Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Prosinec 2015

Probuzení božského ženství

26. prosince 2015 v 7:00 Krása ženy

Když muž v sobě probudí božské ženství, zamiluje se do něj. Ono mu přináší nejkrásnější pocity, jaké kdy zažil. Stane se jeho životním posláním být mu blíž, cítit ho víc. Od té doby získá respekt ke všem ženám, vidí je všechny jako bohyně. Probuzení božského ženství (divine feminine) změní muže tak, že vše co od té doby chce dělat, je uctívat je.

Jak božské ženství narůstá skrze čakry muže, mění ho takovým způsobem, že už netouží po ženách ve smyslu chtíče. Miluje je srdcem, ne hlavou nebo jinými orgány. Když projde druhou čakrou, tak také zmizí jeho závislost na masturbaci. To mu umožní objevit mnohem více intimity - třeba i jen sám se sebou - než mu mohl dát jakýkoliv orgasmus s ejakulací. Pokud se setká se ženou, jeho božská ženská energie jen zvýší jeho vášeň k ní. Bude chtít, aby byla skutečně šťastná a bude ji ctít stejně jako uctívá božské ženství v sobě. Cítí srdcem a díky tomu dosáhne jejího srdce. Tak získá její důvěru a dál bude dělat vše nezbytné, aby jí umožnil zcela mu důvěřovat.

Božské ženství změní muže tak, že raději zůstane sám, než aby hledal ženu jen kvůli sexu. Dá přednost absinenci před pustým plýtváním energií. Božské ženství mu přinese hojnost a štěstí do života. Muž se cítí kompletní s probuzeným božským ženstvím v sobě. Je vyrovnaný, je radostný. Kundaliní, šakti jsou s ním a milují jej svým půvabným a dokonalým způsobem.

~ Mark Harrison

Zdroj: http://www.probuzenevedomi.cz/probuzeni-bozskeho-zenstvi/

Tvůj život je vyplněn tím nejlepším, co může nabídnout.

26. prosince 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Co očekáváš od života? Očekáváš jen to nejlepší, nebo jsi jednou z těch duší, které se vždy obávají, že se stane to nejhorší a že se věci vyvinou špatně? Jsi-li takový, pak si zasloužíš to, co k tobě přichází, protože k sobě přitahuješ buď to, co miluješ, nebo to, co nenávidíš a čeho se obáváš. Je-li tvé vědomí negativní, přitahuješ k sobě negativitu jako magnet ocel a shledáš, že se zdržuješ ve společnosti lidí podobného smýšlení, protože rovný rovného si hledá. Je-li tvá mysl prostoupena láskou, překypuješ-li radostí ze života a je-li tvé srdce naplněno vděčností ke každému a za všechno, shledáš, že k sobě přitahuješ ony šťastné a radostné duše, které vyzařují lásku a radost, kamkoli jdou. Tvůj život bude vyplněn tím nejlepším, co může nabídnout. Proč nevidět to nejlepší v každé situaci? Pohleď, jak to nejlepší k tobě právě přichází.

ASTROLOGŮV PROSINCOVÝ ÚPLNĚK

26. prosince 2015 v 1:35 Aktuální novinky

Každý úplněk s sebou nese naplnění, plnění, příslib a splnění. Týká se také snů, představ a práce s nimi. Luna je v opozici na Slunce a tedy se tento čas týká též procesů emancipace naší duše (když se hádá duše s tělem).
Tentokrát nás v pátek čeká chvíli po poledni úplněk ve znamení Raka, ve znamení, ve kterém je sama Luna vládcem! Tématy k prožití a zažití budou tedy pocity, sny, prožitky, ale také domov, rodina, bezpečí, zázemí. A také se nás úplněk i zeptá, jak si plníme svoje sny a přání.
Témata bychom už znali, tak tedy chutě do (staro)nových zážitků. V souvislosti s probíhajícími svátky se samozřejmě nabízí mnoho prožitků v rodinném prostředí, s lidmi, se kterými nás pojí citové vazby, rodinná a jiná důležitá pouta. Propojení jsou prověřována, prožívána, prociťována. Emoce nám buď potvrzují vyhovující stav a nebo ukazují na nedostatky. Kde nejsme zkrátka spokojeni, naplněni, kde se neplní to, co jsmesi sami se sebou domluvili a s osudem vyhandlovali. Tedy nejlepší motivace pro sestavení plánů změn a následného rozpisu jejich plnění.
Úplněk je spojen i se splněním - a skutečně, uzavírá se celoměsíční cyklus. Dochází k vyrovnání. vše nesplněné se manifestuje nespokojeností. A naopak, tam, kde jsme se snažili, tam může přijít to vytoužené.
Jaké k tomu dostáváme další aspekty? Pomohou a podpoří či naopak nám naloží a zasolí?
Merkur v Kozorohu v trigonu na Jupiter v Panně by měli přinést porozumění, pochopení. Zjistíme, o co se jedná v jednotlivých situacích, nahlédneme do plánů a můžeme se podle nich začít chovat, případně je pozměnit.
Venuše ve Štíru v polosextilu s Marsem ve Vahách přinášejí první jiskřičky a záblesky a také tušení vztahů. Nejen těch partnerských, ale i společenských a pracovních propojení. Je to takový aspekt, který nám říká A hele! K uskutečnění a naplnění je ještě dlouhatánská cesta, která ale nenastane, pokud si nevšimneme někdy i dost formálních a nebo opakovaných indicií.
A Venuše je koneckonců i v příznivých aspektech na lunární uzly. Bude možné se zabývat něčím, co se řeší už delší dobu, případně nastavit, vytvořit to, co můžeme považovat jako významné plány do budoucna.
Přejme si inspirativní sváteční den. Svátky by měly nést punc výjimečnosti, přinášet čas, který věnujeme sami sobě, svým plánům a nebo (a hlavně) tomu vyššímu, co se v těchto výjimečných dnech propojuje s všedním. Jsou časem k zamyšlení, k prožití něčeho, na co si běžně nesáhneme a na co není v dnešní době normálně čas. Hm a když nevíme, věnujme ten čas a pozornost prostě sami sobě a těm, kteří jsou blízko kolem nás.

TZOLKIN 25.12.2015 11 CAUAC kin 219

25. prosince 2015 v 10:52 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Ať už nevyrovnanost nebo nevyváženost mohou být ve vašem životě právě teď, není to trvalé, ani neměnné. To jen vám se mohou zdát věci těžké, vytesané do kamene; neměnné, ale není nic, co by mohlo vydržet drtivou sílu vody. Takže uchopte nezkrotnou sílu Buluk (11) a nechte jí čistit. Čistící Energie Cauac smyje všechny starosti vaší duše, uvolní očerňující emocionální jed a osvobodí vás ze všech fyzických i mentálních vězení, které jste si postavili.
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "Universální Společenství" nebo " Nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem (vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac 11. Vítejte dnes, děkujeme za spojení. Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme pomáhat. Dnes bychom se chtěli připojit k vaší malé oslavě. Přejeme si vás dnes oslavovat.
Jak často věnujete čas projevení vděčnosti lidem? Kdybyste to dělali častěji (každou chvíli), váš život by byl mnohem velkolepější!
Začneme dnes slovy, DĚKUJEME VÁM!
Bez vašich zkušeností by náš život nebyl tak bohatý. Protože máme možnost s vámi pracovat, jsou naše životy naplněny radostí.
Nyní si udělejte čas a poděkujte sami sobě. Věřte, že každá myšlenka, každé slovo, každý čin, který uděláte se šíří celým Vesmírem. Dokonce i ty věci, které vy považujete za špatné, my nebereme jako negativní, ačkoliv všechno, co zažíváte nás ovlivňuje. Bylo by to jako opakovaně sledovat film, kde je všechno, co všichni udělají perfektní. Nuda!!
Když lidé dělají věci, které považují za špatné, umožňují tím ostatním naučit se dělat vlastní volbu, jak reagovat. Takové příležitosti by nebyly, kdyby nikdo nehrál roli padouchů. Je to stejné, jako ve filmu hraje mizeru herec. Není to mizerný herec, jen prostě hraje roli, i když z vašeho pohledu můžete vnímat padouchy a zločince bolestně a hrozně, ale z našeho širšího pohledu víme, že tito lidé hrají své role jen dočasně.
Zmiňujeme se o tom proto, abyste děkovali sami sobě a slavili vaše Bytí, aniž byste soudili sebe nebo druhé a litovali rozhodnutí, která jste v minulosti udělali. Víme, že jste Dítě Lásky a čistí ve své Duchovní Podstatě. Oslavujte to!
Zavolejte své Duchovní Průvodce a dopřejte si velké astrální objetí! Pusťte si tlumenou hudbu, odpočívejte a propusťte všechny tlaky, které jste na sebe naložili, naplňte svou Podstatu vlastní Láskou.
Denně se podívejte do zrcadla a řekněte sami sobě, jak jste skvělí. Podívejte se sobě do očí a mluvte sami se sebou. Zpočátku to může být obtížné, ale s praxí zjistíte, že je to velká legrace pozorovat sebe a naplnit své Bytí komplimenty.
Pokud jste v časové tísni, dělejte toto jednoduché cvičení, když si čistíte zuby. Odvažte se být dětinští a legrační. Mějte radost v každém okamžiku! Noste oblečení, které se vám líbí, a to bez obav, co si ostatní mohou myslet. Vylezte ze své krabice a začněte žít svůj život z prostoru klidu a zábavy.
Nechte proudit svou tvůrčí sílu!
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

PLANETA ZEME BYLA OSVOBOZENA

25. prosince 2015 v 7:10 MATKA ZEMĚ

STALA SE NEUVERITELNA VEC !!! DO POSLEDNI CHVILE AZ NEMOZNA !!! PLANETA ZEM BYLA VSKUTKU OSVOBOZENA OD VESKERE TEMNE NADVLADY SKRYTYCH SIL ZLA, NASILI A ZLE MOCI NAD LIDSTVEM.

BYLA VYPUZENA TVURCI SILOU LIDSKYCH BYTOSTI JEZ NA TOM USILOVNE SPOLECNE PRACOVALI. VSKUTKU NESKUTECNA UDALOST DLOUHO OCEKAVANA V HISTORII TETO PLANETY…
BYLY ODSTRANENY VESKERE STRUKTURY ZLA NA TETO PLANETE SE VSEMI KORENY PRIMO V JEJICH HLAVNIM ZDROJI.

NEUVERITELNE !!! :-) . SLAVA :-) SLAVA :-) SLAVA :-) . JE TO AZ NEMOZNE. NEMOZNA UDALOST. ALE STALA SE. JE TO ZAZRAK
KTERY NAS POTKAL !

JIZ KONECNE MUZEME VSICHNI ZACIT ZIT V MIRU A LASCE A PRATELSTVI. JIZ NEJSOU ZAPOTREBI ZADNE VALKY ZBRANE A NASILI. TOTO BYL HLAVNI KROK K TOMU ABY MOHL NA PLANETE VZNIKNOUT PREKRASNY SVET, VE KTEREM MOHOU SPOLU VSICHNI ZIT V MIRU A VZAJEMNE TOLERANCI NA UROVNI LASKY. NYNI JE JIZ MOZNE ABY KAZDY MEL DOSTATEK VSECH DULEZITYCH VECI K ZIVOTU NA CELE PLANETE. DOSTATEK VODY, POTRAVIN , OBLECENI A STRECHA NAD HLAVOU JE NEVIHNUTELNOU ZALEZITOSTI PRO KAZDEHO CLOVEKA V TOMTO NOVEM SVETE.

TOTO VSE S SEBOU PRINASI PRIROZENOU RADOST V SRDCI KAZDEHO CLOVEKA NA PLANETE. RADOST A STESTI ZE ZIVOTA. RADOST A STESTI Z TOHO, ZE KONECNE UZ MUZEME ZACIT ZIT ZIVOT, JAKY JSME CITILI VE SVEM NITRU.

TOTO S SEBOU PRINASI I VZAJEMNOU UCTU A TOLERANCI KE VSEM LIDSKYM RASAM NA TETO PLANETE. VZAJEMNY RESPEKT A ZAROVEN OBDIV JINYCH KULTUR A ZEMI MEZI SEBOU. UVEDOMENI SI NARODNIHO CI ETNICKEHO BOHATSTVI KAZDE KULTURY SVETA A JEJICH OCHRANA PRED ZANIKEM. UVEDOMENI, ZE U KAZDE KULTURY JE CO OBDIVOVAT A UCIT SE Z NI, JAKYM ZPUSOBEM SE VYPORADALA S KLIMATICKYMI PODMINKAMI, JEZ SE PLNE ODRAZI NA PROJEVU KAZDE KULTURY…

JE CAS K RADOSTNYM OSLAVAM SVETA :-). NENI TOMU JINAK !!!. STAL SE BOZI ZAZRAK :-) !!!

PREPOSLETE PROSIM TOTO RADOSTNE SDELENI VSEM LIDEM I DO ZAHRANICI, ABY SE I ONI CO NEJDRIVE MOHLY TAKE RADOVAT Z TETO NEUVERITELNE UDALOSTI A OSLAVOVAT VITEZSSTVI A ZIVOT NA TETO PLANETE. OSLAVUJTE TUTO NESMIRNOU UDALOST ALESPON TROCHU, KAZDY DEN ALESPON DO 24. PROSINCE. PROCITTE CELYM SVYM TELEM A CELYM SVYM BYTIM TU NEUVERITELNOU VEC . DOVOLTE SI TU KRASU PLNE PROZIT A PROCITIT A NECHTE SE JI PROSTOUPIT. POD STROMECKEM 24. PROSINCE PODEKUJTE JEZISKOVI NEBO SANTA KLAUZOVI NEBO DEDOVI MRAZOVI, ZE VAM PRINESL TAK NEUVERITELNY DAR… KRASA :-)STALE TOMU NEMOHU JESTE UVERIT, ALE STALO SE…

DEKUJI TI BOZE ZA TUTO NESMIRNOU UDALOST KTERA SE NAM VSEM STALA. DEKUJI , ZE JE NYNI NA CELE PLANETE MIR A LASKA A PRATELSTVI MEZI VSEMI LIDMI. DEKUJI TI ZE SE ZACHRANILA PRIRODA NA CELE PLANETE, PREDEVSIM VSECHNY DESTNE PRALESY A CELKOVE FAUNA A FLORA CELE PLANETY.DEKUJI ZA TO, ZE JE VSECHNA VODA NA CELE PLANETE CISTA JAKO KRISTAL A ZEM JE CISTA A URODNA JAKO JESTE NIKDY. VZDUCH JE TAK CISTY A BOZSKY, PLNY JEN TVE LASKY. TAK BLAZENE A POVZNASEJICI JE VEDOME VDECHOVAT DO SEBE TVOU LASKU. NEVYSLOVNA KRASA. DEKUJI TI ZA TENTO TVUJ BOZI ZAZRAK…

CITIM AZ V MORKU KOSTI TEN PREKRASNY SVET ,KTERY S TEBOU SPOLUTVORIME… DEKUJI TI ZA VSE… JSEM UZ JEN STASTNY/A A VDECNY / A …

JAN ČERNÝ

Kryon – Různé druhy zkoušek

25. prosince 2015 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
"Ne všechny testy jsou tím, co byste nazvali negativní výzva. V této místnosti jsou vám dány mnohé druhy zkoušek. Ach, pracovníku světla, my víme, kdo jsi. Jak zacházíš s radostí? Když přijdou tví přátelé a řeknou: "Pojďme tančit. Půjdeme ven a pobavíme se. Chceme se smát. Chceme si vyprávět vtipy a být spolu. Budeme tančit!" - co uděláte? Možná je to metafora, přesto pro některé z vás velmi aktuální. Někteří z vás totiž řeknou: "Ne. Víte, já jsem spirituálně laděná bytost - nemůžu dělat takové věci. Radši jděte beze mě." [Smích.]
Ti, kteří jsou duchovní, často jsou a chtějí být "velmi vážní ve věcech Boha". Pokud jste to vy, pak jste právě selhali ve zkoušce z radosti! Ach, bude se opakovat. Vždy to tak je, protože to je mechanismus výzvy. Když je vám nabídnuta radost, kolik z vás ji odežene? Kolik z vás řekne: "Nejsem dost dobrý"? Když váš život začne navštěvovat energie, která vypadá slibně a nádherně, kolik z vás ji záměrně či nevědomky odežene? Selhali jste v testu z radosti! Ne všechny vaše výzvy jsou takzvaně negativní. Toto je příklad. I ten je velký. Kolik z vás má úsměv jako svůj přirozený výraz? Usmíváte se, když jste sami? Je radost vaším přirozeným stavem bytí? Pokud ne, tak proč? Toto je hluboký duchovní test růstu."
(Kryonova Kniha Devět - Nový začátek, Lee Carroll, překlad Marie Kuchařová; kniha je zatím teprve v procesu překladu)

Každým dnem jsi stále více naplňován a pronikán vědomím Krista.

25. prosince 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Každým dnem jsi stále více naplňován a pronikán vědomím Krista. Jsi schopen kráčet ve světle a sjednocovat se s ním, až nakonec v tobě nezbude žádná temnota, a jakmile k tomu dojde, budeš přinášet do světa více světla. Musíš si uvědomit, že vše začíná v tobě. Musíš dát nejprve do pořádku svůj vlastní dům a musíš mít víru a důvěru, že to dokážeš, a pak tak učiň. To, co je v tvém nitru, se odráží navenek. Nejde o nic, o co bys musel usilovat; vše se děje samo, pokud to jen necháš a naplníš své srdce a mysl láskou a porozuměním. Tento povznesený stav vědomí je přímo ve vzduchu, který vdechuješ. Vdechuj ho zhluboka a nech jim naplnit celou svou bytost. Je tak mohutný, že jej nemůžeš obsáhnout; vydechni ho tedy a nech ho proudit a narůstat.

Posielam všetkým lásku. Čo je iným spôsobom pretlmočené želanie všetkého dobrého.

24. prosince 2015 v 22:58 Féwa

Prajem Vám príjemný večer a pohodovú atmosféru
smile - emotikon
. Posielam všetkým lásku. Čo je iným spôsobom pretlmočené želanie všetkého dobrého.
Aj pred tohtoročnými sviatkami som si vduchu hovorila, že už naozaj...skutočne....aj keby stoličky padali
smile - emotikon
- vystupujem z babského spolku, ktorý je upratovacou....pečúcou....po nábytku sa šplhajúcou čatou, pred ktorou ostatní členovia rodiny radšej berú nohy na plecia
smile - emotikon
. A napriek predsavzatiam tomu bolo opäť tak, ako každý rok - aj keď už v miernejšej forme
smile - emotikon
. A rovnako vehementne som samu seba presviedčala, že v tempe predvianočného času má tak akurát niekto chuť a čas čítať informácie. Napriek tomu mi to jednoducho nedá a pokúsim sa okresať dnešných 17 strán na minimum.
Boli sme vyzvaní do tanca paralelným bytím, ktorého existencia je /bude/ nami čoraz intenzívnejšie vnímaná. To znamená, že sa nalaďujeme na vysoké vibrácie lásky seba samého/samej. Otázka paralelného bytia je ako šitá na mieru aktuálneho diania /stavu/, ktoré je podporované exponenciálne sa šíriacimi energiami. Zvláštne pocity, stavy, vnemy, situácie - prešpikované nostalgickými emóciami, spomienkami na časy detstva a to nielen v tomto živote. Viem,.....čo sa týka minulých životov, jedná sa o informácie pre mnohých ešte stále ťažko akceptovateľné. Rôznorodosť prežitých skúseností sa nám počas pár predchádzajúcich dní premietala do života. Aby sme tie negatívne vnímané dočistili už iným uhlom pohľadu na seba, na blízkych, na svoje okolie. No veru bola to a ešte je sem tam fuška
smile - emotikon
. Predovšetkým vo vzťahoch v ktorých sú výraznejšie rozdiely v duchovnej dospelosti /zrelosti/. A týka sa to nielen vzťahov partnerských, ale i priateľských, kamarátskych.
Všetky informácie od narodenia po smrť fyzického tela sa ukladajú do gigantického kozmického počítača. Sú to detailné záznamy, ktoré sa nikdy nestratia. Tak ako neustále sa vlniaca energia. Tak je to i s naším bytím. S nekonečnosťou Ducha. Tým sme veční. neustále sa učiaci, evolučne rastúci. Posúvajúci sa vrstvami /sférami/ času z fyzického nevedomia /len fyzickými zmyslami vnímaného bytia/ do bytia Jednoty. Do vševedomia bezpodmienečnej lásky. Rozdiel medzi vnímaním čisto materiálnym /fyzická frekvencia/ a vnímaním mimo linearitu 3D je ako myslenie dieťaťa a dospelého, ktorého život obohatil o skúsenosti na vlastnej koži prežité.
Všetky fyzicky neuchopiteľné informácie sa nachádzajú v podprahove skrytom "košíku" a čakajú na naše prebudenie. Tieto informácie /frekvenčne vyššie vibrácie myšlienok a hlbokých emócií, ktoré predstavujú našu schopnosť vcítiť sa/ súvisia s intuíciou. Čím viac veríme svojim vnútorným pocitom /skutočnej pravde/ a nenechávame sa zvyklať, znechutiť nezrelosťou, nedospelosťou myslenia druhých - tým viac informácií sa nám "otvára".
Čo sa aktuálne odohráva:
Podstatou diania, ktorému zodpovedajú stavy psychické /duševné/, ako i fyzické je predbiehanie samého seba - sebou samým. Navyšovaním energií a tým i nárastom vibrácií myšlienok /vlnenie/, čo sa prejavuje v myslení. Tým sa dostávame do inej reality, ktorá už súvisí so všebytím Jednoty. Pre lepšie pochopenie si predstavte, že cestujete po diaľnici maximálnou dovolenou rýchlosťou, ktorú začnete prekračovať. V tom momente Vás začne predbiehať iné auto, ktoré má atypické /už kozmické/ parametre a Vy zrazu zistíte, že v tom aute sedíte Vy
smile - emotikon
. Vy - v paralelne existujúcej realite, ale už iného myšlienkového kalibru. V tomto momente, ktorý vnímame ako zvláštne stavy predchádzajúcich dní, prenikáme interaktívnymi myšlienkovými vibráciami, ktoré nás spájajú s poľom Jednoty. Stávate sa človekom kozmickým, ktorý si je vedomý, kým je.....o čom to celé je a - čo je a nie je dôležité. Váš pohľad sa hĺbkou preciťovania, vcítenia sa stáva celistvý. S úsmevom reagujete na hodnotenie, kritizovanie egom viac - menej "obalených" ľudí, ktorí odmietajú prijať iný, ako len svoj pohľad na seba, na svet, na okolie, na vesmír....
Ešte raz, pre lepšie pochopenie. Ste to Vy, paralelne existujúci v iných myšlienkových vlnách. Vy, ktorí sami sebe ....svojmu kozmickému prevedeniu odovzdávate do rúk štafetu seba samého. Vy, ktorých svetlo v hrudi sa rozžiaruje oveľa intenzívnejším vlnením energií s ktorými súvisia emócie, ktoré sú základom ľudského prebudenia. Vy, ktorí v týchto okamihoch jednoducho povedané lásku cítite a plným dúškom vdychujete. Čo je oveľa intenzívnejší, hlbší vzťah so sebou samým/samou....so všetkými, všetkým, čo bytím je. Jedná sa o nové vnímanie, o nový druh nami preciťovanej a prejavenej lásky.
Pri meniacej sa rýchlosti a odovzdávaní štafety seba samého - sebe samému môžeme cítiť určitý diskomfort. Psychickú /duševnú/ nezosúladenosť, fyzickú rozbitosť /hlava, plecia, ruky, chrbtica, solar a kĺby na nohách. To znamená - bolesti v nohách/.
Vraciame sa na Zem a súčasne vychádzame z hustých, ťažkých, materiálnych myšlienkových vibrácií, pričom nové myslenie do života zakomponovávame spôsobom, ktorého zámerom je jeho zviditeľnenie. Pod vplyvom vyplaveného ega a energií zhmotnených prostredníctvom frekvencie matérie, nás rôznym spôsobom "preválcovávajú" emócie s nimi spojené. Tieto nesvetelné sily sa obrazne povedané nachádzajú mimo notovú osnovu tónov melódie lásky. Zvukov, ktorých vibrácie sú pre človeka prirodzené. Jedná sa o preskenovanie kolektívneho nevedomia/vedomia - individuálne sa prejavujúcimi vibráciami slov s ktorými ego súvisí. Čo je úzko späté s naším prejavom, spolucítením, pristupovaním človeka ku človeku, ako i ku všetkým bytostiam.
Informácie, ktoré budeme z čistého Zdroja zdieľať už takpovediac po novom sú /budú/ elaboráty nových myšlienkových dráh....Ilona Féwa


Zdroj: FB

ŽENA JAKO KLÍČOVÁ BYTOST K OTEVŘENÍ MUŽSKÉHO SRDCE

24. prosince 2015 v 12:58 Krása ženy

Autor tohoto nádherného obrazu


Stále více žen začíná vnímat své spojení se svou hvězdnou podstatou a s posláním proměnit lidské životy v píseň lásky a radosti. Potřeba těchto žen je sdílet společné záměry a tvořit společně nové prostředí, kde není místo pro soutěživost, posuzování, boj a destruktivní vysílání proti druhým. Stále více žen však na této cestě začíná postrádat spojení s mužským protipólem a nepřítomnost mužů v těchto záměrech je dostává do pocitů osamění a prázdnoty. Velký nepoměr v tomto tvoření a sdílení je zapříčiněn klíčovou podstatou stvoření, tím, že žena jako prvotní božská energie v sobě ukrývá tajemství esenciálních vesmírných zákonů a v esenci každé probuzené ženy se skrývá obrovská síla a bezmezné možnosti prostupující vesmírnými částicemi, ze kterých se éter skládá.
Žena dle Akášického vědomí vyjadřuje tu část lidského božství, která aktivuje v mužích spojení se svým srdcem a s jeho vyššími úrovněmi vědomí skrze posvátnou sexualitu. Žena je v této době prvotním impulsem pro vědomou práci se svou tvořivou silou a má vést muže k vyšším záměrům jeho bytí než je individuální uspokojení jeho potřeb. Takže milé ženy Bohyně, jste vyzvány po celé planetě Zemi, abyste tvořily mosty mezi vámi a muži právě skrze vaše otevřené srdce, skrze vaši celistvost bytí, skrze vědomí vaší posvátné sexuality a skrze tyto energetické mosty dokázaly propojit nízké čakry mužů s jejich srdcem a dále skrze světelné exploze je dokázaly dovést do světa, kde jsou i oni schopni začít pracovat pro celek a vyšší záměry vesmírné podstaty.
Proto žádejte, aby ve velkém do vašich životů začali proudit takoví muži, kteří jsou připraveni propojit se se svou ženskou podstatou a otevřít naplno celé své srdce, očistit ho a uvědomit si mnohem vyšší smysl svého bytí. Každý muž, který vám vstoupí zásadněji do vašeho života, anebo v tomto období ve vašem životě stále je, je tam proto, abyste skrze vaši vědomou práci s vnitřní Bohyní a její posvátnou sexualitou pootevřely těmto mužům cestu ke své božské přirozenosti a tím propojily ženský a mužský aspekt ve vás obou.
Propusťte ze svého života všechny muže, kteří naopak vám v tomto poslání brání. Nelpěte na jejich přítomnosti ze strachu z neznáma…
Akášická afirmace:
"JÁ JSEM PROPOJENÍ MUŽSKÉHO VĚDOMÍ SKRZE MOST LÁSKY DO JEDNOTY S MOUDROSTÍ ŽENSKÉHO SRDCE."

TZOLKIN 24.12.2015 10 ETZNAB kin 218 galaktický portál

24. prosince 2015 v 11:11 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Snažíte se někdy zachytit rychlý proud řeky? Etznab má schopnost ostrého vhledu, dokáže proniknout do nejbouřlivějších problémů nebo situací, ve kterých se můžete ocitnout, aby vám dal jasnost a porozumění a pomohl vyléčit emocionální a psychické rány. Na pomoc celému procesu přichází Lahun (10) s prvky spolupráce, propojení a posílení vztahů mezi lidmi ve vašem životě. Svěřte Etznab a Lahun váš energetický prostor k posvěcení vůle, jak se říká v jednom starobylém textu.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole. Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality, můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy, volí vždy morální a etickou cestu.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři, pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní, pokud jde o peníze, sex.
***
Jsem Etznab 10. Dnes bychom vás chtěli požádat, abyste přemýšleli o jednom z předchozích Poselství a vyřešili alespoň jednu otázku týkající něčeho, s čím se potýkáte.
Věřte, že můžete v jednom okamžiku získat nový pohled na všechno, co vás drží jako rukojmí.
Existují tři věci, které je třeba mít na paměti při řešení jakéhokoliv problému:
1. Odpuštění: Umožněte ostatním dělat to, co si vyberou a to i v případě, že ubližují sobě i druhým. To neznamená, že budete umožňovat druhým, aby vás, nebo druhé poškozovali. Uděláte dobře, když opustíte přítomnost těchto lidí. To neznamená, že budete souhlasit s jejich souborem kódů přesvědčení. Nemusíte se vůbec držet jejich kódů přesvědčení, pokud dělají nebo říkají věci, které jsou zlé, nemusíte věřit jejich slovům nebo se snad podílet na jejich jednání. Mnoho z vás bylo citově i fyzicky takovými lidmi zraněno, ale máte uvnitř sebe schopnost tyto rány vyléčit, odpustit jim a jít ve svém životě vpřed.
2. Vždy máte na výběr: Věřte, že máte sílu a moc vybírat si zkušenosti, které chcete zažít. Nemůžete vrátit minulost, ale můžete v tomto okamžiku svými myšlenkami, slovy a činy tvořit svojí budoucnost. Dbejte na všechno, co říkáte, a vybírejte si jen věci, které vedou k životu, po kterém toužíte.
3. Spojujte se od srdce k srdci s každým, koho potkáte a to zejména se svými protivníky. Můžete to provádět vizuálně, když jste v přítomnosti druhých nebo na dálku s těmi, kteří nejsou ve vaší přítomnosti.
Praktikujte tyto tři návrhy každý den a budete překvapeni, jak se stane váš život snadný, když se pustíte zátěží z minulosti a strachů z případné budoucí bolesti. Budete okamžitě žít v přítomnosti a plně v sebelásce a Lásce se všemi ostatními Bytostmi.
Začněte hned teď!
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
TÓN 10 VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Lord Maitreya - Probuzení Krista

24. prosince 2015 v 7:00 Aktuální Informační chanelingPoselství Lorda MaitrePřijala Natalie Glasson, 8.10. 2015

Já, Lord Maitreya, jsem prožil na Zemi mnoho životů, které předcházely mému zažehnutí cobyvyššího aspektu Mistra Ježíše. V každém životě přišlo mnoho momentů božské inspirace, vývoje a osvícení stejným způsobem, jakým vy ve své současné realitě zažíváte okamžiky rozpomenutí se na Stvořitele. Tyto momenty, kdy se rozpomenete na Stvořitele a rozpoznáte ve svém bytí přirozené a věčné sjednocení s ním, se stávají stále častějšími, jak se posvátné aspekty Stvořitele slučují s fyzickým světem. Tyto aspekty pak slouží jako pilíře světla dosahující nebe a stahují na Zemi božské, jež se manifestuje. Každý okamžik rozpomenutí se a rozpoznání Stvořitele, který lidstvo zažije, pozvedá vibrace Země a umožňuje, aby se aktivovalo nové vědomí, vibrace světla a prožitky lásky a zrodily se ve fyzickém projevu.
Nyní je důležitější než kdykoli předtím uvědomit si, že zažíváte svou duchovní evoluci nejen ve prospěch své duše a svého štěstí, pro probuzení všech aspektů Stvořitele. Představte si, že byste v jediném okamžiku mohli přitáhnout pozornost celého lidstva, sdílet slova lásky a energie léčení s každým člověkem, abyste navždy změnili jejich realitu. Tohoto dosahujete každým okamžikem duchovního vývoje a transformace ve vašem bytí.

Jste připraveni uznat mamutí roli, kterou hrajete v této realitě vzestupu a rozpomenutí se? Jste připraveni uvědomit si, že nejste bezcenní, omezení či neschopní? Nechť se vaše síla rozhýbe a nashromáždí se z vašeho nitra a sdělí vám, jak jste cenní, stejně jako každá duše na Zemi.S vírou, že i když jste na osobní cestě růstu, umožňuje vám tato cesta přetransformovat energie a realitu ostatních, poznáte, jak jste propojeni v jednotě se všemi bytostmi a proto i se všemi aspekty Stvořitele. Nemusíte být moudří, praktikovat meditaci, chápat vnitřní roviny nebo dokonce mít duchovní dovednosti; vše co potřebujete, je dovolit si být sami sebou, svou esencí, která dlí za iluzemi, omezeními a návyky. Akt přijetí a uznání svého vnitřního já, které nelze plně postihnout slovy ani skutky, může být celoživotním hledáním a přesto může být uskutečněno okamžitě, pokud si dovolíte to udělat.

Je čas si uvědomit, že vaším úkolem je přijmout svoji esenci, ne svou osobnost či charakter. Esenci, která je téměř nepopsatelná a přesto k ní máte přístup v podobě pocitů a vědění.Je také čas si uvědomit svou jednotu se vším, čím je Stvořitel na Zemi i na vnitřních rovinách. Rád bych se s vámi podělil o vzpomínku, abych vás podpořil v uvědomění a přijetí pravdy ve vašem bytí a rozpoznání sebe sama jako cenných bytostí se schopností inspirovat ostatní, aby dosáhli téhož a vybudovali si pouto propojení, které nebylo ve skutečnosti nikdy porušeno.

Během jedné předchozí inkarnace na Zemi, když jsem hledal odpovědi na svůj zmatek a pocity oddělenosti, jsem narazil na muže, který seděl u písečné cesty a jen sledoval ty, kteří po ní cestovali. Byla to pustá země a přesto lidé cestovali míle mezi vesnicemi a městy, aby našli práci, navštívili rodiny či získali více jídla; nebyla to bohatá země, kam jsem putoval, ale rozpálená a jaksi beznadějná krajina, která mě nějak stále více vtahovala do svého srdce.

Muž mne sledoval stejně, jako jsem se domníval, že sledoval všechny lidi, kteří procházeli jeho životním prostorem, kývl na pozdrav a pak pohlédl vědoucím pohledem. Ten muž mne zaujal, i když jsem na svých cestách míjel mnoho lidí, tento muž měl, jak se zdálo, odpovědi, které jsem hledal anebo přinejmenším nějak zmírnil bolest ve mně. Požehnal jsem tomu muži a vytáhl jsem z kapsy kousek jídla, který jsem měl a ochotně mu ho nabídl. Ukázal mi, abych si sedl vedle něj a položil si jídlo před sebe na písčitou zem. Když jsem si sedal, měl jsem hlavu plnou myšlenek, otázek, nutkání, vzteku a jednoduše touhy dozvědět se, proč cítím takovou bolest, zmatek a oddělenost, jakoby ve mně trpěl celý svět. (Nyní vím, že ve mně skutečně žil celý svět, zejména Země včetně všeho, co Matka Země a její obyvatelé prožívali, protože všichni jsme jedno. Odpovědi, které jsem hledal, nebyly jen pro mě, měly naplnit každý aspekt Stvořitele. Byla to příprava na přijetí role Princip Krista.) Očekávání jakéhokoli vedení, rady od tohoto muže mne přimělo v tichosti sedět, hlavu vztyčenou, rovná záda, jediný pohyb vycházel z mé mysli a z očí, jak jsem sledoval ostatní, procházející kolem.

Zdálo se, že uplynul dlouhý čas a stále jsme tiše seděli, má netrpělivost rostla, kůže mě pálila na silném a ostrém slunci. Žár, prach a bezvětří byly nesnesitelné, ale něco uvnitř mně mi řeklo, abych zůstal sedět, poslouchal přání toho muže a doufal, že od něj nakonec obdržím slova moudrosti, protože jsem viděl, že mnozí lidé přede mnou je dostali a přesto mi cosi stále říkalo, že nemohu získat pravdu zvnějšku, pouze z nitra.

Můj hněv a frustrace překročily hranice, když jsem uviděl čtyři mladé chlapce, kteří vzali jídlo, které jsem muži nabídl, aniž by poděkovali; vše co bylo kdysi mé, zmizelo a přesto jsem cítil nutkání zůstat.

Když se den změnil v noc, padl štiplavý chlad; chlad, který jakoby obnažoval mé tělo, ale oživoval mé myšlenky a emoce. Čas od času se ke mně muž otočil a nabízel mi něco k pití, což jsem přijímal. Vždy když jsem se začal zabývat myšlenkou, že s ním začnu hovořit, zaujal novou pozici sezení a já jsem byl znovu nucen zůstat sedět, doufat a čekat. Uplynulo pět dlouhých dní a my jsme stále spolu seděli v tichosti, ale něco ve mně se měnilo; zaplavil mne klid, vnitřní mír a pocit, že jsem bez hranic.

Šestého dne za svítání se ke mně muž otočil a řekl:

"To co hledáš, je v tobě; musíš najít slovo, které odemkne tvou energii, to ti umožní, aby ses cítil celistvý. Neschovávej se před sebou, ale obejmi své skutečné já s vědomím, že když to uděláš, ostatní tě přijmou a naleznou totéž i v sobě. Nikdy nemůžeš utéci před bolestí, ale můžeš ji proměnit v něco překrásného."

Muž pomalu vstal ze země a začal se procházet po písčité cestě směrem, odkud jsem před několika dny přišel. Chvíli jsem ho pozoroval, dokud si zase nesedl. Cítil jsem ztrátu jeho společnosti. (Muž se posunul, aby mi dal prostor být ve své rrozšiřující se síle a také mne chtěl povzbudit, abych se pustil jeho podpory či pohledu, jakým jsem hodnotil jeho pomoc. V tu chvíli jsem to nevěděl.)

Mé myšlenky se začaly zaměřovat na mužova slova:

"Najdi slovo, které odemkne tvou energii." Tato věta věta se mi stále honila hlavou. Začal jsem přemýšlet, myslel jsem na slova, která mi byla dobře známá, na své vlastní jméno, jména členů mé rodiny a dokonce na různá slova znamenající odemykání, ale zdálo se, že se ve mně nic nemění. Očekával jsem úder blesku, ale stále jsem tam seděl a mé tělo začalo být unavené a vyčerpané. Pak jsem změnil směr uvažování; začal jsem myslet na jméno našeho Stvořitele ve svém jazyce, které do mé energie vneslo lehkost, téměř jakoby veškeré napětí z nyní devítidenního sezení bylo smyto.

Všiml jsem si ženy a mladého chlapce, kteří procházeli kolem mě, zaznamenal jsem je stejným způsobem, jakým ten muž předtím zaznamenal mne a k mému překvapení ta žena vytáhla malý kousek jídla a položila ho přede mě. "Odpověď ještě nebyla nalezena", zamumlala si pro sebe. Byl jsem šokovaný. "Nevyrušuj se teď", promluvila znovu.

Tímto zážitkem mé odhodlání a síla vzrostly, to jídlo jsem nesnědl, protože jsem měl pocit, že její slova vyživila celé mé tělo. Dny ubíhaly a já jsem stále seděl v míru a rostoucí harmonii. Slova mi přicházela na mysl, ale žádné se nezdálo mít váhu či moc, dokud jsem nenarazil uprostřed štiplavě mrazivé noci na jedno slovo. To slovo bylo "láska". To slovo mě naplnilo teplem, mé údy začaly hořet, protože jejich chladné znecitlivění roztálo. Má hruď byla jako v ohni, jako bych si sám vyráběl své teplo, které roztavovalo bolest a oddělenost, která se mi stala tak dobře známou. Mé tělo bylo nabité energií; pocítil jsem nové šťastné a radostné emoce, pocity, jaké jsem nikdy předtím nezažil.Když se rozbřesklo, měl jsem pocit, jakoby se celé mé tělo rozpůlilo, když mé staré já a staré pocity odpadly a z mého nitra vyvstaly nové energie. Mohl bych sebe sama popsat jen jako zlaté světlo, které se rozšiřovalo všemi směry z místa hluboko v mém nitru. O několik dní později jsem zažil, jak se mi otevírá nebe, uviděl jsem svou cestu, své poslání a své hluboké propojení s ostatními dušemi a samozřejmě s duší Stvořitele. Přijal jsem jméno Krista či lásky - toto slovo se mi stalo velmi drahým - a začal jsem se o ně dělit s ostatními, kteří mě míjeli na své cestě životem. Toto byl bod mého probuzení, pochopení a změny, vrcholný moment v onom životě, který mi umožnil stát se Kristovým vědomím obsahujícím Stvořitelovu energii lásky na planetární úrovni, aby ji mohli všichni přijmout.

Využívám tohoto okamžiku k vyslovení úcty k tomu muži, který změnil můj život a ke Stvořiteli, který se stal tím moudrým mužem a propojil vše dohromady.

Doufám, že má vzpomínka se vám líbila a že vás povzbudila k přemýšlení o slově, zvuku či pocitu, který odemyká vaši energii; může to být slovo láska nebo něco stejně vzácného. Je čas obejmout svou pravdu a přetransformovat své energie a toho dosáhnete jen tím, když si dovolíte rozpoznat esenci svého bytí. Nepotřebujete hledat moudrého muže či ženu, ani nemusíte prosedět celé dny. Trpělivost, důvěra, víra a odhodlání jsou klíče, které vás podpoří z nitra vašeho bytí, je na vás, abyste poznali a prozkoumali cestu odhalení své pravdy.

Ve stálé lásce
Lord Maitreya, princip Krista

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Ty duše, jež jsou si vědomy Krista, jsou v tento čas k sobě přitahovány.....

24. prosince 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Rychlost, s níž mohou nastat změny, tě ohromí. Již dlouho jsi byl na ně připravován. Po věky, den za dnem, měsíc za měsícem, rok za rokem, jsem velmi trpělivě připravoval půdu, aby tyto změny mohly nastat. Byla ti dána každá příležitost, aby ses mohl přizpůsobit a připravit; měl bys tedy být schopen jít vpřed bez obtíží. Je to otázka povznesení vědomí a přizpůsobení se všemu, co se děje. Ty duše, jež jsou si vědomy Krista, jsou v tento čas k sobě přitahovány jako ocel k magnetu. Nemusí si to vždy uvědomovat hned, ale bude jim to zcela jasné v dalších dnech. Právě toto vědomí spojuje stále více duší dohromady, takže vy všichni můžete pocítit Krista ve svém nitru a vzdávat věčné díky za toto uvědomění.

TZOLKIN 23.12.2015 9 CABAN kin 217

23. prosince 2015 v 10:38 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Caban šlape na paty Cib. Caban má spojení se Zemí a starodávnou moudrostí. Udělejte si chvilku čas ustoupit, i když jen ve vaší mysli, z naší moderní společnosti, z frenetických rytmů a mentality, z naší kolektivní úzkosti a strachů a připomeňte si, že máme kolem sebe mnohem pomalejší a mnohem přirozenější svět, který je připraven uklidnit nás v okamžiku, kdy se rozhodneme všimnout si toho.
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsem Caban 9. Jsme vděční, že jsme dnes opět spolu. Dnes bychom vás chtěli požádat, abyste trávili každý okamžik tím, co vám přináší radost.
Nemluvíme o sobeckých chvílích, kdy jedna věc podmiňuje další přání.
Mluvíme o chvílích, kdy člověk cítí, že žije spokojený život.
Praktikujte dnes pocity radosti v každém okamžiku.
Pravděpodobně existují situace, které jste v minulosti opustili s těžkými pocity smutku, frustrace, hněvu…
Co vám nabízíme dnes je, abyste se na tyto situace podívali z té pozitivní strany.
Vnímejte požehnání, že máte možnost tyto situace zažívat a projevte vděčnost, že již nejste obětí nebo že nevnímáte tuto situaci negativním způsobem.
Na začátku to může být obtížné a to zejména v situacích, které jsou emocionálně nabité.
S praxí přijde čas, kdy bez ohledu na situaci, které budete čelit, jí obejmete a budete vděční. Už víte, že vždy máte moc vybrat si to, co chcete.
9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. SOLÁRNÍ dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámkyKrásné Svátky 2015

23. prosince 2015 v 7:00 Doteky Nového Života

Milí Přátelé,

myslela jsem si, že tento rok vyšlu jen tiché přání Krásných Vánoc ze svého srdce pro nás všechny i naši Matku Zem. Volání mého srdce však bylo silnější a jeho přání šířit na mě doléhalo tak dlouho, dokud právě neusedám v brzké ráno v čase Zimního Slunovratu do koupelny s listy papíru a píšu….

Počátek této inspirace přišel už včera večer, kdy jsem zahlédla na facebooku příspěvek od přítele, kde byla fotka kádě s kapry a komentář, jaké je to zvěrstvo, jak o svátcích klidu a míru toto zvěrstvo podporujeme každým nákupem kapra. Krátce jsem si přečetla pár komentářů, které postupně narůstaly. Vzájemné přitakávání, obhajovaní, hodnocení a souzení nebraly konce. Každý obhajoval svá přesvědčení a vše ostatní bylo zlé a špatné. Jedni hájili jedení masa, druzí naopak, dalším se nelíbil způsob zacházení se zvířaty atd. atd.

Věnovala jsem tomu svoji pozornost a tak mě to lapilo…. někde uvnitř mě se to něčeho dotklo… Sama jsem mohla pozorovat, co já na to, co moje soudy a hodnocení… Vydala jsem se tedy dovnitř a povolila… propustila svoje názory a nechala to být…

Vzbudila jsem se přesně v čase Slunovratu po večeru, kdy jsme s Filipem a Nataikem vložili do Země krystaly s poděkováním Matce Zemi, životu a Všemu, Co Jest….

Zas a znovu jsem si uvědomila, jak nás jakékoli naše přesvědčení blokuje a vytváří v nás konflikt a boj. Jak sebelíp míněné a v našich očích "správné" přesvědčení omezuje nás samé a naše vnímání druhých. Jak snadno pak máme tendenci rozdělovat věci na ty dobré a špatné, na ty nižší nebo vyšší. Místo skutečného a opravdového klidu a míru, pak vytváříme boj. I když bojujeme za sebelepší věc, stále je to jen boj… A tento boj pramení z našeho vnitřního boje a konfliktu, který s každým našim přesvědčením nastává.

Čím radikálnější naše přesvědčení jsou, tím tenčí hranice do zóny nelítostného boje, který pak může vést i k válkám a smrti miliónů lidí, zvířat a rostlin a všeho živého v nás i mimo nás. Stačí se podívat na tisíce let stará přesvědčení týkající se víry, společnosti, atd. Čím silnější tato přesvědčení jsou, čím silnější mají kořeny, tím těžší je pak udělat v životě nějakou změnu, zvlášť tu, která by mohla naše přesvědčení i s těmito silnými a leta pěstovanými kořeny vyvrátit. Je pak třeba větší síly, silnější energie a těžších "nenadálých" životních událostí, aby se tak stalo a my jsme přišli na to, že lpění na čemkoli, nás umrtvuje a odmítá proudící život, jehož základním předpokladem je změna a její přijetí.

Zjistila jsem, že cesta, alespoň pro mě, je právě v úplném přijetí, v zanechání hodnocení a posuzování a spíš ve spojování než v rozdělování. Je to cesta, kdy plně přijmu obě polarity v celé jejich síle a škále. Kdy jedno nepovyšuji ani neponižuji nad druhé. Kdy PROŽIJU obě tyto strany a přijmu je skutečně a opravdově - ne hlavou, ale srdcem, celou svou bytostí.

Když se pak takovýmto prožíváním dostanu do pomyslné rovnováhy, bodu 0, neznamená to, že zůstanu žít v tomto bodě nikoho…. tento bod je zároveň zrozením nekonečných možností… v tomto bodě mohu vytvořit NOVÉ, TŘETÍ, jehož základem je hluboký smír a klid obou polarit v jedno… Toto nově vytvořené, toto třetí má zcela jinou kvalitu a překračuje dualitu a místo rozdělování sjednocuje, spojuje a s hlubokým pochopením a prožitím vytváří to, co tu ještě nebylo. Pod tímto já vnímám Kristovství… to dělá energie našeho srdce, která je tou nejsilnější energií na tomto světě.
Zjišťuji, že nelze soudit a hodnotit nic a nikoho. Zvlášť, když jsem byla přítomna v obou polaritách, je pak vlastně "nemožné" soudit ty, kteří se v jedné nebo druhé právě v tuto chvíli nacházejí. Vždyť i já jsem v nich byla nebo ještě stále v některých případech jsem.

Uvědomila jsem si, jak moc stále soudíme a kritizujeme sami sebe. Jak si zcela dobrovolně "nakládáme" a ještě to považujeme za ctnost a službu lidstvu. Uvědomila jsem si, jak si ze svých přesvědčení stavíme kolem sebe silnou hradbu, a tím se oddělujeme nejen od druhých, ale především sami od sebe - od své božské podstaty, která v nás dříme i od svého těla, které je tu proto, aby nám pomohlo tuto božskou podstatu projevit a ŽÍT JI. Místo takového budování vidím cestu spíše v postupném propouštění a odhazování našich přesvědčení tak, jak nám to sám život předloží. Tak jako když přijde teplo a my postupně odhazujeme svoje oblečení a vystavujeme víc a víc kůži hřejivému slunci.

Říká se, že jsme na Zemi přišli růst a učit se. Cítím to tak, že ze všeho nejvíc jsme sem přišli ZAŽÍVAT A PROŽÍVAT, ROZKVÉST do své krásy. Projevit a žít svou "pravou tvář". Není třeba se cokoli učit, cokoli vylepšovat nebo přidávat, všechno už máme, se vším jsme sem přišli. Matka Zem nám dala tělo a my jsme ho zevnitř oživili svým duchem. Je to společná souhra, společný tanec Země i Vesmíru v nás. Jsme zároveň obojím. Zemí i nekonečným Vesmírem… to vše je v nás, nic míň… co je k tomu třeba přidávat, kam utíkat?

Milovaní, ať už si dáme na Štědrý den kapra, tofu, mrkev nebo pránu, podstatné je, abychom to přijali a požili s láskou a vděčností. S úctou k životu, k prapůvodnímu vědomí, které nás všechny spojuje a kterým jsme.
Mějme soucit sami k sobě, buďme laskaví a shovívaví sami k sobě… tím otevíráme své srdce lásce… sebelásce, která umožní, abychom byli skutečně tím, kým jsme a zrcadlili tuto lásku i navenek.

I kdybychom někdy celou bytostí chtěli pomoci druhému, nemůžeme to udělat za něj, stejně jako nespasíme svět tím, že ho budeme přetvářet k obrazu svému. Změnu můžeme udělat jen sami v sobě. Taková změna je skutečná. Děje se v tichosti a bez obecenstva a ovací. Děje se za dostatku sebelásky a sebeúcty. My se stáváme touto ZMĚNOU, kterou pak vnášíme do světa jen tím, že JSME, že EXISTUJEME, že ŽIJEME…

Přeji nám všem, abychom dokázali propustit vše, co nám brání v tom, abychom milovali sami sebe, své tělo, svou duši… Přeji nám, abychom si dokázali užívat život v přítomnosti, v daném okamžiku s hlubokým mírem uvnitř své bytosti, ať už právě zažíváme okamžik plný a krásný nebo okamžik, který může bolet. Pod oběma totiž stále dřímá poklad, který každý neseme, a který čeká na své odhalení a žití… Je to jen na každém z nás. Jste dokonalí a krásní takoví, jací v tuto chvíli jste.

Ať už souzníte s těmito slovy nebo ve vás vyvolávají negativní emoce, jste dokonalí a hodni lásky. Čím víc boje v sobě pociťujeme, tím víc nám chybí láska, tím víc jsme vzdáleni své pravé podstatě… Objevme ji, milovaní, a žijme ji… To je moje největší přání pro nás pro všechny.

Krásné Vánoce a s chutí a láskou žitý nový rok.

Společné objetí nám všem.

S láskou,

© Denisa, Filip, Natai 22.12.2015

www.bytvsrdci.org, www.jeshua.cz, email: my3@bytvsrdci.org
Poznámka k šíření textu: Tento článek je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdrojů s aktivními odkazy. Děkujeme, My3

Čím jasnější bude tvá vize, tím rychleji se uskuteční.

23. prosince 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Dej mi příležitost, abych mohl působit v tobě a tvým prostřednictvím a přinášet divy a slávu. Měj stále před očima představu Mé bezmezné lásky, Mé neomezené hojnosti a Mých zázraků a slávy. Uchovej si vizi nového nebe a nové Země, naplnění Mé vůle, míru a harmonie na Zemi a dobré vůle ke všemu. Uchovej si představu obrovských měst, která rozsvěcují světla všude po celém světě, kde nade vším vládne mír a láska. Nikdy neztrácej tuto vidinu, protože jen tehdy, budeš-li ji mít pevně a jasně před sebou, můžeš ji pomoci snést z duchovního světa na Zem a vidět, jak se na Zemi naplňují a všem zpřístupňují zázraky. Čím jasnější bude tvá vize, tím rychleji se uskuteční. Vzdávej stálé díky, že máš oči otevřeny a že víš, co máš dělat. Nyní vykroč, začni jednat a přestaň už o tom pouze přemýšlet.

SLUNOVRATOVÝ VZKAZ - PRVNÍ / SOLSTICE MESSAGE - ONE

23. prosince 2015 v 0:45 Aktuální Informační chaneling

SLUNOVRATOVÝ VZKAZ - PRVNÍ / SOLSTICE MESSAGE - ONE
/scroll down for English/
Toto je období velkých změn na úrovni země.Je to čas,kdy mnoho Duší slyší volání svých spirituálních osudů.Je to čas rozchodů,čas propouštění,čas odchodů od lidí a z míst, které již déle nepodporují vaši evoluční energetickou formu.
Jinými slovy,infrastruktura mnoha životů Světlonošů se hloboce mění.Mnoho,mnoho energetických pout je kolem vás přeťato. Jak se karmické energie čistí a harmonizují,objevují se velké posuny ve vašich vztazích aby mohlo vaše Vyšší Já nasměrovat vaše životy bez zátěže a tíhy starých karmických břemen.
Mnoho Pracovníků Světla musí být vysvobozeno ze starých pout a podmínek.Musí kráčet osvobozeni od emočních pozůstatků zastaralých a unavujích karmických vztahů.To zahrnuje hluboké zakořeněné vzorce přítomné v některých rodinách a vztahových vazbách.
Již déle není možné nakládat jakoukoliv zátěž na tyto Světelné Posly kteří mají posvátnou smlouvu sloužit planetě na nejvyšších stupních. Tíha očekávání druhých a nízké sebe-požadavky musí být sejmuty z ramen Světelných Poslů kteří mají důležitou práci ve Světelné Mřížce.
A tak je čas pro mnoho z vás odejít, kdo slyšíte toto Volání Duše.Je to čas sáhnout hluboko a nalézt odvahu prolomit tradice a zatěžkávající očekávání druhých.
Mistři,kteří jsou v tomto čase nejhlouběji s vámi jsou Ježíš a Máří Magdaléna. Udržují formu nejrapidnějšího vzestupu a evoluce do diamantových "Kristovských" světelných energetických struktur. Toto je energetický vzorec do kterého se většina z vás přesouvá a vstřebává do své Bytosti.Toto je to co vás otevře k nejvyšším stupňům spirituálního směru a světelné práce.
Pokud meditujete a vidíte diamanty ve své auře a čakrách,je to diamantové kříšťálové světlo pracující a vstupující do vašiho světelných těl.Pokud vidíte tyto energetické formy při práci na druhých bytostech,jste cestou pro Kristovo Diamantové Světlo skrze kterou proudí pro tuto osobu.
Diamantové Světlo nese prvky Posvátného Sjednocení Mužských & Ženských vibrací.Je to Svatý Předpis pro sjednocení těchto energií ve vaší bytosti a také pro vědomé partnerství do kterého vás Zdroj nyní provází za účelem tvoření a manifestace na Zemi.
Tyto energie nyní podporují vznik mnoha takových vztahů které jsou zakořeněny v celistvosti každé osoby aby se mohli setkat ve vyšším vibračním sladění mužské a ženské esence.
Vztahy které jsou založeny v nižších já,na destruktivních vibracích viny,závazků, závislostí, a znemožnění ,neustojí pulzace Vyššího Světla Srdce,které září skrze Bránu tohoto Slunovratu.
Nositelé Světla jsou nyní více a více citliví na toxicitu ve vztazích než kdykoliv předtím. Jste vedenni,abyste uzavřeli mír se sebou samými,zharmonizovali se,poznali a vyléčili se,scelili se na vnitřních úrovních a zapřáhli svou vlastní spirituální sílu předtím než se půjdete intimně zaplést s někým dalším. Toto je důvod proč tolik Pracovníků Světla prožije mnoho let během těchto intenzivních období spirituální aktualizace a vzestupu v samotě,bez závazného partnera.
Nositelé Světla kteří nesou posvátné ženské plameny jsou nejčastěji vedeni k prožití časových období (někdy mnoha let) bez intimních vztahů s druhými.Je to proto,že vzestoupené ženské světlo podstupuje komplexní cestu do energetických těl a maximálně se zaměřuje na léčení Sebe a na to,aby toto ukotvení bylo úspěšné.Mnoho z vás,kteří vibrují k Ženské Esenci vyžadují naprosé očištění emočních a sexuálních energetických drah a center předtím než jsou dostatečně zharmonizováni k hluboké vzestupné spirituální intimitě.
Mnoho z vás je v přípravách na velký moment sjednocení s vaší posvátnou dvoj- duší. Tento proces vyžaduje ohromnou sebe-podpůrnou práci k dokončení na straně ženského světelného posla. Jen potom může mužský protějšek "uslyšet" vzkaz duše svého dvojčete a nastoupit cestu do vzestupu a sjednocení.
Slunovratové Požehnání a Velkou Odvahu na Cestě do Světla.
Author : Sophie Bashford
www.sophiebashford.com
Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.SlunecnaBrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Dnes ráno 22.12. po 6:00 hodině začátku Zimního Slunovratu

23. prosince 2015 v 0:24 Aktuální novinky


Dnes ráno 22.12. po 6:00 hodině začátku Zimního Slunovratu, jsem vyfotila východ slunce. Zimní Slunovrat symbolizuje zrození světla. Všem nádherné prožívání v klidu, míru a harmonii. Anna Vičánková
www.slunecnikvet-anna.blog.cz

TZOLKIN 22.12.2015 8 CIB kin 216

22. prosince 2015 v 11:22 Myšlenka Nového dne

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Cib a Muluc se narodili jeden pro druhého. Popletenost činů, postoj odpuštění, touhu a záměr vlastní karmické rovnováhy kolébá ve své náruči silný a stabilní Uaxac (8) a dělá dnešní den jeden z nejsilnějších v Tzolkinu pro osobní očištění od karmické minulosti, odčinění, pro všechny disharmonie, nerovnováhu, všechny hříchy, spáchané zločiny a napáchané křivdy. Spojte se se svými předky a vlastní duší a slibte sami sobě i rodové linii, že budete hledat harmonii a stav milosti.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST.
VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV ARCHEOLOGICKÁ NÁLEZY POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yucatanském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Lidé narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým
***
Mnoho požehnání! Jsem Cib 8, děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Ve vaší sféře se hodně mluví o nutnosti udržovat klid v době válek. Mnoho z vás ví, že je to pravda.
Náš názor se neliší, ale žádáme vás, abyste otevřeli oči a srdce a dovolili ostatním jít po cestě jejich vlastního výběru.
Války existují nejen na globální úrovni, ale i v rámci rodin, úzkých vztahů, mezi spolupracovníky, při náhodných setkáních i uvnitř vašeho vlastního Já.
Existují rostoucí případy, kdy cesta boje a zuřivosti vede ke smrti, často hlavně mezi cizinci kvůli triviálním záležitostem.
Jak můžete ukončit toto šílenství? Tím, že udržujete vnitřní klid za všech okolností.
Bez ohledu na to, co druzí říkají nebo dělají, nechte je být, aniž byste se chytili do víru negativních emocí, které by vás lehce vyvedly z rovnováhy.
Pokud je to možné, omluvte se a odejděte ze situace třeba do koupelny nebo na nějaké klidné místo, kde získáte zpět svůj vnitřní klid.
Uvědomte si, že každý člověk se chová a reaguje na základě souboru svých kódů přesvědčení. Zpochybníte-li uvnitř sebe vlastní kódy přesvědčení, budete se chtít ohrazovat nebo obhajovat.
Existují ve vašem životě minulé události, díky kterým stále reagujete stejným způsobem v podobných situacích?
Máte možnost okamžitě změnit svůj názor, postoj, kroky a začít jednat v těchto situacích jinak.
Jakmile se stanete člověkem plným klidu a míru, budete vzorem pro ostatní.
Kdyby každý dělal volby naplněné mírem, války a malicherné argumenty zmizí v jednom okamžiku.
Podívejte se na čisté Já uvnitř každého. Vy všichni pocházíte ze stejného Zdroje. Podívejte se druhému do očí a posílejte myšlenky Lásky a laskavosti.
Používejte tento zvyk, spojujte se s druhými na úrovni duše a vzpomeňte si na dokonalost, která je uvnitř každého z vás.
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku. VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Jak dáváš, tak budeš dostávat. Toto nejsou jen slova; je to zákon.

22. prosince 2015 v 11:20 Myšlenka Nového dne

Jak dáváš, tak budeš dostávat. Toto nejsou jen slova; je to zákon. Budeš-li těmito slovy žít a proměňovat je v činy, uvidíš, jak zázračně působí. Shledáš, že jakmile začneš dávat to, co máš, bude se ti stále více dostávat. Ničeho se neobávej, nic nezatajuj; prostě dávej a stále dávej. Otevřené a štědré srdce přitahuje k sobě to nejlepší. Měj tedy své srdce otevřené, na ničem nelpi a nech se prostoupit duchem štědrosti. Urči si, co máš dát,a pak to dej, ať je to cokoliv, neboť každý nabízený dar pomáhá dotvořit celek. Nečekej, že tě někdo jiný přiměje tyto dary dávat, ale dávej dobrovolně z toho, co máš. Učiníš-li tak, uvidíš, jak tvůj dar zapadne do celku, stejně jako kousek skládanky dotvoří obrázek, je-li dán na správné místo.


Horoskop na období 21. - 27. 12. 2015

21. prosince 2015 v 17:37 Doteky Nového Života

Návrat Světla


Zimní Slunovrat nastává 22. 12. v 6 hodin, Slunce vstupuje do znamení Kozoroha. DSCN5100Zimní Slunovrat symbolizuje zrození světla.
Od letního slunovratu se dny (světlo) krátí. Dny kolem letního slunovratu trvají až 16 hodin 20 minut a každým dnem světlo ubývá a v době zimního slunovratu je světlo 8 hodin a dostává se na maximální minimum. Zimním slunovratem se zrozuje nové světlo a začínají se postupně prodlužovat dny. Vánoce jsou ve skutečnosti v lidské podstatě oslavou zrození (návratem) Slunce - světla. Slunce od pradávna symbolizovalo teplo, úrodu, tedy Život v bohatství. Lidé dostávají od božství Dary Slunce - podmínky k životu. Následně bylo světlo projeveno skrze narození Ježíše Krista, aby nám bylo ukázáno světlo v člověku. Sestoupení Boha na Zem. Lidé neuvěřili a nepochopili poselství Ježíše, že každý sám v sobě má božství a může být vědomým projevením Boha na Zemi a dle toho konat. Až po uplynutí 2 tisíc let je lidské vědomí natolik otevřeno, že jsme schopni nalézt a procítit své světlo - božství ve svém srdci, kde stále plápolá božská jiskra. A každý rok si ji Vánocemi připomínáme, stáváme se darujícími jako Slunce, které jen dává. Cítíme radost a štěstí, když vidíme, jak se obdarovaný raduje a je šťastný. Díky tomu jsme my sami šťastní. Už chápete podstatu Slunce - světla - božství? Porozuměli jste symbolice Vánoc?
Ano, je to velká zodpovědnost přijmout v sobě božství a dle toho konat. Slunce vstupuje do znamení Kozoroha, které symbolizuje přijetí zodpovědnosti za vlastní projevení božství v moudrosti a pokoře. Když se probudíte do božského vědomí, není to o "machrování" a pocitu, že můžete cokoliv. Naopak je to prožití, že jste součást projevení božství v celistvosti a jste v pokoře, v moudrosti, v respektu a v úctě vůči druhým, vůči Životu a vůči Božství - matce a otci. Stáváte se projeveným Světlem v člověku na zemi.
Úplněk nastává na Boží hod 25. 12. po 12 hodině, Slunce v Kozorohu a Luna v Raku. Úplněk na Boží hod se objevuje po 38 letech a následně se objeví za 19 let v roce 2034. Během tohoto roku se Luna několikrát zásadně projevila. Luna překryla Slunce 20. 3. a vytvořila částečné zatmění Slunce, úplné zatmění měsíce 28. 9., objevil se "modrý měsíc" a "krvavý měsíc" a úplněk na Boží hod. Co to znamená? Nejdříve se podíváme na symboliku Měsíce, což značí nevědomí, emocionální potřeby, paměť duše, pocity, cykly, biologický proces, ženu, matku a vnitřní dítě. Během života se veškeré prožitky zapisují do duše, jak pozitivní, tak i bolestivé. Tím je vytvořena paměť duše a existuje pouze to, co si pamatuje. Ve skutečnosti je to symbolika Ega. Tedy ve vašem životě se zhmotní pouze to, co si paměť duše pamatuje. Existuje pouze to, co si pamatujete, ne v mysli, protože ta s lidským tělem umírá, ale prožitky - uvědomění, zkušenosti se ukládají do duše a ta je nesmrtelná. A tak si přenášíte veškeré své zápisy ze života do života a pak se vám zviditelňují (zhmotňují) vaše přesvědčení v realitě. Můžeme říci, že máme v duši scénář života, který se nám stále opakuje dokola, dokud neodhalíme, odkud pramení nějaké přesvědčení, které se v životě zhmotňuje. A nejvíce to vnímáme na bolestných zkušenostech. Zhmotňuje se vaše nevědomí a čeká, až ho zvědomíte a proměníte. Přepíšete bolestný zápis na nejlépe pozitivní. Teď se dostáváme k symbolice Luny v tomto roce. Zviditelnilo se nám naše nevědomí, zápisy duše. Tím, že se Luna projevila v různých pozicích, ale vždy byla v úplňku, tedy viditelná, obnažená, celistvá, projevená a vždy byla spojená se Sluncem - s vědomím. Docházelo k naplnění propojení nevědomí a vědomí. Různými projeveními Luny (zatmění, modrý a krvavý měsíc) bylo ukázáno, jak může vzít na sebe různé "šaty". Stejně jako manekýnka, která na molu předvádí různorodost tvoření v oblečení, se nám Luna ukázala v různém projevu, který na sebe bere. Stále je, ale podstata stejná, je to LUNA. Tak i my v sobě máme různá projevení, postoje, prožitky, potřeby, ale podstata zůstává stejná. Záleží, co na Lunu svítí a ovlivňuje a podle toho se objevuje její tvář v projevení. To, co se dělo na nebi, dělo se i v nás. Propojovalo se nevědomí s vědomím a odhalovala se různorodost paměti duše. Dotklo se to nejhlubších zápisů ve vašem nevědomí, na které jste byli připraveni k projevení a pochopení, abyste se stali celistvými, (osvobodili se od bolestí). Tento rok je o růstu a expanzi a nemůžeme projít růstem, když neodhalíme, co nás drží ve stejných vzorcích chování. Proto jste mohli ze sebe svléknout "šaty", které jste někdy v minulosti na sebe vzali a během roku jste jich mohli svléknout několik. Tím se dostáváte k naplnění a proměně svého života. Haleluja!
Když se podíváme na Sabiánské symboly úplňku je to až úsměvné s ohledem k výše napsanému. Luna stojí na symbolu: "Kočka se dohaduje s myší." Klíčová myšlenka: Úsilí o sebe ospravedlnění.Slunce stojí na symbolu: "Skupina lidí se chystá vyplout na cestu s kánoí". Připravují se na cestu. Klíčová myšlenka: Schopnost využití přírodních zdrojů a základních dovedností v zájmu společenského cíle.
Luna symbolizuje, že tělesné potřeby a touhy stále ještě přehlušují hlas "nového člověka." Hádáme se sami se sebou a doufáme, že ty staré impulsy jsou ještě ospravedlnitelné. Přestaňte se vymlouvat, ten kdo nechce, hledá výmluvy. Ten kdo chce, hledá způsoby, jak jinak.
V horoskopu se nám objevuje Merkur v kvadratuře s Marsem a to jsou hádky. Je to jediný dynamický aspekt v tomto týdnu, když opomenu několika hodinové aspekty Luny. Merkur je v harmonii s Jupiterem - štěstím a Venuší - láskou. Můžete v sobě pociťovat dohadování, ale zvítězí láska a optimismus.
Tento týden je opravdu požehnaný a harmonický. Máte možnost načerpat klid a sounáležitost s ostatními. Využijte tento čas pozitivně. Další týden už bude naprosto jiný.
Rok 2016 se dá přirovnat, že stojíme na startovací čáře a vystřelíme vpřed.
Proto věnujte pozornost svým blízkým a také své duši, protože prošla tento rok bohatou expanzí zkušeností, kdy její paměť byla přepisována. Luna - Duše (nevědomí, neprojevené) se stala v našem vědomí rovnocennou se Sluncem - Božství, realizace Já (vědomí, projevené).
Naděje. Naděje. Naděje…
Moji milí,
přeji vám všem, ať požehnání Světla a Lásky vás prostoupí a zažehne Slunce v srdci. Ať se stanete projevenou Láskou na zemi, která hřeje a má otevřenou laskavou náruč pro ty, kteří prožívají trápení a bolest. Ať pro každého, včetně sebe, máte milé slovo a úsměv.
Děkuji vám za vaši přízeň a důvěru. S Láskou a hlubokou úctou Petra Nel
Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků.

Upozornění:

Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová