Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


JAZYK DUŠE VAŠICH NEJHLUBŠÍCH SNŮ

16. dubna 2016 v 7:00 |  Skutečný mír je uvnitř

To o čem nejvíce vášnivě sníte abyste byli, tvořili a žili je energie Duše, kterou jste inkarnovali ke svému vyjádření a projevu.

To co zažehne vaše srdce a duši vzrušením, inspirací a živostí je přesně to, do čeho máte vkládat svou energii.

Vaše nejdražší sny - nebo dokonce podstata toho co představují - jsou tím, co svět potřebuje aby bylo sdíleno.

Nikdy nepodceňujte své sny jako ztrátu času nebo jako nedosažitelnou fantazii. To vám řeknou lidé, kteří nemají odvahu uvěřit ve svou vlastní sílu. To vypovídá o jejich strachu - pro vás to nemá nic společného s pravdou.

Přilnout k vlastním vášnivým snům a tvořivým vizím je naprosto posilující a sebe - uvědomělá věc, kterou můžete udělat.

Dokazuje, že plně přijímáte svůj vlastní druh spirituální živosti a nedílný zub v globálním - a vesmírném - kole Života.

Skrze všechny vaše předešlé životy jste přinesli ve svém srdci a duši své sny a vize s sebou. Nejpravděpodobněji vám byly dány tyto myšlenky a touhy za účelem šíření vaší osobní posvátné vibrace z vaší původní identity ve hvězdách a galaxiích. Jako Andělské Bytosti, Hvězdné Bytosti, Čarodějové, Čarodějky, Alchymisté, Vysocí Kněží a Kněžky...všichni uchováváte představy o tom, jak vaše vlastní léčení může pozdvihnout svět.

Tyto představy jsou hluboce zakořeněny ve vaší Bytosti. Přicházejí v konkrétních okamžicích během vašeho života aby vám ukázaly - připomněly - proč tu jste.

Pokud odmítnete své sny, které tak jasně hladoví po vyjádření a rozmluvě s vámi, uzavíráte tak svou spirituální sílu a pravdu.

Zabraňujete sami sobě cítit Energii Života a Vesmíru kolujícího ve vašich žilách. Otupujete tak sami sebe a zabíjíte svá emoční, pocitová těla. Můžete se nakonec cítit jako automat - robot, bytost která je kontrolovaná nižšími - hutnými energiemi a existuje na velmi omezené úrovni.

Prosím, prosím uvědomte si to. Vaše sny obsahují Posvátné Klíče vašeho Nejvyššího Účelu. Nezáleží na tom, jestli se odehrají tak, jak si představujete ve své mysli nebo ve svém srdci. Rozkvetou uvnitř vás v těch nejsprávnějších okamžicích. Budete vedeni jak se vaše sny budou postupně manifestovat pro Dobro Celku a Vaše.

Vše - VŠE - je možné. Duch vám bude pomáhat takovými způsoby, které odporují logice a pochopení manifestace a tvoření vašich snů. Pokud jsou zde aby hluboce sloužily lidstvu a planetě, budete hluboce podporováni, abyste je uskutečnili. Musíte zde opustit touhu ega vše kontrolovat. Vaše sny často nebudou fungovat, nebo se nebudou tvořit prostřednictvím vás způsobem, jakým očekává vaše mysl. Budete muset provádět každodenní úlohy, být vytrvalí a odhodlaní, čekat mnohem déle než pravděpodobně očekáváte, projít mnoha zkušenostmi vlastního růstu a být neobyčejně odvážní.

Budete potřebovat dobré, loajální a velmi důvěrné přátele abyste své sny mohli uskutečnit.

Tvorba vašich snů vás vždy odvede ze zóny pohodlí a s největší pravděpodobností vás zavede do skrytých míst vašeho srdce. Zavede vás daleko za to, co si myslíte že je vaší osobní hranicí - mnohokrát opakovaně. Abyste mohli být průkopníky vašich snů, budete napínáni a budete muset sáhnout extrémně hluboko do svého nitra - často s tváří odporu, souzení a na strachu založených reakcí druhých lidí.

Proto potřebujete přátele, se kterými se cítíte v bezpečí. Lidmi, kteří se nezaleknou vaší odvahy létat s Duchem a rozvíjet se. Lidé, kteří podporují vaši touhu jít Výše. Lidé, kteří vás bezpodmínečně podrží nad vrcholy a prohlubněmi této cesty do manifestace vašeho Nejvyššího Tvoření.

Budete potřebovat podporu. Emočně je tvorba vašich snů intenzivní jízda. To proto, že jste průkopníky a vizionáři Nového. Tvorbou svých snů rozbíjíte Starý Řád. To se někdy může zdát emoční výzvou, protože spirituální prolomení vždy obnáší zranitelnost, otevření, propouštění, sestupy do hloubek, očistu minulých traumat a velmi zavazující ochotu se vyléčit.

K mnohým z vás nyní přichází silné vedení související s vírou ve vaše sny a také jak je vytvořit. Vždy vám bude ukázán jeden jednoduchý a velmi dosažitelný krok po druhém. Není to složité. Je to božská jednoduchost.

Vaše sny jsou božské talismany, dýchající a tlučící uvnitř vás aby vám ukázaly Cestu Domů k vaší Duši - a nejvyšší možnost jak můžete sdílet svého Ducha se Zemí.


Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránkywww.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama