close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červen 2016

Píseň motýla

24. června 2016 v 16:11 Oblíbená videa

Obraz: Letní slunovrat a úplněk 2016

24. června 2016 v 16:08 Obrazy rok 2016

Obraz: Letní slunovrat a úplněk 2016
www.slunecnikvet-anna.blog.cz
SMYSLNOST ŽENY
Odevzdávám se
Zcela
Své jedinečnosti
A touze
Fyzicky a zcela
Nejen v myšlenkách
Pouze
Ztrácím se
Abych se našla
V tónech
Svého vlastního
Těla
Ztratila jsem se
Zcela
Sama v sobě
Abych konečně
Našla se
....a celá...

TZOLKIN 24.6.2016 11 IMIX kin 141

24. června 2016 v 7:00 Mayský Kalendář na každý den

Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Někdy se divím, co to může být uvnitř za ohňostroj. Buluk (11) je nabitý energií a rozněcuje těkavou esenci Imix do oslňující přehlídky měnících se realit a Chuen - vládce této Treceny - přidává barvy rozmanitosti. Takže co dělat, kromě toho, že jste naplněni úzkostí? Především nezapomeňte, že jste ten, kdo drží otěže. Věnujte pozornost svým vizím ráno i večer, a pevně řiďte intenzitu Buluk a Imix směrem k jasně danému horizontu.
Stejně jako Ahau představuje konec cyklů, Imix stojí u všech počátků.
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země, sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnými vodami podsvětí a vyživuje Zemi. Prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla, ani dobrá, ani špatná, záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují kolektivní vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Jsem Imix 11. Děkujeme za váš čas. Jsme potěšeni, že vám můžeme pomáhat, jak pracujete na tom, aby váš život na Zemi byl příjemnější a věřte, že to za to stojí! Dnes bychom rádi hovořili na téma: Stvořitel uvnitř vás. Mnozí z vás se krčí, když slyší někoho mluvit o lidech z hlediska Božství, nebo podobně při názoru, že lidé jsou Tvůrci. Rádi bychom vás ujistili, že opravdu jste Tvůrci, ačkoliv jako člověk, nemáte takovou schopnost tvořit na vysoké úrovni jako původní Zdroj. To je způsobeno stavem amnézie, ve které žijete. Vaše skutečná Podstata je omezena vzhledem k nízké frekvenci, kterou musíte udržovat, abyste zůstali v této dimenzi.
Nicméně po mnoho věků zde byli Mistři s neuvěřitelnými schopnostmi, které odemykaly tajemství stavebních kamenů tohoto Vesmíru. Prostřednictvím svých znalostí byli schopni dělat věci, které většina nemohla. Závoje mezi dimenzemi se ztenčují a to umožňuje volně proudit informacím ke všem, kteří chtějí pochopit, jak získat přístup k Akášickým Záznamům.
Mnoho Mystických Starověkých Škol nyní otevírá dveře těm, kdo vstoupí. Jejich tajemství jsou po staletí strážena, ale nyní je čas, aby je sdíleli ti, jejichž srdce jsou čistá. Mnozí s méně ušlechtilými záměry zneužili tyto znalosti, aby udržovali masy pod kontrolou. Ale pro vás, kteří jste na cestě Vzestupu, to už tak nebude. Žádný člověk už nebude moci zasahovat do záměru druhých. To nás také přivádí k našemu dnešnímu poselství.
Nikdo a nic vás nemůže odvést od návratu ke svému duchovnímu poznání, pokud to nedovolíte. Pro lidstvo není co zlepšovat, dokud se nenaučíte věřit, že je to možné, uvolnit všechny bloky a zavolat si Anděly na pomoc. Průvodci i Andělé vám rádi vyhoví, pokud se zeptáte, jestli je to pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných.
Na Zemi bylo utajováno mnoho operací lidí, kteří mají přístup k prastarým tajemstvím, a to jen pro jejich osobní prospěch. Nespočet příběhů mučení a brutality vychází na povrch i všechno to, co mnoho dětí i dospělých muselo vydržet. Experimenty vlád a korporací byly vytvořeny pro ovládání mas skrze mysl. Mnoho vražd je výsledkem toho, jak se někteří snažili přinést nové technologie ve prospěch lidstva. Činy zkorumpovaných vůdců jsou nyní zveřejňovány. Přísně tajné dokumenty o masivním utajování UFO jsou odtajňovány s přístupem veřejnosti.
S příchodem osobních počítačů se otevřela možnost přijímat slova a jednoduše je přenášet po celém světě. Lidé, kteří mají nápady na nové technologie a důkazy o vládním utajování, jsou nyní schopni šířit tyto informace během několika minut. Není už možné, aby dál bylo bráněno pohybu vpřed. V minulosti se lidé s invenčními myšlenkami nebo vynálezy, nechali koupit, nebo byli umlčeni. Existuje stále mnoho lidí, kteří jsou pronásledováni a zabíjeni za podávání relevantních informací, ale děje se to v mnohem menší míře z důvodu možnosti zpracování informací, které jsou dnes k dispozici.
Sdílíme s vámi tyto informace, abyste věděli více o pozadí vaší historie. Můžete tak mnohem lépe pochopit význam a důležitost vašich schopností manifestovat své sny, přání a touhy.
Nyní jste na dně a máte dvě možnosti: můžete si vybrat smrt, pokud zůstanete na dně, nebo si vybrat život a pohybovat se vzhůru. Mluvíme zde o vibračních úrovních.
V den, kdy je toto Zpráva psána, je mnoho lidí na dně a existuje několik unikátních věcí, které se v tento den dějí. Na Zemi je nejvyšší počet obyvatel, jaký kdy byl. K dispozici je nejširší a nejrychlejší možnost komunikace mezi lidmi po celém světě a doprava, do kterékoliv části světa. Drtivá většina lidí neví, jak pěstovat vlastní potraviny. Obrovský počet obyvatel se nedokáže chránit před extrémními povětrnostními podmínkami, protože jsou závislí na mechanických zařízeních. Pokud nemají přístup k elektřině, umírají, protože žijí v domech, které nejsou upraveny pro klimatické podmínky, v nichž byly postaveny. Většina vodních zdrojů je znečištěna a to pokračuje alarmující rychlostí.
Přírodní zdroje jsou rychle vyčerpávány a životní prostředí je velmi zničené. Většina lidí je závislá na těch, kteří vyrábějí oblečení a jiné další potřebné věci. Je velký nárůst obezity a strava a nemoci souvisí se stresem a s léky, které jsou jen maskováním symptomů. Používání léčivých bylin se stalo ztraceným uměním. Vzduch je znečištěn do té míry, že člověk ani neví, jaké nevýslovné škody jsou způsobovány na všech živých formách i prostředí.
Je mnohem více toho, co je třeba říci a jak vidíte, existují obrovské problémy, které je nutno vyřešit, aby mohly živé bytosti zůstat na povrchu Země.
To je také důvod uvědomit si své schopnosti Tvůrce.
Žádný z těchto problémů jen tak rychle nezmizí. Většina z nich již způsobila poškození společnosti i struktury tohoto Vesmíru. Jak je tedy možné uvést věci do pořádku včas, aby mohl život na Zemi pokračovat?
Musíte pracovat jako tým! Nejvyšší dobro pro všechny musí být vaší základní podstatou. Musíte rozvinout schopnost soustředit se na váš záměr po delší dobu. Musíte ovládat své myšlenky, slova a emoce, aby jejich základ plynul z Lásky. To jsou základní věci pro zahájení spásy této planety.
Jakmile máte znalosti a porozumění, jak tvořit myšlenkami, slovy a emocemi, můžete vytvářet utopickou společnost. Je mnoho práce, kterou je potřeba udělat. Počátek leží ve stržení struktur, které vás vězní, a které se už hroutí. To se týká bankovnictví, bydlení a pojištění. Vládní úřady a clearingové instituce, které dohlíží na každý aspekt života, rovněž mezi ně patří.
Informace o tom, jak jsou potraviny otrávené toxiny způsobující potravinovou závislost, stejně jako nepřirozené skladování, jsou už všeobecně známé. Je zodpovědností každého z vás, co si vybíráte na tělo i do těla, čemu věnujete čas a energii. Každý z vás je za to zodpovědný. Už není čas strkat hlavu do písku a dovolit druhým, aby za vás rozhodoval. Jestli chcete vytvořit utopii a zvýšit svůj blahobyt, zatímco obýváte lidské tělo, musíte se umět lépe rozhodovat v každém okamžiku. Jednou z možností je vytvořit soudržné komunity, kde má každý své místo a každý pomáhá s pěstováním a přípravou jídla.
Vaše schopnost komunikovat s Vyšším Já a s Průvodci se dramaticky zvýší, jakmile očistíte své tělo od toxických potravin, myšlenek a emocí. Musíte věnovat pozornost nejen svému jídelníčku, ale i strachům a obavám, které řídí váš život. Zde je vám předkládáno mnoho návrhů, jak to udělat. Každý krok k uzdravení emocionálních bolestí a pohyb směrem k bezpodmínečné Lásce vám umožní vibrovat na vyšších frekvencích.
Sečteno a podtrženo……... jaká je vaše schopnost reagovat?
Vyzkoušejte různé návrhy, které vám ostatní, ale i my navrhujeme. Dopřejte si čas experimentovat a přitom věnujte pozornost, jak se při tom cítíte. Věřte, že změny, které potřebujete udělat s cílem zvýšit vibrace Lásky - je trvalé úsilí. Zpočátku může dojít k detoxikačním příznakům, jak se budete přizpůsobovat vyšším frekvencím a z vašeho tělo i mysli se uvolní nečistoty uložené v paměti a v buňkách.
Držte 24/7 vizi dokonalého zdraví a harmonie s ostatními. Věnujte pozornost tomu, co děláte a co říkáte. Buďte vzorem pro ostatní. Moudře vybírejte své přátele. Říkejte svoji vlastní pravdu. Doporučujeme vám kráčet po cestě, která vás dovede k Osvícení. Je hodně toho, čeho můžete dosáhnout, když vezmete zodpovědnost do vlastních rukou. Doporučujeme vám dělat každý krok v radosti a s vědomím, že vytváříte mnohem bohatší život na Zemi - a to pro všechny! Udělejte si čas přemýšlet o těchto slovech a vypracujte svůj plán činnosti. Výsledek nečinnosti jste už zažili.
Věřte, že všichni jste v každém okamžiku požehnáni a milováni. Bude to skvělý den, jakmile se všichni sjednotíme v Duchu. Do té doby věřte, že jsme tady a pomáháme vám - jediné, co potřebujete udělat je požádat.
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA, to je proces rozpouštění, proces, který vymývá všechny staré vrstvy až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit. Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu.
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ
Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Nechte uvolnit všechno, co potřebuje být uvolněno.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vědomí člověka a živá mysl přírody

24. června 2016 v 6:00 MATKA ZEMĚ

Mysl člověka je mocným zdrojem energie. Tvoří ji energie ohně, je sice neviditelná, přesto je tvůrcem všeho dočasného, co prožíváme v hmotném světě. Mysl a její ohnivé projevy se okamžitě zobrazují ve sférách vyššího světa, ať už jde o projevy všedního života, nebo o cokoliv abstraktního či dokonce bizarního. Zde jsou naše myšlenky nezničitelné a nepodléhají vlivu pozemského času. Zde se zrcadlově odráží zodpovědnost každého jedince za sebe sama. Mysl je ohnivé podstaty (tvořivá i ničivá), proto bychom se měli zaměřit pouze na Světlo. Pokud s důvěrou nahlédneme do obsáhlého světa přírodních a duchovních energií, dojdeme k poznání, že všechno souvisí se vším. Tak jako spolu navzájem koresponduje svět jemnohmotný se světem, na jehož viditelnou realitu si můžeme sáhnout.
Příroda je živá mysl, s tím souvisí přehlížený fakt, že mysl člověka není oním já, za kterou ji považujeme. Můžeme ji buď ovládat a využívat správným způsobem, nebo může ona ovládat nás. Oddělíme-li mysl aneutuchající šum rozumu od sebe samého, potom si uvědomíme všechny skryté, nadčasové tvůrčí procesy života. Uvědomíme si nežádoucí psychické energie, které nás nenápadně ovládají a oslabují. Myšlenky a emoce jsou neviditelné - v časoprostorové rovině. Avšak v nadpozemské či astrální realitě se setkávají, organizují a vytvářejí silou svých vibrací příčiny (harmonické, požehnané, chaotické či destruktivní) všeho viditelného v pozemské realitě. Z tohoto hlediska je mágem nebo čarodějkou každý z nás. V každé myšlence je skrytý podnět k realizaci ve viditelné hmotě. V časové spirále vytvářejí všechny myšlenky kritické množství energie, shromažďující se v morfických polích. Tak vzniká energie, která se následně projeví v pozemské, hmotné realitě. Vše určující je množství Světla a Lásky, které v sobě to které slovo, ta která myšlenka a ten který čin nese.

Slovo je posvátné, slova utváří celý náš život

Slovo rodičů nás provází od prvních okamžiků. Slovo učitele, slovo nadřízené autority, slovo boží, slovo politika, a v neposlední řadě slovo informačních médií. Důvěřujeme slovům ošetřujícího lékaře. Mnoho slov nám utkvělo v paměti z našich oblíbených knih či písní. Milujeme slova poezie. Slova nás utváří! Slova v nás vzbuzují nebo ničí sebevědomí. Mnohdy se spoléháme na slova přítele či světové celebrity. Jak často se spoléháme výhradně sami na sebe? Nebo na moudrost našich předků? Slova a informace vládnou světu na každém kroku - média, reklama, internet… A čert aby se v tom všem poslední dobou vyznal. Pravda, lež, konspirace, ovládání, manipulace, záměrné vyvolávání paniky ve všech možných podobách - jedno překrývá druhé!
A jak vypadá neviditelný svět myšlenek? Často jako hodně velký chaos! Svět myšlenek si představme jako morfická pole - archivy všech událostí. Připusťme, že lidská mysl je základní substancí všech forem. Šaman se dokáže napojit na energetické pole myšlenek a odečítá z něj informace. Pracuje v oblasti nadvědomí, tak se často stane, že zná odpověď na otázku pár okamžiků předtím, než byla vůbec vyslovena. Myšlenkové procesy nás všech zůstávají vibrovat v jemně energetické látce plazmatických informačních polí. Tam zůstávají navždy, tam jsou ,,analyzovány", odtud jsou odečítány každým, kdo se na informační morfická pole dokáže napojit.

Proč přírodní národy nazýváme divochy?

Přírodní národy nazýváme divochy, přitom jejich a naše mozky mají vše společné, rozdíl je však v pohnutkách, které nás ovlivňují, a to nejen sociálních. Divoši žijí naplno snahou o usmíření s přírodou, třebaže pomocí na první pohled nesmyslných rituálů. Moderní civilizaci příroda moc nezajímá, maximálně jako prostor pro relaxaci, a nebo prostor pro drancování přírodních surovin. Avšak duševní pohoda, kterou vlastní právě "divoši", je pro nás nepředstavitelná, a paradoxně narušovaná pokrokem a modernizací světa. Podle "divochů", například podle odvěké moudrosti indiánů, by mohla vzniknout nová, plnohodnotná osnova pro vyšší cíl lidstva, nový světový názor.
Zemi s modrou barvou nebe spojuje vzduch a voda, která padá z oblohy a nesena vzduchem, vrací se k zemi, vytváří řeky, které jsou pro Zemi tepnami. Voda je pro Zemi smyslovým orgánem, je krví Země. Voda je dárkyní života, příroda ví, co dělá, příroda je živá mysl. Božské vědomí přesahuje hmotný svět. Představy božských entit vznikly z lidské potřeby vysvětlit si pravidelné přírodní cykly a podstatu hmotného světa. Božské vědomí je mnohými stále považováno za pouhou iluzi. Jak vypadá takový věrohodný Bůh? Najdeme odpověď, pokud si uvědomíme, že božské myšlení a vědomí máme v podstatě všichni? Evoluci považujeme za přirozený vývoj lidského jedince i civilizace. Popisujeme ji jako přirozený vývoj, avšak pouze vědecky, racionálně, bez "božské inteligence". Přirozený vývoj ale probíhá ve velmi dlouhých časových úsecích. Je možný vývoj lidské inteligence, jakožto dlouhodobá evoluce, bez informačního servisu - kvantového, božského vědomí? Na jakém základě by probíhaly dlouhodobé změny, které nelze postřehnout ani v několika po sobě jdoucích generacích? Jde o "pouhé" záznamy v DNA? Nebo jde o na sebe navazující sebeorganizující se procesy, které vznikají a uskutečňují se zrcadlením skrze kvantové vědomí vesmíru? Skrze nesmrtelné lidské vědomí, které je podstatou všeho, a které v podstatě vesmír vytváří?
Animismus je pohanská, odvěká víra v nadpřirozené bytosti. Může se zdát na první pohled nesmyslné připisovat "živé" vlastnosti přírodě, oblakům, vodě, stromům nebo kamenům, a myslet si, že duše či duch se nachází ve všem, živém i neživém. Ale vzhledem k tomu, že vlákno života, prochází každou živou i neživou hmotou, není na nehmotné úrovni mezi přírodou a člověkem velkého rozdílu. Rostliny, stejně jako člověk, nadneseně řečeno, jsou zdravé či nemocné, stejně jako jiné bytosti, navíc mají vytvořené vlastní procesy sebeléčení, stromy si například dokáží regulovat vlastní teplotu a přizpůsobovat ji okolnímu prostředí, rozmnožují se a plodí, rostou a zanikají, komunikují mezi sebou, komunikují s okolním prostředím, reagují na energii člověka… Divoši dokáží komunikovat s vědomím přírody, a bez chemických rozborů, odečítají z druhového vědomí rostlin informace o jejich léčivých schopnostech. Jsou rostliny léčivé (a tím také nepřehlédnutelně napojené na ostatní živé tvory) jen tak sami od sebe, nebo je to dar Vyššího vědomí vesmíru?

Poznávání tajemných vlastností hmoty je novodobá ,,alchymie"

Obrazně řečeno v okultním duchu: vše viditelné sestává z pohybujících se elementárních částic, které reagují na energii myšlenek - máme-li k nějaké věci, okolnosti, rostlině, zvířeti nebo člověku pozitivní vztah, potom se tato energie projeví ve skutečnosti. Vzpomeňme na květiny, které krásně rostou a prospívají, pokud s nimi hovoříme, dotýkáme se jich a posíláme jim myšlenky lásky. Stejně působí energie strachu, závisti, nepřejícnosti, i na negativní jevy rostliny reagují. V této souvislosti si představme například, jaké zmatky nebo chaos v našem životě může způsobovat lež nebo skutečnost, že nahlas vyslovujeme něco více či méně odlišného od toho, co si skutečně myslíme v duchu.

