close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Září 2015

Galaxia dostala rozum :-)

4. září 2015 v 13:08 Féwa

Ahojte, to som ja, Váš nezmar. Zavelila som srdcu, aby začalo normálne pracovať, pretože na také srandičky, akými ma pred niekoľkými dňami "obšťastňovalo", jednoducho teraz nemáme čas. :-)


Chápem, že workoholizmus ducha a krásno i neha, radosťou naplnenej duše sa nemôže dočkať na globálne prejavenie sa, ale mohli by brať trochu ohľad na naše rozbité fyzické telá, ktoré plávajú na čoraz viac narastajúcej vlne Centrálneho Slnka a - veľmi individuálne si zvykajú na meniacu sa hustotu. To moje srdiečko dostalo dva dni na relax, :-) takže to zatiaľ vyzerá, že sa ma nezbavíte. A - ide sa pracovať.

Takže, ahojte, moji milí priatelia. :-) Čo nového pod Slnkom, budem zdieľať slovom i obrazom… s plnou podporou plejádskeho informačného poľa, ako i Zdroja. Obraz je už vyšším levelom sveta /reality, realít/ v ktorom sme sa začali objavovať. Je to " Empatický svet fantázie ". Maľovala som ho na kolenách :-) a všetci zvierací miláčikovia /a že ich je požehnane :-)/ mali po celý čas prísny zákaz vstupu do izby. Je to "dúhový" obraz s fyzicky viditeľnými časticami…. časťami…. noosférickými úlomkami energií, ktoré sú nám nápomocné na našej ceste /cestách/ realitami. S čím súvisia i svetelné bytosti.

Kĺžeme z jednej reality do druhej. Akonáhle dosiahneme určitú výšku vibrácií /merané hodnoty/, posúvame sa do jednej z ďaľších realít, v ktorých sa nachádzame. Kozmos je holografický a má pre nás pripravených veľa zabudnutých prekvapení, na ktoré si budeme zvykať. Na svet fantázie, ktorá v skutočnosti fantáziou nie je /v tom význame slova, aký nám bol predostieraný…. to znamená niečo neexistujúce, vymyslené, nereálne, s čím súvisí i generáciami tradovaná múdrosť prastarých príbehov a rozprávok/.

Čo sa týka aktuálnych indícií /dianie/, vyzerá to, že Galaxia konečne dostala ľudský rozum a pochopila, že je síce príjemné, milé a povzbudzujúce, keď sme chválení ako všetko úžasne zvládame. Ale stále sú to len slová, za ktoré si chleba nekúpime. A to sa týka v globáli všetkých ľudí. Indície by sme mohli zhrnúť do dvoch bodov. A to - vracanie ukradnutých peňaženiek a - chytanie pavúkov do vlastnej siete…..

TZOLKIN 4.9.2015 3 MANIK kin 107 galaktický portál

4. září 2015 v 9:17 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Dnešní den není procházkou. Ox (3) rušivé energie vytváří silnou dysbalanci Manik a mocného Jelena vyhazují z jeho stabilní chůze na pevných kramflecích. Ale Manik je, jak se říká příliš velký na pád. Síla a moc tohoto denního Znamení může způsobit mnoho zmatku, může vás destabilizovat a vyslat na špatnou cestu. Respektujte svojí energii, věnujte čas učení, jak využít svoji sílu a dejte ji jasně najevo lidem, situacím nebo místům, které mohou vnášet pochybnosti, riziko a nejistotu.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je: chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Dobrý den. Jsem Manik 3. Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytnout naše služby. Jsme spokojeni s pokrokem, který děláte a jsme nadšeni vaším zájmem o plné probuzení. Neexistuje velkolepější dobrodružství, než si plně uvědomovat svou duchovní povahu, zatímco máte lidskou podobu.
Jsme tu dnes, abychom sdíleli několik informací týkajících se manifestace všeho, po čem toužíte. Možná, pokud jste s námi od 1. dne, jste zaznamenali velké změny ve svém životě. Každý kód přesvědčení, který jste změnili a každý překonaný strach otevírá další sérii dveří, které můžete zkoumat. Neexistuje nic, co by mohlo zastavit vaši schopnost kdykoliv něco změnit. Jsme tu, abychom vás povzbudili, abyste otevřeli každé další dveře. Nahlédněte a vstupte do každých, které vás zajímají. Pokud otevřete dveře, které vás nezajímají, prostě je zavřete a pokračujte dál.
Jakmile se naučíte říkat NE na požadavky druhých a začnete říkat mnohem častěji "ANO, to chci udělat!", váš život rozkvete a vaše schopnost vyjádřit nadšení stejně tak. Zjistíte, že máte více času, energie, peněz, bohatství, jakmile zrušíte věci, které děláte, abyste na druhé zapůsobili nebo jakmile přestanete plnit očekávání druhých. Užívejte si tyto časy. Naučte se více odpočívat. Stres způsobuje jen stárnutí těla a ubírá smích z vašeho života. Spěte, když jste unavení. Jezte, když máte hlad. Bavte se, když máte chuť a potřebu.
Když je vaše tělo svěží a vaše mysl je jasná, máte možnost být více kreativní a právě v tomto okamžiku je optimální stanovit si jasné záměry věcí, které chcete manifestovat a zážitků, které chcete prožít. Mnoho metod, jak věci manifestovat, najdete v předchozích Zprávách.
Dnes jsme chtěli zdůraznit, abyste odstranili věci, které vám ubírají čas a energii a odvádějí vás od toho, co si skutečně přejete. Když nastavujete své záměry, buďte odpočatí, neboť dát věci do pohybu stojí energii. Dnes si vědomě uvědomujte, jak budete trávit svůj čas a čemu budete dávat energii, která vás udržuje v pohybu vpřed za svými sny. Začněte tím, že řeknete NE, děkuji všem věcem, které vás odvádějí od uvolnění času a energie pro sebe. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili a dovolte nám éterické objetí a polibek radosti. Opravdu jste milováni a požehnáni víc, než si vůbec dokážete představit!
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze dnes předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Josef Staněk - Rehabilitace demokracie jako vlády většiny občanů

4. září 2015 v 7:00 Vývoj vědomí bytostí
Demokracie je v současné úrovni vývoje lidstva nejlepší způsob správy státu, neboť umožňuje nekrvavé předávání moci nástupcům. A navíc má průběžně a pružně reflektovat vyváženou vůli většiny občanů. Tento přístup v kontextu předpokládá, že vůle většiny občanů je odrazem reflexe na zákony Stvořitele světa i člověka. Z této premisy vychází také ono známé rčení, že "vůle lidu je vůlí boží". Ono to tak sice až příliš často není, ale v takovém příkladě je tato většina následně potrestána negativními dopady při provádění mylné vůle neboli "božími mlýny". Následky vadné správy státu tedy "poučí" kohokoliv, i většinu občanů státu, o existenci a neporušitelnosti zákonů obecně duchovních a speciálně mezilidských. Toto poučení je vždy velmi drsné, skrze války a sociální rozvrat.
V Česku jako dějišti série převratných událostí v posledních sto létech o tom máme větší pojem, než kdekoliv jinde. Vždyť v rakouské monarchii si lid desetiletí žádal změny sociální, náboženské a větší seberealizaci národů! Vládnoucí elita neposlouchala a celá v podstatě pro všechny užitečná říše padla! Český národ chtěl rozhodně bránit demokracii proti Hitlerovi. Západní velmoci mu jej předhodili a už za dva roky se Hitler procházel po Paříži a v Londýně se před ním třásli jako ratlíci. Po válce lid chtěl sociální a demokratický stát a komunistická strana mu vnutila diktaturu proletariátu. Dostala se zákonitě do všestranných potíží a chtěla jako první z komunistických stran v duchu vůle lidu v roce 1968 režim opravit. Sovětská vláda na vůli českého národa nedala, násilně zastavila reformu systému. Za dvacet let, na rozdíl od KS Číny, padla i se Sovětským svazem.
Před rokem 1989 u nás vládla strana, jejíž názory podle utajených průzkumů zastávalo 12 až 15 procent občanů. Marně při návštěvě Československa sovětský vůdce Michail Gorbačov doporučoval Gustávu Husákovi a "normalizátorům", aby rozšířili svoji základnu podporovatelů o bývalé reformátory a sociální demokraty. Neposlechli a do dvou let bez ohledu na vlastnictví všech mocenských pák, padli. V důsledku toho zavládlo v národě nebývalé nadšení a pocit, že teď už pravé demokratické správě státu, opřené o podporu většiny občanů, nebude nic stát v cestě.
Už po deseti létech euforie z nově ustavené formy demokracie a z kvality "pokynů" Evropské unie rychle vyprchávala. Přes nebývalou masáž občanů zaprodanými médii je skutečná podpora současného způsobu vlády a správy evropské unie opět na těch 12 až 15 procentech. Sice obměněných podporovatelů, kterými se stali restituenti, lidé žijící ne z práce, ale z majetku. Dále ti podnikatelé, kteří podnikání nazírají jako sofistikovanou spekulaci a způsob odření zaměstnanců až na kost. Tedy ne "Baťové", kteří vnímají zaměstnance jako spolupracovníky. Mezi podporovatele režimu patří nepochybně i přeplacení zaměstnanci bank, státní zaměstnanci rozdělující zakázky, vedoucí policisté, soudci, lékárníci, "tržní" lékaři, zatím placení daní se vyhýbající živnostníci. Na podporu ze zahraničí spoléhající vládnoucí elita si myslí, jako si mysleli normalizátoři, že to bude stačit. Jakmile "čas oponou trhne", přesněji světová situace se změní, říkám že nebude!
Pokusím se níže popsat, kde se podle mne stala po roce 89 chyba v realizaci konstrukce státu neboli v uvádění duchovních zákonů v život a jak je možné to napravit.
Dříve nežli restituce majetku předků a privatizace výroby bylo nutné rehabilitovat a plně obnovit duchovní život. Tzn. definovat člověka jako duchovní nikoliv spotřební bytost. Se všemi z toho vyplývajícími následky. Tedy jasně deklarovat, že v renovovaném státě než životní úroveň bude důležitější pocit možnosti seberealizace každého včetně práva na práci. Neboli ona "stará" volnost požadovaná francouzskou revolucí! Dále dovolání se spravedlnosti neboli právní jistota i nemajetných, osobní a majetková bezpečnost, neboli ona stará rovnost! A k tomu skutečná svoboda slova každého, spojená s pocit reálné možnosti ovlivnit chod státu. Tedy svoboda bez přívlastků. A po "probuzení" z euforie toku 89 jsme najednou zpět u "VOLNOST! ROVNOST! SVOBODA!
Namísto plné realizace toho přišlo americké "učení" o tom, že trh zařídí všechno. Neboli se realizoval v podvědomí princip : PENÍZE! PENÍZE! PENÍZE! Neboli když máš peníze, nemusíš pracovat. Když máš peníze, koupíš si advokáty, svědky i soudce. Když máš peníze a nátlakové prostředky, koupíš si redaktory, noviny, rozhlas i TV.
V důsledku uvedení tohozo principu v živoz listopadová revoluce dopadla tak, že z práce dnes žijí jen "neschopní", tj. nemajetní a nespekulanti. Soudní a "státně správní přísnost" je jen na malé! A názory nemajetných mohou tito vykládat tak do staré vrby. Pokud by pronikly do médií, komusi zaprodaní redaktoři je "vysvětlí a odhalí" jako populizmus! Také všeobecná volba prezidenta a referenda k čemukoliv jsou nacházena jako naprosto špatná. Nově 1500 "vědců" v dopise lidu odhalilo, že došli k názoru, že ve státě nutně potřebujeme kromě "nepřizpůsobivých" jako pracovní sílu a multikulti obohacení muslimy z arabského světa! Byl jsem v roce 1970 u toho, jak se takoví "vědci" získávají k podpisu, s jehož obsahem vlastně nesouhlasí. Když nejsi nejpokrokovějšího amerického myšlení, tak nebudeš zván na sympozia, tví práce neotisknou v prestižních časopisech, žádné granty, žádný postup! Tehdy kromě mě všichni podepsali, jako ti dnešní, kteří v dopise popsaná práva a multikulti plně nalezli v Saudské Arábii. Proto tam dopis přece nesměrovali.
V další části jsem se chtěl věnovat možnosti a cestám změny k lepšímu. Protože ke kontrole myšlenek používám 40 let "pavědeckých para metod", které se následně ukázaly z 90% správné, použil jsem je i tentokrát. Překvapivě mě však přišlo: Ticho! Namluvil jsi toho již dost a teď je všechno připraveno k činu. Zachovej klid!
Tak jsem psaní článku zastavil a nechávám jej jen stálým čtenářům jako námět k přemýšlení o východiscích. A k vyjádření jejich názoru.

Ať láska v tobě překypuje jako voda a proudí ke všem stejně.

4. září 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Měj vždy před sebou představu dokonalosti, harmonie a krásy a nalézej ji ve všem a v každém. Ať láska v tobě překypuje jako voda a proudí ke všem stejně. Ať v tobě není žádná diskriminace, protože všichni pocházíte ze Mne, všichni jste jedna rodina. Univerzální láska začíná v každém jednotlivci a razí si cestu ven. Když si to každý jednotlivec uvědomí a dovolí této lásce volně plynout, dojde ve světě k velkým změnám, protože láska proměňuje všechnu nenávist, žárlivost, závist, kritičnost a nenasytnost. Všechny tyto vlastnosti zapříčiňují války, zkázu a smrt. Láska tvoří život - život věčný, život hojnosti. Láska s sebou přináší klid, radost, pravé a trvalé štěstí a spokojenost. Především však přináší jednotu a soulad. Proto, jestliže ses zatoulal do známých či méně známých míst a ztratil jsi směr, vrať se zpět na cestu lásky, která vede přímo ke Mně, a tam Mě najdeš, jak čekám hluboko v tvém nitru.

Kotevní duo - Podzimní Rovnodennost / Zatmění Měsíce 23.9.- 28.9.

3. září 2015 v 12:40 Mayský Kalendář na každý den


Od roku 2012 jsme různí lidé. Vrstvy iluze odpadly, Závoje jsou pryč a mnozí z nás opustili staré kreace starého člověka uvnitř sebe, stejně jako jsme ukončili staré kolektivní smlouvy. V rámci našich schopností byla a je pravda stále odhalována. Stará kolektivní škola se pohybuje na starých světelných energiích. Je jako auto, kterému nakonec dojde palivo.
Zatím stále existuje rostoucí boj těch, kteří se rozhodli zvýšit disharmonii a používají úzkost k odvrácení Vzestupu, to není v zájmu nejvyšších úrovní Lásky a může to být skvělou lakmusovou zkouškou, kde se ve vašem osobním procesu nacházíte. Cokoliv ve vás spouští úzkost, strach, smutek, deprese, jsou staré programy, které se vás snaží dostat ven z vašeho klidu. Proveďte úklidové práce a vyházejte tyto položky přes palubu.( pozn. to není soud, to je duchovní zralost ).
Úroveň lidí s nízkými vibracemi přišla o manipulaci v roce 2012, od té doby umírá staré holografické dětské hřiště a geniální prvek v tomto Plánu byl " zůstaň se mnou ještě na nějakou chvíli ". Intenzita Světla doslova drtí a rozmačkává starý systém přesvědčení. Nové je zcela nedotčeno karmickou očistou. Některé duše se rozhodly pro výzvy, některé duše se rozhodly v tomto čase odejít, všechno je v pořádku, jsou to volby Nadduše.
Lidé jsou inkarnovanými Stvořiteli - jsou schopní vytvářet více verzí realit na planetě tak dlouho, dokud to energie podporují. Pokud by například nebylo v kolektivním Vědomí dostatek Světla pro podporu tvoření nového čistého Světla, cestování světelných lodí nebo pro zázračné uzdravování nemocí, nebylo by možné, aby se to projevilo v kolektivní skutečnosti. Tento princip držely negativní síly dlouho v šachu. Jenže, co není kvalifikovanou ( přijatelnou ) látkou pro Nové Světlo, není udržitelné.
Je to stejné jako dokud nedojde palivo v nádrži existenci zrcadla hologramu kolektivních voleb staré Země. Kolektivní Vědomí nemá na výběr, k probuzení tak jako tak dojde. Fotonické Světlo je neuvěřitelně silné, autonomní a neústupné. Podporuje posun Vědomí, posun planety, našeho těla. Staré struktury odumírají - to je evoluce. Je to fascinující transcendence a tato cesta velmi stojí za námahu. Už víte, že můžete opustit hologram staré reality ve fyzickém těle. Mějte se sebou trpělivost, pečujte o sebe, opatrujte se. Smrt není Vzestup ani Vzkříšení.
Holografická projekce starého paradigma zůstane podle plánu ku prospěchu všem tak dlouho, dokud ji lidé budou potřebovat nebo dokud nedojde k bodu zvratu. A my se právě v této době dostáváme na práh, kdy se naplňují velké kolektivní změny, jak se svým vnímáním suneme do nulového bodu. To je důvod, proč nyní tak rychle resetujeme sami sebe v zákrytu s vyšší realitou a tak intenzivně mizí naše nižší úrovně.
Ti, kteří se rozhodnou rušit ty na této cestě, jsou stimulováni interferenčními programy. Odpojte se od těchto osob, mohou mířit na vaše emoce. To může být v rodinných kruzích nebo duchovních kruzích na denním pořádku. Je to vedlejší frekvenční účinek ( vytváření zmatku, útoky). Nejsou třeba žádné rozsudky, drama, stačí se odpojit nebo ignorovat.
Lidé mají mnoho zdravotních potíží. Ano vím to, celý rok 2015 se mé tělo silně rekalibruje, jak se stará DNA vypíná a nová zapíná. Stará DNA existuje do té doby, dokud existuje staré myšlení. S novou DNA pracuje v tandemu, dokud se nevyladí vyšší vnímání a Vědomí.
Mnoho ze současných fyzických pocitů jsou vedlejší účinky aktivace DNA při rostoucím Světle. Nijak cíleně nesleduji solární grafy, ale pokud se podíváte zpět na posledních několik týdnů, masivní nestabilitu elektromagnetických polí mohli snímat i lidé, kteří vibrují na hustších frekvencích. Sluneční erupce třídy M a C přináší zvýšený počet elektronů, které nám pomáhají při fyzickém rekalibrování. Tato nestabilita je spojena s Novou Zemí a protože tělo patří Gaie, musíme se i my transformovat, abychom s ní zůstali. Ti, kteří se věnují změnám, sklízí odměny. Pokorní duchovní zdědí Novou Zemi.
A tak, jak zavelel Zdroj, velké bytosti přijdou společně vytvořit velký posun v galaktické a Universální skutečnosti. Existuje hologram paralelní šablony Nové Země, který byl silně střežen nejvyššími možnostmi. Výsledky plánu existovaly už dávno a jsou mocně střeženy pro nejvyšší zájem všech zúčastněných stran a zakódovány do různých úrovní Vědomí ( Vyšší Já, Kristovské Já, Mistrovské úrovně, Andělské úrovně, Zdrojové úrovně manifestace atd.) Takže ve skutečnosti nebylo nikdy možné tento plán zmařit.
Hologram Nové Země je tu pro všechny, kteří jsou ochotni se toho zúčastnit a vybrali si vyšší časovou osu. Osobně se cítím víc mimo tělo, než v těle, ačkoliv jsem až pozoruhodně uzemněná a občas unavená z posunu ze staré reality. Pomáhá mi příroda a vděčné vítání intenzity Božské Lásky. Některé aktivace probíhají okamžitě, jiné vyžadují mnoho odpočinku. Pokud se ptáte: " Jak si mám sakra pomoci? ", podívejte se na perspektivu Božské Lásky - vaše tělo zrychluje konzistentní žádosti o více Lásky.
Minulý víkend jsem měla rozhovor s milovanou Alexandrou Zezulovou a shodly jsme se, že ke Vzkříšení nedojde dokud existuje závislost na záchraně a pomoci zvenčí. Spoléhání se donekonečna na externí něco / někoho, že dodá sílu. Komfortnímu přestavění sebe sama pomáhá strava bez toxinů, pohyb ( nashromážděná energie způsobuje onemocnění ) pobyt v lese, meditace a mnoho vody pro krevní řečiště a lymfu. Kdykoliv cítíte zvýšený počet elektronů, sedněte si v přírodě, zavřete oči a odpočívejte, provádějte jen ty nejdůležitější lineární úkoly. Mysl pro tento způsob nemá pochopení, ale odpor vás jen znepokojuje, dýchejte.
Přehled: Rovnodennost-Blood-Moon-pasáže.
Tento dvouletý projekt letos končí.
2014
20.3. Rovnodennost
15.4. Zatmění Měsíce ( Blood Moon - Krvavý Měsíc)
22.9. Rovnodennost
8.10. Zatmění Měsíce
2015
20.3. Rovnodennost
4.4. Zatmění Měsíce
23.9. Rovnodennost
28.9. Zatmění Měsíce
23.9. 2015 Podzimní Rovnodennost 10, 21 SELČ
Rovnodennost nastává, jakmile Slunce protíná zemský rovník.
28.9. 2015 Zatmění Krvavý Měsíc - 3, 47 SELČ
Blood Moon - krvavý nebo červený Měsíc má červeno-oranžovou barvu, je to způsobeno rozptylem slunečního světla přes zemskou atmosféru
Velkou úlevu nyní můžeme cítit po super úplňku a jak se blížíme k poslednímu z tetradu Zatmění, kolektivně přeřazujeme na vyšší rychlost pro přesun do časové osy Nanebevzetí.
Silná pětidenní Brána je už spuštěna, vlastně ona sama je kosmický spouštěč. Je to další příprava na nové komponenty DNA, příprava poháněná nejvyšším Vědomím na Zemi.
Energie Rovnodennosti je pomoc všem, kteří jsou připraveni na hlubší úroveň Mistrovství, aktivaci šišinky i telepatickou komunikaci s těmi, kteří s vámi každý den usedají k večeři - vašimi Průvodci. Lidský kolektiv obdrží záplavu Kristovských energií. Bude to nejspíš náročné pro ty, kteří se topí v problémech, přinese zúčtování, čištění energií, čištění těla pro přípravu Nového Vědomí, ale dívejte se na to jako na Božskou 5D koupel Světla a Lásky a berte to jako obrovskou podporu.
Vaše uši, krk, solar plexus a srdce možná projdou intenzivním cvičením, jak kotevní duo zvyšuje příval Světla. Jako první je vždy zasažen kardiovaskulární systém a brzlík. Je to velmi fyzické a to je také důvod, proč mnoho lidí zažívá širokou škálu fyzických reakcí na Nové Světlo. Bude to silná Brána, přitom jemná a klidná. Rozhodnutí vysokých vibrací je, aby se co nejvíce lidí dostalo přes všechny Brány Vzestupu. Každý, kdo chce, dostane příležitost zahrát si s novou DNA.
Přijměme a nasměrujme toto ZLATO směrem k posílení Vědomí Jednoty. Jako vždy můžete vložit krystaly do země a spojit se svým srdcem se všemi lidskými srdci. Očistěné krystaly mění vibrace v dané oblasti
Ti, kteří nesou ve svých energetických polích vibraci 5D, 6D, Wayshovers a Gatekeepers pracují v tandemu s vyššími sférami - všechno je jako vždy multidimenzionální operace. Gatekeepers chápou postavení i odpovědnost, slouží jako potrubí, torus pro čisté Světlo. Úkolem je soustředit se a ve svém sektoru rozbalit Bránu a Portál co nejširší pro kolektivní Vědomí probuzených / neprobuzených.
V těchto dnech oslavuji 4 roky každodenní práce na plný úvazek v tomto fascinujícím galaktickém závazku. Vnímám to něco jako sňatek či uzavření manželství s Vesmírem. Je to nádherný pocit pomáhat předkládat zcela nové skutečnosti. Spojme se všichni přes síť našich Božských srdcí a oslavujme společně čas zázraků. Ve sjednocení tkví velká síla. Kompletně se odevzdejte celému procesu. Hlubokou vděčnost všem ve všech sférách. Hlubokou vděčnost, že mohu jít po této cestě společně s vámi. Děkuji vám. Mnoho Požehnání a Lásky.
V Lásce, Světle, Službě
Lenka
Jsem velmi vděčná a vážím si všech darů, děkuji.
Copyright - Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 3.9.2015 2 CIMI kin 106 galaktický portál

3. září 2015 v 12:36 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Snad nejvíce bolestně dojemné na dualitě života a smrti je, že nic není tak pulzující extatické, tak naprosto strhující jako život a jeho nekonečné škály barev, forem a rytmů, a nic není tak nehybné, tak tiché jako smrt, která se dotýká všeho, co žije. Berte smrt jako aspekt, který slouží vyššímu účelu. Užívejte si život a respektujte smrt.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli, ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení a získáváme Vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození jsou základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní AKBAL přirozené spojení s nižšími světy, je pro CIMI přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Zdravím vás. Jsem Cimi s Tónem 2. Dnes bychom se rádi podělili o zprávu týkající se sourozenců. Všichni jste v podstatě sestry a bratři, ale ne všichni jste z lidského rodu. Ale v každém z vás je běžná forma DNA. Vlákna DNA mají kódy a ty lze vypnout nebo kdykoliv zapnout. Málokdy jsou tyto kódy vypnuté, to je vzácné, ale může se to objevit. Když vstupujete do této sféry, jako dítě máte určité množství kódů v poloze ON. Všichni mají obvykle zapnuto stejné množství kódů.
Ti, kteří mají zapnutých více kódů, mají psychické schopnosti jako je telekineze, vnitřní vize a telepatie. Aby bylo možné zapnout více spínačů, člověk musí projít zkušenostmi Lásky. Tento druh je bezpodmínečná Láska a předčí všechny předchozí zkušenosti. To jsou ty AHA okamžiky, kdy najednou chápete něco duchovního. Možná někdo skrývá hněv a po přečtení knihy si uvědomí, jak odpustit s tak hlubokým pochopením, že se přestane hněvu vůči druhým držet. Jedná se o vyšší chápání bezpodmínečné Lásky.
Láska, stejně jako všechny jiné emoce, má specifickou energetickou vibraci. Pokaždé, když člověk dosáhne nové úrovně bezpodmínečné Lásky, dosáhne vyšších vibrací. To je doba, kdy se zapne další kód DNA. Je to podobné elektrické energii, jakmile vodičem prochází příliš mnoho energie, nastane zkrat nebo vypnutí pojistek. Nedojde-li v pojistce k přerušení obvodu, může dojít k přehřátí a požáru.
Vaše tělo je plné elektrických obvodů. Pokud byste do nich pustili příliš mnoho proudu, mohli byste spálit své obvody. Kódy jsou podobné pojistkám, mohou zastavit havárii v těle. Jakmile člověk začne chápat Lásku mnohem více, bude rezonovat na vyšších frekvencích, to je podobné jako pustit do těla více proudu. Čím více kódů máte zapnutých, tím více jste schopni rezonovat na vyšší frekvenci.
Pokaždé, když je zapnut další kód, máte k dispozici další psychický dar. Najednou je člověk schopen vidět duchy nebo duchovní bytosti, zatímco někteří jsou schopni komunikovat s neviditelnými bytostmi na mnohem jasnější úrovni. Mnohým se zlepší schopnosti telekineze, telepatie, intuice. Někteří mají věštecké sny a vize.
I když vše je spojeno s rostoucím množstvím Lásky, tyto dary mohou být použity pro účely chamtivosti, slávy a války. Každý jedinec má svobodnou vůli. Může si myslet, že způsob, kterým svými dary pomáhá, je pro blaho společnosti. To se stává často, když vlády ovlivňují jasnovidné děti a vnímavé dospělé. Jejich mysl je přeškolena, aby si mysleli, že pomáhají světu stát se lepším místem.
Nechceme se držet rozsudku proti těmto osobám, přejeme si jen, abyste věděli, že tyto věci se odehrávají a přejeme si, aby tato činnost byla známá široké veřejnosti. Je naše naděje, že nic z toho nebudete soudit. Uvědomte si, že každý z vás jde po jedinečné cestě, která tak jako tak vede zpátky ke Zdroji.
K tomu, abyste měli zapnutých více kódů, budete muset zažívat více Lásky. Lze to provést prostřednictvím upřímného hledání pravdy, ale těchto zkušeností a integrace pravdy musí být dosaženo. Jedna věc je něco slyšet, další úroveň je chápat to a zcela něco jiného je realizovat tyto znalosti ve svém každodenním životě. Chápete ten rozdíl?
Ve vzácných případech lze kódy vypnout. To se stane, když jedinec používá vědomě své psychické dary takovým způsobem, že vytváří ve světě zmatek. Tito jedinci jsou na Zemi vzácně. Dokonce i Adolf Hitler, kterého mnozí tak nenávidíte, do této kategorie nespadal, ve svém srdci opravdu věřil, že to, co dělá, je pro zlepšení světa. Opět platí, že nesoudíme činy druhých a doufáme, že ani vy nebudete nikoho soudit, protože to vytváří ve světě zmatek.
Jakmile budete mít nějaký kód zapnutý, může dojít ke změně ve vašem těle - začnete vibrovat na vyšší frekvenci. Je to podobné jako než se upraví tok vody v pumpě, může chvilku trvat než začne voda proudit správnou rychlostí. Často tyto změny probíhají bez povšimnutí. Ti, kteří jsou vědomí a pozorní, mohou zaznamenat různé změny. Jedna věc je pro všechny společná a to je, že se zvyšuje váš smysl milovat druhé bezpodmínečně. Čím více kódů máte zapnutých, tím více krásy ve věcech vidíte a máte větší pocit Jednoty. Nakonec všechny vidíte jako sourozence, rovný s rovným, nikdo není menší, nikdo není větší. Dosahujete pochopení, že každý z vás je Dítě Boží, které hraje nezastupitelnou roli na Zemi. Začnete se dívat jeden druhému do očí, uvidíte obraz sebe sama a budete vědět, že každý člověk je součástí vašeho Já. Budete lépe rozumět, že jste skutečně duchovní Bytost s lidskou zkušeností.
Existuje mnoho příznaků spojených se změnami kódů. Většina fyzických příznaků je přechodná a trvá to jen krátkou dobu, než tělo provede patřičné změny a přijme větší tok energie. Mluvíme zde o jednoduchých podmínkách velmi složité situace. Můžete mít zimnici, můžete se třást nebo vibrovat. Můžete objevit potraviny, které se pro vás stanou nestravitelné, což s sebou na druhou stranu přináší chuť na zdravější potraviny.
Obecně platí, že jakmile se člověk začíná měnit, přestane toužit po potravinách, které jsou vysoce zpracované, sladké nebo s velkým množstvím umělých přísad. Ti, kteří jí i nadále tyto potraviny zjistí, že jejich tělo je přestane tolerovat, začnou se cítit unavení, nafouklí a bolaví. Dávejte pozor, co do vašeho těla dáváte a jak se po tom cítíte.
Mnozí mají příznaky alergie, vyrážky, unavené oči, letargie nebo problémy s dutinami. Často dochází ke zvýšené toxické očistě, jak se tělo snaží zbavit se uložených chemikálií za účelem získání více Světla do každé buňky. Příznaky jsou velmi podobné chřipce - bolesti, únava, horečka, průjem atd. V nejhorším případě to trvá několik dní. Doporučujeme vám nepoužívat k maskování příznaků léčiva.
Je pro vaše nejvyšší dobro hledat pomoc u těch, kteří mají znalosti v bylinné a přírodní léčbě. Jakmile se vaše tělo usadí v nových frekvencích, budete se cítit vyrovnanější a klidnější. Symptomy můžete zmírnit odpočinkem a pitím velkého množství čisté vody.
Změny mohou nastat také v jiných oblastech života. Můžete se začít dívat na váš život novou sadou očí a měnit chování, které vám nepomáhá. To může přerůstat jisté vztahy nebo způsoby trávení volného času. Můžete změnit zaměstnání. Někteří se přesunou blíže k rodině či svým přátelům. Mnozí se podívají blíže na svá duchovní přesvědčení a mohou provést změny, které je přesunou blíže k Bohu.
Často jsou změny jemné a všimne si jich spíše okolí, než člověk sám. Přátelé, s kterými se již nechcete setkávat, se mohou snažit se na vás pověsit. Mohou se snažit nutit vás, abyste s nimi trávili více času. Mohou se vám vysmívat, mohou vás obviňovat, že jste zrádci nebo že jste " svatější " než oni.
Může být obtížné prolomit tyto zvyky, ale je třeba udělat to, pokud chcete pokračovat na cestě sebe-posílení. Časem možná zjistíte, že někteří z těchto přátel vás začnou respektovat, že jste vzali život do vlastních rukou a plavete proti proudu. Pokud k tomu dojde, máte příležitost stát se vzorem pro ty, kteří chtějí udělat ve svém životě podobné změny, až se dostanete ke svým bratrům, kteří jsou připraveni probudit se do svého plného potenciálu.
Možná jste si všimli, že mnoho dětí i dospělých vykazuje celou řadu psychických schopností. Jejich chápání Lásky je vysoké a jejich schopnost oslovit druhé, kteří jsou v nouzi je vyjímečná. Je to proto, že mnoho z nich se inkarnovalo s více zapnutými kódy, než předchozí generace.
Jste opravdu v čase velkých změn a tyto děti a lidé jsou vaši Wayshowers, což vám umožňuje udělat velký kvantový skok v pochopení a provádění bezpodmínečné Lásky. Na Zemi se to nikdy nestalo, i když v historii Země jsou časy, kdy došlo k fyzikálním skokům jako je pochopení, jak vytvořit neuvěřitelné stavby či znalosti o pohybu hvězd.
Během této doby byli lidé ovlivněni bratry, kteří mají bydliště daleko mimo vaší Galaxii. Ačkoliv existovalo obrovské vylepšení technologií, tento akt nebyl spojen se zlepšením schopnosti milovat bezpodmínečně.
Nacházíte se ve vyjímečné době historie Země. Nezáleží na tom, jaké jsou vaše náboženské nebo politické názory nebo jaká je cena vajec. Důležité je naučit se milovat každého jako svého nejdražšího sourozence. Bez ohledu na rasu, kulturu, etnický původ, všichni pocházíte z jedné nebeské rodiny.
Jakmile se dostanete mimo bariery oddělenosti a začnete žít ve společné harmonii zjistíte, že Země je Rájem pro všechny, kteří si přejí žít v míru a Lásce. Doufáme, že se vám tato slova dostanou do srdce a pomohou vám pochopit, že nejdůležitější je uvolnit emoce a rozsudky, které blokují tok Lásky, která je vaším prvorozeným právem a zásadním uspořádáním celé Galaxie.
Dívejte se na ostatní jako na rozšíření sebe sama. Dívejte se na každou zkušenost jako na požehnání a poučení, které vám dává schopnost posunout se blíže ke Světlu a Lásce. Zapamatujte si, že temné energie se slepují k sobě a tvoří husté vrstvy s nízkou energií. Světelné energie bezpodmínečné Lásky lehce proudí všemi věcmi a plynou jako hebký vánek v jarním ránu.
Vybírejte si pouze situace, které vás dovedou k Lásce a sledujte jak se váš život magicky rozvíjí. Vyberte si, jak budete reagovat na každou situaci. Máte schopnost pohybovat se dopředu a měnit věci, které vám přináší štěstí v každém okamžiku.
Všechno, co potřebujete, máte uvnitř sebe. Jsme tu jen proto, abychom vám připomněli, že jste úžasný člověk! Přivítejte každý den novýma očima, dívejte se na každého člověka s vědomím, že je to váš bratr nebo sestra. Najděte odvahu prolomit překážku, která vás udržuje v oddělenosti.
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Poselství od Kryona převzala Kateřina Pondělíčková, 30.8. 2015

3. září 2015 v 8:00 Aktuální Informační chaneling
Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Moji milovaní, přicházím, abych vám skrze mého partnera předal poselství pro tento čas. Jak již víte, tento rok se odehrálo a ještě nastane spousta změn. Mnozí vnímáte tyto zásadní energie změny různě. Každý z vás si vysvětluje tyto energie podle vyspělosti duše. Staré duše přesně vědí jak se zachovat k těmto energetickým vlnám, které přicházejí stále častěji, ale s těmito vlnami jednou za čas přijde meziprostorová, časová, kapsa a v té kapse je velmi důležité doladit vše, co jste nezvládli. Moji milovaní nezapomínejte, každá úroveň vašeho čištění a odevzdání může mít několik vrstev a úrovní neláskyplných energií. Stále u vás na Zemi je mnoho zla a bolesti, avšak tyto neláskyplné energie můžete vyčistit jen a jen vy sami. Proto vyzývám staré duše, chopte se svého velkého úkolu a veďte ty, kteří potřebují pomoci správným směrem. Jen tak se dostane energie lásky mezi vás. A my vám rádi pomůžeme, musíte nás však požádat.

Další časová kapsa vznikne 14.9.2015, proto k vám již začaly proudit silnější energie na čištění z vašeho nitra. Všechny neláskyplné energie jsou připraveny vyplout na povrch každého z vás. Jen si je prosím uvědomte a s láskou propusťte z vašeho bytí. Již nejsou pro vás důležité. Všemu, co vyplouvá na povrch je potřeba věnovat pozornost. Nic není náhoda, rozhlédněte se kolem sebe a přijímejte vše v lásce a nikdy nikoho a nic neodsuzujte, vše se děje pro nejvyšší dobro, ať jen té jedné duše nebo vás všech. Jen vás prosím, přijímejte vše v lásce a nenávist a zlobu odevzdejte, není jí potřeba. Nahraďte nenávist i zlobu krásnou energií lásky a ta vám pomůže na této cestě. Otevřete svá srdce a vpusťte energie lásky do svého bytí, jsou důležité pro tuto vaši dobu očisty a až vaše očista skončí, bude ve vašem bytí proudit láska a podle toho se budete koukat, nahlížet na váš svět. Tohoto stavu osvícení dosáhne jen malá část vyspělých duší. Tyto osvícené duše budou vaši učitelé, kteří vám pomohou na cestě lásky. Jejich energie budete pociťovat po celém světě. Tak silná bude jejich láska k vám.

Dnem 30.8.2015 k vám začala proudit silná vlna vysoce čistících energií.
Uchopte tyto energie, které k vám, moji milovaní, budou proudit do 14.9.2015, do půlnoci. Tyto energie jsou důležité pro každého z vás jiným způsobem. Uchopte je a nechte je vnést do svých srdcí a ucítíte příval láskyplných energií. Jsou to energie v barvách duhy (duhové energie). Vplouvají přesně tam, kde jich je nejvíc potřeba a nebudeme si nic namlouvat, v každém z vás jsou stále malé a skryté energie, které je potřeba řešit. Některé energie nenávisti a zloby, strachu či jiných neláskyplných energií se skrývají i hluboko, hluboko uvnitř vašeho fyzického těla. Moji milovaní, vždy, když pocítíte proud, vlnu energie, kterou máte vyčistit, zaměřte se na ni, propusťte jí. Až tyto způsoby čištění provedete, slaďte se a sjednoťte vaši duchovní a fyzickou část vašeho bytí v jedno.

Nezapomínejte sjednocovat láskyplné energie s vaší myslí, srdcem a celým vaším bytím.Tento proces slučování je pro vás důležitý a hned vysvětlím proč! Vaše duchovní část zvládá naprosto úžasně přechod a proud energií, které k vám proudí od bytostí světla. Duchovní část je stavěna a připravena na tolik lásky (tolik vln a čistících energií), ale vaše fyzická část těla ne! Proto si mnozí z vás řeknou, jak může být tato vlna lásky láska, když mě bolí hlava, takovým způsobem, že to nedokážu unést, nebo mě začala bolest v zádech a nemůžu se ani hnout. A to je přesně to, co vám chci vysvětlit. Fyzická část vašeho těla nedokáže pojmout takový náraz láskyplných vln, které k vám proudí. Proto je důležité se s těmito energiemi ztotožnit, sladit a tím se posunete dál a dál. Těmito vlnami (proudy lásky) se uvolňují energie, které je důležité řešit, a tím se posunujete dál. Místo nenávisti vpluje láska a hned se na svět a své okolí díváte jiným úhlem pohledu. Vše zlé je k něčemu dobré. Na to nezapomínejte moji milovaní.
Váš Kryon
Zdroj: http://www.prozreniandelu.cz/

Nech vše volně plynout.

3. září 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nepřestaň nikdy dávat. Nikdy se nesnaž nic hromadit. Nech vše volně plynout. Ať je to láska, nadání, peníze nebo majetek, nech je plynout, udržuj je v pohybu. Když tak učiníš, zjistíš, že vše tisíckrát vzroste. Životní síla v tvém těle nemůže být zadržována; musí být v pohybu, v oběhu, protože pouze tak můžeš získat novější, čerstvější a ještě větší životní sílu a stát se živou bytostí. Tak je to se vším: nech vše v pohybu a nikdy nezadržuj plynulý tok. Sleduj život, jak se před tebou odvíjí v pravé dokonalosti. Pohleď, jak každá tvá potřeba je uspokojována přesně v pravou chvíli. Očekávej, že se vše naplní, a nepřipusť nikdy ve svém vědomí žádnou pochybnost. Ke všemu měj pozitivní přístup, bez ohledu na to, jak obtížné se ti mohou jevit vnější podmínky, a uvědomuj si, jak tvé lakotné myšlenky mizí, jsou-li nahrazovány myšlenkami na růst a hojnost. Měj absolutní víru, že všechno je velmi, velmi dobré a že vše vychází dokonale, protože vše je v Mých rukou.


TZOLKIN 2.9.2015 1 CHICCHAN kin 105

2. září 2015 v 9:13 Mayský Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, tělesné pocity, instinkt, síla kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.
Otevřete své srdce, svou duši a pohled do svých vlastních očí. V tom tkví věčné rytmy Vesmíru. Nikdy nezapomínejte, že jste součástí velkých cyklů života - spojeni a propojeni se všemi ostatními živými bytostmi. Popírání a ignorování tohoto zásadního spojení vás odtrhává od ostatních. Přerušení kontaktu s přírodou vás odřízne od hlavních zdrojů a podpůrných sítí, vede k sociálním nemocem a destruktivním vzorcům převládajících dnes tolik na všech úrovních moderního života. Znovu se napojte, obejměte a slaďte se svým vnitřním ohněm, vaším koyopou. Nechte ho znovu hořet jasně.
Vlna HADA vás obdaruje silou přežití a ukazuje, jak důležité je vaše tělo. TEĎ je nejlepší čas pečovat o zdraví a zvýšit sílu.
Symbol Hada ztělesňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti.
Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Jsem Chicchan s Tónem 1. Vítejte v čase našeho sdílení. Vzhledem k archetypálnímu symbolu Hada, bychom se dnes rádi zabývali otázkou starých zvyků. Dnes je ideální čas začít. S vědomým úsilím a silou chtít se uvolnění starých kódů, které vás zavedly na místo, kde jste nyní, stává snadné.
Jsme tu, abychom vás povzbudili, abyste převzali plnou zodpovědnost za každý čin, každou emoci ve svém každodenním životě. Není třeba se věšet na staré pocity obětování nebo pocity " běda mi ". Je čas transformovat staré vzpomínky na nové kódy přesvědčení, což vám umožní stát se krásnou bytostí, kterou ve skutečnosti jste. Vždycky jste byli dokonalí, i když mnozí jste na tuto pravdu zapomněli.
Nejsou zde žádní hříšníci odsouzení na věčnost zatracení. Dokážete si představit kolik energie potřebujete na udržení tohoto přesvědčení? Dává smysl, že by místo věčného zatracení stvořil váš milující Otec? Je pravda, že cokoliv zasejete, budete muset sklidit a to buď v tomto životě nebo v další inkarnaci. Prožijete bolest, kterou jste způsobili druhým, to bude vaše peklo. Neznamená to ale, že se v něm musíte povalovat celou věčnost. To znamená, že na úrovni duše zažijete to, co jste zaseli.
Jak můžete shodit strachy a kódy přesvědčení, které vás udržují uzamčené v životě bolesti a smutku? Když se obrátíte dovnitř sebe, musíte mít odvahu čelit všem svým strachům a přijmout zodpovědnost za své emoce a činy. Neříkáme, že jste zodpovědní za činy, které druzí spáchali na vás. Říkáme, že jste zodpovědní za to, jak na tyto činy reagujete.
Mnozí z vás žijí svůj život na základě volby, kterou jste provedli ze strachu před zraněním, zneužíváním nebo zesměšňováním. Už to tak nemusí být a nikdy nemuselo. Je čas zbavit se staré kůže a začít žít nový život. Lze to udělat, ale budete k tomu potřebovat píli a odvahu. Musíte se naučit odpouštět a pustit všechny staré křivdy, které si stále s sebou nosíte. Nemáte žádné právo či povinnost opravovat to, co druzí dělají. Nemáte žádnou moc nad možnostmi, které si druzí vybírají. Nechte je jít svou cestou. Všechno je v pořádku, protože pro všechny vede stejná cesta ke Zdroji. Do té doby umožněte každému dělat jejich vlastní rozhodnutí, neboť oni budou sklízet to, co zaseli, stejně jako vy. Každý z vás je zodpovědný za každé slovo, které vyslovíte, každou myšlenku, kterou myslíte, každý pohyb, který uděláte, každou emoci, kterou cítíte.
Nezáleží na tom v jakých okolnostech se ocitnete, vždy jste zodpovědní za své činy a své emoce. To je důvod, proč tak často mluvíme o tom, jak najít klid a rovnováhu ve všem, s čím se setkáte. Podívejte se na duchovní vůdce, jejich srdce jsou naplněná Láskou a to i k těm, kteří vůči nim zhřešili. Oni jsou vaše vzory, můžete toho dosáhnout také, ale vyžaduje to praxi, píli a odvahu.
Vraťte se ke scénáři, kdy jste měli pocit zranění nebo ublížení. Když o tom mluvíte s druhými a převypravujete celý příběh, podívejte se pozorně na tyto ukazatele nezahojených ran, které vás drží přivázané k myšlení " běda mně ". Pokud jste schopni podělit se o příběh pouze jako o prostředek pomoci druhým uzdravit se, pak budete vědět, že jste vyléčili své vlastní rány. Jakmile jste je zcela vyléčili, nebude existovat žádný emocionální náboj, když budete tento příběh znovu vyprávět. Přijde čas a odsunete všechny takové příběhy stranou, protože je nebudete potřebovat, dokonce ani pomáhat druhým, protože se přestěhujete na místo, kde bude jen naslouchání a spojení srdcem, to je všechno, co bude potřeba pro pomoc druhým.
Jakmile odhalíte nevyřešené problémy a nezahojené rány, pozorujte je zblízka. Odpusťte všem a uvolněte nepřátelství, vůči druhým, včetně sebe. Většina z vás jste sami sobě těmi největšími nepřáteli, protože jste postavili odpor a hněv a nametli vinu a hanbu do každé rány. Považujte všechno jako vzdělávací zkušenost bez ohledu na to, jak nepříjemné to bylo. Najděte si čas uvědomit si co všechno jste se naučili z každé události. Pokud jste reagovali na situaci nevhodným způsobem, přehrajte si scénář, jak budete reagovat v podobné situaci příště.
Pokud jste se něco naučili, vnímejte vděčnost za zkušenost a ponaučení. Teď máte možnost pomáhat ostatním, kteří zažívají podobné situace. Není to nádherný dar? Není ani jedna událost, která nemá hodnotu nebo účel, ať už hrajete roli oběti, pachatele nebo pozorovatele. Hodnota je ve všem. Jakmile si budete více vědomi své schopnosti spoluvytvářet s těmi ve vyšších frekvenčních sférách, budete v obraze, co se na vaší planetě děje.
Neexistuje žádná vyšší emoce, než je Láska. Není důležitější místo než TADY. Není důležitější čas než TEĎ. Milovat lidi teď a tady je tou nejdůležitější prioritou, jakou můžete mít. Stejně jako Mistři učí, že bez ohledu na to, co jiní dělají nebo říkají, můžete se chránit tím, že si udržíte smysl pro mír a důstojnost. Pouze vy můžete dát svou sílu pryč, když se budete rozčilovat nad činy druhých.
Nikdo vás nemůže udělat šťastnými. Nikdo vás nemůže udělat smutnými. Nikdo nemůže cítit to, co cítíte vy. Každá emoce je osobní volba. Máte uvnitř sebe moc rozhodnout se, jak budete pokaždé reagovat. Naučíte se, jak neopakovat určité zkušenosti, neboť jakmile se uzdravíte, potřeba těchto scénářů zmizí. Není to dobrá zpráva?
Máte sílu vybírat si mír a radost v každé situaci. Dokonce, i když tomu nevěříte, zkuste to a uvidíte, jestli je to pravda. Bez ohledu na to, co si o jaké situaci myslíte, vždy tam byli lidé, kteří to měli zažít. V každém z těchto scénářů lidé reagovali různými způsoby. Mnoho lidí trpí traumatickým zraněním nebo nemocí. V důsledku toho jsou někteří lidé mrzutí do té míry, že přemýšlí o sebevraždě, zatímco druzí rozkvetou. Copak nevidíte, že každý člověk si vybírá svobodně, jak bude na každou situaci reagovat? Opět platí, že jste to vy, kdo má kontrolu nad svými vlastními emocemi. Avšak mnozí z vás jsou náměsíční nevěda, že vaše vzorce jsou jen naučené chování. Toto chování je nastaveno tak, aby se prosadily kódy přesvědčení, které si volíte po celou dobu vašeho života.
Změňte své kódy přesvědčení. Uvědomte si vzorce chování a vyměňte ty, které již dávno neplatí. Jakmile tyto věci uděláte, váš život se bude rozvíjet jako lotosový květ. Máte tuto schopnost uvnitř sebe. Jsme tu abychom vás podpořili. Přijďte za námi ve dne, v noci. Uvolněte úzkost, která vás uvnitř dusí, abyste mohli slyšet naše slova. Buďte stateční a udělejte krok vpřed v očekávání….. očekávejte, že vše je v pořádku. Máte uvnitř sebe sílu změnit všechny věci, které vám způsobují nerovnováhu.
Také vám doporučujeme více dbát na to, co dodáváte svému tělu. Všechno má frekvenci, která ovlivňuje každý váš aspekt. Pilně studujte produkty, které používáte. Tím, že pečujete o tělo, jakoby to byl posvátný chrám, což také je, můžete lépe vyčistit mysl a energetické pole a můžete dosáhnout vyšších stavů Vědomí. Je mnohem víc, co bychom mohli na toto téma říci, ale není na to čas.
Doporučujeme vám, abyste věnovali několik okamžiků modlitbě, jděte na klidné místo a požádejte o pomoc vaše Vyšší Já. Věřte, že jste milováni a požehnáni nadmíru. Bez ohledu na to, jakou bolest jste v minulosti cítili, nemusíte jí maskovat léky, zlozvyky a strachem. Najděte odvahu jít do své vnitřní skříně. Vyhoďte ty věci, které se vám nehodí, abyste byli člověkem, kterým chcete být.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA CHICCHAN kin 105 - 117

2. září 2015 v 9:12 Mayský Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Chicchan - BOŽSKÁ ŽIVOTNÍ SÍLA, NOSITEL DEŠTĚ, SMYSLNOSTI, VÁŠNĚ, PRVOTNÍCH ZNAKŮ DUALITY A ROZŠÍŘENÍ SRDCE SKRZE SLUŽBU DRUHÝM
Had ztělesňuje hlubokou instinktivní moudrost, inteligenci, ale také hluboké emoce a energie, které mohou způsobit velké pozdvižení a změny. Nedá se říci, jestli je to dobré nebo špatné. Nemůžeme nic předpokládat: co je pro někoho nežádoucí změnou, je pro druhého poselstvím z Nebes.
Ideální je vždy rovnováha a Jednota, spíš než množství a objem, bohatství, sláva či moc. V tom tkví posvátnost a to je výzva Hada. Buďte otevřeni celoživotnímu učení, životním objevům i dopadům. S velkou silou přichází i velká zodpovědnost. Čím více víte, tím více vládnete a tím je větší vaše zodpovědnost vládnout dobře a moudře. Čím větší je vaše síla, tím více se musíte rozhodovat a žít vyrovnaný a klidný život, aby vaše rozhodnutí měla dopad na stabilitu vaší cesty. V Indii existuje jedno krásné rčení…. Moudrost není něco, co jste získali, ale čím jste se stali.
Had spojuje naši původní prvotní plazí podstatu s duchovními aspiracemi. Když se dotýkáme a vnímáme tuto energii, jsme spojeni a žijeme ve dvou realitách -materiální ( každodenní světské ) a duchovní ( magické ) realitě, kde je možné všechno. V současné době je to velmi relevantní, protože žijeme mezi dvěma paradigmaty - starým a novým. Na nové vyšší úrovni Vědomí jsou spojeny éterické energie s hmotnou rovinou.
Chicchan je Stvořitel a Tvůrce Vesmíru, lidské evoluce, spirituálního růstu, stejně jako každého růstu. DNA, která obsahuje generační rodový kód i kolektivní paměť lidstva…. také pravdu, spravedlnost, inteligenci a mír. Symbolizuje oběžnou dráhu planet. Symbolizuje cykly času a změny. Symbolizuje integraci, autonomní funkce, schopnost jednat i hbitost akce. Je to energie poznání, znalostí, vědomostí, transmutace do moudrosti, hadí síly, moci a sexuální magie.
Trecena začíná číslem 1 a končí číslem 13. Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako velmi silné energie, i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku. Kanál Světelných energií má hřeben v 6 OC - Pes ( odvaha, víra vést nás po naší duchovní cestě ), 7 CHUEN - Opice ( umělecká dokonalost inspirovat a tvořit naší duchovní cestu ), 8 EB - Cesta, Člověk ( náš duchovní osud nebo také cesta života .
REZONANCE S BOŽSKOU ENERGIÍ CHICCHAN
OSOBNÍ, GLOBÁLNÍ, PLANETÁRNÍ ÚROVEŇ
Zvláštností Vlny HADA je, že deset ze třinácti pozicí jsou galaktické portály. V těchto dnech působí na Zemi nejvyšší síla z Vesmíru. Může se tedy stát, že toto období nebude pro vás příjemné a zcela bezproblémové. Druhou kuriozitou je symbol CHICCHAN sám o sobě, protože zde představuje formu celého života. HAD uchovává přesnou kopii vzorce Galaktického Programu Uzdravení, ukazuje ty prvky, které je třeba plně vyléčit, aby přesně odpovídaly Světelnému vzorci CELKU. Prakticky není žádná oblast, která neporušuje hodnotu života na Zemi.
To, že respektování spirituálních práv veškerého života na Zemi je zanedbáváno v důsledku lidské nedbalosti nebo vnějšího omezování, je věc druhořadá. Ve svévolném karmickém poli lidstvo rozvinulo různé iluze, které ho opravňovalo k ničení forem života zvířat, které se mu zdály nepohodlné. Lidé se legitimovali právem zabíjení lidských životů v době válek. Zabíjení také vnesli do právních kodexů jako ( legální ) způsob při vykonávání spravedlnosti. V mnoha zemích stále udržují trest smrti, ale i tam, kde zákonodárce zrušil tento nesmyslný trest, je v přesvědčení lidí považován za spravedlivý.
Podívejte se na Vlnu HADA z pohledu životního postoje, ale ne toho vnějšího, ale toho vnitřního. To, na co je kladen důraz v této Vlně, je vztah a respekt k vlastnímu životu. Podívejte se na sebe a odpovězte velmi krátce ANO nebo NE. To, co bude nahráno ( načteno ) v této Vlně pronikne až do morku kostí.
Využijte tuto Energii ke spojení s vaší duší. Mějte víru v osud, vděčnost v srdci a Lásku ve vašich činech. Nechť vás intuice vede.
Jak budeme cestovat touto Trecenou 2.9. - 14.9.:
CHICCHAN 1
CIMI 2 galaktický portál
MANIK 3 galaktický portál
LAMAT 4 galaktický portál
MULUC 5 galaktický portál
OC 6 galaktický portál
CHUEN 7 galaktický portál
EB 8 galaktický portál
BEN 9 galaktický portál
IX 10 galaktický portál
MEN 11 galaktický portál
CIB 12
CABAN 13
Vám, kteří jste se narodili v tomto treceniu, přeji krásné mayské galaktické narozeniny!
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Hledej mír a harmonii ve svém vlastním srdci.

2. září 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Toužíš-li vnést do světa mír a harmonii, pak musíš začít hledat mír a harmonii ve svém vlastním srdci. I Pouhým mluvením o míru marníš čas. Musíš hledat a nalézat ono vědomí míru, které nic a nikdo nemůže narušit, a setrvávat v něm. V takovém stavu vědomi budeš schopen účinně pomáhat vnášet mír a harmonii do života mnoha lidi. Nejprve si plně uvědomuj mír a harmonii ve svém vlastním životě, a pak, jako když hodíš kámen doprostřed rybníka, se od tebe začnou v kruzích šířit vlnky, dotýkat se životů tvých bližních a měnit je. "Jak zaseješ, tak také sklidíš." Když zaséváš rozkol a nesoulad, také je sklidíš; zatímco zaseješ-li mír a harmonii, žně míru a harmonie budou velké nejen pro tebe, ale i pro všechny duše, s kterými se setkáš.


