Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.5. - 29.5. 2016

25. května 2016 v 23:08 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
když ukládáte své běsy, abyste je pohřbili na místo jejich posledního odpočinku, celou vaši bytost prostupuje větší klid. Intenzivní prociťování proti sobě stojících polarit ve vaší čakře solaru plexu po dobu mnoha let, nyní ustupuje. Cítíte radost a nádherné příležitosti, které přicházejí do vašeho zorného pole. Začínáte znovu pociťovat nadšení pro nedokončené projekty, když přemýšlíte a představujete si nové. Vaše nové začátky jsou konečně tady!Chopte se té příležitosti!
Láska ve všech svých podobách rozevírá svá křídla a otevírá vám nové dveře. Skládá se mnoho kousků skládačky a začínají dávat smysl. Jak zpracováváte tyto nové objevy, dochází k vnitřnímu léčení a to je velmi vítáno a prožíváno. Nad obočím nesete znak osvícených; nelze to vidět lidskýma očima, ale snadno to vidí moudří, kteří vás vedli po vaší duchovní cestě. Slaví vaše vítězství a je to zasloužené (pozn.překl: Mistr Hilarion zde myslí vítězství v tonto úseku vaší cesty A každý takové, jaké si vytvořil, jakož i pochopitelně lidstvo jako celek). Udělejte si čas a vychutnejte si tyto chvilky, když se objeví a zhluboka se napijte ze studny hojnosti, která ve vás leží.
Život se před vámi otevírá ve vší slávě. Jaké zázraky na vás čekají za každým rohem? Celý vesmír čeká na váš povel - vstaňte a pozdravte svůj osud! Svět čeká na dary, které přinášíte, abyste žehnali druhým a léčili je, a také vaši milovanou planetu. Jak si uvědomujete, jak hluboce jste milováni, a vždy jste byli, cítíte nekonečnou radost, jako teplou peřinku, která vás obklopuje. To je nový začátek, který jste dlouho hledali a který vám předtím unikal; je to nový začátek obnovy naděje a čeká na vás, abyste si to vzali.
Nastal čas, abyste volně vzlétli! Nastal čas, abyste svítili svým zářícím světlem, které mohou druzí považovat za své! Vyzařujte svůj jas a vstupte do svého vlastního potenciálu; jedinou věci, která vás brzdila, bylo vaše dřívější omezené vnímání. Brána je teď otevřená, abyste přes ni vyšli k novému obzoru. Následujte své srdce a pobízení ducha, protože to vás zavede k vašemu nejvyššímu dobru a k největší radosti. Udělejte z prociťování radosti váš každodenní cíl a dělejte vše pro to, abyste ten pocit uvnitř sebe cítili, protože radost je duhovým mostem mezi nebem a Zemí a vy jste potrubí, kterým to vede.
Požehnáni jsou milovníci míru, protože oni zdědí nový svět, který se zrodil. Ano, ve vašem světě je toho mnoho, co potřebuje zlepšit, ale vy jste zde, děláte změny a dosahujete je. Dějí se ve vás změny, které je zapotřebí zpracovat a šířit ven. To, co jste udělali a čeho jste dosáhli, svítí jako pochodeň naděje a možnosti pro ty, kdo přijdou po vás. Ti, co mají oči k vidění a uši k tomu, aby slyšeli vaše poselství, vás neskonale milují. Ať je všude mír.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama