalo mi to a tak jsem nakonec dohledal v poště tenhle "dopis"bez adresy.
Znovu jsem si ho četl a smál se.
Nevím komu, ale... MOC DĚKUJU !

To, co se dnes jeví jako špatné, může být nakonec dobré.

Někomu by se ten dopis = ZPRÁVA = mohl hodit, tak ho přikládám. Člověk by se měl občas zastavit a zamyslet.
Probudit se.Takže hezké sny a probuzení. Ch.

Zdroj: email: M.S.

TZOLKIN 15. 6. 2016 2 EB kin 132

15. června 2016 v 7:00 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu
Dříve či později vedou všechny cesty na křižovatku. Kudy teď? Ka vám (2) v tomto bodu vaší životní cesty nabízí vybrat si mezi dvěma možnostmi. V tomto případě to pečlivě zvažte. Jakmile jednou odbočíte a čím dál jste, tím těžší je se vrátit. Ale příliš dlouho neotálejte a to proto, že nerozhodnost může vést ke stagnaci…… a Ka vám nebude držet otevřené dveře věčně.
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity
***
Jsem Eb 2. Jsme vděční za váš čas, který s námi sdílíte. Dnes oslavujeme půl cesty, kterou máme v tomto kole za sebou. Těm z vás, kteří s námi byli každý den, gratulujeme, že věnujete čas, úsilí a snahu provádět změny, které jsou nutné pro zvýšení vašeho potenciálu a radostný způsob života na Zemi. Mnoho z naších lekcí přináší řešení pro velmi těžké a hluboké problémy. Ačkoliv jste se vraceli a nořili hlouběji do svých minulých bolestí, dnes bychom chtěli oslavovat a praktikovat projevy radosti.
Jste připraveni? Snažte se uvolnit všechny zábrany a zazpívejte si. Doplňujte slova, která vás napadnou. Složte si své vlastní crescendo, hrajte si s melodií a zvuky. Může to být i Óm, nebo můžete křičet radostí.
Uvolněte se a bavte se. Tančete doma nebo ještě lépe v přírodě. Objevte své vnitřní dítě a nevšímejte si druhých, kteří vás mohou sledovat. Pokud je někdo v okolí, pozvěte ho, aby se k vám přidal. Chcete-li se smát, smějte se. Chcete-li plakat, plačte. Uvolněte všechny emoce, které se začnou vyplavovat. Není nutné chápat, co je to za emoce a kde se vzaly, prostě je vnímejte a nechte je projít.
Smějte se, tančete a pokračujte, jak dlouho chcete. Až se budete cítit unaveni, odpočiňte si a vypijte dostatek čisté vody. Zklidněte se asi na 15 minut, pociťujte vděčnost všem, kteří vám dříve nebo nyní pomáhají. Opět se vyplaví další emoce.
Až toto dokončíte, jděte a tvořte pro sebe skvostný den. Alespoň jednou týdně to opakujte. Osvoboďte a uvolněte všechny emoce, které už není možné potlačovat.
Vedete-li nějaké semináře, zvažte, zda by nebylo dobré tato cvičení využít. Můžete probudit své publikum, aby bylo živější a bystřejší. Takto je možné pomoci lidem propustit mnoho hluboko zakořeněných emocí, které čekají na uvolnění. Z tak jednoduchého cvičení může přijít mnoho uzdravení.
Pokud máte potíže přijmout tento druh cvičení, podívejte se na stránky Dr. Madana Katarii, jehož videa pomáhají s uvolňováním zábran. Obrovská síla smíchu a jeho účinnost je jedno z nejlepších wellness cvičení. Kluby Jógy Smíchu přinesly smích a úsměv do života mnoha lidem, kteří trpí těžkým fyzickým nebo psychickým emocionálním rozrušením. Přejeme vám radost a mír.
2. TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY
Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdete mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla. Kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete své pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází. Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Znamení stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah (vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní energií, např. přes kin narození.
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování, vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.