Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Říjen 2015

DOREEN VIRTUE - VYLÉČENÍ ÚZKOSTÍ Z NEZDRAVÝCH VZTAHŮ

31. října 2015 v 13:00 Vývoj vědomí bytostí

OSMNÁCT TIPŮ K VYLÉČENÍ ÚZKOSTI Z NEZDRAVÝCH VZTAHŮ - DOREEN VIRTUE

Mít vztah, který je bezpečný a v němž vládne vzájemná úcta, je normální lidská touha a my všichni si zasloužíme tyto vlastnosti ve svých vztazích mít. Bohužel se však až příliš často obviňujeme za vztahové problémy, spíše než abychom si přiznali, že jsou nezdravé či dysfunkční, a posoudili, zda je vůbec možné je zachránit. Zde je 18 tipů k vyléčení úzkosti způsobené nezdravými vztahy:

1. Nesoustřeďujte se na to, zda vás někdo má rád nebo nemá
Namísto toho, abyste si dělali starosti o to, zda vás někdo má nebo nemá rád a soustřeďovali se na to, jak vám buší srdce nebo zda máte motýlky v břiše, když ho nebo ji potkáte, se spíše ptejte, zda spíše necítíte vzrušení z toho, že reagujete na setkání s další dysfunkční osobou. Dívejte se, zda má tato osoba většinu, pokud vůbec nějaké, vlastností, které si ve vztahu přejete.

2. Buďte si sami nejlepšími přáteli
Jedním z důvodů, proč lidé setrvávají v nezdravých vztazích, je jejich strach být sami. Tento strach přitom máte jen proto, že jste si ještě nevybudovali nejlepší vztah sami se sebou. Pokuste se dosáhnout stavu, ve kterém si budete opravdu užívat svou vlastní společnost. A pokud to nepomůže, vězte, že být sami je zdravější a mnohem lepší než váznout v nezdravém vztahu plném nepřátelských dramat.

3. Přestaňte čekat, že někdo jiný vyřeší vaše problémy
Vy sami jste zodpovědní za vše, co potřebujete ve svém životě napravit, ať už jsou to vaše finanční dluhy, vaše kariéra, péče o vaše tělo atd., nikoli váš partner nebo partnerka, nejlepší přítel či přítelkyně, nebo vaši rodiče. Když převezmete zodpovědnost sami za sebe, budete mít sami ze sebe mnohem lepší pocit a vaše sebedůvěra bude velmi přitažlivá.

4. Poznejte své hranice a stůjte si za nimi
My sami druhým lidem neustále vysíláme náznaky o tom, jak si přejeme, aby se k nám chovali. Říká se jim "hranice" a jsou tím, co určuje, co budete nebo naopak nebudete akceptovat. To, jak důležitá je pro vás upřímnost, úcta a spolehlivost, je stejně tak důležité jako potřeba osobního prostoru, času o samotě nebo množství fyzických projevů lásky, které vyžadujete. Když dostojíte svým hranicím, nedovolíte druhým, aby s vámi manipulovali, vyvolávali ve vás pocity viny nebo vás ovládali, a vaše vnitřní já vám za to poděkuje.

5. Naplňte svůj život pozitivními lidmi
Navažte přátelství s někým, kdo již vědomě zlepšuje svůj život. Pobývejte s lidmi, kteří dosahují svých snů a kteří vás vezmou na svou cestu s sebou. Bojíte se, že vás nebudou chtít mít mezi sebou? Zamyslete se nad tím znovu: úspěšní lidé milují učit druhé a pomáhat jim, jsou-li jim za to druzí vděční a váží-li si toho. Mít takovou osobu ve svém životě vám pomůže osvětlit oblasti vašeho současného vztahu, na kterých potřebujete zapracovat.

6. Udělejte si seznam oblíbených rysů osobnosti
Sepsání žádoucích rysů je nápomocné k usměrnění vašeho soustředění, když potkáte nové lidi, a také nebudete tolik ochotní upadat do starých vztahových vzorců. Kterých pět rysů byste si přáli vidět ve svých vztazích? Může to být například upřímnost, dobrý posluchač, spolehlivost, věrnost, láska ke zvířatům nebo oceňování. Když se sjednotíte svými prioritami, snáze rozlišíte, na kterých konkrétních oblastech potřebujete zapracovat ve všech svých dosavadních vztazích.

7. Buďte dobrými přáteli k udržení si dobrých přátel
Průzkumy ukazují, že blízká přátelství jsou mnohem více v souladu s životním štěstím než manželství, a tak jsou tyto vztahy velmi důležité pro naše zdraví. Základní vlastnosti dobrého přítele zahrnují:
Důvěryhodnost - dodržování slibů a život v integritě.
Ochrana - bránit své přátele, když o nich slyšíte nějaké pomluvy, a pomoci jim, když to potřebují.
Důvěrnictví - nikdy nepomlouvat své přátele ani odkrývat jejich tajemství druhým.
Nesoutěžení - snaha být "lepší" než náš přítel vnáší do vztahu nátlak.
Vzájemnost - rozhovory poskytují oběma lidem potřebný čas i pozornost. Přátelé jeden druhému naslouchají.
Dostupnost - my všichni jsme vytížení, ale dobří přátelé si jeden na druhého udělají čas.
Ta nejúspěšnější přátelství, nebo v podstatě vztahy jakéhokoli druhu, budou obsahovat všechny tyto vlastnosti. Možná se budete potřebovat pozdržet (dočasně či trvale) stranou od lidí, kteří tyto základní zásady silného přátelství nerespektují.

8. Důvěřujte svým vnitřním varovným signálům
Vaše tělo je od narození citlivé vůči energiím a záměrům jiných lidí. Všímejte si svých vlastních vnitřních varovných signálů, které vám dávají najevo, že se potýkáte s nezdravou či na dramatech závislou osobou. Některé varovné známky mohou být například:
- Cítíte se být využíváni, protože vztah je jednostranný a vy jste ti, kteří pouze dávají.
- Cítíte se provinile, jako byste druhé osobě něco dlužili.
- Jste nahněvaní na druhou osobu i na sebe samé.
- Poté, co druhá osoba odejde, se cítíte vyčerpaní a unavení.
- Přejete si se této osobě vyhýbat.
Důvěřujte v tomto své intuici. Ve zdravém vztahu byste tyto pocity neměli.

9. Napište dopis člověku, s nímž máte problém
Každý zdravý vztah čas od času narazí na tvrdou skálu. V takových okamžicích často pomáhá napsat dané osobě dopis. Vyjádřete své pocity a nedržte se zpátky. Pak tento dopis obřadně spalte. Také můžete dotyčné osobě poslat zdrženlivější skutečný dopis poté, co počkáte den či dva, abyste "vychládli". Takto bude váš dopis vyjadřovat vaše trvalé pocity namísto reaktivních emocí. To může být počátek vzájemně prospěšného rozhovoru, který vás přivede zpět k sobě.

10. Zastavte neustálé přerušovatele
Pokud vás někdo neustále přerušuje, když mluvíte, zastavte je zavčasu pevným "Promiň, ještě jsem neskončil/a." Pokud se zároveň dotknete paže druhého člověka, účinek bude ještě větší. Pokud je přerušení zároveň pokusem o opravu toho, co jste řekli, můžete říci "Někdy mi připadá, že jsi spíš můj učitel než přítel. Byl/a bych radši, kdybychom během našich rozhovorů prostě sdíleli svoje pocity." Pokud vás jejich způsoby otravují, jistě to otravuje i mnohé další, takže jim tím prokážete laskavost.

11. Říkejte prostě "Ne" žádostem založeným na pocitech viny
Pokud cítíte, že je s vámi manipulováno a nemáte na výběr, než se podřídit, zůstaňte pevní. Mohou plakat, vyhrožovat, že si ublíží, říkat, že je nikdo nemiluje, nebo vám připomínat časy, kdy vám pomohli. Ale když těmto vyvolávačům viny řeknete Ne bez výčitek nebo omluv, najdou si jinou oběť nebo si uvědomí, že jejich metoda není dobrá ani účinná.

12. Neustupujte tiše vzteklým lidem
Pokud někdo projevuje svůj hněv fyzicky, OKAMŽITĚ ODEJDĚTE. A pokud je to někdo, kdo prostě vyletí při nejmenším podnětu a přitom za sebe nebere zodpovědnost, pak se vzdejte fantazie, že jednoho dne najdete vítězné řešení, které je konečně učiní šťastnými a míruplnými. S největší pravděpodobností totiž budou potřebovat odbornou pomoc. Chození po špičkách, dokud se neuklidní, nikomu nepomůže.

13. Dejte nespolehlivým lidem jasné pokyny
Až si s vámi nespolehlivý člověk domluví další schůzku, vysvětlete mu, že váš čas je cenný a že pokud tam nebude do 15 minut po domluveném čase, budete muset jít. Pak to opravdu dodržte a odejděte, protože pak, když se objeví pozdě, jim obsah sdělení dojde.

14. Stůjte si za svým
Obviňující lidé vždy vyhledávají souboje. Řekněte jim jasně, že se ve svých obviněních mýlí, ale nepouštějte se s nimi do hádek ani bludných debat. Nenechte se zatáhnout do války obvinění, jinak budete bojovat donekonečna.

15. Přestaňte se snažit zachraňovat typy Oběť-Mučedník
Protože ať už jim dáte jakoukoli radu, pravděpodobně vám odvětí "To už jsem zkusil/a a nefungovalo to." Je lepší nevěnovat příliš mnoho času snaze poskytnout jim řešení na jejich problém. Jakmile oběti-mučedníci vycítí, že nemáte ponětí, jak jim pomoci, půjdou o dům dál a vykládat někomu jinému o tom, jaký mají problém.

16. Buďte upřímní ohledně zraňujících slov
Když někdo řekne něco, co vás zraní, je důležité jim o tom dát vědět. Můžete říci "Nemyslím si, že jsi měl chtěl/a zranit slovy, která sis zvolil/a, ale stalo se." Nebo, jakmile dotyčná osoba řekne něco zraňujícího, můžete okamžitě upřímně říci: "Au! To bolelo!" Daná osoba může vysvětlit, že tím myslela něco úplně jiného, než co jste slyšeli, ale také může být v budoucnu více taktní.

17. Udržte si svou dospělou identitu během rodinných návštěv
Pokud máte pocit, že jsou vaše rodinné vztahy opakujícími se nočními můrami, je to s největší pravděpodobností proto, že bojujete s fragmenty minulosti. Hádky letí na autopilota a nikdo není skutečně přítomen nebo si vědom současného okamžiku. Pamatujte, že nejde o to změnit druhou osobu nebo ji nutit k tomu, aby se omluvila. Jde o to, abyste se vyrovnali s rodinnou dynamikou zdravými způsoby. Nemůžeme ovládat reakce druhých lidí, ale své vlastní reakce na ně.
Ujistěte se, že s sebou budete mít nějaký předmět, který vám bude připomínat současnost a pomůže vám cítit se silní a hrdí na to, čeho jste dosáhli. Může to být něco, co je spojeno s vaší profesí nebo zálibou. To vám pomůže předejít tomu, abyste upadli do svého dvanáctiletého starého já při prvních známkách hádek s rodinou.
Máte na výběr z mnoha možností, jak se vyrovnat se zraněnými pocity, včetně odstupu a prohlášení "No, to je jejich problém"; nebo soucítění s nimi, protože oni pravděpodobně konflikty nechtějí o nic víc než vy.

18. Odejděte ze vztahu, jakmile zahlédnete červenou vlajku
Dopřejte si čas na to, abyste člověka poznali, než se zavážete ke vztahu. Při první červené vlajce, jako je například neúcta k věrnosti nebo nedostatek úcty, okamžitě ze vztahu odejděte, ještě než do něj zabřednete více.
Jako soucitná duše s otevřeným srdcem toužíte dávat. Je vaší přirozeností pečovat o druhé a zajišťovat jejich zdraví a štěstí. Příležitostně však mohou druzí lidé využívat vaší laskavosti, což je důvod, proč je důležité důsledně dodržovat své hranice ve všech svých vztazích.
Může vám být nepříjemné začít tato pravidla uplatňovat, může vám to připadat jako podmiňování pomoci druhým, ale pokud to odmítnete udělat, velice rychle přijdete o všechny rezervy své energie. Všechno to směřuje k úctě. Pokud na vás druhým lidem skutečně záleží, budou vaše rozhodnutí respektovat.

Autor: Doreen Virtue
Zdroj: http://www.angeltherapy.com/blog/18-tips-healing-anxiety-toxic-relationships
Překlad: Magda Techetová

TZOLKIN 31.10.2015 8 KAN kin 164

31. října 2015 v 11:24 Mayský Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola ega, sex
Dnešek je obzvláště příznivý pro naplnění hojnosti a plodnosti: Kan představuje nové potomstvo, růst a zvyšování budoucí generace, zatímco Uaxac (8) je pro Maye jedním z nejposvátnějších čísel obsahující energii celistvosti a dokončení. Společně Uaxac a Kan vytváří hojnost ve všech formách, nejen fyzických či finančních zdrojů, ale i hojnost Lásky, radosti, potěšení, svěžích nápadů, respektu, úcty, důstojnosti, volného času a pevného zdraví. Otevřete se těmto darům.
Symbolika Kan představuje latentní potenciál klíčení semene, sexuální zralost, plodnost a připomíná nám, že vděčnost vede k hojnosti. Záměr narození v den Kan umožňuje svým studentům být moudrým a bohatým. Jsou to Mistři všech umění. Pozor na nekontrolovatelnou smyslnost, z které nemůže vyjít skutečný vztah. Výzva dnešních energií je: pěstujte rovnováhu, buďte v přírodě a požádejte o hojnost v jakékoliv oblasti života.
***
Jsem Kan 8. Děkujeme, že jste se k nám v tento čas připojili. Dnes bychom chtěli mluvit na téma nekonečných možností. Existuje mnoho dveří, které se nyní otevírají. Měli jste je vždy k dispozici, ale v tomto čase historie světa jsou více dostupné, než kdy před tím.
Závoje mezi dimenzemi jsou stále tenčí, protože vzdálenost mezi frekvenčním pásmem, kde žijete, začíná prosakovat do vyšších frekvencí. To je podobné jako radiový kanál. Jakmile otočíte knoflíkem blíž k frekvenci, navážete s ní spojení. Zpočátku to může být zkomolené, ale čím blíže jste, tím je signál jasnější a příjem čistý.
Tyto dveře nebo Portály, o kterých mluvíme, pracují hodně podobným způsobem. Na Zemi existuje mnoho míst, kde jsou tyto Portály fyzicky umístěny, a kterými bytosti z jiných dimenzí byly schopny vstoupit i opustit tuto dimenzi. Donedávna bylo mnoho Portálů zapečetěno kvůli energii těch, kteří přicházeli na Zemi experimentovat, ale nedávno byly opět zpřístupněny. Hlavním důvodem, proč jsou již zpřístupněny je, že nízké frekvence ( urážky, ovládání, manipulace) a Země se posunuly výš do vyšších frekvencí.
Existuje mnoho vchodů, které byly otevřeny, což umožňuje duším, které byly na Zemi uvězněné odejít a i těm, kteří se rozhodli zůstat v neviditelné říši, jejichž čas na Zemi vypršel. Existuje nepřeberné množství důvodů proč tyto duše, kterým říkáte Duchové na Zemi zůstávaly. Z velké části je už jejich práce hotová nebo je jejich frekvence nízká, což jim brání pokračovat na cestě Vzestupu. Proto musí jít dál.
Hlavní typ vchodů, o kterých chceme mluvit, má jinou povahu. Tyto vchody se otevírají, jakmile jdete po své cestě. Například jakmile máte nějaký jasný záměr, přejete si konkrétní věc, například dobře placenou a inspirující práci a začnete podnikat kroky, aby se tento cíl stal skutečností.
Začněte si uvědomovat synchronicity, které se stávají během dne, následujte své vedení a sledujte různé příležitosti ( dveře ). Každým krokem dávejte pozor na intuici a pocity a rozhodujte se, jestli jsou tyto možnosti opravdu to, co chcete. Nespokojte se s ničím menším. Vytvořte situaci, která umožní, aby se to stalo - vyberte dveře, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.
Věřte, že někdy to, co se zdá jako špatné dveře, vás může dovést k něčemu lepšímu. I když jste vybrali " špatné " dveře, můžete potkat někoho nebo získat určité dovednosti. To je to, co vás přivedlo právě k těmto dveřím podle nejlepšího výběru. Klíčem k úspěchu není nechat se zviklat obavami a kódy strachu. Mějte odvahu a věřte, že ve skutečnosti nejsou žádné špatné dveře. Možná tam může být promarněná příležitost, ale i v ní leží nepřeberné množství učebních lekcí a zážitků.
Pohybujte se každým dnem hledáním dveří k příležitostem. Vystupte ze své zóny pohodlí a otevřete dveře, abyste viděli, co za nimi je. Můžete najít dokonalého partnera, kariéru nebo dobrodružství, které leží přímo před vámi. Žijte svůj život naplno, protože žijete opravdu v době největších kuriozit a dobrodružství.
OSMÝ TÓN - SPRAVEDLNOST
Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti - JAK NAHOŘE, TAK DOLE. Číslo 8 je velmi silné 4+4 rovná se celistvost. Podle Mayských učitelů znamená číslo 8 vlákno života, neboli životní spirála.
Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Symptomy Vzestupu

31. října 2015 v 7:00 Doteky Nového Života
symptomy


Podpora lidské formy při vzestupu

Matka Země prostřednictvím Karen Danrich "Mila"14. května 2000Já, matka Země, vědomí planety, kterou obýváte, bych ráda promluvila o procesu detoxikace při vzestupu, spolu s řadou tělesných bolestí nebo únavy, které mohou doprovázet akt biologického vzestupu. Vidím, že je to povaha mých lidských dětí, které často vstupují do strachu o tyto věci a vyhledávají pomoc u současných etablovaných inkarnátů v lidské formě.

Bohužel lékařský systém a jeho napojení lékaři neví o biologickém vzestupu nic, a proto není pravděpodobné, že vám budou schopni pomoct. Místo toho vás vedeme k hledání podpory u homeopatických nebo bylinných zdrojů, spolu s akupunkturou, masáží a aromaterapií. Tyto víceméně přírodní léčby by vám měly formu nejlépe podpořit v obdobích únavy a bolestí, které doprovází proces biologického vzestupu.

UNAVENOST

Při vzestupu tělo roste. Není to nepodobné růstu dítěte, které spí déle, jak se jeho forma restrukturalizuje na větší velikost, a je to také pravda v procesu vzestupu. Lidstvo předpokládá, že šest hodin spánku stačí a věří, že když někdo potřebuje spát devět nebo dvanáct hodin, je na tom něco špatného. Vedeme ty, kteří vzestupují, aby svému vtělení dali, co potřebuje, což může zahrnovat delší hodiny spánku, než před započetím cesty vzestupu.
Volba vzestoupit je spirituální volba. Tato volba sebou přináší vzkříšení toho, co se stalo rozloženým, nebo nemocným ve formě, a ukotvuje nové paradigma jednoty vědomí do lidského vtělení. Vědomí je fyzické a proto obsáhnutí další úrovně povědomí si vyžaduje biologickou transmutaci formy. Tento závazek může vyžadovat, abyste přeuspořádali podle toho svůj život, umístili se na spirituální cestu, nad dalšími zdánlivými snahami, které byly považovány ve vašem životě za velmi důležité. Ti, kteří vzestupují, umístí své potřeby více spánku před aktivní noční život, a budou pečovat o svoji formu tímto způsobem.
Ve vaší stávající civilizaci existuje lékařská diagnóza známá jako "chronický únavový syndrom", což je ve skutečnosti symptomem vzestupu. Jak tělo zvyšuje vibrace, vyžaduje si více "čchi", aby vyživilo vědomí v daném dni, týdnu nebo měsíci. Pokud nejste adeptem sbírání čchi ve své formě, výsledkem je neustálý pocit únavy. Tyto pocity únavy byly také zažívány oběma našimi kanály, obzvláště Milou, která je extrémně citlivá na energii.
Dalším vynikajícím způsobem, jak se vypořádat s chronickou únavou, je rozvinout si schopnost tai či nebo jógy. Tyto dovednosti jsou přímo spojeny s učením vzestupu, učí vás, jak sbírat čchi a řídit ho v těle prostřednictvím jistých stahů nebo pohybů. Tyto dovednosti jsou vynikajícím způsobem, jak podpořit vaši volbu vzestoupit, a zvrátit symptomy chronické únavy.

PŘEDPIS OD MATKY ZEMĚ PRO ÚNAVU

Místo abyste si lehli a dali si šlofíka, jděte se ven projít. Zavolejte mne, matku Zemi, a požádejte o spojení se mnou. Mé "Marie", které jsou mými strážnými anděly, jsou jasně modré a objeví se a podpoří vás v uzemnění do formy. Jak chodíte, žádám vás dýchat, vdechovat každý druhý krok, a vydechovat každý druhý krok. Prostřednictvím dýchání je duše povolána zpět a znovu ukotvena ve formě, a duše pak může znovu nabít éterické tělo tím, že ho naplní láskou. Akt chození tako volá čchi z éterického těla Země do vašeho, což formě umožňuje být na konci procházky plně nabitá.
Nadměrné běhání, nadměrné cvičení a zdvihání zátěže nadměrně vytvoří jizvovou tkáň ve struktuře svalů, což vede k dalšímu stárnutí nebo rozkladu formy. Není to těžké cvičení, k čemu vás vedu, ale spíše mírná procházka nebo plavání, umožněte si znovu se spojit s přírodou a jejími prvky. Mnozí z vás žijí ve městech. Vedu vás jít na tato místa, nebo k moři, nebo do hor, abyste se mnou rozmlouvali. Rozmlouváním se mnou, matkou Zemí, budete dobiti.
Ve vaší stávající civilizaci vaši zaměstnavatelé, přátelé a rodina berou, berou, berou. Berou čchi těm, kteří vzestupují, aby napojili své kreativní snahy a využití. Jako u vzestupující bytosti je čchi, které vytváříte, pro váš vlastní vzestup. Vedu vás mít v úmyslu přestat dávat čchi a energii pryč a uvolnit veškerou karmu a kontrakty, které způsobují, že se k ostatním chováte tímto způsobem. Já, matka Země, budu stát na vaší straně, až bude činit tyto záměry, a zajistím, že vaše přání budou naplněna. Protože vzestup sebou přináší odlupování karmy vrstvu po vrstvě, provádění tohoto záměru každý den odstraní vzorec v hodnotě jednoho dne z vašeho pole. Musíte mít v úmyslu opět a opět vzestoupit a uvolnit všechny kontrakty a karmu, připravenou k uvolnění každý den, týden, nebo měsíc. Každý den vede k další vrstvě, další vrstvě a tak je to s mým cílem vzestupu rovněž.

BOLESTI TĚLA

Protože každá část formy je přestavována, stará buněčná struktura se rozpouští, dává zrodu nové struktuře, která je křišťálová. Pro ty, kteří jsou citliví, to může být obzvláště nepohodlná zkušenost, dokud nebude transmutován dostatek formy, aby se umožnilo převzít celou strukturu formy novým vibracím. Tělesné bolesti budou přímo souviset s oblastmi éterického těla, které jsou zablokovány nebo uvízlými. Akt chůze a pohybu kundalini pomáhá rozpohybovat energetickou blokádu, což umožňuje zmírnění bolesti.
Jak vzestoupí na nové vibrace dostatek formy, stávající bolesti se stanou věcí minulosti. Do té doby vás vedu k používání jakýchkoliv bylinek, homeopatických přípravků, aromaterapie, akupunktury, bahenních koupelí, minerálních bazénů, solných koupelí nebo masáže, nezbytných pro odstranění bolesti. Vězte, že je to dočasné, a tělo je prostě připravováno na držení "světla" na vyšší vibraci a myšlenkové formě.

VIRY A VZESTUP

Jak jsou buňky při vzestupu transmutovány, viry, které mohly být skryty po celý váš život, se mohou vynořit, aby byly vyčištěny. Někdy tyto viry také vytvoří menší propuknutí související nemoci na krátkou dobu. Žádám vás nepanikařit, když k tomu dojde, a pochopit, že to odezní jako současná fáze vzestupu, která byla vyvolána plnou transcendencí.
V těchto časech vás vedu k posílení imunitního systému koloidním stříbrem a koloidním zlatem, které zabíjí viry a bakterie v kontaktu s vaším systémem. Naše kanály také zjistily, že koloidní stříbro si lze kapat do očí, uší a nosu, nebo stříknout do plic, aby pomohlos infekcemi, které se mohou vyskytovat jako důsledek vzestupu v těchto oblastech. Existuje mnoho dalších bylinek, které jsou antivirové a antibakteriální, které naše kanály také shledaly užitečnými během těchto časů, včetně echinacei a zlaté pečeti.
Někdy, kdy se ve vašem systému nasbíral virus, způsobí, že související nervy se zvětší, což způsobí symptomy zaškrceného nervu. Opět, je to symptom vzestupu a odezní. Některé nervové systémy také někdy náhodně pálí, což vypadá jako symptomy nedobrovolné svalové kontrakce. V těchto časech byly shledány užitečnými jisté bylinky, které našim kanálům pomohly tyto symptomy léčit, včetně valeriánského kořene, mučenky jedlé a kava kava.

NOČNÍ POCENÍ A NÁVALY HORKA

Často, ve spánku, se kundalini pohybuje neomezeně vaším vědomí, což vede ke zkušenosti nočního pocení. Někdy se kundalini vyšplhá během den, což vytváří zkušenost "návalů horka". Obojí je důsledkem spalování karmy nezbytného po vzestup během konkrétního dne nebo večera. Vězte, že je to symptom vzestupu a nebojte se toho.

STRAVA

Mé lidské děti se začaly velmi obávat o stravu. Ano, skutečně, toxický bordel, který jste vytvořili, znečistil vaše prostředí, ovlivnil všechny druhy. A ano, tyto toxiny prochází vaší potravou, často v alarmujícím množství.
Nebuďte vyděšení. Vězte, že každý toxin je pouze konkrétní vibrací. Při vzestupu jsou přidány nové vibrace, které rozpouští a transmutují staré, které jsou skutečně toxické. K tomu dochází po troškách, během mnoha let. Naše kanály jsou nyní méně než 2% toxické, což je méně, než u novorozence. To je povaha vzestupu, který detoxikuje toxické látky ve formě, které přímo souvisí s toxickou myšlenkovou formou oddělení. Jak je oddělení detoxikováno. Převažuje jednota, a nemoci a rozklad přestávají být zažívány zároveň.
Nestarejte se o to, co jíte, kde to bylo vypěstováno, nebo jestli je to organické nebo ne. Vedu každého, aby jedl co je "živé" čchi a životní silou. Živá potrava je ta, která je čerstvě uvařena a připravena, ne v konzervách nebo zmražená nebo zabalená, nebo skladována po dlouhou dobu. Čím čerstvější jídlo, tím více čchi poskytne vaší formě pro vzestup.

BAŽENÍ PO TUCÍCH

Vzestup si vyžaduje během každé fáze vývoje specifické živiny. Na začátku náš kanál zjistil, že baží po stravě s hodně cholesterolu. Volila vejce a sýra, aby její formě poskytly to, co bylo potřeba pro její vzestup. Vidíte, jak se forma mění na křišťálovou buněčnou strukturu, každá buňka dostává nový tuk, který ji pokrývá, který je založený na cholesterolu. Toto tukové obalení má vyšší vibrace nebo frekvenci, než protein, který kdysi držel buněčnou stěnu nebo membránu pohromadě. Bažení po potravinách bohatých na tuk je přirozeným důsledkem vzestupu, a vedeme vás si ho neupírat. Nicméně doporučuji jíst čerstvá jídla, ne zpracovaná, je-li to vůbec možné.

OTÉKÁNÍ A BAŽENÍ PO SOLI

Křišťálové buňky mají více soli nebo chloridu sodného, než stará buněčná struktura. V důsledku toho je to sůl, po čem často během jistých fází vzestupu bažíte. Sůl se spotřebovává a nevytvoří vysoký krevní tlak nebo onemocnění srdce, pokud vzestupujete. A podobně chlorid draselný je uvolňován paralelní měrou, jakou je tato sůl přidávána. To často vytváří situaci, ve které jste odulí kvůli zadržování vody, což přímo souvisí s nerovnováhou sodík/draslík. Vedu vás nepoužívat diuretika, ale spíše pít spoustu vody, abyste draslík ze systému vyplavili, a dopřát si 45 minutové sedací koupele v solích Epsom, abyste vytáhli nadbytek draslíku skrz pokožku.

BAŽENÍ PO PROTEINECH

Křišťálová buňka také přináší změnu v řetězcích aminokyselin. Některé řetězce si vyžadují konzumaci jistých proteinů, které se nenachází v zelenině. Během těchto období vás vedu k tomu jíst trochu čerstvé ryby, kuřecí, vepřové nebo maso několikrát týdně. Některé zažívací trakty mají problém strávit těžší masa, v kterémžto případě se doporučuje ryba. Vedeme vás jíst maso, které je čerstvě připraveno, a není konzervováno, zmraženo nebo sušeno. Čerstvé maso bude plné čchi, spolu s živinami, které potřebujete v jistých segmentech vzestupu. Konzumace trocha proteinů každý den rovněž pomůže v udržení duše ve formě snadněji, a proto to slouží také k udržení vaší energetické úrovně.
Uznáváme, že někteří lidé se obávají o zvířecí království a věří hojně na vegetariánství. Tyto lidi vedeme, aby pochopili, že zvířecí království souhlasila s podporou veškerého života na Zemi při jeho vzestupu. Tyto druhy souhlasily, že budou pojídány, a radují se z většího pochopení, které sebou přinese nový zítřek založený na jednotě a harmonii. Proto vás žádám, abyste dali stranou obavy a udělali pro vzestup vše nezbytné.

DETOXIKACE FORMY

Při vzestupu se forma nepřetržitě detoxikuje a uvolňuje to, co již není potřeba, a buduje novou strukturu, která tvoří most k jednotě vědomí. Uvolňovaných toxinů je na zmínění mnoho, a většinou jsou uvolňovány prostřednictvím potních žláz a pórů pokožky, nebo jsou filtrovány ledvinami, játry a zažívacím traktem formy.
Pokud máte slabé ledviny, játra nebo zažívací trakt, s těmito vzory se je vypořádáváno na počátku procesu vzestupu, aby se těmto orgánům umožnilo zvýšit svoji schopnost podporovat detoxikační proces. Můžete potřebovat podporu těla tím, že systém zaplavíte, abyste těmto orgánům umožnili zvýšit svoji schopnost se detoxikovat. Existuje mnoho zaplavení ledvin a jater, a bylin, které lze použít na podpor těchto orgánů, a vedeme ty, kteří vzestupují, aby tyto věci používali, protože jsou vedeni zevnitř.
Jednou z nejsnazších metod zaplavení všech tří těchto orgánů najednou je prostě jíst jeden meloun týdně po dobu šesti týdnů. Pokud není meloun dostupný, lze ho nahradit hroznovým vínem v ekvivalentním množství. Jak hrozno, tak meloun rozpouští tuky, které se nahromadily v traktech jater a ledvin, a čistí zažívá trakt tím, že poskytují jemnou formu hmoty, která bude mít projímací účinek na většinu forem. Některé formy si mohou vyžadovat několik měsíců tohoto postupu, a vedu každého, kdo vzestupuje, aby si svalově otestoval potřeby svého konkrétního vtělení.
Navíc jisté ovoce obsahuje zažívací enzymy, užitečné pro rozklad starých hustých buněčných struktur. K takovému ovoci patří ananas a papája. Doporučuji jíst čerstvé ovoce nebo pít čerstvě vymačkanou šťávu, místo v plechovkách nebo láhvích. Tyto požadavky jsou občasné a prostě musíte věnovat pozornost tomu, co si tělo vyžaduje, abyste prosadili další fázi vzestupu.
Potravinové doplňky, jako vitaminy a minerály, jsou často poskytovány v tak velkém množství, že se stávají pro vzestupující formu toxickými. Přidávání toxinů jen přidává k tomu, co je třeba detoxikovat, a tím to zpomaluje celý proces vzestupu. Místo toho vás vedeme j pojídání čerstvého masa, ovoce, zeleniny a chleba/těstovin, které formě poskytnou stejné množství všech živin, potřebných pro vzestup. Byliny jsou potrava a nejsou tak koncentrované, a tak vás vedu k přechodu na čistě bylinné doplňky. Mějte na paměti, že čerstvé byliny budou mít nejvíce čchi a životní síly, a volte je, je-li to možné.

KOUPELE A SOLNÉ KARTÁČE

Pokud nejsou ve vaší oblasti sirné koupele dostupné, existuje produkt "Batherapy", což je směs síry a minerálů, pěkně smíchaných s chlorofylem, takže tak nesmrdí, a lze ho přidat do koupele. Existuje také produkt známý jako "Fango Mud", což je forma křemenného aspirinu, vzatého z čerstvého vulkanického popele, který lze přidat do vaší koupele. Fango Mud se též ukázal být účinnou detoxikační látkou, a velmi pomáhal zmírnit měnní bolesti související se vzestupem.
Existuje mnoho esenciálních olejů, které lze také přidat do koupele. Naše kanály se začaly spoléhat na esenciální olej levandule, který je známý svými regeneračními vlastnostmi; máty, která stimuluje; a olej eukalyptu, který vytahuje toxiny z pórů. Často si vytváří své vlastní koupelové směsi z těchto tří esenciálních olejů, smíchaných se solí a mandlovým olejem, a pak to používají buď jako kartáč, nebo v koupeli.
Solné kartáče jsou užitečné, protože odstraňují mrtvou pokožku, což formě umožňuje stát se při detoxikaci stále účinnější. Abyste si vytvořili svůj vlastní solný kartáč, smíchejte dva šálky mořské soli nebo Epsom s jednou čajovou lžičkou každého z esenciálních olejů a šesti lžícemi mandlového oleje. Dobře promíchejte. Po každé sprše si vezměte kartáč velikosti hrsti a rozetřete si ho po těle, počkejte dvě minuty, opláchněte a osušte se. Kartáč odstraní buňky mrtvé pokožky a esenciální oleje vytahují toxiny až dvě hodiny po kartáči. Solný kartáč je užitečný při každé denní nebo noční sprše, jako náhrady za koupel.

SLUNEČNÍ KOUPELE

Vedu vás k tomu nebát se slunce. Slunce obsahuje všechny vibrace páté dimenze, které budete vtělesňovat, kousek po kousku, abyste vzestoupili. Sluneční koupele pro vzestupující formu tuto formu nezestárnou. Místo toho slunce vypálí éterické blokády a éterické hleny, které se hromadí v důsledku neustále transmutace formy a pole. Deset minut na každé straně se zdá být dobré, aby se vypálila většina éterických blokád a hlenu, a lze toho dosáhnout dokonce dvacetiminutovou chůzí, abyste ušetřili čas! Ti, kdo milují sluneční koupele, to mohou provádět i tímto způsobem.
Slunce vás přivádí do stavu "bezčasovosti" a sjednocení se mnou, matku Zemí. Vstup do stavu sjednocení umožňuje vzdát se toho, co "je" vaše životní zkušenost, což vám umožní nechat odejít to, co již dále neslouží. Je to v tomto aktu nechání odejít, kdy se začnete "cítit lépe", oživeni, omlazeni a připraveni na další fázi tance vzestupu. Takže vás vedu, abyste používali slunce, aby vám také pomohlo spojit se se mnou.

SHRNUTÍ

Doufám, že jste tyto informace shledali užitečnými. Každý z vás, kdo vzestupujete, začne chápat, že jste vstoupili do zvláštní doby ve svém životě, doby, ve které mají potřeby biologie a formy nejvyšší důležitost. Jak si dopřejete čas, abyste formě dali to, co potřebuje, ať již ve vztahu ke spánku, stravě, cvičení, slunci nebo koupelím, akt vzestupu bude dosažen s nejmenším množstvím traumat a problémů. Je to z tohoto důvodu, proč si já, matka Země, přeji dát tyto informace v této době vaší vědomé pozornosti.
Já také mám globální tělo. Některé z nadcházejících globálních změn budou důsledkem čištění oblastí, které se staly časem nadměrně toxickými. Nicméně všechny toxiny lze vyčistit pomocí používání vibrací, stejně jako u lidské formy. A z tohoto důvodu vás také vedu k tomu vědět, že všechen toxický bordel, který je důsledkem lidského tance na Zemi, bude plně vyčištěn při mém globálním vzestupu. Je to jen otázka času.
Zdroj translation OSUD.cz 2010Podle tvé víry se ti bude dít.

31. října 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Pro víru je třeba udělat víc, než jen nečinně sedět v pozadí a nechat vše na Mně. Musíš sehrát svou úlohu, protože "podle tvé víry se ti bude dít". Vše je možné, máš-li ve Mne plnou víru a důvěru. Žij podle víry a zjevuj všem duším Mé zákony. Pracujme jako jeden, žijme jako jeden, buďme jako jeden; Já v tobě a ty ve Mně. Když plně pochopíš, že mohu udělat cokoliv, pak si uvědomíš, že i ty dokážeš vše, protože Já působím v tobě a skrze tebe. Avšak nic se neuskuteční, jestliže ty nezačneš jednat a neučiníš to. Já jsem uvnitř tebe a ty ztělesňuješ Mé ruce a nohy. Zasvěť tyto ruce a nohy Mně a Mým službám, aby nic nezdržovalo vznikající dílo a aby vše šlo hladce. Dbej, ať jednáš v dokonalé harmonii a rytmu s Mými zákony, a spatříš zázrak za zázrakem.Vzdávej za vše věčné díky.

TZOLKIN 30.10.2015 7 AKBAL kin 163

30. října 2015 v 8:42 Mayský Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny
Když padne noc a všechny věci obklopí tma, budete muset vyladit smysly a navigaci pro odlišný svět. Věci nejsou takové jaké se zdají být: zvuky, které slyšíte, věci, které vidíte, myšlenky, které myslíte jsou hlubší, tmavší a více tajemné, magické a zabarvené bez přítomnosti světla. Použijte intenzitu Caban, její vědomé vnímání vést vaši cestu skrze sametové hlubiny Akbal. Především se zbavte na této cestě strachu a nejistoty. Noc je stejně úžasná jako den.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Jsou to vynikající terapeuti, jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Jsem Akbal. Vítejte v době našeho sdílení.Dnes bychom chtěli mluvit o mužské a ženské energii. Když byl svět vytvořen, mužská energie přišla jako první. To vyvolalo docela nerovnováhu. Jak šel čas, tato energetická pole se pohybovala tam a zpět - z mužské energie na ženskou nebo nastala vyvážená kombinace obou. Když se podíváte zpět do historie, můžeme říci, která energie kdy převládala. Když je všudypřítomná mužská energie, obvykle se vyskytuje více agrese. V dobách, kdy je ženská energie dominantní, je to období klidu a harmonie.
Ve všech kulturách se vyskytovaly tyto energetické cykly. Ačkoliv kultura může být matriarchální, stále existují části, kde dominuje mužská energie. Nyní je možné vidět konec mužské energie převažující v mnoha kulturách. Poprvé v historii lidstva na Zemi se stáváte doslova globální komunitou. Velmi málo kultur je neporušených a nezkažených komercializací. Existují kultury, kde jsou i nadále většinou velmi jemní lidé, kteří udržují ženskou energii jako prostředek k vyrovnávání převažující mužské energie. Svět se nyní setkává s vyvažujícím způsobem. Bohyně a ženy po celém světě získávají nyní stále více vedoucí pozice a posílení. Jakmile k tomu plně dojde, k dispozici bude zvýšení Míru. Jemní muži nyní získávají vedoucí role. Srdce překovává hlavu ve všech částech společnosti.
Nyní je čas přetvořit válečné nářadí na zahradnické nářadí. Je čas vrátit se ke spokojenému životu a začít sdílet navzájem. Tento svět byl navržen jako místo cyklů, což umožňuje mnoho možností, které jinde nejsou dostupné. Nová Éra svítá a ženská energie umožňuje jemnější Přechod, než byl kdy v minulosti zaznamenán. Jak ženy získávají zpět svobodu a práva, měly by mít na paměti, aby zůstaly v rovnováze. To není snadné pro ty, které byly utlačované, je důležité, aby se nestaly utlačující. Buďte jemní k lidem, kteří se chovali k ženám nevlídně. Nepomůže ničemu, pokud bude někdo mstivý, tyto myšlenky a činy jsou při léčení lidstva škodlivé. Dopřejte všem laskavost a soucit. Učte tyto pronásledovatele svým vlastním příkladem, buďte jejich vzorem.
Existuje mnoho lidí na vedoucích místech, kteří bojují o svůj status. Jejich plány o světovou nadvládu se rychle rozpadají, přesto se stále drží svých snů. Jejich sny se však neuskuteční, nadešel čas sdílet všechny věci. Po eony let na Zemi drželi zbožní muži a ženy energii prostřednictvím svých horlivých modliteb. Většina z nich nyní předává pochodeň příštím generacím, kterou jste vy, vaše děti a vaše vnoučata. Je na čase předat pochodeň a světlo ohně těm, kdo chtějí být součástí velkého Přechodu. Pouze ti na nejvyšší úrovni integrity projdou přes Závoj ve fyzickém těle. Vaším cílem je připravit sami sebe, vyčistit energetické pole s mužskou energií jako je agrese strach a kontrola.
Je na čase, aby nastala rovnováha. Hodně oddělenosti mezi těmito dvěma energiemi je naučené chování. Už jako děti se chlapci učí hrát s určitými hračkami, zatímco dívky s jinými. Jsou oblečeni odlišně, dokonce to zašlo tak daleko, že název oblečení, barvy a vzory jsou specifické pro každé pohlaví. Od chlapců se očekává kariéra, zatímco dívky by se měly starat o domácí záležitosti. Obecně platí, že chlapci mají vyšší hodnotu, což je evidentní v některých kulturách, kde praktikují genocidu.
Tato nerovnováha způsobila mezi vámi hlubokou oddělenost. Dívky jsou vychovávány, aby se už cítily méněcenné a je na ně kladen velký tlak, aby produkovaly děti. Chlapci se učí skrývat své emoce a být živiteli rodin. Existuje mnoho talentů, kterými je u mužů plýtváno jen proto, že jsou tyto dovednosti považovány za ryze ženské a naopak. Zrušte toto posuzování a osvoboďte sami sebe z limitů zastaralých pravidel.
Když bude každý z vás následovat svoji vášeň, bude mnohem méně lidí, kteří potřebují léky k léčbě depresí a dalších onemocnění. Byli jste stvořeni se svobodnou vůlí, abyste mohli prozkoumat vše po čem vaše srdce touží. Když podlehnete tlaku druhých " co je správné " popíráte sami sebe, radost v životě a blokujete si tok energie.
Mějte odvahu pohybovat se vpřed s nadšením. Naučte se vyrovnávat uvnitř sebe obě energie. Nechte druhé vyjádřit se svobodně, bez rozsudku a sledování, jak se jim daří. Oddělenost mezi mužem a ženou je třeba uzdravit. Věřte, že všichni jste si rovni. V mnoha dimenzích neexistuje žádný rozdíl mezi mužem a ženou. To je jeden z aspektů polarity ve světě, ve kterém žijete. Není třeba kompletního splynutí obou energií, neboť obě mají specifické role. Přáním je smíchat silné stránky vyváženým způsobem, který nabízí svobodu pro všechny.
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Co jest uvnitř, jest jako to, co jest venku.

30. října 2015 v 8:40 Mayský Kalendář na každý den


Jsme v době velké rekultivace našeho Já, zaměření se na sebe a léčení zkreslené pravdy všude tam, kde jsme byli odděleni. Je nepřehlédnutelné, že existuje paradigma duality i Jednoty zároveň. Zatímco dualita je deformována, pětidimenzionální úrovně se koupají v milosti a Lásce. Lidé mají svobodnou vůli udělat rozhodnutí zda přijmout podanou ruku nebo se zúčastnit chaotického scénáře. Evoluce je bolestivá, učí lidi, že Země muže být krásným a bezpečným místem.
Spouštěč 11/11/15 - dekódodování paměťové banky. To přinese další z řady integrace, padne mnoho Závojů. Reset, co jsme si mysleli, co jsme cítili, věděli, viděli…. Budeme svědky dalšího z posunů k Jednotě s re-balancí na všech úrovních - včetně mužské a ženské energie. I když naši Hvězdní bratři brzdí intenzitu Světla přes fotonové štíty, vyslyšeli naše volání: Dejte nám ho mnohem víc! Jsme připraveni pumpovat Lásku všude, kde je temnota! A funguje to.
Příští dynamika vede přes Vlnu Oc ( 170-182 ) detoxikace emocionálního těla, opuštění minulosti, Akbal ( 183-195 ) strachy a fobie a Vlnu Cib (196-208) přeformátování analytického ratia. To celé slibuje ozdravný proces, který nemůžeme obejít. Logické myšlení a ego způsobuje točení v kruhu, už nemůže stát v cestě srdci, které je navigačním zařízením ve vyšších dimenzionálních úrovních. Pokud existuje pocit přetížení, je to znamení, že život řídí ego a logická mysl. Ego a mysl zcela ztrácí nominaci na hlavní roli. Do Slunovratu nás čeká hloubková práce s položkami Vzorec Stínu a Moudrost Stínu.
Nový formát souboru se jmenuje okamžik-přítomnosti-intuice-srdce-vědomí. Víme, jak funguje Vědomí: vytváříme úmysly, které jsou pro nejvyšší dobro všech. Matematika 5D: čistá neochvějná myšlenka+akce ukotvená do této sféry=projev reality. Další díl Vzestupu má název: jak přijít o rozum a přitom nepřijít o rozum. Pro osvěžení článek z roku 2014. Intuice = vlastní síla. ZDE.
Geneticky pozměněná DNA na dvouvláknovou byla záměrně zmanipulována a umožňovala pouze jíst, pracovat, spát a obrovské kvantum strachu. Tak jak byla s pomocí elektromagnetických pulsních frekvencí změněna, tak se vrací do původního stavu. Není tedy divu, že návrat k původní krystalické a neporušené Božské DNA znamená pro lidstvo hodně zdlouhavé práce. Ucelenou DNA může aktivovat jen každý sám. Gatekeepers většinu svého času věnují práci pro kolektiv lidstva, jsou nyní ve fázi testovací chůze. Otevírají Brány a drží Světlo mezi světy. Přecházíme do mnohem více vzrušující společnosti a návrat Domů je oslava pro všechny!
Jasno-slyšení, jasno-vědění a Akášické cestování dostávají jasnější rámec, to vše je nyní přístupné pro všechny. Děkuji všem svým Průvodcům, děkuji, děkuji, děkuji moji Drazí. Komunikuji s nimi nahlas a ačkoliv přes Závoje zatím jen lehce prosvítají siluety, jejich vůně mi připomíná vůni gardénie. Láska udává pravidla a všechno se vždy děje pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Mějme soucit a otevřená srdce dokořán pro každého. Udržujme vědomě klid a rovnováhu. Krásné podzimní dny. Čistou Božskou Lásku vám všem.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
© Copyright Lenka Sykorova, www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Když něco děláš, dělej to s láskou a buď vděčný, že k tomu máš nadání a schopnosti.

30. října 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Uč se dávat svobodně ze všeho, co máš. Uč se také vděčně přijímat vše, čeho se ti dostává; a užívej to moudře pro rozvoj a zlepšení celku. Dáváš-li, dávej svobodně a nepočítej, co to stojí. To, co je darováno správně, z celého srdce a z nejčistší lásky, přinese mnohým velkou radost a požehnání a bude ještě zmnoženo a nadále poroste. Vždy pamatuj, abys zpřetrhal všechna pouta s tím, co daruješ. Daruj, a pak na to ihned zapomeň. Když něco děláš, dělej to s láskou a buď vděčný, že k tomu máš nadání a schopnosti. Dělej vše dokonale a nikdy nic nevykonávej pouze proto, že z toho můžeš něco získat. Naučíš-li se vše vykonávat pro Mou čest a slávu, potom budeš ovládat umění pravého obdarovávání. Najdeš velikou radost ve všem, co dáváš, a celý tvůj přístup a postoj bude správný.

TZOLKIN 29.10.2015 6 IK kin 162

29. října 2015 v 8:28 Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Ó vy snílci fantastických letů, projektanti velkých věcí, architekti alternativních realit, nedovolte Větru Ik, aby rozptýlil vaše nákresy nebo rozlomil dobře promazané energie, které pohánějí vaše záměry. Využijte tuto skvělou přírodní sílu, která řídí divoké koně uvnitř vás, řiďte jí rozumně a chytře, můžete tak trvale zažívat vyšší úroveň úspěchu, než jste doposud zažívali. Toto je také den očisty a čištění. Nechte vítr jasnosti jemně ovanout vaše bytí a vyvažující energií Uac (6) vrátit vaši duši zpět na její pravou cestu.
Ik a Imix jsou nejblíže Zdroji a oba jsou ambivalentní. Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky s nimi vláhu pro pěstování plodin, ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec můžete být vznětliví, nerozhodní, nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Dny IK jsou často spojovány s impozantní silou hurikánů. Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Lidé narození v moudrosti Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují mohli svobodně dýchat.
***
Jsem Ik 6. Vítejte v tento velkolepý a slavný den na Zemi. Jsme nadšení, že s vámi můžeme spolupracovat, jak se pohybujeme po cestě Vzestupu. Cesta, po které jdete je v podstatě stejná pro všechny, jen čas od času z ní odbočíte. Dnes bychom vás chtěli znovu povzbudit, abyste trávili čas v přírodě a revitalizovali své Já. Drtivá většina z vás nemá možnost vychutnat si její krásy. Procházkami za časného rána načerpáte energii na celý den, což vám umožní být více uvolnění a veselí.
Udělejte z toho zvyk a uvidíte ve svém životě obrovskou změnu. Pozdravte ranní slunce. Choďte spát dříve. Není nic tak osvěžujícího, než zažít klid, když slunce vychází a zapadá.
Když jste v přírodě, udělejte si čas na dechová cvičení, které jsme vám včera nabídli. Tentokrát se zaměřte na to, jak byste chtěli trávit celý den.
Pokud je něco, co vás otravuje, představujte si, že reagujete pozitivně. Pokud existuje nějaký nevyřešený problém, představujte si, jak vše zvládáte.
Až budete hotovi, udělejte několik nádechů, výdechů - přijímejte a odesílejte Mír, Lásku a Vděčnost za příležitost být nyní na Zemi.
Pokračujte v radosti a udělejte si pro sebe nádherný den.
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK - SÍLA VYROVNÁNÍ
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do pohybu dynamiku.V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace.
Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončování, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com. Průvodce Vzestupem. Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kryon - Akášické filtry

29. října 2015 v 7:00 Aktuální Informační chaneling

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Sylvan Lake, Kanada, ve středu, 25. ledna 2015
Zdravím vás drazí, jsem Kryon z magnetické služby.
Můj partner ustupuje stranou, ale vše, co jako člověk je, zůstává. [Pauza.]
Nejlepší channelingy, které vyžadují lidský jazyk, musí přijít skrze člověka. Existují všechny možnédruhy channelingů, o kterých jsme vám řekli už dříve, a to je malířství, hudba, sochařství a další. Ale instrukce a jazyk přichází skrze člověka. Musí. Musí. A je to v úctě k lidstvu, je to v úctě k tomu, jak proces funguje… k Bohu uvnitř. Instrukce od člověka pro vás znamenají víc, než myslíte.
Kdyby pocházely od skály nebo stromu, měli byste sklon uctívat skály nebo stromy; někdo by namítl: "Pohni tou skálou nebo poraz ten strom." Když přijde na člověka, budou tací, kteří možná nebudou souhlasit. Ale pak budou tací, kteří budou schopni rozlišit a budou vědět. Protože lidská bytost má vestavěnou vlastnost - Boha uvnitř. A tak je to trochu napínání vaší představivosti, že se člověk může natáhnout a přivést Božství. Dnes večer chci, abyste to pocítili.
A schopnost rozlišení, kterou budete mít, je pro nás důležitá. Chceme, abyste věděli, že to je skutečné. Když máte situaci nebo někdo říká, že "channeluje", děláte si poznámky a jdete domů - a chováte se jinak. O to jsme ale nežádali. Chceme ve vás rezonovat krásou a pravdou. Chceme, abyste věděli, žetato konkrétní zpráva vám nikdy neublíží ani po vás nebude chtít nic nepatřičného. Milujeme vás stejně jako matka a otec milují své potomky.
Nejsme vaši rodiče, jsme rodina. Jsme milující rodina a laskavost tohoto sdělení by měla být zřejmá. Vaší odvahy si velmi vážíme. Přemisťujete se od staré energie k nové a v tomto posunu je tak velký příslib! Neboť samotné paradigma lidství, buněčná struktura, vědomí… nesou velký potenciál pro zlepšení. A ta část, která nás tak těší, je vědomí, že vás můžeme učit. Něco velmi, velmi zvláštního. O tom, jak se měníte.
Lidská rasa se chystá posunout k moudřejšímu typu energie. Ale moudrost má mnoho forem. Není to nezbytně jen o vašem vědomí. Dovolte, abych vám ukázal něco, co jsme probírali včera večer na menším setkání, a o čem mluvíme pořád dokola už mnoho let.
Vaše tělo, vaše buněčná struktura, dokonce i to, co nazýváte intelekt, myšlení - to všechno je určitým způsobem omezené. Je to omezeno faktem, že ten tělesný motor, který nazýváte DNA, pracuje pouze s třetinovou účinností vzhledem ke svým možnostem. Tělesný motor je navržen tak, abyste měli mnohem delší rozpětí života než nyní. DNA, kterou máte, intelekt, který byste mohli mít, spojení s druhou stranou závoje, které byste mohli mít - to vše závisí na účinnosti, která je větší, než máte. A tomu se právě přibližujete - k větší účinnosti. Nedívejte se na čísla - že byste měli mít určité procento tady nebo tam. To vám všechno říkáme, abychom vám to objasnili, ale když se zabýváte multidimenzionální energií, nemůžete používat lineární pojmy.
Evoluce lidských bytostí - vás všech, ne jen starých duší - se zaměří na účinnost DNA. A staré duše budou první, které to uvidí a použijí. To znamená, že vy to pak jako učitelé budete učit jiné, kteří nejsou schopni to vidět a používat tak snadno jako vy. Proto staré duše nejsou skupina vůdců, ale jsou zkrátka ta starší skupina. Ti, kteří mají větší pochopení a moudrost ohledně toho, co s tím dělat. Ti mladší, a teď mluvím o mladších duších, které nemají tu životní zkušenost jako vy - ti mladší si všimnou, že máte něco, co oni nemají. Někteří vás kvůli tomu odmítnou a ti druzí budou chtít to, co máte vy. Víc a víc jich uvidí moudrost starších duší, to zlepšení, a budou to chtít. Nakonec bude vaším úkolem přivést je "online" s tím, co víte.
Drazí, chce se mi plakat už jen při tomto prohlášení - konečně je tu svět, kde civilizace začíná vyrůstat. Dělící čára, která odděluje staré od mladých, bude založená na počtu životů, které jste žili, místo na počtu let, které jste nyní na Zemi. Starým duším může být 20 let a u jejich nohou budou ti, kteří spatří jejich moudrost. Ne vrásky ve tváři. A to prozření přijde ze zcela jiného místa ve vašem mozku než nyní a vy budete vědět, kdo jsou. Takže někteří budou těmi starými na planetě a jiní těmi mladými a mezi nimi nebude žádná generační propast; neboť budou mít současně probíhající,synchronizovanou moudrost.
Jedna z věcí, o kterých vám chci dnes večer říct, je to, že nastane obrovský rozdíl ve vývoji lidstva a bude v tom, co se stane s vašimi těly. Chci to s vámi nyní zopakovat. Vaše tělo nyní funguje přibližně na třetinu svého potenciálu. Ve vašem životě je právě teď tolik věcí, které bychom nazvali problémem. Je to jakoby "vám vaše tělo něco dělalo". Tak to není. Dělá věci odděleně od vás, protože nemáte most mezi svým vědomým myšlením a činy své buněčné struktury. Fyzicky chytáte choroby, víte o nich všechno… a je tolik věcí, se kterými bojujete celý život! Co je pro vás dobré, co pro vás není dobré… Jíte potraviny, které byly geneticky upravené? Co to udělá, jaký efekt to na vás má? Všechny tyto věci se samy zlepší, drazí - s tělem, které se začíná vyvíjet, takže bude vědět, vědomě i na buněčné úrovni, co se děje. Budete mít schopnost rozlišení ohledně jídla - vkročíte do obchodu, ucítíte jeho vibrace a buď ho odmítnete, nebo přijmete. Máte tušení, co to udělá s prodejem produktů? (Kryon se směje.) Až lidé prostě přestanou kupovat výrobky, protože jim intuice řekne, aby je nekupovali, bude to mít výrazný efekt. Velmi "3D" efekt. To zčeří energii napříč celou tovární výrobou. Atributy, rostliny… jen si to představte; to je lidský vývoj.
A co další věci? Už jsme vám o nich říkali. Ve vašem těle jsou neovlivnitelné věci - neumíte je řídit, nedokážete je ovlivnit, můžete se s nimi jen vypořádat. To se začne měnit. Řekli jsme vám, že se vaše intuice bude zostřovat. Začnete pozorovat spojení mezi mozkem, srdcem a intuicí. Začnete si uvědomovat, že systém vašeho těla je mnohem větší, než vám řekli vědci. To není chyba vědy - věda dělá, co umí, aby vám dala ty nejlepší poznatky ohledně toho, jak věci fungují po biologické stránce. Drazí, lékaři a zdravotní sestry jsou vyškoleni nejlépe, jak je možné; ale snažím se vám říct, že nevědí, co nevědí - a to není jejich vina.
Až lidské bytosti pokročí a začnou se rozvíjet, pak jako první budou mít moudrost. To pak budete vnímat jako změnu vědomí. Proces vzestupu. Chci vás připravit, abyste to pochopili - buňky vašeho těla se začnou měnit. Včera jsme vám řekli o buněčném vědomí; to vše je toho součástí. Ale tady je jedna velká věc. Už jsme vám o tom říkali.
Některé z vás trápí věci, nad kterými nemáte žádnou kontrolu. Je to krásné, stará duše, že máte Akášu, která si pamatuje. Ale když máte tělo, které pracuje na 33 procent, nemůžete kontrolovat, co vám dává. A někdy vám dává drama z minulého života. Kdy jste byli naposledy zabiti? A jak vás to ovlivňuje dnes? Nemáte nad tím kontrolu. Jdete spát, máte sny, někdy mimořádně rušivé, a možná se opakovaně vracejí. Chcete vědět, odkud pocházejí? Je to energie z Akáši. Je to minulý život, který jste žili - krátký život, kdy se cosi stalo. Zůstává to s vámi, drží se vás to; nemáte nad tím kontrolu. Jdete k vykladači minulých životů, který je obdařen schopnostmi, aby mohl pomoci lidem. A pokud je v tom dobrý, bude schopen vám pomoci porozumět a nechat to odejít. Pak budete moci přepsat, co se stalo v minulosti.
Některé nejlepší léčebné metody na této planetě, jak jsme vám řekli minulý týden, nejsou založeny na chemii. Už ne. Jsou založeny na energiích. A energie, o které převážně mluvíme, je energie znalosti, moudrosti a vědomí. Když něco objevíte a něco znáte, můžete to opravit a přeprogramovat. Dnes jste se dozvěděli něco málo o poklepávání a dekódování (na předchozím semináři) dozvěděli jste se doslova o řeči těla. Mluvíte se svou buněčnou strukturou, a ona vám pomáhá tím, že vám odpovídá. Dozvěděli jste se o tom, jak léčit sami sebe. Někteří jste zoufalí, protože znáte pravdu a nemůžete se k ní dostat! Víte, jak změnit věci ve vás, ale nevíte, jak se k tomu dostat. A proto jste dnes tady, protože já mám pro vás zprávu: přišli jste ve správný čas na správné místo. Slibuji - dostanete se k tomu. Protože jste o to požádali, protože to tato energie podpoří. Přestaňte s tím zápasit. Přestaňte se to snažit rozluštit a řekněte: "Drahý Bože, děkuji ti za spojení, které jsi mi dnes dal - protože odteď to bude jiné. Já to řídím." TO je vaše evoluce! Fakt, že o to žádáte, vyvolává energii řešení - samotné uznání, to poznání, že to dokážete, dá vše do pohybu. Vědomí těla… Nemusíte s tím zápasit, nemusíte to dělat. Musíte jen uznat, že to je.
Zastavte se se mnou na chvíli, než vám předám zprávy, které jsem vám dosud nikdy nedal, a oslavujte. Sílu staré duše. Krásu synchronicity, která vás přivedla do skupiny jako je tato, abyste naslouchali členovi rodiny, který vám říká, "kde hoří" (Kryon se směje). Dává vám dobré zprávy.
Bez ohledu na to, co je před vámi na této planetě společensky. Nezáleží na tom, co říkají ve zprávách.Vše začíná vámi - neodvíjí se to od velkého k malému, ale od malého k velkému. Lidské bytosti se změní - jedna po druhé. Výsledkem bude větší moudrost, přijetí nebo nepřijetí - potravin, politiky, postojů, všeho. A jak se to začne šířit po celém světě - a to se stane, nakonec zapnete zprávy a nebude tam to, co dnes. Jste netrpěliví. Já vám řeknu, že přichází nová energie, vy zapnete zprávy a řeknete "Ale není to vidět!" Nechápete, že to VY to řídíte - tím, co dnes děláte, ne tím, co říká vaše televize. Vaše dnešní změny ovlivní další lidi zítra. A ti ovlivní zase další ten příští den. A tak dále. Planeta se mění pomalu.
Sociologové vám řeknou, že od počátku lidstva byly jen čtyři změny ve způsobu, jak věci děláte. Tak pomalé to pro ně je. Studují lidské chování ve skupinách. Neberte tuto zprávu jako sdělení, že to bude trvat velmi, velmi dlouho; dochází ke zrychlení změny. Je to součástí vaší rekalibrace.
Vraťme se k Akáše. Čím jste si prošli? Staré duše, řeknu vám pravdu - čím vším jste prošli? VŠÍM. Jmenujte, co vás napadne - vším jste prošli. Vším. Protože lidská zkušenost zahrnuje tolik věcí, obzvláště ve staré energii, kde jste neměli takové pohodlí jako máte dnes - v oblasti zdraví, léčení, pochopení, vědomostí, poznání. Už dříve jsme vám řekli, že lidské bytosti se rády opakovaně rodí do tzv. akášických skupin - říkali jste jim karmické skupiny. Ale karmickou energii necháváme odejít, stará duše ji už nepotřebuje, a tak jim budeme říkat akášické skupiny. Máte sklon se znovu rodit na stejná místa, do stejných rodin, po určitý počet životů a pak můžete postoupit dál.
Co vás přiměje narodit se v malém městě v Kanadě? Ne všech, co jste tady, se to týká. Já vím, kdo je zde, ale teď mluvím s místními. Proč? Kolik z vás cítí, že tady byli prvními průkopníky? Zajděte ještě dál. Kolik z vás obdělávalo tuto půdu ve starých dobách? A jestli jste byli jedni z nich, chtěl bych vám připomenout něco, co jsem řekl včera večer - kolik dětí jste ztratili? To bylo v těch časech tak běžné. Jak na to reagujete? Objevuje se to ve vašich snech, staré duše? Víte, stará duše se probouzí a stává se citlivější, a to je pro vás dobrá zpráva. Víme o tom, vaše tělo o tom ví, blížíte se k multidimenzionální bariéře moudrosti, poznání. Tělo se stává chytřejším. A tento proces vám přináší větší duševní zdraví. A udělá to tak, že vám předá moc - nikoli automaticky - vybrat si novější akášický filtr.Můžete řídit, co z Akáši k vám přijde.
Co to tedy znamená? Pokud máte nevhodné vzpomínky, které stále ovlivňují váš život, stačí, abyste to přiznali a řekli jste svému tělu (a přitom skutečně použijte "my", tedy množné číslo - viz dřívější Kryonovo učení - pozn. překl.): "Nepřejeme si takové vzpomínky, protože negativně ovlivňují tento náš život." Vaše tělo, vaše innate, vaše buněčná struktura, to vše jste vy, ne nějaká jiná entita. Vaše Akáša není někde jinde. Nikdo jiný nemačká ty knoflíky za vás. Ale při třiceti či třiatřiceti procentech (aktivace DNA - pozn.překl.) to tak vypadá, že? Můžete řídit své sny, své energie. Některé zvyky, které máte, pocházejí z vašich minulých životů. Některé věci, na které dnes reagujete (to zahrnuje i alergie - pozn. překl.), jsou nedokončené záležitosti z minulých životů.Nic z toho není vhodné pro starou duši, která je pokročilá a má moudrost. Nic z toho nepotřebujete, už se tím nemusíte nechat obtěžovat. Ach, to je dobrá zpráva. Chápete, co říkám? Máte nad tím kontrolu. A začátkem toho je Akášický filtr.
Někteří ještě budou mít ty sny a řeknou: "Kdy se jich zbavím?" To vychází z vašeho sebevědomí, drazí.To je dualita, která se vás snaží dostat. (Kryon se směje.) Je to vaše volba - a vždy byla. Máte znalosti o světle a temnotě, a co z toho si zvolíte a s čím spolupracujete, to nemá s vaší Akášou nic společného. Ale je toho tolik, čím jste, a zakládá se to na tom, čím vším jste byli. A já vám říkám:budete schopni vyčistit své jednání. Až se zbavíte nevhodných věcí, které se k vám vracejí z minulých životů.
Akášické filtrování"Ach, Kryone, jak to mám udělat, kam mám jít? Kde mám začít?" A má odpověď je: ANO! (Smích.) Číslo jedna je vždy - věříte tomu? Číslo dvě - pokud tomu věříte, můžete to změnit, začnete to vnímat jako svou realitu. Pak s tím začnete pracovat. Stejně jako dolujete svou Akášu, tak používáte i Akášické filtry.
Začnete mluvit se svým vlastním tělem, jakoby to byl váš přítel, protože je - ono začne fungovat lépenež kdy předtím, protože tak to je - bude více vědomé, protože takové je - buňky jakoby naslouchaly, protože skutečně naslouchají. Vaše Akáša je multidimenzionální část vaší vlastní DNA. Vybudujte si své afirmace a říkejte je, kdykoli chcete. Afirmace, to jste VY hovořící s VÁMI. A můžete říci jen: "Drahá Akášo, nyní mám moc, skrze moudrost a vzestup, nad tím, co nás trápí a obtěžuje." Používejte slovo "my (nás)"; ne "vy/ty", ne "oni". "Teď se chystáme filtrovat naší Akášu, dej mi informace, které potřebuji vědět, a nech odejít věci, které nepotřebuji." Místo stálých nekontrolovatelných myšlenek, pocitů a energií, které k vám přicházejí a ruší vás způsobem, který tvaruje váš život, nyní nad nimi máte kontrolu.
Jako ostatní věci je i toto nové - možná právě teď nevíte, jak s tím pracovat. Někteří to dokážou, někteří ne, protože jste jedineční. V této místnosti jsou staré duše, které vyjdou ven jiné a vyzkoušejí to okamžitě, a budou mít výsledky. A pak jsou jiní, kteří toto slyší online, jsou to velmi staré duše, ale právě se učí, jak zpracovat své pocity, svou víru. A těm to potrvá déle. Nebičujte se za to, pokud nebudete mít okamžité výsledky. Je to od vás tak lidské! Dejte tomu čas.
Moudrost dávných předků měla něco společného. Dívali se na čas jinak. Neměli žádné z těch moderních věcí, které máte dnes. Když chtěli komunikovat s přítelem v jiné části země, napsali dopis, svým vlastním způsobem, a za několik měsíců dostali odpověď. Jaký to systém! A oni ho milovali. (Kryon se směje.) Chápali, že kvalita potřebuje čas. To je starobylé - a i vy to máte v sobě, protože jste svými vlastními předky. Není načase nejen filtrovat svou Akášu, ale možná udělat i něco aktivnějšího? Povolat věci, které potřebujete vědět, které vyčnívaly, protože byly pozitivní, protože vám třeba zachránily život, nebo vám přinesly klid a útěchu. A byly od Boha.
To je poselství pro tento večer. Duchovní vzestup a moudrost se právě rodí na této planetě. Staré duše ji budou mít jako první a budou učit ty další. Je to začátek. Nějakou dobu to potrvá. Toto je poprvé, kdy jsme vám předali tuto informaci. Čekali jsme na tuto skupinu, na tento čas a na to místo. Přemýšlejte o tom…
Věci nejsou vždy tak, jak věříte, že jsou.
Pláčeme radostí, že jste dospěli k tomuto bodu, kde vám konečně můžeme začít předávat některá semena pravdy, která způsobí rozdíl ve vašem životě.
Odejděte z tohoto místa změněni.
A tak to je.
KRYON

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - MP3: "Akashic Filters" - 31:02 min.

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Dagmar H. (www.kryon.webnode.cz awww.transformace.info) Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Vždy hledej to nejlepší, vždy očekávej to nejlepší a nikdy se nespokojuj s druhořadým.

29. října 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vždy hledej to nejlepší, vždy očekávej to nejlepší a nikdy se nespokojuj s druhořadým. Možná to bude pro tebe těžké, zvláště v době, kdy se ti zdá, že jsi na dně. Pak musíš povznést své vědomí a nikdy ani na chvilku si nesmíš připustit nedostatek. Vždy mysli na hojnost. Spatřuj hojnost ve všem a vzdávej díky za Mé nekonečné a neomezené dary. Proč by ses měl spokojit s druhořadým, když to nejlepší čeká, až je přijmeš, aby tě mohlo požehnat? Když povzneseš své myšlenky, celý tvůj vnitřní i vnější život se rozvine. Pamatuj, že vše začíná ve tvém nitru, vše začíná u tebe. Začni ihned proměňovat své myšlení. Přeorientuj se ve svém nitru a postupně nech své nitro působit také navenek. Nikdy neopomeň rozeznat ve všem Mou ruku a vzdávej neustálé díky. Neber nic jako samozřejmost, ale uvědom si, jak jsi požehnán.
Rozprávkové mesto, Deviaty vhľad nebeského proroctva

28. října 2015 v 21:19 Féwa


Knihy jsem četla před několika lety a vřele doporučuji, mění pohled na život a na všechno kolem nás Usmívající se Anna


Čo práve vidím /nefyzickým zrakom/:

Je to nesmierne…. až neskutočne veľké… akoby transparentnými plátkami zlata potiahnuté mesto.


V strede je kupola z ktorej žiari veľmi intenzívne svetlo - ale neoslepuje. S kľudom je možné sa doň pozerať. Celkove na mňa obraz mesta pôsobí tak zvláštne…. veľmi zvláštne, akoby to ani mesto nebolo /i keď vidím klasické tvary domov a striech, aké bežne poznáme/. Skôr by som povedala, že mesto na ktoré sa pozerám vyzerá ako kryštál. Ako rôzne vysoké kryštály. Mesto je vnorené do veľkého bieleho mraku. Približne do jednej tretiny od základne. Z mraku neustále vychádzajú blesky, ale iné, ako bežne poznáme. Sú veľmi jemné, tenké… ako zlaté vlasy. Sú transparentné. Nevystreľujú nečakane z mraku /klasicky :-)/ ….vyzerá to, ako keby sa perlili. Nie je to ostré svetlo, pôsobia veľmi mäkko, vláčne. Na koncoch rôzne dlhých bleskov sa po zablýsknutí zaiskrí a smerom dole /vnímam to ako smerom k Zemi/ sa sypú neskutočne drobučké čiastočky, ktoré svietia a ich štruktúra mi pripomína snehové vločky.

Ďaľší vhľad:

Áno, je to skutočne tak, "snehové" vločky padajú na Zem, čiže na všetko, čo sa na planéte nachádza. Pri dotyku s fyzickým telom Zeme, to znamená i so všetkými bytosťami, ktoré na Zemi žijú sa tieto "snehové" vločky absorbujú, vstrebávajú do tela a prenikajú až do stredu každej bunky. Pri pohľade na človeka zostupujú telom, pričom pri prechode čakrami z nich odstraňujú tmavé energetické chuchvalce, ktoré tok energií brzdili /blokovali/. Je to viditeľné predovšetkým u čakier, ktoré súvisia s fyzickým aspektom. Pole týchto čakier sa dopĺňa /podobným spôsobom ako biele miesta na mape/ energiami jemnými ako esencia. Sú to duchovné vibrácie, ktoré súvisia s nelineárnym vnímaním /nad -zmyslové/.

Deviaty vhľad nebeského proroctva


Milí priatelia, priznám sa, že som dva dni nemala najmenšiu chuť písať informácie a zdieľať kódy. Okrem mojej nechuti :-) som vedela, že veľa pracujeme na nefyzickej úrovni - čo súvisí i s informáciami. Medzi umývaním okien /čo mi včera pripadalo oveľa dôležitejšie/ som bola ochotná maximálne tak sem tam zoskočiť zo stoličky a napísať pár riadkov. Nič viac.


Povedala som si - kódy síce dobré, informácie nie k zahodeniu… a len tak flegmaticky som napísala na doplnenie ešte pár riadkov. Veľmi intenzívne sme to navibrovávali silou ducha. No a výsledný kód, ktorý som pred chvíľou dokončila je posun zo spirituálnej osmičky do deviatky. Čo mi absolútne ladí /vrátane komunikácie počas predchádzajúcich dvoch dní/ s 8. celestínskym vhľadom. Ukotvila sa sila Ducha a lásky /esencia/ na planetárnej úrovni v jej aktuálnej hustote, ktorá predstavuje enormný nárast bovisov /jednotiek času/. Tým vstupujeme do aktivujúcej sa deviatky /deviaty vhľad/. O chvíľočku budem zdieľať info-kód k aktuálnemu dianiu a potom napíšem pár viet o ôsmom a deviatom vhľade.

Pár viet o ôsmom vhľade celestínskeho /čiže nebeského/ proroctva, ktoré opisuje pokrok po sebe následujúcich generácií ako evolúciu porozumenia, ako vývoj smerom k vyššej duchovnosti a vibrácii. Každá generácia získava viac energie a zhromažďuje viac pravdy a potom odovzdáva svoj status budúcej generácii, ktorá ho ďaľej rozširuje.

Tento vhľad je poznatkom o tom, ako novým spôsobom vytvárať vzťahy k ostatným, vynášať v nich na povrch to najlepšie - čo bolo kľúčom, aby sa mystérium udržalo v chode a odpovede stále prichádzali. Všetky nahliadnutia sa spojili do vedomia, ktoré sa podobalo zvýšenému pocitu vnímania a očakávania.

Deviaty vhľad hovorí, že ľudský svet bude transformovaný vedomou evolúciou. Odhaľuje konečný osud. Spôsobuje, že všetko je krištáľovo jasné. Hovorí, že ľudia sú kulmináciou celej evolúcie. Rozpráva o hmote, ktorá sa začína v slabej forme a zvyšuje svoju komplexnosť, prvok po prvku, potom biologický druh za biologickým druhom a vždy sa dvíha do vyššieho stavu vibrácie. Celý proces sa privádza k vedomiu. Ľudská história nás pripravila na vedomé dosiahnutie evolúcie. Náš osud spočíva v tom, že zvyšovanie energetickej úrovne bude pokračovať. A keď sa naša energetická úroveň zvýši, úroveň vibrácií v atómoch nášho tela sa takisto zvýši. To značí, že sme stále ľahší, čoraz viac čisto duchovní. Deviaty vhľad hovorí, že ak my, ľudia, pokračujeme vo zvyšovaní svojich vibrácií, začnú sa diať čudné veci. Celé skupiny ľudí, čo dosiahnu určitú úroveň sa odrazu stanú neviditeľnými pre tých, ktorí vibrujú na nižšej úrovni. Títo ľudia sa budú cítiť ľahšími, ale budú sa nachádzať rovnako ako ostatní na Zemi. Keď začnú ľudia zvyšovať svoje vibrácie na úroveň, kde ich ostatní nedokážu vidieť, bude to signál, že prekonávame bariéru medzi týmto životom a iným svetom, do ktorého odchádzame po smrti. Je to vedomé prechádzanie. Deviaty vhľad hovorí, že v 3. tisícročí dosiahne väčšina jedincov túto úroveň vibrácie v skupinách pozostávajúcich z ľudí, s ktorými sú najviac spojení.

Obraz: Zlatá vlna jednoty

28. října 2015 v 10:04 Obrazy rok 2015

Obraz: Zlatá vlna jednoty

"Svým vědomím řídím svůj život"


TZOLKIN 28.10.2015 5 IMIX kin 161

28. října 2015 v 9:56 Mayský Kalendář na každý den

Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Ti, kteří jsou schopni se připojit na Druhou Stranu k alternativním realitám, jsou buď napřed nebo mimo čas. Ho (5) vás dnes může zavést do mnoha světů Imix mnohem rychleji, než si myslíte. Nadechněte se, než se ponoříte. Chcete-li přežít takový výlet se zcela neporušenou myslí, vyžaduje to velké množství psychické síly a stability. Naštěstí máte Caban - esenci, která vás dnes uzemní, jak budete zkoumat různé dimenze svého života, otázky či obavy o svou budoucnost, kterou si přejete vytvořit.
Imix znamená prvotní mysl, která dřímá pod povrchem Země, je to síla jejího srdce chránící a umožňující život - neutrální, nediferencovaná životní síla - ani dobrá, ani špatná, čistá potenciální síla potřebná pro manifestaci záměru.
Nativní Imix jsou nejblíže prvotnímu Zdroji, musí dávat pozor, aby se nedostali do hlubin Imix, žijí ve svém virtuálním světě fantazie. Jsou velmi kreativní a inovativní. Pozor na přílišné snění a letargii. Výzva je - zůstaňte ve své realitě. Dny Imix jsou hluboce spojeny s intuitivním a mystickým vnímáním světa, kde se tvoří autentické sny a vize. Imix je prvotní oceán - buďte dnes v blízkosti vody.
***
Zdravíme vás, děkujeme, že jste dnes opět s námi. Dnes bychom vás chtěli povzbudit, abyste se šli ven bavit. Pokud je to možné, jděte na procházku a dávejte pozor na vše, co vidíte kolem sebe. Pokud žijete ve městě a nemůžete se dostat na venkov, sedněte si ven před dveře, nejlépe na zem a poslouchejte zvuky přírody.
Nechte Láskou Zdroje naplnit celou svou bytost, až se budete vyhřívat v nádheře své vlastní Podstaty.
Dýchejte ve třech cyklech: na první nádech vnímejte, jak k vám přichází pocit míru, výdech : pošlete mír zpět celému Stvoření.
Druhý nádech: nadechujte čistou Lásku Zdroje a vnímejte, jak je každá buňka v těle naplněna Láskou. Při výdechu pošlete všechnu Lásku zpět ke Zdroji.
Třetí nádech: nadechujte vděčnost Zdroje a všech Bytostí. Vydechujte vděčnost zpět ke Zdroji a všem bytostem.
Tento cyklus třech nádechů používejte kdykoliv můžete. Vnímejte uvolnění těla, mysli i duše jak přijímáte a odesíláte Mír, Lásku a Vděčnost.
Celý den i nadále dýchejte tímto způsobem tak často, jak je to jen možné. Pozorujte při tom, jak jste uvolnění.
Maličkosti budou méně nepříjemné. Otázky se budou snadněji řešit. Ve vztazích budete mít milující pocity. Dokonce i ty věci, které jsou obtížné, budou mnohem méně stresující.
Toto jednoduché cvičení je skvělý způsob jak se uvolnit, kdykoliv se ocitněte mimo svůj střed. Postupujte vpřed a dýchejte elixír života.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com. Mayské Zprávy lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Fragment Solařina říjnového surf report - Padající listí / Setí semen

28. října 2015 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Říjen je silným přechodovým měsícem. Je to měsíc padajícího listí a setí semen - dokončení a nových začátků sloučených dohromady. Staré rány vystupují na povrch, aby byly léčeny, zatímco současně získáváme zkušenosti ze spatření nových a skutečných projevů na hmotné úrovni jako nikdy dříve. Je to podzim našich starých životů a jaro našich pravých životů.
Tento měsíc nám přinese mnohé posuny. Posuny směru, zvyků, v našich zaměstnáních, v závislosti na našich vztazích a posunech k našim pravým cílům. Kupředu směřující energie Mu´a jsou zpátky! Konečně završujeme věci, které jsme chtěli udělat již dlouhou dobu. Tato malá vítězství nám dodávají nádherný pocit.

Zatmění "Krvavého" Měsíce 27. - 28. září přineslo silný příliv naprosto nových energií nové reality, která dodala novou složku k námi dýchanému vzduchu. Tato nova složkaobnovuje naši osobní a planetární matrici. Podobá se to instalaci důležité aktualizace do operačního systému počítače, který získal několik nových elementů, jež jsme dříve neměli. Jedním z aspektů těchto nových prvků je nárůst odvahy a důvěra v odvážný pohyb vpřed.

V říjnu začneme zvykáním si na tuto novou aktualizaci našeho operačního systému. Budeme experimentovat s novými prvky, dokud s nimi nesrosteme. Ačkoliv mnohé prvky a situace se mohou zvnějšku jevit stejné, jako byly dříve, pociťují se naprosto odlišně, protože se něco změnilo v samotném jejich jádru.

Tento posun k rozšířenému operačnímu systému nám pomůže překonat mnoho starých situací, protože jsme silně voláni do našeho nového prostředí. Během tohoto měsíce se otevírá nepřeberné množství nových možností, příležitostí a směrů. Potkáváme vice našich nových pravých lidí. Připravujeme se na opuštění předchozího cyklu. Je to konec jedné éry a začátek nové!

Dokonce, i když si vybereme být v této chvíli posledních dnů duality zde, není snadné překročit. V této chvíli je kolem nás spousta bouřícího příboje. Občas může být plavba takovými vlnami extrémní výzvou přicházející z mnoha směrů a neslučitelných systémů reality. Jsme často bombardováni energiemi pocházejícími od skupiny lidí spíše než z naší osobní matrice. Děláme, co můžeme, abychom se udrželi v oku bouřky, ale se silnými energiemi přicházejícími z tolika úrovní to není vždy možné.

Jsme zde, abychom se probudili do nové reality a abychom to mohli udělat, musíme být čistí a následovat naši pravou stezku. A přesto, když energie umírajícího světa duality příliš zesílí, snadno nás mohou odhodit mimo ni. Najednou si můžeme uvědomit vlny strachu a pocit stísněnosti přicházející z kolektivu. Můžeme pocítit konec světa všeho kolem nás. To není vždy snadné setřást. A přece musíme nalézt způsob, jak zůstat silní v naší opravdovosti a zaměřit se na rodící se nový svět, spíše než na starou umírající realitu.

I když si dobrovolně nezvolíme vstoupit do tohoto dramatu, někdy je téměř nemožné kompletně nepocítit zahlcení vším, co se na planetě děje. Kdybychom byli otevřené a citlivé bytosti, což mnozí jsme, cítili bychom, jak nás to ovlivňuje. Někdy jen musíme všechno zastavit, posadit se a nechat to projít skrz nás. Můžeme si vybrat, že s láskou vezmeme všechno za své, místo toho, abychom cítili odpor nebo únavu ze sledování stejných vln duality snažících se stále znovu rozdrtit lidstvo.

Víme, že nemůžeme blokovat to, co se ve světě děje. Musíme být maximálně bdělí a vždy připravení.Nemůžeme se zavřít a oddělit se. Nemůžeme si nasadit brnění a uzavřít se do magické bubliny fialového světla. A přece pro ty z nás, kteří jsou hluboce citliví, kanonáda prudkých energií přicházející ze skupiny lidí je často extrémně intenzívní a nepohodlná. Někdy nás to nutí cítit se křehkými a zranitelnými.

Není snadné plavit se mořem zmatku, které je kolem nás, ale je nezbytné, abychom se to naučili.Tím, že se neustále přelaďujeme na novou realitu. Že když vymetáme četné zmatky pocházející z lidského společenství, uvědomujeme si, že nepřicházejí z našeho vnitřního já. Jsou to prostě jen symptomy posledních dnů duality - dnů, o kterých jsme věděli, že přijdou. Nacházíme se v mukách rodícího se nového světa a porody jsou vždy špinavé a plné nebezpečí. Právě takové to je.

Zrození nového světa neproběhne přes noc. Ale my to nemůžeme vzdát; nemůžeme si již dovolit být na pochybách, nevěřit sobě nebo druhým. Přišli jsme zde, abychom dali vzniknout nové realitě, a MY TO TEĎ DĚLÁME. Jsme jednou velkou vlnou vědomí rodící to nové. Jestliže se plně zaměříme na to, proč jsme tady, budeme mít magický říjen.

Solara

www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Vše se zdokonaluje praxí.

28. října 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vše se zdokonaluje praxí. Čím lépe se naučíš život žít, tím více se s ním ztotožníš a budeš se v něm pohybovat svobodně a bez zábran. Nemůžeš zůstat neměnný; rozvíjej se tedy svobodně a radostně. Zpřetrhej pouta, která tě spojují s minulostí. Povznes se nad všechny obavy, které brání tvému rozvoji a zaslepují tě, takže před sebou nemůžeš jasně spatřit onu skvělou vizi. Prokaž, co pro tebe znamená víra, a očekávej, že i zdánlivě nemožné se stane možným. Snes Mé království na Zem a nauč se konat Mou vůli a kráčet po Mých cestách. Vykroč, i když budou tvé první kroky slabé a nejisté. Nezáleží na tom, kolikrát upadneš. Prostě vstaň a zkoušej to znovu a znovu.
Síla břicha Marie Magdaléna prostřednictvím Pamely

27. října 2015 v 11:50 Aktuální Informační chaneling

Síla břicha

Marie Magdaléna prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Marie Magdaléna. Všechny vás s radostí v srdci vroucně zdravím. Jste mi známí a blízcí. Jsme spřízněné duše, neboť všichni jdeme po stejné cestě společně, jen každý svým vlastním jedinečným způsobem.
Dnes bych ráda hovořila o ženské energii, jak může v tomto čase vzkvétat, neboť pro změnu vědomí je to zásadní, kterou lidstvo jako celek potřebuje, aby se posunulo kupředu. Existuje potřeba rovnováhy mezi mužskými a ženskými energiemi, jak ve světě jako celku, tak v životě jednotlivců. Ženská energie byla dlouho potlačována, ničena a zraňována a to vedlo k dominanci jednostranné mužské energie.

Na první pohled se může zdát, že rovnováha již byla projevena: ženy v mnoha zemích mají doslova stejná práva jako muži. V těchto částech světa se může žena projevovat svobodně jako muž, užívat si vzdělávání, kariéru, moc postavení a je schopná hromadit bohatství. Přesto na hlubší úrovni něco schází a je vyvedeno z rovnováhy. Co se ve skutečnosti děje, když ženy usilují takovým způsobem po rovnosti, je to, že si přisvojují mužskou energii dominance a kontroly a začínají ji používat pro své vlastní zájmy a ambice. To není samo o sobě špatné. Otázkou však zůstává, zda toto konání hluboce naplňuje ženskou duši. Další otázkou pak také je, zda je mužská duše shromažďováním moci a dominancí naplňována.

V tomto čase stále více lidí hledá hluboké naplnění. Chce žít z inspirace a spojení se Zemí a bližními, chce důvěřovat svému srdci namísto reagování na strach. To jsou ideály, které se nyní dotýkají srdcí mladých lidí. Stará mužská energie kontroly a nátlaku již přežila své věky, staré směřování. Je tu nová generace, která přemýšlí a cítí jinak. V tom leží příležitost pro skutečné znovuvzkříšení ženské energie, která nezahrnuje jen obnovu sociálních a politických práv a svobody pro ženy, avšak skutečné léčení hlubokých vnitřních zranění, která byla ženské duši způsobena.

Co se ženské energii v minulosti přihodilo? Byla mnoha způsoby ponížena - jak mentálním tak fyzickým násilím. Tato historie byla zaznamenána, nemusím se tomu tedy nyní věnovat. Moje pozornost je zaměřena primárně na to, jak byla vnitřní ženská energie tímto násilím ovlivněna. Když se podíváte na kolektivní ženskou auru, jak je ilustrována v energetickém poli průměrné ženy, uvidíte zranění, díru v oblasti břicha. Tato oblast nižších energetických center - kořen, pupík a čakra solar plexus se oslabila a vyprázdnila. U mnoha žen v těchto centrech existují, a obvykle jen s polovičním vědomím, pocity zahanbení, strachu a nejistoty.

Původní ženská síla břicha je vitální a zakotvená. Ženy jsou svou podstatou spojeny se Zemí, s rytmy ročních období a moudrost v jejich srdcích je založena na přirozeném pocitu sebe-hodnoty. Bohužel, během věků se to vytratilo a bez této základny, této přirozené síly v břiše, se ženy nemohou spojit vyváženou cestou se světem kolem sebe. Snadno ze sebe dávají druhým příliš a v tomto dávání ztrácí samy sebe a nejsou si schopny ponechat svůj osobní prostor a stanovit hranice.

Když jste byly zraněny do samotného jádra prostřednictvím odmítnutí, (sexuálního) násilí a ponížení, vyskytla se změna ve vašem energetickém poli: vaše vědomí opustilo břicho, které je sídlem emocí, spojení a intimity. Pokud je příliš bolestivé být přítomné v této oblasti těla, oddělujete se od sebe a stahujete své vědomí z břicha pryč. Vaše vědomí pak vystupuje nahoru a zabydluje se ve vyšší části vaší aury. Výsledkem je, že se city otupí a může se zde usídlit deprese nebo pocity vyčerpání bez plného přístupu k vaší energii. Navíc k tomuto odehrávajícímu se traumatu z násilí a hlubokému emocionálnímu zmatku, přistupuje nyní také smutek a prázdnota ze ztráty sebe sama.

To se ve zkratce stalo ženské duši. Přestože ne všechny ženy projevují tento vzor stejnou měrou, stále se jedná o obecný trend, který se dá shrnout následovně:

- Břicho, které je sídlem emocí, sexuality a intimity a je přirozeně a silně spojené se Zemí, je relativně prázdné. Cítí se tu být ohrožené, ať z bolesti, která zde setrvává formou vzpomínek, a také proto, že je děsivé střetnout se se silou, která tu leží skrytá.

- Výsledkem ustupující tendence je propast v energetickém poli mezi nižšími a vyššími energetickými centry, mezi oblastí srdce a oblastí břicha.

- Energie srdce, centrum inspirace a lásky se nemůže vyjádřit, proudit ven a přirozeně se spojit se světem a dalšími lidmi. Tento proud je blokován jak z přílišného strachu a nejistoty, tak z potřeby spojit setak silně s druhými, že se v této osobě ztrácíte a stáváte se na něm emocionálně závislí.

Ženy, které ve svých životech nikdy nezažili násilí - mentální, fyzické, sexuální - mohou také často projevovat tyto reakční vzorce. Jelikož staré vzorce mohou být neseny s předešlých životů, v minulosti mohly být přivozeny vaší ženské energii újmy, které se pořád potřebují v této inkarnaci dostatečně uzdravit. Kromě toho jako ženy jste ovlivňovány celkovou ženskou duší, převažujícím obrazem ženy a kolektivní zkušeností minulosti. Každá žena se musí vypořádat s tím, co tu popisuji. Pro žádnou ženu není jednoduché, či přirozené vlastnit sílu svého břicha a být skutečně přítomna ze srdce ukotveným a sebevědomým způsobem.

Jelikož je nyní čas transformace vědomí, stalo se o to víc nezbytné léčit toto energetické zranění v břiše. Pokud jdete vyvíjející se spirituální cestou a vnímáte naléhavost žít ze srdce a žít vaši nejupřímnější inspiraci, objevíte, že vy, jako žena, čelíte hluboce uloženým strachům. Chcete-li vystoupit, stát se důležitější a vstoupit do konfliktů, nepřichází to snadno a znamená to čelit tváří v tvář těžkým otázkám o sebeúctě a být pravdivá vůči sobě. V jiném smyslu jste jako ženy žádány, abyste transformovaly část kolektivní bolestivšech žen. A tak v léčení vaší vlastní bolesti vytváříte nové cesty pro zvyšování kolektivního vědomí.

Spirituální vývoj je široce vnímán jako otevírání srdce, spojování se s druhými prostřednictvím lásky a propouštění ega. Nicméně pro ženy, které se potřebují vyrovnat s nedostatkem síly ve svém břiše, je právě toto místo, kde číhá množství nástrah. Když se spojíte s druhými bez toho, aniž byste zůstaly přítomny ve svém břiše, ve svém centru, spojené se svými potřebami a svojí pravdou, pak spojení s druhými může rychle vést ke ztrátě sebe sama a dokonce k vyčerpání.
Pokud jste vysoce citlivá osoba s otevřenou srdeční čakrou, která snadno vnímá nálady a emoce druhých lidí, budete těžit z tohoto pevného pocitu svých vlastních omezení, a proto potřebujete silné ego. A "silným egem" mám na mysli potřebu jasného smyslu toho kde končíte a kde začíná druhá osoba. Tento smysl vám umožňuje být si toho vědoma, pokud dáváte příliš třeba právě proto, že chcete, aby vás měli rádi, a neodvažujete se říci "ne". To, co zdravé ego umožňuje, je cítit jasně a přesně, co se s vámi během interakce s druhými lidmi děje. Slovo ego se překroutilo a symbolizuje vše, co je nižší a mělo by být propuštěno, avšak pro ženy je tato forma uvědomění a ustanovení hranic extrémně důležitá.

Pro muže je proces vývoje přece jen odlišný. Muži byli vychováváni s jiným druhem morálky. Jako chlapci byli podporováni, aby se odlišili, aby soutěžili a vynikli. Pro muže, kteří se v tom necítí, kteří jsou přirozeně citliví, ohleduplní nebo tišší, to může být opravdu bolestivé. V každém případě jsou muži méně podporováni v dávání, zatímco ambice a agresivita jsou hodnoceny pozitivně. V mužích taktéž existuje energetické zranění způsobené minulými prožitky. Muži se oddělili od své vlastní ženské energie, svých pocitů a intuice, a prožívají to jako ztrátu radosti, emocí a spojení. V jejich srdci je prázdnota - natož v jejich břiše - a tato prázdnota trápí muže stejně tak, jako trápí ženy jejich prázdné místo v břiše. Obě pohlaví byla poškozena tradicemi, které žijete, a obě pohlaví byla mnoha způsoby zraněna, a tak znovu získání celistvosti vyžaduje u obou pohlaví odlišné prostředky.

Pro muže, je zdůraznění otevírání srdce obecně prospěšné. Spojit se se svými pocity, dovolit ukázat svou zranitelnost a vzít na vědomí ženskou energii v sobě, jsou základní způsoby k vašemu léčení. Pro ženy je to však do jisté míry naopak. Pro vás ženy znamená cesta k sebe-léčení být vůči sobě pravdivé, udržovat jasné hranice, uznat svou mužskou energii a rozpoznat a projevit její jedinečné dary. Energeticky to znamená, že berete energii ze svého srdce, své duše celou cestou dolů do úrovně břicha. Znamená to sestoupit hlouběji do pánevní dutiny, která symbolizuje primární sílu ženské energie.

Jeden ze způsobů, jak se můžete vy ženy vrátit ke svým kořenům, je vědomější zacházení s hněvem, který je v nich uložen. Mnoho žen potlačuje emoce vzteku nebo zklamání, protože vztek vyvolává strach nebo je oslabuje. Vztek je hrozivý, neboť vás může přivést do konfliktu s druhými, a když cítíte, že nejste schopná stoupnout si sama za sebe a vyjádřit svůj hněv, cítíte se oslabená. Pak se hněv může proměnit v depresi, pasivitu nebo cynismus.

Je však možné začít se dívat na vztek jako na cenný signál, kdy něco nebo někdo porušuje vaše hranice a vy se tak cítíte zraněné. Signál, který můžete použít k vytváření pozitivní změny ve svém životě. Tím, že přivítáte vztek, berete samy sebe vážně, což znamená, že síla obsažená ve vzteku, může být vyjádřena pozitivním způsobem. Prvním krokem není vnímat vztek jako něco špatného nebo se za něj odsuzovat. Pro ženy je to těžší než pro muže, protože jsou zvyklejší popírat samy sebe a dávat svůj prostor spíše druhým, než si nárokovat přirozené hranice.

To je důvod, proč bych chtěla oslovit vysoce citlivé ženy, které jsou na spirituální cestě: starejte se o sílu svého břicha, vlastněte ji, dopřejte si jasné hranice a odvažte se za ně postavit. Máte tendenci spojovat spiritualitu s láskou, světlem a spojením a to jsou důležité atributy. Rovnovážné spojení se světem kolem vás však závisí na vaší schopnosti rozlišit mezi tím, co je pro vás správné a co špatné. Oddělit a odpojit to, co je třeba, místo přehnaného spojování a zapojování. Proto potřebujete plně ocenit sami sebe, vaše vlastní potřeby, vaše talenty a všechny vlastní emoce.

Žila jsem v dobách, kdy svobodné vyjádření žen nebylo akceptováno, natož ceněno. Cítila jsem silné spojení s poselstvím Jeshuy Ben Josepha a s esencí Kristovské energie. Byla jsem dotčena slovy, jeho charismatem a v onom životě jsem šla hlouběji a hlouběji dovnitř, abych si vzpomněla na to, kdo jsem. Také ve mě žil hněv související se silami, které mi zakazovaly být tím, kým jsem byla: nezávislou, silnou a svéhlavou. Byla jsem pravidelně vržena zpět do sebe a bojovala jsem s pocity bezmoci a hněvu. Mé břicho zadržovalo energii frustrace a pod touto vrstvou byl skrytý pocit podřízenosti a sebepochybností. Bylo mým posláním povolit svůj nedostatek sebevědomí a propustit soudy druhých lidí.

To je výzva pro všechny ženy. Když nejsou ženy plně přítomny v oblasti svého břicha, mají tendenci dávat ze svého srdce druhým příliš, vyčerpat se ve vztazích s druhými jako jsou vztahy s milovanými, s dětmi, partnery či přáteli. Ztratit se v druhé osobě je často znamením, že nejste samy sebou, že nejste ve své vlastnízákladně. Pokud zde převládá pocit prázdnoty či oddělení, je lákavé natáhnout se k druhému, abychom tento pocit zmírnily. Děláte to zdánlivě z lásky, ale další motiv se skrývá v tomto: potřebujete druhé, abyste se cítily přijímané a dobré. Nicméně skutečný spirituální růst znamená naučit se ptát - z jakého motivu se spojuji se světem kolem mě, s mými milovanými, mými přáteli, mými dětmi, mými rodiči?

Nyní si vyberte jeden z těchto vztahů a zaměřte pozornost na své břicho. Vnímejte z této úrovně, kolik místa zabíráte v tomto vztahu nebo jak moc přijímáte. Například si představte vašeho milovaného a zeptejte se uvnitř: "Cítím se plně přijímána v jeho přítomnosti v oblasti mého břicha?" Dýchejte hluboko do vašeho centra, jak na něho myslíte a vnímejte odpověď. Vnímáte, že vás něco blokuje či vám brání v dýchání? Experimentujte s tím jako s řízenou meditací. To stejné mohou udělat muži se svou přítelkyní.

Klíčová otázka zní: může být vaše břicho ve vztahu uvolněné? Cítíte se přijímané a máte svobodu být samy sebou? Nebo cítíte, že musíte vyvíjet snahu a zaujmout nějaký postoj nepřirozeným způsobem? Možná se cítíte energeticky vyčerpané, když jste s druhou osobou. Pak vaše vědomí vystupuje směrem k hlavně a opouští vaši základnu, vaše břicho. Když se tak stane, neodsuzujte se, ale místo toho se na svůj strach být opravdové podívejte s milující upřímností a převezměte své právoplatné místo. Tím, že rozpoznáte svůj vlastní strach, ho transformujete. Neděláte to jen pro sebe. Mění se kolektivní energetické pole žen. To, co dáváte sobě, obohacuje druhé a naopak.

© Pamela Kribbe

Překlad: Denisa Vaňková


TZOLKIN 27.10.2015 4 AHAU kin 160

27. října 2015 v 10:35 Mayský Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
Po dešti se mraky rozplynou a pronikne sluneční světlo. Bez ohledu na bolest, bez ohledu na potíže, kterými nyní procházíte, pamatujte, že jsou jen dočasné, stejně jako květ letní růže. Tato Trecena je o čištění vašeho fyzického a psychického prostoru. Dnes Ahau osvěcuje tento posvátný prostor, který si pro sebe tvoříte a vrhá nové světlo na staré problémy nebo situace, přináší nový svěží pohled a vizi toho, kam potřebujete jít nebo kde potřebujete být.
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Jsem Ahau 4. Jsme vděční, že můžeme tento čas sdílet společně s vámi. Dnes bychom vám chtěli přiblížit téma nuda. Mnozí z vás se ve svém životě nudí. Neexistuje žádný smysl, žádný význam, žádná touha proč být svázáni v této sféře s nízkou hustotou. Mnozí jste cestovali po své cestě a měli jste mnoho zkušeností. Neexistuje žádná radost v tom, co jste zažili a chybí dokonce přesvědčení, že je něco lepšího, než říkají vaše současné kódy přesvědčení. Ale rádi bychom vás ujistili, že je opravdu mnohem více toho, co vám můžeme nabídnout, kromě vašeho každodenního života. To, co je k tomu potřeba, je vyjít ze své ulity a otevřít dveře vedoucí k široké škále možností, které jsou vám volně k dispozici.
Možná budete muset vypnout televizi a další zdroje informací, které vás utápí ve smutku a pocitech zoufalství, které v současné době bombardují vaši energetickou síť. Zaměřte se na své vášně. Mnozí jste odsunuli věci, které vám přinášely nadšení nebo si dokonce už ani nepamatujete, co vám nadšení přináší.
Mnozí nacházíte uspokojení v tom, že chodíte do společnosti. To je v pořádku a dobré, pokud vám to neubírá čas ani energii pro vykonávání dalších činností. Podívejte se na tyto možnosti otevřeně, bez nastavování parametrů jako " To je moc drahé. Nikdy jsem si to nemohl/a dovolit dělat. Co by tomu řekli ostatní."
Nechte své myšlenky cestovat k tomu, o čem jste vždy snili. Přemýšlejte o věcech, které by vám přinesly spokojenost. Jak chcete trávit svůj čas? Kolik energie vydáváte na aktuální projekty? Jaký talent byste chtěli vyjádřit? Existuje projekt, kterého byste chtěli být součástí? Jakou dovednost chcete zdokonalovat? Odložte stranou všechny důvody, které vám v současné době brání pohybovat se vpřed.
Začněte si psát seznam věcí, které vám dávají energii a naplňují vás. Zkoumejte kroky, které je třeba provést, abyste naplnili své sny. Vytvořte si způsoby, jak si splnit své cíle. Jen proto, že se něco dělá tradičním způsobem neznamená, že budete muset následovat " zaručené a vyzkoušené vzorce ". Najděte odvahu se odlišovat, vyjít ze své krabice a vyzkoušet věci novým způsobem. Zarovnejte se s těmi, kteří mají odvahu vystoupit z řady a podporují své cíle.
Jakmile objevíte své vášně, budete mít nesmírné množství energie. Ponuré myšlenky žijící v chaotickém světě se rozpustí, jakmile budete trávit svůj čas pomáháním vytvářet Nový svět. Každý z vás je jedinečný a disponuje hojností talentů a nápadů, aby se Země stala Rajskou Zahradou, kterou byla původně navržena.
Tím, že podléháte ideálům mas, jsou mnozí z vás zapojeni na pracovních místech, které vám ubírají čas, takže věnujete jen velmi málo energie věcem, které vám přináší nadšení a povzbuzují vás. Riskujte a změňte toto paradigma. Mnozí se již touto cestou vydali. Změnou svých myšlenek a činů se můžete pohybovat dopředu a vytvořit naplňující život. Tím, že zůstanete ve své krabici, jen zvyšujete šanci setrvávat v nudě. Pokud jste znudění, vytváříte ve svém životě chaos. Objevte své vášně a udělejte všechno možné pro potřebné změny, které můžete zařadit do své každodenní rutiny. Bavte se a tvořte.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Nezapomeňte postavit stabilní a pevné základy na zemi. Postavte 4 pilíře podpírající váš život, aby byl stabilní ve všech aspektech Bytí - k vytvoření pravidel hry, práce i všech vztahů. Slunce prochází 4 body - svítání, poledne, západ a půlnoc a to dělá den úplným, celistvým, stejně tak rok je rozdělen dvěma rovnodennostmi a dvěma slunovraty na 4 roční období. Galaktičtí Mayové rozdělili Vesmír na 4 sekce a ekliptiku Mléčné dráhy dvěma průsečíky na 4 části. ČTYŘKA je stabilní základna pyramidy. Využijte dnes dar galaktického pulsu v podobě Energie ČTYŘI pro vaší osobní CELISTVOST.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com. Průvodce Vzestupem. Galaktický a osobní kalendář, přehled poskytovaných služeb najdete ZDE. Poslední aktuální informace ZDE. Mayská poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nové pojetí života lze přirovnat k semeni zasetému v teple domova.

27. října 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nové pojetí života lze přirovnat k semeni zasetému v teple domova. Semenu nelze jeho prostředí odejmout, dokud není dost silné, aby mohlo snést vnější podmínky. Stejně je tomu s novým pojetím života: nelze je vykouzlit jako králíka z klobouku. Dát mu obsah i formu vyžaduje čas. Nové pojetí je nutné nejprve vyzkoušet s několika oddanými, dříve než ho mohou přijmout všichni. Vyžaduje to velikou lásku, trpělivost, oddanost a úctu. Tak je tomu v současnosti s příchodem Nového věku. Vše je zcela nové. Rodí se mnoho nových myšlenek a koncepcí a všechny je nutné vyzkoušet, pochopit, zamilovat si a ocenit. Chceš-li být průkopníkem Nového věku, musíš jít ochotně a beze strachu vpřed a vyzkoušet to nejnovější z nového.Zem sa oddeľuje

26. října 2015 v 22:04 Féwa


Milí priatelia, Zem sa oddeľuje. Ale nepredstavujte si tento proces, ako dve separátne Zeme - je to presúvanie sa do jej nového hologramu, ktorý súvisí s hutnosťou v akej sa nachádzame a tým i s frekvenčne navýšeným elektromagnetickým vlnením /kapacita mozgu/ - ako i s elektricitou vesmíru /Centrálne Slnko a všetky slnká - najvyššie vedomie/.


Veľmi jednoducho by sa dalo povedať, že pomyselná bublina vzdušného obalu, ktorá súvisí /súvisela/ s heliosférou, začína mať tvar oválu. Mám na mysli obal okolo Zeme. Je to to isté, ako bunečné delenie. Je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že čím viac sa obrazne povedané vysúva nová Zem zo starej /nový hologram, mriežka/, čiže sa oddeľuje od všetkého, čo so starým myslením súvisí - tým viac je pre všetkých dôležité, aby sme my, ľudia, prestali byť od seba oddelení, odseparovaní, neempatickí, bez akéhokoľvek záujmu o druhých. Čiže čím viac sa projektuje Zem do nového hologramu /pričom so sebou berie len to dobré pre všetkých/ - tým viac je potrebné, aby sme vytvorili reťaz ľudí, držiacich sa za ruky. Pokiaľ niekto nevie ako to má urobiť, mal by si spomenúť na našich predkov. Na prarodičov, pra-prarodičov, ktorí žili v svornosti. Jednoducho povedané - žili lásku. A dostatočne cítili, uvedomovali si, aké dôležité to je. Veď sme predsa jedna rodina.