Myšlenkové proudy v podobě energetických rezonancí vytvářejí budoucnost

Budoucnost je latentním, spícím obrazem, je představou lidské vůle, která se vždy zhmotní v tom správném, předem daném okamžiku. Potom žijeme, buď spokojeně nebo nespokojeně, v dimenzi zjeveného, materiálního světa. Energie myšlenky proudí tam, kam zaměříme energii osobní pozornosti. Myšlenky zla působí stejně jako dobře promyšlené (negativní) zaklínadlo. Upřímné myšlenky dobra, prodchnuté čistou energií srdce, působí stejně jako modlitba. Vědomí a mysl je prapodstatou všeho, myšlenky jsou emanace tvořivé nebo ničivé. Myšlenky ale nelze popírat, jde o to si je uvědomovat a myšlení podstatně zpomalit, zkvalitnit. Síla tvořivé moci myšlenkové energie je oním tajemstvím, které ochraňují a po generacích si předávají mágové, mudrcové, druidové a ostatní učenci všech starobylých světů.

Mágové jsou si vědomi, že všechny jsoucí reality se vzájemně ovlivňují a prolínají, znají frekvence různorodých realit

Lidské bytí se odehrává na fyzické, mentální a duchovní úrovni současně. Každá úroveň existence vibruje jinou rychlostí, a v tom je právě ,,problém". Nejvyšší duchovní rovina vibruje na nejrychlejší frekvenci. Zde se nacházejí, právě z důvodu rozdílných vibrací, nám neviditelné paralelní světy a bytosti tomuto světu náležející. Naproti tomu pevná hmota vibruje na nejpomalejší frekvenci. Zde tedy vzniká svět, jenž jsou naše smysly jako je zrak, sluch, čich a hmat schopné zaznamenat. Sem spadá fyzická a mentální rovina. Fyzická rovina představuje veškerou pevnou hmotu, přírodu, přírodní děje, a nám známé fyzikální jevy (světlo, teplo, magnetismus…). Mentální rovina představuje vědomí přírody, vědomí rostlin, nerostů, ale i vědomí všech známých i neznámých forem života. Sem náleží lidská mysl, mysl všech duchovních vyšších sil a mysl (inteligence) všech bytostí projevujících se nadpozemskou energií.

Posedlost pozitivním myšlením

Všechno dohromady pochází ze společného zdroje. V rovině mentální i hmotné panují stejné vesmírné zákonitosti a principy, které jsou předurčeny k tomu, aby vytvářely mezi těmito světy harmonii a soulad, za ideálních podmínek. Osobní harmonie dosáhneme, pokud udržíme vibrace vlastních myšlenek, představ a emocí v námi zvolených pozitivních rovinách. Rozhodnout se můžeme pro rezonanci v rovině lásky, klidu, pohody, radosti, ohleduplnosti a soucitu. Tím zvýšíme hladinu vibrace vlastní životní energie a z vyšších rovin k sobě přivoláme nové, pozitivní zkušenosti. Stejně to funguje opačně, budeme-li někoho nenávidět, bude se nám zpětně zrcadlit odpuzující vibrace nenávisti, v různých podobách, v životních zkušenostech. To, že nám někdo ublížil, je pro nás negativní zkušenost - to je jedna věc. Ale tím, že budeme dotyčného nenávidět, negativně ovlivňujeme vlastní bytí, vlastní psychiku, někdy i zdraví. A konec konců dotyčné osobě je obyčejně úplně jedno, jaké emoce prožíváme, co si myslíme a jak moc se trápíme.
Někdy si ani neuvědomuje, že nám ublížil, jindy to za žádných okolností nepřizná (k vlastní škodě - z karmického pohledu). Trápíme se, ale tím ubližujeme jedině sobě! Výsledek se dostaví v návaznosti na zákon o příčině a následku. Nehledě na to, že pokud nám někdo ublíží, je z esoterického pohledu mnohem složitější, než se na první pohled zdá. Negativní zkušenosti formují náš život, učí nás a přinášejí nám poznání. Někdy dokonce vycházejí z temnot našeho nevědomí, jsou jen zrcadlovým obrazem našich vlastních (negativních) charakterových vlastností. Zrcadlení je živá skutečnost, kterou budeme striktně odmítat a popírat, dokud si neuvědomíme, že takto to skutečně funguje.
Magie SVĚTLA pracuje s universální přírodní silou. Nelze považovat magii za jakousi samospasitelnou hříčku jakýchsi podivných energií. Přírodním silám je nutné dobře porozumět a vědomě s nimi pracovat. Země a planety, Slunce a Měsíc, vesmír jako celek je jeden nekonečně velký energetický systém, který dělíme na jednotlivé vzájemně na sobě závislé menší energetické systémy. Přírodu tvoří spousta do sebe zapadajících systémů a vibračních polí, které se vzájemně ovlivňují. Kameny a skály vyzařují vibrace, stejně tak voda - od jediné kapky rosy až po oceán. Lidská společnost vytváří další, vzájemně na sobě závislé systémy, jak na vědomé, tak na podprahové úrovni.

Můžeme neviditelný astrální svět spatřit?

Můžeme jej za určitých podmínek vnímat svým šestým smyslem ale také samozřejmě spatřit. Může to být setkání příjemné ale také nepříjemné. Pro někoho uvěřitelné jen v případě autentické zkušenosti. Astrální svět je prostorem pro všechny pozitivní energie a pro všechny negativní stíny na osobní i celosvětové úrovni. Je domovem pro láskyplné bytosti, ale také pro démony vytvořené negativní psychickou energií, mentálními představami, panikou, strachem, hrůznými událostmi. Tyto odosobněné stíny občas nabývají obřích rozměrů.Potom se pro nás stávají energetickými zrcadly, odrážejícími do světa hmotného, přímo z příslušných morfických polí vše krásné a pozitivní. Ale také vše negativní, co paradoxně sami vysíláme kolem sebe a tím i do kosmického prostoru. Přesto nemusíme mít z astrálního světa strach, pokud do něj nahlédneme například ve změněném stavu vědomí. Zříme pouze to, kam nasměrujeme naše myšlenky, nadpozemskou krajinou se pohybujeme v závislosti na obsahu vlastních myšlenek, představ a vizualizací, zkrátka a dobře podle kvality našeho vědomí.

Astrální svět mohou dostatečně senzibilní lidé spatřit třetím okem

Pokud neuvěříte, nikdy jej nespatříte, za každých okolností máte vždy svobodný prostor pro vlastní pravdu. Zda jej spatříte, záleží jen na vás, na nikom a ničem jiném. Jako téměř vše v okultismu, tak i paralelní dimenze můžeme zřít a hodnotit pouze na základě osobní zkušenosti. Paralelní světy vnímáme intuitivně, vidíme jejich proporce vnitřním zrakem. Napojujeme se na ně v obrazech viděných ve spánku, při vědomém snění, při astrální projekci, a hlavně vědomím srdce. Na astrální úrovni rozvíjíme psychické schopnosti, pracujeme se sny, učíme se vnímat auru nejen všech bytostí, ale také rostlin a stromů. Také extáze je možnou cestou do nehmotného obrazu astrálního světa, změněný stav vědomí, hluboká meditace - hlavně v přírodě. Pomocí silné myšlenkové koncentrace, imaginace a vůle můžeme praktikovat astrální projekce a při této příležitosti čerpat z morfických polí vědomosti a inspiraci. Ve vysoké, ceremoniální magii, soustředěním se na magické operace a přesně dané úkony se mág vlastní vůlí napojuje na astrální světlo, na vybranou astrální bytost se kterou ,,komunikuje".
Na jasné noční obloze můžeme pozorovat střípky dávných mýtických příběhů v podobě různých souhvězdí.Starobylé mýty jsou staré jako lidstvo samo, dávají základ veškeré pozdější esoterické a duchovní filozofii. Například souhvězdí hada můžeme na obloze nejlépe pozorovat v březnu. Tato šňůra hvězd se nachází v blízkosti jedné z nejzářivějších hvězdokup na obloze. Podle legendy je bájný had tvor nesmrtelný, neustále obnovuje své mládí každoročním svlékáním kůže. Drží ho v náručí hadonoš - bůh medicíny a lékařství Asklépios, jako výraz díků za to, že bájný had pomáhal řeckému lékaři objevovat svět léčivých rostlin. Tak se napojoval na živou mysl přírody, a čerpal informace, které zpětně ovlivňují lidský rod do dnešních dnů.
Starověké civilizace obdivovali vesmír a studovali hvězdné nebe za jasných nocí s vědomím vlastní nicotnosti a s obdivuhodnou přesností. Tvořením bájných příběhů vnášeli do říše hvězd život bohů a své představy o tom, jak funguje svět. Dávali tak jména souhvězdím, tvořícím na obloze jakousi nesmazatelnou kroniku lidstva. Ve skutečnosti to, co nazýváme souhvězdí, jsou jen nahodilé obrázky. V prostoru vesmíru netvoří hvězdy žádnou ucelenou soustavu tak, jak se nám zdá při pohledu ze Země. Obraz toho kterého souhvězdí tvoří hvězdy, které jsou ve skutečnosti od sebe v ohromné vzdálenosti a dokonce se pohybují různými směry. Jejich vzájemná souvislost je vlastně jen iluzí, viděnou ze zemské roviny, přesto je neoddělitelnou a prospěšnou součástí lidského vědomí.

Podle vzoru "divochů" je přínosné vstoupit čas od času do bájného světa bohů, nadpozemských hrdinů a okřídlených tvorů v podobě nesmrtelných vládců

A dozvědět se tak něco o našich předcích, kteří již v dávnověku představovali naše charakterové vlastnosti. Neboť to nejsou vždy bytosti jen moudré a laskavé, vyznačují se všemi vlastnostmi danými do genomu lidstva. To dokazují jednotlivé příběhy vážící se k tomu kterému souhvězdí. Za jasných nocí můžeme s pokorou v srdci vzhlížet k nebesům a přemýšlet o zázraku stvoření. A donekonečna se můžeme ptát: Jsme ve vesmíru sami? Existence božských entit nevznikala pouhou představivostí, na stěnách jeskyní různě po světě najdeme malby nápadně připomínající bohy ve skafandrech a vesmírné koráby. Stejně tak v mnoha bájích a mýtech najdeme podobné odkazy, podivná vyprávění o bozích sestoupivších z nebes na Zemi. Což samozřejmě současný materialista nebo zarytý ateista přejde jen s přezíravým úsměvem, anebo si toho vůbec nevšimne.

Přijde čas, kdy konečně zboříme pomyslnou zeď mezi přírodou a (bezohledným) civilizovaným světem?


Služba je zázračný léčitel....

24. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Věnuj se dnes Mně, Mé službě a službě lidstvu. Služba je zázračný léčitel, protože když při ní zapomeneš na sebe, zjistíš, že rosteš a zázračným způsobem se rozvíjíš. Dosáhneš velkých výšek a prozkoumáš velké hlubiny a tvá láska a porozumění životu začnou pro tebe mnoho znamenat. Dnešní den ti poskytne bezpočet příležitostí k rozpětí a růstu. Přijmi každého se srdcem plným lásky a vděčnosti a pociťuj, jak se rozvíjí tvé vědomí a moudrost. Žij plně a bohatě, bez hranic a omezení. Očekávej jen to nejlepší ve všem a v každém a sleduj, jak se to naplňuje. Měj své srdce otevřené bližním. V každém hledej jen to nejvyšší dobro a pracuj na vyšší úrovni vědomí. Dodávej druhým odvahu všemi možnými způsoby, protože každá duše potřebuje povzbuzení. Zjistíš, že budeš-li pomáhat jiným, pomůžeš zároveň i svému růstu.JAK VZRUŠIT DUŠI VĚDOMÉ ŽENY - z odpovědí na vaše dotazy

23. června 2016 v 23:56 Krása ženy

Vědomá žena se nespokojí s průměrným vztahem. Funkční vztah tak jak si ho představuje lidská mysl není její cílovou destinací a podmínkou pro šťastný život. Je šťastná a naplněná sama sebou. Nepotřebuje lichotky, uznání a hloupé intriky k tomu, aby byl její život vzrušující. Nehledá muže aby vyplňoval "mezery" a volný čas v jejím životě.
Vědomá žena vidí Pravdu. Vidí skrze závoje iluzí, ve kterých jste oděni.
Chcete-li svést vědomou ženu, musíte prvně vzrušit její duši. Ona vidí Vaše Pravé Já, ale vzrušíte ji jen a pouze tehdy až ho uvidíte také vy a hlavně až budete mít odvahu v souladu se svou pravou podstatou žít. Až budete ochotni zemřít za pravdu svého srdce a za to, kým opravdu jste. Až odložíte "kravatu" a všechny své falešné masky. Až nebudete "výkonnými manažery a úspěšnými podnikately, vzornými tatínky, poslušnými synáčky a manžely, vzornými zaměstananci".......zkrátka až nebudete vším tím, čím vás chce společnost a vaše okolí mít. Až přestanete plnit očekávání druhých. Až se stanete mužem, který má odvahu žít své nejdivočejší sny a realizovat své krásně šílené nápady. Až budete tak divokými, že se stanete neovladatelnými a nebudete se bát otevřeně křičet své autentické názory do celého světa.
Pak se objeví žena, která uvidí Vaši Duši a kterou vzruší vaše autentičnost, neovladatelnost, nezkrotnost a která ocení vaši odvahu být tím, kým opravdu jste.
Vědomá žena nepřijde do vašeho života za účelem vás usměrňovat, poučovat nebo vás krotit. Nepřijde vám dělat matku, manželku ani pečovatelku. Přijde vám ukázat, kam až sahá vaše jedinečnost. Přinese s sebou dary, které dají vašemu životu novou dimenzi, propojí svou divokost s tou vaší a ukáže vám cestu ke hvězdám.
Ve vztahu s vědomou ženou jste naprosto volní, ale přesto jste spoutaní vzrušujícím tancem, který tančíte s Vesmírem Vy a Ona.
Zapoměňte na dvoření, zapomeňte na květiny a dary, zapomeňte na svádění tak jak jste ho doposud znali. Vaše setkání s Vědomou Ženou orchestruje Nejvyšší Pravda a nemusí ani dlouho proběhnout na fyzické úrovni. Toto setkání začíná na úrovni duše a přes srdce sestupuje níže do fyzické reality.
Vědomá žena cítí vaše srdce, každou myšlenku kterou k ní vyšlete a pravdivost vašich pocitů je jediná možnost jak zaujmete její pozornost a jak oslovíte její srdce.
Nehledejte tuto ženu. Bude k vám přivedena ve správný okamžik. V božském načasování.
Tak jednoduché to je.
Martina Atiriamin Christová
osobní konzultace, intuitivní psychologie a léčba
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

TZOLKIN 23.6.2016 10 AHAU kin 140

23. června 2016 v 9:39 Mayský Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, Bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovské Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, vědomí cíle, uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
Nemůžete být v životě lídr, pokud nemáte koho vést. Nemůžete řešit mezilidské vztahy, pokud si znepřátelíte ty, se kterými potřebujete spolupracovat. Nemůžete vyhrát, pokud nemáte s kým soutěžit. Lahun (10) a Ahau vás vezmou za ruku a přivedou zpátky do kruhu vztahů, které právě teď ovlivňují váš život, ať už jste připraveni nebo ne, protože je čas pracovat společně. Měli byste se také v této Treceně bavit, nebuďte mrzutí. Chuen to jistí! Bez ohledu na to, jak pevně se snažíte držet rty, energie smíchu jsou ve vzduchu a jsou nakažlivé. Takže uvolněte se! Ne všechno v životě musí být boj!
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy domu nebo se nastěhovat do nového.
***
Zdravím, jsem Ahau 10. Dnes bychom byli rádi, kdybyste si udělali den volna. Buďte co nejvíce v přírodě, jak je to jen možné. Dělejte jen ty věci, které vám přináší potěšení a radost! Věnujte pozornost tomu, jak se po celý den cítíte, vyživujte pocity radosti, kdykoliv pocítíte nižší vibrace. Uvědomujte si každé slovo a každou myšlenku, která se objeví ve vašem Vědomí. Jděte vpřed s radostí!
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
TÓN 10 VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Každý duchovní učitel má ego.

23. června 2016 v 6:00 Vývoj vědomí bytostí

Každý duchovní učitel má ego. Pokud tvrdí opak, je pravděpodobné, že své ego potlačuje a projektuje do svých bližních. Někteří již prošli trnitou cestou sebepoznání a přijali pokoru, ale mnoho jich stále žije pýchou duchovního ega. Lákají, manipulují a připoutávají k sobě žáky jako ovce. Pozornost a uctívání žáků sice zvětšuje jejich energii, ale přitom nafukuje jejich ego do megalomanských rozměrů. Připoutanost žáků k egu duchovního učitele přináší odpovědnost za tyto nebohé a odevzdané duše. Což znamená, že duchovní učitel je zatížen karmickou vazbou a duševně připoután ke svým ovečkám. Takový učitel je obvykle sám na piedestalu a hlasitě se prohlašuje za vyvoleného Bohem a svými žáky. Své nevyrovnanosti a pokřivené vnímání pravdy pak přenáší i na své ovečky, a tím jim znemožňuje dojít k Bohu přímou cestou. Naopak jim cestu zavírá sám sebou a namísto pravdy a lásky zpravidla rozsévá bludy lží a nenávisti.
Skutečný duchovní učitel je napojený na zdroj a má plně otevřenou korunní čakru, takže jeho aura září kolem hlavy jako svatozář. Pravý duchovní učitel nepřipoutává žáky k sobě a nevede je jako ovce na porážku, ale nechává jim svobodnou vůli a ukazuje jim s pokorou a láskou přímou cestu k Bohu, který je dosažitelný z nitra každé bytosti. Odstřihává vazby těch, co se k němu připoutají a trpělivě jim dokazuje, že je pouze ukazatelem a povolaným průvodcem. Vysvětluje, že Boha už by měl každý najít sám z vlastní vůle a skrze sebe. Raději má jednoho žáka, který směřuje k Bohu, než tisíce těch, co za ním jdou bezhlavě i do pekla. Tiše a mírně poukazuje, že všechno poznání i Bůh sám je neustále přítomen v nitru každého, jen si rozpomenout a začít naslouchat. Nestojí na piedestalu, aby řečnil o své vyjímečnosti, ale zdarma ukazuje, jak každý může nalézt pravdu v sobě. Jde osobním příkladem přímou cestou k Bohu s důrazem na rovnost a bratrství všech bytostí a jeho všeobjímající láska i radost je napnuta jako lano, vedoucí až k Bohu Stvořiteli.
Ivo Leinveber

Kde leží tvá víra a jistota?

23. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Jak můžeš doufat, že porosteš bez náporů a zkoušek? Kde leží tvá víra a jistota? Odkud čerpáš svou sílu a moc? Snažíš se žít tento život ze své vlastní síly, spoléháš pouze na sebe, abys jím prošel? Jestliže ano, nebudeš moci překonat nátlaky a nápory všude kolem sebe. Jestliže však vložíš vše do Mých rukou a dovolíš, abych tě vedl a řídil, dokážeš uskutečnit cokoliv, protože se Mnou je vše možné. Máš pocit, že náklad, který neseš, je příliš těžký, že ti byl svěřen příliš velký úkol, abys jej vyřešil? Proč neodložíš hned teď celý svůj náklad a starosti na Mne a nenecháš Mne provádět tě obtížnými vodami? Provedu tě každou překážku do klidných a tichých vod a osvobodím tě od každého strádání, jestliže tvá víra a důvěra bude zcela zakotvena ve Mně.

TZOLKIN 22.6.2016 9 CAUAC kin 139

22. června 2016 v 8:49 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Občas se denní Znamení a číslo dne tak vzájemně dokonale doplňují, že se stanou živou svěží energií. Dnešek je takovým dnem. Cauac a Bolon (9) oslavují Božskou Ženskost a její posvátnou sílu dávat život, léčit tělo, mysl i duši. Ať už jste žena nebo muž, oslavujte dnes s Cauac a Bolon. Ctěte Božskou Ženskost, která vzkvétá v každé lidské bytosti a všem živém. Pokud jste žena, ctěte vaši přirozenou sílu dávat život. Nikdy to neberte jako samozřejmost. Jednejte se všemi dětmi, s vašimi i s těmi ostatními, s velkou úctou a respektem, protože jsou to nejčistší lidské inkarnace.
Cauac ztělesňuje hojení a čištění. Symbolika představuje bouři, déšť, blesky, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbol komunity, která se někdy nazývá "Universální Společenství" nebo "Nebeský domov Bohů". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem (vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob, jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac 9. Vítejte v čase našeho společného sdílení. Dnes bychom se rádi zaměřili na to, co by se mělo stát realitou. Ve vaší sféře se domníváte, že to, co zažíváte, je skutečné. Přesto, když vezmete v úvahu celé Stvoření, to co se na Zemi odehrává, je více než drama odehrávající se na jevišti.
Účelem tohoto Vesmíru je umožnit mnoho možností, pokud jde o zkoumání věcí, které nejsou dostupné jinde ve Vesmíru, nebo když jste kompletně absorbováni v Lásce.
Země i okolní planety byly vytvořeny pro umožnění specifických příležitostí. Nikde jinde není taková hojnost forem jako na Zemi. Nikde jinde není svobodná vůle smíchána s amnézií. Tyto vlastnosti jsou ve Vesmíru jedinečné a tato kombinace nikdy neexistovala v jiném fyzickém čase. Důsledkem toho je, že o tuto planetu je velký zájem a to je také důvod, proč je na obloze odhalováno tolik mimozemšťanů a mnoho jich také v této době obývá lidské tělo.
Jak jsme sdíleli v předchozích Zprávách, když byla Země stvořena, byla zvolena na přání Matky Země časová osa. Skupina Bytostí, která Zemi vytvořila, dohodla na určitý čas hostování určitých životních forem, které po uplynutí dané doby opustí tuto úroveň hustoty a pokročí ve svém Vzestupu. Země už dlouho zvyšuje frekvenci a brzy nebude kompatibilní s frekvencemi nízké úrovně jako např. nenávist, strach, neúcta.
Zemi nehrozí žádná imploze ani nebude zničena asteroidy. Namísto toho vystoupá do neviditelné dimenze nesoucí jen ty, kteří jsou schopni vibrovat na jejích frekvencích. Aby bylo možné vzestoupit, musí všechny formy života zvýšit svojí frekvenci. Většina flory i fauny se posune, protože jejich povaha rezonuje se Zemí. K tomu, aby mohli Přechod zvládnout i lidé, budou muset předělat kódy přesvědčení, které je na základě jejich chování drží uzamčené ve strachu.
Jeden ze způsobů, jak to udělat je "dělat, jakoby se to už stalo". Tato jednoduchá metoda se může zdát na první pohled těžká, ale s praxí se stane jednoduší.
Všechno, co je potřeba udělat, je vybrat chování, které chcete změnit. Řekněte sami sobě, že se již nebudete takových způsobem chovat - a dotáhněte to do konce. Není nutné tyto věci veřejně provolávat a sdělovat ostatním. Mnohokrát ti, kterým se svěříte, se vám mohou posmívat, nebo vás budou chtít testovat.
Možná budete chtít změnit další chování s cílem podpořit vaši Milovanou/ Milovaného. Například se můžete rozhodnout přestat se přejídat. Jediný způsob, jak se přestat přejídat je přestat se přejídat. Možná budete muset změnit jiné chování, např. odmítnout pozvání na večeři, přestat jíst u televize nebo místo svačiny před spaním vypít raději sklenici vody.
Ať už se snažíte změnit cokoliv - hrajte, jakoby to již byla realita. Není třeba bědovat, nebo prohlašovat "Jsem na dietě, ale opravdu moc chci zmrzlinu". Tímto se jen uzamykáte v režimu oběti. Vyhněte se prohlášení za účelem vypadat vznešeně, jinak budete uzamčeni na cestě ega.
Stačí jen zastavit chování a uvidíte změny. Nikdo nikdy na takové cvičení nezemřel, nicméně mnoho lidí se naučilo žít. Doporučujeme vám praktikovat cokoliv, co si přejete zažívat každý den. Nedovolte druhým nebo vašim strachům zastavit vás od života snů!
Většina z vás nesní dost ve velkém. Je mnohem více, co můžete dělat a zažívat, než si myslíte, že si zasloužíte. Sněte ve velkém, "představujte si, že už se to stalo" a mějte u toho radost.
9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit své pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. VY jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Dny s Tónem DEVĚT hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a Ženského Universálního Principu.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Horoskop na období 20. 6. - 26. 6. 2016