TZOLKIN 1.9.2015 13 KAN kin 104

1. září 2015 v 9:29 Mayský Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola ega, sex
Ať už pracujete s karmou z minulých životů nebo generací nebo s problémy a s obtížemi, které vás obtěžují v současné době, obvykle procházíte stejnými cykly: uvědoměním, přijetím, jednáním, řešením, až nakonec přichází svoboda. Možná se ve skutečnosti ocitáte v běhu na stejné téma přes několik opakování těchto cyklů, obzvláště je-li to obtížné nebo náročné. Je to stejné jako několikrát vyprat tričko, jakmile je velmi znečištěné. Oxlahun (13) zvyšuje vaše vnímání, brousí vaší intuici a pomáhá rozplést uzly ve vašem spirituálním a mentálním těle tak, aby vaše práce mohla postupovat rychleji.
Vlna Eb vás obdaruje moudrostí, zodpovědností a silou svobodné vůle. TŘINÁCTÝ den ukazuje, že život s vámi dělá jen to, co mu dovolíte. Tak, jak oceňujete sami sebe, tak si vás váží i okolí.
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti. Energie KAN podněcuje probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali Mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost, až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost. Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Jsem Kan 13. Vítejte. Jsme potěšeni, že jsme součástí vašeho života a můžeme sdílet znalosti mnoha věků. Je pro nás velkým potěšením, že můžeme sdílet tato slova a doufáme, že je přijmete jako pravdu a začleníte je do svého každodenního života. Na Zemi je hodně toho, čeho můžete dosáhnout a vychutnat si, ale musíte opustit všechny starosti a všechny staré kódy přesvědčení. Vaše schopnost tvořit vám umožňuje zažít každou radost.
Dnes bychom rádi hovořili o procesu tvoření. Existuje celá řada způsobů, jak dosáhnout co chcete. Existují určitá omezení, s kterými vám pomůžeme, protože jsme ze Světelného Týmu a nemáme zájem pomáhat těm, kteří jsou chamtiví a činy nelaskavosti jsou jejich primárním cílem.
Prvním krokem k úspěšnému tvůrčímu sezení je mít v mysli cíl. Co si přejete vytvořit nebo zažít? Jakmile zjistíte svůj cíl, uveďte, co byste chtěli zažít ve sféře toho, co je pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. Tím se nastaví parametry a dáváte nám na vědomí, s čím bychom vám mohli pomoci. Důležitým krokem, který mnozí přehlíží, je jednoduchý doplněk - zažít tento akt hladce a elegantně. Přidáním tohoto parametru bude váš zážitek výrazně posílen.
Po té, co jste uvedli svůj záměr s " elegantní klauzulí ", bude potřeba dodat emoce a pocity, které budete cítit, až se tento akt stvoření stane realitou. Čím více si to dovedete představit, tím je pravděpodobnější, že dojde k tomu, co máte v úmyslu. Vytvářet záměry týkající se ostatních, může být těžší. Důvodem je vaše svobodná vůle a svobodná vůle všech zúčastněných. Můžete nastavit záměr pro druhého člověka, nicméně pokud to není pro nejvyšší dobro vás obou, nebudeme tomu dávat energii pro vytvoření.
Nicméně víme o mnoha dalších osobách, které by pro vás byly vhodnějším partnerem, takže nastavíme okolnosti, abyste se setkali. Je na každém z vás, zda jste vědomí a otevření, aby vám příležitost setkat se neunikla. Vidíte, jak je celý proces vytváření mnohem efektivnější, když všechny strany hrají svou roli vědomě?
Je pro nás nepředstavitelně obtížné odpovědět na mnoho vašich modliteb, pokud nejsou specifikované nebo jasné. Ale když se člověk až příliš soustředí na své modlitby a očekává odpověď přesným způsobem, mnoho lepších příležitostí může být opomenuto, protože nedokážete rozpoznat nebo přijmout to, co jsme vám položili k nohám.
Pokud se chcete přimlouvat za druhé jako modlit se za jejich zdraví, bohatství, Osvícení, je důležité obrátit se na jejich Vyšší Já stejně tak. Myšlenky, které odesíláte, nemusí být v souladu s tím, co je pro jiného člověka to nejlepší. To vytváří disharmonii na energetické úrovni.
Když se člověk vroucně modlí za zdraví druhých či nějakou jinou změnu, musíme respektovat to, co je pro druhého člověka to nejlepší. Někdy může být pro člověka tím nejlepším i konec jeho života. Častokrát zdraví škodlivá zkušenost může být tou nejlepší odpovědí na jeho modlitbu. Už jste někdy slyšeli příběhy lidí, kteří změnili svůj život po dramatické epizodě?
Možná si před traumatem horlivě přáli životní změnu, ale nevěděli jak změnu udělat. Trauma byl prostředek odpovědi na modlitby. Možná, že nepožádali, aby zkušenost byla hladká a elegantní. Nechceme záměrně vyhledávat traumatické způsoby jako odpovědi na vaše modlitby, ale někdy je to nejlepší řešení. Vidíte, jak je celý komplex odpovědí složitý, protože pracujeme s miliardami lidí.
Lidé si často stěžují, že jejich modlitby nejsou vyslyšeny. Existuje mnoho důvodů, proč tomu tak je. Nicméně bychom vás rádi upozornili, že všechny modlitby jsou vyslyšeny, ale ne všechny jsou splněny v důsledku různých okolností. V mnoha případech byly zodpovězeny, ale nebyly rozpoznány.
Naše skupina neodpovídá na modlitby, které vytvářejí chaos. Existuje mnoho těch, kteří chtějí ovládat všechny lidi a existuje také mnoho těch, kteří chtějí být svobodní. Vzhledem k tomu, že naše skupina pracuje se Světlem, pomáháme těm druhým a to zdarma. Všichni Andělé, Průvodci a ostatní v neviditelných sférách mají také svobodnou vůli. Můžeme si vybrat zda odpovíme či neodpovíme na konkrétní modlitby. Nesoudíme to, co si přejete zažít, nicméně máme právo nezúčastnit se.
Je důležité naladit se na vaše Vyšší Já a požádat své Průvodce o nejvyšší dobro všech zúčastněných, hladce a elegantně. Je mnoho duchovních Pomocníků, kteří jsou potěšeni a jsou více než ochotni dát vám potřebnou radu nebo nastavit okolnosti, ale následky mohou být bolestivé, škodlivé nebo by nebyly pro vaše nejvyšší dobro.
Vaše Vyšší Já je ta část, která se neinkarnuje, ale zůstává ve sféře Ducha. Jste spojeni stříbrným vláknem, takže se neztratíte. Je to vaše Vyšší Já, kdo píše scénář toho, co chcete zažít. Je nezbytně nutné, abyste se naučili naladit na své vnitřní vedení a to zejména při uvádění vědomých záměrů. Pokud jste vyladěni na své Vyšší Já, komunikace s ním vám pomůže rozpoznat jestli to, co žádáte, je pro vaše nejvyšší dobro v souladu se scénářem, který jste si naplánovali, než jste se inkarnovali na Zemi.
Není nic špatného na zážitku, který si vyberete. Mnozí z vás mají divokou a dobrodružnou povahu, milujete drama nebo si občas vychutnat jízdu offroadem. Nicméně většina z vás usiluje o poklidný a vyvážený život. Jsme zde, abychom vám ukázali, jak manifestovat věci, které vás udrží v radosti a míru.
Nejprve je nutné obrátit se na vaše Vyšší Já a vedení o povolení toho, co si přejete. Můžete pocítit instinktivní reakci nebo vjem, jestli je váš požadavek pro vás vhodný. Pokud vaše modlitba zahrnuje někoho dalšího, vždy se poraďte se svým Vyšším Já. Ve všech případech nezapomeňte na doplněk - pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zainteresovaných stran a nakonec přidejte prohlášení, že byste chtěli vše zažít elegantně a hladce.
Mějte jasno, co chcete zažít, vybavte žádost vizualizací. Pokud je vaše nadšení a zápal přidán k tomuto snu, tím je pravděpodobnější, že myslíte vážně, aby se to stalo. Rádi bychom vám připomněli, že sledujeme myšlenky, které jsou vybaveny vysokou energií emocí. V opačném případě nevíme, že žádáte o splnění modlitby. Máme také svůj život a musíte zaujmout naši pozornost nebo pravděpodobně propásneme váš hovor.
Je tu ještě jeden bod. Máme možnost vidět mnohem více než vy, takže můžeme váš sen splnit způsobem, který je podobný, dokonce lepší, než o co jste žádali, i když to nemusí přijít cestou, kterou jste očekávali.
S ohledem na tuto skutečnost vás žádáme, abyste při uvádění informací byli konkrétní, pak zůstaňte otevření, dávejte pozor na svou intuici - to znamená - nenechte si ujít ani jednu značku. Radujeme se v nebi, když je modlitba přijata a hlavně, když si člověk uvědomí, že to byla spolupráce spoluvytváření s námi. Nejvíce je to postoj vděčnosti za všechno, s čím jsme vám pomohli, aby se to stalo.
Nejsme placeni za to, že vám pomáháme. Nechceme získat bonusové body nebo kredit za to, že s vámi spolupracujeme. Děláme to z Lásky k vám. Víme, že všichni jsme Jedno a pocházíme ze stejného Zdroje. Chápeme, že jste naší součástí. Váš růst je náš růst. Vaše emoce jsou naše emoce. Nyní už víte, proč jsme tak rádi, když vám pomáháme v usilování o mír a štěstí. Co zažíváte vy, zažíváme my. Co cítíte vy, cítíme my.
Budete cítit každou emoci nebo pocit, který jste způsobili druhému, když se dostanete před Recenzní Radu po konci vašeho života. Proto vám doporučujeme, dávejte si pozor na to, co říkáte a co děláte svým bližním. Ti, kteří sledují cestu laskavosti projdou procesem Přezkumu v povznesené náladě připraveni k posunu na cestě Vyššího Vědomí.
Co se obvykle stane těm, kteří si nevybrali cestu milosrdenství, je prožívání bolesti, kterou způsobili druhým, takže se rozhodnou reinkarnovat pro nápravu bolesti. To je tendence neustálých opakovaných reinkarnací.
Ačkoliv lidé věří, že nezapomenou na své duchovní kořeny, drtivá většina této paměti je vymazána nebo ignorována v době, kdy už jsou lidé staří na to, aby s tím něco udělali.
To je také důvod, proč jsme tady, abychom vám pomohli rozpomenout se znovu na své vnitřní vedení a Vyšší Já. Každý z vás má schopnost připojit se znovu k vašemu Zdroji a rozhodovat se na základě toho, co je pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, hladce. Doufáme, že vás tato slova povzbudily a informovaly o pochopení toho, kdo opravdu jste.
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13 velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © www. mayskykalendar.blogspot.com Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Můžeš učinit vše, chováš-li ve Mne svou víru a důvěru.

1. září 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Můžeš se vznést do velkých výšek se srdcem naplněným chválou a díkůvzdáním. Avšak stejně jako skřivánek musíš vynaložit zvláštní úsilí, abys vzlétl. Toto úsilí však nemusí být příliš velké; může být radostné a bezstarostné. Proč zůstáváš stále zakotven na jednom místě, když činy mohou zcela změnit tvůj život? Vzhlížej vysoko, čím výše, tím lépe. Očekávej ty nejzázračnější události nikoliv v budoucnu, ale právě nyní. Vykroč vpřed pevným, rozhodným krokem, s vědomím hlubokého a jistého vnitřního poznání, že dosáhneš každého cíle, který si stanovíš. Proč neudělat něco kladného již dnes? Proč nezačít roztáčet kola? Jakmile splníš svůj úkol, dostane se ti veškeré pomoci, o kterou žádáš; ne však dříve. Důvěřuj ve svou schopnost vše dokázat, protože svou podstatu čerpáš ze Mne. Můžeš učinit vše, chováš-li ve Mne svou víru a důvěru.