Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Válka v Evropě začala

16. listopadu 2015 v 15:10 |  Aktuální novinky

Válka v Evropě začala. Dovolte mi vyjádřit upřímnou soustrast pozůstalým po obětích otřesného teroristického útoku v Paříži. Doufám, že se brzy dozvíme viníky a budou tvrdě potrestaní. A také doufám, že naši vládní politici a také ti po celé Evropě, konečně otevřou oči a začnou nekompromisně hájit práva a bezpečnost slušné většiny. Znovu vyzývám vládu ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL, aby okamžitě uzavřela naše hranice a konečně kývla na dlouhodobý návrh našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) na zavedení NULOVÉ TOLERANCE NEZÁKONNÉ IMIGRACE. A znovu žádám vládu, aby konečně odsouhlasila návrh našeho hnutí SPD na postavení islámského práva šaría a džihádu mimo zákon - tento náš návrh vláda v létě ve Sněmovně zamítla. Vláda musí přestat být servilní vůči Bruselu a začít hájit naše národní zájmy.

Tímto vražděním v Paříži začala v pátek 13.listopadu válka v Evropě. Asymetrická válka, kde na jedné straně stojí opoziční vlastenecké síly jako je naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), neustále cíleně rozkládané, cenzurované a umlčované politicky korektními politiky, zmanipulovanými a prolhanými médii a propagandou spousty aktivistů a neziskovek, zatímco na druhé straně stojí statisíce odhodlaných islámských bojovníků, kteří sice nemají mnoho co ztratit, ale když dobudou Evropu, mohou velmi mnoho získat.

Jak se můžeme my zde v České republice bránit, když máme Sobotku, Dienstbiera, Schwarzeberga, Pelikána, Pánka, Šabatovou a další skvěle placené vlastizrádce v zádech?
Skutečné řešení je jen jedno - potřebujeme nutně nové parlamentní volby v co nejkratším termínu, potřebujeme nutně rozhodnou a akceschopnou vládu, pro kterou je na prvním místě obyčejný občan České republiky, potřebujeme parlament, zbavený všech alkoholiků, vlastizrádců, eurofilů, korupčníků a poslanců, kteří v životě nepracovali, nebo kteří jsou závislí na penězovodech a dotacích z EU.
Je jasné, že vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL naprosto selhala v základním úkolu a tím je obrana zájmů státu a obyvatel. Již není čas čekat na řádný termín voleb, při tempu vývoje situace se může snadno stát, že už žádné volby nebudou, jelikož současná česká vláda již odsouhlasila přijetí tisíců nezákonných imigrantů z islámských zemí do ČR a podvolila se diktátu EU. Již před měsícem jsem ve Sněmovně vládu varoval, že podle informací Europolu proniklo do Evropy v rámci imigrační vlny více než pět tisíc bojovníků Islámského státu. Vyzývám také vládu, aby občanům umožnila referendum o vystoupení z EU - tento návrh našeho hnutí SPD již totiž vládní koalice letos třikrát ve Sněmovně zamítla a žene nás tak do absolutní katastrofy.

Přijďte na naší demonstraci 17.listopadu ve 14h na Václavském náměstí u Muzea - musíme všichni společně jasně ukázat vůli národa. Začíná totiž jít o všechno! Přijďte všichni!

Děkuji za pozornost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama