Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Průlom. Transparence.

29. dubna 2016 v 6:55 |  Mayský Kalendář na každý den

Milovaní,
jsme svědky velkého průlomu v probuzení Vědomí a lidské psychice. Dochází k energetické inovaci a mnozí z nás se cítí plni energie. Tato energetická Vlna je skvělým obdobím pro exfoliaci starých vrstev a uzdravení Jsou vynášeny na povrch opravdu hluboce pohřbené staré vzorce. Buďme jemní k sobě i k těm, kteří jsou trochu více emocionálně citliví, protože jedině to umožňuje hladké uzdravující zážitky. Všech 13 konkrétních energií této Treceny nás žádá, aby naše kroky směřovaly ke skutečnému vytváření toho, po čem toužíme. Opustit zbytečný tlak promítání soudů na sebe i druhé. Jakmile je tento tlak vyřešen, jsme sladěni s lidmi a událostmi, které nás podporují ve vytváření kýžené reality. Jsme vedeni zkoušet nové věci často mimo komfortní zónu. Jakmile jste laskavější, milující a láskyplní k sobě a druhým, je mnohem jednodušší soustředit se na expanzi života v požehnání.
Vstoupili jsme do zcela odlišných dnů, takže držte si klobouky, připravte se na zábavu a rychlé transformační období. Náš společný příběh je neobyčejný příběh v účasti tohoto intergalaktického zážitku, který je považován za špičku ledovce lidské Evoluce. Jak nahoře tak dole se odráží v každém aspektu našeho vtělení. Všichni probuzení nyní plně odrážejí samostatné vyšší aktivity a tento obraz expanduje jako rozšiřování Vědomí v tomto multidimenzionálním modelu. Jak se otevírají naše srdce, v nenávratnu mizí zážitky nižších úrovní z této inkarnace a každý si osahává, co je to transpersonální Vědomí.
Každý odráží svůj vlastní Vesmír, v němž se projevuje jako Stvořitel a pátrá po seberealizaci, Vzkříšení, Znovuzrození a snaží se propustit všechny hluboké stíny s cílem své Vědomí stabilizovat na vyšší dimenzionální platformě. Všichni se nyní učí vyšší dovednosti, najít a naučit se znovu být Tvůrcem - mimořádně silným Tvůrcem vlastního Vesmíru. Učíme se vidět vše z mnoha různých perspektiv a tento prostor dokázat plně definovat. Vyladit se na nové a využívat nekonečné možnosti. Uplatňování vlastní tvořivosti vás udrží v komfortu na další cestě.
Začínáme mít vlastní zkušenost vysoké úrovně Vědomí Krista. Tato skutečnost se stává trvalým stavem a bude čím dál silnější, než si nyní vůbec dokážeme představit. Měníme konverzaci na konverzaci, v které nikoho nesoudíme. Silné gravitační změny tlačí na změny v zákonech, ve finančním systému, změnu moci a vlády, změnu materiálních podmínek a iluzi nedostatku. Pomáháme 4D lidem, kteří začínají jasněji vidět ve světě hmoty střídání a hroucení staré struktury, abychom mohli společně vytvořit novou. Vyšší úrovně Světla jsou více a více milující a chtějí po nás, abychom žili v souladu s přírodou a používali vše na přírodní bázi v souladu s fyzickým krystalickým tělem a Milovanou Gaiou.
Mnozí bychom rádi odešli na dovolenou, ale protože tento model nemá nic společného s naší osobní cestou, svobodná vůle to neumožňuje. Plníme závazek pro nejvyšší dobro všech zúčastněných tak, aby vše probíhalo co nejrychleji. Jsme aktivní účastí s aktivní pílí. Jdeme opravdu velmi hluboko do srdce. Důvodem tohoto opatření je kolektivní let na nejvyšší možnou rychlost, ale nejedná se o hon na Jednotu. To, co posledních pár měsíců především děláme a na co se zaměřujeme, je zklidnění.
Základním stavebním kamenem Jednoty je sebeúcta, sebeláska, sebehodnota a nastavení hranic. I když v naší společné skutečnosti jde o vymazání hranic. Pochopení aspektu sebeúcty a sebelásky umožňuje aplikaci nového nedualitního umění. Náš osobní prostor je náš Vesmír, je to posvátný prostor.
Zcela opouštíme všechno, co je tak odlišné od nového světa, který společně tvoříme pro naši lidskou rodinu. Změny jsou tkány zlatou nití Lásky, Božskou logikou a podporovány nebeským zarovnáním k ukotvení a materializaci matrixu Nové Země. Jak se elegantně připojit k Nové Zemi? Nejjednodušší, nejrychlejší a nejefektivnější způsob je AUTENTIČNOST & TRANSPARENCE. Být autentický, upřímný, čestný a ochotný se uzdravit. Objevit, co je to ve skutečnosti Láska, především a na prvním místě Láska k sobě. Teprve to umožňuje návrat k poznání Božství, od kterého se lidstvo tak vzdálilo. Je to hodně práce.
Populace už nemůže oddalovat zveřejnění volných energií a spolupráci při řešení obratu v rámci struktury života na planetě. Vzhledem k trajektorii galaktických Vln v květnu je Velké Odhalení na spadnutí.

Hluboká úcta vám, kteří plujete na vlně svých velkých projektů pro zlepšení života na planetě, vám, kteří jste se cestou svých projektů právě vydali a vám, kteří děláte první kroky přes most do nového paradigma Nové Země.
Nacházíme se v době rozsáhlého probuzení, kdy miliony lidí žádají o zázraky. Prosí, aby viděli svou další životní cestu jasně a obdrželi odvahu sladit se s ní zcela. Tyto Božské bytosti jsou připraveny vstoupit do láskyplných vztahů. Jsou také připraveny zažít hojnost ve všech oblastech života, které zahrnují zdraví, hlubší spojení s radostí uvnitř sebe a všude kolem nich. Většina z nás zažívá touhu manifestovat své sny. Pro každého, kdo je na této cestě, může být jakýkoliv druh podpory neocenitelný.
Pokud máte někoho, kdo se může také těšit a dostávat tento druh podpory, neváhejte a pozvěte ho na tyto stránky. Srdečně DĚKUJI mé Milované komunitě srdcem smýšlejících duší, které sdílí a podporují tyto stránky. Nechť se vám vaše laskavost vrátí mnohonásobně!
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama