Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Duben 2016

ZADNÍ VRÁTKA NEFUNGUJÍ!

30. dubna 2016 v 7:00 Vývoj vědomí bytostí
Procházíme stále náročnější dobou v našich životech, potažmo našemu životnímu směrování. Pohybujeme se na hraně mezi dvěma světy. Někdo to vnímá, jiný ne….
Každý krok, který uděláme je vzápětí konfrontován s naším uvědoměním toho, v jaké realitě jsme se rozhodli žít. Každý krok mimo sebe se okamžitě projeví na našem emocionálním stavu. V okamžiku stresu, přetížení či podobného vykolejení z naší komfortní zóny jsme odpojeni od zdroje a stáváme se nebezpeční sami sobě. Proto je nesmírně důležité neuhýbat z toho, co vnitřně cítíme. Nepřizpůsobovat se tomu, co už není na naší cestě. Nechtít se násilně začlenit tam, odkud nás to již mnohokrát vyhodilo. Pro někoho jsou tyto zkoušky již dlouhodobé a zdá se, že nikdy neskončí. Spousta lidí si nechává po vzoru minulosti otevřená tzv. zadní vrátka, ale to již nefunguje! Musíme se rozhodnout tady a teď! To proto, že jednota potřebuje ryzost opravdového člověka. Ne člověka, který se vědomě nebo nevědomě rozhodl být otrokem i otrokářem sám sobě a sloužit nastavenému systému s výhledem jakési jistoty v budoucnosti. Není již možné hrát dvojí hru! Ale samozřejmě se každý rozhoduje sám za sebe a podle své svobodné volby!
Není větší jistoty než se pustit a nechat vše volně plynout, zhluboka dýchat a snažit se naladit na své srdce… Protože vše co nás nutí k nějaké aktivitě je výsledek našeho starého způsobu myšlení. Opět za tím stojí jen strach a ego. Strach z budoucnosti bez jakékoliv jistoty a dávání vlastní důležitosti roli, kterou jsme se rozhodli hrát.
Mnoho z nás to dovedlo do stavu nečinnosti, který se opět může zdát starým způsobem myšlení špatný. V tomto stavu je však nutné vydržet… Stačí jenom být a nenechat se už dále vtáhnout do dualitních her. Dojít do stavu přijetí a smíření bez boje a odsuzování … Do stavu, že je nám vše "jedno" a necháme působit vyšší moc. I k tomuto stavu je třeba dospět vlastním pochopením. Nelze přeskakovat.
V okamžiku složení všech postupových zkoušek přijde inspirace ke tvoření pro Novou Zem.
Jenom pochybnosti o sobě samých nás brzdí.
Jenom víra v naši božskou podstatu nás posiluje.
Renata
Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.

Když se naučíš dávat celým srdcem ze svých darů a vloh , pak porosteš do laskavosti a velikosti.

30. dubna 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Radost z dávám je neskonalá. Když se naučíš dávat celým srdcem ze svých darů a vloh (každý má jiné a všechny působí na různých úrovních), pak porosteš do laskavosti a velikosti. Máš-li šťastnou a jasnou povahu a rozdáváš z ní, kamkoli přijdeš, vrátí se ti vše tisíceronásobně, protože každý rád odpovídá na slunečnou, jasnou náladu. Vždy měj na paměti: "Jak zaseješ, tak budeš sklízet." Zaséváš-li kritičnost, netoleranci, zradu a negaci, budeš tyto vlastnosti i sklízet, protože je k sobě přivoláváš. Proč nezačít právě teď zasévat semínka radosti, štěstí, lásky, něhy a porozumění a nepočkat, co to s tebou udělá? Celý tvůj postoj k životu se změní a ty poznáš, že k sobě přivoláváš v životě jen to nejlepší. Na radost, kterou dáváš, budou kladně reagovat všechny duše kolem tebe, protože každý má rád dárce radosti a jejich dar rád oplácí.


TZOLKIN 30.4.2016 8 CIMI kin 86

30. dubna 2016 v 0:26 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Posvátný tajemný koloběh života, smrti a znovuzrození, každý den ve spánku zemřeme, každý den se probudíme a jsme znovuzrozeni. Uaxac (8) je vlákno času spletené na cestě věčnosti, kterou ztělesňuje Cimi. Použijte je jako průvodce, záchranné lano při práci s životními přechody nebo transformací. Nikdy nezapomeňte na silné a hluboké spojení se svou pokrevní linií, rodovou karmou, vašimi předky, kteří vás vedou, chrání a pomáhají na každém kroku. Jsou tu vždy bez ohledu na to, jak sami se cítíte. Stejně jako proudí vlny přílivu a odlivu přes písek, stejně tak se pohybují proudy našich životů v rytmu obrovského oceánu Kolektivního Vědomí.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým, je jedno, s čím, dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli, ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatanském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení a získáváme Vědomí moudrosti našich předků.
Narození, Smrt a Znovuzrození jsou základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro CIMI přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi s Tónem 8. Jsme vděční za čas, kdy jsme s vámi. Jako vždy je naším záměrem pomoci vám znovu najít to, co uvnitř sebe už máte. Nepotřebujete žádné učitele nebo guru; prostě se dívejte dovnitř sebe a vždy najdete, co hledáte. Jsme zde, abychom vám pomohli rozpomenout se a podpořili vás ve všem, co se rozhodnete se svým životem udělat. Nesoudíme nic a nikoho, ctíme vás za vše, co jste na Zemi dokázali. Ačkoliv vám to tak nemusí připadat, děláte nejen mnoho pro sebe, ale i pro ostatní v celém Vesmíru. Každý z vás vytváří nové paměti. Každý z vás má jedinečný pohled na život. Ačkoliv se mohou dva účastnit jedné události, ani jeden z vás nemá stejnou zkušenost.
Doslova jste každý jako žijící knihovna, skladujete každou myšlenku, každou emoci a každou událost, kterou jste zažili. Není to úžasné? Jste jako superpočítač s inteligencí mimo jakoukoliv virtuální realitu programového softwaru. O co lepší bude váš život, když si uvědomíte, že jste vědomí Tvůrci se schopnostmi tvořit stejně jako Stvořitel!
Dostali jste svobodnou vůli a tím možnost vybírat si všechny své zážitky. I když jste mnozí spadli daleko od vagónu soucitu, vaše zkušenosti vedou k obrovskému duchovnímu růstu. Dokážete si představit nebe, kde je jen dokonalost? Většina z vás by se nudila během několika pár minut! Kde je nějaká výzva? Kde je nějaký problém? Kde je příležitost vyjádřit tvořivost? Možná splaskne vaše bublina, když vám řekneme, že žádné takové místo jako nebe a peklo neexistuje. Pověste se na toto přesvědčení, ale my máme lepší nabídku.
Co když všechno, co si myslíte a děláte s vášní je Bránou k tvoření? Odsoudili byste sami sebe na místo věčného utrpení? Udělal by takovou věc otec i svému nejzlobivějšímu dítěti? Dává to smysl? Tvrdíte, že váš Otec je milující a vševědoucí. Pokud je vševědoucí, pak by jistě věděl, že když tvořil sám sebe, bude občas chtít být nemravný. Říkáte, že vás Otec nastavil na neúspěch? Pokud takto popisujete svého Boha, možná by stálo za to utéct a být sirotek. Pak byste možná měli větší šanci najít štěstí!
Dobře …...odcházíme z tohoto parketu a budeme jemnější. Uvažujte takto. K dispozici máte Stvořitele. To by nemělo být tak těžké pochopit, když se podíváte kolem sebe a vidíte rovnováhu v přírodě. Co když Stvořitel navrhl Zemi takovým způsobem, který by umožňoval mnoha tvorům zde bydlet. Je to daleko od vašeho chápání? A teď, ….co když chtěl Stvořitel zažít Zemi a všechny její poklady, ale nebyl schopen to provést plně, ačkoliv on sám je dokonalou formou Ducha. Mohl by Stvořitel vyřešit tento problém v případě, že by měl schopnost rozdělit sám sebe na maličké části s tím, že některé části zůstávají ve formě Ducha, zatímco jiné fragmenty snížily své vibrace do hustější formy?
Co když byl účel s konceptem duality či polarity experimentovat, aby ti, kteří přichází na Zemi, mohli zažít plnou amnézii s cílem vyzkoušet, jaké by to bylo žít na místě, kde není jen mír, Láska a skandování Aleluja? Chtěli byste být jedním z dobrodruhů a zaregistrovat se na tento unikátní zážitek? Přiznáváme, že se zkušenost polarity trochu vymkla z rukou.
Když toto všechno Vševědoucí Bůh věděl, když tvořil tuto planetu, nebylo moudré nastavit parametry, možná datum, kdy to všechno skončí? Nejsou moudří ti rodiče, kteří umožní dospívání dítěti mimo domov s menším dohledem dospělé osoby a se zákazem nočního vycházení? Natahovali jsme vaši představivost až příliš nebo s námi budete pokračovat dál?
Co když se čas Velkého Experimentu chýlí ke konci? Jak by to vypadalo? Možná zjistíte, že mnoho lidí má mnohem větší zájem poznat své duchovní kořeny hledáním toho, co považují za správné, spíš než jen slepě následovat náboženství svých rodičů. Rozhledně se kolem sebe a uvidíte po celém světě zvyšující se počet nových kostelů; mohla by to být známka konce Času? Co když se Experiment opravdu chýlí ke konci? Všimli jste si, že mnoho lidí mluví o tom, jak by si ve světě přáli změny? Všimli jste si, že stále větší počet lidí zjednodušuje svůj život, zatímco v minulosti byl velký důraz kladen na shromažďování materiálních statků?
Všimli jste si zvýšeného počtu aktivních lidí, kteří mají pocit "měl/a bych"? Všimli jste si, že se mnoho lidí pohybuje směrem k rodině nebo hledá komunitu podobě smýšlejících lidí? Všimli jste si, jak všechny systémy, které byly určeny k ovládání lidí, se rozpadají? Mohl by to být zmíněný konec polarity? Možná hippies měli pravdu, když tvrdili, že všechno, co potřebujete je Láska. Bezpodmínečná Láska. Pravdivá Láska. Respektující Láska. Současné moderní slovo v mnoha kostelech i na duchovních setkáních je Jednota. Dnes se hodně hovoří o tom být Jedním s ostatními. Velký důraz je kladen na nalezení společné řeči, spíš ne té, která rozděluje.
Začněte se zaměřovat na to, co vám dává milující pocity, pocity vyrovnanosti, radosti, tvořivosti a vášně. Už nemusíte zažívat jaké to je být sám, mít největší dům v okolí, řídit druhé nebo cokoliv vás od druhých odděluje. Nejlepší možnost, jak začít cítit tuto Jednotu, je vidět ostatní jací skutečně jsou - děti jediného Stvořitele. Každý z vás má dar spolu-vytváření, ale neberte nás za slovo, udělejte si test. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste obdrželi něco, po čem jste toužili a uvidíte, jestli najdete vzorec, který vás dovedl k úspěšné manifestaci.
Uvnitř vás existuje schopnost vytvořit Ráj na Zemi v jednom jediném okamžiku. Avšak existuje mnoho různorodých konkurenčních energií. Je to jako přetahování lana. Skupina, která nejvíce táhne, vyhraje. Jste v historickém bodu, kdy Jednota je strana, která vyhraje. Mnozí dochází k poznání, že život je více než jen materiální bohatství.
Během několika posledních desetiletí předaly masy lidí kontrolu vládám a náboženským osobnostem. Veškerý povyk při oddělení náboženství a státu vznikl jako výsledek toho, že náboženství má víc energie, než stát. Zákonodárci, kteří mají možnost vytvářet legislativu, vytvořili kontrolu pro ovládání vás - obyčejných lidí. Cílem bylo vás ovládat a to se jim podařilo. Jak se rozšiřuje vaše Vědomí, máte možnost vzpomenout si, jak silní jste, můžete se probudit ze spánku a říci DOST! Potřebovali jste velký otřes, abyste se probudili. Výsledek je, že mnoho lidí je bezdomovců, jsou bez peněz na oblečení, jídlo, bydlení, na základní potřeby nutné pro přežití na této planetě. Jste na pokraji ztráty jakékoliv existence života na Zemi. Dokážete si představit cokoliv dalšího bez Lásky?
Může být možné, že lidé nyní zažívají opak Lásky? Je možné, že jste spustili celé spektrum možných zkušeností vedoucích ke kompletnímu zničení? Existuje způsob, jak z toho ven nebo jste odsouzeni k zániku? Stále doufáme, že se vás probudí hodně, že jste připraveni znovu získat zpět vlastnictví vašeho těla, duše, mysli a začít tančit v rovnováze. Pokud je to pravda, co to bude vyžadovat? Mohou to být výkřiky proti válce? Může to být přibývání zájemců o zastavení skupiny, která řídí každý aspekt vašeho života?
Chtěli byste vidět návrat k zahradám jako k prostředku, jak nakrmit sami sebe zdravým jídlem? Chtěli byste vidět růst komunity, kde lidé společně pracují, aby měli jídlo, přístřeší a oblečení? Může dojít k posunu z místa "benefitů" na místo, které vytváří vášeň a není stresující? Už víte, že se tyto věci mohou stát?
Sdělovací prostředky se na to nezaměřují, protože by vystavily úskalí magnáty, kteří "vlastní svět" a média. I přesto se jejich svět hroutí před očima, protože zapomněli na jednu velmi důležitou složku v jejich plánu na ovládání světa - svobodnou vůli lidí, které chtějí ovládat. Každý z vás má hranice, které jste si nastavili - někteří vědomě, někteří nevědomě. Vaše kódy přesvědčení vám umožní zažít jen určitou hranici - tolik zneužívání, tolik kontroly, tolik neštěstí, tolik otroctví atd. atd.
Každý z vás nyní přichází do bodu, pokud jste tak již neučili, kdy řeknete: " Už toho bylo dost, zasloužím si více naplňující život! " Cesta do Nebe na Zemi může být hladká, nebo hrbolatá. Záleží na tom, kolik těch u moci se vzdá a jak ladně jste schopni získat kontrolu nad svým životem - my říkáme ELEGANTNĚ, protože máme na mysli dosažení toho, co chcete prostřednictvím Lásky, nikoliv reakce ze strachu. Ten už tu byl a způsobil, že věky bojujete na všech úrovních. Nyní je čas složit zbraně a tvořit život, který si přejete. Začněte si představovat své sny jako realitu. Dělejte každý krok s Láskou a ohledem k sobě i druhým, hledejte jen ty věci, které jsou pro vaše dobro a dobro všech zúčastněných. Cokoliv menšího vás udrží ve Vědomí polarity, v které jste nyní svázáni a umlčeni.
V tomto bodu končíme, i když je mnohem více toho, co bychom vám rádi řekli. Nicméně každý den nabízíme různé pohledy, jak tvořit Ráj na Zemi. Jakmile se naučíte pustit strachy a nahradit je Láskou, budete stát v bezpečí mimo chaos světa. Jakmile se vás spojí více a více, sevření těch, kteří nad vámi měli kontrolu, se uvolní. Drak ztrácí svou moc. Jak jsme uvedli ve Zprávě v den 83, měli byste se spřátelit se svými draky, protože opravdu všichni jste Jedno, všichni jste z jednoho Zdroje. Brzy tuto pravdu pochopíte a přijmete své nepřátele jako své přátele. Svět může být lepším místem. Vy jste ti, na které jste čekali. To nejsou jen obyčejná slova. Vezměte si je k srdci a nechte své Světlo zářit!
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. Vy držíte v ruce kouzelnou hůlku. Vy spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace. Jak nahoře, tak dole. Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obraz: VESMÍRNÁ PÍSEŇ

29. dubna 2016 v 21:27 Obrazy rok 2016

Obraz: VESMÍRNÁ PÍSEŇ

Skutečnou časovanou bombou společnosti je láska žen

29. dubna 2016 v 20:51 Krása ženy

Jako mladá učitelka vnímala, že školní systém není pro studenty zajímavý a bere jim chuť objevovat vlastní jedinečnost a rozvíjet svůj talent, místo toho v nich vytváří pocit omezení a frustrace. "Vzdělávání a školství vnímám jako klíčové, formující novou generaci." Když se ozvala s návrhy na změnu, byla odejita.

Do pracovního i osobního života lidí pracujících v odlišných sektorech se snažila prostřednictvím aktivit vnést radost, hru a prožitek: "Je výborné zatáhnout lidi z byznysu do světa hravosti, kde zapomenou na to, že jsou důležití ředitelé nadnárodních společností."

Při porodu syna se jí spontánně rozšířilo vědomí. Začala se více zajímat o spiritualitu, především o tantru, šamanismus, léčení bylinami a kameny. Několik let vedla platformu Cesty prožitku. Osobní transformace ji však táhla dál. Říct "ne" rozběhnutým projektům, přednáškám a účasti na konferencích bylo těžké, ale těžší bylo vědomí, že by hlásala změnu, aniž by jí sama prošla.

Vnímala dětskou mentalitu celé společnosti i sebe samé, preferování vnějších horečných aktivit před "pouhým" bytím a prací ve vlastním nitru, cítila programy "Pomozte mi někdo!", "Zachraňte mne!", "Ať udělá změnu někdo jiný než já!". Proto se na podzim 2010 odešla učit k indiánům kmene Kogi v Kolumbii, jednomu z posledních kmenůžijících původním, přirozeným způsobem života.Předávání domorodé moudrosti probíhalo pro Evropanku nezvyklým způsobem. "Tři měsíce jsem byla nechaná napospas všemu, co mne potkávalo. Toulala jsem se svou psychickou krajinou, poznávala se, spojovala s Matkou Zemí, s níž jsme jedno tělo. 'Škola' byla v tom, že o mně lidé z kmene věděli, ale nechali mne, abych si na věci přišla sama. Setkání se ženami bylo jedním z nejsilnějších momentů vůbec. Zažila jsem s nimi plně, co to je být ženou, která je ve spojení s celou Zemí. Tam jsem se dostala ke své tvořivé síle. Domorodé ženy mi daly podporu a bezvýhradné přijetí. To by se mi v Čechách asi nestalo - odmala jsem se zajímala o 'divné věci', a když jsem začala projevovat svoji přirozenou sílu, zažila jsem od jiných žen závist, soutěžení a strach. Pobyt u lidí kmene Kogi mi umožnil přesunout se z mužského konceptuálního žití do ženského bytí.Každé ráno dnes Monika začíná den "praxí": vnímá, jak se cítí, jaké pocity vyjadřuje její tělo, na co má chuť, co se jí zdálo. Plánuje jen to nejnutnější, spíše se ptá: "Pro co jsem dnešnímu dni dobrá? Co mohu pro dnešní den udělat? Jak mohu do svého světa, života, života mé rodiny a místa, kde žiji, vnést radost? Co mohu přinést?

Moudrý učitel a léčitel kmene zvaný Mamo Akindue mluvil o citech, o psychických vodách života, poli světa, které tvoří každý z nás. Úplně mi nedocházelo, co tím myslí. Začala jsem si to uvědomovat až po návratu do Evropy v každodenních situacích, které jsou konfrontující a nepohodlné. Proto mi daly tvrdý trénink, prohnaly mne největší bolestí a smrtí. Naučily mne, že právě péče o vody života je cesta, jak obnovit přirozený životní cyklus a vykročit z přežívání - smrtícího stisku existenční nejistoty, kdy myslíš jenom na zaplacení složenek a generuješ energii jednoduše na to, abys přežila - k vědomému životu."

To je podle Moniky zároveň velká výzva pro ženy, které mají přirozeně léčivé schopnosti a jsou skrze své tělo a tělesné procesy spojené se Zemí. "Když žena začne poznávat svoji sílu, pulzaci vlastního bytí, je to tak mocné, že může propadnout strachu a panice. Důvodem této emoce jsou staletí odsuzování tělesné moudrosti a sexuality, zkušenosti ponižování a zraňování a malé povědomí o předkřesťanském spirituálním dědictví. Když se přesto žena na cestu k živosti vydá, poznává svoji touhu, svoje skutečné sexuální vědomí, cítí srdce, získává důvěru v sebe a v život. Až toto poznání integruje a překoná pokušení opřít se o vnější autoritu, bude schopná tvořit svůj jedinečný svět tam, kde zrovna je. A v něm se dějí zázraky. Skutečnou časovanou bombou společnosti je láska žen. Ta však pochází nejen ze srdce, ale především z dělohy a pramení ze spojení ženy s její vyživující, regenerující, nekompromisní temnou stránkou."Právě skrze krajinu a přírodu má k Česku silné, láskyplné pouto. "Země je náš domov. Vědomí Země je v nás a naše vědomí je spojené s jejím vědomím. Když s dalšími ženami pracujeme pro krajinu, dotýkáme se svého těla s láskou a pozorností, jakou bychom věnovaly místům Země, která potřebují být milována. Když ženy sedí na břehu řeky a vstoupí do energie vodního světa, navazují kontakt s psychikou, primární energií, prahmotou. Řeky nás učí, jak nechat svůj život plynout, uvolnit to, co nás drží zpátky, a najít jedinečné vlastní vyjadřování.


Na otázku, zda při výuce od šamana dostala pro svoji práci nějaké jasné pokyny, odpovídá: "Seděli jsme a on mi vyprávěl o partnerství, spojení mužského a ženského prvku, muže a ženy - on byl mužem medicíny, 'synem Slunce', Mamu Akindue, a viděl ve mně ženu medicíny, 'dceru Luny', Sohu. Popisoval, jak spolu takový pár v domorodém kmeni pracuje. Mluvil o devíti úrovních sexuálního spojení, z nichž jen jedno zahrnuje fyzický prožitek milování. A já po určité době neudržela emoce na uzdě a s plnou svojí probouzející se silou jsem na něho začala řvát: 'To je sice strašně hezký, ale kde mám v Evropě najít takového muže?! Tam je to pro ženu k nepřežití! Já musím být chlap, abych tam vůbec dojela, a první, co na mne padne, jsou požadavky a povinnosti…!' On všechny ty emoce hněvu, strachu a nenávisti, které jsem na něho z břicha vychrlila, vzal jako čaroděj a s úplně stejnou intenzivní silou - ale ze srdce - mi je vrátil se slovy: 'Ale to je tvoje práce, ženo. Ty máš sílu stvořit muže. Ty ho přijmi a proměň. To je ta práce, kterou my potřebujeme, abyste vy ženy začaly v Evropě dělat: abyste se probudily, abyste praktikovaly, abyste přijaly muže.' A odešel."

Převzato z: http://www.galerie-ne.cz/

Monika Michaelová pro http://www.galerie-ne.cz/ - výňatek
Autor: Terezie Dubinová

Průlom. Transparence.

29. dubna 2016 v 6:55 Mayský Kalendář na každý den

Milovaní,
jsme svědky velkého průlomu v probuzení Vědomí a lidské psychice. Dochází k energetické inovaci a mnozí z nás se cítí plni energie. Tato energetická Vlna je skvělým obdobím pro exfoliaci starých vrstev a uzdravení Jsou vynášeny na povrch opravdu hluboce pohřbené staré vzorce. Buďme jemní k sobě i k těm, kteří jsou trochu více emocionálně citliví, protože jedině to umožňuje hladké uzdravující zážitky. Všech 13 konkrétních energií této Treceny nás žádá, aby naše kroky směřovaly ke skutečnému vytváření toho, po čem toužíme. Opustit zbytečný tlak promítání soudů na sebe i druhé. Jakmile je tento tlak vyřešen, jsme sladěni s lidmi a událostmi, které nás podporují ve vytváření kýžené reality. Jsme vedeni zkoušet nové věci často mimo komfortní zónu. Jakmile jste laskavější, milující a láskyplní k sobě a druhým, je mnohem jednodušší soustředit se na expanzi života v požehnání.
Vstoupili jsme do zcela odlišných dnů, takže držte si klobouky, připravte se na zábavu a rychlé transformační období. Náš společný příběh je neobyčejný příběh v účasti tohoto intergalaktického zážitku, který je považován za špičku ledovce lidské Evoluce. Jak nahoře tak dole se odráží v každém aspektu našeho vtělení. Všichni probuzení nyní plně odrážejí samostatné vyšší aktivity a tento obraz expanduje jako rozšiřování Vědomí v tomto multidimenzionálním modelu. Jak se otevírají naše srdce, v nenávratnu mizí zážitky nižších úrovní z této inkarnace a každý si osahává, co je to transpersonální Vědomí.
Každý odráží svůj vlastní Vesmír, v němž se projevuje jako Stvořitel a pátrá po seberealizaci, Vzkříšení, Znovuzrození a snaží se propustit všechny hluboké stíny s cílem své Vědomí stabilizovat na vyšší dimenzionální platformě. Všichni se nyní učí vyšší dovednosti, najít a naučit se znovu být Tvůrcem - mimořádně silným Tvůrcem vlastního Vesmíru. Učíme se vidět vše z mnoha různých perspektiv a tento prostor dokázat plně definovat. Vyladit se na nové a využívat nekonečné možnosti. Uplatňování vlastní tvořivosti vás udrží v komfortu na další cestě.
Začínáme mít vlastní zkušenost vysoké úrovně Vědomí Krista. Tato skutečnost se stává trvalým stavem a bude čím dál silnější, než si nyní vůbec dokážeme představit. Měníme konverzaci na konverzaci, v které nikoho nesoudíme. Silné gravitační změny tlačí na změny v zákonech, ve finančním systému, změnu moci a vlády, změnu materiálních podmínek a iluzi nedostatku. Pomáháme 4D lidem, kteří začínají jasněji vidět ve světě hmoty střídání a hroucení staré struktury, abychom mohli společně vytvořit novou. Vyšší úrovně Světla jsou více a více milující a chtějí po nás, abychom žili v souladu s přírodou a používali vše na přírodní bázi v souladu s fyzickým krystalickým tělem a Milovanou Gaiou.
Mnozí bychom rádi odešli na dovolenou, ale protože tento model nemá nic společného s naší osobní cestou, svobodná vůle to neumožňuje. Plníme závazek pro nejvyšší dobro všech zúčastněných tak, aby vše probíhalo co nejrychleji. Jsme aktivní účastí s aktivní pílí. Jdeme opravdu velmi hluboko do srdce. Důvodem tohoto opatření je kolektivní let na nejvyšší možnou rychlost, ale nejedná se o hon na Jednotu. To, co posledních pár měsíců především děláme a na co se zaměřujeme, je zklidnění.
Základním stavebním kamenem Jednoty je sebeúcta, sebeláska, sebehodnota a nastavení hranic. I když v naší společné skutečnosti jde o vymazání hranic. Pochopení aspektu sebeúcty a sebelásky umožňuje aplikaci nového nedualitního umění. Náš osobní prostor je náš Vesmír, je to posvátný prostor.
Zcela opouštíme všechno, co je tak odlišné od nového světa, který společně tvoříme pro naši lidskou rodinu. Změny jsou tkány zlatou nití Lásky, Božskou logikou a podporovány nebeským zarovnáním k ukotvení a materializaci matrixu Nové Země. Jak se elegantně připojit k Nové Zemi? Nejjednodušší, nejrychlejší a nejefektivnější způsob je AUTENTIČNOST & TRANSPARENCE. Být autentický, upřímný, čestný a ochotný se uzdravit. Objevit, co je to ve skutečnosti Láska, především a na prvním místě Láska k sobě. Teprve to umožňuje návrat k poznání Božství, od kterého se lidstvo tak vzdálilo. Je to hodně práce.
Populace už nemůže oddalovat zveřejnění volných energií a spolupráci při řešení obratu v rámci struktury života na planetě. Vzhledem k trajektorii galaktických Vln v květnu je Velké Odhalení na spadnutí.

Hluboká úcta vám, kteří plujete na vlně svých velkých projektů pro zlepšení života na planetě, vám, kteří jste se cestou svých projektů právě vydali a vám, kteří děláte první kroky přes most do nového paradigma Nové Země.
Nacházíme se v době rozsáhlého probuzení, kdy miliony lidí žádají o zázraky. Prosí, aby viděli svou další životní cestu jasně a obdrželi odvahu sladit se s ní zcela. Tyto Božské bytosti jsou připraveny vstoupit do láskyplných vztahů. Jsou také připraveny zažít hojnost ve všech oblastech života, které zahrnují zdraví, hlubší spojení s radostí uvnitř sebe a všude kolem nich. Většina z nás zažívá touhu manifestovat své sny. Pro každého, kdo je na této cestě, může být jakýkoliv druh podpory neocenitelný.
Pokud máte někoho, kdo se může také těšit a dostávat tento druh podpory, neváhejte a pozvěte ho na tyto stránky. Srdečně DĚKUJI mé Milované komunitě srdcem smýšlejících duší, které sdílí a podporují tyto stránky. Nechť se vám vaše laskavost vrátí mnohonásobně!
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

TZOLKIN 29.4.2016 7 CHICCHAN kin 85 galaktický portál

29. dubna 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, tělesné pocity, instinkt, kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.
Vy jste zodpovědní za váš vlastní osud. Vy sami držíte otěže své životní cesty. Bez ohledu na to, čím jste prošli nebo, kdo vás kam dovedl, nakonec jste to vy, kdo má navrch v každém aspektu života. Vy sedíte na vrcholu hory a máte možnost vidět obrovský horizont své duše z 360°, možnost vnímat celý rozsah zkušenosti lidství, a rozhodovat, jaký život skutečně chcete. Je to otázka změny vnímání, způsobu myšlení, reakcí, zvyků, předpokladů. Obtížné? Ano, velmi. Ale mimořádně posilující.
Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla. Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti. Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma, jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Jste připraveni změnit svůj život? Jsem Chicchan s Tónem 7. Jsme zde, abychom vám společně nabídli další způsob, jak se zbavit starých kódů přesvědčení, které již nepotřebujete. Stejně jako had i vy můžete sloupnout vrstvy kůže, z kterých jste vyrostli. Každá vrstva slouží jako ochranný kabát, ale je třeba odložit kabát, který je vám malý a udělat místo pro nový.
Zkuste si obléknut oděv, který je o několik velikostí menší. Budete se cítit nepříjemně a nakonec přijdete o energii, protože průtok krve bude omezen. To samé se děje na energetické úrovni, jakmile omezíte tok energie tím, že se držíte starých přesvědčení a strachů. Jakmile pustíte omezující strachy a kódy, energie bude volně proudit, což vám umožní myslet jasně, být více kreativní a dělat zdravé volby.
Kódy přesvědčení jsou nastavovány v emocionálně nabitých okamžicích. Akce může být negativní nebo pozitivní. Většina kódů je vytvořena, aniž by si člověk byl vědom, že k tomu dochází. Například máte skvělý den, vše probíhá hladce a najednou " třesk ", někdo narazí zezadu do vašeho auta. V ten moment je všechna radost zapomenuta. Můžete si okamžitě vzpomenout, že se to stalo několikrát v životě. Když bylo všechno skvělé, najednou přišlo něco, co vás strhlo do disharmonie. V tu chvíli, aniž byste si to uvědomovali, jste vytvořili kód přesvědčení: "Jakmile se věci daří, určitě se něco špatného přihodí!"
Začnete žít život, jakoby to byla realita. Neustále se zaměřujete na špatné věci, které by se mohly stát. Pokaždé, když vyprávíte svůj příběh, jak se věci pokazily, posilujete své kódy přesvědčení s pomocí Universálního zákona přitažlivosti - o čem přemýšlíte, to také vytvoříte. Jak jde čas, přitahujete stále více negativních událostí, protože očekáváte, že se stanou. Lidé na této úrovni tvoření pracují nepřetržitě od narození. Mnohokrát přijdete na Zemi s neporušenými kódy přesvědčení, ale častokrát rozptýlení kódů je ten hlavní důvod, proč jste se rozhodli vrátit se na Zemi.
Může být velmi těžké prolomit kódy přesvědčení, protože na prvním místě za ně budete muset přijmout zodpovědnost. Budete také muset opustit myšlenky, že jste oběť a vzdát se převypravování svých oblíbených příběhů. Bude vyžadovat úsilí změnit návyky, které jste přijali za své. Bude to vyžadovat odvahu změnit stará přesvědčení, protože tak riskujete ztrátu Milovaných a dělání často extrémních životních změn.
Takže stojí za to hledat kódy, na kterých jste postavili svůj život? Zeptejte se sami sebe, jestli jste spokojeni v každé oblasti života. Přináší vám vaše práce radost? Jste v každém okamžiku během dne spokojení? Jsou vaše vztahy uzdravené? Milujete všechno a všechny bezpodmínečně? Trávíte svůj volný čas činnostmi, které vás baví? Užíváte si pravidelně pobyt v přírodě? Cítíte se kreativní a inspirovaní? Jste zdraví a plní energie? Dokážete zachovat rovnováhu v každé životní situaci? Pokud odpovíte na některou otázku NE, pak uděláte nejlépe, když odstraníte všechny vrstvy oděvu, které vás škrtí.
Existuje nespočet zkušeností, které vás dovedly k vytvoření kódů, v kterých žijete, a také existuje nespočet způsobů, jak tyto kódy odstranit. Každý je jiný a každý z vás jde unikátní cestou. Co nabízíme každý den, je jiný nástroj nebo cvičení, které vám pomůže vytvářet volby nezbytné pro vyklizení nepořádku uvnitř vás.
Co nabízíme dnes, je odstranit vrstvu ochrany, kterou jste si nastavili v době bolestivého zážitku. Vzpomeňte si, kdy jste zažili nepříjemnou událost. Všimněte si, co se kolem vás dělo. Jak jste se cítili, kdo byl přítomen? Většinou jste měli pocit bezmoci. Přejeme si, abychom vám pomohli získat zpět vaši sílu. Věřte, že jste ji nikdy neztratili, jen jste prostě nevěděli, jak ji v té době použít. Svou sílu můžete získat zpět, když si uvědomíte, že stále sídlí uvnitř vás.
Mnoho problémů v dnešním světě je způsobeno kódy přesvědčení spojených s mocí. Kolikrát jste slyšeli lidi říkat: "Já jim ukážu! Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat! Jsem šéf, takže mohu druhým říkat, co mají dělat! Nikdo mě neporazí!"
Svět je plný lidí, kteří jsou zranění, a často to vzniká v dětství. Tato zranění způsobují, že lidé nastaví systém přesvědčení na základě pocitu bezmoci. Jakmile znovu získáte odvahu a naučíte se poradit si ve světě, začnete o svou moc bojovat. Tato síla vzniká ze vzteku, bolesti, strachu, represe a mnoha dalších emocí, které nejsou zdravé.
O co zdravější by bylo vědět, že jste mocný Tvůrce a že můžete vyjádřit svou sílu milujícím a laskavým způsobem. Doufáme v to a není to jen otázka síly, ale také všech aspektů lidstva. Máte v sobě všechno, co je potřeba pro život naplněný Láskou a soucitem.
Jak je možné překonat omezující kódy přesvědčení? Jednou z možností je podívat se na oblast života, v které se cítíte nespokojení. Možná je to způsob, jak reagovat na ostatní nebo zvyk, který chcete změnit. Vyberte si jednu věc. Často je potřeba jen několik okamžiků, než zjistíte, co obvykle toto chování spouští.
Váš mozek nezná rozdíl mezi představou a realitou. Jedna velmi efektivní metoda vedoucí ke změně chování je pře-hrát roli v mysli. Když to budete dělat často, budete připraveni začít reagovat jako při cvičení. Mnoho profesionálních atletů ví, že je to pravda. Opakovaně si představují, jak hází perfektní míč nebo perfektně bruslí, až se to stane jejich druhou přirozeností. Jakmile si něco jasně představujete, vaše svaly jemně reagují, jakoby byly do činnosti opravdu zapojeny. Možná jste někdy viděli lidi nebo zvířata, jak se během spánku hýbou. Mírně kopou, sténají nebo mluví, jejich ruce se mírně hýbou. Tělo reaguje na to, co si vizualizují během spánku na nevědomé úrovni.
Vizualizace na vědomé úrovni je velmi silná. Na chování, které si přejete změnit, se zaměřte svou jasnou myslí a rozhodněte se, jak byste jednali, (spíš než reagovali) až příště podobná situace nastane. Když se snažíte prolomit zvyky, které jsou silně zakořeněné, nečekejte, že změna přijde během jednoho sezení vizualizace. Potřebujete udržet svou mysl v tomto praktikování, dokud zcela nezměníte zvyky. Vidíte, jak silná tato činnost je, pokud jde o základní příčinu nežádoucího chování? Tím, že se občas podíváte do minulosti, pravděpodobně objevíte určité chvíle, kdy jste se spoléhali na nějaké kódy přesvědčení a dostali se do nepříjemné situace. Je třeba sloupnout staré vrstvy, protože stále platí zákon přitažlivosti.
Při vytváření nového kódu přesvědčení bude vaše mysl dělat všechno, co je v jejich silách, aby tento zákon uplatnila. Na fyzické úrovni, když se synapse v mozku spojí, reagujete jedním konkrétním způsobem ve všech podobných situacích. To může být dobré pro takové věci jako zapamatovat si odtažení ruky, když se dotknete něčeho velmi horkého. Na druhou stranu to může být škodlivé, pokud nechcete dovolit druhým, aby se k vám citově přiblížili, protože se bojíte, že vám ublíží stejně, jako tomu bylo v minulosti.
Po vytvoření kódů založených na strachu jsou všechny ostatní události, které následují, rozděleny do kategorií podle tohoto zákona. Jinými slovy pokud nastavíte kód, že jste bezmocní, začnete tuto víru uplatňovat v dalších oblastech života. Může to být pocit, že musíte vykonávat podřadné práce nebo nebudete schopni najít odvahu dělat věci na vlastní pěst. Váš základní systém přesvědčení zasahuje všechny oblasti.
Dobrou zprávou je, že jakmile odhalíte základy tohoto kódu přesvědčení, je snadné zahojit všechny rány. Popadají stejně jako domino, protože nebude existovat energie, která je držela pohromadě. Budete také muset vyměnit zvyky, které kódy držely při životě. Jakmile odstraníte staré kódy, budou tyto zvyky pokračovat, takže je musíte vědomě sledovat a měnit.
Řekněme si přiklad: máte ve zvyku se přejídat a chcete se toho zbavit. Vizualizovali jste si sami sebe, jak jíte méně, držíte diety, vybíráte si lepší potraviny, přesto se dál přejídáte. Udělejte si čas a snažte se najít nejstarší vzpomínku, kdy jste se přejedli. Uvědomujete si, že to začalo v mladistvém věku. Jak se vaše dívčí tělo tvarovalo a dospívalo a kluci se na vás dívali sexuálním způsobem, necítily jste se ve své kůži. Odmítaly jste nabídky chodit na schůzky a dělaly všechno možné, aby se o vás tímto způsobem nezajímali.
Pak jste přišly na to, že většinu kluků nepřitahují silné dívky a ty, které jsou oblečené nedbale. Měly jste AHA! moment a začaly s přejídáním a přibýváním na váze, takže vás kluci nechali na pokoji. Proč jste si vytvořily tento kód přesvědčení? Možná se počátky objevily mnohem dříve. Možná zjistíte, že jste byly sexuálně zneužívány v dětství. Hmotnost nebyl problém, protože se pachatel nezaměřovat na tělo, ale na to, že vás může ovládat. Uvědomujete si, že příčinou vašeho vzorce přejídání je pocit bezmoci. Nevědomky jste začaly s přejídáním a přibývaly na váze jako způsobu, jak podpořit přesvědčení spojené s bolestí zneužívání v dětství.
Nyní máte na čem pracovat. Pokud byly tyto vzpomínky potlačovány mnoho let, dovolte si pociťovat potlačené emoce. Je nezbytně nutné, aby se tyto emoce dostaly na povrch a byly propuštěny, protože vaše tělo ukládá všechny informace, které jsou základem nemocí v těle.
Můžete se potýkat s mnoha dalšími otázkami, než jen s přejídáním. Může být moudré vyhledat odbornou pomoc nebo pomoc přítele, vyzrálého přítele, který vás může podpořit. Přesto je to váš poklad pro objevování. I když na první pohled může být velmi těžké vidět požehnání v některé z minulých událostí, pokud můžete požehnat každé zkušenosti a odpustit sobě i druhým, uděláte nejlépe, když sami sebe propustíte z roli oběti. Pamatujte na zákon, že podobné se přitahuje, takže je ve vašem nejlepším zájmu propustit sami sebe z pocitů oběti.
Pokud s námi pracujete po celý rok, postupně objevíte různé cesty, jak tyto bloky odstranit a uzdravit rány minulosti. Doporučujeme vám hledat tyto problémové oblasti. Vraťte se zpět, a jak můžete, vytrhávejte kořeny svých starých přesvědčení. Pozorujte, jak se cítíte v podobných situacích. Přehrávejte si roli v mysli, jak chcete reagovat v budoucnosti, až taková situace nastane. Propusťte negativní pocity spojené s těmito příběhy a nahraďte je pozitivními.
Mějte se sebou i s druhými trpělivost. Systém přesvědčení lze změnit v mžiku. Všechno je doslova myšlení nebo postoj. Pokud zjistíte, že jste se zabydleli v negativitě, zamyslete se znovu. Pokud o něčem nebo o někom přemýšlíte negativně, změňte postoj. Buďte více odpouštějící a méně kritičtí. Víme, že pro některé z vás je to těžké. Jsme tu, abychom vás podpořili, pokud jste připraveni shodit věci, které vás škrtí.
Uvědomujeme si, že pro ty z vás, kteří se potýkají s těžkými a bolestnými vzpomínkami, může být tento rozhovor slabým článkem podpory. Věříme, že s námi budete pokračovat celý rok a praktikovat podpůrné prostředky, které nabízíme. Dialog jako je tento, vám může jen stěží pomoci vyrovnat se s veškerou bolestí, kterou jste zažili.
Naše srdce vnímají bolest a zranění každého vás. To je důvod, proč nabízíme sami sebe jako prostředek podpory. V mnoha dřívějších Zprávách jsme mluvili proč je na Zemi tolik bolesti. Přesto bolest, kterou prožíváte, je vaše a lze jí léčit, ale ne pokud nejste připraveni se jí pustit. To je naše naděje.
Buďte odvážní a mějte odvahu čelit strachům, buďte připraveni vzdát se všech lží, které vám byly řečeny. My mluvíme jen pravdu a věřte, že jen pravda vám přinese svobodu. Dovolte nám ukázat vám cestu.
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě, věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém Světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebe přijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Otevři se přílivu Mé božské lásky a světla.

29. dubna 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Otevři se přílivu Mé božské lásky a světla. Otevři dveře svého srdce a nedovol ničemu tento proud zastavit. Drž tyto dveře široce otevřené tak, aby láska a světlo mohly do tebe i skrze tebe svobodně proudit a abys měl vždy dost životní síly. Je-li brána k tvému srdci uzavřena a tok lásky a světla se zastaví, znehybní celý, tvůj život, a v nehybném prostředí nemůže nic žít. Proto musíš vědomě, udržovat tyto dveře široce otevřené a čerpat ze Mne, pramene všeho života, po celý čas tak, aby tvé srdce nikdy nevyschlo a neustrnulo. Potok, který přestane být napájen svým pramenem, vysychá. Tak také ty, když přestaneš čerpat svou sílu ze Mne, brzy vyschneš a staneš se zbytečným. Proto na Mne vědomě mysli a stále ode Mne čerpej svou životní sílu. Tuto svou volbu uskutečňuj každý den, každou hodinu, každou minutu.


TZOLKIN 28.4.2016 6 KAN kin 84

28. dubna 2016 v 8:11 Mayský Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola ega, sex
Uvolněte se z vězení, které jste postavili kolem sebe, vaší mysli, těla i duše, rozmotejte těžké sítě svazující vaši schopnost snít a uzdravte hluboké rány, které stále leží skryté pod lety bolesti, strachu a traumat. To je více než jen zbožné přání, více než přicházející Osvícení Vědomí, než ukončování dlouhého počtu Mayského kalendáře, co vás osvobodí. Myslíte opravdu, že chcete být svobodní? Pak jediné, co potřebujete je udělat to, protože vy jste jediný, kdo vás může osvobodit.
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti. Energie KAN podněcují probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali Mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost, až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost. Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Jsem Kan 6. Vítejte. Dnes začneme pohledem na aspekty, které vám již nevyhovují. Možná je to vaše váha nebo váš způsob komunikace. Jsou nějaké návyky, které byste chtěli změnit? Máte zájem o prohloubení spirituální víry? Vyberte si jednu věc, na kterou byste se dnes rádi zaměřili. Něco, co jste připraveni změnit nebo zažít na hlubší úrovni. Jako Kan reprezentuji zasetí nových myšlenek nebo nápadů a kódů přesvědčení. Požádejte mě ve fázi plánování uvolňování starých zvyků, aby se mohly zrodit nové.
Věnujte několik okamžiků relaxaci pomocí technik, které jsme sdíleli dříve a které jsou pro vás nejvhodnější. Opusťte tlachání mysli, starosti a zaměřte se na nádech a výdech. Zaměřte pozornost na oblast, kterou dnes chcete zaostřit. Co nejobjektivněji a ze všech úhlů se podívejte - proč to je/proč to není - součástí vaší reality. Proč jste v minulosti sami sobě dovolili tuto událost nebo toto chování zažít? Při tom hned objevujte bloky, které vás odrazují od následování toho, po čem toužíte. Zapište si myšlenky, které se objeví, dokonce i ty, které se zdají bezvýznamné. Cílem v tuto chvíli je zůstat mimo analytickou mysl. Jednoduše zapište vše, co se v mysli objeví, jakmile se zaměříte na určitou otázku.
Teď zaměřte pozornost na budoucí možnosti. Kde vidíte úskalí, které by vás mohlo odradit od realizování až k plné změně? Zapište je také. Až budete hotovi, projděte si celý seznam a na chvilku se ponořte do každé položky. Už tím můžete ovlivnit bloky. Váš seznam přivede do Vědomí touhu udělat změnu, stejně jako možné kroky pro dosažení cíle.
Možná budete muset opustit vztahy, přestěhovat se na jiné místo, najít způsob podpory, stát více ve své osobní síle, opustit starý návyk nebo udělat jiné další změny. Jak moc jste ochotní udělat změnu? Jste připraveni přinést určitou oběť potřebnou k vytvoření vysněné reality? Pokud ne, vyberte si něco jiného, co chcete změnit a opakujte výše uvedené kroky. Vždy se k tomuto problému můžete vrátit.
Pokud máte silnou touhu udělat změnu, pak jste připraveni zasít semínko nastavením záměru. Proces nastavení záměru je velmi jednoduchý. Všichni to děláte na denní bázi, ale většinou neúmyslně. Ti, kteří udělali ohromné pokroky v manifestování svých přání, se naučili tajemství vědomého nastavování záměrů. Jsme tu, abychom s vámi tato tajemství sdíleli. Je to naše naděje, že tyto poznatky použijete vždy pro vaše nejvyšší dobro a vždy pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Nezneužívejte je.
Jasně se soustřeďte na jednu věc, které chcete dosáhnout. Uveďte záměr, čeho chcete dosáhnout. Vždy se ve vašem zaměření řiďte parametrem - pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, hladce a elegantně. Vizualizujte si sami sebe v cíli pomocí 5 smyslů. Věřte, že kroky směrem k manifestaci již probíhají.
Děkujte všem, kteří vám pomáhají při vytváření této skutečnosti. Očekávejte neočekávané! Vaše záměry se mohou projevit způsobem, který byste nikdy nečekali. Pokud si to rozmyslíte, uveďte nový záměr a nezbytné kroky. Čím více emocí do vizualizace vložíte, tím je větší pravděpodobnost, že se přání splní. Pokud váháte, můžete vizualizaci opakovat několikrát. Předstírejte, jakoby se to už stalo.
Můžete psát své touhy na místa, kde je budete pravděpodobně vidět po celý den. Pořiďte si nástěnku snů, dělejte si poznámky, to je způsob, jak udržet pozornost zaměřenou na cíl. Nastavením záměru obaleném emocemi se dají věci do pohybu. Lidé mají tendenci neustále přemýšlet. Andělé a Duchovní Průvodci se věnují pouze těm myšlenkám, které jsou podpořeny silnými emocemi. Silné emoce jsou spojené s vlnami energie, zatímco myšlenky mohou zůstat nepovšimnuté.
Je jen na vás jestli budete následovat intuici a zůstanete v okamžiku přítomnosti, abyste mohli rozpoznat kroky vedoucí do cíle. Mnoho modliteb jsou myšlenky bez odpovědí, popravdě řečeno projdeme kolem nich bez povšimnutí. Stejně jako všechny další životní změny, cvičení dělá Mistra. Jakmile se naučíte plně spoléhat na svou intuici a rozvíjet komunikaci se svým Vyšším Já a Průvodci, vaše přání se budou manifestovat rychle. Také jen malé DĚKUJI jde dlouhou cestou. Stejně jako se vám líbí, když vám děkujeme za vaši tvrdou práci, duchovní Pomocníci také ocení uznání.
Musíte také denně čistit svou energii, abyste měli čistý kanál. Je to stejné jako rádio, není-li vaše frekvence vyladěná, nebudete mít jasný příjem nebo se ocitnete na nesprávném kanálu. Dále budete muset pokračovat v mazání bloků způsobených strachem a starými zvyky. To je záměr těchto Zpráv. Jsme tu, abychom vám pomohli kdykoliv o to požádáte. Jako vždy vám připomínáme, že uvnitř sebe máte sílu udělat změnu bez ohledu, jak těžká se zdá. Jsme u vás jako na povel a sloužíme vám. To je naše práce a přináší nám velkou radost pomáhat těm z vás, kteří jsou připraveni pokročit směrem k porozumění a pochopení své skutečné pravé podstaty bezpodmínečné Lásky. Pro dnešek se loučíme. Bavte se při remodelaci vlastního života. Mějte den plný zázraků!
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v Celistvosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM, CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné Já. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesňujte v pozemských věcech to, co je Božské čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se síly zaměřují na moc individuálního ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulost a odpor a na druhé straně se koncentrují energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA DUBEN 2016 - VYČERPANÍ Z BITVY A INSPIROVANÍ!

28. dubna 2016 v 7:05 Aktuální Informační chaneling

Už nějakou chvíli se snažíme najít rovnováhu mezi dvěma naprosto odlišnými systémy reality. Začínáme být zvyklí na jízdu mnohačetnými realitami, vířícím zmatkem, šokujícími událostmi, přírodními katastrofami, rozličnými hroznými věcmi, které se ve vnějším světě stávají, divokými politickými volbami, obrovskou neutuchající intenzitou.
Děláme to, a přitom se cítíme hluboce unavení, což je neustálá výzva. Občas naše fyzická těla nesnesou více intenzity a prostě se zhroutí a onemocní. Svlékáme jednu vrstvu emočních zbytků za druhou, a přitom uvolňujeme celou naší planetární historii. Děláme, co je v našich silách, abychom se vyhákli z duality. Děláme, co můžeme, abychom uzavřeli staré a zrodili Nové.
Když se toho ve světě děje hodně, vytváří to ohromné vlny. Určitým způsobem příliš mnoho vln a hodně Zčeřených příbojů. Tyto vlny nás silně ovlivňují. Vytvářejí vnitřní vlny v tekutinách naší bytosti. Právě v okamžicích, kdy tyto vinoucí se vnitřní vlny jsou příliš divoké, ztrácíme svůj pocit ticha a svou rovnováhu.
V těchto okamžicích to vypadá, jakoby se všechno vymykalo kontrole. To je hluboce rušivý pocit. Neustálý přetlak vstupů nás nepřetržitě obrušuje a láme. Je příliš mnoho věcí, které je potřeba udělat, a není dost času na to je udělat. Všude kolem sebe cítíme, jak čas kolabuje, stahuje dolů mřížky Času a Prostoru, které jsou do něj vetkané. Kola se divoce točí, až dokud nejsou odmrštěna pryč ze své cesty. A všechno běží daleko rychleji.
Není jednoduché být v těchto Konečných Dnech staré reality naživu. My to víme. Víme to od okamžiku, kdy jsme na tuto planetu poprvé přišli. Ale také víme, že proto tu právě teď jsme.Vybrali jsme si, že tu budeme, abychom mohli být v tomto rozhodujícím přechodu světů k službám. Mnoho životů jsme na tuto zvláštní dobu byli připravováni.
Konec starého světa vždy uvolní cestu pro zrození nového. Zrození této divukrásné Nové Reality, této Ultra Ohromné Reality je opravdu to, proč jsme tady. Je to plod všech našich životů a všeho našeho úsilí. A Nová Realita bezpochyby každým dnem sílí a je stále viditelnější.
Čím více se ponoříme do Opravdovosti, tím se staneme silnějšími a reálnějšími. Toto frekvenční vlákno nás vlastně vytahuje ze zmatku duality a nese nás na místo, kde můžeme zhmotnit Novou Realitu na hmotné Zemi.
Duben je silný přechodový měsíc, kdy budeme tvořivé nápady inspirace, které začaly přicházet v březnu, jednak začleňovat a jednak uzemňovat. Duben je plný vzrušujících nových možností a nečekaných příležitostí. V mnoha ohledech to bude skvělý měsíc plný zhmotňování, přestože energie dál budou stále intenzivnější a často nás vytáhnou z naší zóny pohodlí.
Přitom, když v dubnu pojedeme na ohromných Vlnách Změn, nám pomůže, když si uvědomíme, že jsme naprosto podporováni při tom, abychom ve svých životech udělali všechny nezbytné změny. Jsme plně podporováni, abychom změnili sebe tak, abychom se mohli stát autentickými, původními Pravdivými Bytostmi. Jsme podporováni v tom, abychom lehce zhmotňovali to, co opravdu potřebujeme. Vesmírné energie nás také podporují v tom, abychom se vyhákli z duality tím, že necháme odejít minulost, tím že uvolníme staré chování, zvyky a omezené víry. Dále jsme podporováni přítomností ohromné tvořivé vlny, abychom mohli zrodit Novou Realitu do TADY a TEĎ. Všechna tato podpora, která nás obklopuje, tu pro nás posledních několik let je a stále sílí, každým krokem, který uděláme svým Pravým Směrem.
Zrození Nové Reality je naším Pravým Účelem. Je to klíč k přeměně této planety do Nového Paradigmatu. Nová Realita AN je frekvenčním vláknem pravé energie přicházející zpoza Závoje za Závojem, které nám slouží v těchto problematických dobách jako pupeční šňůra, jako velmi důležité vlákno, na kterém jsme závislí. Když toto vlákno můžeme pevně popadnout, jemně a mocně nás vytáhne na břehy nádherné Nové Reality, která už TEĎ a TADY je. Ukotvení Nové Reality na planetě, je nejdůležitější věcí, kterou můžeme udělat.
Solara
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 25.4. - 1.5. 2016

28. dubna 2016 v 7:00 Mistr Hilarion

Milovaní,
jak se zarovnáváte se svým Božským Já, začínáte mít obousměrnou konverzaci a to vám může pootevřít dveře k větší příležitosti navázat silnější a údernější spojení. Pokračujte v tom a zapisujte si tyto rozhovory do deníku. Často přijdou vaši duchovní průvodci s poselstvím a informací o vás a o vašem spojení s nimi. Někdy je to informace o tom, jak jste skvělí, a tomu se budete bránit, protože si budete myslet, že jste se spojili s nepravou entitou. Když si budete pravidelně zaznamenávat přicházející informace, včetně dat, kdy tomu došlo, začnete v nich rozpoznávat skrytá poselství a vypěstujete si větší důvěru v toto spojení.

Jsou to nyní časy, kdy se více otevírají vyšší duchovní říše a kdy je snadnější komunikovat s duchovním světem. Je to také doba, kdy se my, vaše duchovní, světelná rodina můžeme propojit s větší intenzitou. Někdy může být ta intenzita pro příjemce příliš silná, a to může na přechodnou dobu uzavřít komunikační kanál. Neztrácejte naději a pokuste se relaxovat a vězte, že se to obnoví. Někdy jsme my, na druhé straně nyní se ztenčujícího závoje, velmi vzrušeni, když nastane komunikace a zaplaví příjemce příliš mnoha informacemi, které si mohou obtížně zapamatovat a zpracovat. Mějte s námi trpělivost a vězte, že je to pro všechny proces učení a že je potřebná určitá adaptační doba.
Každého člověka pravidelně zaplavují vnitřní vlny horka. Je to postupný proces, jak se zvedá energie kundalíní, pohybující se směrem ke korunní čakře. Pomalu a jemně to příjemce přivede k plně otevřenému a obnoveném čakrovému systému, který bude vibrovat na vyšších frekvencích. Pro každého je důležité pochopit, že takto probíhá vaše transformace. Stoupání energie kundalíní je něco, co se lidem dělo najednou a spontánně a byla to pro ně obtížná a omračující zkušenost. Zcela náhle se museli vyrovnat se všemi zablokovaným emocemi nebo energiemi ve všech čakrách, které potřebovaly být vyřešeny a srovnány a rozpuštěny a většinou lidé nechápali, co se jim děje.
My tady s tímto procesem pomáháme, protože se to teď děje každému, dokonce i těm, kdo nejsou vědomě na duchovní cestě. Oni nechápou, co se děje a myslí si, že se jim děje něco velmi zlého. Jejich emoce a pocity je velmi rozrušují a oni přemýšlejí, že by měli navštívit psychiatra. Proto žádáme, aby zkušení a uvědomělí pracovníci světla na celém světě zaměřili svou energii lásky do systému zemské mřížky, na kterou je napojen každý člověk na planetě. Energie lásky se napojí na srdeční čakru každého člověka prostřednictvím systému mřížek, ať je kdykoliv na planetě. To každému pomůže zvládnout dopady stoupajících energií.
Tato služba je v těchto měnících se časech velmi potřebná. Prosím, připojujte své energie denně. Posílejte růžový paprsek lásky často a dívejte se, jak se šíří systémem mřížek, takže je pak snadno dostupný všem, kdo to potřebují. Energie lásky je mimořádně silná a může způsobovat u příjemců, kteří vyžadují tuto vyvažující a uzdravující energii, zázraky. Tento růžový paprsek božské lásky je rovněž absorbován planetou a také jí pomáhá v probíhající transformaci. Milovaní, říkáme vám, že to, co svět teď potřebuje, je láska a té máte v sobě mnoho; prosím, dělte se o ni každým dnem.
Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Čím více bude dobré vůle a lásky, tím rychleji nastane změna.

28. dubna 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Není snadné nastavit druhou tvář, když tě někdo udeří slovem či skutkem. Bezprostřední reakce je úder vrátit, ale právě v tomto okamžiku je zapotřebí reakcí s co největší pečlivostí zvážit a uplatnit sebekontrolu a naprostou nesobeckost. Ty duše, které se nenaučily sebekázni, odplácejí stejným způsobem a cítí se k tomu oprávněny. Potom se diví, proč je ve světě tolik chaosu a zmatku. Jsou slepé a nevidí, že dokud se nenaučí zcela změnit své postoje a nezačnou milovat svého bližního jako sebe sama, nemohou doufat, že se to, co se děje ve světě, změní. Čím více bude dobré vůle a lásky, tím rychleji nastane změna. Ale vše začíná v tobě. Čím dříve si to uvědomíš, tím dříve nastanou změny kolem tebe, a tím i v celém světě. Proč s tím nezačneš něco dělat již nyní?NOVÉ VĚDOMÍ – NOVÝ ČLOVĚK – NOVÁ ZEMĚ V JEDNOTĚ

27. dubna 2016 v 7:00 Vývoj vědomí bytostí
Jak je to vlastně s tou JEDNOTOU?
JEDNOTA nejprve musí být pochopena, abychom ji mohli uchopit a začali tak tvořit společné dílo - NOVOU ZEMI. V tomto směru zde panuje stále ještě velké nepochopení. Nelze sjednocovat to, co sjednotit nelze. Sjednotit se musíme nejprve ve svém vědomí, pak můžeme budovat vše nové. Každý chápe JEDNOTU podle stupně svého probuzení v dualitě. Nejprve je nutné se oddělit a následně po pochopení se opět spojit. Problém je v tom, že v dualitě se nemůžeme stále ještě plně probudit.
O skutečném probuzení můžeme mluvit až tehdy, když se naše vědomí oddělí od DUALITY a plně se ukotví v JEDNOTĚ.
V DUALITĚ NEMŮŽEME OPRAVDOVOU JEDNOTU VYTVÁŘET A ANI V NÍ SPRÁVNĚ SPOLEČNĚ TVOŘIT.
Proto různé volání po sjednocení nemá moc velký význam, protože se dokáží sjednotit maximálně stejné záměry lidí, např. různě orientované skupiny ať už např. v politice nebo v jiném odvětví čehokoliv, a to převážně pouze na určitou omezenou dobu. Stejně tak proto nefungují různé ezometody, které se učí na všelijakých akcích a seminářích, nebo různě zasvěcovací rituály, které mohou u daného jednotlivce napáchat víc škody než užitku.
Proto, aby vše fungovalo tak jak má, je třeba se od DUALITY ODDĚLIT A PLNĚ PŘIJMOUT VĚDOMÍ JEDNOTY. To nejde však samo od sebe a každý na to ještě není připraven. Do tohoto stavu se každý dostává prakticky za odměnu, kdy zúročí vše, co se v životě naučil a jak ho sám prožil. Takže všechny rádoby láskyplné řeči o lásce, o jednotě a další oblíbené duchovní fráze, ale zároveň nepochopení toho kdo je říká, je zavádějící a o opravdové JEDNOTĚ nic neříkající. Jsou to pouze plané řeči plynoucí z nepřijetí a nepochopení, které vycházejí z hlavy, ale né ze srdce. Například i pomoc druhým v JEDNOTĚ má úplně jinou formu než je tomu v dualitě. Dalo by se říci, že to, co se jeví v dualitě jako pozitivní, v JEDNOTĚ je tomu většinou naopak. JEDNOTA PROZŘE A PRONIKNE VŠÍM až do morku kostí. Každý záměr vychází ze SRDCE. Je tam cítit PRAVOST a ti, co ji jednou pocítí a procítí, se již NIKDY do vědomí duality nevrátí. De facto z duality VYSTOUPÍ.
Toto vyjadřují i slova Buddhy:
"MOJE UČENÍ JE JAKO PRÁM, KTERÝ SLOUŽÍ K PŘEKONÁNÍ ŘEKY. JEN HLUPÁK BY NESL PRÁM I POTÉ, CO DOSÁHL NA PROTĚJŠÍM BŘEHU OSVOBOZENÍ."
Do JEDNOTY se všemi a se vším se můžeme dostat pouze přes JEDNOtlivce. Vše je záležitost každého JEDNOho z nás, jak sám na sobě pracuje a kdy u něj k plnému probuzení do JEDNOTY dojde. Do JEDNOTY se lze dostat přes sjednocení všech 7 - potažmo 12ti čaker, kdy všesjednocující a znovuzrozující je čakra srdce. Všechny čakry jsou světelným kanálem spojené a spolupracují vědomě skrze SRDCE JEDNOTY, které vše napájí ZDROJOVOU ESENCÍ SJEDNOCENÍ. U každého je to individuální proces. Důležité je přijímat všechny pohledy a netvořit si žádné představy o tom, jak by co mělo vypadat. Po každém přijetí v pokoře přichází pochopení, rozpuštění a následně ukotvení nového vědomí. Vše přichází v pravý čas. Pro Vaši představu to takto třeba probíhalo u mě: Den, kdy jsem se opravdu probudila. Pokud tedy necítíte ještě v každé buňce svého těla to, že jste součástí všeho a všech, o JEDNOTĚ ještě nic nevíte a to co si myslíte, že víte, jsou jenom slova. Ale pokud máte opravdu prožito a pochopeno, pak je pro Vás velmi lehké číst v různých úrovních vědomí lidí jako ve slabikáři. S úsměvem a pochopením pak trpělivě čekáte na další, kteří se pomalu přidávají. KAŽDÝ JEDNOTLIVĚ A SÁM ZA SEBE.
Avšak není třeba, abychom byli přijímáni všemi nižšími úrovněmi vědomí. Pokaždé, když bychom chtěli někoho dovést k našemu pochopení, dostane se nám jen smutné zpětné reakce nepochopení, které u daného člověka obklopuje místa, která máme již dávno za sebou. Tady nejlépe funguje pouze vlastní příklad. Ještě bych chtěla upozornit, že tuto cestu do JEDNOTY, opravdu každý musí uskutečnit a jít sám. Na začátku cesty můžete mít řadu stejně naladěných přátel, ale cestou většinou zjistíte, že jdete už sami. V tu chvíli máte největší naději a šanci dojít do cíle. Prakticky už tam jste.
Stačí jen vnímat znamení a pozorovat změny, které Vaše Nové Vědomí přináší do Vašeho Nového Života. Teď už se můžete sjednocovat s dalšími lidmi, kteří dospěli do stejného stavu vědomí. Každý nese jedinečnou esenci své bytosti, každý má svůj jedinečný dar, který může používat ku prospěchu všech bez oddělenosti a boje. Jen tak vše začne zapadat na správná místa a zrodí se NOVÝ ŽIVOT V NOVÉ ZEMI VE VĚDOMÍ JEDNOTY.
A TAK SE DĚJE!
RENATA
Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat. Děkuji.
Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.
Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit nebo jinak potkat:
informaceodjinud@gmail.com
Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR

TZOLKIN 27.4.2016 5 AKBAL kin 83

27. dubna 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny
Buďte noční snílek, který volá po prvních paprscích ranního světla. Buďte prázdnotou, v které se rodí příslib a potenciál. Buďte píseň, která dává hlas slovům duše. Je to čas zrození idejí, záměrů, myšlenek, které se vyvíjí v teplé tmavé noci vašeho podvědomí pro jejich přípravu a přeměnu v akci a realitu.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli cestu temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Jsem Akbal a vítám vás v čase sdílení našich vědomostí. Věřte, že tyto znalosti jsou již uvnitř vás. Jsme tu prostě, jen abychom vám pomohli získat zpět to, co zůstalo pohřbeno. Jsme jako mapa vedoucí vás k zakopanému pokladu, který leží uvnitř vás.
Mnozí na Zemi trpí traumaty, které způsobily postavené ochranné zdi. Mozek je schopen zažít pouze určité množství traumat, aby se dokázal včas zregenerovat a mohl přežít a zachovat si zdravý rozum. To je původ fenoménu rozpolcení osobnosti, ke kterému dochází po opakovaných traumatech. Pokud není mozek schopen dál snášet strašlivé podněty, bude se rozpadat, ale umožní člověku stále žít, aby mohlo dojít k uzdravení. Jsme zde, abychom vám pomohli s procesem uzdravení.
I když drtivá většina z vás není diagnostikována jako schizofrenici, mnozí z vás žijí s celou skříní kostýmů, kterou jste si vytvořili, abyste ve vašem světě mohli fungovat. Řekněme, že jste prodělali těžké trauma jako dítě. Může to být sexuální zneužívání člověkem, kterému jste důvěřovali. Aby bylo možné vyrovnat se s opakovaným zneužíváním, hráli jste sami se sebou myšlenkové hry. Možná jste v čase zneužívání mentálně opustili své tělo a předstírali, že jste někde jinde, třeba na karnevalu. Pokaždé, když byl akt opakován, vraceli jste se na karneval.
Váš mozek nerozezná rozdíl mezi představou a realitou, reaguje přesně stejným způsobem, ať už fyzicky vykonáváte činnost nebo si jí jen vizualizujete. Jak stárnete a pachatel se vás kdykoliv nějak dotýká, vaše mysl se automaticky přepne na karneval.
Jak dospíváte, tyto rány budou ležet ladem. Pak přijde čas a rány se začnou připomínat. Jednou v noci prožíváte vášeň, i když scénář je mnohem více milující, akce je velmi podobná tomu, co jste zažívali v dětství. Tyto spící rány začnou hnisat a drát se na povrch.
Často byla bolest tak intenzivní, že jste zneužívání v dětství vymazali ze své vědomé mysli. Možná, že ani vy ani váš nový nápadník nemůže pochopit, proč se rozcházíte. Můžete si myslet, že je to divné, protože tato událost je přece karneval. Jak jste vyrůstali, nenáviděli jste karnevaly, ale nevěděli jste proč. V mnoha případech trvá roky odhalit sexuální zneužívání s pomocí vyškolených profesionálů a hypnózy. Časem objevíte vztah mezi sexem a karnevaly.
Spolu s traumatem samotného zneužití jste jako dítě nastavili kódy přesvědčení lidem-se-nedá-věřit, sex je bolestivý, hanebný, můžete mít pocity nezodpovědnosti, že nebylo umožněno, aby se to neopakovalo, pocity viny, pokud zjistíte, že jste hříšník či oběť nebo řadu dalších přesvědčení. To je základ, na kterém jste postavili svůj život. Jsme tady, abychom vám pomohli s odhalováním těchto základních kódů.
Ačkoliv mnoho z vás nemělo zkušenosti takového rozsahu, negativní události ve vašem životě způsobily, že jste založili mnoho kódů přesvědčení na strachu a bolesti. Tím, že najdete tyto kódy a budete čelit strachu a uvolňovat emocionální bloky, máte možnost obnovit svůj život a postavit jej na Lásce a důvěře. To je čas, když se dějí ve vašem životě kouzla a také čas velkého léčení na všech úrovních: fyzické, mentální, emocionální a duchovní. Pak budete moci vytvořit svůj život takový, jaký si přejete.
Každá tato Zpráva je navržena, aby vám pomohla při řešení strachů a s demontáží stěn ochrany, které už nepotřebujete. Přináší nám potěšení, že vám můžeme v tomto ohledu poskytnout naše služby. Jste připraveni uvolnit trauma, které vytvořilo tyto rány? Pokud ano, začněme s jednoduchou relaxací.
Zaujměte pohodlnou polohu a uvolněte svaly. Jestli začnete od hlavy k prstům u nohou nebo opačně, je to jedno. Udělejte, co je pro vás pohodlné. Zhluboka se nadechněte a uvolňujte skupinu svalů, například prsty. Někteří lidé považují za přínosné stáhnout svaly s nádechem a uvolnit je s výdechem. Použijte metody, které vám vyhovují nejlépe.
Po dokončení začněte dýchat normálním tempem. Zaměřte pozornost na srdce a začněte vytvářet pocity Lásky a vděčnosti. Při výdechu uvolňujte napětí nebo negativní myšlenky. Po několika okamžicích si začněte představovat, jak posíláte Lásku nějakému člověku, události nebo jednoduše pošlete Lásku Vesmíru či Stvořiteli. Pokračujte s vydechováním Lásky z vašeho srdce, dokud neucítíte hluboký pocit klidu. Při praktikování této metody budete čím dál méně nacházet negativní myšlenky.
Dále pozvěte své Vyšší Já, aby vás vedlo. Uvítáme, když nás zavoláte také. Naším cílem je být vám zrcadlem, bezpečným místem, kde se můžete podívat hluboko dovnitř sebe, najít skryté Stíny, které jsou připraveny spatřit Světlo. Věřte, že nic zlého k vám nepřijde. Jsme stále s vámi, abychom vás podpořili. Těm z vás, kteří máte hluboké traumatické rány, doporučujeme, abyste začali s méně zraňujícími situacemi, dokud si nejste jisti, že můžete zvládnout emoce vyplavující se na povrch.
Je užitečné, pokud máte v blízkosti sebe přítele, jakmile se začnete přesunovat do hlubších ran. Požádejte přítele, aby vedle vás tiše seděl. Nemá žádnou jinou roli, než být s vámi, pokud máte strach být sami. Je nezbytné, aby přítel nic nesoudil a nedával vám žádné rady. Cílem tohoto cvičení je získat nové kódy přesvědčení na základě toho, co je pro vás pravdivé. Mnohokrát si přátelé nebo rodina myslí, že ví, co je pro vás to pravé, ale nemusí to být pro vaše nejvyšší dobro.
Pokračujme v dnešním cvičení. Dokončili jsme dechové cvičení a vděčnost, což vám pomohlo cítit se uvolněně a ve stavu vyšší radosti. Takže teď jděte dovnitř a vytáhněte jeden problém, který vás trápí. Může to být něco z dětství nebo z nedávné minulosti.
Nahlas nebo ve své mysli pojmenujte problém jako například: "Pokaždé, když mi někdo něco navrhne, abych udělal, cítím odpor. Proč to dělám a jak mohu toto chování zastavit?" Nechte svou mysl hledat a věnujte pozornost myšlenkám a vzpomínkám, které se objevují. Jakmile dovolíte mysli, aby zaplavila vaše Vědomí, mohou se objevit podivné obrazy. Častokrát mozek katalogizuje události do různých skupin a archetypů. Archetyp je symbol představující něco z reality.
Vraťme se nyní do okamžiku přítomnosti. Jak se zaměřujete na problémy a otázky, které prezentujete svému Vyššímu Já kvůli uzdravení, máte nyní záplavu obrazů a emocí. Často dostanete jednu nebo i dvě odpovědi na otázky. Někdy přijde odpověď později při náhodném setkání nebo například zaslechnete nějaký postřeh v rádiu. Cílem je přijmout pokyny vedení, být otevření a očekávat odpověď i z nepravděpodobných míst.
Jakmile v tomto procesu získáte důvěru a začnete věnovat více pozornosti náhodám a synchronicitám, budete schopni nacházet odpovědi mnohem snadněji. Jakmile začnete jednat podle těchto odpovědí a integrujete je do svého života, získáte důvěru v sebe a ve spojení s Vyšším Já. Budete vědět, že není žádných pochyb a žádný problém není velký, jak se zdá. Nic, co si přejete poznat, pro nás není velké.
Nejsme vázaní lhůtami; existujeme v rovinách, kde nejsou žádné hodiny. Nejsme omezeni tělem, takže jsme schopni být na více místech najednou. Nemějte pocit, že byste nás přetěžovali. Budeme rádi, když získáte svoji sebedůvěru a jistotu, že všechno poznání je pro vás přístupné a máte možnost vytvářet zkušenosti, které na Zemi chcete mít. Žádáme vás, abyste vždy nastavili parametry toho, co si přejete a nezapomněli na formuli - pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, hladce a elegantně. To je nutné, pokud chcete růst v Lásce a být v rovnováze.
Existuje mnoho lidí, kteří tuto pravdu objevili, ale nepoužívají ji pro nejvyšší dobro všech. Vytvářejí na Zemi velké škody. Oni, stejně jako vy, budou muset počítat s důsledky každého činu. Vybudujte si svou vlastní integritu a používejte své dary moudře.
Pokud se snažíte vyřešit problémy z minulosti, nebo současnosti, nezaměřujte se na více problémů najednou. Všimněte si, co se objevuje: archetypální obrazy, jasné/nejasné vzpomínky a především si všímejte emocí. Pokud máte pocit, že chcete plakat, křičet nebo kopat, udělejte to. Mnohokrát uzdravení nastává v okamžiku, kdy své emoce projevíte. Dovolte si cítit se rozhořčení, zneužití, podvedení nebo cokoliv vám přijde na mysl. Je lepší mlátit do polštáře, než pokračovat v boji s těmi, které milujete nebo v otázkách, které nejsou důležité. Nevyřešené otázky jsou obvykle uloženy v srdci, emocích a frustraci.
Existuje velké množství vrstev emocí, které je třeba sloupnout, aby se uvolnily vzorce chování spojené s hluboce zakořeněnou bolestí. Pro dnešek uvádíme jen některé z nich, ale během roku půjdeme ještě hlouběji. Dnes chceme vysvětlit proces a umožnit vám začít pracovat s problémy, které jsou připraveny pro vyřešení. Na těchto problémech můžete pracovat sami nebo s naší pomocí.
Pokud se rozhodnete sledovat naše Zprávy na denní bázi, obdržíte časem všechny části, které potřebujete pro vyřešení všech problémů. Cílem je osvobodit se od strachů, zvyků a kódů přesvědčení, které vám nepomáhají a drží vás od života v radosti a Míru.
Aby došlo ke změně kódů a uzdravení minulosti, můžete se zabývat následujícími vrstvami: Odpusťte pachateli. Věřte, že lidé jednají podle svých nejlepších schopností, i když mohou zvolit věci, které nejsou pro vaše nejvyšší dobro. Dovolte všem lidem být tím, kým chtějí být, zda jste či nejste v souladu s jejich chováním. Uvolněte všechny rozsudky o lidech, místech a událostech. Uvolněte všechny pocity obětování. Rozpoznejte požehnání ve všech situacích bez ohledu na to, jak strašné mohly být. Změňte všechny negativní myšlenky zaměřené na sebe nebo na druhé. Zastavte pře-vypravování příběhů, které udržují nevyřešené problémy při životě.
Podívejte se do tváře svým strachům a emocím a nahraďte je Láskou. To jak spolu studujeme každý den, vás naučí řešit bolestné vzpomínky a uvolnit emoce, které jste získali v roli oběti. Stejně jako drak se i vy naučíte sebe-posílení a reagovat elegantně, takže můžete začít žít život v harmonii a Lásce. Mnozí dokázali překonat hrůzostrašné zážitky. Můžete to udělat také. Je nutné najít odvahu, postavit se drakům a spřátelit se s nimi. Jsme zde, abychom vás povzbuzovali a podporovali. Shoďte kódy, které vás drží obalené ve strachu a negativním myšlení. Jděte a obnovte pocity naděje, Lásky a radosti!
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého srdce. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do středu, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě, k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho srdce. Pokud přestanete přemýšlet, kým jste nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým Já. Zůstaňte tišší a pokorní. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny, z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role. Díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. PÁTÝ Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ, takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nechť v tobě a skrze tebe září síla Ducha, která kolem tebe vytvoří svět krásy, míru a harmonie.

27. dubna 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Proč nebýt v tomto životě optimistou, vždy očekávat to nejlepší, vždy nalézat to nejlepší a vždy tvořit to nejlepší? Optimismus dává sílu; pesimismus vede k slabosti a prohře. Nechť v tobě a skrze tebe září síla Ducha, která kolem tebe vytvoří svět krásy, míru a harmonie. Je-li tvůj pohled na život optimistický, povzneseš všechny duše kolem sebe a dáš jim naději, víru a důvěru v život. Stále si budeš, ověřovat, že podobné věci se navzájem přitahují, že optimismus vytváří optimismus a nabaluje se jako sněhová koule. V životě je vždy naděje, i když je to zpočátku pouze nepatrná doutnající jiskra. Je-li však tato malá jiskřička obklopena nadějí a láskou ve správném prostředí, vzplane v plamen; a bude růst a růst, až ty sám se staneš ohněm, živeným Duchem, který je neuhasitelný a nezničitelný. Jakmile oheň jednou vzplanul, nic nezastaví jeho šíření.


PLANETÁRNÍ POSUN 2016

26. dubna 2016 v 15:06 MATKA ZEMĚ

Nyní dostáváme více a více zprávo tom, že Zemské Magnetické pole kolabuje, dochází k Magneto-odmlce Obratu, že CERN způsobuje tento kolaps Zemských štítů, atd. Není to CERN, se kterým jsme se opravdu potýkali, ale který je nyní mimo akci.
Co se opravdu děje je to, že se magnetická pole rozpouštějí a přetvářejí do vyšší frekvence, což připravuje Zemi na dimenzionální posun.
Dochází k frekvenčním změnám v magnetosféře, což je vše součástí planetárního dimenzionálního procesu posunu. To způsobuje změny v polaritách vnitřní hmoty Zemského jádra, která generuje více tepla a energie je přenesena na tektonické desky. Aby došlo ke kompenzaci, desky musí uvolnit a znovu se sladit s vnitřní elektromagnetickou energií, která se projevuje zvýšenými aktivitami zemětřesení, sopečných erupcí, atd. Tyto Zemské změny a různorodé dramatické vzorce počasí které vidíme stále častěji jsou pro planetární vzestup normálním jevem.
Opravdu ztrácíme naše magnetické pole. To co se nyní děje je zesilování elektromagnetických frekvencí přicházejících skrze Zemské magnetické pole. Jak dosáhne v následujících měsících bodu zlomu, posune se 3D vnější planetární magnetické pole do nového dimenzionálního frekvenčního pásu zvedajíce současně éterickou frekvenci Země, což způsobí frekvenční skok který katapultuje Zemské éterické tělo prostřednictvím 4D portálu do páté dimenze.
To znamená, že dojde ke zvýšenému posunu ve vědomí a to v globálním měřítku - Vše Se Změní! Stará realita se kompletně rozpustí a z tohoto důvodu nezůstaneme tací, jak jsme se znali. Magnetické pole je mechanismus, který nám umožňuje vědomou zkušenost toho co kolem sebe vidíme a jak myslíme. Toto vnější magnetické pole potřebujeme k tvorbě a uložení lidských paměťových vzorců. Magnetické pole je také známé jako "Planetární Mřížka Vědomí", "Zemské Aurické Pole". Naše vědomí je spojeno s vnějším magnetickým polem.
5D frekvenční skok započne v Podzimní Rovnodennost a my kompletně splyneme s 5D paralelním tělem Země - nová Země na Zimní Slunovrat 2016. Mnoho lidí odmítne planetármí posun - někteří si vyberou vzestoupit skrze proces fyzické smrti ze spirituálních důvodů a druzí si budou přát zažít nový způsob žití na nové Zemi. Na tomto procesu plantárního posunu do nové Zemské relity nebude nic negativního kromě těch, kteří si vybrali nepostoupit, protože chtějí zůstat v závěsu strachu, chamtivosti a korupce. Ti z nás, kteří očistili svou starou karmu, otevřeli svá srdce a představují nepodmínečné milující světlo a srdečný soucit, budou připraveni na vstup do více vyvinuté nové 5D Země.
Uvidíme se na druhé straně!
V Lásce a Jednotě.
Autor: Romeo Baron

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Kryon - Co znamená soucitné jednání?

26. dubna 2016 v 7:00 Aktuální Informační chaneling

Tento živý channeling Kryona byl přijat v San Pedro, Honduras, (Kundalíní Tour),
8. listopadu 2013
Zdravím vás, moji milí. Jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner ustupuje stranou. Musí to udělat a přeje si to. Nechce se totiž stát součástí diskuse (Kryon se směje). Rád bych, abyste se na něco podívali. Není to tak dlouho, co jsme začali mluvit o slovním spojení "soucitné jednání". A tak vyvstává otázka: "Co Kryon míní tím soucitným jednáním?"
Jediné, co jsme si kdy o tom řekli, bylo, že byste to měli praktikovat. Nebylo to nijak definováno. A přesto - podívejte se, co se dnes stalo. Rozdělili jste se do skupin, abyste o tom mluvili, abyste si to definovali, abyste se ptali, co to může znamenat. Dovolte mi, abych to teď stručně shrnul. Jak velká byla pravděpodobnost, že nějaká skupina bude v roce 2013 toto slovní spojení zkoumat? A teď jste tady a děláte to. Nejen, abyste si je definovali - podívejte se na vaše chování dnes v této místnosti, kdy se pokoušíte přesně vymezit něco, co byste rádi pochopili a co je pro vás důležité. Věnovali jste celý den, abyste se mohli zabývat tím, co to může znamenat. Pro Ducha to znamená mnohem víc než jen to, že jste chtěli najít definici -jste skupinou lidí toužící se něco o tom dozvědět.
Podívejme se ještě jednou, co jsem řekl. Soucitný čin je pojem, který můj partner přeložil z jednoho konceptu na mé straně závoje. Je to nový pojem, o němž jste ještě mnoho neslyšeli. Je to úsloví. Říkali jsme vám, že je nové pro nové lidi na této planetě. Pokud vám připadá těžké to definovat, je to způsobeno tím, že jste vybírali slova z minulosti a zkoušeli je napasovat na nový koncept. Koncept, pro který možná neexistuje žádná definice, jíž byste rozuměli, který se však vyvíjí podle toho, co se vám právě děje, co právě prožíváte. Přesto jej pořád ještě chcete definovat. Dovolte mi, abych vám ukázal, jak je to těžké.
Co je emoce? Můžete se rozdělit do skupin a já vám dám 10 minut. Tato doba vám nebude stačit a potřebovali byste (na to) celé dny, neboť emoce zahrnuje velký objem lidských zkušeností. Je to způsob, jak se cítíte, když vám číšník servíruje oběd. Je to to, co cítíte, když ztratíte partnera, otce nebo matku. A je to všechno, co se nachází mezi tím. Můžete to skutečně definovat? Odpověď zní: možná. Byla by to však intelektuální definice, velmi obecná, aby dokázala zahrnout všechno, co to je. Slovo "soucit" to všechno obsahuje, ale když to zkombinujete se slovy "jednání, konání, činy, akce", je to téměř nedefinovatelné.
Jak definujete "lásku"? Mnoho z vás se totiž pokouší definovat "soucitné jednání" slovem láska. Intelektuálové by řekli: "Dobrá, když chceš takto postupovat, musíš nejprve definovat, co je to láska." OK, znovu se rozdělte do skupin a já vám dám dalších 10 minut. (Kryon se usmívá.) Láska je mnohem víc než slovo. Láska je, jak se cítíte, když vám číšník servíruje oběd, protože milujete salát. Láska je to, jak se cítíš, matko, když poprvé pohlédneš do očí svého novorozeného dítěte. To všechno je láska - a (zároveň) všechno to, co se nachází mezi tím. Chápete, co tím míním?
Abychom tedy soucitné jednání definovali nějakým obecným intelektuálním pojmem, musíme se spojit s lidskou zkušeností a položit pár otázek. Nejde ani tak o to zodpovědět otázku "Co to je?" jako spíš "Co potřebujete, abyste to mohli praktikovat?" Uvedeme vám příklady, které vám pomohou poznat, jak obsáhlé to je nebo co by to v nové energii mohlo znamenat.
Co potřebujete, abyste mohli soucitné jednání uvádět do praxe? Milý člověče, abys mohl tuto nedefinovatelnou záležitost praktikovat správným způsobem, je k tomu zapotřebí jako prvního atributu nezištnosti, nesobeckosti. To je v každé řeči obtížný pojem. Znamená to absenci "starání se pouze sám o sebe". Pojďme si to prozkoumat
Každý z vás se musí starat sám o sebe (Kryon se směje). Ach, víme, že je to přirozené a to také děláte. Nejdřív se musíte postarat sami o sebe. Ví to každá matka i každý manažer. Pro lidstvo je to něco zásadního. Nazvěme to jiným slovem: přežití. Nyní to změníme na "emoční přežití" - to zas závisí na tom, jak chápete pojem "emoce".
Nezištnost, nesobeckost - v jakékoli situaci, ve které se ocitnete, byste se měli naučit neutralizovat sami sebe novou energií, která vás už nestaví na první místo. A to je za hranicemi toho, co považujete za normální, je to něco, na co nejste zvyklí, co běžně neděláte. Moji drazí, je přirozenou lidskou vlastností, že v jakékoli situaci, ve které se ocitnete, se nejprve staráte sami o sebe. Je to součást způsobu vašeho přežití. Dokážete si představit obtížnost toho, o co vás žádáme? Měli byste začít posuzovat sami sebe a danou situaci jako rovnocenné. A teprve pak začít s analýzou těch nejpříznivějších, nejlépe fungujících výsledků. Ano, tady se to komplikuje, ale očekávali jste něco jiného? Nesobeckost je jedním z klíčů k soucitnému jednání.
Soucitné jednání znamená pro každého člověka v každé situaci něco jiného. Dalo by se to popsat jako něco, co by člověk udělal sám pro sebe, aby dosáhl nejpříznivějšího a nejlaskavějšího výsledku, a to by se pak aplikovalo na skupiny lidí, dokonce i na tak významné skupiny jako jsou vlády. Dokážete si představit obětavou, nezištnou vládu? Ve vašem současném světě je to nemožné, protože každá vláda zodpovídá za přežití v rámci svých daných možností. Dokážete si představit, jak by se jedna země dívala na druhou bez tohoto omezení? To by pak bylo soucitné jednání. Jednání s nesobeckým a nezištným vědomím… Představte si na chvíli, že mezi dvěma vládami došlo k územnímu sporu - jak by pak vypadalo soucitné jednání, kdyby tak jednaly obě strany? V nové energii by první reakcí obou vlád se soucitným jednáním byla nezištnost: "Jak bychom se mohli o toto území podělit tak, aby to bylo nejpříznivějším řešením pro obě strany, bez sporů a všeho ostatního, co s tím bylo v minulosti normálně spojené?" Jaké by to bylo myšlení? Ve staré energii by to znamenalo: "Jak si ponechat kus území pro nás? Jak je rozdělit nebo nerozdělit? Jak bychom je mohli získat celé? Co můžeme vyložit na stůl a konfrontovat tím druhou zemi? Co bychom mohli vytáhnout z minulosti, třeba i něco, co by vyvolalo strach?" Dokážete si nyní představit dvě vlády, které by na sebe pohlédly a jejich první myšlenkou, reakcí by bylo: "Jak nalézt rozumné a blahodárné řešení, aniž bychom přitom museli vyhrát?" To je nová energie, moji drazí.
Podívejme se na další atribut: schopnost vcítit se do konkrétní situace. Jak se cítíte, když se setkáte s někým, kdo právě přišel o partnera nebo dokonce o dítě? Co se vám honí hlavou, moji drazí? Jaké by mělo být v takové situaci soucitné jednání? Bude zřejmě úplně jiné než v jakékoli jiné situaci, že? Soucitné jednání se tedy jedinečným způsobem vztahuje k určité situaci. Vcítíte se do situace někoho jiného a pociťujete božský soucit; uděláte, co můžete, abyste zmírnili jeho žal. Liší se to od každé jiné situace, v jaké jste se kdy ocitli. Člověk však má být schopen pociťovat empatii, být emočně otevřený a citlivý. Vidíte, to je také součást jednání, které vytváří nový druh Já, které je nejen nesobecké a obětavé, ale má též otevřené srdce. Ani to pro vás není úplně samozřejmé. Někteří z vás své srdce uzavřeli, abymohli přežít. Když přijdete na nějaké shromáždění jako je toto, víte, že jste uzavření a chcete to tak nechat. Dokonce se můžete zapojit do diskuse o otevřeném srdci, i když víte, že to své chcete nechat uzavřené. To je starý způsob přežívání, protože si pomyslíte: "Pokud se otevřu, stanu se zranitelným." Ale když se neotevřete, nemůžete nic cítit. Co když vám sdělím, že se Bůh dostatečně stará o to, aby vaše srdce chránil tak, abyste se mohli učit soucitnému jednání a přitom se cítit bezpečně? Je to složité, že?
Rád bych vám ukázal ještě jiné druhy situací se soucitným jednáním a pak vám položil pár otázek, jak to bylo v minulosti a co se děje nyní.
Jedete autem, někdo vás předjede a zařadí se před vás tak těsně, že musíte brzdit. A aby toho nebylo málo, ještě na vás nepřátelsky pokřikuje skrz okno a doprovází to jednoznačnými gesty. Co uděláte? Nuže, můžete se učit soucitnému jednání. Jak by mělo vypadat? Ve staré energii byste si řekli: "Pomodlím se za tu osobu, protože jsem duchovně založený a vím, že pro něj mohu něco udělat. Zřejmě je rozrušený a proto teď zastavím a budu o něm meditovat." A pro někoho je toto soucitné jednání.
Ukážu vám teď jiný scénář. Co kdyby vaší reakcí na takovou situaci bylo to, že byste necítili vůbec nic? Co kdybyste se pohroužili do svého nitra, projevili soucit s touto situací a zapracovali na sobě tak, aby se vás podobná scéna nikdy nedotkla a nemohla vás vyvést z rovnováhy? Nepocítili byste tedy nic a byli byste schopni oprostit se od staré energie a od všeho, co jste dosud v takové situaci dokázali vyprodukovat.
Pro každou konkrétní situaci lze definovat soucitné jednání jinak. Někteří z vás na to přišli, někteří to vyjádřili, někteří o tom přemýšleli a nevyslovili to, ale všichni si to začínáte uvědomovat; protože soucitné jednání je kvantovou energií, kterou k vám vysílá innate a nikoliv intelektuální část vašeho mozku. Částečně ji vyvolává i moudrá část vaší spirituality, která vás vede k takovému jednání, aby výsledek byl co nejpříznivější pro vás samotné i pro ty druhé kolem vás.
To se bude rozšiřovat i na oblast byznysu. Muž, který mě teď tlumočí (do španělštiny - pozn. překl.), učitel Jorge, má tuto vizi. Zjišťuje, kde už je na to firemní struktura připravena a kde ne, zda jsou odpovědní pracovníci firmy schopni vzájemně komunikovat tímto způsobem (na základě soucitného jednání). Mohou být manažeři v oblasti velkého byznysu nezištní nebo musí bojovat s konkurencí, aby se svou skupinou zvítězili? Scházejí se, aby nalezli to nejlepší řešení pro všechny? Těch pár, kteří to dělají, bude mít ty nejlepší firmy v zemi. Mohou korporace, které si vzájemně konkurují, dojít k novému způsobu konkurenčního chování, dosáhnout určitým druhem spolupráce lepších tržeb? To jste ještě neviděli, že? Ale uvidíte.Soucitné jednání ve světě byznysu.
Co kdyby si to vzájemně si konkurující politici zařadili do svých volebních kampaní? "To už jsi Kryone zašel hodně daleko, to se nikdy nemůže stát." Chtěl bych, abyste se rozhlíželi po takových politicích, kteří odmítají využívat negativní kampaně, kteří to odmítají zcela a úplně. Někteří kvůli tomu prohrají, protože část lidstva nepochopí, co dělají. Budou však předskokany těch, kteří přijdou po nich. Jak se začne rozvíjet lidská přirozenost (povaha), obyvatelstvo už nebude v politice akceptovat žádná dramata, ale bude očekávat transparenci a vlídnost mezi kandidáty. Budou vznikat lepší vlády.
Soucitné jednání - je to trochu jiné, než jste si mysleli, že? A tak skutečně neexistuje jedna odpověď, kromě takové, která se bude se týkat vás samotných podle konkrétní situace. Mějte na zřeteli ty tři atributy: otevřené srdce, nesobeckost, nejlaskavější výsledek. Předal jsem vám tři atributy. Teď jděte a objevujte je jakýmkoli způsobem, jaký vás napadne. Ale vězte, že toto mimořádné úsloví budeme stále znovu a znovu používat pro popis toho, co znamená transformace lidské přirozenosti zrcadlící nového člověka na této planetě.
Gratuluji vám k vaší oslavě v této místnosti - za to, že jste se pokusili na to přijít, vypátrat to.
A tak to je.
Kryon
Poznámka ke kopírování:
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ Kundalíní Tour, San Pedro, 8. 11. 2013, MP3 nahrávka 29:47 min.
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz).Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
Kryonovy knihy
O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Lee Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.
Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE a takéZDE

TZOLKIN 26.4.2016 4 IK kin 82

26. dubna 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Dnešní Ik se spojuje s měsícem a se vzduchem; s ženskou energií, která dělá všechny věci ucelené a úplné. Ať už to víte nebo ne, hluboko uvnitř na úrovni duše jste celiství. Čerpejte ze své studnice sílu a vytáhněte Vědomí blíže k vašemu Vyššímu Já a vyčistěte duši, mysl, hněv, zášť, závist, deprese a jiné stojaté negativní energie!
Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky, s nimi vláhu pro pěstování plodin. Ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec, můžete být vznětliví, nerozhodní nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Nativní Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní, neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují, mohli svobodně dýchat.
***
Jsem Ik s Tónem 4, vítáme příležitost podělit se dnes s vámi. Dnešní téma je drahé našemu srdci, protože je to bezpodmínečná Láska. To, co bychom si dnes přáli, je pomoci vám zažít její hlubší úroveň. Zveme vás ke společnému času samoty a meditace. Tento proces je velmi jednoduchý. Nejtěžší pro mnohé z vás bude ukáznit sami sebe a najít každý den 15 minut. Když to budete dělat každý den, odměny budou obrovské, jakmile se rychle naučíte zklidnit tělo, mysl a omladit tak váš tok energie.
Najděte si klidné místo, kde nebudete rušeni po dobu nejméně 15 minut. Doporučujeme vytvořit si klidovou zónu, kde můžete dělat své denní meditace; povzbuďte ty, kteří žijí s vámi, aby udělali totéž. Velkou výhodou je, pokud můžete takový prostor mít v přírodě. Jestli jste na místě, kde není dvůr nebo zahrada, vytvořte si takové místo na balkoně nebo uvnitř domu. Zahrňte do toho rostliny nebo předměty, které vám poskytují pocit, že jste v přírodě. Máte-li nějaké náboženské objekty nebo si přejete vychutnat hudbu, svíčky, vonné tyčinky, použijte je.
Váš prostor by měl být navržen tak, aby tam bylo připraveno vše, co potřebujete. Je více pravděpodobné, že si najdete čas a budete tato cvičení provádět. Kromě toho kdykoliv se cítíte během dne ve stresu, bude to váš prostor, kde se můžete psychicky zklidnit.
Účelem tohoto času ticha je, abyste byli vyrovnaní a uvolnili stres a napětí. Je nutné, abyste byli v uvolněném a harmonickém stavu bytí, aby bylo možné dostat se do svého středu a zažívat Lásku bezprostředně. Je-li vaše mysl naplněna strachem a myšlenky zaměřené na věci kolem vás, je snadné ztratit se ve frustraci a netrpělivosti. Když jste připravili svůj prostor a nastavili hudbu, světla, svíčky nebo vše s čím pracujete, zaujměte pohodlnou polohu. Nezáleží, jestli vsedě nebo vleže. Důležité je, aby vaše páteř byla co nejrovnější a energie mohla proudit. Jakmile se usadíte, udělejte několik nádechů a výdechů, uvolněte tělo i starosti všedních dnů.
Soustřeďte se na svůj dech. Při nádechu si vizualizujte nadechování Lásky a laskavosti. Při výdechu uvolňujte napětí, myšlenky, emoce, které vám odsávají energii. Pokračujte několik minut, dokud nebudete cítit hluboké uvolnění. Pak dalších několik minut myslete na něco nebo někoho, za koho jste vděční. Při nádechu pošlete této osobě pocit Lásky a vděčnosti. Dělejte to 5-10 minut, posílejte tyto pocity lidem, místům nebo událostem, které vám přijdou na mysl. Pokud existuje něco nebo někdo, s kým se snažíte uvolnit problémy, můžete klidně strávit celé sezení zaměřováním pouze na osobu nebo událost. Časem přijde i odpuštění a budete moci posílat pocity Lásky svobodně.
Zde jsou návrhy, kam můžete Lásku a vděčnost posílat: Bohu, Vyššímu Já, Duchovním Průvodcům, příbuzným, přátelům, spolupracovníkům, domácím zvířatům, sousedům i těm, s kterými nemáte dobrý vztah, vašemu městu, státu, Zemi, Vesmíru, rostlinám, zvířatům, hmyzu, událostem, které vám dávají pocit radosti, událostem, které nejsou radostné, jídlu, zemědělcům, lidem ve službách a v obchodech, dopravním prostředkům, komunikacím i vašemu tělu. Ať už vám přijde na mysl cokoli - pošlete tomu Lásku.
Tímto pravidelným postupem se začnete zaměřovat na pozitivní věci kolem vás. Každým okamžikem bude vaše mysl zaměřena na vše, co vám skutečně způsobuje radost. Radost v každém momentu, opravdu!
Toto cvičení lze provádět kdykoliv, kdekoliv. Pozorujte svět kolem sebe a oceňte jeho krásu. Buďte pozorní a vděční za každé Požehnání, všechno, co vám přijde do cesty i to, co se jeví jako negativní. Trénujte sami sebe být každým okamžikem v radosti. Zaměřením na Lásku a vděčnost, bude váš život mnohem hladší. Jakmile uvolníte strach a napětí s ním spojené, problémy se rozplynou.
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny, v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů, se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů (svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Učiň právě z dnešního dne slavný den ....

26. dubna 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Proč neučiníš právě z dnešního dne slavný den tím, že vykročíš správnou nohou a spojíš se se Mnou už v okamžiku, kdy se probudíš? Proč nenaplníš své srdce láskou a vděčností za den plný očekávání toho opravdu nejlepšího a nejvyššího? Jsou-li prvé okamžiky nového dne šťastné a povznášející, zjistíš, že další budou právě takové, a až tyto okamžiky přerostou v hodiny, poznáš, že radost a mír tě budou provázet celý den. Když se probudíš s těžkou myslí, s pocitem malosti a deprese, může se stát, že tento stav duše poneseš celý den, pokud s tím něco neučiníš. Vyhledej Mne, a nalezneš dokonalý mír srdce a mysli, mír, který přichází, když složíš všechny své starosti a obavy na Mne a jedinou tvou touhou bude plnit Mou vůli a kráčet po Mých cestách.