22. června 2016 v 6:00 Doteky Nového Života

Síla odpuštění

SAMSUNG
Úplněk nastává v pondělí 20. 6. a vždy ovlivňuje den před a den po úplňku. Zde se zviditelňuje či naplňuje téma novoluní, které bylo 5. 6., a bylo o objektivitě a sdílení svého poznání. Hledání pochopení a ověření si svých subjektivních dojmů.
Slunce v době úplňku stojí na posledním stupni Blíženců, které promlouvá o nadcházející hodině rozhodnutí. Show a předvádění skončilo. Je potřeba odejít z povrchnosti slov, mysli, představ, očekávání a fantazií. Letní slunovrat je určitý zlom směru.
Letní slunovrat nastává 21. 6. v 0, 40 hodin. Slunce vstupuje do znamení Raka a vytváří konjunkci s Venuší. Prožitek lásky.
Venuše 18. 6. vstupuje do znamení Raka a začne vytvářet harmonický aspekt s Černou lunou 19. - 23. 6. Síla lásky, soucitu a bezpodmínečnosti jak k sobě, tak k druhým. Prožitek lásky rozpustí negativní myšlenky.
Konjunkce je v harmonickém aspektu na Černou lunu, a tím se zviditelňuje osudovost tématu celého letního slunovratu, který potrvá až do podzimní rovnodennosti. Slunce se dostává do svého vrcholu, nejsilnějšího působení. Není to otázka pouze tohoto týdne, ale celé doby. Jen v tomto týdnu svým rozhodnutím zasadíme záměr našeho směřování a následného cíle.
Podívejme se na to ze tří úrovní vědomí - 1. hmota - mysl, 2. emoční, 3. duchovní.
1. úroveň - hmota a mysl: tato konjunkce bude působit příjemně na tělo, požitky a touhy. Budeme potřebovat fyzický kontakt, dobré jídlo, pohodlí a objeví se i lenost. Dopřejeme si něco hezkého koupit a snadno utratíme více peněz, než kdy jindy. Snadno můžeme přibrat na váze a hlavně se objeví pohodlnost až lenost.
2. úroveň - emoční: velmi aktivní budou naše požitky, gurmánství a potřeba lásky ve formě naplnění se skrze druhého. Ideální doba pro navazování vztahů či oživení partnerství a hlubokých citů, které se mohou v této době otevřít. Ano, můžeme potkat osudovou lásku.
3. úroveň - duchovní: přichází velký příliv božské lásky, světla a ten kdo je otevřený, to může pociťovat přes velkou únavu těla, protože božská energie vstupuje do hmoty.
Je nám velmi pomáháno a jsme podporováni, protože tím, že se objevuje Kosmický kříž vytvořený z Merkura, Jupitera, Neptuna a Saturna v pohyblivých znamení, nám hrozí se zamotat do pavoučí sítě mentálních her mysli. Mysl je velmi citlivá ke strachu, pesimismu, díky Neptunu se může zviditelnit hodně klamu, lží, podvodů. Jupiter tomu všemu přidává zveličování a neobjektivitu. Je nebezpečí podlehnutí pouze mysli, slovům, představám a fantazii. Když se ale dostanete do středu Kosmického kříže, tak naopak umožňuje vystoupit ze starých mentálních vzorců a prohlédnout hru mysli, hru informací a manipulaci slov.
Důležité je tady a teď, čin, pocit. Dejte na intuici. V této době je dobré vážit každé slovo, čím méně slov, tím lépe. Někdy stačí pohled do očí, úsměv, objetí než tisíc slov. Je důležité poznat, procítit, než být zaměřen jen na to, co se říká.
Jupiter se dostává do přesné konjunkce se Vzestupným uzlem v Panně. Jupiter je o vývoji, expanzi a posunu dál, v Panně je to o každodennosti a realitě, o Tady a Teď. Když dokážete být jen tady a teď, vyhnete se strhnutí do zmatku informací, kde se ztratíte mezi slovy a mohli byste přijít o velkou šanci propojit se s božskou pomocí, podporou a vedením.
Jupiter v harmonii s Plutem umocňuje sílu víry a uzemnění, praktičnost, ukotvení své víry v každodenním jednání. Pomáhá také zvládnout kvadraturu Saturna a Neptuna, která symbolizuje hluboké stavy smutků, deprese a beznaděje.
Venuše je v harmonii s Neptunem (20. 6. - 3. 7.), kdy se aktivuje hluboká láska, až se vám z toho může zamotat hlava. Bezpodmínečná láska. Symbolizuje to silný vliv božské Matky, její péče a podpory.
Slunce v harmonii na Černou lunu (21. - 27. 6.) osvětlí "zkaženost světa". Vystoupí z temnoty, sklepů a nevědomí to, co ještě není přijato, prosvětleno a očištěno. (Zviditelní se téma Černá luna ve Štíru - více v sekci Články.) Bude se to dít na všech třech úrovních, vždy se to děje současně. Podle úrovně vědomí člověka, se to každému objeví v určité intenzitě v každé úrovni - v mentální, emoční a duchovní.
Soudnost! Neukazuj prstem na druhého, ale zamysli se sám nad sebou. Druzí jen zrcadlo ti nastavují.
Nesuď a nebudeš souzen. Ten, kdo je bez viny, hoď kamen.
Hezký týden, Petra Nel
Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.
Upozornění:
Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová
www.astrologiepetranel.cz

Změna je klíč, který ti otevře všechny dveře - změna srdce a mysli.

22. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Změna je klíč, který ti otevře všechny dveře - změna srdce a mysli. Máš-li svou jistotu ve Mně, nebudeš se bát změn, jakkoliv drastické se ti mohou zdát. Prostě věz, že všechny změny, k nimž dochází, směřují k tomu opravdu nejlepšímu a pro dobro celku, ať, jsou to změny osobní, změny v zemi nebo ve světě. Prostě přijmi, že tyto změny musí přijít, a jdi s nimi. Jdi kupředu a vzhůru a snaž se porozumět, když ti říkám, že to nejlepší teprve nastane. Shledáš, že nové je mnohem nádhernější než staré, jestliže do něj rychle vplyneš bez dalšího odporu. Proč by sis měl dělat život svým odporem obtížnější? Nic nemůže zastavit Mou ruku. Míč se začal kutálet; nový den je zde a ty jsi jeho součástí, jenom jej musíš přijmout a následovat; jinak zůstaneš pozadu.


Proces učení duše

21. června 2016 v 13:05 Aktuální Informační chaneling

Marie Magdaléna prostřednictvím Pamely
Drazí přátelé,
Já jsem Marie Magdaléna. Všechny vás s radostí a pocitem spojení zdravím.
Vy všichni jste oddáni vnitřní cestě s velkým odhodláním. Jediná věc, která vám přináší opravdové naplnění, je, když začínáte naslouchat a chápat hlasu vlastního srdce a duše. Pro vás všechny je to stejně důležité jako kyslík, který dýcháte, tak základní jako chleba a voda, které sytí vaše tělo, aby zůstalo naživu. Tato oddanost znamená posun vědomí, který již ve vás nastal, což pro mnohé z vás bylo důvodem vašeho narození do tohoto života. Vaše duše se ocitla v jisté fázi svého vývoje, své evoluce. Cítila, že je nyní čas pro pozemské vtělení, v němž by mohla být skutečně spatřena. Že je čas pro život, ve kterém by mohla opravdu plout pozemskou realitou každodenního života.
Trvá množství pozemských životů, než slyšíte takovým způsobem volání své duše. V dřívějších životech bylo nezbytné a nutné, abyste získali zkušenosti s životem na Zemi. Duše potřebuje čas, aby si zvykla na pozemský život a dynamiku emocí a fyzična, které se na Zemi odehrávají. Být zde je pro duši procesem učení. V jistém smyslu duše ví všechno před tím, než se začne inkarnovat, avšak tato vědomost nebyla opravdově zažita, a tak se nemohla hluboce zakořenit. Jednoduše řečeno, jde o rozdíl mezi teoretickou znalostí a prožívání života v rozmanitých formách a vtěleních, kdy se toto vědění stane moudrostí, která je praktická a hmatatelná, a to je způsob, jakým se rodí láska.
Když moudrost skutečně sestoupí do pozemské lidské formy, nejedná se jen o teoretickou znalost, která odlišuje individualitu, je to spíše vřelost, láska, trpělivost a soucit, které osoba vyzařuje k ostatním. To znamená, že se odehrává alchymie, přeměna ve vědomí duše dané osoby. Tato změna může nastat proto, že duše podstoupila inkarnaci, cestu skrze maso a krev, skrze bolest, skrze výšiny i propady všech druhů emocí. Tyto zkušenosti jsou nezbytné pro zrození živoucí moudrosti a lásky. Z tohoto hlediska, stát se pozemskou lidskou bytostí, narodit se v těle, muset se vypořádat s ignorací, bolestí, strachem a pochybami je heroický čin. Záměrně umožňujete části svého vědomí a vnitřnímu vědění, aby byly zahalené, abyste mohli vtělit moudrost na mnohem hlubší úrovni.
To, co tu popisuji, je vlastně to, co v nejširším slova smyslu znamená "čenelování" nebo stát se kanálem. "Čeneling" není pouhé přijímání zprávy. Je to celý proces spojování se se svým božským jádrem skrze duši do pozemského těla. To vše prostřednictvím fyzické inkarnace a zúžením vědomí, abyste se stali specifickou formou v čase a prostoru.
To, co se zdá být sestupem do omezení, do temnoty, vytváří cestu ke světlu, k většímu světlu, které předtím neexistovalo. To je tvořivý proces, do kterého vstupujete se svou vlastní duší. Znamená to velmi mnoho, když se stanete lidskou bytostí na Zemi a znovu se spojíte se svou duší, se svým původem a snažíte se ji vtělit do vašeho každodenního života. Je to součást vývoje duše, že za účelem získání zkušeností na sebe musí na dlouhou dobu zapomenout a seznámit se s pozemskou existencí. Právě z toho důvodu je nezbytné, že nejprve a na dlouhou dobu zapomenete na svou původní moudrost a znalosti a že se vnoříte do mocenských a podmanivých energií Země.
Pro některé z vás je však nyní čas vystoupat zpět ke Zdroji, ze kterého pocházíte, uznat ho a znovu slyšet hlas své duše. Takto opravdově začnete vnímat smysl svého vývoje: přinášet nebeskou říši božského poznání a moudrosti spolu s pozemskou říší pocitů a prožívání. Pak jste kanálem mezi Nebem a Zemí a vytváříte něco nového, něco, co má význam pro Stvoření jako celek. Jinými slovy, jste připraveni.
Chci ukázat, co se děje v tomto spojení s vaší vyšší moudrostí a energií duše, která se již stala velmi zkušenou prostřednictvím mnoha vašich předchozích inkarnací. To, co vás drží nejvíce zpět od toho, aby se vaše původní energie a získaná moudrost vaší duše skutečně projevila, je, že se činíte malými. Abyste uznali svou energii duše tady a teď, potřebujete se odvážit důvěřovat ve svou vlastní velikost. Je třeba, abyste přijali jako pravdu, že opravdu jste zářivým andělem světla, který byl zformován božskou říší a zároveň mnoha životy inkarnací, ve kterých jste bojovali, abyste překonali bolest a úzkost a stali se stále více vědomí toho, kým skutečně jste. Potřebujete uznat velikost svého vlastního bytí a své vlastní historie a nyní říci: "Jsem Tím". To je krok, který potřebujete učinit, aby se vaše duše mohla zcela inkarnovat, aby mohla svobodně proudit skrze vaše tělo a vaše pozemské bytí.
Nyní vás chci požádat, abyste prozkoumali sami sebe a zjistili, v čem si myslíte, že jste nežádoucí, nedostateční nebo dokonce špatní jako kdybyste udělali něco strašného. Možná máte pocit hříšnosti nebo selhání. Na chvíli věnujte plnou pozornost, abyste se podívali na své vlastní energetické pole a vnímali, zda se někde objeví tmavá skvrna. Může se projevit jako bolest nebo napětí, které může udržovat negativní smýšlení o sobě samém. Dívejte se pozorně, abyste vnímali, jestli se to děje. Možná se vám zjeví dítě nebo dostanete jednoduše pocit, je to však břímě, které nosíte. Bohužel jste se s některými těmito břemeny tolik sžili, že je už tak neprožíváte. Myslíte si, že tyto břemena jsou součástí vašeho normálního stavu. Normální stav je však radostný stav. Normální, vyrovnaný stav je takový, že přijímáte sami sebe, věříte životu a říkáte mu "ano" s pocitem, že jste v pořádku takoví, jací jste. Nikoli, že jste dokonalí podle nějakých ideálů, které leží mimo vás, ale, že jste jednoduše dobří proto, že jste neoddělitelnou částí celku. Jste součástí, jste důležití a můžete prozkoumávat cokoli, co chcete prozkoumat.
Vztek nebo negativní myšlenky či emoce jsou povoleny, stejně jako pochyby, zoufalství a odpor. Podívejte se na chvíli, co tam je. Vnímejte, zda je ve vás nechuť nebo negativní pocit či odpor k životu na Zemi. Nebo zda se cítíte nevítaní nebo se cítíte ublížení, protože necítíte uznání nebo vám bylo říkáno, že nejste dost dobří takoví, jací jste. Téměř v každém sídlí obrazy nehodnosti a je důležité tyto obrazy odhalit a přijmout je svým světlem, neboť ty ve skutečnosti blokují váš kanál. A kanálem mám na mysli v tom nejširším slova smyslu: být otevřený své duši.
Nadechněte se, abyste uklidnili své břicho. Pozvěte energii své duše, aby přišla do vašeho těla, do vašeho srdce a zvláště do vašeho břicha, což je energeticky sídlo síly a ukotvení a zároveň místo, kde můžete mít trvalá hluboká zranění. Vnímejte, zda dokážete vytvořit a prožívat pocit hodnosti. Vaše břicho ví, jak to udělat. Je spojeno se Zemí a ví, že máte tu i ve Vesmíru své přirozené místo, že jste na Zemi vítaní.
Je ve vašem břiše tiché vědomí, že jste v pořádku? Spojte se s tímto vědomím a doslova vytvořte prostor pro sebe. Představte si, že je kolem vašeho těla energetický prostor tak velký, jak cítíte, že je pro vás vhodný a dostatečně velký, aby obsáhnul vaše světlo. Umožněte tomuto prostoru, dosáhnout dolů k vašim chodidlům a dokonce až do Země. Vnímejte, že jste opravdu zde. Je možné, že někteří z vás budou cítit, že chce vaše energie duše vystřelit zpět nahoru, když tohle děláte. Je to kvůli vzpomínkám na odmítnutí a dokonce násilí, které činí příliš bolestné být vůbec tady dole. Žádám vás, abyste tak jako tak sestoupili a řekli si, že jste tu v bezpečí. Vnímejte, že tu jste vítaní. Dovolte světlu, aby se šířilo vašima nohama, stehny, koleny, lýtky a chodily do Země. To je záměr "čenelingu" - to, že vaše esence proudí do Země. Vnímejte, jak ohromní, krásní a mocní jste a jak vaše velikost inspiruje druhé a pomáhá jim. Nikomu svou velikostí nepřekážíte.
To je mé dnešní poselství. Když přijde na "čenelování" vaší duše, podívejte se na staré obrazy bezcennosti, které jsou ještě ve vašem životě, a praktikujte naplňování svého břicha, svých spodních čaker světlem vaší duše. To je místo, kde se stává skutečným a hmatatelným a proudí do Země. To je záměr a to je to, co vás naplňuje nejvíc.
© Pamela Kribbe
www.jeshua.net
Překlad: Denisa Vaňková

TZOLKIN 21.6.2016 8 ETZNAB kin 138

21. června 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč pravdy, moudrosti a očištění; schopnost odrazu, reflexe, disonance
Podívejte se na svět jako děti. Čistými odrazy holé pravdy, nevinností narozenou v letním větru, hrou a fantazií divočejší, než koně běžící na jaře po rozkvetlých loukách. Děti vás naučí, jak vidět svět takový, jaký skutečně je, ne takový jaký by podle dospělých měl být. Chcete-li vyléčit všechny bolesti nashromážděné během života a shodit z vašich ramen všechny zátěže moderní doby, pak si vzpomeňte jaké to je smát se bez důvodů, válet se v trávě, zírat na oblohu několik hodin a zapomenout jaké to je cítit vinu, stud, závist, ambice a zlobu. Říká se, že jsme ztratili naše vnitřní dítě…….my říkáme, že tam je pořád!……smích.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole. Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality, můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních, v rodině, komunitě. Naučte se být upřímní, pokud jde o peníze a sex.
***
Jsem Etznab 8. Děkujeme, že jste se k nám dnes přidali, abychom si vzájemně pomáhali v procesu Vzestupu. Věřte, že my, stejně jako vy, pracujeme plně na prožívání života, než se všichni vrátíme ke Zdroji. Po návratu ke Zdroji se všichni navzájem obdarujeme všemi znalostmi a příběhy, které v současné době zažíváme. Bude to jako mít obrovskou párty se všemi filmy světa. My všichni jsme herci. Samozřejmě popcorn bude v té nejvyšší kvalitě!
Dnes budeme sdílet znalosti spojené s cestou na Zemi. Každý kdo je v současné době na Zemi ve fyzickém těle, se rozhodl zažít život mnoha způsoby. Když jste byli ve stavu Ducha, měli jste úplné znalosti o tom, že život na Zemi je dočasný stav Bytí a vy se za krátký okamžik zase vrátíte do sféry Ducha.
V této vyšší sféře nejsme vázáni žádnými hodinkami jako v lidské formě. Takže, co se pro vás zdá věčností, je pro nás jeden jediný nádech. Proto jsme schopni pohlížet na sebe v jiném světle. Je to podobné, jako se vy rozhodnete vyzkoušet něco nového a může to trvat hodinu nebo několik dní. Když porovnáte tento příběh s celým životem, ačkoliv může mít velký význam, je to jen nepatrný čas.
Mnoho z vás zajímá, jak mohl Bůh dovolit tolik bolesti a takové utrpení na Zemi. Máme pro vás dvě odpovědi, ačkoliv bychom mohli na toto téma hovořit mnohem víc. Za prvé máte dar svobodné vůle a hodně utrpení je přímým důsledkem rozhodnutí svobodné vůle, i když na globální úrovni mnozí trpí rukou druhých.
V podstatě, když se podíváte do celé světové historie, uvidíte, že se vám jako skupině věci vymkly v průběhu mnoha let z rukou v důsledku voleb provedených několika jednotlivci. Tím máme na mysli takové věci jako je kontrola a ovládání vládními představiteli. To jsou nepravosti vyskytující se na úrovni starých rodů, chamtivost a mnoho dalších faktorů. Za druhé vaše zkušenosti na Zemi jsou jen nepatrným zlomkem ve vztahu k celé vaší existenci od dob, kdy jste byli součástí Zdroje. Bolest, kterou cítíte, je jako kýchnutí v celém rozsahu života vaší duše.
Pokud chcete muka a bolest na Zemi ukončit, máte sílu to udělat. Nicméně musí přijít postoj sjednocení ve velkém. Nejprve však na osobní úrovni, pak na regionální úrovni. Až se stanete vzorem pro ostatní, pak se i v celém světě začnete postupně spojovat s čistým záměrem. Budete muset udělat mnohem víc, než jen snít o životě. Je mnoho zákonů, které musí být změněny. Všichni budou muset respektovat ostatní a mluvit pravdu. Ti, kteří stojí u moci a používají manipulativní vedení, budou muset změnit své srdce nebo budou propuštěni ze svých povinností. Všechny tyto věci lze udělat, jen pokud se spojíte a budete hrát jako společnost unisono.
To vyžaduje mnoho úsilí a velké změny. Ale podívejte se na lidi jako Ghándí a Matka Tereza, čeho byli schopni dosáhnout. Každý z vás má schopnost se změnit. Jakmile uvolníte všechny strachy a volby, které nemají nic společného s Láskou, půjdete cestou spravedlnosti a začnete řídit pozornost druhých.
Buďte veselé mysli, protože bylo mnoho světů v krizi, které překonaly nepravosti a dovedly celou rasu k Lásce a radosti. To se stalo a stane se to znovu. Věřte tomu a stane se zázrak!
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. Vy držíte v ruce kouzelnou hůlku. Vy spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace. Jak nahoře, tak dole. Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Jak začínáš každý den?

21. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Nevadí, jestliže včera nebylo vše tak, jak mělo být; včerejšek skončil a je pryč a nic se s tím nedá dělat. Dnešek je něco docela jiného; leží před tebou nedotčený a bez poskvrny a je jen na tobě, abys z něj vytvořil ten nejzázračnější den. Jak začínáš každý den? Pamatuj, že to nezáleží na nikom jiném. Rozhodnutí musíš učinit jen ty, sám. Pokus se zahájit den s vnitřním klidem a spokojeností - najdi si čas, aby ses ztišil a umožnil, aby tě onen mír naplnil a rozprostřel se v tobě. Nespěchej do nového dne nepřipraven a bez harmonie. Jestliže se tím budeš řídit, bude snadné přenést onen stav mysli do nadcházejícího dne a umožnit, aby ovlivňoval celý den a všechny duše, s kterými se setkáš. Je na tobě, abys zvolil, jaký tento den bude, a pak ho takovým učinil. Proč se nerozhodnout hned teď?


JE ČAS BÝT SEBOU

20. června 2016 v 18:55 Doteky Nového Života


Je čas, abyste si dovolili být sami sebou, svým autentickým Já, tím člověkem, který čeká pod minulými vrstvami bolestí i růstem, pod tím vším. Je čas být sebou. Výchozím bodem je zvyknout si dělat více vědomá a laskavá rozhodnutí. Jistě, život vás bude zkoušet, napínat, testovat, aby se ukázalo, jak silní skutečně jste. Ale život vás také odmění. každé úsilí, nebo jeho nedostatek, se projeví v materiálním světě. Zasaďte ta správná semena. Buďte jemní, buďte trpěliví, ale zasaďte ta správná semena - pro vás ta správná. Dovolte druhým, aby i oni byli tím, kým se snaží být. Skutečnému štěstí ohromně přispívá přijetí a pocit sounáležitosti.
Dovolte druhým být sami sebou a dívejte se, jak vám rozkvétají před očima. Především ale dovolte být sebou sami sobě. Jestli stále ještě nevíte kým vlastně jste - jestli plamen téhle nádherné bytosti teprve začínáte vnímat - pak se ptejte:"Kým tady mám opravdu být?" Pokládejte si tu otázku znovu a znovu. Plamen vašeho autentického Já nikdy nevyhasl, začne hořet jasněji a na vaši otázku bude postupně vrhat světlo. Smíte být úžasní a skvělí
( a také jste). Žijte život, po kterém touží vaše srdce. Je bezpečné být sám sebou. Dovolte si to a buďte vděční, zvláště za svobodu, kterou máte.

⊱⊱⊱⊱⊱⊱⊱⊱⊱ Bronnie Ware ⊱⊱⊱⊱ z knihy Rok pro změnu
Zdroj: FB

Letní Slunovrat. Posun.

20. června 2016 v 7:00 Mayský Kalendář na každý den

Určitě jste si během víkendu všimli, jak nás Vesmír posouvá. Úpravy a opravy probíhají mnohem rychleji. Zažíváme silnou transformační Bránu, která nás tlačí ke všemu Novému. Každý má stále na výběr, zda chce odhodit strachy, poznat nové Já, plně vyjádřit kvality Kristovského Já a zvolit šířku frekvenčního pásma. Zodpovědnost je plně v našich rukou. Víkend byl pro mě osobně hodně odpočinkový v tichu s procvičováním telepatie. Otevírají se další dveře k vytváření nových nápadů a idejí. Božská Láska je tak inspirativní. Intenzita Světelných vln upravuje naše Vědomí a fyzické tělo, a dává najevo, zda se budeme cítit pohodlně nebo ne. Každému je nyní předkládáno poznat své pravdivé Já a svou skutečnou sílu. Energie tlačí každého dělat změny a vytvářet nový život. Buď se můžeme změnám bránit, nebo rezonovat s bezpodmínečnou Láskou, půjdeme s proudem Vzestupu a plně se vyhneme tomu, co se děje v paralelních časových osách. Záleží na našich činech. Letní měsíce urychlují osobní i kolektivní změny. Brilantnost a dynamika Božských lidí je ve vyšších úrovních oceňována. My všichni si navzájem pomáháme, sjednocujeme se a povzbuzujeme. Jsme jako JEDEN. Mnoho Požehnání, Lásky a nejkouzelnější léto každému z vás. Miluji vás tak moc! V Božské Lásce, Světle a Službě. Lenka

TZOLKIN 20.6.2016 7 CABAN kin 137

20. června 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/ testy
Caban je o intelektu, logice a racionálním myšlení. Tomuto dni vládne hluboká introspekce, ale protože jsme v Treceně Chuen, možná budete chtít rozrazit dveře a vpustit trochu čerstvého vzduchu. Pokud myslíte myslí, obvykle se neodvážíte. Ale to je jako u všech jiných věcí, dvakrát se rozmyslíte, než něco uděláte. Je tady nebezpečí sedmičky (střed třináctky), která představuje naprostou neutralitu a možnost vydat se jakoukoliv cestou. A kromě toho nechceme mít u dveří řadu lidí, kteří si přišli stěžovat, že jsme vzbudili celé město.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ,
DÁVÁ SÍLU TVOŘIT A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Zdravíme vás, Drazí. Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytovat naše služby, jak putujete Vesmírem. Cílem je, abyste nacházeli radost ve všem. Dnes vás zveme, abyste cestovali s námi.
Udělejte si pohodlí na vašem kouzelném koberci, zavřete oči a vizualizujte si místo, které vám poskytne klid. Věnujte chvilku zklidnění, dechovému cvičení a relaxaci svalů. Ale ještě než začnete, zmáčkněte mentálně tlačítko OFF vaší levé mozkové hemisféry a dejte ji do režimu autorestart, než se později vrátíte do normálního aktivního stavu mozku.
Na naší dnešní cestě budeme zkoumat Vesmír, který leží uvnitř vás. Leží zde mnoho problémů, kterým čelíte, jak jdete směrem k cíli ke štěstí a míru. Pojďme na chvíli plout uvnitř tohoto prostoru. Jednoduše obdarujte sami sebe Láskou a jistotou, že je vše v pořádku. Jakmile uložíte vaši mysl do režimu spánku, zaměřte se pouze na Lásku. Možná si budete vizualizovat setkání s vašimi Průvodci, jak vás drží v láskyplné éterické náruči.
Ať už si vyberete cokoli, zaměřte se láskyplně na každou část svého Bytí. Nesnažte se soustředit na něco konkrétního, stačí poslat bezpodmínečnou Lásku do celého vašeho Bytí na všech úrovních: fyzické, psychické, emocionální i duchovní.
Naplňte své srdce vděčností za veškerou podporu, kterou dostáváte od všech ve fyzické sféře, stejně tak i z neviditelných říší. Koupejte se v Lásce, která se k vám plně vrací. Zůstaňte v tomto prostoru, jak dlouho budete potřebovat.
Až se vrátíte zpět, jděte k zrcadlu a podívejte se na chvíli sami sobě do očí. Řekněte té úžasné Bytosti v zrcadle, že je nade všechno milována. Dovolte si tento dar Lásky přijímat co nejdéle. Vnímejte teplo a snažte si udržet toto poznání a tento pocit po celý den.
Možná budete chtít toto jednoduché cvičení přidat, až se budete dívat sami sobě do očí a připomínat si, že jste milováni, jako součást každodenní ranní péče. Pamatujte si, že jste Božím dítětem a ve všech směrech naprosto dokonalí. Až dnes půjdete ven, budete vědět, že jste nadevše milováni a opatrováni.
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě, věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém Světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebe přijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Uvědom si,že vše, co děláš, je potřebné a že žádná práce nebo činnost není příliš malá nebo bezvýznamná.

20. června 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Jak životně důležitý je tvůj správný vztah k dávání! Dávej klidně a s důvěrou, a především s láskou a s radostí. Vše, co je dáváno neochotně, s sebou přináší špatné vibrace, a proto z toho nemůže vzejít nic dokonalého. Hleď, abys vše, co děláš, konal s láskou, i když třeba zcela nerozumíš, proč tak činíš. I ta nejobyčejnější, nejvšednější práce, je-li dělána s láskou, může přinést zázračné a obdivuhodné výsledky, proto nech lásku volně plynout při všem, do čeho se pustíš. Uvědom si,že vše, co děláš, je potřebné a že žádná práce nebo činnost není příliš malá nebo bezvýznamná. Jestliže všechny duše vydají ze sebe to nejlepší, tíha a odpovědnost již nespočívají jen na několika z nich. Břemeno je nadlehčováno celkem, až nakonec již není břemenem, ale skutečnou radostí a potěšením. Sleduj svůj postoj a přispívej k radosti a k hladkému chodu celku.


Nebezpečná krása ....Velmi hluboký příběh milované ženy

19. června 2016 v 14:09 Krása ženy

Nebezpečná krása ....Velmi hluboký příběh milované ženy..... Zde ke staženíhttps://uloz.to/…/nebezpecna-krasa-romanticka-drama-1998-cz…
Děj filmu se odehrává v 16. století v Benátkach, kde kurtizány měly zvláštní privilegia ve společnosti: nosily krásné šaty, studovaly hudbu a literaturu a byly společnicemi nejvýznamnějších mužů v republice. Když Veronika Francová dospěla v mimořádně přitažlivou ženu, zamilovala se do Marca Verniera, který pocházel z bohaté rodiny. Veronika si ho však nemůže vzít za manžela, protože pochází ze vznešeného rodu, ale její rodina je bez peněz.
Matka své dospívající dceři brzy pomůže odhalit krutou pravdu: buď to vstoupí do kláštera nebo se stane kurtizánou. Její krása a inteligence často upoutá každého muže ve městě a Veronika se stane nejen nejznámější kurtizánou, ale i hrdinkou. Podaří se jí přesvědčit francouzského krále, aby pomohl Benátkám ve válce proti Turkům. Církev jí však brzy obviní z čarodějnictví