Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


LIDSKÁ MYSL MÁ TU MOC

29. května 2016 v 13:06 |  Vývoj vědomí bytostí

Mnohé v životě na této planetě je stále ve velkém nesouladu díky lidské mysli. Člověk si dostatečně neuvědomuje, že nejen svými činy, ale i svými toxickými myšlenkami působí nesoulad v dalších říších této planety.
Byla to lidská mysl, která z jistých živých tvorů zvířecí říše udělala hlavní hrdiny hororových filmů a tak z nich vytvořila krvelačné příšery, které v kolektivním vědomí vytváří extrémně velký a silně zakořeněný strach a paniku.
Vaše mysl vysílá informace v podobě myšlenek a přesvědčení, umocněné vašimi pocity strachu a emocí, na které následně reaguje "život" kolem vás.
Jedním z takových silně zakořeněných strachů v kolektivním vědomí je strach ze žraloků, vlků, hadů, krokodýlů a dalších úžasných živých tvorů.
Nastal čas postoupit a zpracovat tyto kolektivní strachy a navrátit těmto fascinujícím a moudrým stvořením své důstojné místo.
Jak se kolektivní vědomí pročišťuje a směřujeme do stále většího souladu s Vesmírným Řádem, prohlubuje se naše pochopení, spojení a komunikace se zvířecí, rostlinnou a minerální říší.
Věřte, že tady na Zemi jste v bezpečí. Bůh nestvořil žádná krvelačná monstra aby rdousila a strašila lidstvo. Jediné, čeho se musíte obávat je vaše nemocná mysl vytvářející paranoidní a hrůzostrašné příběhy, které jsou velmi vzdálené Nejvyšší Pravdě.
Vyladíte-li se na vědomí tvorů kterých se obáváte, pak užasnete, jakou moudrost a lásku v sobě nosí.
Rozumějte, že živočichové reagují na vaše vyzařování, vaši vibraci, vaše rozpoložení - a podle toho se adekvátně chovají. Vibrací strachu a oběti jim dáváte impulz k "akci" a adekvátní reakci.
Tam kde je naprostý soulad není nebezpečí - tam vládne harmonie, láska a sounáležitost mezi veškerým životem na Zemi. A lidská mysl má tu moc vrátit Harmonii zpět na tuto planetu.
Napsala: Martina Atiriamin Christová
Osobní konzultace, Intuitivní psychologie a léčba
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama