Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


NOVÉ VĚDOMÍ – NOVÝ ČLOVĚK – NOVÁ ZEMĚ V JEDNOTĚ

27. dubna 2016 v 7:00 |  Vývoj vědomí bytostí
Jak je to vlastně s tou JEDNOTOU?
JEDNOTA nejprve musí být pochopena, abychom ji mohli uchopit a začali tak tvořit společné dílo - NOVOU ZEMI. V tomto směru zde panuje stále ještě velké nepochopení. Nelze sjednocovat to, co sjednotit nelze. Sjednotit se musíme nejprve ve svém vědomí, pak můžeme budovat vše nové. Každý chápe JEDNOTU podle stupně svého probuzení v dualitě. Nejprve je nutné se oddělit a následně po pochopení se opět spojit. Problém je v tom, že v dualitě se nemůžeme stále ještě plně probudit.
O skutečném probuzení můžeme mluvit až tehdy, když se naše vědomí oddělí od DUALITY a plně se ukotví v JEDNOTĚ.
V DUALITĚ NEMŮŽEME OPRAVDOVOU JEDNOTU VYTVÁŘET A ANI V NÍ SPRÁVNĚ SPOLEČNĚ TVOŘIT.
Proto různé volání po sjednocení nemá moc velký význam, protože se dokáží sjednotit maximálně stejné záměry lidí, např. různě orientované skupiny ať už např. v politice nebo v jiném odvětví čehokoliv, a to převážně pouze na určitou omezenou dobu. Stejně tak proto nefungují různé ezometody, které se učí na všelijakých akcích a seminářích, nebo různě zasvěcovací rituály, které mohou u daného jednotlivce napáchat víc škody než užitku.
Proto, aby vše fungovalo tak jak má, je třeba se od DUALITY ODDĚLIT A PLNĚ PŘIJMOUT VĚDOMÍ JEDNOTY. To nejde však samo od sebe a každý na to ještě není připraven. Do tohoto stavu se každý dostává prakticky za odměnu, kdy zúročí vše, co se v životě naučil a jak ho sám prožil. Takže všechny rádoby láskyplné řeči o lásce, o jednotě a další oblíbené duchovní fráze, ale zároveň nepochopení toho kdo je říká, je zavádějící a o opravdové JEDNOTĚ nic neříkající. Jsou to pouze plané řeči plynoucí z nepřijetí a nepochopení, které vycházejí z hlavy, ale né ze srdce. Například i pomoc druhým v JEDNOTĚ má úplně jinou formu než je tomu v dualitě. Dalo by se říci, že to, co se jeví v dualitě jako pozitivní, v JEDNOTĚ je tomu většinou naopak. JEDNOTA PROZŘE A PRONIKNE VŠÍM až do morku kostí. Každý záměr vychází ze SRDCE. Je tam cítit PRAVOST a ti, co ji jednou pocítí a procítí, se již NIKDY do vědomí duality nevrátí. De facto z duality VYSTOUPÍ.
Toto vyjadřují i slova Buddhy:
"MOJE UČENÍ JE JAKO PRÁM, KTERÝ SLOUŽÍ K PŘEKONÁNÍ ŘEKY. JEN HLUPÁK BY NESL PRÁM I POTÉ, CO DOSÁHL NA PROTĚJŠÍM BŘEHU OSVOBOZENÍ."
Do JEDNOTY se všemi a se vším se můžeme dostat pouze přes JEDNOtlivce. Vše je záležitost každého JEDNOho z nás, jak sám na sobě pracuje a kdy u něj k plnému probuzení do JEDNOTY dojde. Do JEDNOTY se lze dostat přes sjednocení všech 7 - potažmo 12ti čaker, kdy všesjednocující a znovuzrozující je čakra srdce. Všechny čakry jsou světelným kanálem spojené a spolupracují vědomě skrze SRDCE JEDNOTY, které vše napájí ZDROJOVOU ESENCÍ SJEDNOCENÍ. U každého je to individuální proces. Důležité je přijímat všechny pohledy a netvořit si žádné představy o tom, jak by co mělo vypadat. Po každém přijetí v pokoře přichází pochopení, rozpuštění a následně ukotvení nového vědomí. Vše přichází v pravý čas. Pro Vaši představu to takto třeba probíhalo u mě: Den, kdy jsem se opravdu probudila. Pokud tedy necítíte ještě v každé buňce svého těla to, že jste součástí všeho a všech, o JEDNOTĚ ještě nic nevíte a to co si myslíte, že víte, jsou jenom slova. Ale pokud máte opravdu prožito a pochopeno, pak je pro Vás velmi lehké číst v různých úrovních vědomí lidí jako ve slabikáři. S úsměvem a pochopením pak trpělivě čekáte na další, kteří se pomalu přidávají. KAŽDÝ JEDNOTLIVĚ A SÁM ZA SEBE.
Avšak není třeba, abychom byli přijímáni všemi nižšími úrovněmi vědomí. Pokaždé, když bychom chtěli někoho dovést k našemu pochopení, dostane se nám jen smutné zpětné reakce nepochopení, které u daného člověka obklopuje místa, která máme již dávno za sebou. Tady nejlépe funguje pouze vlastní příklad. Ještě bych chtěla upozornit, že tuto cestu do JEDNOTY, opravdu každý musí uskutečnit a jít sám. Na začátku cesty můžete mít řadu stejně naladěných přátel, ale cestou většinou zjistíte, že jdete už sami. V tu chvíli máte největší naději a šanci dojít do cíle. Prakticky už tam jste.
Stačí jen vnímat znamení a pozorovat změny, které Vaše Nové Vědomí přináší do Vašeho Nového Života. Teď už se můžete sjednocovat s dalšími lidmi, kteří dospěli do stejného stavu vědomí. Každý nese jedinečnou esenci své bytosti, každý má svůj jedinečný dar, který může používat ku prospěchu všech bez oddělenosti a boje. Jen tak vše začne zapadat na správná místa a zrodí se NOVÝ ŽIVOT V NOVÉ ZEMI VE VĚDOMÍ JEDNOTY.
A TAK SE DĚJE!
RENATA
Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat. Děkuji.
Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.
Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit nebo jinak potkat:
informaceodjinud@gmail.com
Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama