Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 25.4. - 1.5. 2016

28. dubna 2016 v 7:00 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
jak se zarovnáváte se svým Božským Já, začínáte mít obousměrnou konverzaci a to vám může pootevřít dveře k větší příležitosti navázat silnější a údernější spojení. Pokračujte v tom a zapisujte si tyto rozhovory do deníku. Často přijdou vaši duchovní průvodci s poselstvím a informací o vás a o vašem spojení s nimi. Někdy je to informace o tom, jak jste skvělí, a tomu se budete bránit, protože si budete myslet, že jste se spojili s nepravou entitou. Když si budete pravidelně zaznamenávat přicházející informace, včetně dat, kdy tomu došlo, začnete v nich rozpoznávat skrytá poselství a vypěstujete si větší důvěru v toto spojení.

Jsou to nyní časy, kdy se více otevírají vyšší duchovní říše a kdy je snadnější komunikovat s duchovním světem. Je to také doba, kdy se my, vaše duchovní, světelná rodina můžeme propojit s větší intenzitou. Někdy může být ta intenzita pro příjemce příliš silná, a to může na přechodnou dobu uzavřít komunikační kanál. Neztrácejte naději a pokuste se relaxovat a vězte, že se to obnoví. Někdy jsme my, na druhé straně nyní se ztenčujícího závoje, velmi vzrušeni, když nastane komunikace a zaplaví příjemce příliš mnoha informacemi, které si mohou obtížně zapamatovat a zpracovat. Mějte s námi trpělivost a vězte, že je to pro všechny proces učení a že je potřebná určitá adaptační doba.
Každého člověka pravidelně zaplavují vnitřní vlny horka. Je to postupný proces, jak se zvedá energie kundalíní, pohybující se směrem ke korunní čakře. Pomalu a jemně to příjemce přivede k plně otevřenému a obnoveném čakrovému systému, který bude vibrovat na vyšších frekvencích. Pro každého je důležité pochopit, že takto probíhá vaše transformace. Stoupání energie kundalíní je něco, co se lidem dělo najednou a spontánně a byla to pro ně obtížná a omračující zkušenost. Zcela náhle se museli vyrovnat se všemi zablokovaným emocemi nebo energiemi ve všech čakrách, které potřebovaly být vyřešeny a srovnány a rozpuštěny a většinou lidé nechápali, co se jim děje.
My tady s tímto procesem pomáháme, protože se to teď děje každému, dokonce i těm, kdo nejsou vědomě na duchovní cestě. Oni nechápou, co se děje a myslí si, že se jim děje něco velmi zlého. Jejich emoce a pocity je velmi rozrušují a oni přemýšlejí, že by měli navštívit psychiatra. Proto žádáme, aby zkušení a uvědomělí pracovníci světla na celém světě zaměřili svou energii lásky do systému zemské mřížky, na kterou je napojen každý člověk na planetě. Energie lásky se napojí na srdeční čakru každého člověka prostřednictvím systému mřížek, ať je kdykoliv na planetě. To každému pomůže zvládnout dopady stoupajících energií.
Tato služba je v těchto měnících se časech velmi potřebná. Prosím, připojujte své energie denně. Posílejte růžový paprsek lásky často a dívejte se, jak se šíří systémem mřížek, takže je pak snadno dostupný všem, kdo to potřebují. Energie lásky je mimořádně silná a může způsobovat u příjemců, kteří vyžadují tuto vyvažující a uzdravující energii, zázraky. Tento růžový paprsek božské lásky je rovněž absorbován planetou a také jí pomáhá v probíhající transformaci. Milovaní, říkáme vám, že to, co svět teď potřebuje, je láska a té máte v sobě mnoho; prosím, dělte se o ni každým dnem.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama