Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 1.5. - 8.5. 2016

8. května 2016 v 17:19 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
mnoho z vás prožívá pocit smutku a pozorujete ty staré emoční vzorce z dob vašich minulých životů. Je dobré vidět, že se stáváte zdatnějšími, když ty zážitky zaregistrujete a propustíte je jako něco, co patří minulosti, a že se v těch starých energiích nezdržujete. Bravo!Získáváte ve svých emocích mistrovství! Možná jste si také všimli, že jsou to vzpomínky, které byly pohřbeny ve vašem vědomí nejhlouběji a týkají se těch nejstarších zážitků.Znamená to, že čištění vašich buněk je hlubší, než kdy předtím. Nechte to proběhnout a připravte se nahradit je čistým bílým světlem kristovské energie.
Vidíme, že jste unaveni a že toužíte, aby již tento proces skončil. To, že se na povrch vynořují staré pocity z doby vašeho mládí znamená, že ten očistný proces je téměř u konce.Představte si malé slunce, jak svítí a protáčí se v každé z vašich sedmi hlavních čaker a několikrát denně udržujte vždy na chvilku tuto představu. Toto zrychluje očistný proces a připomene vám, že jste zářícím světlem tohoto světa! Pohybujete se k vyšším úrovním vědomí, k pravému zdroji vaší osobní síly a do hlubšího pochopení vaší věčné identity. Jsou chvíle, kdy vás toto spojení přivede k důležitým odhalením, týkajícím se smyslu vaší současné inkarnace.
Milovaní, jděte v míru, žijte, smějte se, a milujte se s chutí! Život v lidském těle je určen k tomu, abyste ho užívali, těšili se z něj a prožívali ho! Proto je potřeba, abyste se účastnili všeho, co je ve vašem bezprostředním okolí, abyste pozorně prožívali každou zkušenost. Neodkládejte věci na zítra, protože se něco děje i teď. Zažíváte nejzázračnější časy obrovské proměny a to je cennou příležitostí, abyste si užívali všechny nuance, jak se dějí. Nádherné možnosti a nasměrování zkušenosti vašeho života existují a to, že to jasně chápete, vás přímo vede, abyste směrovali váš vlastní osud do zářivé reality.
Jsou to vzrušující časy s mnoha příležitostmi, které přicházejí do oblasti snů každého člověka.Jak je nepořádek zevnitř odstraňován a nahrazován větším světlem pochopení, některá přání z dřívější doby, která si každý udržoval jako sen, se objevují v náznacích jako nasměrování, na co bychom se mohli soustředit a co bychom měli realizovat a manifestovat. Jsou to sny, které vám mohou přinést větší radost a štěstí, když se je snažíte přivést do současné zkušenosti.
Jak každý člověk manifestuje to, co mu přináší naplnění, vytvořená pozitivní energie napomáhá kolektivnímu poli vědomí, aby se pohnulo směrem k objevování nových obzorů pro všechny. To, co se kdysi zdálo být nemožné, teď manifestuje mnoho lidí. Tento stav bytí je podporován přílivem nových energií, když si lidstvo uvědomuje, že může pro sebe vytvořit šťastný výsledek a že jejich duše si přeje zažít víc takových momentů. To je přirozený stav bytí pro každou duši na planetě.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama