Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


ASTROLOGŮV PROSINCOVÝ ÚPLNĚK

26. prosince 2015 v 1:35 |  Aktuální novinky

Každý úplněk s sebou nese naplnění, plnění, příslib a splnění. Týká se také snů, představ a práce s nimi. Luna je v opozici na Slunce a tedy se tento čas týká též procesů emancipace naší duše (když se hádá duše s tělem).
Tentokrát nás v pátek čeká chvíli po poledni úplněk ve znamení Raka, ve znamení, ve kterém je sama Luna vládcem! Tématy k prožití a zažití budou tedy pocity, sny, prožitky, ale také domov, rodina, bezpečí, zázemí. A také se nás úplněk i zeptá, jak si plníme svoje sny a přání.
Témata bychom už znali, tak tedy chutě do (staro)nových zážitků. V souvislosti s probíhajícími svátky se samozřejmě nabízí mnoho prožitků v rodinném prostředí, s lidmi, se kterými nás pojí citové vazby, rodinná a jiná důležitá pouta. Propojení jsou prověřována, prožívána, prociťována. Emoce nám buď potvrzují vyhovující stav a nebo ukazují na nedostatky. Kde nejsme zkrátka spokojeni, naplněni, kde se neplní to, co jsmesi sami se sebou domluvili a s osudem vyhandlovali. Tedy nejlepší motivace pro sestavení plánů změn a následného rozpisu jejich plnění.
Úplněk je spojen i se splněním - a skutečně, uzavírá se celoměsíční cyklus. Dochází k vyrovnání. vše nesplněné se manifestuje nespokojeností. A naopak, tam, kde jsme se snažili, tam může přijít to vytoužené.
Jaké k tomu dostáváme další aspekty? Pomohou a podpoří či naopak nám naloží a zasolí?
Merkur v Kozorohu v trigonu na Jupiter v Panně by měli přinést porozumění, pochopení. Zjistíme, o co se jedná v jednotlivých situacích, nahlédneme do plánů a můžeme se podle nich začít chovat, případně je pozměnit.
Venuše ve Štíru v polosextilu s Marsem ve Vahách přinášejí první jiskřičky a záblesky a také tušení vztahů. Nejen těch partnerských, ale i společenských a pracovních propojení. Je to takový aspekt, který nám říká A hele! K uskutečnění a naplnění je ještě dlouhatánská cesta, která ale nenastane, pokud si nevšimneme někdy i dost formálních a nebo opakovaných indicií.
A Venuše je koneckonců i v příznivých aspektech na lunární uzly. Bude možné se zabývat něčím, co se řeší už delší dobu, případně nastavit, vytvořit to, co můžeme považovat jako významné plány do budoucna.
Přejme si inspirativní sváteční den. Svátky by měly nést punc výjimečnosti, přinášet čas, který věnujeme sami sobě, svým plánům a nebo (a hlavně) tomu vyššímu, co se v těchto výjimečných dnech propojuje s všedním. Jsou časem k zamyšlení, k prožití něčeho, na co si běžně nesáhneme a na co není v dnešní době normálně čas. Hm a když nevíme, věnujme ten čas a pozornost prostě sami sobě a těm, kteří jsou blízko kolem nás.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama