Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Globální průlom. Konzistentní Láska.

31. května 2016 v 12:04 |  Mayský Kalendář na každý den


Milovaní,
je pro mě vždy požehnáním spojit se s vámi tímto způsobem. Je mi ctí sdílet každodenní učení Mayských nefyzických Průvodců a být součástí spoluvytváření komunity. Děkuji Světelné komunitě a velké děkuji vám všem, kteří nám pomáháte dláždit cestu a materializovat Novou Zemi.
Lidstvo má poprvé možnost vystoupit z drama temnoty a společně s milovnou Gaiou se vydat cestou lehkosti a věčné svobody. Květen dokončil tiráž a my jsme uzavřeli další kapitoly Vzestupu. Jsme připraveni vstoupit do koncentrované časové osy s prohloubením psychických schopností, vstupy za Závoje s možností kontaktu, odhalením pravdivého Já a spoluvytváření pozemského království. Každý den kultivujeme své Božství, zažíváme vysoké stavy Vědomí a konzistentní Lásky ke Všemu a Všem.
Pokud věnujete pozornost vnitřnímu i vnějšímu světu, jistě jste si všimli, jak velké změny se odehrávají nejen v našem životě ale i v celém světě. Mnozí na duchovní cestě netrpělivě očekávají globální stržení opony a Odhalení pravdy, které je apodiktickou částí hlavního programu 2016 a v centru pozornosti. Zatímco v minulosti byla strategie vytvářet tlak na pád trojdimenzionální konstrukce, aktuální frekvence je o soucitném přístupu služby, trpělivosti a podpoře. Stabilní ekvilibrium je na denním pořádku v době, kdy se lidstvo bude houpat v emocích. Osvěžujte své Já každý den.
Vesmír v červnu spouští zábavnou pyrotechniku a tento kmitočet slouží jako silný aktivátor, který bude provádět průlom v psychice lidstva a ve Vědomí až do podzimních měsíců a také přináší do našeho aurického prostoru frekvence vysoké Božské Lásky. To ovlivňuje také ty, kteří nejsou vědomě rozhodnuti přesunout se na cestu vyššího Vědomí, ale znamená to, že i oni jsou na jakékoliv úrovni informováni o přesunu do Jednoty. Pomáháme i jim vytvářet silné sjednocení a konečně se sjednocujeme osobně/ kolektivně.
Nemusí to být nutně náročný čas, pokud se nenecháme vtahovat do starých her, nepustíme tento druh energie do svého života, ale budeme se vylaďovat na naše multidimenzionální budoucí Já. Náš svět je odrazem toho, jak vidíme sami sebe. Pokud se zaměřujeme na věci, které nám nefungují, je tak snadné přehlédnout příležitosti, které máme přímo před nosem.
Přehodnocujeme priority, zjednodušujeme životy. Díky předchozí práci jsme připraveni a pokračujeme ve frézování nefunkčních vrstev, provádíme zúčtování starých pohledávek, které nejsou zarovnány s naším nejvyšším Božským potenciálem. Každý den dostáváme energetické inovace, abychom se vyjadřovali sebevědomě, svobodně, otevřeně a elegantním způsobem dělali kvantové skoky do vyšších časových os. Zaměřujeme se na opouštění komfortní zóny na denní bázi, přepnout se z rutinního režimu, být otevření a svěží, aby se k nám dostaly nové příležitosti a zábavným způsobem byly vytvářeny nové kreativní podniky nebo nové projekty v souladu s přáním vaší duše. Cítíte-li vaše návrhy jako radostnou expanzi, pak je to potvrzení integrovat je do svého života.
Tomu nutně předchází zvelebování vlastního Já. "Kým jsme schopni být, opustíme-li všechna nepotřebná zavazadla? Chceme opravdu přijímat všechna požehnání, a jsme ochotní vytvořit pro ně prostor?" Přemýšlení o sobě novým způsobem vytváří nové nervové synapse. Opustit pocity sebekritiky, neschopnosti a přestat se soustředit na další vytváření vlastních falešných obrazů a imitace. Vyjadřovat svou autenticitu a dovolit si uvolněně se realizovat se stává nutností. Tato doba žádá každého z nás, abychom vytvořili takovou skutečnost, po které toužíme. To přirozeně ovlivňuje všechny a má vliv na globální kolektiv.
Zdravý životní styl vede ke zdravému myšlení, omlazuje a vytváří zdravé prosperující pětidimenzionální fyzické tělo připravené aktivovat psychické schopnosti v plném rozsahu. Dostatečný pitný režim harmonizuje emoční i fyzické tělo. Udržování rovnováhy je na denním programu a ekvivalentní péči o sebe na všech úrovních, aby mohlo být dosahováno komplexního uzdravení, rejuvenace buněk a obnovy DNA. Udělejte svůj život lehký, zábavný a hravý. Zábavnější přístup pomáhá rozšiřovat naše vztahy, stejně jako s lehkostí plnit pracovní aktivity. Endorfiny umožňují komfortní cestu Vzestupem na vlně neutrality.
Přejete-li si poznat blíže hlavní životní témata, scénář této inkarnace, porozumět blíže kdo jste, jedním z mnoha nástrojů pro samostatnou uzdravující práci může být mapa OSOBNÍ MATRICE NAROZENÍ. Je-li vaším cílem detoxikovat staré energie, změnit je na vyšší frekvence, stejně jako odblokovat sebepochybnosti, emocionální toxiny, zklamání, rozrušení, selhání nebo pomoci ukázat, jak řídit tok vlastních energií k životu v radosti a vyjádření sebe sama, REZERVOVANÉ KONZULTACE nebo individuální Transformativní ARTETERAPIE, mohou být vhodnými pomocnými nástroji. Tato práce odráží přínos v době Vzestupu, jak odkrýt pravdivé Já, následovat vášeň vlastního tvoření a najít odvahu začít ho realizovat s pomocí vytrvalosti a víry v sebe a novou realitu.
Jménem celého lidstva děkujeme, že jste si vybrali cestu Lásky a svobody, což vede k obrovské expanzi a vyšším stavům bytí. Pokud máte pocit, že se někdo z každodenních Zpráv nebo tohoto příspěvku může potěšit, předejte je prosím dál. Bavte se a mějte dny naplněné zázraky! Děkuji s vděčností za podporu této práce.
JÁ JSEM
expanze radosti, Lásky a míru, tvořivosti, hojnosti,
stability, rovnováhy, legrace, zdraví, Božství a zázraků.
STEJNĚ JAKO KAŽDÝ Z VÁS
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka
© Lenka Sykorova www. mayskykalendar.blogspot.com
Sdílení článku je vítáno v nezkrácené a neupravené podobě s uvedením zdroje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama