Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


ZPRÁVA Z MINERÁLNÍ ŘÍŠE

17. května 2016 v 18:15 |  MATKA ZEMĚ
Drazí, toto je zpráva z říše minerálů. Z říše, kterou charakterizuje Moudrost. Velké Vědění a Moudrost leží ukryty v Minerální Říši. Tato říše je plně aktivně zapojena do probíhajícího procesu přeměny na planetě Zemi. Vězte, že každý krystal a kámen je vědomou bytostí přinášející svou moudrost a vědomí do vašich životů.
Bytostem Minerální Říše je velkou ctí, že vám mohou být nápomocny na vaší cestě. Věřte, že je pro ně velkou radostí být vám průvodcem, léčitelem a učitelem. Kameny a krystaly které vám pomáhají na vaší cestě se také rozvíjejí - prochází spolu s vámi svým osobním a spirituálním rozvojem a procesem rozpomínání. Proto se vám může stát, že se krystal křišťálu ve vaší přítomnosti začne pročišťovat ze svého mléčného zabarvení do té největší jasnosti a čistoty a měnit svou vibraci. Nebo, že se barva kamene začne proměňovat či se stávat sytější a jasnější.
Další velkou radostí Minerální Říše je skutečnost, že se lidstvo vibračně posunulo na úroveň, kdy mu mohou být odhaleny a zpřístupněny další typy krystalů, které byly dlouho ukrývány a čekaly právě na tento okamžik. Jak se vědomí lidstva rozšiřuje dále za "frekvenci Atlantidy", přicházejí kromě jiných, také extrémně silné a mocné Krystaly Lemurské, které již spatřují světlo nového úsvitu, jak se Země a život na ní vyvíjí kosmickou rychlostí a kráčí ke Světlu - do souladu s čistou Božskou Podstatou.
Přijměte srdečně své přátele z Minerální Říše. Každý kamínek nebo krystal který se ocitne ve vašem životě přichází se speciálním posláním určeným právě vám. Moudrost kterou obsahuje vám bude odhalena ve správný čas a na správném místě.
Jsme tu.Jsme s vámi.
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránkywww.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama