Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 10.4. - 17.4. 2016

13. dubna 2016 v 23:51 |  Mistr Hilarion

Milovaní,
když si přejete zažít ve všech oblastech vašeho života klid, vyžaduje si to, abyste propustili vše, co vám brání to prožívat. Jste to ovšem vy sami, kdo musí provést potřebná pozorování a prozkoumání všech zbývajících vzorců, které si vyžadují vaši pozornost.Nenechte se znechutit, když se vám zda, že je obtížné odstranit je z vašeho způsobu myšlení.Mnohdy vaše vnímání ve skutečnosti ovlivňují energie kolektivního vědomí, a to aktivuje vše, co ve vás není ještě zcela vyčištěné. Proto jsme vám již dříve radili, abyste si alespoň jednou týdně vyhradili čas na kompletní energetickou očistu, abyste kolem sebe udrželi vysoké energetické pole.
Také si každý den vyhraďte čas na to, kdy budete stát na Zemi naboso a budete si představovat, jak z vás vyrůstají kořeny směrem do středu Země. Naše channelerka si opatřila uzemňovací matraci, kterou si pokládá pod bosé nohy, když sedí u počítače, aby snížila účinek zvýšené elektromagnetické energie. Každý člověk by měl být ve svém vlastním zájmu aktivní tak, aby to bylo pro něj příznivé a měl by udržovat své fyzické tělo a své zdraví ve vitalitě a pohodě. Velmi pomáhá nošení přívěsku ze šungitu, protože tento kámen napomáhá čištění a zbavuje od různých negativních myšlenkových forem a posouvá všechny obtížné či destruktivní energii na vyšší úroveň.
Je tu čas nových začátků, který po vás vyžaduje, abyste podnikli kroky k uskutečnění vašich snů, tak se pro to rozhodněte. Ponechte stranou všechny pochybnosti a sahejte po hvězdách! To nejhorší je již za vámi a před vámi je dobrá plavba, takže je vhodná doba, abyste se posunuli vpřed a podnikli další kroky. Zaměřte se na to, co CHCETE, místo na to, co nechcete a můžete dosáhnout vše, co si usmyslíte. Nekompromisně pro sebe přijímejte jen to nejlepší; vždy existuje mírové řešení na každou výzvu, která vám přijde do cesty. Otevřete svou mysl, abyste to mohli vnímat z vyšší perspektivy, protože my, vaši průvodci, se vždy snažíme vás inspirovat, pozvednout a podpořit vás!
Udělejte si čas na odpočinkové aktivity, které vyživují vaši duši. Poskytujte si každý den potřebný odpočinek, abyste mohli nabít své tělo, mysl a duší. Když to neposkytnete sami sobě, budete příliš vyčerpaní na to, abyste to mohli poskytnout někomu jinému. Když si sami určíte hranice, které budete dodržovat, pomůže vám to udržet si pohodu ve všech aspektech vašeho života. To přinese úsměv na váš obličej a pozvedne vaše energetické pole na pozitivní a vyšší úroveň a to na oplátku má pozitivní vliv na všechny kolem vás!
Kromě celkového týdenního energetického čištění je také důležité denně si udržovat čakrový systém v čistotě. V této době je ve vzduchu mnoho "lepkavého", co se může nalepit na vaše energetické pole, a když se toho budete chtít zbavit, bude si to vyžadovat víc vaší osobní energie a úsilí. Když si budete každé ráno vizualizovat vašich sedm hlavních čaker, jak se rychle otáčejí ve směru hodinových ručiček, udrží je to na optimální operační úrovni a to vás bude chránit před nižšími energiemi, protože ony od vás automaticky odskočí, jelikož je vaše energetické pole nebude přitahovat. A proto je mí drazí, každodenní provádění duchovní hygieny tak důležité.


Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama