Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 3.4. - 10.4. 2016

9. dubna 2016 v 7:05 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
nový začátek, na který všichni čekali, přišel potichoučku, bez halasení, či troubení trumpet.Přichází jako tichý, klidný pocit v hloubi vaší bytosti a potichu se zakořeňuje v zahradě vaší duše. Konečně máte uvnitř sebe poklid! Nechte ho, ať se pomalu a jemně rozvíjí a rozkvétá, aby se jeho vlastnosti projevily a byly znát. Vesmírný klid dojemně čeká na to, až se v každé duši rozvinou okvětní lístky a vyzáří jas z jejího vnitřku, aby se svým kouzlem propracoval do světa!

Kalich života ve své slávě a majestátnosti vábí člověka, aby sdílel elixír znalostí a plně se zúčastnil oslavy jeho různorodého stvoření. Jak úžasné je užívat si jeho přítomnosti! Krása světa čeká na každou duši, aby odhalila a objevila okamžiky klidného pokoje. Všechny jsou zázrakem a požehnáním tomu, kdo je spatří, pokud se pozastaví a rozpozná je a potěší se nimi. Jako posvátné texty minulého období v žalmu 46:10 "Buď v tichu a věz, že já jsem Bůh" - to je teď od lidstva požadováno: aby se spojilo s posvátným božstvím uvnitř sebe.
Vnitřní úvahy vám budou i nadále přinášet odhalení, která vám pomohou pohnout se na vaší cestě pozemského života kupředu. Je čas vnitřního růstu a transformace na mnohem hlubší a zřetelnější úrovni. Vše, co bylo ve vašem životě přítomné, se opět vrací, aby vám ukázalo, nakolik jste ve svém vnímání a pochopení povyrostli, nakolik se zlepšila vaše empatie a soucit, vaše vnitřní dobrota a nevinnost, při vnímání a používání vaší síly, když si volíte, jak budete na to všechno reagovat. Bez ohledu na to, jak by to bylo bolestivé, chcete čelit pravdám, které vám odkrývá vaše milující a starostlivé srdce.
Teď, když ty věci přes vás plynou, vidíte hodnotu toho, co vám přinesla každá zkušenost. Poznali jste cenu odvahy a statečnosti tváři v tvář nebezpečí, že ztratíte všechno, co vám bylo drahé, když vás to tlačilo k tomu, abyste se toho všeho vzdali - pokud to požadoval plán vaší duše. Naučili jste se podívat se za to, jak nějaká situace vypadá a vidět větší obraz. Snažili jste se vstoupit do bot jiných lidí, abyste pocítili, jak se cítí oni. Naučili jste se vážit si sebe sama, když jste se pozorovali ve všech možných situacích. To, milovaní, bylo proto, abyste, když k tomu ještě byla příležitost, těmito duchovními vlastnostmi a kvalitami přispěli k posílení vaší věčné duše a k pochopení a prožití života na fyzické úrovni.
Také jste se naučili, že pro neustálý růst vaší duše je prioritou, abyste si vážili a uznávali sami sebe. Naučili jste se nejlepšímu způsobu, jak pečovat nejenom o svého ducha, ale i o své lidské já. Naučili jste se, kdy je takové péče zapotřebí a nyní to provádíte zcela přirozeně. Nyní se objevuje nový obzor, představuje se vám nový a svěží start, když salutujete a máváte na rozloučenou minulosti a vyrážíte novým směrem, abyste se stali vědomým průkopníkem a manifestátorem, neustále hledajícím co nejsnadnější cestu vašeho osudu tím, že přirozeně a lehce rozvinete svůj život způsobem, který vás ve všem posune k celistvosti a harmonii.Každý den se zaměřte na to, abyste dělali věci, které vám přinášejí radost; žijte inspirovaný život, kdy každý den otevírá dveře novému, vzrušujícímu dobrodružství.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama