Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Únor 2016

NÁVRAT KE SKUTEČNÉ SVOBODĚ PŘICHÁZÍ S REVOLUCÍ V NAŠEM VĚDOMÍ

29. února 2016 v 7:00 Vývoj vědomí bytostí

Vše, co se od nás v tuto dobu chce, je abychom mohli postoupit v našem vývoji dále, je nenechat se pohltit iluzí a vtáhnout se do duálních matrixových her - zlem, manipulací, strachem z budoucnosti… Když se ale rozhlédnete kolem, vše vidíte na vlastní oči. Lidé jsou tak zaslepení, že stále dokola dělají stejné chyby, místo toho, aby se z chyb již ponaučili. Tuto dobu však už nepřekonáme zvoněním klíčů a revolucemi na náměstích, ale revolucí v našem vlastním vědomí. Není to o křiku, ale o zklidnění... O tichu, které je třeba nastolit v každém z nás. O pokojném sabotování všech zažitých duálních vzorců nastaveného systému, který nevědomě stále ještě podporují ti, co jsou uspáni ukolébavkou vězňů. Je ale dobré si uvědomit, že první vlna plně probuzených z této iluze již aktivně a vědomě pracuje na přetváření tohoto nastaveného systému z duality do jednoty.

Dualita zcela ignoruje kosmický řád a výsledky jsou patrné všude kam se podíváme. Náboženství nás oddělilo od Boha a ateismus zase zavrhl Boha zcela. V posledních letech New Age a moderní ezoterika se zdála být těmi správnými dveřmi. Bohužel jak se časem stále více ukazuje, opět s falešnými klíči. Vnější hledání nikdy nepřineslo žádné ovoce. Jediný poklad totiž nalezneme sami ve svém nitru. Věřit sám sobě, svým pocitům, intuici, znovuobjevit svoji přirozenost a už více neodevzdávat svoji sílu a moc nikomu, protože tak se vzdáváme svého pravého Já.

Svoboda tak, jak je prezentována v dualitě, s dualitním myšlením, má naprosto zavádějící výklad a slouží opět jenom k manipulaci. Jak může být svoboda tam, kde neustále dochází k soupeření, bojům, vytváření konkurence a to už od nejútlejšího věku dítěte?! Dualita vytvořila osobnost - ego, a podporuje jeho růst v každém jedinci. Vede ho chladně ke svým egoistickým cílům, na kterých se postupně stává závislým. Snažíme se pak být vším možným, jen ne tím, čím jsme z naší pravé duchovní podstaty. Vůbec si neuvědomujeme jaká jsme loutka a v čí rukou…. Jak křehké jsou základy, na kterých jsme naši "osobnost" vystavili… Pak stačí jemný závan větru, a celá ta maškaráda, které jsme uvěřili se zhroutí jako domeček z karet.Tento očistný vítr už začal vát a stále sílí… Je jen otázkou času, kdy popadají všechny domečky, které nestojí na správných základech. Ale i zde platí, že vše se hroutí odspoda… tedy od těch našich malých domečků (našich uměle vytvořených osobností). Čím více jsme odděleni od sebe, tím větší a bolestivější pády zažíváme.

Je zcela na místě být neustále ve střehu. Léček, které na nás číhají je všude víc než dost. Ty nejdůmyslnější se schovávají pod rouškou dobra, pravdy a lásky. Jakmile se někdo ohání těmito slovy či symboly, je třeba zvýšit pozornost, protože za těmi medovými a láskyplnými slovy se skrývá většinou opak. Není třeba, aby si těmito slovy kdokoliv tvořil nějaký ochranný štít. Dobro, pravda a láska je přítomná energie, která je vždy cítit, pokud tam opravdu je. Nikdy se nemusí obhajovat a nedá se ničím oklamat. Jen ti, co sami ještě neprozřeli, se však oklamat stále nechávají nebo sami klamou.

Udělejme proto pro sebe, pro svoje blízké a pro celou společnost maximum a zbavme se všech pokřiveností, umělých závislostí a nesvobody a sami v sobě znovuobjevme tu Boží Jiskru, která když se opět zažehne, nám vrátí naší Přirozenost a Svobodu. Opusťme své naučené role, ve kterých už nám dávno není dobře, i když se zdají stále být pro nás pohodlné. Vezměme konečně svůj život do svých rukou. To není pouhá fráze. To je Návrat ke skutečné SVOBODĚ. To je návrat do sebe, do svého nitra. To je ztišení a naslouchání Božskému Zdroji v Nás. To je TICHO, ve kterém jsou ukryty všechny odpovědi na naše otázky.

Být SVOBODNÝM, znamená stát se PŘIROZENÝM ve své PRAVÉ PODSTATĚ. Žijme ze SRDCE a tvořme ze SRDCE. To je podstata té pravé JEDNOTY, která vás přijme pouze v případě, že budete PRAVDIVÍ sami k sobě. Tady neexistují výjimky. Ano, všichni jsme JEDNO, ale nejsme propojení přes naše nižší já - ego, které udržuje dualitu na živu. Ego neví co je to opravdu milovat a za lásku je vydáváno vše co vychází z těchto nižších úrovní. Dualitu můžeme vzít ale také jako prostředek k pochopení a poznání jednoty jako celku.

V JEDNOTĚ jsou všichni vzájemně propojení v SRDCÍCH a ve VĚDOMÍ s energií ZDROJE, která nás vyživuje svým světlem, láskou, radostí ze vzájemného sdílení, tvoření a spolupráce. Toho, kdo je plně napojený na ZDROJ, není možné už MANIPULOVAT. To je to, o co tady jde. V napojení na svoji Božskou duchovní podstatu jsme opravdu SVOBODNÍ.

Je však dobré mít stále na paměti, že toto nemůže žádný člověk, který je plně závislý na myšlení v dualitním systému pochopit. Budou se vám stále smát, chytračit a jinak chtít manipulovat, ale vy už jim nabídnete jen soucit, pochopení a toleranci beze slov. Pokud bude třeba, tak rázně a bez kompromisů vyjádříte svoje osobní hranice. V rámci zachování svobodné volby každého jedince si každý stále může vybrat realitu, jakou bude následovat. A zde je to o ZODPOVĚDNOSTI každého, kterou cestu si sám individuelně zvolí. Zda bude následovat stále minulost a točit se v kruhu nevědomosti v dualitě, nebo zda ze staré cesty přestoupí na cestu novou a přidá se k těm, kteří zatím v prvních řadách staví základy pro novou společnost v jednotě.

Zatím většina lidí stále nechce znát pravdu, i když už se všude tak znatelně vyjevuje, že přehlédnout se nedá. Lidé se chtějí stále dál ujišťovat ve svých přesvědčeních, které získali skrze manipulace druhých, místo aby důvěřovali sami sobě a svým přímým zkušenostem a vjemům. Chtějí slyšet jen to, co si sami vybrali jako svoji pravdu svojí úrovní vědomí a odmítají přijmout vše, co se nelíbí jejich egu… To, co se skrývá za oponou a všude mezi řádky jim stále uniká… Přitom v přijetí je ukrytý klíč k pochopení.

Nic však již nemá cenu v této fázi vysvětlovat…
Tam musí dojít každý sám… Nepomohou žádné berličky ani cizí ručičky…

Skončila doba vysvětlování, nastal čas činů.

DĚLAT TO, CO NÁS OŽIVUJE, MÍSTO TOHO, CO NÁS NIČÍ.

Renata

Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat. Děkuji.

Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.

Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit:

informaceodjinud@gmail.com

Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR

Informace odjinud

29.2.2016 12 CHICCHAN kin 25

29. února 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den
Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, Tělesné pocity, instinkt, síla Kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém
Jeden jediný den může přinést radost nebo zklamání, dovést vás k šílenství nebo můžete pociťovat nudu, ale to je prostě život, který udržuje frekvence duše na vaší životní cestě po proudu moře. A tak jak přemýšlíte o podstatě a průběhu života, zkušenostech, které jste nabrali, o lidech, které jste potkali, požádejte Chicchan, aby vás vyvedl z jakéhokoliv zmatku, nepořádku, disharmonie, které jsou přítomny ve vašem životě právě teď tak, že využijte mocné energie LaKa (12). Obnovte nebo přesměrujte váš horizont k životu, o kterém jste vždy snili, ale nikdy vás nenapadlo, že byste toho dosáhli, pak nalaďte všechny mentální, emocionální a fyzické schopnosti a plujte plnou rychlostí směrem k němu!
Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší je vaše zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.
Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti.
Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma, jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Dobré ráno, dnes je den Chicchan - Had. Je to den transformace, zbavování se starých myšlenek, starých struktur víry. Dvanáctý den je den pohledu na sebe, jako na plně schopného celistvého člověka (5), plně napojeného na vedení svého Vyššího Já (5). K této směsici přidejte sílu dvojky - polarity, duality a protikladných sil (5+5+2=12)
Utište svůj vnitřní i vnější svět. Udělejte několik hlubokých nádechů a výdechů dokud neuvolníte svaly celého těla, nechte tíhu světa proklouznout mezi prsty. Najděte něco, co tíží vaše srdce, co chcete změnit nebo co chcete vytvořit. Musí to být něco uvnitř vás, ne uvnitř druhých, nepracujeme na ostatních proti jejich vůli nebo bez svolení. Toto je čas jen pro vás. Dvanáctka vytváří okno, abyste se mohli podívat hluboko do vašeho nitra na konkrétní póly polarity. Možná si můžete říci něco jako: " Nechci už nikoho pomlouvat." Přesto, když vám přijde do cesty nějaký člověk, můžete snadno spadnout do starých vzorců. Pokud jste skutečně připraveni změnit tento vzorec, pak vám můžeme pomoci.
Jasně a zřetelně uveďte svůj záměr - písemně, ústně nebo v mysli. Záměr uveďte pomocí pozitivní myšlenky např.: " O druhých říkám jen laskavá slova." Důvod, proč jsme vás požádali o pozitivní tvrzení je ten, že jako duchovní Bytosti vidíme spíš váš energetický vzorec, než slyšíme vaše slova.
Aby se mohlo cokoliv manifestovat, základní vzorec je vždy stejný. Vyčistěte svou mysl, uveďte jasný záměr a vizualizujte výsledek. Používejte smysly - hmat, čich, chuť a dívejte se, jakoby jste již v té situaci byli. Jaké emoce to ve vás probouzí? Jako příklad bychom uvedli, že jste se rozhodli přestat pomlouvat druhé lidi.
Takže vyčistíte mysl, uvedete jasný záměr, pak si představíte sami sebe, jak o druhých říkáte jen samá laskavá slova. Můžete si sami sebe představit v prostředí, kde se nejčastěji přistihnete, jak někoho pomlouváte. Možná je to, když jste s vašimi nejlepšími přáteli a všichni máte tendenci bavit se o druhých lidech. V tomto cvičení si představte sebe a své přátele na místě, kde se setkáváte nejčastěji, např. v kavárně. Představte si prostor kavárny, židle, stoly, vůni kávy…..atd.
Pozorujte své přátele, kteří začínají pomlouvat druhé. Vidíte sami sebe, jak jste klidní. Brzy si přátelé všimnou, že jste zticha a budou se snažit vás vtáhnout do rozhovoru. Vidíte sami sebe, jak říkáte o druhých jen samá laskavá slova. Všimnete si, že je vaše chování vašim přátelům nepříjemné. Přesto, když budete cvičit toto chování nejprve ve své mysli, pak se ve skutečnosti stanete mnohem silnější a postupně zvyk pomlouvat skončí. Obvykle se stane jedna ze dvou věcí, rozhodnete se přestat pomlouvat a najdete si nové přátele, nebo vás vaši přátele mohou přestat zvát na setkání a budou pokračovat v pomlouvání dál.
Pro porovnání uvádíme jinou možnost pro to, co nechcete. Opět zklidníte svou mysl a zavoláte své duchovní Pomocníky na pomoc. Uvedete záměr: " Nechci už více pomlouvat druhé. " Představíte si, jak sedíte se svými přáteli v kavárně, cítíte vůně, slyšíte zvuky…... V této vizualizaci začnete s pomluvami, ale zastavíte se v půli věty a řeknete přátelům, že už nechcete pomlouvat druhé. Výsledek je stejný, ale přechod je odlišný. V prvním případě jste chtěli říkat o druhých jen laskavá slova, v druhém příkladu jste chtěli pomlouvat druhé, ale už jste to nepotřebovali. Vidíte ten rozdíl? Vizualizováním cvičíte, že to, co nechcete, můžete rychle a efektivně rozbít - všechny nežádoucí návyky můžete rozbít tím, že to prostě děláte, nebo tvoříte to, co chcete. Uvedením záměru a vizualizací můžete snadno zlomit jakýkoliv zvyk, nebo se můžete ocitnout v opakujících se vzorcích a situacích, které vám dávají další příležitost ke změně svého chování. Toto je ale mnohem delší proces.
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den " zúčtování" všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Skvělý den integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK.
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé naše rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity, kde všechno patří do jednoho velkého CELKU - uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.
ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI!!
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU!!
V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. Slovo krystalický zde znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jsme byli zapleteni karmickými vazbami - to nám odhalí vyšší nadhled. Tón 12 preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní Dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.

Jsi rád v klidu, nebo se v něm cítíš nepohodlně?

29. února 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Každá duše se potřebuje čas od času stáhnout ze světa, aby našla mír, který přesahuje veškeré chápání. Každá duše potřebuje vyladění, které může přijít pouze v míru a ztišení. Jakmile bylo dosaženo vnitřní vyrovnanosti, můžeš jít kamkoliv a činit cokoliv, aniž tě zasáhne na tvé cestě vnější zmatek a chaos. Jsi rád v klidu, nebo se v něm cítíš nepohodlně? Zneklidňuje tě, když jsi v tichu, a toužíš po hluku a činnosti všude kolem sebe? Chceš být stále zaměstnán různými činnostmi a shledáváš velmi obtížným zklidnit své tělo a mysl? Jsou milióny duší ve světě, které nesnesou ticho; musí mít stále kolem sebe hluk a činnost. Jsou neklidné ve svém nitru i vně. Pravím ti: Chvíle míru a ztišení jsou velmi cenné ve světě vřavy. Hledej je, nalezni je a setrvej v nich.SKONČIL ČAS VYSVĚTLOVÁNÍ, NASTAL ČAS ČINŮ

28. února 2016 v 8:00 Vývoj vědomí bytostí
Doba se zrychluje a je nám stále rychleji ukazováno, kde děláme chyby a jakým směrem se vydat.Samozřejmě všichni ti, kteří zůstávají ve svých hlavách a naučených programech nic nepozorují. Žijí si svým " životem", kde otrokem i otrokářem jsou především sami sobě. Mají stále větší nároky, a to především v hmotném světě. Neustále plánují dopředu, do budoucnosti, žijí na dluh, a neuvědomují si, že jim utíká mezi prsty Přítomnost. K tomu všemu si v tom velice libují a většinou se chovají jako mistři světa. Ego velí a rozhoduje v jejich životech.
Na druhou stranu ti, kteří již částečně pochopili, kde se ukrývá naše největší síla, se nachází na místě, odkud mohou pozorovat dvě cesty, které se jim ukazují. Teď je jen na nich, kterou si vyberou. Z toho, co kolem sebe pozoruji vím, že jich stále ještě mnoho volí starou cestu duality a falešných pozlátek. I když se zdají být do určitého stupně probuzení, k tomu, aby vystoupili z duality to nestačí. Dualita nás do určité úrovně uvědomění pustí, nicméně sami v hlavě se nedokážeme pustit starých myšlenkových programů a jedeme dál v posuzování, kritizování, pocitech viny a oběti, domnělých jistotách, chytračení apod. Co je platné, když na sociálních sítích sdílíme různá moudra druhých a sami tak vůbec nežijeme? Příkladů nacházím každý den spousta. Ano, chce to odvahu vykročit tam, o čem jenom dokážeme mluvit. Naučili jsme se automaticky a až přespříliš důvěřovat celebritám a jiným zaručeným zdrojům, a nevidíme, že naše kamarádka Alenka nám ukazuje cestu svým každodenním příkladem. Že je bez "normální práce"? No a co? Kdo může posoudit, zda nedělá pro společnost a hlavně pro sebe víc než ten, který chodí do práce a dělá práci, která je uměle vytvořena a navíc ho ta práce nebaví? Alenka se věnuje rodině, svým dětem a tomu, co ji baví a naplňuje. Vždy má tolik peněz, kolik potřebuje k tomu, aby přežila, i když je to v této době stále těžší. Právě na takových příkladech poznáme, že tam už nejspíš našli to, co my stále hledáme.

A což teprve abychom důvěřovali sami sobě! To už je opravdu na nás moc! To po nás přece nemůže nikdo chtít! My přece MUSÍME PROTOŽE…nebo to NĚCO NEJDE PROTOŽE…. a další řada zaručených výmluv, proč se nemohu chovat tak, aby to bylo v souladu s naší přirozeností…. Jsme zahlcení spoustou mýtů, kterým jsme uvěřili a stále odmítáme vidět, že i to, co se vydává za dobro je pouze cílená manipulace. Stáváme se sice tzv."duchovními lidmi", pracovníky světla, kartáři, různými kouči, učiteli, vychovateli, lektory života a nabízíme druhým návody na život, bez toho, abychom našli návod na ten svůj. Toto všechno jsou stále role a hra duality. Pokud náš záměr není čistý a nepochází z darů, které jsme dostali od Boha a nevychází z naší přirozenosti, zaplétáme se dál do karmického kruhu se všemi našimi klienty.

Ani ti, co se rozhodli pro druhou cestu - cestu do Jednoty, to nemají jednoduché. Neustále jsou prověřováni různými zkouškami, zda jsou ve svém rozhodnutí pevní a zda opět nesejdou na starou cestu. Největší zkoušky jim právě uštědřují ti, co se sami pasovali do nadřazených rolí, a z pozice a vychytralosti dualitního myšlení na ně zkoušejí své manipulátorské kousky. Bohužel, vždy se setkávají s úspěchem u stáda, nikoliv však u těch, kteří už se druhou cestou jednoty a svobody vydali. Ano, chvíli mohou být zasaženi jedovatými šípy, ale oheň, který se v nich již rozhořel je silnější a spálí to, co jim už nepatří. Jdou dál nepochopeni svými nejbližšími, ale na to si však dávno už zvykli.

Změna však přichází v tom, že už dál nemohou mlčet a cítí potřebu se ve své síle projevit.Ale jak to udělat, když neustálé vysvětlování už nikam nevede? Doba, která byla určena k tomu, aby ti, co chtějí pochopit pochopili a nasedli do rozjetého vlaku, již vypršela. Nastal čas činů. Dnes už nemá cenu komukoliv něco vysvětlovat, velice to zdržuje osobní vzestup a vědomí těch lidí, kteří se pro něj rozhodli. Rozhodli se už více neodevzdávat svoji sílu jinam než sami sobě, protože by se tak vzdali svého pravého JÁ. Začali pracovat na svých DARECH, které jim umožňují se projevit v jejich Božské Podstatě. Prostřednictvím těchto Darů PROMLOUVAJÍ k Srdcím těch lidí, kteří se rozhodli NASLOUCHAT. Jejich povinností není kohokoliv učit a vychovávat, ale předávat dary, které jim byly určeny a ukazovat směr. Předávají tak dál Vědomí Jedinečnosti.Kdo slyší porozumí. Nic se nedá vnutit. Jen nabídnout. Jen tak zůstane zachována SVOBODNÁ VŮLE A VOLBA každého Jedince.

A zatímco se na scéně odehrává poslední bitva matrixu, do které je zataženo téměř celé lidstvo a svou nevědomostí se boje zúčastňuje, v tichosti přicházejí PROBUZENÍ POSLOVÉ SVĚTA a svoji NOVOU ZEMI začínají tvořit v BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Nepřicházejí však z pozice spasitele a někoho vyvoleného, ale KAŽDÝ VE SVÉ JEDINEČNOSTI SVÉHO BOŽSKÉHO POSLÁNÍ PŘICHÁZÍ PROJEVIT SKRZE SVOJE DARY SÁM SEBE. To je cesta, kterou již mnozí nastoupili a čekají na ty, kteří se je rozhodli následovat.

Vše nasvědčuje tomu, že se dva světy stále viditelněji rozdělují. Viditelně pro ty, co následují ZMĚNU. Ostatním je vše skryto… lépe řečeno, nechtějí nic vidět nebo jejich záměry jsou falešné, iluzorní. Blížíme se k okamžiku, kdy dojde k nějaké zásadní události, která bude viditelná všem, protože vzestupujících lidí na osobní úrovni stále přibývá. Není ovšem jasné, co se tedy opravdu stane a kdy. Myslím, že každý sklidí co sám zasel, a kterou cestou se rozhodl jít.

Jedno je jisté:

Kecy Nikoho Nespasí…. Uplatit Nebude Koho… Peníze Nikoho Nezachrání… Nevědomost Nikoho Neomluví… Promluví Jedině Činy v Souladu s Vesmírnými Zákony…

V každém případě VE VÝHODĚ JSOU TI, KTEŘÍ JSOU PŘIPRAVENI.


RENATA

Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat. Děkuji.
Pro ty, kteří cítí, že se chtějí propojit nebo jinak potkat:

informaceodjinud@gmail.com

Zdroj: http://www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/ukotveni-noveho-vedomi/skoncil-cas-vysvetlovani--nastal-cas-cinu.html

SPIRITUÁLNÍ VEDENÍ ZNÁ SPRÁVNOU CESTU

28. února 2016 v 7:00

Naslouchání a jednání na základě intuitivního vedení znamená přesahovat váš pohled toho, co se děje na úrovni 3D.
Spirituální vedení, které je poskytováno skrze Vyšší Dimenze se může zdát shodné s tím, co se děje v "opravdovém světě".
Když si zvolíte vyladit se na vaše intuitivní, duševní smysly, začnete přijímat vedení od svého Ducha které pramení k přivedení vás do Nejvyšších záměrů. Tyto vnitřní zprávy se velmi liší v tom, jak se manifestují. Někdy se jedná o silný emoční tah, někdy uslyšíte hlas ve svých uších nebo vám bude předán prostřednictvím rozhovoru druhých, jindy budete mít jasnovidnou vizi, někdy spontánní nápad, který přijde "odnikud".
Zprávy vás vždy naplní láskyplným pocitem a často v sobě nesou navýšenou energii která znázorňuje jejich Božskou Podstatu. Často zjistíte, že se intuitivní komunikace opakuje dokud neuděláte akci nebo řádně energii nevstřebáte.
Důležitá věc kterou si musíte uvědomit když následujete svůj vnitřní posvátný hlas a vaše Průvodce Duše kteří vás obklopují je ta, že velmi často toto vedení bere v potaz události a odhalení, kterou nemůžete momentálně ve 3D realitě vidět.
Běžným příkladem je opakované obdržení zprávy, že máte někomu zavolat. Vy nevěnujete tomuto podnětu pozornost, protože jste tuto osobu nedávno viděli a ona vás ujistila, že vše je v pořádku - a nebo jste spolu dlouho nemluvili a vy se z nějakého důvodu rozpakujete této osobě zavolat nebo napsat. Ale stále vás provází vnitřní vedení k tomu, abyste tuto osobu kontaktovali.
Tak zavoláte a zjistíte, že vám ta osoba opravdu neřekla vše, co se v jejím životě odehrává, když jste se naposledy potkali. A ona si opravdu velmi, velmi naléhavě potřebuje s vámi promluvit a otevřít se vám. A nebo se ten člověk se kterým jste nebyli tak dlouho v kontaktu cítí extrémně osamocen a ztracen a láska kterou mu vyjádříte prostřednictvím telefonátu mu v ten moment přinese životně důležité spojení.
Vždy pamatujte, že Duch ví vše co se děje ve všech dimenzích času a prostoru. Také ví, jaké akce musíte učinit, aby se rozvinulo vaše Nejvyšší Poslání, aby bylo podpořeno vaše nejhlubší srdeční spojení a aby se uskutečnilo největší vyjádření lásky a došlo k léčení.
Logický rámec a vnější výjev situací velmi často ukrývá pravdu toho, co se tvoří hluboko pod povrchem. Nemůžete vždy vědět co se pro vás skrývá za zatáčkou, co vás čeká za rohem, co je v procesu příprav aby se manifestovalo.
Nejvyšší Výsledky a Řešení se připravují ve Spirituální Pravdě, ve Vibraci a Esenci dlouho předtím než se manifestují do fyzické úrovně. Na tyto programy posvátné vibrace se naladíte tehdy, když dovolíte vaším Vyšším Smyslům promlouvat a vést vás milující a léčivou cestou.
Autor článku : Sophie Bashford
www.sophiebashford.com
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

28.2. 2016 11 KAN kin 24

28. února 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den
Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola Ega, sex
Mějte v úctě a respektujte vaši plodnou duši. Až jste muž či žena, hluboko uvnitř vás leží posvátná schopnost tvořit život, dýchat do vašich záměrů a všech forem, které chcete vytvořit. Kreativita a plodnost jsou životně důležité síly - nepřetržitý cyklus opačných, doplňujících se a nekonečných rytmů stejných jako východ a západ slunce, nádech a výdech, příliv a odliv vzduchu nebo vody. Cyklus, který rozněcuje jiskru Bytí ve všech konceptech, myšlenkách a rodících se bytostech. Není větší síla, než ta, která tvoří život.
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti, kde člověk nezabíjí živé bytosti, ale živí se plody vypěstovanými ze semene.
Energie KAN podněcují probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost, až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost. Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Zdravíme vás v tento velký a slavný den. Dnes se vydáme opět na cestu do vašeho nitra - místa, kde se rodí nápady a sny. Vznikají nejprve v mysli a pak se stávají vědomým záměrem. K tomu, aby se cokoliv stalo ve vašem osobním životě realitou, musíte nejprve znát možnosti. Pak si mezi nesčetným množstvím možností vyberete ty, které chcete začlenit do svého života.
Použijeme analogii zahrady: aby bylo možné vytvořit zahradu, musíte mít nejprve základní představu, co zahrada vlastně je. Rozhodli jste se vytvořit svůj vlastní prostor. Co chcete v zahradě mít? Ovoce, zeleninu, bylinky, květiny? Podle čeho se rozhodnete, co do vaší zahrady dáte? Zjistíte, co ostatní pěstují, co byste chtěli pěstovat k jídlu nebo si prohlédnete katalogy se semínky? Budete také potřebovat znát jaké kroky je třeba podniknout, aby semínka vyrostla a uzrála. To zahrnuje informace jako teplota půdy, hodnoty pH, četnost zavlažování, potřeba slunečního záření a hnojiva.
Vytváření všeho ve vašem životě má stejný vzorec - víte, co chcete, vytvoříte akční plán a přijmete potřebné kroky k vytvoření reality. Energie Kan je vám vždy k dispozici pro vaše vědomé tvoření. Na tuto energii se můžete dívat jako na semeno. Je jen na vás jaké semínko a kolik péče a pozornosti mu věnujete. Rozumíte implikaci, o které tady mluvíme? Splnění snů a cílů je jen vašich rukou. Na Druhé Straně je mnoho Duchovních Bytostí, které čekají, aby vám pomohly plnit vaše sny, ale nejprve si musíte vybrat, co chcete a požádat o pomoc.
Teď se přesuneme k Tónu, dnes je to číslo 11. Existuje mnoho způsobů jak interpretovat energii tohoto Tónu. Dnes se na to podíváme takto 5+5+1=11. První 5 je symbol Bytí v plném Vědomí. To znamená, že plně pracujete na způsobu stát se laskavým člověkem a jste si vědomi, že jste duchovní bytost, která zažívá lidství. Druhá 5 je symbol vašeho Vyššího Já, které vědomě pracuje s vaším lidským aspektem. Pak přidáme 1, na kterou budeme pohlížet jako na Ducha Jednoty, celistvosti, kompletnosti sebe sama.
Udělejte si chvilku a spojte se svým Vyšším Já a pociťujte sílu Bytí Jednoty se Vším. Toto je také každodenní praxe, která může být pro mnohé obtížná, protože žijete ve vytvořeném světě oddělenosti, ale Závoje stále více řídnou. Najděte si každý den čas a posaďte se ke stromu, ke květině nebo zvířeti a zaměřte se na jejich energii. Po mnoha pokusech budete vnímat spojení na hluboké a nepopsatelné úrovni.
To, co vám dnes Kan 11 nabízí, je vybrat si semínka a pěstovat s tím, že dohromady jste Jedno. Pro lepší pochopení vám dáme jednoduchou analogii. Vyberte si jednu věc, kterou chcete ve svém životě změnit. Může to být vyřešení nějakého problému, více hojnosti nebo změna nějakého chování. Pokud uvedete, že nemáte sílu nebo oprávnění požádat nás o změnu chování nebo přesvědčení, je to v rozporu se zákonem svobodné vůle.
Řekněme, že máte zvyk mluvit o lidech za jejich zády, víte, že pomlouvat není správné a že jste se v minulosti mnohokrát spálili, když druzí přišli na to, co jste o nich řekli. Vždy to budete vědět, byť třeba jen na úrovni intuice. Jak je možné, že energie Kan 11 vám pomůže to změnit?
Vybrali jste si semínko, které eliminuje pomlouvání. Teď si musíte zvolit kolik péče a pozornosti tomuto semínku věnujete. To jsou kroky nezbytné, aby se semínko plně vyvíjelo. Spolu s Energií 11 a se svým Vyšším Já se podívejte na důvody pomlouvání. Ve většině případů se vrátíte ke kódu nízkého sebevědomí. Při odebrání tohoto původního kódu ostatní vzorce postavené na tomto modelu odpadnou.
Jakmile jste našli původní kód, což může nějakou chvíli trvat, zavolejte Energii Jednoty. V tomto cvičení se možná budete chtít podívat na jednoho člověka, kterého máte tendenci pomlouvat pravidelně. Stát se Jedním s tímto člověkem, přesáhne jeho fyzické Já a uznáte ho jako duchovní Bytost, která je rovna Podstatě Ducha. To může nějaký čas trvat, ale stojí to za úsilí, pokud jsou Láska a soucit vaším cílem.
Jakmile opustíte rozsudky a proniknete do Jednoty a jedinečnosti druhých, porozumíte tomu, proč tento člověk tlačí na vaše tlačítka, nebo proč je příčkou na žebříku vašeho sebevědomí. Důkladné pochopení Jednoty a lidské jedinečnosti vám pomůže zlomit zvyk pomlouvat.
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku. Nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.

Modlitby bez víry jsou prázdné. Uč se přesáhnout sebe a svá lidská omezení.

28. února 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Jdi a obývej to království, které přichází, ale zároveň čeká, aby je stále více duší poznávalo a vyžadovalo. Modlíš se, aby Mé království přišlo, aby Má vůle byla konána na zemi; přestaň se teď za to modlit a hlas se o to. Modlitby bez víry jsou prázdné. Musíš se učit modlit a věřit celým svým srdcem, myslí a duší tak, aby tvé modlitby, ať jsou jakékoliv, byly opravdu skutečné a konkrétní a tys věděl bez jakékoliv pochybnosti, že budou vyslyšeny. Nic neomezuj. Není omezení v Mém království. Mé království přichází a v Mém království je vše možné. Uč se přesáhnout sebe a svá lidská omezení. Žij v království Ducha, kde můžeš dělat vše ve Mně. Já tě posiluji a podporuji, tak věz, že Já jsem vždy s tebou. Jak by tomu mohlo být jinak, když Já jsem v tobě?


Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn, zveřejněno 6. února 2016

27. února 2016 v 8:00 Aktuální Informační chaneling

Milovaná pozemská rodino, jak procházíte druhým měsícem roku 2016, energie se zintenzivňuje a výzvy, kterým čelíte v každodenním životě, na vás teď stále tlačí. 2. února došlo na Zemi k úpravě velmi silné časové linie. Účelem bylo přenastavit a upravit tuto novou časovou linii po velkých posunech z února 2014, které Zemi posunuly do zarovnání pro frekvence Nové Země. Teď jsou všechny časové linie Země zarovnány s novou hyper dimenzionální časoprostorovou realitou, která manifestuje Novou Zemi.

Stále jsou pociťovány zmatek a chaos, které jsou důsledkem úprav této časové linie, jak stále pokračuje rychlý rozpad starých třídimenzionálních struktur tváři v tvář těmto mocným kvantovým proudům energetického vyjádření. Víc si o tom řekneme později, ale nejdřív chci zmínit nejkrásnější téma - váš vztah s novou multidimenzionální Zemí v roce 2016.
Ztělesňuj posvátnou Zemi - jste Jedno
Milovaní, jak začínáte přebírat svou moc coby multidimenzionální mistři času a prostoru, váš vztah se Zemí se mění, stejně jako perspektiva vašeho života na Zemi. Jako všechny věci ze Stvoření, je Země posvátná a naplněná Božským tvořivým světlem. Mnozí pocházíte z duchovních tradic, které Zemi považují za nižší prostředí utrpení a smutku a nepřejete si nic jiného, než tuto Zemi opustit a vrátit se "domů".
Milovaní, cožpak nevíte, že jste pořád "doma"? Jste multidimenzionálními mistry a vaším domovem je srdce, a když jste přítomni v srdci, pak jste skutečně doma!
Objasníme si to. Když jste aktivovali své světelné tělo a energetický systém třinácté čakry, posunuli jste se od starého systému sedmi čaker, který má centrum v solar plexu. Nyní je vaším "centrem", anebo vyvažovacím bodem, srdce - sídlo Božské lásky a soucitu.
Ale když vstoupíte do této aktivace, současné aktivujete systém tří srdcí, kdy se vašeposvátné a božské srdce zarovná s vesmírným srdcem a zemským srdcem. To je posvátné mystérium "tři v jednom", anebo tři, co jsou jedním. To je klíč k vzestupu a nové perspektivě života na Zemi.
Váš nový systém třinácti čaker je nositelem proudů Božských posvátných srdcí, k nimž patří vaše božské srdce a srdce Země. Ve vašem novém energetickém systému máte pod svými nohami čakru zemské hvězdy, která vás propojuje se Zemí a umožňuje vám přístup k vašim akašickým záznamům, týkajícím se pozemských životů a také zemské srdce, které pulzuje v souladu s vesmírným srdcem a s vaším srdcem, což vám umožňuje přístup do akašických záznamů v chrámu krystalického srdce Země.
Milovaní, stejně jako jste Jedno s božským světlem ducha a vesmírným světelným srdcem, také jste Jedno se Zemí. Země je součástí vašeho multidimenzionálního těla. V Zemi a ve všech pozemských stvořeních je Božská tvořivá inteligence.
Chvilku přemýšlejte, co to znamená. Země je posvátné stvoření a Země je vaší součástí!Způsob, jakým Zemi vnímáte a jste s ní v interakci, je rovněž způsobem, jak vnímáte sebe a jak jednáte se svým tělem. Vidíte své tělo jako dokonalý výtvor lásky, anebo je vidíte jako nedokonalé, potřebující opravu a změnu, protože "není dost dobré"?
Když mluvíte o sebelásce a posílení, současně to znamená lásku a posílení pro Zemi, anebo pro vaši pozemskou část. Když Zemi milujete a pečujete o ni, milujete a pečujete o část sebe. Když provádíte posvátné ceremoniály lásky a úcty pro Zemi, milujete a ctíte sami sebe. Když přijímáte Zemi jako nádherný a dokonalý výtvor Božské tvořivé inteligence, tím samým způsobem nahlížíte sami na sebe.
Milovaní, nejste od Země odděleni. Je to iluze. Jste Země, jste vyjádřením Země, dokud kráčíte po planetě ve hmotné formě v multidimenzionálním těle.
Co to pro multidimenzionálního mistra znamená? Znamená to, že jste schopni "reprezentovat" Zemi jako součást vaší posvátné služby pro božskou tvořivou vůli. Když můžete coby hvězdná semínka a bojovníci světla reprezentovat světlo a ducha, stejně tak můžete reprezentovat Zemi, coby hvězdní šamani Nové Země. Hvězdný šaman kráčí po cestě služby Zemi a jejího reprezentování, jak sní a vytváří a udržuje vizi, zatímco současně reprezentuje osud Ducha a hvězdy.
Když reprezentujete Zemi tím, že máte v úctě své fyzické tělo a fyzický domov, umožňujete, aby k Zemi a jejím národům přes vás proudily mocné proudy léčivých energií a světelných kódů. Když to děláte v posvátném ceremoniálu se záměrem prohloubení a aktivace, zesilujete proud energie z vesmírného srdce a z vašeho srdce směrem k Zemi, a tím vytváříte silný posvátný svazek tří srdcí, který umožní výrazné posuny vědomí.
A plně pochopíte, že Země je "domů" a že jste přišli na Zemi, abyste pomohli se zhmotněním a vytvořením zahrady domova pro multidimenzionální bytosti. Zatímco mnozí na Zemi zapomněli na své poslání a na důvod, proč na Zemi jsou, vy, jako multidimenzionální mistři, si budete pamatovat a víte, že teď je čas, abyste uctívali posvátnou Zemi stejně jako sebe a pomáhali na Zemi manifestovat "domov" nebo posvátnou zahradu.
Nalezení týmu své duše a skupiny pozemských předků
Když vstoupíte do plného uvědomění si vašeho spojení se Zemí a plně se vám otevře přístup do pozemských akašických záznamů, začnete pociťovat magnetické "pnutí", které k vám přivede váš pozemský tým duší. Také začnete v těle a ve vaší multidimenzionální bytosti pociťovat stopy linie vašich "předků".
Pozemský tým vaší duše se skládá z těch vzestoupených a probuzených bytostí, s nimiž budete pracovat, abyste splnili poslání vaší duše a manifestovali jste Novou Zemi. Tyto nové týmy duše se dají dohromady v r. 2016 kvůli Novému začátku, který bude zahájen v bráně lva v srpnu a bude se manifestovat v r. 2017.
Ve vašem týmu budou bytosti, s nimiž budete cítit spřízněnost rodiny duší a které vás podpoří v pozemské misi, stejně jako vy budete podporovat je. Okamžitě s nimi pocítíte spřízněnost a uvidíte, jak se otevřou nové příležitosti, když vplujete do nových projektů, vytyčených Božským plánem a osudem vaší duše, když je budete vytvářet.
V této nové formě práce týmu duše nebudou žádní "vedoucí", ani "celebrity", ale jednoduše probuzené bytosti, které se spojily, aby pracovaly, tvořily a sdílely. Každý člen týmu přispěje k tomu, aby to pomohlo tomu, kdo kroužek vytvořil. Tak se také duchovní práce posune od "konzumního" modelu, kdy konzumujete myšlenky a práci druhých, k "účastnickému" modelu, kdy se účastníte na tvoření posvátných aktivit, abyste manifestovali realitu Nové Země.
Ale když se spojíte se srdcem Země a s vaším novým přístupem do šesté dimenze kouzelné kreativity, na hlubší úrovni můžete ve vaší fyzické bytosti začít vnímat náznaky "paměti předků". Může se to týkat minulosti, nebo budoucnosti.
Pozemské bytosti pocházejí z mnoha "ras", stejně, jako vy jste hvězdnými semínky, jste také nositeli "zemských semínek". V tělech nosíte záznamy a vzpomínky mnoha bytostí a mnoha ras; některé Zemi opustily, jenom aby se mohly vrátit ve vás! Jsou to víly a elfové Evropy a Skandinávie, Tuatha de Danaan keltských zemí, původní obyvatelé, původní národy a kmenoví předci domorodců. Když naleznete tyto starobylé záznamy a vzpomínky, možná vyplavou na povrch a umožní vám navázat magické spojení s vašimi pozemskými předky, kteří vám pomohou kráčet po Zemi s pocitem oprávněnosti a okouzlení. Možná vás bude přitahovat vaše rodina "zemských semínek", když se vzájemně najdete v této nové, multidimenzionální realitě. Jaká to bude radost, když se vzájemně poznáte a budete společně tvořit!
Když začnete reprezentovat Zemi a vstoupíte do posvátné multidimenzionální služby, začnete se upamatovávat na tu část vaší bytosti, a budete přitahováni k těm, kdo sdílejí vaše "dědictví" ve vztahu k Zemi. Znovu objevíte posvátné klany či rodiny Země, do nichž patříte.
Toto poznání vás nerozdělí, ale usnadní vám posun do Jednoty ve službě Boží vůli a Božímu plánu pro Zemi, když se uvítáte se svými rodinami duše a předků, bez omezení hranic či rasové příslušnosti.
Mistrovské zvládnutí Země a Nebe začíná v srdci
Když vstoupíte do svého multidimenzionálního mistrovství, stanete se Mistrem času. Dovednosti cestování časem do minulosti a budoucnosti a cesty časem se dějí ve vědomí čtvrté dimenze a jsou ukotveny v srdci. První "dovedností" bytosti - božského tvůrce, je schopnost pozdržet "čas" v přítomnosti, a pak spřádat anebo tvarovat reality obrazotvorným a tvůrčím vyjádřením duše v šesté dimenzi.
Když jste multidimenzionálním mistrem času, změní se vaše vnímání času. Stejně jako existuje mnoho různých realit, existuje mnoho různých časových linií, nebo, jak jim raději říkáme, časových spirál.
Prvním krokem zvládnutí hyperdimenzionálního času je pochopení, že čas staré reality byl vždy vnímán, jako že se pohybuje lineárním způsobem, z bodu A do bodu B.V novém vnímání reality obsahuje srdce všechen čas; minulý, přítomný a budoucí.Schopný tvůrce ví, jak z tohoto místa aktivovat časovou spirálu a vytvořit "příběh", oslavující a uctívající život na Zemi. Mistr spustí časovou spirálu, když zahájí projekt nového života anebo nový směr života. V rukou zručného časového umělce se spirála roztáčí ladně a krásně.Vaším úkolem je dovést vaše výtvory a manifestace do dokonalosti, aby vzkvétaly do krásy, harmonie a lásky.
Milovaní, způsob, jak začít časovou spirálu, je, že v srdci vytvoříte sen či přání. Když zaktivujete semínko přání, rozvine se do stezky. Mistrovství spočívá v tom, že rozpoznáte, kdy se semínko otevře a započne cesta. Pak, když na tuto stezku vplujete, šikovnost bude spočívat v tom, že budete činit rozhodnutí, která vaší časové spirále pomohou v procesu manifestace a spolutvoření s ostatními. Základem je zvolit správnou chvíli a správné lidi z klanu či týmu vaší duše, aby to spustili či urychlili.
A jak postupujete s vaší manifestací, je důležité uvědomovat si, že pokrok není lineární.Nejdete po lineární cestě od přítomnosti do budoucnosti, ale po spirále jemně přecházíte do vyšších vyjádření vědomí a tvoření. Možná budete muset být trpěliví, když budete čekat na to, že se spirála otočí a přivede vás k vaší manifestaci.
Milovaní, vězte, že to znamená, že to, co si přejete vytvořit, není o cestě do budoucnosti.Není to nedosažitelné. Existuje to právě teď, a pouze to na vás čeká na vyšší spirále tvůrčího vědomí. Takže, pokud cítíte, jako byste se pohybovali v kruzích, možná to je pravda, a vše, co je zapotřebí, je posunout vědomí, aby vás pozvedlo k další otočce. V nové realitě vám žádné snažení ani zápasy manifestaci nepřinesou. Pouze postupné zvyšování vědomí za pomoci soustředěného záměru, meditace, aktivace a služby vás přivedou k vyššímu vyjádření sebe sama. Hojnost, láska, mír a harmonie již existují v další otáčce tvůrčí cesty - vás i Země. Nesnažte se úporně a nebojujte, ale snívejte, tvořte, přejte si a manifestujte, když otáčíte vaše spirály do vyšších úrovní Božského vědomí.
Jste mistrem-učedníkem cestování časem a učednickým tvůrcem v čase, na Zemi. Budete si tyto dovednosti pamatovat a společně s vaším týmem duše a s vašimi klany předků, zvládnete spojení Země/nebe a vytvoříte Posvátnou Zemi. Pamatujte, že jak Božské světlo proudí z vesmírného srdce do vašeho srdce a přes vás do Země, uvolňuje se mocné kouzlo, kdy proud z posvátné Země teče ze zemského srdce přes vaše srdce do Božského srdce, kde se setkává se sestupujícím proudem z Božského srdce. Tyto otáčivé proudy světla a energie jsou spřádány do zkušenosti, života a vědomé evoluce na Zemi.
Milovaní, ve vaší posvátné práci a ceremoniích nezapomeňte pracovat se třemi srdci a s mocnými proudy Země a nebe, když cestujete po časových spirálách Nové reality a manifestujete Novou Zemi.
Copyright a zdroj originálu: Celia Fenn, http://www.starchildglobal.com.
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Mirka K. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této "Poznámky" včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky.

VSTUP DO MUŽSKÉHO ŽIVOTNÍHO POSLÁNÍ SKRZE ŽENSKOU POSVÁTNOU ESENCI

27. února 2016 v 7:00 Vývoj vědomí bytostí
Aby se žena otevřela své ohromné, přirozené sexuální plnosti, musí důvěřovat muži svým srdcem, duší a posvátným ženským jádrem.
Musí cítit, že poznal, že je Bohyní v inkarnované formě. Musí poznat, že jeho jádro - jeho mužnost - je hluboce vyživována spirituální ženskostí a že jen oddáním se této posvátné Shakti síle se může stát takovým mužem, po kterém prahne (a svět velmi potřebuje)
Tupá - a celkem drsná - pravda je, že si většina mužů neuvědomuje, že zažívají pouze zlomek potenciálu sexuality své ženy.
Díky nedostatku vzdělání, modelů, a příkladu jak zacházet s ženskou energií, mnoho mužů mine ohromné posvátné bohaté vnímání, které leží hluboko uvnitř ženského těla.
Ctění energie Bohyně nemá co do činění s uspokojováním ega nebo osobnostní potřebou mít ženu. Nemá to nic společného s nerovnocenými rolemi pohlaví nebo podřazeností. Je to založeno na této pravdě - muž který se oddá otevření své ženy do plné síly její sexuální Shakti energie nebude zažívat jen výšky erotických nadměrných potěšení, ale dá sám sobě sílu vstoupit do svého vlastního plného Božského Mužského účelu (poslání).
Oddanost Ženské Podstatě je pro muže světlem pochodně kde si uvědomí svůj spirituální důvod toho, proč je na planetě Zemi. Pokud ztělesnil energii důvěry, závazku a odhodlání být nejlepším, nejvíce vyspělým jak jen muž může být, ona to okamžitě pozná. On nemusí být "dokonalý", nebo vše vědět. Musí k ní jen přistoupit s vibrací ve svém srdci, která říká:
"Vím, že jen skrze svou oddanost k milování tvého ženského ducha mi otevřeš své tělo způsobem, který mě navždy promění.
Uvědomuji si, že pokud jsem v jakémkoliv odmítání ve svém vlastním životě a týkajícího se mého mužského účelu, budeš to intuitivně vědět a odepřeš mi porci svého sexuálního světla.
Pokud k tobě přijdu s ochotou růst, ctít tvé Světlo jako možnost uvědomění si spirituálního a osobního potenciálu pro nás oba, vím že když mě přijmeš do svého těla, zažiji opravdový Ráj.
Jak k tobě přijdu s odevzdáním se, otevřeným srdcem, oddanou vášní, odpovíš mi s narůstající citlivostí, překrásnou tající otevřeností a nejvzrušivější posvátnou sexuální silou, jakou jsem kdy zažil. Začneš sundávat své ochranné vrstvy - ztvrdlou slupku nedůvěry, sebe-ochrany a emoční bolesti, která se usadila za roky pocitu, že musíš ochránit svou nejposvátnější erotickou přirozenost před těmi muži, kteří nebyli připraveni ji vidět.
Jak tvé ochranné vrstvy kolem tvého sexuálního jádra postupně opadnou, zažiji s tebou milování které bude nejtransformativnějším klíčem k mému vlastnímu mužskému růstu a evoluci. Doslova neexistuje nic jiného co mě může povzbudit k vystavění své mužské energie a práci na tomto světě jako tryskání tvého sexuálního světla jehož záře vyplní mé čakry a mé srdce."
Splynutí naprosto přijímajících, široce otevřených, plně důvěřivých ženských těl s oddanou a vědomě aktivně směrovanou mužskou životní silou je čistá, posvátná, erotická alchymie.
Muži, pokud milujete ženu tímto způsobem, přirozeně budete Vesmírem žádáni, abyste "vstoupili" do svého Životního Poslání takovými způsoby, které vyžadují mužskou potenci. Budete požádáni vystoupit ze svých zón pohodlí a míst, kde se ukrýváte. Budete se muset začít stavět "na hranici" vašich strachů být ve světě jako bojovná přítomnost mužské moudrosti.
Prožíváním ženské sexuality ve svém plném spektru transformačního vyjádření vás nepošle jen do fyzických a spirituálních orgasmů vesmírného rozměru, ale doslova vás vystřelí do vašeho Mužského Životního Poslání.
Ona nebude tolerovat nic nižšího - proto pokud se chcete nořit hlouběji a hlouběji do věčně vyživujících hlubokých divů ženského sexuálního jádra, budete muset pokračovat v uctíváni na jejím oltáři, abyste mohli žít jako výjimečný muž - k čemuž jste byli zrozeni abyste byli.

Autor článku : Sophie Bashford
www.sophiebashford.com
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

27.2.2016 10 AKBAL kin 23

27. února 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den
Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny
Věnujte dnes čas a pozornost vašemu manželství nebo milostnému vztahu. Utvářejte silnější pouto přátelství, partnerství a spolupráci, neboť je to váš partner, kdo tu s vámi bude po zbytek života, pokud je to touha vás obou. Neberte svého partnera jako samozřejmost, ctěte ho s láskou, soucitem a pochopením, dejte mu svobodu být tím kým je, bez výhrad a posuzování. Nevyžadujte peníze nebo materiální bohatství, ale budujte to společně. Poznejte sebe, podělte se o své sny a žijte v dokonalosti míru.
NOC SYMBOLIZUJE KOSMICKOU PRÁZDNOTU, MÍSTO, KDE NIC NEEXISTUJE, ALE PRÁVĚ TAM SE SKRÝVÁ CELÝ POTENCIÁL; NOC, TO JE LŮNO TVOŘIVOSTI…..Z TÉTO PRÁZDNOTY VZNIKAJÍ NOVÁ ŘEŠENÍ, UMĚLECKÉ INSPIRACE, ROZPOUŠTÍ SE STRACHY A NEDOSTATEK POCITU BEZPEČÍ
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme Ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli cestu temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.

***
Zdravíme, jsme Akbal 10. Vítáme vaši touhu dozvědět se víc o našich zvycích a váš zájem začlenit tyto informace do každodenního života. Dnes se zaměříme na váš vnitřní prostor. Věnujte několik okamžiků ztišení vašeho vnitřního i vnějšího prostoru, abyste se mohli soustředit co nejvíce. Vyhledejte kódy přesvědčení nebo staré struktury, které vám neslouží. To někdy vyžaduje odvahu.
Podívejte se do tmavých míst, propasti ve vaší svatyni. Často jste konfrontováni se slovy ostatních nebo s předpoklady vytvořenými ve vaší mysli, které vás vedou k tomu udělat určitá životní rozhodnutí. Například neradi nosíte zelené oblečení a někdo vám řekne, že ta zelená košile, kterou máte, vám moc sluší. Výsledkem je, že půjdete a koupíte si několik kusů zeleného oblečení. Takže se stane, že toto oblečení vám bude nejpříjemnější. Později se někdo zeptá, proč najednou nosíte tolik zeleného oblečení, když vypadáte mnohem lépe v modré barvě, kterou jste dřív tak rádi nosili.
Nyní máte příležitost k růstu. Jeden člověk vám vštípil přesvědčení, že vypadáte dobře v zelené barvě. Další říká, že lépe vypadáte v modré. Musíte se ponořit do sebe a podívat se na důvod, proč jste dřív neměli rádi zelenou barvu na svém oblečení. Je to proto, že někdo kdysi řekl, že zelená není vaše barva? Možná se prostě cítíte lépe v jiné barvě.
Ve své mysli se vraťte do nastavení, kdy jste si řekli, že v zelené vypadáte dobře. Proč jste se rozhodli koupit si víc zeleného? Mysleli jste si, že v ní budete vypadat lépe? Chtěli jste tím potěšit ostatní? Věřili jste své vlastní intuici, že v zelené nebudete vypadat tak dobře? Možná, že tento člověk vás chtěl jen potěšit a zahrnout komplimenty, že zelená vám sluší. Můžete si sednout a objektivně rozhodnout, která barva je pro vás nejlepší. Možná si uvědomíte, že to spíše záleží na materiálu a stylu oděvu, než na barvě. Co se rozhodnete udělat? Možná se podíváte na vaše oblečení a rozhodnete se, v čem se cítíte dobře. Toto je součástí feng-shui. Než abyste byli pod vlivem názorů ostatních, tak prostě trvale zůstanete u svých priorit. Je to o tom, jak jsou kódy přesvědčení postaveny.
To, na co jste se zeptali dnes, může být aplikováno na všechny kódy přesvědčení, které jste si zvolili. Jednoduše utište svůj vnitřní i vnější svět. Podívejte se na jakýkoliv aspekt svého života, vaši duchovní a náboženskou víru, na to, proč pečete pomocí specifické pánve, na majetek, který nikdy nevyužijete, na vaše přátelé nebo na to, jaké máte vztahy s rodinnými příslušníky atd. Vyberte jedno po druhém a podívejte se na to hluboce, na pocity, které při tom vznikají. Pokud jsou příjemné, pociťujte za ně vděčnost. Pokud mohou způsobit neklid nebo nějaké negativní emoce, podívejte se hlouběji.
Proč byste měli následovat určitou církevní doktrínu? Proč věříte tomu, čemu věříte? Proč nepečete na jiných pánvích? Proč máte domácí spotřebiče, které nikdy nepoužíváte? Proč se snažíte vycházet s nepříjemnými lidmi? Proč se snažíte potěšit rodinné příslušníky, kteří se vás snaží léčit neuctivě? Jedná se o kódy přesvědčení. Kdykoliv nás zavolejte, kdykoliv můžete využít energii Akbal, kdykoliv můžete měnit všechna nová přesvědčení. Vyberte si hned jedno. Dýchejte zhluboka a požádejte o radu. Podívejte se na ty části, které vás drží zpátky a způsobují strach a úzkost. Pokud vám to pomůže pokročit, podívejte se, co by bylo to nejhorší, co by se mohlo stát, kdybyste změnili konkrétní kódy. Pak zjistíte, co nejlépe funguje pro váš život, modlení, nastavení záměrů atd. Poznamenejte si kroky, které mohou vést k odstranění tohoto paradigmatu, a pak udělejte první krok k vašemu novému záměru.
Kódy přesvědčení se čas od času mění, podle toho jak se bude rozvíjet vaše porozumění v různých sférách života. Je moudré se vždy otevřít pohledům druhých a přemýšlet o nových informacích, které vám přijdou do cesty. Uzavřeně smýšlející lidé nemají schopnost změnit kódy přesvědčení, připravují se o šanci vývoje v různých oblastech života. Toto je 23. den v kalendáři Tzolkin, Akbal 10. Energie 10 má mnoho aspektů. Podíváme se na dnešní 5+5. První 5 je plnost vědomého bytí člověka, druhá 5 je plná duchovnost. V podstatě druhá 5 představuje plné spojení s vaším Vyšším Já. Když zkombinujete tyto dvě síly vědomého žití a vědomého spojení s vaším duchovním vedením, je možné všechno! Říkáme tomu den manifestace. V kombinaci s energií Akbal můžete den opravdu učinit dnem manifestace.
Zaměřte se na přesvědčení, že tyto nové kódy vám už plně slouží. Co je to něco ve vašem životě, nebo ve vás, co byste chtěli změnit? Jaké kroky je třeba podniknout, abyste tuto změnu mohli provést? Manifestace je proces, když ji jednotlivec úmyslně uzná a soustředí se na něco, co chce zažít. Lze to provést tak, že si to, co chcete, řeknete nahlas, napíšete to, uděláte nějaký obřad, to znamená, že se na to soustředíte. Mějte jasno v tom, co si přejete a probuďte svou vášeň, která vás obklopí, vášeň je totiž energie emocí - palivo procesu.
Vezměte jako příklad, že víte, že zmrzlina vám ucpe dutiny. Myslíte na to, že byste opravdu měli přestat jíst zmrzlinu. Pokud vás to přesahuje, stále zůstanete závislými. Ve skutečnosti je navíc pravděpodobné, že vaše potřeba jíst zmrzlinu ještě zesílí, protože na ní teď myslíte. Nicméně pokud jste připraveni přestat jíst zmrzlinu, abyste byli zdravější, následující slova jsou jednou z cest k dosažení oproštění od závislosti. Najděte si tiché místo a zapalte svíčku. Zatímco se na ni budete dívat, uvolněte své každodenní myšlenky. Představte si sami sebe jako zdravé, živé bytosti plné energie. Podívejte se na misku své oblíbené zmrzliny. Podívejte se znovu na sebe. Z tohoto místa si vyberte buď zdraví nebo pohoštění pro své chuťové buňky.
Možná budete chtít přidat další pomocné způsoby jako afirmace umístěné na viditelných místech vždy s pozitivním výrokem jako například: Jím jen zdravé dezerty. Místo negativního prohlášení, že nebudete jíst zmrzlinu. Další možností je vytvořit si nástěnku vizí, kam umístíte fotografie či textové zprávy, co v životě chcete. Možná, že si vyberete fotografii toho nejlepšího modelu pro vás, který představuje zdraví a vitalitu. Můžete také přidat fotografie zdravých, ale chutných dezertů. Cílem je připomenout a zmocnit se toho, že pro vás bude nejjednodušší zmrzlinu v budoucnu nejíst. Většina úspěchu je postavena na přáních a na emocích. Pokud máte pocit, že jste oběť, že už nikdy nemůžete jíst zmrzlinu, je to vaše přesvědčení. Je pravděpodobné, že se tento váš zvyk nikdy nezmění.
Manifestace nastane, když jsou vaše emoce silné a vaše záměry jasně uvedené.
Je vaší povinností zůstat pozitivní a soustředění. Podniknout nezbytné kroky k vytvoření požadovaného výsledku. Mnohokrát se to, co chcete, neobjeví způsobem, který očekáváte. Je vaší povinností věnovat pozornost náhodám a synchronicitě. S dnešní energií Akbal 10 vám bude nabídnuta možnost podívat se na problematiku uvnitř sebe a projevovat to, co byste měli nejraději. Jděte vpřed a mějte mocný den manifestace!
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST.
Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.

Musíš poznat svou svobodu tak, aby ses mohl vznést do nejvyšších duchovních světů.

27. února 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Musíš poznat svou svobodu tak, aby ses mohl vznést do nejvyšších duchovních světů. Jinak jsi jako pták v kleci, který, ačkoli dveře jeho klece jsou doširoka rozevřené a on může svobodně letět, kam chce, nepozná svou svobodu a pokračuje v bezcílném poletování v kleci. Můžeš prožít celý svůj život jako ten pták, úplně slepý a zotročený, aniž bys poznal, že jsi svobodný, přijal svou svobodu a využil ji tak, jak by měla být využita, v království Ducha, kde nejsou žádná omezení, hranice a překážky, které by tě zadržely. Všechny lidské bytosti jsou svobodné, jen kdyby to mohly pochopit a přijmout. Takováto svoboda je ti nabídnuta, ale ty ji musíš přijmout, dříve než ji můžeš využít. Proč nepřijmout svou svobodu nyní, jestliže si uvědomíš, že nejsi nikým a ničím svázán a že jsi schopen vykonat cokoli, po čem toužíš?


SVOBODA VNÍMANÁ V DUALITĚ A SVOBODA VNÍMANÁ V JEDNOTĚ

26. února 2016 v 8:00 Informace odjinud

V praxi jsme nepřetržitě, každý další krok na své cestě životem, vyzýváni volit z těch dvou možností.
Svoboda vnímaná v dualitě, s dualitním myšlením je anarchie.
Všichni mezi sebou soupeří, nikdo nikoho nerespektuje, každý každého chce jen beztrestně využívat a zneužívat - manipulovat ve svůj prospěch. Zneužívající uznává jen sebe a svoje potřeby, bez ohledu na druhé. Zneužívaný to buď trpně snáší, nebo se brání.
Takovému prostředí vládne nevědomost, nikdo není napojený na Zdroj Života a energii krade jeden druhému.
Využívat, zneužívat a dosáhnout svého cíle jakýmikoliv prostředky!
Časem dochází k rozpadu společnosti, morální hodnoty nic neznamenají, nastane chaos a ten časem nutně vyústí v totální zánik civilizace. Tento vzorec Země zažila už vícekrát.
Lidstvo se tedy mohlo ponaučit a nyní má možnost zvolit novou cestu společného vzestupu vědomí a rozpomenutí se na svůj božský původ.
Duální matrix ignoruje kosmický řád. Ten na rozdíl od anarchie se vyznačuje svobodně dodržovanými zákony lásky. Zákony JEDNOTY, kde skrze uvědomění a hluboký soucit a sounáležitost s ostatními bytostmi plně prožíváme a chápeme, že jsme celek.
Svoboda vnímaná skrze Jednotu přináší věčný život v lásce, skrze všudypřítomné Boží Vědomí "JÁ JSEM" prvotního Stvořitele.
Kdo je plně napojený na ZDROJ, není možné ho manipulovat, protože VÍ, že "JÁ JSEM."
A toto JÁ JSEM vědomí jasně vidí a rozpoznává že:
Dualita = dvě věčně soupeřící síly. Černá a bílá v nepřetržitém sporu o prvenství. Nikdy se nemohou domluvit a vzájemně si porozumět, dokud se opět nesjednotí a nepřijmou neutralitu, skrze odpuštění, smíření a sjednocení s všudypřítomným, věčně trvajícím Božím Vědomím a Láskou.
Dualita si stvořila osobnost - ego, osobní já, které nevidí dál, než kam ho pustí omezený a chladný rozum prostý cítění.
Dualita podporuje ego jednotlivce pro vzájemné rozdělení a využívání všeho a všech až do zničení. To dnes máme všude kolem…. Slabého se snaží ještě víc oslabit a poškodit, aby s ním mohla ještě víc manipulovat pro vlastní účely.
Zatím co JEDNOTA = LÁSKA, všechny nabádá a inspiruje ke společnému propojení a tvoření ze srdce, v lásce a radosti pro rajský život, vždy se snaží slabší článek podpořit světlem a láskou, aby se mohl zařadit do celku.
Když vím, že "JÁ JSEM" - mír, láska, světlo poznání, bdělé vědomí, štěstí a radost sdílená s ostatními, jsou mojí PŘIROZENOSTÍ.
V JEDNOTĚ, jak jsou všichni vzájemně propojení, v srdcích i ve vědomí, se zdrojovou energií, všichni chápou, prožívají a vše sdílí jako jeden. Jeden druhému automaticky pomáhá, všichni se vzájemně podporují, silnější nezištně podepře slabšího, protože všudypřítomný Boží Duch dává zažívat všem nepřetržitě světlo, lásku, radost a štěstí ze sdílení…ze vzájemného obohacování a růstu.
To ryze egoistický člověk nikdy nepochopí. Nemůže, protože jeho duální myšlení ztracené ve tmě zapomnění nemůže pochopit toho nalezeného ve světle poznání - v JEDNOTĚ S DUCHEM BOŽÍM.
Láska miluje.
Ego neví, co milovat znamená.
Jsou to protiklady a mají zcela protikladné záměry, nadání a vnímání.
Světelný člověk propojený s Boží Jiskrou je naplněný láskou a světlem Jiskry a její přirozenost je milovat, s láskou tvořit ve prospěch všech a stvořené s láskou ochraňovat a kultivovat, aby celek vzkvétal k radosti, spokojenosti a štěstí všech zúčastněných.
Záměr prvotního Stvořitele byl a je věčný život v lásce a proto nám dal do srdce Boží Jiskru, přímé spojení s ním, abychom si mohli kdykoliv vzpomenout ….
Propojením Boží Jiskry a Svaté Mysli se vědomě stáváme moudrými a víme, proč nemá smysl druhým ubližovat a zneužívat je.
Duální nastavení sice také funguje pod zákonem svobodné vůle a můžeme dělat cokoliv, co chceme, ale jen zdánlivě. Usměrňuje nás a zákon lásky platný pro celé UNIVERZUM nám připomíná zákon kauzální - zákon příčiny a následku tzv. karma. Jak zaseju - sklidím, ubližuju - bude mi ublíženo atd…..
A bez navrácení k původnímu záměru nás všech - být světelnou, láskyplnou bytostí, je kolotoč nevědomého znovuzrozování pod zákonem karmy žitý do doby, až dojde k rozpadu a zániku celé civilizace.
A tak se ptám, KOMU TENTO ZPŮSOB ŽIVOTA VYHOVUJE A KDO HO PODPORUJE??? KDO PO NĚM OPRAVDU TOUŽÍ??? KDO Z TOHO MÁ VÝHODY???
Obyčejný člověk, co chce být prostě šťastný jistě ne.
Opusťme tedy duální cestu neustálého soupeření, manipulování, ubližování si, kritizování, rozumování a využívání, co vede jen k nepřetržitým rozbrojům mezi námi a vyhovuje těm, kdo si nás zotročili. K tomu se může svobodně rozhodnout kdykoliv každý z nás, pokud už mu nevyhovuje žít v dualitě a nevědomosti.
Žijme ze srdce a tvořme ze srdce s pomocí probuzeného vědomí.
Známe heslo V JEDNOTĚ JE SÍLA.
Zatím si ale jen málo kdo z nás umí představit, jaké to je, když všichni spolupracují a vzájemně se podporují aby celek fungoval co nejlépe. K tomu je zapotřebí vědomé práce na sobě a přitakání životu pod božím vedením Ducha.
V r. 1988 mi bylo dáno prožít kosmické vědomí, přihlásil se ke mně můj světelný průvodce Drahomil, kterého jsem zřela i fyzickým zrakem a od té doby jsem vědomě napojená na Zdroj skrze Boží Jiskru, propojená se svojí duchovní rodinou a se svými průvodci.
Kromě tohoto napojení nemám žádné jiné vzdělání intelektuální, ani duchovní.
Žádné diplomy ani koupená zasvěcení. Řídím se srdcem, intuicí, naslouchám duši i svému Duchu v napojení skrze probuzené vědomí.
S úctou Drahomila a Drahomil

26.2.2016 9 IK kin 22

26. února 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den
Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Vítr nefouká ze severu, jihu, východu nebo ze západu, ale uvnitř vás. Vyhledejte základ zdroje vaší duše a veďte jí na místo, kde potřebujete být, na cestu, kterou hledáte. Nechte pršet déšť Bolon (9) - jeho zlatou podstatu a příznivé energie silného Ik do všech extrémů. Uvolněte je hluboko, široko daleko a ve všech aspektech svého života tak, aby mohly být odstraněny a vyčištěny od prachu a stagnace, nalijte do nich radost a nadšení.
Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky, s nimi vláhu pro pěstování plodin. Ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec, můžete být vznětliví, nerozhodní nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Nativní Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní - neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují, mohli svobodně dýchat.
***
Dnešní forma Poselství je trochu jiná, než ostatní. Je to jeden z prvních rozhovorů Theresy Crabtree s Day Keepers. Theresa o sobě říká, že není mayským učencem, ale zabývá se holistickým léčebným systémem severoamerických indiánů v Medicine Wheel. http://www.t-a-d-a.com/
Ik: Zdravíme vás, přejeme dobré ráno. Jsem Ik 9 - pokračováním Imix 8. Jsme zde, abychom vám pomohli s vaším vývojem rozpomínání se na vaší plnou duchovní Podstatu. Jako druzí ve sloupci Tzolkinu se dnes podíváme na polaritu. Aspekty polarity jsou např. světlo versus temnota, přičemž světlo je vyšší, lepší, pozitivní. Jsme zde, abychom vám vysvětlili, že oba aspekty jsou stejně důležité. Jak temnota, tak i světlo mají stejný význam, to jen lidský pohled posuzuje, co má jakou hodnotu. Jakmile budete plně chápat, jak je realita na Zemi odlišná od sféry, z které jste přišli, budete více rozumět tomu, co říkáme. Dovolte nám vysvětlit to na příkladu. Co se dnes chystáte dělat?
Theresa: Pracovat v Medicine Wheel a na mnoha dalších menších plánech.
Ik: Děkujeme. Ukážeme si, jak použít jeden z našich aspektů, kterým je polarita, na příkladu vaší práce v Medicine Wheel. Máme i několik dalších aspektů, ale s těmi se budeme zabývat během roku.
Chtěli bychom požádat také čtenáře, aby si vybrali jeden projekt, problém nebo vhled, abychom se na něj podívali společně.

Ptáme se Theresy: Jaké jsou výhody a nevýhody budování místa Medicine Wheel? Čtenářům nabízíme zvolit si také jeden příklad a hlouběji přemýšlet o všech stranách problému.
Mnohokrát najdete části problému, které jsou velmi nepříjemné. Možná je to problém, kterého se chcete zbavit nebo projekt je pro vás příliš velký a cítíte, že vás přesahuje. Chtěli bychom vás požádat, abyste se podívali na všechny aspekty jako na požehnání. Při rozvíjení této schopnosti brzy začnete vidět přínos polarity.
Pro příklad se opět vrátíme k Medicine Wheel. Některé z výhod, které jste uvedla jsou, že to bude místo pro klid, prostor pro vás a ostatní. Místo, kde budete meditovat, dělat obřady, krásné místo s výhledem a několika balkony. Je snadné přijmout věci, které považujete za pozitivní, takže se o nich nyní nebudeme bavit.
Mnohem náročnější je ocenit a cítit vděčnost za stínovou stranu událostí. Takže se pojďme podívat na některé negativní položky seznamu v souvislosti s Medicine Wheel. Pak se podíváme, jak můžete ke každé takové položce přistupovat tak, že může být přesunuta do seznamu pozitivních věcí.
Theresa: Je to hodně tvrdá a fyzicky namáhavá práce.
Ik: Chcete zhubnout a posílit vaše svaly? Jak skvělý cvičební program!
Theresa: Mnohokrát jsem při skupinových obřadech roztržitá. Na určité úrovni jsem samotářská a cítím, že chci více pracovat sama.
Ik: Na určité úrovni chcete být interaktivní a být s lidmi. Uvědomujete si svůj samotářský postoj, který byl vytvořen na základě kódu přesvědčení, které vás přerostly. To je úžasná příležitost prorazit tyto kódy spojením s duchovními lidmi a přes meditaci.
Theresa: Cesta do Medicine Wheel vede po strmých kopcích. Bojím se o rozpustilé děti, aby nespadly a nezranily se.
Ik: Je to opravdu problém nebo výmluva, tyto otázky? Neukázněné děti - to vám dává úžasnou příležitost vyzkoušet si mluvit svou pravdu a trvat na svém rodičovském vedení. Pády a zranění, to se může stát i vašem vlastním domě. Máte možnost využít intuici, vybrat lepší a bezpečnější cestu a věřit tomu, že každý člověk je zodpovědný za svou vlastní bezpečnost. Můžete také požádat Duchovní Průvodce o bezpečnost všech i vašeho majetku.
Theresa: Ano, přiznávám tento důvod, jsou to jen výmluvy. Problém nacházím v mé nelibosti být na očích veřejnosti. Vím, že to sahá zpátky do zážitků tohoto i minulých životů, ale tvrdě pracuji na odstranění těchto problémů. Také trpím strachem při vedení obřadů, při mluvení na veřejnosti, mám pocit, že říkám něco špatně, s čím druzí nemusí souhlasit.
Ik: Děkujeme vám za upřímnost a otevřenost, děkujeme i všem ostatním. Ano víme, že tvrdě pracujete na překovávání problémů, zaměřte se na pozitivní stranu těchto věcí, protože pak si uvědomíte, že když se dostanete přes negativní problémy, bude to pro vás opravdu nádherná doba!
Mluvili jsme nyní hodně o aspektu energie Ik a o polaritě. Pojďme stručně pohovořit o Tónu 9. Postupně se podíváme na různé aspekty, které mohou mít pro každého čtenáře různé významy.
Nyní se opět podíváme na Medicine Wheel, a na to, jakou hodnotu pro vás může mít specifická energie Ik 9. Chceme říci, že toto je jen příklad. Meditujte s námi a my vám ukážeme, jak použít energii Ik 9 v běžném životě. Číslo 9 můžete vidět jako 5+4. Pět představuje celistvost lidství a čtyřka je symbolem základny vaší Duchovní Podstaty. Možná bude snazší představit si 4 jako základnu pyramidy. I když základna není kompletní struktura, je to nezbytná část pro vytvoření stability a vytrvalosti. Zkombinujte je dohromady a získáte plné pochopení. Lze to interpretovat jako kvalifikovaného stavitele (5), který vytváří solidní základy (4). Jste tedy na dobré cestě k dokončení celého projektu.
Jak to celé můžete použít? Když se vrátíme k místu Medicine Wheel, vytváříte místo pro obřady, meditaci a krásu. Se zaměřením na energii 9, kterou můžete považovat za sebe, jste člověk stavitel (5) připravující místo pro fyzické a duchovní základy (4).
Při dnešní práci můžete požádat Ducha o radu, jak připravit nebo postavit základnu (4) pro nějaké vaše místo. Potom se jako stavitel (5) pohybujete k cíli fyzickým stavěním kamenů a další prací, kterou my nemůžeme nebo nechceme dělat za vás.
Věříme, že tento společný čas byl povzbuzením pro každého z vás, abyste se podívali na stínové aspekty, a nyní jasně vidíte, na čem je třeba pracovat, aby se všechny nepříjemné věci přetvořily na krásné dílo. Budete tak odměněni mnohem více naplňujícím životem na Zemi!
9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. SOLÁRNÍ dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.

Je mnoho různých způsobů, jimiž se nové věci zjevují.

26. února 2016 v 4:00

Jsou období, kdy nové přichází tak pozvolně, že nepostřehneš změny, které probíhají, dokud si náhle neuvědomíš, co vše se stalo, aniž by sis toho dříve všiml. Jindy můžeš sledovat změny, jak se odvíjejí krok za krokem přímo před tvýma očima. Potom jsou období, kdy věci přicházejí přes noc - podobně jako v zimě, když jdeš večer spát a svět venku je normální, a když se ráno probudíš, vše je pokryto sněhem. Nemusel jsi pro to nic udělat; stalo se to tím nejzázračnějším způsobem. Je mnoho různých způsobů, jimiž se nové věci zjevují. Vše, co musíš udělat, je jít s těmito změnami a nebránit jim. Změna nemusí být bolestná. Je nevyhnutelná, protože nic nemůže zůstávat stále stejné, a nahlédneš-li do svého srdce, zjistíš, že bys ani nechtěl, aby tomu tak bylo.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 21.2. - 28.2.2016

25. února 2016 v 7:00 Mistr Hilarion
Milovaní,
jak energie zesilují víc než kdy předtím, je obtížné zůstat po delší dobu zaměřeným na jednu věc. Vaše mysl skáče od jedné myšlenky ke druhé bez logického závěru. Znamená to, že jste vstoupili do neznámé oblasti, kde vše je možné a kde není žádné madlo ani vodítko, kterého byste se mohli chytit. Proto je důležité být si vědom toho, že není nutné dělat nic, ani nic vyřešit, zejména v těchto časech, a že vše, co musíte udělat, je vézt se na vlně, když přijde a vnímat ji; nic dalšího není třeba. Když můžete, posílejte požehnání každému a všemu kolem, včetně vašemu společnému domovu - Zemi, a věřte, že to vše zvládnete.

Věděli jste, že jste vytvořeni z úžasné hmoty- že pocházíte z hvězd a z mnoha různých planet? Jsme si jisti, že to víte, ale přesto plně nevěříte, že jste to VY! Tato bariéra musí být překonána; máte ji v sobě.Nečekejte na bytosti z jiných planet ani na mimoplanetární bytosti, aby vás zachránily; když to děláte, odevzdáváte svou sílu, kterou můžete tvořit a měnit váš svět. Je po vás žádáno, abyste sjednotili všechny aspekty sebe sama; svou světelnou bytost a samotný stín, bytost šťastnou a smutnou, odvážnou a bojácnou, naivní a moudrou, abyste obejmuli a sjednotili všechny zdánlivě nekonečné polarity v sobě. Když to děláte, nejlepší je zjednodušit všechny oblasti svého života, aby vám to pomohlo vyloučit všechna nerozumná očekávání, které v sobě máte a místo toho se zaměřte tam, kde je to výhodné a potřebné. Jste vůči sobě příliš nároční, když se snažíte zvládnout všechno najednou!

Mnozí z vás teď zažíváte neustávající přísun energií, a ocitáte se v pozici, kde ještě nikdo nebyl - na zcela novém území, které může ovlivnit vaši citlivost vůči energiím, které neustále víří kolem. Je bezpodmínečně nutné provádět denně očistu - zejména vašeho čakrového systému, začněte s čakrou vaší zemské hvězdy, která je cca 30 cm pod vašima nohama, dále všech sedm čaker a přidejte k tomu i pět vyšších éterických čaker a také čakry vašich nohou. Mnohokrát toto vše potřebuje čistit, aby všechny meridiány ve vašem éterickém těle fungovaly na nejvyšších frekvencích. Minimálně jednou týdně dělejte cvičení celkové energetické očisty, což vám nesmírně pomůže. (jedna varinta je např. Total Energy Clearing).

Jak se váš lidský operační systém přizpůsobuje nové frekvenční úrovni, je zde pocit intenzity, když se nové aspekty vašeho já začínají propojovat s vaším systémem. Budete zažívat vyšší úrovně tvořivých nápadů a vyjádření, které se začnou manifestovat směrem ven, do světa kolem vás, a to způsobem, který vás naplní úžasem a bude vás inspirovat svou krásou a hloubkou.Uvědomujete si, že jste to vy sami, kdo kontroluje situace, s nimiž se setkáváte - tím, že je posilujete, když se na ně soustředíte. Stáváte se součástí kosmického tance života a vyjádření a to vás podporuje v tom, abyste pokračovali v této duchovní cestě, která nakonec povede k mistrovskému zvládnutí života na fyzické úrovni existence a za ní.

Když se dostáváte do rytmu tvoření, uvědomujete si, že vše je dokonalé a toto se stane vaší vnitřní písní stále se obnovující manifestace všeho, co je ve vašem světě správné a dobré. "Vše je dokonalé a vždy bylo" by se mohlo stát písní, kterou si budete zpívat. Takto k sobě budete přitahovat vše, co potřebujete a co jste připraveni mít. Když docílíte vnitřní harmonie, otevře vás to pochopení většího celku existence a to znamená spolupracovat v každém okamžiku se vším životem. S takovou zkušeností přijde léčení a rozšířený pocit lásky a svobody, které se budou manifestovat na vyšší úrovni bytí, což vám otevře mnoho nových dveří příležitostí.

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

25.2.2016 8 IMIX kin 21

25. února 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den
Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Jestli budete dnes procházet stresem, bez ohledu na to, jak se to zdá být šílené, bez ohledu na to, jak moc se chcete zoufalé situaci vyhnout, důvěřujte vedení Uaxac (8). Stejně jako prochází vlákno času psychickou tkaninou, kterou Imix tká při každé iteraci procházení Tzolkinem, ukáže vám dnes cestu ven z temných džunglí života ke Světlu, které hledáte. Následujte vlákno Uaxac, nepouštějte ho a jděte přímo.
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země - sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnými vodami podsvětí a vyživuje Zemi - prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla - ani dobrá, ani špatná - záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují Kolektivní Vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Dnes je den Imix. Vítejte v tento den nových začátků! Pokud otočíte číslo 8 naležato, připomíná symbol hojnosti a nekonečných možností, které máte 24/7 k dispozici. V éteru existují částice prázdnoty, které mohou být v každém okamžiku kdykoliv aktivovány a proměnit se v to, po čem vaše srdce touží! Jakmile budete plně chápat, že všechno je Jedno, pochopíte jak vytvořit Ráj na Zemi.
Vzhledem k povolení svobodné vůle na Zemi bylo dovoleno, aby se stalo mnoho "negativních" událostí. Země je jeden velký experiment. Může existovat svobodná vůle, pokud není dovoleno zažít " špatné /dobré "? Neexistuje nic, co bychom považovali za negativní; nicméně si uvědomujeme, že činy, které nejsou pro nejvyšší dobro, zpomalují proces směřující k Jednotě.
Překročte iluzi a získejte znalosti o skutečném a pravdivém potenciálu života v radosti a hojnosti.
Nikdy neexistuje jen jedno řešení problému. Pokud je vaše mysl zavřená nebo nemáte odvahu vyjít ze své ulity - omezujete sami sebe. V každém Teď a Tady vždy existuje schopnost vytvářet nekonečné zdroje.
Ačkoliv vám velmi často klademe dárky až k nohám, projdete kolem nich bez povšimnutí nebo je odmítnete přijmout, protože hledáte něco jiného a neuznáváte potenciál toho, co vám dáváme. Velmi vám doporučujeme, abyste věnovali zvláštní pozornost lidem, událostem, synchronicitám, náhodám a to zejména po tom, když jste o něco žádali. Mějte odvahu podniknout kroky k dosažení vašich nejvyšších cílů.
Stejně jako Ahau představuje konec cyklů, Imix představuje začátek cyklů. Požádejte Imix o pomoc, pokud budete chtít zažít nové dobrodružství, pomoci při počátečních krocích, při změnách ve vašem životě. Vždy jsem tu, abychom vám sloužili. Celý rok budeme sdílet mnoho Poselství jak tvořit, co si přejete. Žádáme vás, abyste vždy brali v úvahu to, co je pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. Zasloužíte si mnohem víc, než sami sobě v současné době dovolíte.
Připojte se k nám každý den a objevíte, jak po Zemi kráčet lehce. Dozvíte se jak pěstovat zdravé potraviny způsobem, který překvapí i mistry zahradníky. Komunikace se zvířaty, rostlinami, lidmi a přírodními Duchy bude stejně přirozená metoda, kterou využíváte ke komunikaci mezi sebou.
Zaniknou instituce, které již nikomu neslouží. Všichni získáte schopnost podílet se na míru a radosti, nebude potřeba mnoho věcí, které nyní děláte. Hodně zbytečné práce zmizí. Budete mít k dispozici víc času a prostředků na věci, které vám dělají radost. K tomu dojde v kolektivním Vědomí u všech, kteří budou žít na Zemi. Objevíte mnoho nástrojů, které vám pomohou ve vývoji. Uvnitř vás leží všechno poznání, které bylo dočasně skryto pod maskou, když jste vstoupili do této inkarnace. Nyní je půlnoc a nastal čas sundat masku a odhalit identitu svého skutečného pravdivého Já.
Po Zemi chodí mnozí, kteří přišli s plnou pamětí své duchovní Podstaty a pomáhají vám rozpomínat se rychleji. Tito učitelé vás budou podporovat, abyste trávili každý den přemýšlením o svém životě. Naučí vás dovednosti, které vás posílí, abyste se dokázali rozhodovat jako Stvořitel svého života. Naslouchejte radám těchto vysoce osvícených duší, integrujte jejich informace ve chvílích ticha a klidu a procvičujte dovednosti, které vám přináší radost a klid.
Jakmile si začnete uvědomovat, že jste za všechno ve vašem životě zodpovědní, můžete pociťovat neklid. Velkou radost zažijete, jakmile uvolníte všechny strachy a staré zvyky, které vás udržují ve vězení. Naučíte se jak uvolnit pocity úzkosti, které máte z druhých lidí. Už vás nikdo nebude utlačovat, abyste nemohli prožívat všechno, co si přejete.
Dnes - v tomto novém počátku, začněte s vědomím,
že je vám k dispozici veškerá hojnost ve všech oblastech života.
Vaše nadšení předčí všechno, co jste doposud na Zemi zažili, když budete pracovat společně, podporovat se navzájem a povzbuzovat jeden druhého.
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.

Vytrvej v pohybu vpřed a věz, že odpověď ti bude zjevena, jestliže budeš vytrvalý a stálý.

25. února 2016 v 4:00 Myšlenka Nového dne

Dívej se na každou obtíž jako na výzvu či odrazový můstek a nikdy se nedej nikým a ničím porazit. Vytrvej v pohybu vpřed a věz, že odpověď ti bude zjevena, jestliže budeš vytrvalý a stálý. Bud' silný a odvážný a bud' si vědom toho, že se k cíli dostaneš, ať přijde cokoli. V této situaci není cesty zpět. Všechny dveře za tebou byly uzamčeny a uzavřeny na závoru, a proto musíš jít vpřed. Čas se krátí a ještě je třeba mnohé vykonat. Máš sehrát svou roli v celkovém plánu. Najdi v něm své správné místo, protože víš-li, kam patříš, můžeš být klidný a dělat vše, co má být vykonáno, s naprostou důvěrou. Je to skvělý a slavný plán, tedy se ničeho neobávej, když se na něm podílíš. Prostě vydej ze sebe to nejlepší, a tím pomoz jeho naplnění tak rychle, jak je to jen možné, a sleduj, jak se odvíjí ve své dokonalosti.

Výklad kariet od Doreen Virtue na týždeň 22.02. – 28.02.2016

24. února 2016 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.února. Jsem dnes na zahradě v místě, kde mám porost bugenvileí, které velmi miluji. Jak asi víte, dlouhá léta jsem žila v Laguna Beach, hlavním městě umělců, tak mi to tu připomíná staré časy na pláži. Tento týden máme velmi silný úplněk, 22.2., a tak bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Mám tu také zbrusu nové karty Poselství Ježíše, ze kterých jednu kartu potom vytáhnu také. Číslo 2 v Andělských číslech znamená "Udržte si víru" a když toto poselství ztrojnásobíte - 222 - je to opravdu silné poselství. Úplněk je od historie považován za čas propouštění všeho, co si nepřejeme, a je takto znám všude po světě. Na jižní polokouli úplněk nastane spíše 23.2., což je také velmi mocné číslo.
Trojka znamená Boží Trojici a obvykle vám říká, že Ježíš je s vámi. Ale na severní polokouli bude většina úplňkového času 22.2. a jak asi víte, tak úplněk není pouze v jednom jediném okamžiku, ale trvá celé tři dny a mnozí lidé, včetně mě, jsou na úplněk citliví. Citlivost na úplněk znamená, že nás Měsíc v této fázi ovlivňuje stejně jako například mořskou hladinu - naše těla jsou koneckonců ze 70% tvořena vodou, a tak je to pochopitelné. Úplněk z vás takto vytahuje jakékoli škodlivé energie, všechno, co ve vašem životě nefunguje, všechno, co je třeba uzdravit. A číslo 222 s poselstvím o udržení si víry znamená, že máte věřit, že ať už ze svého života propouštíte cokoli, je to pro vaše nejvyšší a nejlepší dobro. Zde nastupuje archanděl Michael jako ochránce. Jeho jméno znamená "Ten, který je jako Bůh" a stejně jaok Bůh nemá ani Michael žádné ego. Michael je neomezený, neunavitelný a všudypřítomný a může pomáhat všem, kteří ho zavolají. To je velmi důležité si uvědomit, protože velmi často se lidé bojí, že Boha nebo anděly otravují, ale energii nemůžete nijak otravovat. Energie se nemůže unavit. Někdy lidé mají víru založenou na strachu a nebo se nalaďují na nějaké nižší energie, které se unavit mohou. Když však pracujete s čistou Božskou energií Boha a andělů, nemáte se o co strachovat - oni si přejí, abychom je volali častěji! Nemají žádná těla, která by se mohla unavit!
Podíváme se tedy nyní na to, co nám Bůh chce říci skrze naše karty. Zatímco je míchám, ptám se ho, co je jeho vůlí pro nás, co si přeje, abychom věděli. Pak se dívám, které karty vykukují z balíčku. Pro pondělí a úterý vykoukly hned dvě, takže budeme mít dvě. Pro středu a čtvrtek máme kartu tady… a pro konec týdne tu máme opět dvě karty! Wow, Michaeli! To je úžasné!
Pondělí a úterý začínáme s kartou, která zrovna nedávno vyšla ve výkladu, který jsem někomu dělala, a ta říká, žeVaše vnitřní vedení je skutečné a důvěryhodné. To znamená, že tento týden budete mít zesílené psychické schopnosti - budete více intuitivní, více citliví (také kvůli úplňku), někteří lidé mohou být unavení, mít výkyvy nálad, nebo budou podráždění. Ale tato karta říká, že budete mít zesílené psychické schopnosti.Věnujte tedy pozornost oněm poselstvím, která dostáváte! Věnujte pozornost opakujícím se myšlenkám, vizím, znamením, snům, a i tehdy, když nemůžete pořádně spát, dostáváte cenné informace, můžete mít lucidní sny. Veďte si o nich deník, zapisujte si je, protože mohou být odpověďmi na vaše modlitby.
Druhou kartou pro začátek týdne je karta s názvem Vy a vaši milovaní jste v bezpečí. Někteří lidé se možná bojí o své děti nebo své blízké, kterým se zrovna moc nedaří, a Michael nám tímto říká, že nám kryje záda, stejně jako našim milovaným. Říká, že na ně dohlíží a že pomáhá, abyste vy i všichni ostatní byli v dokonalém Božském pořádku. Zvláště nám říká:Nebojujte s proudem. Nesnažte se na nic tlačit, nesnažte se vynutit, aby se něco dělo, prostě věřte a důvěřujte, protože celý proud je v Božích rukou.
Dostáváme se ke středu týdne a zde máme kartu, která dává dokonalý smysl, protože v začátku týdne jste propustili to, co už jste nepotřebovali, energeticky jste to propustili. Mohli jste doslova stát pod měsícem v úplňku a říct: "Tato část života se mi nelíbí - na, Bože, tady máš, dávám ti ji." A úplněk vám to podpoří. Možná se tedy něčeho i fyzicky zbavíte. Možná máte nějaké návykové chování, a tak zahodíte krabičku cigaret nebo lahev alkoholu, nebo cokoli jiného, co vás přivádí k šílenství skrze pocity viny a hanby či jiné formy nízké energie, a toho se fyzicky zbavíte. Tak se podívejte, co nám tady vyšlo - všechna práce se vyplatila! Nové začátky a čerstvý start! To, co jste nechali jít, bylo správně! Můžete tomu věřit! O tom je právě poselství "Udržte si víru" - protože to funguje!
Podívejme se na konec týdne. Ach, to nevymyslíte! Karta Běžte dál beze strachu znamená věřte tomu novému a udržte si víru, a karta Učiňte závazek znamená odevzdat se tomu, kam míříte. Závazkem archanděl Michael myslí to, že máme mít jasné záměry. Znamená to také, že nemáme určovat, co a jak má být. Neříkat:"Jako odpověď na své modlitby přijmu pouze tohle či tohle, Bože." Jako třeba: "Chci pouze tohoto člověka jako svého partnera duše" nebo "Chci pouze tento dům". Nechte to na Bohu a věřte, že pro vás může mít něco mnohem lepšího než co si pro sebe přejete sami. Ale učiňte závazek vůči vyšší úrovni života.Řekněme, že jste se rozhodli přestat kouřit nebo se zbavit jiného škodlivého návyku, který vám brání mít vyšší energii a mít dostatečné sebevědomí - neboť uvnitř víte, že to pro vás není dobré, a zatěžuje vás to vinou a zahanbením - a tak se toho při úplňku zbavíte, cigarety zahodíte, a nyní jste vyzváni, abyste se svému novému způsobu života zavázali. Ať už to znamená třeba zdravější stravu, nebo přestat pobývat s lidmi, kteří vás stahují dolů, učiňte si z toho závazek. Jako někdo, kdo se již před mnoha lety vyléčil ze závislosti na alkoholu, vím, že je to otázka jedné minuty - říct si: "Teď nebudu minutu pít."Tak jsem to dělala ze začátku. Potom jsem říkala: "Tuto noc nebudu pít." A tak se prostě minutu po minutě znovu a znovu zavazovat k novému způsobu života. Věřte a mějte víru!
Nyní bych vám chtěla vytáhnout jednu kartu z nové sady Láskyplná slova Ježíše. Jak asi mnozí víte, kdo jste četli moje knihy nebo blogy, já Ježíše miluji. Vždy jsem ho milovala, ale všechno to bylo mnohem silnější po mém zážitku s okradením u auta, který probudil moji jasnozřivost, díky které vídám anděly a archanděly okolo lidí a dostávám pro ně poselství. Tak jsem se připojila ke komunitě New Age. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla být "New Ager", ale jsem a přitom New Age (nový věk) je z velké části Old Age (starý věk) týkající se Ježíšova učení a dalších takových věcí. Dnes je New Age velmi barevný a je zkrátka o štěstí a také o zhmotňování, o kterém sám Ježíš hodněkrát promlouval - například zrovna o síle víry. Mnohokrát jsem byla lidmi žádána, abych vytvořila sadu karet s Ježíšem, a já vždy odporovala, protože jsem věděla, že se to musí udělat správně. Ale pak jsem potkala umělce Grega Olsena, který konečně zobrazil Ježíše tak, jak jsem ho vídala - ne jako někoho obviňujícího nebo vyvolávajícího smutek; já Ježíše vidím jako čisté zářivé štěstí a láskyplné světlo. Ježíš přišel ze Středního Východu, takže má tmavší pleť i oči, ale každopádně je to šťastný Ježíš a je živý! Takto Ježíše vidím. Další věcí byla jeho poselství. Mnozí z nás dostávají poselství přímo od Ježíše a já jsem chtěla, aby měly tyto karty opravdu čistou úroveň bez jakýchkoli chyb. Tyto karty nejsou pro věštění - i když, pokud jste tvořiví, dokážete i to, nasloucháte-li Bohu při svých výkladech. Někteří lidé říkají, že Ježíš není skutečný, ale já ho naprosto jasně vnímám stejně jako vnímám anděly, a vím, že je naprosto skutečný. Je s námi, pomáhá nám a nenáleží k žádnému náboženství - nemusíte vyznávat žádnou konkrétní víru nebo být naprosto bezchybní lidé, aby s vámi byl.
Chtěla bych vám pár karet ukázat, a pak si jednu vytáhneme. Obrázky jsou nádherné, protože Greg Olsen i jeho žena používali moje vykládací karty a měli přání, aby se mnou mohli pracovat. Vím, že někteří z vás nemají Ježíše rádi, protože si ho spojují s náboženstvím, které v minulosti spáchalo mnoho ošklivých a zraňujících věcí, ale on s nimi nesouvisí, je od nich oddělený - toto je zkrátka bytost Ježíš. A já cítím, že čím více lidí se s ním spojí, tím lepší bude náš svět. Proto toto dělám a riskuji, že mě mnozí lidé nepochopí.
"Drahý Ježíši, co si přeješ, abychom všichni věděli pro tento týden?" A tady to máme - moc se mi to líbí:
"Tak ať vaše světlo září před lidmi, aby viděli vaše dobré skutky a vzdali slávu vašemu Otci v nebesích."
- Matouš 5:16
Vím, že je to patriarchální jazyk, ale když se nad to povzneseme a podíváme se na poselství samotné, říká nám, abychom neskrývali své světlo. Nechte své světlo svítit, aby ho druzí lidé mohli vidět. Nechť je vaše světlo prodloužením Božího světla! Buďte pro druhé příkladem lásky a světla. A nedržte se zpátky! Buďte sami sebou, tak jak vás Bůh stvořil. Znamená to, že se nemáte stydět za to, kdo jste. Buďte sami sebou! Bůh vás stvořil unikátní z určitého důvodu, pro vaše životní poslání, a tak to přijměte - přijměte sami sebe a to, kým jste. Buďte sami sebou, protože to je ta nejlepší verze vás.
Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou:
Alooooooooooooooooooooha!
Mějte nádherný světlem naplněný týden!
* * *

překlad: Magda Techetová

24.2.2016 7 AHAU kin 20

24. února 2016 v 6:00 Mayský Kalendář na každý den
Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Vědomí Krista, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
V zápasu, boji, jakémkoliv problému nebo konfliktu nemáte často luxus času přemýšlet o dalším kroku. Uuc (7) to dnes výrazně komplikuje otevřením všech možných úhlů a hledisek. Budete se muset soustředit na konečný cíl, kterého se snažíte dosáhnout a zvolit správnou cestu výzvami, kterým čelíte, abyste se k němu dostali. Buďte silní a mějte odvahu, dnes máte mocné energie jako své společníky - a to Ahau a Trecenu Ix mocného Jaguára!
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Vítejte v tento den plný zázraků a požehnání. Ahau je v cyklu vždy poslední Denní Strážce, takže by mohl být považován za konec. Ale považujte tuto energii za dveře nebo Portál k Novému začátku. Ve vaší sféře máte často smutek nebo pocit naléhavosti, když se chýlí projekt nebo událost ke konci. Obvykle jsou tyto konečné termíny spojené s velkým tlakem, aby bylo vše dokončeno. Zřídka si vychutnáte úspěch, nebo pocit z dobře vykonané práce, protože se zaměřujete na další cíl.
Uvolněte stres spojený s tlakem dostat se do cíle včas. Naučte se relaxovat a vychutnat si každou chvíli. Pokud máte pocit, že je úkol ohromující, rozdělte si ho na menší kousky. Buďte na každém kroku kreativní. Pociťujte vděčnost za to, co děláte.
Být každým okamžikem v radosti a vděčnosti, je klíčem ke štěstí.
Vždy budou existovat lhůty nebo termíny. Udávejte své vlastní tempo, abyste nemuseli být pod tlakem, jakmile se blíží termín. To vám umožní zůstávat v okamžiku přítomnosti a nesoustředit se na budoucnost. Mnozí si vytváříte lhůty zbytečně. Doporučujeme vám podívat se, proč tlačíte na věci, které ve skutečnosti mohou počkat. Mnozí jste se uzavřeli do přepracovanosti, jako způsobu jak se vyhnout emocím nebo úkolům, které jsou posuzovány jako nevhodné nebo světské.
Neexistuje žádný úkol, který je nevhodný, pokud o tom přesvědčíte sami sebe. Bez ohledu na úkol, existuje na světě nejméně jeden člověk, který ho dělá s radostí, nebo si udržuje pocit radosti při jeho vykonávání. Proč to tak je? Možná má vrozené schopnosti a talent pro konkrétní pracovní místo. Například existuje hodně lidí, kterým se protiví uklízení nebo organizace pracoviště nebo domova. Pak jsou lidé, kterým dělá organizování a uklízení radost. Druzí se mohou těšit z úkolu, který považujete za obtěžující, protože se naučili mít radost v každém momentu života, bez ohledu na to, jestli je konec na dohled. Váš postoj k jakékoliv činnosti je otázkou volby. Cíl je najít způsob, jak mít radost při každém kroku vašeho života a uvolnit stres spojený s termíny.
Často jsme svědky vašich negativních emocí spojených s koncem. Ať je to smrt, konec projektu, práce, promoce nebo se smutek míchá s oslavou. Na tom není nic špatného prožít tyto emoce, ale kolikrát je smutek spojený s truchlením či nevyřešeným hněvem zbytečně udržován při životě. Tyto nízké vibrace jsou udržovány ještě tím, jak si znovu a znovu ostatním stěžujete. Tyto opakované negativní myšlenky se slepují k sobě a vytváří vrstvu po vrstvě nižší a nižší energie, až nakonec způsobí emocionální nemoc a na fyzické úrovni chorobu.
Zveme vás, abyste se podívali na dobu, kdy jste cítili pocit neklidu a konec. Stěžovali jste si stále, až jste dostali v práci výpověď? Pomlouvali jste přítele, až s vámi ukončil vztah? Přinášejí vám narozeniny, svátky konce roku nebo výročí pocity prázdnoty? Podívejte se na všechny konce ve vašem životě a odpojte se od těch, které vám přináší nepohodlí s nimi spojené.
Otevřete svou mysl a podívejte se objektivně na každý nový začátek, jakmile jsou dveře předchozích událostí uzavřeny. Možná jste byli vytrženi z každodenní všednosti a našli novou práci. Možná si teď vybíráte lepší přátele. Možná jste v novém roce zažili mnoho požehnání.
Vděčnost za všechny věci a zejména ty, které způsobují dyskomfort, vás vede k otevření nových dveří budoucích radostných možností, takže se vše zdá být najednou jasnější a lehčí. Váš postoj je vždy volba. Často se kódy přesvědčení mění na drobnostech, aniž byste se hlouběji podívali, proč jste se drželi předchozích přesvědčení. Jak dlouho s vámi budou druzí houpat ze strany na stranu, tak dlouho bude váš život jako loď na rozbouřeném moři zmítající se sem a tam, až neudržíte rovnováhu a budete se cítit velmi zle.
Vybírejte si vše v Teď a Tady. Dávejte pozor, jak si můžete vytvářet radost a mír na každém kroku. Věřte, že když se jedny dveře zavírají, vždy se otevřou další. Buďte vděční za každého člověka, každou zkušenost, na kterou narazíte, protože vám to pomůže růst a získat odvahu kráčet s lehkostí. Uvolňování strachů na vaší cestě je cílem pro splnění života, který si nedokážete teď ani představit. Éter kolem vás je vyplněn všemi možnostmi. Sněte ve velkém, následujte svou intuici a sledujte, jak se vaše magie rozvíjí!
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém Světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.