Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


NALEZNĚTE SVOU ŽIVOUCÍ SVATYNI

17. dubna 2016 v 7:00 |  Krása ženy

Kvocient Božského Ženského Světla na na planetě se zvyšuje vysokou rychlostí.

Během několika posledních dnů došlo k zpřístupnění nové úrovně rostoucí vědomé vibrace Bohyně. Je to jakoby molekuly pradávných vesmírných informací byly uvolněny do atmosféry - je to stále se rozšiřující otevírání pokladnice Velké Moudrosti přímo ze Srdce Posvátného Ženství.

Nyní začínáte mít větší jasno v tom, jak znovuzískat Moudrost Ženství a co to pro váš Život znamená.

To platí stejně jak pro ženy, tak i pro muže. Pokud čtete tato slova, poslal vás sem Duch. Poslala vás sem Velká Bohyně. Jste předurčeni ke vtělení, prožívání, šíření a vyzařování Jejího učení.

Co vám dnes říká je toto:

Učíte se neopouštět sami Sebe.

Rovzpomínáte se, jak se stát svou vlastní Živoucí Svatyní.

Celistvost je uvnitř vás. Nemůže být nalezena v srdci někoho druhého bez ohledu na to, jak hluboce toužíte po splynutí s těly, srdci, myslí a duší druhých.

Skrze strach ze ztráty a skrze strach uvidět svou vlastní spirituální sílu - její rozvíjení, používání, odhalování, čas strávený s jejím praktikováním - velmi často opouštíme sami sebe.

Ve vztazích se často dopouštíme velkého sebe-ubližování. Nyní musíme být extra vědomí ve všech našich vztazích a ptát se sami sebe: Jsem k sobě upřímný/á? Odsunuji sebe abych uspokojil/a svou potřebu ega po pozornosti, ujištění se nebo potěšení stejné části druhého člověka?

Kde ve vztazích opouštím sám/a sebe?

Bohyně má Velký Plán pro vibraci vztahu a způsoby jak představit intimnosti na Zemi.

Mnoho toxicity, která byla vyvolána a živena prostřednictvím vztahů založených na potřebách ega zklidnit nízké energie strachu, musí být hluboce očištěny z vědomí.

Posvátné Ženství nás učí, že žena musí požadovat samu Sebe, musí se vrátit Domů k Sobě, zarýt se hluboko do země své duše a oddat se sama Sobě předtím, než může vstoupit do sfér intimity v tomto Novém Zlatém Věku.

Posvátné Ženství nás učít, že muž se musí oddat životu na své Hraně, prodrat se skrze vrstvy spirituální a emoční lenosti, riskovat odchod ze zóny pohodlí a opustit ubohé příklady modelů mužských rolí ve svém životě, nastoupit na stezku mužské autenticity a účelu. Musí si připustit strachy nebo lenost, které brání jeho službě Celku s jeho největším Já.

Bohyně říká, že nové Světlo nyní osvětluje každé místo v životě, kde opouštíme sami sebe ze strachu, že nejsme dostateční.

Bohyně vidí v nadcházejících měsících ohromný růst a masivní kroky vpřed u všech Nositelů Ženské Pochodně.

Toto se stane jen tehdy, pokud dojde k rozhodnutí přestat s opouštěním Sebe Samých.

Jste svou vlastní Svatyní. Najděte ji. Udělejte vše co je nezbytné k objevení svatyně uvnitř vás.

Až se zkontaktujete se svou vlastní svatyní, pak budete připraveni spojit se s druhými na hluboké úrovni. To proto že až najdete Sebe, už se neztratíte.

Je důležité, abyste zůstali spirituálně orientovaní, čistí, k Sobě pravdiví, hluboce srdeční, jistí si svých priorit, energeticky nezaplnění abyste slyšeli Zprávy a Vedení Bohyně.

Dávno jste se rozhodli přijmout tuto Cestu. Zvolili jste si znovu se zavázat svému Nejvyššímu Já a důležitá část této cesty zahrnuje zanikání starých vzorců sebe-opouštění.

Toto je obrovský krok k Celistvosti, Službě Světu, Životu ve Světle, Rozvoji, Růstu a Vtělení Lásky, kterou Jste.

Pouze z místa Žití ve své Vnitřní Svatyni můžete objevit Svatý Účel pro který dýcháte, intimitu pro kterou jste se narodili abyste zažili v tomto životě a ohromnou změnu, kterou jste se v tomto světě zavázali udělat.

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránkywww.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama