Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA BŘEZEN 2016 - ZMATEK ZMĚNY

31. března 2016 v 21:15 |  Aktuální Informační chaneling

Březen je dynamický měsíc, nabitý akcí od začátku až do samého konce. Zelená světla jsou plně rozsvícená! Ohnivá opice lítá v korunách stromů s kapsami plnými divokého dovádění, tvořivých projektů a nečekaných průlomů. Vše, co udělá tento rok je pro to, aby nás osvobodila od starých vzorců a sladila nás s Naší Pravou Cestou.
Právě teď, vytváří kolabující svět duality ve vnějším světě intenzivní zmatek. Velké množství staré rozladěné energie je rozdmycháváno a její velká část je nadmíru špinavá, hlučná a víc než jen trochu šílená. Tento zmatek zasévá semena strachu, hněvu a hysterie. Je plný hrozivých scénářů science fiction a tak nějak příliš nereálný. Nyní tyto energie iluzí musí opustit planetu.
Zmatek vždy předchází narození. A protože toto je masové narození, je tu masivní zmatek.Většinu času je toto představení zmatku průhledné a směšné, když tiše pozorujeme všechno z energetické pozice Opravdovosti. Občas nás ovlivní vlny nesouladu, které nás na okamžik smetou, a přitom způsobují to, že drama je cítit opravdově, dokud si nevzpomeneme na to, abychom rychle překalibrovali a ukotvili se v tom, co je Reálné a Pravdivé.
Zuby, které dlouho držely Kolo Času na místě, se nyní ulomily a Kolo Času se divoce točí a vymklo se kontrole. Kvůli tomu se hodina už nejeví jako reálná hodina; jeví se jako 10 minut starého času.
Vprostřed toho je hojnost příliš mnoha věcí, které je třeba udělat, které se hlásí o naši pozornost. To nás uvádí do opravdového dilematu, protože je toho potřeba udělat tolik a je na to tak "málo" času.
Aby se toto vynahradilo, čas je naplněný věcmi, které je třeba dělat zároveň, spíše než lineárním způsobem, na který jsme zvykli. Tato koncentrace mnohačetných úkolů naplněných do malého časového úseku je neustálou výzvou.
Zmatek přináší nesčetná rozptylování, která se nás snaží svést z naší Pravé Cesty. Z toho si připadáme jako bychom procházeli bouřemi rozvířeného prachu plného mylných informací, které nám jsou prezentovány jako fakta a která se nezakládají na realitě. Neustále na nás útočí příliš mnoho vstupů. Je opravdu těžké si pamatovat, co jsme dělali včera a minulý týden už zmizel v propasti zapomnění. Přesto musíme nějak zůstat pevně zakotveni v Nové Realitě, aby nás tohle nestáhlo dolů. Když je viditelnost ovlivněná mraky, je třeba navigovat prostřednictvím radaru Vědění našeho Srdce. Musíme žít v rozšířeném TADY a TEĎ, které přesahuje omezení časem.
Dosáhli jsme brány NENÍ CESTY DOLŮ - NENÍ CESTY ZPÁTKY a už není možné si zvolit zůstat ve světě duality. Už to není to pohodlné, bezpečné místo, za které jsme ji byli zvyklí považovat. Právě teď musíme uvolnít a nechat odejít zastaralé vzorce, zvyky a víry.
Nejúčinnější způsob, jak to udělat je posílit své vibrace Nové Reality tím, že ji obydlíme, což je to, co někteří z nás už dělají. Nová Realita potřebuje být nadmíru pevná, aby se vypořádala se všemi těmi posuny a rozvraty, které na planetě probíhají. Mít svá chodidla pevně uzemněná v Nové realitě a začít se aktivně zapojovat do dělání věcí, které posilují vibrace, má nejvyšší důležitost.
Vypněte svou televizi. Přestaňte věnovat pozornost rozladěným zprávám v hlavních médiích, která nám neustále přinášejí nepravdivé informace. Nenechte se vtáhnout do strachů. Udělejte posun od "Nového Věku" do Nové Reality. To, že žijeme své životy ve staré energii, je to, co nás tak unavuje. Udržuje nás to bezmocné, nezajištěné a slabé. A prostě si už nemůžeme dovolit to dělat.
Jak se dveře duality zavírají, otevírají se větší, nové dveře. Čerstvé, opravdové energie z Nové Reality, které dlouho sídlily v říších Neviditelného a které mohli spatřit jen někteří, jsou nyní zcela viditelné. Je čas udělat posun od nereálného k REÁLNÉMU tak rychle, jak je jen možné. Je to TEĎ NEBO NIKDY!
Solara

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama