Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


SVOBODA

29. ledna 2016 v 19:23 |  Aktuální Informační chaneling


Pokud jsme připoutáni k osobě, věci nebo emoci, jsme uvězněni a chodíme s otěžemi a řetězem kolem nohy. Pokud byste viděli ptáka, který by byl zachycen v trnitém keři, určitě byste mu pomohli ho osvobodit, aby mohl letět. Pokud byste viděli toho samého ptáka a uvědomili si, že nebyl zachycen trny, ale vlastním strachem létat, byli byste překvapeni, ale určitě byste jej osvobodili a pokusili ho přesvědčit, aby letěl.
Jsme nádherné bytosti uvězněni v okovech opakujících se vzorců, strnulých systémů přesvědčení a emočních systémů. Je čas se osvobodit od mentálních a emočních otěží, abychom mohli vzestoupit. Oproti výše zmíněnému ptáku nemusíme čekat, až nás někdo osvobodí. Klíč leží uvnitř nás. Spousta z nás je připoutáno k přátelům, partnerům, rodinám, domovům, práci a miliónu dalších věcí. I když je to lidské, drží nás to v nižších vibracích.

Vědomí je svoboda. Čím výše půjdeme, tím širší obraz uvidíme, a tím větší máme porozumění. Pokud se zeptáte roztoče na zádech slona, co je slon, odpoví, že je to šedý a plochý tvor. Blecha, která může poskočit o něco více, řekne, že je slon šedý tvor pokrytý chlupy jako stromy a kožní póry jako krátery, zatímco pták na nebi řekne, že je to jeden tvor ve stádu podobných zvířat. Z rakety je slon tečka na zemi na planetě, která je jedna z miliónů planet ve vesmíru.

Někteří lidé žijí čistě ve 3D. Věří pouze tomu, co vidí, slyší, čeho se mohou dotknout a co dokázat. Můžeme je přirovnat k roztočům na zádech slona. Ten člověk, kterého svět je omezen pouze na materiální a fyzický svět, je veden svými strachy, pochybnostmi a iluzemi. Omezené vidění a důvěra omezuje naši sílu tvorby. Materiální a fyzický svět je znám jako rovina iluze.

Pokud se rozhodneme se posunout na spirituální úroveň, dveře, které jsme předtím neviděli, se otevřou. Čtvrtá rovina je rovina bezpodmínečné lásky, ale také rovina potlačených strachů a nefunkčních systémů přesvědčení. Tady přijímáme, že jsme duše a začínáme si uvědomovat, že tvoříme svou realitu. Každý je odpovědný za vytváření své reality. Naše myšlenky, slova, emoce, síla vůle a činy vedou náš život, a pokud tento stav přijmeme, náš život se změní. Začínáme rozumět celkovému poslání našeho života. Poté můžeme odemknout dveře ve svém vězení a tak se osvobodit.

Naše planeta se posouvá do 5D. V roce 1997 se otevřel přístup k 5D čakrám každému člověku. Pokud je budeme aktivovat, plně se ztotožníme s duší a plně ovládneme naše životy, staneme se svým pánem. Energie duše sestoupí do té části, která je inkarnovaná, a my můžeme žít v radosti a jasu, plně osvobozeni od starých omezujících emocí a systémů přesvědčení. Rozdíl mezi mistrem a 3D člověkem je, že člověk zaměřen pouze na 3D je zmítán jako list ve větru silnější vůlí okolních lidí. Protože většina lidí potřebuje od ostatních lidí přijetí, souhlas, uznání a lásku, jsou proto podmaněni vůlí ostatních lidí.

Pokaždé, když od někoho potřebujeme potvrzení, stáváme se na ostatních závislí, protože jsme někomu venku dali moc nad námi. Pokud hledáme radu a pomoc místo vnímání intuice a rozhodování se, vzdáváme se své síly. Nezávislost nabízí svobodu. Nezávislost znamená poslouchání své intuice a jednání na jejím základě, ať se děje co se děje. Tímto vyjadřujete své přijetí, uznání a lásku. Poté vyzařujeme moudrost, klid a charisma.

Klíčem ke svobodě je: Odpusťte sobě a ostatním. Vyšlete záměr, že chcete odpustit. Jednejte tak, že se vše, co děláte, povede. Pokud bude úspěch jediným výsledkem, co jste osvobozeni teď udělat? Buďte klidní. Pokud se soustředíte na váš střed, jste objektivní a nezávislí, nikdo vás nemůže ovlivnit. Jednejte tak, aby vyhráli vy i ostatní. Představujte si sebe, jak jste svobodní, radostní, milovaní a úspěšní. Uvědomujte si své vnitřní dítě a starejte se o něj.
Zdroj - Diana Cooper - A new light on Ascension
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama