close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 16.8.2015 10 LAMAT kin 88 galaktický portál

16. srpna 2015 v 13:31 |  Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá ( jasná) perspektiva, řád, disciplína, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Ženská energie obohacuje dnešek, generuje obrovské množství prosperity, plodnosti a hojnosti. Relaxujte schouleni v teplém vyživujícím lůně Cauac, Lamat a Lahun (10), obohacujte mysl i tělo, dobijte ducha a posilte svazky a vztahy s lidmi. Zastavte se na chvíli během rušného dne, udělejte si čas a ponořte se do těchto silně omlazujících energií. Budou léčit, nabíjet a doplňovat esenci vašeho zdroje, to je obzvláště důležité, pokud jste rodič, učitel, pečovatel nebo pracujete v léčitelské profesi.
Trecena BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. DESÁTÝ den odhalí, jak důležitý je ve vašem životě pořádek a harmonie.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Jsem Lamat 10. Vítejte v tento krásný den na planetě Zemi. Není Země krásné místo pro možnost strávit zde nějaký čas? Zamyslete se na několik okamžiků nad krásou této planety. Zaměřte se na rostliny a zvířata. Pocit vděčnosti za všechna zvířata vás udrží v rovnováze. Buďte vděční za všechny vodní zdroje, které vám poskytují potravu pro tělo i pro duši. Vnímejte velkolepost hor, prérií, pouští. Nadechujte toto všechno a přijímejte emocionální a fyzickou výživu, kterou vám všem Matka Příroda poskytuje.
V přírodě neexistují žádní oblíbenci. Květiny se nemusí vyhýbat ostatním květinám stejného druhu. Zvířata se neposmívají svým předkům. Voda nedělá rozsudky nad druhými. Stromy nestanovují žádné hranice, když se k nim přiblíží jiný. Ačkoliv existují některé zvířecí vlastnosti, které se zdají být lidské, podobné jako je boj a zabíjení, jedná se instinktivní opatření pro přežití.
Lidé jsou obdařeni vrozenými talenty a schopností fungovat na mnohem vyšším stupni inteligence, než většina druhů flory a fauny. Přesto můžete pozorovat hořčičné semínko rostoucí do jednoho z nejkrásnějších stromů na Zemi a stále mít úctu ke své vrozené inteligenci. Člověk rozvinul pocit nadřazenosti nad rostlinami i zvířaty a pohlíží na mnoho forem jako na neinteligentní. Posuďte práci vědců jako například Masaru Emoto a udělejte si své vlastní závěry. Jak může voda ve sklenici změnit svou molekulární strukturu, která odpovídá emocím, na které se člověk zaměřuje? Není to známkou inteligence života?
Skály a drahokamy vám poskytnou obrovské množství vzpomínek, stejně jako staré stromy. Byly svědky historie a absorbovaly energii událostí, které se kolem nich staly. Už jste někdy přišli na místo a měli pocit déjá vu, smutku, radosti, nebo štěstí a pak jste zjistili, co se na tom místě odehrálo a co spustilo vaše emoce? Mnoho výzkumů proběhlo na místech, kde se odehrávaly například posvátné obřady, nebo bitvy.
Všude kolem vás je život propojen nekonečnou řadou vědomí. Stromy, rostliny, zvířata, lidé a všechno další soupeří o pozornost. Pomoz mi! Podívej se na mě! Tady jsem! Ale lidé jsou uzamčeni do kódů přesvědčení arogance a oddělenosti.
Máme pro vás cvičení, které vám pomůže být více v souladu s energiemi a vnímat bytosti kolem vás. Nejlepší je najít místo v přírodě, daleko od hluku a rušení lidmi. Je také dobré najít si klidné místo tam, kde žijete, abyste se mohli naladit častěji.
Pokud máte v okolí stromy, vyberte si jeden z nich. Pokud jste na místě, které nemá venkovní prostor nebo musíte zůstávat doma, pak jsou v pohodě i pokojové rostliny. Opřete se zády o strom, nebo seďte u rostlin.
Několikrát se zhluboka nadechněte, uvolněte svaly a vyčistěte mysl od denních aktivit. Jakmile budete klidní, zaměřte se na rostliny. Zkoumejte opatrně každou část, včetně spodní strany listů. Všimněte si zbarvení listů, květů, kůry, stonků. Je tam nějaký hmyz? Pokud ano, co dělá? Nezapomeňte, že rostliny vytváří kyslík, který vám umožňuje žít na této planetě. Uvědomte si velmi dobře tuto informaci. Co by se stalo kdyby neexistovaly rostliny? Nebyl by na Zemi život. Projevte vděčnost rostlinám, že to dělají.
Všechny rostliny jsou zdrojem výživy pro lidi, zvířata i hmyz. Listy, když spadnou, poskytují živiny sobě i půdě. Ve volné přírodě pomáhají rostliny udržet půdu, umožňují její obnovu s možností dodávat potřebné živiny a podporu po celý život. Poděkujte všem rostlinám za symbiotický vztah, který pracuje v rovnováze a umožňuje vám tu žít.
Když se nebudete dívat přímo na rostlinu, ale přes její okraje, nebo spíš za, uvidíte auru zlatého, nebo bílého světla. Když budete tuto dovednost praktikovat často, můžete vidět i barvy vašeho energetického pole, stejně tak jiných lidí a bytostí. Všechny živé forma mají kolem sebe energetické pole, což můžete vidět na Kirlianově fotografii.
Zavřete oči a pokuste se vnímat energii rostlin. Je to jednodušší, když jste ve stavu Lásky a vděčnosti. Jak budete s jednotlivými rostlinami pracovat, uvědomíte si, že každá má svou osobnost. Možná zjistíte, že některé druhy pokojových rostlin mají jemnější energii, zatímco jiné více ohnivou.
Jakmile se více naladíte na jejich energii, zjistíte, že reagují na vaši pozornost nebo zanedbávání. Vědci dokázali, že rostliny, na které mluvíte, hladíte je a chválíte, jsou mnohem více zdravější, než ty, kterým jsou poskytovány jen základní potřeby. Rostliny reagují na hudbu a uklidňující hlas. Když začnete věnovat více pozornosti vašim rostlinám, můžete slyšet jak na vás volají : " Dej mi vodu, podívej se na mě, zpívej si se mnou. " Mluvte se stromy a objímejte je, podělí se s vámi o zajímavé zážitky.
Choďte často do přírody a buďte pozorní. Každý den poděkujte rostlinám a zvířatům a oceňte rovnováhu, kterou pro všechny na Zemi vytváří. Dávejte pozor jaké každý den vytváříte odpadky. Snižujte jejich množství a recyklujte. Vzdělávejte se, jak být dobrými správci Země.
Země stárne rychlým tempem v důsledku lidské nedbalosti. Moc času nechybí, abyste se dostali do fáze úplného zničení všech forem na Zemi. V důsledku lidské manipulace během krátké doby přestaly růst tisíce rostlin, vymřelo mnoho druhů zvířat a hmyzu. Každý krok, který uděláte, každý nádech má vliv na planetu.
Člověk s jeho nadřazeným myšlením je mnohonásobně méně inteligentní než Zdroj, který stvořil tento svět. Možná je načase zbavit se pocitu nadřazenosti a být více v rovnováze s přírodou. Najděte způsob, jak to udělat. Vzdělávejte se a zařaďte do vašeho každodenního života sdílení vašich vědomostí. Nemáte mnoho času na vyrovnání vašeho dopadu na přírodu.
Loučíme se a povzbuzujeme vás, abyste se co nejčastěji spojili s bytostmi přírody, naučili se žít co nejjednodušeji a bez souzení. Jakmile si začnete všímat zázraků, které vás obklopují, vaše srdce se naplní radostí.
LAHUN (10) je silná energie, která přináší ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy , všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama