close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Přeměna a Prohloubení Božství

16. září 2015 v 8:09 |  Mayský Kalendář na každý den
Podzimní Rovnodennost / Zatmění Měsíce pasáž 23.9-28.9., o které najdete informace ZDE, poskytuje plnou podporu pro 5D zkušenost. Slouží jako bod zvratu. Dokončujeme nižší stav bytí, následuje transcendence - trvalý posun v globálním Vědomí. Pravděpodobně jste sami zaznamenali, že Vesmír spouští silnou dynamiku přes tuto pasáž jako svého zástupce pro vytváření rovnováhy. Podívejte se, zda jste připraveni, zarovnáni a ochotní provést trvalý posun ve svém Vědomí. Každá nová vlna je osobní Mistrovská výzva. Je to o jednoduchém přestavění našeho Já. Mnozí to nyní vnímáte jako nádherný opojný let s jemnými a bravurními otáčkami. Hladina Lásky začíná být docela velmi hluboká.
Vesmír koordinuje možnosti nové časové osy poskytující vyšší Světelnou aktivaci. Vysoké vibrace jsou schopné vymazávat minulost a usnadňovat Přechod. Vytváří vazby mezi nízkými a vyššími frekvenčními vrstvami s postupným vymazáváním 3D prvků ( necelý rok ). Galaktické týmy nám vzkazují: Vítejte zpět v Božské Lásce.
Konec září je jeden z významných kosmických triggerů a následují další. Přijměme a přivítejme tento i každý další, jak nejlépe umíme. Je to vstupování do stavu Vědomí Stvořitele. Manifestace vyžaduje duchovní zralost a zodpovědnost v posvátném Návratu aktivace Krista. Každý takový spouštěč je urychlením. V těle to můžete pozorovat jako silné víry. Srdce je střed vaší vlastní Sluneční soustavy. Jsem naprosto nadšená, je to fascinující práce s Novým Světlem, které silně zasahuje a boří vše světské a starý systém přesvědčení. Kolektivní Vědomí musí zvládnout změny, Světlo prostě dělá svou práci. Na Zemi se vrací vibrace, která posiluje lidstvo a umožňuje plně vstoupit do role Tvůrců. Pravdivý Tvůrce netouží dominovat nebo ovládat. Drží nejvyšší záměr Lásky, Božství, míru, harmonie, rovnováhy.
Zapojte se vědomě do procesu bez strachu, to vám pomůže překlenout se ze starého do nového. Přijetí nové reality je klíčové. Mistrovství vychází z nitra, pak můžeme vystoupat do vyšších sfér a společně spolu-vytvářet. Minulý týden jsem viděla dvě duhy, připomnělo mi to úspěšné kotvení společného záměru.
Pro hladkou cestu vnímám jako vhodné poskytnout několik návrhů. Uvádím je pro vás - nově probuzené. Můžete zpětně procházet mayské predikce. Denní Strážci nás zahrnují tou nejčistší Láskou, ačkoliv se může zdát, že jejich Láska je velmi přísná, ale doba Přechodu je zde. Zprávy jsou pro vás každý den k dispozici zdarma:
Meditujte denně, po dobu, která vyhovuje vám - udržíte se velmi snadno v klidu
Používejte nadhled a RADOST
Naslouchejte sobě, své intuici, tělu
Detoxikace, pohyb, cvičení, okysličování organizmu
Vylaďujte, soustřeďte se a podporujte své vyšší úrovně
Odpojte se od polaritních diskuzí, jsou k ničemu
Odpojte se od restriktivního životního stylu, zaměstnání, disharmonických lidí, situací
Zaměřte se na sebepoznávání, autentické kreativní vyjádření
Je normální, že tělo bude o něco pozadu ve vašem osobním procesu Vzestupu
Nevyhýbejte se tradiční medicíně, osobně nechci využívat chemické léky
Nemoci, nerovnováha je blok v myšlení
Co potřebuje vaše tělo víte vy, neexistuje žádná obecná šablona pro optimální zdraví
Je v pořádku být zranitelní, emocionálně nevyrovnaní - všichni se musíme sjednotit v tomto masivním uzdravování
Starejte se o své pohodlí
Jezte menší porce výživných jídel obsahujících denní světlo
Můžete být intuitivně vedeni přestat jíst maso
Pokud nejste připraveni přestat jíst maso, nedělejte to, doplňujte chlorofyl
Magnetismus vám ukazuje prostřednictvím vašeho těla, co potřebujete
Nové Světlo podporuje transmutaci myšlenkových forem
Vy, kteří pomáháte na úrovni Wayshowers, jsme schopní ukázat cestu jednotlivcům i kolektivu, tím jak čelíme neznámému o něco dříve. Součástí smlouvy je dělat vše a mnohem více. Jako první vše a pak více. Pokud mohu sdílet, co se nyní děje na mé cestě, Vědomí šplhá do neuvěřitelných výšek a účelné účinky Světla na fyzické tělo. Jasnocity jsou mnohem ostřejší. Cítím pokoru a nádhernou osvobozující lehkost. Je to pro mě naprosto nová úroveň. Říkám, že to je stav Božské Jednoty. Je přirozené telepaticky přijímat obrazy, myšlenky, emoce. Mám zprávu, že budeme moci telepaticky stahovat a rozbalovat celé soubory informací.
Vnímám dramatické ztenčování Závojů, silnější interakce s Původci a Božským Týmem. Jdeme o úroveň výš. Chci prolomit všechno, co stojí mezi mnou a mým multidimenzionálním Já. Každá taková práce mi pomáhá pochopit vrstvené skutečnosti. Vám, kteří testujete moji bezpodmínečnou Lásku, doporučuji udělat raději výzkum ve svém vlastním srdci. Nemějte obavy, pravda všeho vyjde na povrch. Vysíláte-li Světlo a Lásku, dostanete Světlo a Lásku. Holografická projekce = holografická projekce. Vibrace = vibrace.
Čím více se blížíme k Rovnodennosti, tím intenzivněji cítím odpojování. Je to příležitost pro soukromý prostor, zároveň příprava na nové misijní práce a dokončení obrazů. Síla srdce se rodí v tichu. Je to o poznávání pravého Já po stovkách inkarnací oddělenosti v amnézii v tomto závazku. Jsme tu všichni, abychom poznali své Já po dlouhém čase odloučení. Cítím obrovský klid a připravenost jít dál v zákrytu s 5D principy.
Každý držíme svoji pravdu ve svém srdci, zesilme ji prostřednictvím skutků. Pojďme dělat všichni nové kroky s grácií a harmonií. Jakýkoliv druh mírové meditace se hodí. Pokud jste vedeni na nějaké energetické nebo posvátné místo, před, během nebo po Rovnodennosti, je to dobře. Gaia říká: Porod není pohřeb, je čas oslavovat.
Chcete-li se na své osobní cestě posunout rychleji, získat hlubší vhled, kdo jste nebo poznat své milované, Mayská osobní matrice vám pomůže pochopit, proč k vám věci přichází lehce nebo naopak těžko. Lidé narození v určitý den mají stejnou charakteristiku osobnosti. Vaše datum narození určuje vaši životní dráhu a hlavní cíle. Stejně tak můžete pomoci vašim dětem rozvíjet jejich vrozené dary, talenty a životní cestu v zákrytu s jejich přirozeností. Tyto osobní informace můžete objednatZDE.
Jste multidimenzionální bytost, která rezonuje s mnoha realitami. Všichni máme dar uzdravit planetu. Držím v srdci každého, kdo prochází touto novou aktivací. Mnoho Požehnání a Zázraků každému z vás.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
Copyright © Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama