Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


PRO ŽENY - HORMONÁLNÍ SYSTÉM A VZESTUP

18. dubna 2016 v 14:20 |  Krása ženy

Neúprosně pokračujeme v jízdě velkého vzestupu, vibračních změn Země a Slunce. Dochází k převratným změnám nejen v naší psychice a vědomí, ale především v našich fyzických tělech. Fyzickému tělu trvá déle se přizpůsobit a přenastavit v závislosti na stále narůstající frekvenci přicházející na zemi.
Změny ve fyzických tělech se dějí prostřednictvím hormonálního systému, který reaguje na energetické a vibrační změny. Proto se vyplatí svůj hormonální systém vědomě podporovat. Hodně žen se nyní kromě jiného potýká s vypadáváním vlasů, jejich lámavostí a kvalitou.. Zde je pár tipů, jak si pomoci. Dále dporučuji prostudovat a dát si do souvislostí funkci hormonálního systému s dalšími systémy v těle, abyste více svému tělu porozuměly a mohly tak podpořit jeho funkci a své zdraví - viz elektronická kniha "Jak zharmonizovat ženský hormonální systém" - naleznete ke stažení zde: http://www.slunecnabrana.eu/…/Jak%20zharm.%20zensky%20horm.…
Tipy:
1) Nepijte žádný kofein nebo tein na lačno před vydatnou snídaní. Dopřejte si kávu nebo čaj (i zelený) až po jídle. Požití těchto nápojů před jídlem dostane váš hormonální systém do "vnitřní" stresové situace na celý den ( podrobnější vysvětlení naleznete ve výše zmíněné elektronické knize)
2) Vynechte pokud možno co nejvíce chemických přípravků ve své domácnosti. I když jsou označené jako bio přípravky, neznamená to, že neškodí hormonálnímu systému. Jako účinný čistící prostředek se osvědčil silný roztok kyseliny citrónové s vodou, prací přípravek lze snadno doma zhotovit z jádrového a žlučového mýdla a sody,atd. Dnes na internetu najdete spoustu alternativ, jak si doma zhotovit takové prostředky.
3) Vlasy - nepoužívám šampony na vlasy. 2x týdně si na vlasy udělám zábal ze žitné mouky do které přimýchám mletá semena pískavice (řeckého sena). Vmaíruji do pokožky, naplácám na vlasy,dám na to igelit a ručník a nechám působit cca hodinu. Potom vlasy namočím a směs masíruji ještě do pokožky. Tím se hlava i umyje. Nepoužívám následně šampón. Je pracnější hmotu z vlasů vymýt. Doporučuji žitnou mouku celozrnou od firmy bioharmonie, která se nejlépe z hlavy splachuje. Dejte si do vany sítko, abyste píslavicí neucpaly odpad. Nakonec doporučuji spláchnout vlasy roztokem jablečného octu s vodou ( nejlépe 100% přírodní raw ocet v biokvalitě).
4) Pokud máte problémy s vlasy, jezte hodně proteinů - pokud možno v každém jídle - v podobě chia semínek, konopného semínka nebo kombinace fazole-rýže je komplexním zdrojem aminokyselin k syntéze proteinů.
5) Celková úprava jídelníčku, který podporuje a vyživuje hormonální systém (viz tmíněná elektronická kniha)
6) Vědomě redukujte stresové sitiace ve svém životě a zaměřujte potzornost na to co vám dělá rados a co vás baví - vždy se jedná o vaši vědomou volbu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama