Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Kryon - Návrat zpět, abyste dosáhli budoucnosti 2. část

30. ledna 2016 v 7:05 |  Aktuální Informační chaneling

Minulost, která se neukazuje
Před asi 11.000 lety, na konci poslední doby ledové, chcete-li jakési malé doby ledové, došlo na této planetě k některým událostem. Chcete-li, hledejte a naleznete. Má to co dělat s tím, čemu říkám "neobvyklá plazmová aktivita v atmosféře". Magnetická mřížka byla velmi odlišná. Hromadné erupce na Slunci a ten druh věcí, ze kterých jsou dělány filmy, dorazily a zasáhly magnetické pole této planety. To ji zatížilo odlišným druhem plazmy. Ve vědecké historii to můžete vidět. Je to v ledové kůře a je to v magnetismu, který byste změřili v zemských vrstvách.
Tehdy to bylo jiné a já vám chci říci, co to způsobilo. Nejprve mnoho smrti. Řekli jsme vám to už dříve, a sdělili jsme, že to částečně způsobili lidé. Lidstvo prošlo čtyřmi stupni civilizace skrze různé věky a mělo pokaždé skoro skončit. Možná, že si vzpomenete, že vaše proroctví před několika lety mluvila o konečné válce na přelomu milénia - s masovou destrukcí. Nestalo se to. To bylo číslo čtyři, posuneme se k číslu pět. Rok 2013 a dále je číslo pět. Řekli jsme vám o tom, když jsme mluvili o čísle tři v channelingu "Neznámá historie". Nic z toho nenaleznete snadno. A historie nebyla vymazána zbraněmi. Stalo se to skrzeplazmový výboj - přírodní.
Ale dlouho před tím měla vaše planeta atmosféru, která byla díky sluneční aktivitě (heliosféře) živá jiným způsobem, a to nabilo magnetickou mřížku takovým způsobem, že lidstvo bylo schopno rozvinout DNA alespoň na 50%. Pamatujte, že teď jste od 30% do 35%*. "Kryone, počkej chvíli, ty máš na mysli, že se vracíme nazpátek?" Ano. Nakonec pro to naleznete důkaz - vyspělou civilizaci.
Jestliže cítíte, že jste žili životy, kdy jste byli součástí vyspělé civilizace, pak jste byli. To protože vyspělé bylo vaše vědomí, ne vaše technologie (řekněte si to znovu pomalu). Mohli jste svým vědomím dělat věci, které dnes nedokážete, a uměli jste je dělat snadno. Uměli jste léčit své vlastní tělo svým vlastním vědomím. Byli tací, kteří dokázali stvořit skutečnou hmotu z ničeho. To vše díky vyspělému myšlení, ne mechanickým zařízením. Předáváme vám principy, které ještě nejsou vymyšleny: "Vědomí je fyzika. Je to reálné, měřitelné pole, které ovlivňuje fyzickou realitu." Už se vám rozbil počítač nebo zhasla žárovka, když jste se rozzlobili? Co? Je to fyzika!
Starý model stále existuje!
Ano, byli jste tam, ne s létajícími auty a antigravitací, ale s moudrostí a vyspělou fyzikou, kterou si dobře pamatujete. Vzpomínáte si na vyspělou moudrost a vědomí. Existuje důvod, proč si na to vše dokážete intuitivně vzpomenout. Je to vaše Akáša! Poslouchejte, protože toto je dnešní lekce: S tím jak se vyvíjíte, neobsazujete nová území - ale poslouchejte mě - místo toho přinášíte to, co jste měli. Vracíte se zpět, abyste dosáhli budoucnosti! Od doby, kdy jste minuli rok 2012, se vaše Akáša pomalu probouzí. Už existuje model nebo šablona pro tuto vyspělou realitu, a vy jste žili už před celými věky. Tento Akášický model ve vás existuje proto, aby urychlil rychlík evoluce, kterým teď procházíte. Už jste tady byli dříve! Jak se vám to dosud líbí?
Staré duše, co si pamatujete, je vyspělá civilizace z doby před 10.000 lety. Ale její semena začínají opět formovat sama sebe. Není to nové, a není to neznámé, a vaše Akáša to ví. Vašeinnate to ví. Co bylo, bude zase skutečností a pro vás to nebude nové. Vy se do toho vracíte. Mluvili jsme o Atlantidě a mluvili jsme o tom, že ne všichni byli na tomtéž potápějícím se ostrově. Nemohli vás tam být miliony. A přece všichni věříte, že tomu tak bylo. Pro destrukci lidstva z mnoha důvodů existuje jedna metafora. Bylo to skutečné a vy všichni jste tím prošli.
Mnozí z vás byli v těch časech zničeni, a to byla civilizace číslo tři. Číslo dvě mělo své vlastní příčiny, většinou závislé na Zemi. Potom následoval začátek a konec civilizace číslo čtyři (vaše současná 11.000 let stará historie). Takže všechno, co přisuzujete lidské civilizaci, těm 11.000 letům, je vlastně čtvrtou civilizací. Vím, že to zní velmi zvláštně, ale dokonce i některé z moudrých starobylých informací od původních obyvatel vaší planety mluví o těchto věcech. Je to součástí jejich učení.
Moji drazí, vaše civilizace je zde 50.000 let. Věda bude jednoho dne souhlasit, že se zdá, že existuje ztracená historie a spatří ji takovou, jaká je. Nejste tak mladí! Mnohé z vašich duší jsou velmi staré a moudré a jste zde už dlouhou dobu. Vaše Akášické záznamy jsou naplněny těmito druhy věcí. Chápete, co dnes říkám? Máte stavební cihly budoucnosti, protože jste to zažili v minulosti! Proto se toho nebudete obávat, a když to začnete prožívat, budete v pohodě.
Moji drazí, chci, abyste se na chvíli zadívali do očí indigových dětí. Mladé duše jsou zmatené. Ale staré duše si jsou jisté! Možná až příliš jisté? Nerozhlíží se kolem, ani se neobávají, že jsou jiní. Místo toho se na vás dívají a diví se, proč se nebojíte, když jste tak… stará energie! Už si tím prošli! Jsou to staré duše a pamatují si, co přichází. Už si tím prošly dříve, a v jejich jistotě to můžete vidět. Nedovolte jejich klidu, aby vás zmátl. Nejsou tvrdohlaví. Prostě se jen probouzejí do něčeho, co si "pamatují" na planetě, která to neviděla po dlouhou, velmi dlouhou dobu.
Akášický stroj času
Pojďme si povědět o akášickém záznamu trochu jinak. Zdají se vám sny? Chci vám povědět něco o vaší Akášické paměti. Není fér! Váš Akášický záznam je velmi, velmi zkreslený. Nebude vám předčítat vaše minulé životní zkušenosti lineárním způsobem, tak jako čtete knihu a obracíte stránky. Neuvidíte, kdo jste byli a co jste dělali, pak otočíte stránku a spatříte, kdo jste byli potom a ještě potom. To kvůli multidimenzionální dohodě Akáši s energií, ne s historií. V této nové energii existuje důvod pro ty druhy odrazů, které máte (vaše sny). U mnohých pracuje Akášický záznam přesčas a dává vám ke zpracování mnoho věcí. Důvod? Protože potřebujete tyto věci vyčistit, abyste se mohli posunout dále. Nepostoupíte dopředu, dokud ten odpad nevyčistíte. V tom je krása vaší innate.
Akáša je ve vaší DNA a hluboce ovlivňuje váš život tím, že nechává energii projevit se, podívat se vám do tváře a požádat o propuštění. Zbavte se té energie minulého života. Máte zajímavé sny? Řekněme, že jste se v minulém životě utopili. Dejme tomu, že to bylo před tisíci životy, ale pamatujete si to, takže máte sny o topení se. Nemůžete dýchat. Fyzicky zvracíte, a rychle se napřimujete na posteli. "Už je to tu zas - ty sny!" Co tedy udělá lidská bytost s takovou zkušeností? To je tak zajímavé! U staré duše je první reakce: "Co to znamená? Co si s tím počnu?" Tato část je přesná. Ale lidé často neanalyzují to, co to skutečně znamená. Naopak, myslí si, že je to proroctví. "Utopím se, tak raději nepůjdu k vodě."Je to proroctví o budoucnosti, myslí si. "Mám ty samé sny stále dokola, tudíž to musí být něco, co se má stát." A tak je dalším krokem strach.
Drazí, tento nádherný systém přípravy staré duše na budoucnost tu není proto, aby vyvolával strach! Řeknu vám, o čem je. Ten sen se týká něčeho, co se vám stalo a nějakým způsobem vás to ovlivňuje i dnes. Možná se to týká vašeho hrdla? Týká se to dýchání nebo je to prostě skutečný strach z toho, že jste ve vodě a to vás brzdí. Týká se to mnoha věcí z minulých životů, které je třeba spatřit, pochopit a nadobro opustit. Jestliže poznáte tyto energie takové, jaké jsou, přinesené na podnose, staré duše, můžete kolem nich projít.
Možná řeknete: "Děkuji ti, innate. Děkuji ti, Akášo, za to, že mi v tom umožňuješ vidět smysl. Nebojím se, že se utopím. Nebojím se ničeho, co už zde není. Nebudu ovlivňovat svůj život a nebojím se budoucnosti. Šťastně se ponořím do oceánu nebo jezera beze strachu." O tom to je. Jakmile je něco vyryto do vaší Akáši a vyvolává to strach ve vašich snech nebo v prožitcích minulých životů, bude vás to brzdit. Takže starým duším se začíná stávat, že minulé životy, které mají nejvíce energie nebo obsahují nejdramatičtější věci, vám budou přineseny na podnose. Jak se vám to až doteď líbí? Když k tomu dojde, nebojte se toho. Nezhmotňujte strach, protože ho cítíte, a nevyvolávejte strach ve svém okolí. Bez ohledu na to, jak skutečný vám připadá, není to proroctví! Není. Jste to vy. Pracujete sami se sebou.
Síla snů z Akáši
Sny jsou takové. Staré duše mají často Akášické sny. Nové duše si právě zvykají na planetu. Ty sní o jiných věcech. Staré duše v této energii začínají mít sny, které něco znamenají. Možná máte sen o rodině, pouze nikdo nehraje takovou roli jako ve skutečnosti a nikdo není na správném místě! Ale je to určitým způsobem drama. Nic z toho nedává smysl. Je to nesmyslné, a možná máte sestru nebo bratra nebo matku nebo otce, které cítíte, ale nepoznáváte, přimíchané mezi ty, které znáte. Jste na místech, kde jste nikdy nebyli, setkáváte se s lidmi, které nějak znáte, ale ve skutečném životě jste se nikdy nesetkali. A pak je tam taky často pocit nebezpečí.
Co něco takového znamená? Probouzíte se naprosto a kompletně zmateni. Jaká je první lidská reakce? "No páni, moje rodina mě zradí." To není žádné proroctví! Směji se, protože ve staré energii to je takový lidský zvyk. Vždycky berete věci, kterým nerozumíte a promítnete je do strachu. Je čas použít naopak moudrost. Jaká je v tom metafora? Co to znamená? Začněte se rozhlížet a analyzujte, k čemu ve snu dochází. Nic není doslova - nic.Vaše Akáša nezná doslovnost. Zná multidimenzionální dojmy a možnosti a to je vše, co ví. Ale předává vám to v lineárních snech.
Takže jste dostali ve vašich snech nějakou neobvyklou rodinu, která dělá neobvyklé věci. Není to váš bratr nebo sestra ze skutečného života, ani matka nebo otec, nebo děti. Naopak, je to metafora rodiny a představuje jakousi duchovní metaforu, která se vyvíjí. Dochází k posunu, který vás žádá, abyste byli obezřetní v tom, s kým jednáte. Jediné nebezpečí je ve stýkání se s těmi, které považujete za svou rodinu (dokonce i duchovní rodinu),kteří jsou stále ve staré energii. Ti vás budou brzdit. A o tom to je.
Takže to bude chtít moudrou analýzu beze strachu od innate a intuice. Existují všechny možné druhy těchto snů, které jsou vám dnes předány, které innate chce, abyste je analyzovali, uvědomili si a rozpustili. Dekódujete svůj minulý život, abyste uskutečnili vyrovnanou budoucnost.
Stará duše, měla jsi život za životem ve velmi starých energiích. Válčili jste a válčili, a nyní válčíte znovu. Nenáviděli jste se navzájem, zabíjeli jste jeden druhého, a tyto věci si nesete ve snech. Některé z nich jsou tak významné, že ovlivňují váš život i to, co cítíte, a každý z nich vás může v této nové energii srážet dolů. Matky, musíte přestat snít o svých umírajících dětech! Mluvím k někomu, kdo je zde a kdo to čte! Jen proto, že se to stalo dříve ve velmi vzdálené minulosti, neznamená to, že se to stane i tentokrát. Vy všechny jste měly děti, které zemřely při narození ve vaší náruči. Nikdy jste se s tím nevyrovnaly. Pro matku to znamená vracející se strach. Analyzujte: Je to sen o minulosti. Uvědomte si: Je to v Akáše a přináší to stres. Odstraňte: Zbavte se toho. Je to stará energie a vy nejste její součástí. Budete méně stárnout a žít mnohem déle než teď.
Je to hodně práce, a to je důvodem proč vám říkáme pracovníci světla. Byli jste tam a dělali jste to. (Pozn. překl.: Kryonův způsob, jak říct, že máme všechny druhy zkušeností a ty si s sebou neseme.) Přežili jste všechny tyto civilizace a některé z nich byly velmi vyspělé, kde jste měli vyspělé vědomí moudrosti. A to znovu získáváte. Nemůžete přijít na vyspělé místo s temnou vzpomínkou na své vědomí. Věci, co se staly v uplynulých 10.000 letech, moji drazí, jsou stále zde, ve vašem Akášickém záznamu. A s některými z nich je třeba se vypořádat.
Je to významné poselství, že? Bůh se o vás stará dost na to, aby vám nepřinášel zlé sny! Co s tím? Když je máte, chci, abyste se probudili a okamžitě začali slavit! Máte pachuť v ústechnebo v mozku. Když si nedáte pozor, špatný sen vám zničí celý den. To protože si ten pocit nesete s sebou, protože je to dramatické. Já naopak chci, abyste to oslavili. Máte odvahu oslavovat zlý sen? Pak chci, abyste se vzpřímeně posadili na posteli a analyzovali. Potom řekněte: "Děkuji ti, Akášo. Děkuji ti, Duchu. Pomozte mi, abych přišel na vše, co potřebuji vědět, a mohl jsem to odstranit." Pocit z ošklivého zlého snu, který jste měli, se v náruči Boha okamžitě rozptýlí. Láska to tak dělá. Řekněte: "Propouštím to! Je to pryč a zůstane to tak, protože se přesouvám do své budoucí velkoleposti." Zbavte se toho starého ještě dřív, než vstoupíte do nového.
O těchto věcech bude mnoho channelingů, protože je to nové. Vztahují se k této době, protože se týkají nového člověka. Mnoho z vás zažilo tyto nové, intuitivní energie. Moji drazí,pamatujte si toto: neudělali jste nic špatného a nejsou to špatná proroctví. Je to vaše vlastní innate a Akáša - přinášejí vám energie, abyste je mohli spatřit a propustit.
Toto je síla staré duše v této nové energii. Zastupujete vědomí vyvinutého duchav průběhu tisíců let. To je to, co máte. Přesouváte se do časů, kde si můžete vzpomenout, jaké to bylo mít moudrost, která nikdy nerozpoutala válku a nikdy žádnou další nerozpoutá. Ti moudří vědí, že válka není řešení. Znamená jen zhoršení situace. Historie ukáže, že to tak je.Představte si moudrost světového vedení, které na to pamatuje!
To je nádherná zpráva! Nikdy nebyla taková doba, jako je dnes. Není to stejné jako v minulosti. Věci se začínají měnit, a jsou zde tací, kteří to cítí. Oslavte tu změnu. Ať je to cokoliv, oslavte to! Ve vašem životě existuje laskavost lásky, která vám přinese dobré věci. Odhoďte strach z budoucnosti a začněte oslavovat, co má přijít. To je poselství dnešního večera a není jen od Kryona. Je to poselství nové doby. Můžete říci: "Miluji lidstvo kvůli tomuto a kvůli tomu, co má přijít"? Jestliže se vracíte zpět, abyste dosáhli budoucnosti, pak můžete.
A tak to je.
Kryon

* Kryon tady má na mysli průměrnou hodnotu aktivace DNA lidstva. Individuální lidé mohou být řádově výše. I o tom Kryon v minulosti hovořil.
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - "Going back to get the future"
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. pro www.transformace.info aww.kryon.webnode.cz. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama